Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 155 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-16, 02:40   #4621
Quills
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

martolek rozumiem po prostu myslalam, ze osoby ktore sa bardziej obeznane w tym kolorze moglyby mi wskazac albo nakierowac na kupno jestem tutaj nowa, wiec prosze raz jeszcze wybaczyc i za Twoja rada poszukam. dziekuje
Quills jest offline  
Stary 2011-04-16, 10:36   #4622
wuada
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Witajcie Jestem w trakcie poszukiwa idealnej dla mnie rudo軼i, przejrza豉m Was temat i urzek造 mnie farby Vitality's http://allegro.pl/vitality-s-art-meg...563731063.html, zastanawiam si nad odcieniem : 8/44 Jasno miedziany blond. Jest to farba profesjonalna, z kt鏎 nigdy nie mia豉m styczno軼i podczas "domowego" farbowania. Dlatego mam pytanie: Czy produkt sprzedawany na aukcji zawiera emulsj utleniaj帷 i w jakich proporcjach nale篡 jej u篡? Jestem kompletnie zielona w tym temacie
wuada jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:12   #4623
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez wuada Poka wiadomo嗆
Witajcie Jestem w trakcie poszukiwa idealnej dla mnie rudo軼i, przejrza豉m Was temat i urzek造 mnie farby Vitality's http://allegro.pl/vitality-s-art-meg...563731063.html, zastanawiam si nad odcieniem : 8/44 Jasno miedziany blond. Jest to farba profesjonalna, z kt鏎 nigdy nie mia豉m styczno軼i podczas "domowego" farbowania. Dlatego mam pytanie: Czy produkt sprzedawany na aukcji zawiera emulsj utleniaj帷 i w jakich proporcjach nale篡 jej u篡? Jestem kompletnie zielona w tym temacie
Na tej aukcji (jak i na innych na Allegro) sprzedawana jest sama farba. Muszisz dokupi do niej oksydant, z tego co wiem sprzedawane s w butlach po 1l za oko這 20 z. Vitality's z oksydantem mieszasz w proporcji 1:1,5 czyli np 50 ml farby (po這wa tubki) i 75 ml oksydantu, 100 ml farby (ca豉 tubka) i 150 ml oksydantu itd... Pami皻aj tylko o doborze odpowiedniego st篹enia oksydantu dla obecnego koloru Twoich w這s闚. 8/44 to bardzo 豉dny, 篡wy kolor, 篡cz powodzenia i daj zna jakie efekty Pozdrawiam
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:22   #4624
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

martolek nie ma sprawy, nude jest super, w zeszlym roku utrzelilam w ccc sandalki w tym odcieniu i... znalazlam je dopiero terz po przeprowadzkach wiec tez zagosci u mnie czesciej, zwlaszcza , ze zakochalam sie w szortach, w ktorych wczoraj beszczelnie zgorszylam jakas starsza pania swoim tatuazem

dziewczyny dzisiaj po raz pierwszy probowalam keratyny hydrolizowanej i sie zakochalam, piekne wlosy, bez zmasakrowanych koncowek ( mam jedno pasemko, ktore sie zawsze rozdwaja), blyszczace- mmmiodzio. jak znam wizaz pewnie wiecie o tym wiece ode mnie wiec jakby co czekam na przepisy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:32   #4625
lilivampire
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Hej Dziewczyny!

Widz, 瞠 doskonale znacie si na farbowaniu w這s闚 na rudo, wi璚 pozwol sobie zada Wam pytanie.

Ot騜 od 5 lat farbuj w這sy na ciemny br您. Naturalny m鎩 kolor to taki typowy polski - ni to ciemny blond, ni to br您.

