Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-28, 20:00   #4711
fredzia05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Dziewczyny a Garnier miedziany blond wychodzi taki pomara鎍zowy jak na foto? Czy jednak ciemny czerwony? Bo ja mam z貫 do鈍iadczenia je郵i chodzi o farby garnier, zawsze wychodza mi bardzo ciemno.
Podoba mi si te Palette s這dkie toffi , ale nie wiem te czego mozna si spodziewa jako efektu ko鎍owego.
fredzia05 jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:29   #4712
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka wiadomo嗆
Gdzie ju wspomina豉m w w徠ku, 瞠 farbuj si Alcantar i jestem bardzo zadowolona z efektu, ale niestety... m鎩 sprzedaj帷y zwin掖 si z Allegro i b璠zie w po這wie maja dopiero. Oczywi軼ie nie zrobi豉m zapas闚, a czas najwy窺zy od鈍ie篡 kolor
W zwi您ku z tym kupi豉m dzi dwie tubki Majirel 7.4 i oxsydant 3%... macie jakie zlote rady zanim zaczn nak豉da?
...dok豉dnie wymy w這sy z silikon闚 i innych obklejaczy 2 dni przed farbowaniem szamponem z sles

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy farbowalam ostatnio Twoja metoda moim RB, na poczatku bylam nieco wstrzasnieta bo kolor wyszedl ciemniej i co gorsza sporo czerwono. natomiast sprytnie potraktowany waxem utracil calkowicie czerwien i ciemnosc przy pierwszym myciu. chociaz moze te ciemne to tylkow moim odczuciu bo uslyszalam tuz po farbowaniu, ze mam wlosy jak zwoje miedzi. natomiast wlosy mam w tak dobrym stanie , ze jestem w szoku. dzieki temu doszlam do genialnego wniosku, ze nastepnym razem sprobuje dodac kolor z poziomu 8 lub9 z RB jesli uda sie nabyc, a jesli nie zrobie Twoja mieszanke
ps. kupilam dzisiaj dwie odzywki z joanny, o ktorych pisalas ( po miesiacu szukania). zauwazylam tez nowosc z kallosa rozowa odzywke w piance bez splukiwania tania (jakies 8 zl) i podobno dobra, ale ma amodethiicone wiec zwatpilam czy ja chce

ps.2 agusiaki co z Twoimi wlosami??

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)

melina ogladalam Twoj album kilka dni temu, slicznie Ci w rudym , podobal mi sie ten jasny (ladnie zrobilas do niego brwi), ktory krytykowalas; ale w ciemnych tez Ci slicznie bylo
Te si dzisiaj zaopatrzy豉m w szamponetki Joanny, ostatnio nigdzie nie widzia豉m ,,rudego,,
dodam 瞠 ten kolor 鈍ietnie wsp馧gra z moim 8.44 wi璚 bior pod uwag farbowania samych odrost闚.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-28 o 22:30 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:57   #4713
ruda parasolka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dziewczyny, ostatecznie zdecydowa豉m si na majirel, ale mam ci庵le problem z doborem koloru- zastanawim si nad 7,43 i 7,44:

http://sklepfryzjerski.pl/loreal-maj...ty-p-1185.html

http://sklepfryzjerski.pl/loreal-maj...ki-p-1186.html

Czy te kolory czym si dla Was r騜ni? bo ja nie jestem przekonana.

Macie jake do鈍iadczenia z tymi kolorami?

Zastanawiam si te nad oksydantem- to nie jest jaka drastyczna zmiana koloru, wi璚 chyba 6% wystarczy, nie?
ruda parasolka jest offline  
Stary 2011-04-29, 09:43   #4714
Czerwienna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, rano na這篡豉m maseczk bio wax do w這s闚 farbowanych, dok豉dnie sp逝ka豉m, czy mog teraz na這篡 farb?
Czerwienna jest offline  
Stary 2011-04-29, 10:35   #4715
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498

