Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-12, 21:32   #4561
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
...sama jestem jej ciekawa, napisz koniecznie
Po pierwszym u篡ciu W這sy 豉dne, b造szcz帷e, minus to zapach tej maski, troch jak m瘰ka woda po goleniu i zapach ten pozostaje na w這sach niestety..... Drugi minus to cena (w przeliczeniu na 10 ml ok 12PLN nie licz帷 wysy趾i) bior帷 pod uwag ile na moje d逝gie w這sy jej musz u篡 to niezbyt wydajne jest to opakowanie 350ml .
rousse jest offline  
Stary 2011-04-12, 21:55   #4562
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

moni@ dopiero teraz zauwazylam Twoja wypowiedz o lecherze, a nie mowilam, ze on szybko znika?? co gorsze mozna go stosowac wieki cale i kolor sie nie utrwala w przeciwienstwie do innych farb. jesli bedzie Ci bardzo zalezalo na revlonie to moge sie przejsc do jednej hurtowni w poznaniu i najwyzej Ci wysle farby

kathy zapas ja mam w dawnym mieszkaniu saszetek i fabr wszelkich, moja Mama sie smieje, ze moglaby sklep otworzyc

melina zyjesz??

fuksjaa jeszcze bizuterie kocham, uzyskalas sliczny kolor, co kladlas???

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-12, 22:19   #4563
OnaO
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Witam wszystkie rudow這se dziewczyny
Mam pytanie czy kt鏎a z Was u篡wa豉 Pantene Pro-V - Ekspresja koloru - szampon do w這s闚 rudych http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=12138 lub szampon ziaja cynamonowy kolor zaprogramowany (w這sy rude, br您owe)
co my郵icie o tych szamponach i z jakiej firmy polecacie szampony i od篡wki do w這s闚 ruuuudych?

Edytowane przez OnaO
Czas edycji: 2011-04-12 o 22:25
OnaO jest offline  
Stary 2011-04-13, 00:19   #4564
arachnea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 677

Cytat:
Nic dziwnego, d逝窺ze stosowanie farb z wod 9% wysuszy w這sy - a tak jest w przypadku tej farby. Je郵i kto mam w這sy cienkie nie powinien stosowa farb z wysokim oxydantem.
ja tylko 2 razy pomalowa豉m w這sy t farb
arachnea jest offline  
Stary 2011-04-13, 09:40   #4565
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Po pierwszym u篡ciu W這sy 豉dne, b造szcz帷e, minus to zapach tej maski, troch jak m瘰ka woda po goleniu i zapach ten pozostaje na w這sach niestety..... Drugi minus to cena (w przeliczeniu na 10 ml ok 12PLN nie licz帷 wysy趾i) bior帷 pod uwag ile na moje d逝gie w這sy jej musz u篡 to niezbyt wydajne jest to opakowanie 350ml .
Wszystkie od篡wki CHI maja takie m瘰kie zapachy...

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaO Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie rudow這se dziewczyny
Mam pytanie czy kt鏎a z Was u篡wa豉 Pantene Pro-V - Ekspresja koloru - szampon do w這s闚 rudych http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=12138 lub szampon ziaja cynamonowy kolor zaprogramowany (w這sy rude, br您owe)
co my郵icie o tych szamponach i z jakiej firmy polecacie szampony i od篡wki do w這s闚 ruuuudych?

...chyba ju tego nie produkuj

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
moni@ dopiero teraz zauwazylam Twoja wypowiedz o lecherze, a nie mowilam, ze on szybko znika?? co gorsze mozna go stosowac wieki cale i kolor sie nie utrwala w przeciwienstwie do innych farb. jesli bedzie Ci bardzo zalezalo na revlonie to moge sie przejsc do jednej hurtowni w poznaniu i najwyzej Ci wysle farby

kathy zapas ja mam w dawnym mieszkaniu saszetek i fabr wszelkich, moja Mama sie smieje, ze moglaby sklep otworzyc

melina zyjesz??

Pamietam jak jesieni fryzjer zachwala Lechera pod wzgl璠am trwa這軼i

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-13, 12:18   #4566
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:

melina zyjesz??