Bardzo bym chcia豉 zmieni wreszcie kolor i marzy mi si rudy, ale nie intensywny rudy tylko bardziej kasztanowaty. Taki mniej wi璚ej:
http://www.ewaydesigns.com/listingap...uburn%2033.jpg
Ewentualnie orzechowy:
http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h.../EN_rudy_1.jpg

I tu w豉郾ie jest pies pogrzebany.
Wiem, 瞠 najpierw musz u篡 dekoloryzatora/rozja郾iacza. Czyta豉m troch na ten temat i dowiedzia豉m si, 瞠 po rozja郾ianiu w這sy bardzo mocno 豉pi farb i odcie wychodzi ciemniejszy od zamierzonego.
Nie chc rozja郾i w這s闚 do bia這軼i tylko do rudawego koloru.
Jak farb kupi, 瞠by uzyska kt鏎y z powy窺zych odcieni?
Mam ju m皻lik w g這wie i nie wiem za bardzo co robi.
Do fryzjera nie p鎩d Nie ufam im
Wola豉bym te kupi farb drogeryjn, poniewa tylko w ten weekend mam czas na zmian wizerunku i raczej nie uda mi si kupi farby profesjonalnej, ale je郵i macie r闚nie na takie namiar dajcie zna - b璠 wiedzia豉 na przysz這嗆.

Bardzo, bardzo, bardzo Was prosz o pomoc

Edit:
Znalaz豉m tak farb:
http://www.otoli.pl/files/zdjecia/pr...10130301_b.jpg
Odcie wygl康a praktycznie tak samo, jak w這sy na 1 zdj璚iu, ale je郵i chcia豉bym tak farb malowac w這sy to chyba wyjd ciemniejsze, prawda? A mo瞠 wystarczy這by trzyma kr鏂ej na w這sach, jak s康zicie?

Edytowane przez lilivampire
Czas edycji: 2011-04-16 o 13:43 Pow鏚: dopisek
lilivampire jest offline  
Stary 2011-04-16, 14:19   #4626
julianna-p
Wtajemniczenie

aalina sliczny kolor

lilyvampire farbe, ktora wskazalas mialam na glowie i osobiscie bylam srednio zadowolona, nawet na nie rozjasnionych wlosach byl za ciemny, nierowny i w dodatku blyskal z bordo. mojej kolezance z roku wyszedl natomiast ... czarny. absolutnie nie przypomina koloru na zdjeciu, ktore pokazalas powyzej. tu polecamy wylacznie farby profesjonalne

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-16, 14:21   #4627
lilivampire
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

lilyvampire farbe, ktora wskazalas mialam na glowie i osobiscie bylam srednio zadowolona, nawet na nie rozjasnionych wlosach byl za ciemny, nierowny i w dodatku blyskal z bordo. mojej kolezance z roku wyszedl natomiast ... czarny. absolutnie nie przypomina koloru na zdjeciu, ktore pokazalas powyzej. tu polecamy wylacznie farby profesjonalne
Julianna, dzi瘯i serdeczne za info - to bym si urz康zi豉
A jakie dok豉dnie farby polecasz?
Stary 2011-04-16, 14:32   #4628
wuada
Raczkowanie

Melina dzi瘯i za odpowied

Przegl康aj帷 aukcje, trafi豉m na farb Chantel - cena jest bardzo kusz帷a + du瘸 pojemno嗆. http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/a/...-4.640x480.jpg. Moj uwag przyku "bardzo jasny tycjan". Obecnie moje w這sy s koloru spranego ciemnego, miedzianego blondu, czy rozja郾ianie ich jest konieczne? I jakiego st篹enia kupi oksydant?
wuada jest offline  
Stary 2011-04-16, 14:34   #4629
julianna-p
Wtajemniczenie

emilyvampire teraz uzywam Renee Blanche kolor 7.4 i jestem zadowolona. jak dotad mam zapas starej serii bez amoniaku, wlosy miekkie, farba trwala. podobno maja tez swietny dekoloryzator, ale ja od kilka lat nie mam juz ciemnych wlosow wiec na sobie nie testowalam. forumowy ekspert kathy na pewno poleci Ci vitalitys i za te tez moge reczyc, jedna z najlepszych jakie mialam. ciemniejsze kolory rudosci lubi tu melina tez uzywa vitalitys i ma juz swoje ustalone mieszanki. przeszukaj watek zwlaszcza pod katem wypowiedzi meliny wlasnie, mysle ze jej kolory Ci sie spodobaja. delikatna rudosc to chyba tez chantal i kolor jasny tycjan uzywany przez agusiaki i martolka tez osiagaja sliczna delikatna rudosc

julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-16, 14:35   #4630
lilivampire
Raczkowanie