Cytat:
Napisane przez Czerwienna Poka wiadomo嗆
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, rano na這篡豉m maseczk bio wax do w這s闚 farbowanych, dok豉dnie sp逝ka豉m, czy mog teraz na這篡 farb?
Ja raczej umy豉bym w這sy jakim drapie積ym detergentem (oczywi軼ie chodzi mi o szampon), a potem zostawi豉 je saute na dwa dni i dopiero zafarbowa豉. Raczej nie bra豉bym si za koloryzacj w這s闚 umytych tego samego dnia i solidnie wyod篡wkowanych
Stary 2011-04-29, 16:15   #4716
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Ruda Parasolka, ja farbuj Majirel 7,44 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wychodzi mi ja郾iej ni na tym zdj璚iu (chyba, 瞠 to kwestia monitor闚). Kilkakrotnie wrzuca豉m tu zdj璚ia tu po farbowaniu, wi璚 mo瞠 uda Ci si je znale潭. Tylko, 瞠 ja mam naturalny jasny blond, wi璚 na to te trzeba wzi望 poprawk.

Czerwienna, ja myj w這sy codziennie, wi璚 farbowanie te cz瘰to zdarza mi si na w這sach, kt鏎e by造 umyte kilka/kilkana軼ie godzin wcze郾iej, ale nigdy w tym dniu nie u篡wam od篡wki. Mo瞠 chocia do jutra uda Ci si wytrzyma? Je郵i nie ma innej mo磧iwo軼i i musisz farbowa dzisiaj to na Twoim miejscu umy豉bym porz康nie w這sy jakim szamponem, kt鏎y pozbywa si oblepiaczy, odczeka豉 do wieczora i dopiero bym zafarbowa豉.
siskath jest offline  
Stary 2011-04-29, 16:38   #4717
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:

ps.2 agusiaki co z Twoimi wlosami??

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)

melina ogladalam Twoj album kilka dni temu, slicznie Ci w rudym , podobal mi sie ten jasny (ladnie zrobilas do niego brwi), ktory krytykowalas; ale w ciemnych tez Ci slicznie bylo
Julianna, czemu Tyzdj耩 nie dajesz, ja si pytam! Co do albumu: dzi瘯owa Mnie si ten jasny bardzo podoba - tylko nie u mnie Niefajnie si czu豉m no i co poradz - nic nie poradz Ciemne wlosy kocham i na pewno kiedy do nich wr鏂, ale teraz jestem na etapie powrotu wiary w rudo軼i bo po farbowaniu mniejszym st篹eniem kolor naprawd fajnie si trzyma! A przedwczoraj by豉m u fryzjera, po瞠gna豉m oko這 4cm w這s闚 a tym samym pozby豉m si wreszcie spustosze, jakie poczyni u mnie Majirel i eksperymenty z nim

Agusiaki, Moni@ przy陰czam si do pytania, co jest z Wami?

Btw, u篡wa豉 kt鏎a z Was maski INEBRYA do farbowanych? O tej: http://allegro.pl/inebrya-color-mask...541599885.html albo od篡wki z tej serii?
201709121022 jest offline  
Stary 2011-04-29, 17:02   #4718
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

melina po pierwsze bo jestem niesmiala, po drugie bom na bakier z technika i jedyne fotki jakie pstrykam to komorka wiec jakosc jaka jest wiadomo, ale mam kilka ciekawych wiec jak wroce do domu moge wstawic do albumu
odzywki nie znam, ale chetnie poznam

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-04-29, 17:46   #4719
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
melina po pierwsze bo jestem niesmiala, po drugie bom na bakier z technika i jedyne fotki jakie pstrykam to komorka wiec jakosc jaka jest wiadomo, ale mam kilka ciekawych wiec jak wroce do domu moge wstawic do albumu
odzywki nie znam, ale chetnie poznam
To jak si wstydzisz ca貫j rudej spo貫czno軼i, to zr鏏 albumik na profilu, cho熲y samych w這s闚 i melinka b璠zie ogl康a Ja jestem psychologiem, mnie si wstydzi nie wolno!!!
No w豉郾ie ja te chc j pozna, ale my郵a豉m, 瞠 mo瞠 kto ju mia przyjemno嗆 (b康 nieprzyjemno嗆)
Stary 2011-04-30, 10:33   #4720
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Czerwienna Poka wiadomo嗆
Tak jak dziewczyny pisz w這sy nie mog by oblepione przede wszystkim silikonami, ja teraz te si przygotowuje do farbowania i po umyciu szamponem u篡豉m jedynie od篡wki Issany Babbasu kt鏎a cz瘰to jest u篡wana do mycia w這s闚 - jedynie po to aby dobrze rozczesac w這sy, poza tym oleje ro郵inne w ma造ch st篹eniach na pewno nie zaszkodz, ba豉 bym si raczej o stylizatory (polyqatrenia itp...) - kt鏎ych trzeba unika jak ogniaprzed farbowaniem- zerknij na sk豉d biovaxu.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
To jak si wstydzisz ca貫j rudej spo貫czno軼i, to zr鏏 albumik na profilu, cho熲y samych w這s闚 i melinka b璠zie ogl康a Ja jestem psychologiem, mnie si wstydzi nie wolno!!!
No w豉郾ie ja te chc j pozna, ale my郵a豉m, 瞠 mo瞠 kto ju mia przyjemno嗆 (b康 nieprzyjemno嗆)
...oj..ja mam manie kupowania but闚