砰j, 篡j, w徠kowe zaleg這軼i tez nadrabiam regularnie, ale jestem w trakcie kompletowania metod do pracy magisterskiej i niemal mieszkam w laboratorium test闚
Kurde, podczas ostatniego farbowania zapomnia豉m - a chcia豉m - doda troch 6/64 (a'propos : w豉郾ie dlatego, 瞠 zostawi豉m j u rodzic闚, gdzie te mam prawdziwe w這sowe laboratorium Dextera). Teraz 瘸逝j, bo on robi tak 豉dn "baz" pod rudy i kiedy si spiera zostawia mi pi瘯ny, 篡wy, ciemny rudy i przed逝瘸 trwa這嗆 koloru. A m鎩 obecny ju zaczyna blakn望 i mi wychodz jakie s這mkowe refleksy
Sko鎍zy豉 mi si ukochana od篡wka z Pantene, mkn po ni dzisiaj i bior wielk butl, dawno nie by豉m tak zadowolona ze sklepowej odzywki
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-13, 12:43   #4567
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-13, 13:30   #4568
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

Cytat:
P這mienn iskr Joanny.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-04-13, 13:35   #4569
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka wiadomo嗆
P這mienn iskr Joanny.
to chyba jedyna farba, ktora nie jest profesjonalna, ale wiele osob ja sobie chwali

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-13, 13:48   #4570
nicemonia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Exclamation Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cze嗆 dziewczyny jestem tu nowa i czytam, czytam, czytam i nie ogarniam tyle tego jest jeste軼ie ekspertkami od rudego wi璚 ja z konkretnym pytaniem:
moje naturalne wlosy to ciemny br您, ale odwali這 mi i rozja郾i豉m. pomalowa豉m na szampa雟ki blond z londy, ju kt鏎y raz z kolei ale teraz wpada mi w zielony
Od jakiego czasu zastanawiam si nad rudym baaaaaaaardzo chcialabym 郵iczne rude wloski, ale nie takie strasznie intensywne czerwonawe ani marchewkowe tylko takie... 郵iczne
pytanie og鏊nie jest takie : jaki b璠zie efekt na moich rozja郾ionych, zielonoblond wlosach? czy ka盥a farba b璠zie wychodzi豉 100 x bardziej intensywna?

chce loreal 743 http://www.goldmax.pl/farba-loreal-e...acturers_id=21

Edytowane przez nicemonia
Czas edycji: 2011-04-13 o 13:51
nicemonia jest offline  
Stary 2011-04-13, 13:49   #4571
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
to chyba jedyna farba, ktora nie jest profesjonalna, ale wiele osob ja sobie chwali
Chcia豉m kupi na pocz徠ku L'Oreala w odcieniu mango, ale po moich ostatnich przygodach z L'Orealem jednak zrezygnowa豉m.. No i jak przegl康a豉m w徠ki to podobne efekty daj obie te farby.
Jak farbowa豉m na r騜ne odcienie br您u to te u篡wa豉m r騜nych farb Joanny i by豉m zadowolona, dlatego zaryzykowa豉m z Joann i nie 瘸逝j.

Nast瘼nym razem mo瞠 zrobi sobie jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷 to wyjdzie ja郾iej.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-04-13, 14:04   #4572
radkafatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

jak ja bym chcia豉 mie naturalnie rude w這sy!!!! ale niestety nie zosta豉m obdarowana ognistym kolorkiem w這s闚
polecam og鏊nie farby garniera, je郵i chodzi o rudy kolor to proponuje numerek 743, ale mimo wszystko na koloryzacje lepiej uda si do fryzjera kt鏎y nam doradzi odpowiedni dla was kolor.
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-13, 15:13   #4573
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
砰j, 篡j, w徠kowe zaleg這軼i tez nadrabiam regularnie, ale jestem w trakcie kompletowania metod do pracy magisterskiej i niemal mieszkam w laboratorium test闚
Kurde, podczas ostatniego farbowania zapomnia豉m - a chcia豉m - doda troch 6/64 (a'propos : w豉郾ie dlatego, 瞠 zostawi豉m j u rodzic闚, gdzie te mam prawdziwe w這sowe laboratorium Dextera). Teraz 瘸逝j, bo on robi tak 豉dn "baz" pod rudy i kiedy si spiera zostawia mi pi瘯ny, 篡wy, ciemny rudy i przed逝瘸 trwa這嗆 koloru. A m鎩 obecny ju zaczyna blakn望 i mi wychodz jakie s這mkowe refleksy
Sko鎍zy豉 mi si ukochana od篡wka z Pantene, mkn po ni dzisiaj i bior wielk butl, dawno nie by豉m tak zadowolona ze sklepowej odzywki
Ja ju te mam tyle tego...ale kusisz, kusisz