Dzi瘯i Julianna, poszukam
Stary 2011-04-16, 17:27   #4631
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cze嗆
Tak wi璚 dzisiaj farbuj jasnym tycjanem Przeczyta豉m ca陰 instrukcj jak znalaz豉m w internecie, ale w dalszym ci庵u nie wiem czy.. t farb nak豉da si na mokre w這sy, tak (lekko zwil穎ne?)? (Prosz bardzo, mo積a si ju 鄉ia ) Aha, doczyta豉m te, 瞠 jest zalecane/wymagane [?] u篡cie ciep豉? Czyli co to oznacza w praktyce? Wybaczcie mi moje banalne pytania, pierwszy raz farbuj profesjonaln
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-04-16, 17:33   #4632
201709121022
Konto usuni皻e

A'propos Meliny
Jako, 瞠 ewidentnie mam co z g這w dzisiaj farbowa豉m w這sy Pewnie by si tak nie sta這, gdyby nie to, 瞠 pojecha豉m do rodzic闚 i zacz窸am patrze na nieruszon farb i si wkurza, 瞠 jej nie doda豉m. Wychodzi na to, 瞠 aby osi庵n望 taki rudy, jaki chc, musz dodawa czerwieni. Inaczej 5, 6 my i z ka盥ej miedzi zostaje mi ciemniejszy, lub ja郾iejszy ale zawsze karmelowy/s這miany odcie. Moje w這sy tak maj widocznie. W ka盥ym razie zrobi豉m odrosty z wod 6% przepisowy czas, a reszt z dodatkiem ciep貫j wody ok 20 minut.
Zrobi豉m zdj璚ia przy naturalnym 鈍ietle ok 15 i bardzo wiarygodnie oddaj kolor. Jedno przy firance i przy samym oknie 瞠by by這 wida kolor pod s這鎍e.

Vitality's 6/4 (30 ml) + 6/64 (20 ml)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1604.jpg (25,5 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1604a.jpg (24,9 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1604b.jpg (23,1 KB, 72 za豉dowa)
Stary 2011-04-16, 17:36   #4633
ania230
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 103
Wpisy w blogu: 270

witam
ja jestem ruda od paru miesi璚y i bardzo polecam farb Loreal Preferense Mango Intensywna Mied
Kolor jest boski

11.06.2016 - Maja

15 kg do celu
ania230 jest offline  
Stary 2011-04-16, 19:16   #4634
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
A'propos Meliny
Jako, 瞠 ewidentnie mam co z g這w dzisiaj farbowa豉m w這sy Pewnie by si tak nie sta這, gdyby nie to, 瞠 pojecha豉m do rodzic闚 i zacz窸am patrze na nieruszon farb i si wkurza, 瞠 jej nie doda豉m. Wychodzi na to, 瞠 aby osi庵n望 taki rudy, jaki chc, musz dodawa czerwieni. Inaczej 5, 6 my i z ka盥ej miedzi zostaje mi ciemniejszy, lub ja郾iejszy ale zawsze karmelowy/s這miany odcie. Moje w這sy tak maj widocznie. W ka盥ym razie zrobi豉m odrosty z wod 6% przepisowy czas, a reszt z dodatkiem ciep貫j wody ok 20 minut.
Zrobi豉m zdj璚ia przy naturalnym 鈍ietle ok 15 i bardzo wiarygodnie oddaj kolor. Jedno przy firance i przy samym oknie 瞠by by這 wida kolor pod s這鎍e.
Vitality's 6/4 (30 ml) + 6/64 (20 ml)
Nigdy nie u篡wa豉m Vitality's dlatego mam pytanie. K豉dziesz farb na mokre czy suche w這sy?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-16, 19:37   #4635
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Nigdy nie u篡wa豉m Vitality's dlatego mam pytanie. K豉dziesz farb na mokre czy suche w這sy?
Instrukcja m闚i, 瞠by k豉嗆 na suche. Ja k豉d豉m sobie i mojej mamie zar闚no na suche, jak i na mokre i nie widz 瘸dnej r騜nicy.
Stary 2011-04-17, 12:14   #4636
wuada
Raczkowanie