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-04-30, 13:59   #4721
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Tak jak dziewczyny pisz w這sy nie mog by oblepione przede wszystkim silikonami, ja teraz te si przygotowuje do farbowania i po umyciu szamponem u篡豉m jedynie od篡wki Issany Babbasu kt鏎a cz瘰to jest u篡wana do mycia w這s闚 - jedynie po to aby dobrze rozczesac w這sy, poza tym oleje ro郵inne w ma造ch st篹eniach na pewno nie zaszkodz, ba豉 bym si raczej o stylizatory (polyqatrenia itp...) - kt鏎ych trzeba unika jak ogniaprzed farbowaniem- zerknij na sk豉d biovaxu.

A dwu-trzydniowy 'smalec' nie ma wp造wu na farbowanie?

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-05-01, 13:16   #4722
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
A dwu-trzydniowy 'smalec' nie ma wp造wu na farbowanie?
Je郵i nie ma na nim silikon闚 i polyquatrenium to nie.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-01, 13:40   #4723
czarna151993
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

dziewczyny, s造sza造軼ie mo瞠 o farbie phytorelax? kiedy jej u篡wa豉m i kolor wychodzi cudowny... by豉m ju w kilku hurtowniach i nigdzie jej nie ma gdyby軼ie co wiedzia造 to z g鏎y dzi瘯uj
czarna151993 jest offline  
Stary 2011-05-01, 13:43   #4724
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498

Pofarbowa豉m Majirel 7.4 z wod 3%
Chyba wysz這 nie幢e, k豉ki s ciemniejsze ni by造 po Alcantarze,kolor b. intensywny, zobaczymy jak si b璠zie spiera... Wrzuc Wam fotk wieczorem
Stary 2011-05-01, 14:31   #4725
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dziewczyny, w豉郾ie u篡豉m nowo nabytej wody Vitalitys Art i ku mojemu zdziwieniu po zmieszaniu z farb grudki by造 zniwelowane do 99% - ihaaaa...czyli to jest ewidentnie zwi您ane z wod.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-01 o 14:32
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-01, 15:10   #4726
selene6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja ostatnio farbowa豉m loreal excellence 7.43 blond miedziano-z這cisty w豉軼iwie to nie wiem jaki to jest kolor w這s闚 ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym m鎩 naturalny te ma odcie rudo軼i...zastanawia豉m sie nad farb loreal feria mango ale mam obawy 瞠 wyjdzie zbyt intensywny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja;).jpg (62,3 KB, 113 za豉dowa)
selene6 jest offline  
Stary 2011-05-01, 15:37   #4727
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez selene6 Poka wiadomo嗆
ja ostatnio farbowa豉m loreal excellence 7.43 blond miedziano-z這cisty w豉軼iwie to nie wiem jaki to jest kolor w這s闚 ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym m鎩 naturalny te ma odcie rudo軼i...zastanawia豉m sie nad farb loreal feria mango ale mam obawy 瞠 wyjdzie zbyt intensywny
...je郵i wyjdzie za intensywnie to i tak po paru myciach si wymyje, wi璚 mo瞠 warto spr鏏owa.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-01, 16:36   #4728
madziula199090909090
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

