Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-14, 16:43   #4591
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Radz sie trzyma z daleka od tej "miedzianej czerwieni"garniera
A to niby dlaczego?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-14, 17:33   #4592
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
melina ja sie zbralam pod koniec kwietnia za mgr ( do czerwca mialam oddac), ale jestes dzielna
Nie jestem dzielna, ale nie mam innego wyj軼ia, robi badania por闚nawcze, a mam trudna grup badawcz (badam pacjent闚 onkologicznych) i przeprowadzenie takich bada w 2 - 3 miesi帷e jest niewykonalne.
Btw, pierwszy raz od niepami皻nych czas闚 mam 逝pie Fantastycznie Szampon przeciw逝pie穎wy zapewne w oka mgnieniu zrobi ze mnie s這mianow這s pi瘯no嗆 bez 郵adu rudo軼i
Kurcz, w najbli窺zym mojemu sercu i domowi Rossmanie nie mog znale潭 Alterry Jest tu jaka Ruda Krakowianka, kt鏎a znalaz豉 t seri do w這s闚 w Rossmanie???
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-14, 17:41   #4593
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 375

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Szkoda 瞠 nie wychodzi tak jak na opakowaniu, bo tam jest super
Mnie w豉郾ie skusi kolor na opakowaniu i ca趾iem niez貫 opinie..
Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Powiem Wam, 瞠 jestem troch za豉mana- rudy chyba zaczyna by modny...
Te to zauwa篡豉m, na szcz窷cie w moim najbli窺zym otoczeniu tylko ja jestem ruda. A T jaki zadowolony.
Cytat:
U篡豉m od篡wki Alterra morelowej, trzyma豉m ok 1 h na w這sach - rezultat rewelacja pi瘯ne loki i zero puchu, wi璚 jednak sprawdza si u mnie tylko przy wyd逝穎nym czasie trzymania na w這sach. Naprawd bardzo dobra, czu 瞠 w這sy s zregenerowane i pi瘯nie pachn.
A jak ta 2 od篡wka?
M鎩 kolorek teraz jaki morelowy, 郵iczny i jasny
Kusi mnie ta od篡wka baardzo, w豉郾ie wczoraj sko鎍zy豉m od篡wk Garniera z awokado i karite i musz kupi co na jej miejsce, chyba skusz si w豉郾ie na Alterr, ostatnio zacz窸a mi si faza na bardziej naturalne kosmetyki. Przy okazji kupi te szampon i maseczk.

A morelkowych rudo軼i zazdroszcz..
Cytat:
fuksja moim zdaniem juz masz swietny kolor pamietj, ze prawdziwa rudosc rzadko ladnie wyglada na poziomie 8i powyzej (chociaz kathy i agusiaki sie to udaje)
Ojejku.. dzi瘯uj. Nie spodziewa豉m si, 瞠 komu si spodoba
Zobacz jak b璠zie si zachowywa ten odcie, jak bardzo ta czerwie si wyp逝cze i potem zdecyduj co dalej.
Cytat:
Napisane przez dzasminka Poka wiadomo嗆
Ja jestem z loreal zadowolona bo k豉dzie si na mokre, a Joanne chyba na suche? I tego si boj w豉郾ie jako d逝gow這sa
Joann na wilgotne.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-04-14, 19:41   #4594
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
A to niby dlaczego?
Bo ona jest ciemno czerowna mi na jasnych w這sach wyszed typowy burak w dodatku nier闚no chwyci kolor, dot康 mam traum...
Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka wiadomo嗆
troch obawiam, bo nie chc 瞠by mi wyszed jaki czerwonawy
rousse jest offline  
Stary 2011-04-14, 20:06   #4595
radkafatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