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-13, 15:44   #4574
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
W zasadzie to ja si dosy wcze郾ie bior za magisterk - jestem na IV roku Je郵i chodzi o Pantene to mam na my郵i t now seri do w這s闚 koloryzowanych, z ciemno r騜owymi etykietami, dla mnie cudo
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:50   #4575
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Moja z Gliss kura te si w豉郾ie ko鎍zy, wi璚 zastanowi si nad Pantene w takim razie Musz jeszcze zerkn望 na te nowe Waxy do w這s闚 farbowanych. Mam ju mask, kt鏎 stosuj od jakiego miesi帷a, ale u篡wam jej maksymalnie raz w tygodniu, wi璚 ci篹ko ju j ocenia. W ka盥ym razie niepo膨danych skutk闚 u mnie nie wywo逝je, ale ja generalnie lubi Waxy
siskath jest offline  
Stary 2011-04-13, 17:33   #4576
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nicemonia Poka wiadomo嗆
Nie polecam tej farby, farbowa豉m ni ostatnio i wysz造 mi praktycznie br您owe w這sy.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:43   #4577
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Moja z Gliss kura te si w豉郾ie ko鎍zy, wi璚 zastanowi si nad Pantene w takim razie Musz jeszcze zerkn望 na te nowe Waxy do w這s闚 farbowanych. Mam ju mask, kt鏎 stosuj od jakiego miesi帷a, ale u篡wam jej maksymalnie raz w tygodniu, wi璚 ci篹ko ju j ocenia. W ka盥ym razie niepo膨danych skutk闚 u mnie nie wywo逝je, ale ja generalnie lubi Waxy
Niestety ten wax jest fatalny a ba豉m si go u篡wa, do kosza poszed ca造 s這ik plus jedna nowa saszetka - w這sy bardzo w dziwnym stanie po tej od篡wce t瘼e bardzo t瘼e, nie polecam.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Nie polecam tej farby, farbowa豉m ni ostatnio i wysz造 mi praktycznie br您owe w這sy.
Szkoda 瞠 nie wychodzi tak jak na opakowaniu, bo tam jest super

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-13, 20:51   #4578
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Nic dziwnego, d逝窺ze stosowanie farb z wod 9% wysuszy w這sy - a tak jest w przypadku tej farby. Je郵i kto mam w這sy cienkie nie powinien stosowa farb z wysokim oxydantem.
Hmm. Ja te farbuj 9... tzn dopiero dwa razy farbowa豉m. A co si stanie je郵i zamiast 9 zrobi 6? Mo瞠 mi nie chwyci na w這sach czy co?
A mam jeszcze pytanie, mog przy mieszaniu farby z utleniaczem rozcie鎍zy go nieco wod?

Powiem Wam, 瞠 jestem troch za豉mana- rudy chyba zaczyna by modny...

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:01   #4579
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Hmm. Ja te farbuj 9... tzn dopiero dwa razy farbowa豉m. A co si stanie je郵i zamiast 9 zrobi 6? Mo瞠 mi nie chwyci na w這sach czy co?
A mam jeszcze pytanie, mog przy mieszaniu farby z utleniaczem rozcie鎍zy go nieco wod?

S 2 szko造, pierwsza m闚i 瞠by nie rozcie鎍za poniewa zmienia si konsystencja farby a co za tym idzie jej dzia豉nie, natomiast druga 瞠 nie ma przeciwwskaza. Osobi軼ie rozcie鎍za豉m wiele razy i nic si nie sta這. Je郵i zastosujesz 6% kolor b璠zie ciemniejszy i mniej intensywny

Julianna
U篡豉m od篡wki Alterra morelowej, trzyma豉m ok 1 h na w這sach - rezultat rewelacja pi瘯ne loki i zero puchu, wi璚 jednak sprawdza si u mnie tylko przy wyd逝穎nym czasie trzymania na w這sach. Naprawd bardzo dobra, czu 瞠 w這sy s zregenerowane i pi瘯nie pachn.
A jak ta 2 od篡wka?
M鎩 kolorek teraz jaki morelowy, 郵iczny i jasny

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:06 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:15   #4580
nicemonia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

a jak inn farb mog uzyska taki kolor? zaznaczaj帷, 瞠 wlosy s rozja郾ione
nicemonia jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:45   #4581
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja tez bardzo ja lubie, o drugiej regenracyjnej jz pisalam. co prawda ma dzialanie regenerujace i to widocznie, natomiast dany od skory glowy i trzymany okolo 30 minut mi obciazyl wlosy. dzisiaj daje znowu, ale dam od polowy dlugosci. generalnie jestem na tak, moja Mama zakochala sie natomiast w ich szamponie dodajacym objetosci ( ma tzw. baby hair)
wstawisz moze fotke, bo potrzebuje zmiany i inspiracji

martolek daawno temu rozcienczylam chyba farbe z alvavesi mi wyszlo nierowno , ale robilam to raz na podniszczone wlosy i sto lat temu
rudy jest modny od kilku sezonow, ja mam to szczescie, ze jak sie przefarbowywalam na inny to rudy sie robil najmodniejszy i moglam sobie popatrzec na to co stracilam

melina ja sie zbralam pod koniec kwietnia za mgr ( do czerwca mialam oddac), ale jestes dzielna

fuksja moim zdaniem juz masz swietny kolor pamietj, ze prawdziwa rudosc rzadko ladnie wyglada na poziomie 8i powyzej (chociaz kathy i agusiaki sie to udaje)