Zdecydowa豉m si na farb Chantal - jasny tycjan. Orientuje si kto w jakich proporcjach nale篡 wykona mieszank z utleniaczem? Bo nie wiem jak pojemno嗆 zakupi.
wuada jest offline  
Stary 2011-04-17, 12:21   #4637
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez wuada Poka wiadomo嗆
zdecydowa豉m si na farb chantal - jasny tycjan. Orientuje si kto w jakich proporcjach nale篡 wykona mieszank z utleniaczem? Bo nie wiem jak pojemno嗆 zakupi.
1:1

Martolek jest offline  
Stary 2011-04-17, 14:49   #4638
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Instrukcja m闚i, 瞠by k豉嗆 na suche. Ja k豉d豉m sobie i mojej mamie zar闚no na suche, jak i na mokre i nie widz 瘸dnej r騜nicy.
Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanie. W豉郾ie zam闚i豉m sobie farb Vitality's. Zauwa篡豉m na zdj璚iu saszetk. Co to takiego? Co robisz bo zmyciu farby? Myjesz w這sy?
Stary 2011-04-17, 15:07   #4639
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Jeszcze mam do Ciebie jedno pytanie. W豉郾ie zam闚i豉m sobie farb Vitality's. Zauwa篡豉m na zdj璚iu saszetk. Co to takiego? Co robisz bo zmyciu farby? Myjesz w這sy?
W saszetce jest olejek. Do ka盥ej farby masz w kartoniku do陰czon tak podw鎩n saszetk z olejkami, dzi瘯i czemu je郵i zu篡wasz 50 ml (po這wa tubki) farby, to odrywasz sobie jedn saszetk a druga spokojnie czeka na kolejne farbowanie. Olejek dodajesz do farby i oksydantu i mieszasz razem z nimi Po sp逝kaniu farby myj w這sy szamponem, nast瘼nie nak豉dam od篡wk, sp逝kuj j i zakwaszam w這sy p逝kank octow.
Stary 2011-04-17, 15:12   #4640
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
W saszetce jest olejek. Do ka盥ej farby masz w kartoniku do陰czon tak podw鎩n saszetk z olejkami, dzi瘯i czemu je郵i zu篡wasz 50 ml (po這wa tubki) farby, to odrywasz sobie jedn saszetk a druga spokojnie czeka na kolejne farbowanie. Olejek dodajesz do farby i oksydantu i mieszasz razem z nimi Po sp逝kaniu farby myj w這sy szamponem, nast瘼nie nak豉dam od篡wk, sp逝kuj j i zakwaszam w這sy p逝kank octow.
A czy to musi by jaki specjalny szampon i od篡wka ?
Stary 2011-04-17, 15:24   #4641
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
A czy to musi by jaki specjalny szampon i od篡wka ?
Nie s康z. Oczywi軼ie w sklepie fryzjerskim dostaniesz szampon typu "post color", ale nie jest to konieczne. Ja myj szamponem do w這s闚 farbowanych Joanna Wi郾ia, kt鏎ego u篡wam na co dzie. Je郵i masz od篡wk zakwaszaj帷 to mo瞠sz jej u篡, je郵i nie to wybierz jak捷, kt鏎a Ci s逝篡, do w這s闚 farbowanych Pami皻aj o p逝kance, niby taka popierd馧ka , a naprawd du穎 daje w kwestii trwa這軼i koloru
Stary 2011-04-17, 15:32   #4642
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Nie s康z. Oczywi軼ie w sklepie fryzjerskim dostaniesz szampon typu "post color", ale nie jest to konieczne. Ja myj szamponem do w這s闚 farbowanych Joanna Wi郾ia, kt鏎ego u篡wam na co dzie. Je郵i masz od篡wk zakwaszaj帷 to mo瞠sz jej u篡, je郵i nie to wybierz jak捷, kt鏎a Ci s逝篡, do w這s闚 farbowanych Pami皻aj o p逝kance, niby taka popierd馧ka , a naprawd du穎 daje w kwestii trwa這軼i koloru
Bardzo dzi瘯uj za odpowied
Stary 2011-04-17, 17:10   #4643