dzi瘯i to jutro sobie podjad i wymieni kolor jakby軼ie mia造 jakie propozycje to piszcie
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-14, 20:23   #4596
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Dziewczyny farby drogeryjne w wi瘯szo軼i nie rozja郾iaj, wi璚 je郵i chcecie stosowa to najlepiej kolor na poziomie swoich naturalnych w這s闚.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Nie jestem dzielna, ale nie mam innego wyj軼ia, robi badania por闚nawcze, a mam trudna grup badawcz (badam pacjent闚 onkologicznych) i przeprowadzenie takich bada w 2 - 3 miesi帷e jest niewykonalne.
Btw, pierwszy raz od niepami皻nych czas闚 mam 逝pie Fantastycznie Szampon przeciw逝pie穎wy zapewne w oka mgnieniu zrobi ze mnie s這mianow這s pi瘯no嗆 bez 郵adu rudo軼i
Kurcz, w najbli窺zym mojemu sercu i domowi Rossmanie nie mog znale潭 Alterry Jest tu jaka Ruda Krakowianka, kt鏎a znalaz豉 t seri do w這s闚 w Rossmanie???
...a mo瞠 co podra積i這 sk鏎?Je郵i nie rozprzestrzeni si po d逝go軼i proponuj aby umy豉 w這sy delikatnym szamponem a nast瘼nie Nizoralem tylko przy sk鏎ze, w mom璚ie jak b璠ziesz sp逝kiwa豉 Nizoral zabezpiecz w這sy po d逝go軼i od篡wk w ten spos鏏 unikniesz wyp逝kania wi瘯szej ilo軼i pigmentu

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
W豉郾ie ja dlatego nie kupi豉m bo ta seria dzia豉 na zasadzie oblepiania,
zawiera surfaktanty kationowe, kt鏎e, przylegaj帷 do ujemnie na豉dowanej powierzchni w這s闚 farbowanych, skutecznie imituj ochronn warstw .

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-14 o 20:24
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-14, 20:58   #4597
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy czyli mialam sluszne obawy

melina moze wlasnie od tej odzywki dostalas lupiez?? mi pantene nigdy nie sluzylo

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:31   #4598
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
kathy czyli mialam sluszne obawy

melina moze wlasnie od tej odzywki dostalas lupiez?? mi pantene nigdy nie sluzylo
Nie s康z, bo odzywk kupi豉m dawno i od tego czasu bardzo cz瘰to jej u篡wa豉m, zreszt nie mia豉m nigdy takich problem闚 z Pantene. Wydaje mi si, 瞠 najbardziej prawdopodobnym winowajc jest woda. By豉m kilka dni u kole瘸nki - maj wyj徠kowo syfn wod. Wnosz z tego, 瞠 zawsze wracam od niej z przesuszon sk鏎 twarzy i wi瘯szym, lub mniejszym uczuleniem na udach, ramionach, dekolcie.
W ka盥ym razie Nizoralu nie mog u篡wa bo dostaj wysypki, jutro poszukam czego innego byle szybko si pozby tego dziada. Kolorem zajm si p騧niej
Stary 2011-04-14, 22:06   #4599
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 771

Cytat:
S 2 szko造, pierwsza m闚i 瞠by nie rozcie鎍za poniewa zmienia si konsystencja farby a co za tym idzie jej dzia豉nie, natomiast druga 瞠 nie ma przeciwwskaza. Osobi軼ie rozcie鎍za豉m wiele razy i nic si nie sta這. Je郵i zastosujesz 6% kolor b璠zie ciemniejszy i mniej intensywny
Cytat:

martolek daawno temu rozcienczylam chyba farbe z alvavesi mi wyszlo nierowno , ale robilam to raz na podniszczone wlosy i sto lat temu
rudy jest modny od kilku sezonow, ja mam to szczescie, ze jak sie przefarbowywalam na inny to rudy sie robil najmodniejszy i moglam sobie popatrzec na to co stracilam
Dzi瘯uj za odpowiedzi
Z tym rozcie鎍zaniem to tak tylko orientacyjnie pytam

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka wiadomo嗆
No naprawd! Sporo dziewczyn z ciemnych w這s闚 robi sobie nagle rude.. kiedy ten kolor nie by a tak popularny, chocia瘺y rok temu..
U mnie w grupie, nawet najwi瘯sza gwiazdeczka zacz窸a co kombinowa z rudo軼i

Ja dzi od鈍ie瘸豉m kolor zachwalan przez Was Joann faktycznie chyba jest lepsza z tego co uda這 mi si zauwa篡 to na pewno lepiej si pieni, to chyba plus? a jaki efekt to dopiero jutro zobacz.

Dziewczyny, jaki kolor but闚 na wiosn/lato b璠zie pasowa do zielonej sukienki?