Hej. Prosz was o pomoc. W pi徠ek pofarbowa豉m w這sy artego 8.44.na wcze郾iej farbowanych w這sach kolor wyszed (ale to nie to co chcia豉m) a na 鈔ednio br您owych odrostach wyszed mi koszmarnie pomara鎍zowy. U篡豉m wody 9%. Wiem, 瞠 znacie si na numeracjach wi璚 jakiej farby powinnam u篡c by osi庵n望 co takiego:http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....lg_id=10002958 i http://eupensocombotoes.blogspot.com...-williams.html

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2011-05-01 o 16:39
madziula199090909090 jest offline  
Stary 2011-05-01, 17:27   #4729
julcia_bleble
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 366

ja tez tym majirelem zawsze farbowalam i u mnie wychodzil super. Teraz mam mega odrost, sprany kolor, ale o dziwo na ulicy ludzie zaczepiaja mnie i pytaja sie gdzie robilam kolor, ktorego nie ma- strasznie wyplukany, takie hm..juz podchodzi pod wyplowialy rudy, obsikane siano:P - kolor robilam ostatni raz w polowie stycznia, wiec mozecie sobie wyobrazic.. teraz mam koncowki blond.Mimo iz blondynk nie jestem nic a nic. Najbardziej ludzie pytaja sie o te moje koncowki, bo ponoc teraz jest jakas taka moda, nie pamietam jak sie nazywa.. chodzi o jasne koncowki.
Wkrotce chce jednak farbowac wlosy, upieram sie ciagle przy rudym, ale mam ten kolor juz z 4 lata i wlosy nienajlepiej juz wygladaja (chodzi o ich kondycje) wiec chyba czas wrocic do brazu, aby dac im troche odpoczac.
julcia_bleble jest offline  
Stary 2011-05-01, 18:58   #4730
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Poka wiadomo嗆
jNajbardziej ludzie pytaja sie o te moje koncowki, bo ponoc teraz jest jakas taka moda, nie pamietam jak sie nazywa.. chodzi o jasne koncowki.
Wkrotce chce jednak farbowac wlosy, upieram sie ciagle przy rudym, ale mam ten kolor juz z 4 lata i wlosy nienajlepiej juz wygladaja (chodzi o ich kondycje) wiec chyba czas wrocic do brazu, aby dac im troche odpoczac.
to sie nazywa ombre
i tak z ciekawosci bo musze sie spytac dlaczego Polki uwazaja, ze wlosy farbowane co kilka wrecz miesiecy sie niszcza?? jesli masz wlosy w gorszej kondycji to raczej zla pielegnacja niz farbowanie, moim zdaniem. zeby nie bylo- nie chce Cie urazic, ale jezeli ktos Ci wmawia, ze farbowanie tak smiertelnie niszczy wlosy to jest kiepskim fryzjerem jak dla mnie ( umiejetna koloryzacja nie niszczy az tak )

melina a ja jako absolwent prawa wiem tez, ze wstawianie fotek czasem sie kiepsko konczy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-01, 20:05   #4731
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

melina a ja jako absolwent prawa wiem tez, ze wstawianie fotek czasem sie kiepsko konczy
Wspomina豉 o nie鄉ia這軼i, dlatego tak napisa豉m. Wstawienia fotek jest oczywi軼ie kwesti podej軼ia, ja korzystam te z portali spo貫czno軼iowych na kt鏎ych r闚nie mam zdj璚ia, wi璚 nie mam opor闚 przed wrzucaniem ich do albumu, kt鏎y i tak ogl康aj tylko wybrani.

kathy jak tam, by這 farbowanko? Teraz te samo 8/44? I taka metoda jak ostatnio? Zdaj relacj
Stary 2011-05-01, 20:38   #4732
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Wspomina豉 o nie鄉ia這軼i, dlatego tak napisa豉m. Wstawienia fotek jest oczywi軼ie kwesti podej軼ia, ja korzystam te z portali spo貫czno軼iowych na kt鏎ych r闚nie mam zdj璚ia, wi璚 nie mam opor闚 przed wrzucaniem ich do albumu, kt鏎y i tak ogl康aj tylko wybrani.