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-14, 11:34   #4582
radkafatka
Raczkowanie

dziewczyny dorad嬈ie mi prosz!!!! mam w這sy w kolorze ciemnego blondu ale chcia豉m go zmieni na rudy ale si troch obawiam, bo nie chc 瞠by mi wyszed jaki czerwonawy. kupi豉m sobie farb garniera color naturals czerwie miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowa, czy mo瞠 wybra inny kolor? czy lepiej mo瞠 wybra Garnier 100% Color 743 - z這cisty miedziany blond?
a mo瞠 jaki inny? dorad嬈ie! najbardziej lubi farby garniera bo ich jestem w miar pewna.
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-14, 11:43   #4583
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Cytat:
Chcia豉m kupi na pocz徠ku L'Oreala w odcieniu mango, ale po moich ostatnich przygodach z L'Orealem jednak zrezygnowa豉m.. No i jak przegl康a豉m w徠ki to podobne efekty daj obie te farby.
Jak farbowa豉m na r騜ne odcienie br您u to te u篡wa豉m r騜nych farb Joanny i by豉m zadowolona, dlatego zaryzykowa豉m z Joann i nie 瘸逝j.

Nast瘼nym razem mo瞠 zrobi sobie jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷 to wyjdzie ja郾iej.
Ja jestem z loreal zadowolona bo k豉dzie si na mokre, a Joanne chyba na suche? I tego si boj w豉郾ie jako d逝gow這sa
201611241302 jest offline  
Stary 2011-04-14, 11:50   #4584
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka wiadomo嗆
dziewczyny dorad嬈ie mi prosz!!!! mam w這sy w kolorze ciemnego blondu ale chcia豉m go zmieni na rudy ale si troch obawiam, bo nie chc 瞠by mi wyszed jaki czerwonawy. kupi豉m sobie farb garniera color naturals czerwie miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowa, czy mo瞠 wybra inny kolor? czy lepiej mo瞠 wybra Garnier 100% Color 743 - z這cisty miedziany blond?
a mo瞠 jaki inny? dorad嬈ie! najbardziej lubi farby garniera bo ich jestem w miar pewna.

Skoro my郵isz o rudym zapewne takim marchewkowym to radzi豉bym Ci jednaj wybra Garnier z這cisty miedziany blond. Ja farbuj w這sy Garnier czerwie miedziana, s do嗆 ciemne i wpadaj w czerwie. Jaki miesi帷 temu wrzuca豉m tu zdj璚ie w 鈍ietle dziennym zaraz po ufarbowaniu.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-14, 12:25   #4585
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
6.46 ciemny blond miedziano - czerwony
7.43 blond miedziano z這cisty

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-14, 14:55   #4586
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy trzeba dodac, ze ciemny blond na palecie farb wypada znacznie ciemniej niz tzw. "ciemny blond" w obiegowej opinii, wiekszosc ludzi msli, ze ciemny blond z numeru 6 to wlosy jasne

dzasminka mango kladzie sie na mokre wlosy

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-14, 15:02   #4587
radkafatka
Raczkowanie

Cytat:
kathy trzeba dodac, ze ciemny blond na palecie farb wypada znacznie ciemniej niz tzw. "ciemny blond" w obiegowej opinii, wiekszosc ludzi msli, ze ciemny blond z numeru 6 to wlosy jasne
w豉郾ie ten ciemny blond wygl康a jak jasny br您 (w potocznym j瞛yki;p)
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-14, 15:06   #4588
201607111632
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 281

Cytat:
Do陰czam si do pytania

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
No naprawd! Sporo dziewczyn z ciemnych w這s闚 robi sobie nagle rude.. kiedy ten kolor nie by a tak popularny, chocia瘺y rok temu..
201607111632 jest offline  
Stary 2011-04-14, 16:26   #4589
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

dzasminka mango kladzie sie na mokre wlosy[/QUOTE]

tak
201611241302 jest offline  
Stary 2011-04-14, 16:40   #4590
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Radz sie trzyma z daleka od tej "miedzianej czerwieni"garniera
rousse jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.