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:17   #4600
julianna-p
Wtajemniczenie

kobiety! pomozcie, ktory Waszym zdaniem kolor warto sobie zafundowac na wiosne?? nie moge sie zdecydowac

http://www.aceshowbiz.com/images/photo/emma_stone.jpg

http://www.emmastone.info/images/Emma-Stone-Picture.jpg

http://carmentafoya.files.wordpress....-stone-red.jpg

http://www.dailymakeover.com/appImag...pr_27_2008.jpg

http://por-img.cimcontent.net/api/as...8cd7837bb0.jpg

http://por-img.cimcontent.net/api/as...8cd7837bb0.jpg

szczegolna prosba do kathy bo wiesz jak wygladam

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:36   #4601
Martolek
Zakorzenienie

julianna, 4 zdj璚ie

taki jest

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:03   #4602
julianna-p
Wtajemniczenie

martolek dzieki za glos, tez mi sie strasznie podoba, a tyle juz za mna chodzi opcji, ze nie moge wybrac po prostu. w sumie ten najlatwiejzrobic na moich wlosach

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-15, 01:32   #4603
kyou666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam serdecznie ponownie

Nie wiem czy kto jeszcze mnie pami皻a, ale mia豉m problem m.in z ja郾iejszymi ko鎍闚kami.
W za豉czniku m鎩 nowy fryz (chwal si, bo strasznie mi si podoba). I czas ju by by這 je pomalowa. Kupi豉m sobie henne z firmy Venita. I chcia豉bym si zapyta, czy kto ni farbowa?

http://img7.burak.pl/img/a/7/2/b/ven...aca-4-chna.jpg <- tu m鎩 zakup.

Pami皻am te tematy zwi您ane z farbowaniem hn, jak to si tam rozrabia etc. Kto wie gdzie to mog znale潭?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (23,3 KB, 89 za豉dowa)
kyou666 jest offline  
Stary 2011-04-15, 09:29   #4604
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

3 i ostatni, Julianna zaryzykuj 8.44+7.44 b璠ziesz zadowolona, tylko troszke w innych proporcjach 7.44 -50ml ..a 8,44 tylko 25 ml

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-15 o 09:30
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-15, 09:44   #4605
nicemonia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Julianna-p zdecydowanie 3 jest cacy
nicemonia jest offline  
Stary 2011-04-15, 10:37   #4606
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
martolek dzieki za glos, tez mi sie strasznie podoba, a tyle juz za mna chodzi opcji, ze nie moge wybrac po prostu. w sumie ten najlatwiejzrobic na moich wlosach
Jest wyj徠kowo energetyczny jak na moje. By mo瞠 troch podrasowany na zdj璚iu, ale i tak
Chocia ka盥y jest pi瘯ny, rozumiem Twoje niezdecydowanie

Mo瞠 Ty mi doradzisz, bo na jakim rudym w徠ku wyczyta豉m, 瞠 jeste posiadaczk zielonego p豉szcza upatrzy豉m sobie zielon sukienk na lato, ale nie wiem do ko鎍a jaki kolor but闚 by do niej pasowa. Na pewno czarne, ale na lato wola豉bym co jasnego. Obstawiam szaro嗆, albo modny ostatnio nude. Co by poradzi豉

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka wiadomo嗆
W za豉czniku m鎩 nowy fryz (chwal si, bo strasznie mi si podoba).
Odwa積y, ciekawy, ale ja niestety jestem zwolenniczk d逝gich w這s闚

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-15, 13:10   #4607
201709121022
Konto usuni皻e

Zdj璚ie z 3 linka
Stary 2011-04-15, 15:26   #4608
rousse
BAN sta造

Orientujecie si, czy istnieje vitality's 9,44, 9,04 lub 9,4? Widzia豉m 9,34 , ale obawam sie, ze to bedzie po prostu z這ty blond, bo 8,34 ma bardzo wyra積y z這ty(z馧tawy) refleks a refleks miedziany jest tam baardzo s豉bo widoczny. Ewentualnie mieszaniem mo積a taki kolor uzyska?
rousse jest offline  
Stary 2011-04-15, 15:32   #4609
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Orientujecie si, czy istnieje vitality's 9,44, 9,04 lub 9,4? Widzia豉m 9,34 , ale obawam sie, ze to bedzie po prostu z這ty blond, bo 8,34 ma bardzo wyra積y z這ty(z馧tawy) refleks a refleks miedziany jest tam baardzo s豉bo widoczny. Ewentualnie mieszaniem mo積a taki kolor uzyska?
wieczorm po przyj軼iu do domu odpisze ci