kathy jak tam, by這 farbowanko? Teraz te samo 8/44? I taka metoda jak ostatnio? Zdaj relacj
Farbowanie odrost闚 8.44, a po d逝go軼i 8.44+7.44+6%+woda+espress o 10 min na mokre w這sy...efekt minimalnie ciemniejszy (ale wci捫 jasne w這sy) i o to chodzi這
...tak my郵 瞠 chyba wyd逝輳 nast瘼nym razem okres mi璠zy farbowaniami, mo瞠 znowu uda si ok 6 tygodni

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-01, 20:45   #4733
julcia_bleble
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 366

o wlasnie "hombre" masz racje..cos w tym stylu:P Nie urazilas mnie, bron boze! nie mowie ze wlosy sie smiertelnie niszcza, ale w jakims stopniu napewno bo ja widze po sobie jakie mialam wlosy przed farbowaniem a jakie mam teraz. Wlosy farbuje farbami profesjonalnymi, ale kazdy fryzjer- nawet super ekstra Leszek Czajka czy tam inni powie, ze po pewnym czasie wlosy sie niszcza. Bo tak jest, a farba nawet ta profesjonalna to farba. Zgadzam sie, ze profesjonalne faby sa mniej inwazyjne od tych sklepowych zwyklejszych, ale to tez zalezy od tego jak farbujesz wlosy..bo ja swoj kolor mam dosc ciemny braz i zeby uzyskac taki mega rudy pomieszany z pomarancza zreszta kazdy kolor taki, to trzeba uzyc oxydanta, znajomy dodaje jeszcze intensyfikator zeby kolor byl lepszy. Efekt jest taki, ze wychodzi super kolor z ktorego zawsze bylam zadowolona. Wlosy farbuje juz od 3- 4 lat tym samym kolorem i sam znajomy stwierdzil ze trzeba dac im troche odpoczac, bo to ciagle rozjasnianie robi swoje nawet z najbardziej mocnymi, gestymi wlosami. Jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji wlosow to uzywam szamponow, odzywek, maseczek takich jakie uzywaja fryzjerzy w salonie. Wlosow nie prostuje prostownica bo mam proste. Ewentualnie prostuje na szczotce. To nie jest tak, ze farba niszczy. Wszystko jest ok, ale po pewnym czasie chocbysmy niewiadomo jakich farb uzywaly, to wlosy stana sie nieco slabsze. Nie mowie tu o jakims wypadaniu drastycznym czy cos, ale o zwyczajnym oslabieniu.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aaaa no i zreszta same wiecie najlepiej- obojetnie jaka rudosc, czerwien, pomarancz.. jest to kolor ktory najszybciej sie wyplukuje najpiekniejszy jest na poczatku, potem juz blednie i traci swoj urok.. chociaz ja juz chodze od stycznia bez farbowania ( to moj najdluzszy okres czasu), odrost mam mega duzy:P fakt- chodze w rozpuszczonych, wiec tego az tak nie widac, no i teraz mam taki kolor hmm..zblizony do naturalnego. Widac ludziom sie podoba, mi nie :P
julcia_bleble jest offline  
Stary 2011-05-01, 20:51   #4734
madziula199090909090
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

Dziewczyny prosz pom騜cie,bo chcia豉bym za par dni zn闚 pofarbowa. Ten kolor co mam jest koszmarny, szczeg鏊nie na odrostach.
madziula199090909090 jest offline  
Stary 2011-05-01, 20:56   #4735
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

witam Rudzielce

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
...tak my郵 瞠 chyba wyd逝輳 nast瘼nym razem okres mi璠zy farbowaniami, mo瞠 znowu uda si ok 6 tygodni
mnie wczoraj min窸o 6 tygodni od farbowania... wygl康am jak id st康 i nie wracaj

Ale musz jeszcze troch przetrzyma, bo chc dokupi pomara鎍zowego mixtona, bo bez niego znowu mi wyjdzie czerwoniec

Agusiaki (chyba tu jeszcze zagl康asz) 瘸逝j, 瞠 nie pos逝cha豉m Ci ju na pocz徠ku, bo Ty ju za pierwszym razem tr帳i豉 瞠by do chantalowego tycjana dodowa mixton...