agnes8991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witam
Przejrza豉m pobie積ie w徠ek i teraz mog si dopyta.
widz 瞠 mam tu ekspertki co po nie kt鏎e w farbowaniu
sprawa u mnie wygl康a nast瘼uj帷o, chce zafarbowa w這sy na rudo ale tak marchewk nawet, mia豉m tak w tamtym roku, bo wcze郾iej posz豉m mia豉m blond jasny i przefrabowa豉m si na tak miedz niby ale wysz豉 taka marchewka, dobrze si w niej czu豉m, ale zesz豉 po dw鏂h tygodniach, do blondu, potem robi豉m garnierem 100% miedziany blond. Ale to nie by這 to samo, nie chce i嗆 do fryzjera bo nie ma w tej chwili na to pieni璠zy, czy mog造 by軼ie mi poleci w naprawd dobr farbe kt鏎a nie zniszczy mi bardzo w這s闚, i da taki kolor? chodzi mi raczej o profesjonalne fryzjerskie farby, widze ze wiele z was pochwala vitalitys, czy mo瞠 kt鏎a z was ma palete kolor闚 tej marki bo ja nie moge znale嗆. rozumiem 瞠 w sklepie jej nie dostane i tylko allegro tak? na allegro widzia豉m te farbe ale jako nie by這 wyboru koloru i do tego oksydant jak sie doczyta豉m. prosze o instrukcj chodzi mi o nast瘼uj帷y kolory wlos闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ruda___157.jpg (18,2 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg largeredhaircolor4.jpg (25,5 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z9395049Q,Agnieszka-Szewczyk.jpg (70,7 KB, 78 za豉dowa)
agnes8991 jest offline  
Stary 2011-04-17, 17:18   #4644
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez agnes8991 Poka wiadomo嗆
Witam
sprawa u mnie wygl康a nast瘼uj帷o, chce zafarbowa w這sy na rudo ale tak marchewk nawet, mia豉m tak w tamtym roku, bo wcze郾iej posz豉m mia豉m blond jasny i przefrabowa豉m si na tak miedz niby ale wysz豉 taka marchewka, dobrze si w niej czu豉m, ale zesz豉 po dw鏂h tygodniach, do blondu, potem robi豉m garnierem 100% miedziany blond. Ale to nie by這 to samo, nie chce i嗆 do fryzjera bo nie ma w tej chwili na to pieni璠zy, czy mog造 by軼ie mi poleci w naprawd dobr farbe kt鏎a nie zniszczy mi bardzo w這s闚, i da taki kolor? chodzi mi raczej o profesjonalne fryzjerskie farby, widze ze wiele z was pochwala vitalitys, czy mo瞠 kt鏎a z was ma palete kolor闚 tej marki bo ja nie moge znale嗆. rozumiem 瞠 w sklepie jej nie dostane i tylko allegro tak? na allegro widzia豉m te farbe ale jako nie by這 wyboru koloru i do tego oksydant jak sie doczyta豉m. prosze o instrukcj chodzi mi o nast瘼uj帷y kolory wlos闚
Paleta Vitality's (jak i linki do niej) by豉 wklejana w tym w徠ku co najmniej dwa razy, poszukaj a znajdziesz. Sam farb mo瞠sz kupi w sklepach/hurtowniach fryzjerskich w niekt鏎ych miastach (w Krakowie nie ma). W internecie jest w niekt鏎ych drogeriach internetowych (chyba w amora.pl widzia豉m), na allegro ca陰 palet ma sprzedawca: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19999232 , kupisz tam te oksydant. ζdn marchewk daje numer 8/44. Nie wiem jakie masz teraz w這sy farbowane i jakie naturalne, od tego zale篡 moc oksynadtu, jaki powinna wybra
Stary 2011-04-17, 17:35   #4645
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

A czy te farby Vitality's s wydajne? Czy 1 tubka wystarczy na d逝gie w這sy?
Bo chyba nast瘼nym razem skusz si na 8/44