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-15, 16:12   #4610
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Mam pytanie.Wiem 瞠 Moni@ u篡wa豉 jaki czas temu dekoloryzatora Elgon. Podobno jak si nie na這篡 od razu farby to kolor ciemnieje. To prawda? Niestety z dnia na dzie coraz mniej podobaj mi si moje w這sy. S do嗆 ciemne, prawie 瞠 br您owe z lekkimi czerwonymi refleksami. My郵a豉m o zafarbowaniu na czerwono ale nie wiem jakiej farby u篡 po dekoloryzacji. Producent uwa瘸 瞠 nale篡 u篡 farby o ton ja郾iejszej od po膨danego koloru. Czyli w tym przypadku jakiej? A mo瞠 po dekoloryzacji zafarbowa na jasny blond, odczeka ze dwa tygodnie i dopiero na這篡 czerwon farb? Co s康zicie o kolorze czerwony blond 7/5 ?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-15, 16:44   #4611
Quills
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Od razu z gory przepraszam jesli nie do tematu, ale przyznam sie bez bicia nie chcialo mi sie czytac tych 153 stron No wiec szukam szmponetki najlepiej jesli by sie dalo, bo farba jak na razie mnie odstrasza :P i strasznie podobaja mi sie te odcienie rudego i oczywiscie ten ostatni co tutaj znalazlam tez cudo czy ktos moze jest obeznany i wie gdzie bym trafila na podobne kolorki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bonnie-wright-harry-ginny-moment-04.jpg (109,5 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z7836278O.jpg (82,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg emma-stone-red.jpg (33,4 KB, 22 za豉dowa)
Quills jest offline  
Stary 2011-04-15, 16:46   #4612
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Kyou666, odwa積a fryzura Podobaj mi si kr鏒kie ci璚ia, ale jak ju si postanowi zapuszcza to jest tragedia. Ten w徠ek masz na my郵i? Tam od razu Ci powiedz, 瞠 Venita to nie henna.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42193&page=45

Julianna, ja te obstawiam 3 I nie tylko ze wzgl璠u na usta, kt鏎e absorbuj niemal 100% uwagi ;p Co Ci chodzi po g這wie ta zmiana i chyba nie odpu軼isz dop鏦i tego nie zrealizujesz

Martolek, ja te mam zielony p豉szcz (intensywnie zielony), kt鏎y wr璚z uwielbiam. W po陰czeniu z nim zawsze wygrywa czer (chocia mo瞠 to ze wzgl璠u na to, 瞠 czarny to m鎩 numer 1) i uwa瘸m, 瞠 ona wygl康a najkorzystniej, chocia p豉szcz, a sukienka to te r騜nica...
Cz瘰to spotykam dziewczyn, kt鏎a 陰czy ze sob bardzo intensywne kolory. Czerwone buty, 鄴速e rajstopy, zielon sukienk itp. Wygl康a pi瘯nie na tle wszechobecnej szaro軼i. Jednak osobi軼ie wol, kiedy przy jednej rzucaj帷ej si w oczy rzeczy, pozosta貫 s bardziej stonowane.

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:47
siskath jest offline  
Stary 2011-04-15, 16:54   #4613
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
O ile mi wiadomo nie maj takiego koloru. Ostatnie przyzwoite miedzie to w wypadku Vitality's poziom 8.
Stary 2011-04-15, 17:47   #4614
metice
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 715
Wpisy w blogu: 2

HELP - mam ma陰 pro軸 - czy mog造by軼ie si wypowiedzie na temat farb FRAMESI framcolor 2001? Dzisiaj w ramach oszcz璠no軼i na fryzjerze zakupi豉m t farb - oznaczona jest jako TRP8 dalej jest napisane 8,4 (z這ty tycjan) - nie mam poj璚ia co to wszystko znaczy - pierwszy raz w 篡ciu sama b璠 farbowa w這sy profesjonaln farb i nawet nie wiem jak si do tego zabra Szuka豉m opinii w KWC -ale nie ma, szuka豉m na forum - te nie ma, w tym temacie s chyba 4 posty i 瘸dnych szczeg馧闚.
Swoj drog jestem mega przera穎na tym jak bardzo popularne staj si rude w這sy na rudo farbuj si od 9 lat i jeszcze 2-3 lata temu nie by這 mowy 瞠bym spotka豉 kogo drugiego rudego w autobusie. Teraz - wszyscy polecieli na jaskrawe kolory Jak kupowa豉m farb do sklepu zd捫y造 wej嗆 4 inne kobity i kupi dok豉dnie tak sam farb jak ja (po czym zreszt wywnioskowa豉m, 瞠 musi by dobra )

edit: jeszcze jedna kwestia - czy mog造by軼ie opisa jak si w og鏊e zabra do farbowania? S造sza豉m, 瞠 istotne jest w jakiej kolejno軼i i jak d逝go si miesza farb z wod utlenion? Czy dam sobie rad sama - je瞠li chodzi o ty? Czy odmierza czas farbowania po na這瞠niu ca貫j farby czy od momentu nak豉dania? A mo瞠 mog造by軼ie poleci jaki fajny i DOBRY filmik instrukta穎wy na youtubie?

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2011-04-15 o 18:06
metice jest offline  
Stary 2011-04-15, 18:05   #4615
rousse
BAN sta造

Cytat:
wieczorm po przyj軼iu do domu odpisze ci
Ok, dodam, 瞠 nie chodzi mi o tak jasn 瘸r闚k, ale o "truskawkowy" blond, jednoczesnie, 瞠by nie by to z馧to-z這ty blond, ani r騜owy, ale delikatny miedziany... eh chyba wydziwiam, wiem
rousse jest offline  
Stary 2011-04-15, 20:07   #4616
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ok, dodam, 瞠 nie chodzi mi o tak jasn 瘸r闚k, ale o "truskawkowy" blond, jednoczesnie, 瞠by nie by to z馧to-z這ty blond, ani r騜owy, ale delikatny miedziany... eh chyba wydziwiam, wiem
W Vitality's 9.04 ani 9.4 nie widz, za to u篡wa豉m 9.04 Majirel i by豉m bardzo zadowolona, u mnie wychodzi bardzo jasno

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Poka wiadomo嗆
HELP - mam ma陰 pro軸 - czy mog造by軼ie si wypowiedzie na temat farb FRAMESI framcolor 2001? Dzisiaj w ramach oszcz璠no軼i na fryzjerze zakupi豉m t farb - oznaczona jest jako TRP8 dalej jest napisane 8,4 (z這ty tycjan) - nie mam poj璚ia co to wszystko znaczy - pierwszy raz w 篡ciu sama b璠 farbowa w這sy profesjonaln farb i nawet nie wiem jak si do tego zabra Szuka豉m opinii w KWC -ale nie ma, szuka豉m na forum - te nie ma, w tym temacie s chyba 4 posty i 瘸dnych szczeg馧闚.
Swoj drog jestem mega przera穎na tym jak bardzo popularne staj si rude w這sy na rudo farbuj si od 9 lat i jeszcze 2-3 lata temu nie by這 mowy 瞠bym spotka豉 kogo drugiego rudego w autobusie. Teraz - wszyscy polecieli na jaskrawe kolory Jak kupowa豉m farb do sklepu zd捫y造 wej嗆 4 inne kobity i kupi dok豉dnie tak sam farb jak ja (po czym zreszt wywnioskowa豉m, 瞠 musi by dobra )

edit: jeszcze jedna kwestia - czy mog造by軼ie opisa jak si w og鏊e zabra do farbowania? S造sza豉m, 瞠 istotne jest w jakiej kolejno軼i i jak d逝go si miesza farb z wod utlenion? Czy dam sobie rad sama - je瞠li chodzi o ty? Czy odmierza czas farbowania po na這瞠niu ca貫j farby czy od momentu nak豉dania? A mo瞠 mog造by軼ie poleci jaki fajny i DOBRY filmik instrukta穎wy na youtubie?
Framesi u篡wa豉m i nie za bardzo polubi豉m poniewa farba 磧e si 陰czy z oxydantem (powstaj mega grudki) a kolory jak dala mnie za bardzo jaskrawe. je郵i mia豉 bym poleci to dla os鏏 kt鏎e chc do嗆 znacznie rozja郾i w這sy,poniewa farba sama w sobie zawiera rozja郾iacz. Je郵i chodzi o przygotowanie do farbowania to zerknij na m鎩 blog.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-15, 20:33   #4617
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy, melina, nicemonia, siskath dziekuje bardzo. zostal mi i tak dylemat bo kolor z 3 praktycznie nie wymaga u mnie farby, wystarczy saszetka, z drugiej strony - kolor, ktory podkreslila martolek to ulubieniec TZ-ta. mam jeszcze tydzien na myslenie

co do mody na rudy to ona odbiera nam troche "elitarnosci".

martolek mam i nawet dzisiaj nosilam ten plaszczyk, on jest z mango, intensywnie zielony. ja dobieram rozne buty bo mam ich troche, osobiscie lubie z zielonymi kozakami, czarnymi szpilkami, sandalkami w kolorze nude, a dzisiaj mialam z czerwonmi sandalkami. tak wiec sadze, ze jesli dobierzesz odpowiednia tonacje (ciepla/zimna) i styl pasujacy do sukienki to wszytsko bedzie ok. moim zdaniem buty nude sa super