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-04-17, 17:43   #4646
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka wiadomo嗆
A czy te farby Vitality's s wydajne? Czy 1 tubka wystarczy na d逝gie w這sy?
Bo chyba nast瘼nym razem skusz si na 8/44
Jedna tubka to 100ml, moim zdaniem powinna wystarczy na d逝gie w這sy, ale nie jestem pewna, powinien wypowiedzie si kto, kto... ma d逝gie w這sy Z drugiej strony farby drogeryjne maj zazwyczaj 50 ml, wi璚 je郵i nimi farbowa豉 to mo瞠 tak por闚naj?
Stary 2011-04-17, 20:21   #4647
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Jedna tubka to 100ml, moim zdaniem powinna wystarczy na d逝gie w這sy, ale nie jestem pewna, powinien wypowiedzie si kto, kto... ma d逝gie w這sy Z drugiej strony farby drogeryjne maj zazwyczaj 50 ml, wi璚 je郵i nimi farbowa豉 to mo瞠 tak por闚naj?
ca豉 tubka 100ml starcza na d逝gie w這sy (ja mam do pasa )
rousse jest offline  
Stary 2011-04-17, 21:03   #4648
agnes8991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Paleta Vitality's (jak i linki do niej) by豉 wklejana w tym w徠ku co najmniej dwa razy, poszukaj a znajdziesz. Sam farb mo瞠sz kupi w sklepach/hurtowniach fryzjerskich w niekt鏎ych miastach (w Krakowie nie ma). W internecie jest w niekt鏎ych drogeriach internetowych (chyba w amora.pl widzia豉m), na allegro ca陰 palet ma sprzedawca: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19999232 , kupisz tam te oksydant. ζdn marchewk daje numer 8/44. Nie wiem jakie masz teraz w這sy farbowane i jakie naturalne, od tego zale篡 moc oksynadtu, jaki powinna wybra
dziekuje teraz mam cze嗆 swoich w kolorze taki ciemny blond poliski typowy i sprany kolor granier 100% ale taki juz praktycznie nie widoczny bo po 4 miesiacach jaki mam wybra oksydant w takim razie bo jak m闚isz 瞠 ten kolor 8/44 bym wzie豉. i ile trzeba go trzyma d逝zej na odrostach?
agnes8991 jest offline  
Stary 2011-04-17, 21:05   #4649
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez agnes8991 Poka wiadomo嗆
Witam
sprawa u mnie wygl康a nast瘼uj帷o, chce zafarbowa w這sy na rudo ale tak marchewk nawet, mia豉m tak w tamtym roku, bo wcze郾iej posz豉m mia豉m blond jasny i przefrabowa豉m si na tak miedz niby ale wysz豉 taka marchewka, dobrze si w niej czu豉m, ale zesz豉 po dw鏂h tygodniach, do blondu, potem robi豉m garnierem 100% miedziany blond. Ale to nie by這 to samo, nie chce i嗆 do fryzjera bo nie ma w tej chwili na to pieni璠zy, czy mog造 by軼ie mi poleci w naprawd dobr farbe kt鏎a nie zniszczy mi bardzo w這s闚, i da taki kolor?
Marijel 7,40 kilka stron w ty pokazywa豉m swoje w這sy po tej farbie. Poszukaj i oce czy b璠zie Ci pasowa. Swoj drog bardzo fajnie si trzyma, mam go 4,5 tygodnia i gdyby nie odrosty to jeszcze mog豉bym poczeka z farbowaniem.
8.44 i inne z dwiema czw鏎kami nie s tak jaskrawe i marchewkowe.

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-04-17 o 21:09
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-04-17, 22:41   #4650
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

wuada, tylko uwa瘸j - je瞠li chcesz uzyska dok豉dnie taki kolor jak na palecie (m闚i o jasnym tycjanie z Chantala) - to raczej przygotuj si na zaskoczenie Ja farbowa豉m nim wczoraj na bardzo jasnym podk豉dzie i wyszed do嗆 ciemno czerwono-miedziany, z akcentem na 'czerwony' Tyle tylko, 瞠 ja by豉m na to w miar przygotowana, no i licz na to, 瞠 troch si wyp逝cze. U innej dziewczyny tycjan r闚nie wyszed bardzo ciemno - wi璚 chyba te farby maj to do siebie po prostu Nie chc Ci straszy, tylko uprzedzam, jakby czerwona mied by豉 u Ciebie bardzo niemile widziana
Vanilka28 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.