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-15, 20:43   #4618
rousse
BAN sta造

Cytat:
W Vitality's 9.04 ani 9.4 nie widz, za to u篡wa豉m 9.04 Majirel i by豉m bardzo zadowolona, u mnie wychodzi bardzo jasno
A nie masz przypadkiem fotek swoich w這s闚 z tamtego okresu? Czy majirel mo積a rozcie鎍zac wod 6%? Bo do 9% chyba nie chc wraca
My郵a豉m, 瞠by mo瞠 zmiesza 9,0 lub 9,1 1:1 z 7,44 (czyli kwintesencj miedzi)

btw Testy od篡wki Chi wypadaj pozytywnie , stosuje na codzie po myciu i woda jest krystalicznie czysta... a szkoda b璠zie mi sie z ni rozstawa, ale wiecej raczej jej nie kupi ze wzgledu na zapach, ech...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-04-15 o 20:45
rousse jest offline  
Stary 2011-04-15, 22:19   #4619
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

ok , nalozylam tego garniera po tej kapieli rozjasniajacej . Nie mialam niestety pieniedzy zeby sobie zamowic majirela , wiec skoro juz kupilam garniera to nalozylam .

Efekt ? jak dla mnie kolor wyszedl bomba bo taki chcialam ))

pewnie za 2 tyg bede musiala znowu farbowac bo kolor sie wyplucze ,ale warto aczkolwiek przy myciu wlosow nie zauwazylam,zeby cos sie dzialo z tym kolorem

zalaczam zdjecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (14,6 KB, 83 za豉dowa)
aaalina jest offline  
Stary 2011-04-15, 22:26   #4620
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Quills Poka wiadomo嗆
Od razu z gory przepraszam jesli nie do tematu, ale przyznam sie bez bicia nie chcialo mi sie czytac tych 153 stron No wiec szukam szmponetki najlepiej jesli by sie dalo, bo farba jak na razie mnie odstrasza :P i strasznie podobaja mi sie te odcienie rudego i oczywiscie ten ostatni co tutaj znalazlam tez cudo czy ktos moze jest obeznany i wie gdzie bym trafila na podobne kolorki
Nie trzeba czyta 153 stron, wystarczy przeszuka w徠ek pod k徠em has豉 "szamponetka". Wpisujesz w pole "Przeszukaj ten w徠ek".
Ja tak robi豉m i zawsze co przydatnego mi wyskakiwa這

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Martolek, ja te mam zielony p豉szcz (intensywnie zielony), kt鏎y wr璚z uwielbiam. W po陰czeniu z nim zawsze wygrywa czer (chocia mo瞠 to ze wzgl璠u na to, 瞠 czarny to m鎩 numer 1) i uwa瘸m, 瞠 ona wygl康a najkorzystniej, chocia p豉szcz, a sukienka to te r騜nica...
Cz瘰to spotykam dziewczyn, kt鏎a 陰czy ze sob bardzo intensywne kolory. Czerwone buty, 鄴速e rajstopy, zielon sukienk itp. Wygl康a pi瘯nie na tle wszechobecnej szaro軼i. Jednak osobi軼ie wol, kiedy przy jednej rzucaj帷ej si w oczy rzeczy, pozosta貫 s bardziej stonowane.
Dzi瘯uj za rad wiem, 瞠 czer najlepiej by si wpasowa豉, ale na lato niezbyt mi odpowiada te wol stonowanie.

Cytat:
martolek mam i nawet dzisiaj nosilam ten plaszczyk, on jest z mango, intensywnie zielony. ja dobieram rozne buty bo mam ich troche, osobiscie lubie z zielonymi kozakami, czarnymi szpilkami, sandalkami w kolorze nude, a dzisiaj mialam z czerwonmi sandalkami. tak wiec sadze, ze jesli dobierzesz odpowiednia tonacje (ciepla/zimna) i styl pasujacy do sukienki to wszytsko bedzie ok. moim zdaniem buty nude sa super
Dzi瘯uj za rady hmm czyli trzeba b璠zie si zakr璚i ko這 jakich nudziak闚 nudziakowe sanda趾i mi si marz. Tylko zanim znajd co co mi si spodoba to

Martolek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (1 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
kkasiak91
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.