Widzia豉m, 瞠 jaki czas temu toczy造 si tu duskusje nt Chantala. Wi璚: sama farba na pewno nie da efektu tj ten pokazany na palecie! Chyba, 瞠 zale篡 Wam na rudo軼i czerwonawej

Ja chc jeszcze raz czy dwa poeksperymentowa z Chantalem i przerzuci si na Wasze Vitality's

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:07   #4736
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Poka wiadomo嗆
o wlasnie "hombre" masz racje..cos w tym stylu:P Nie urazilas mnie, bron boze! nie mowie ze wlosy sie smiertelnie niszcza, ale w jakims stopniu napewno bo ja widze po sobie jakie mialam wlosy przed farbowaniem a jakie mam teraz. Wlosy farbuje farbami profesjonalnymi, ale kazdy fryzjer- nawet super ekstra Leszek Czajka czy tam inni powie, ze po pewnym czasie wlosy sie niszcza. Bo tak jest, a farba nawet ta profesjonalna to farba. Zgadzam sie, ze profesjonalne faby sa mniej inwazyjne od tych sklepowych zwyklejszych, ale to tez zalezy od tego jak farbujesz wlosy..bo ja swoj kolor mam dosc ciemny braz i zeby uzyskac taki mega rudy pomieszany z pomarancza zreszta kazdy kolor taki, to trzeba uzyc oxydanta, znajomy dodaje jeszcze intensyfikator zeby kolor byl lepszy. Efekt jest taki, ze wychodzi super kolor z ktorego zawsze bylam zadowolona. Wlosy farbuje juz od 3- 4 lat tym samym kolorem i sam znajomy stwierdzil ze trzeba dac im troche odpoczac, bo to ciagle rozjasnianie robi swoje nawet z najbardziej mocnymi, gestymi wlosami. Jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji wlosow to uzywam szamponow, odzywek, maseczek takich jakie uzywaja fryzjerzy w salonie. Wlosow nie prostuje prostownica bo mam proste. Ewentualnie prostuje na szczotce. To nie jest tak, ze farba niszczy. Wszystko jest ok, ale po pewnym czasie chocbysmy niewiadomo jakich farb uzywaly, to wlosy stana sie nieco slabsze. Nie mowie tu o jakims wypadaniu drastycznym czy cos, ale o zwyczajnym oslabieniu.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aaaa no i zreszta same wiecie najlepiej- obojetnie jaka rudosc, czerwien, pomarancz.. jest to kolor ktory najszybciej sie wyplukuje najpiekniejszy jest na poczatku, potem juz blednie i traci swoj urok.. chociaz ja juz chodze od stycznia bez farbowania ( to moj najdluzszy okres czasu), odrost mam mega duzy:P fakt- chodze w rozpuszczonych, wiec tego az tak nie widac, no i teraz mam taki kolor hmm..zblizony do naturalnego. Widac ludziom sie podoba, mi nie :P
Ka盥a farba w jakim stopniu narusza struktur w這sa i go os豉bia.
W這sy mo積a lekko odbudowa, ale i tak nie b璠 tak si zachowywa jak naturalne. Na szcz窷cie mamy tyle piel璕nacyjnych kosmetyk闚 瞠 mimo ,,jaki tam,, zniszcze nasze w這sy mog wygl康a 豉dnie i zdrowo. Co do kosmetyk闚 piel璕nacyjnych profesjonalnych to pami皻aj 瞠 wi瘯szo軼 z nich ma za zadanie poprawi wygl康 w這s闚 natychmiast - 瞠by wygl康a造 tak jak po wizycie w salonie - jednak na twoim miejscu wybiera豉 bym te kosmetyki profesjonalne o bardziej naturalnym sk豉dzie - w kt鏎ych sk豉dniki piel璕nacyjne wnikn w wn皻rze w這sa a nie tylko go obklej.
Je郵i boisz si zniszcze w這s闚 mo瞠sz zastosowa metod typu: farba od odrostu a szampon koloryzacyjny, lub toner po d逝go軼i w這s闚 - kolor mo積a dobra identyczny.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz pom騜cie,bo chcia豉bym za par dni zn闚 pofarbowa. Ten kolor co mam jest koszmarny, szczeg鏊nie na odrostach.
Na razie skoncentruj si na wyp逝kaniu koloru..bo farba na farb to nie za bardzo to widz.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-02, 09:14   #4737
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Melina, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-02, 14:26   #4738
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

poprosz was o pomoc, mam nadziej, 瞠 to nie problem bo widz, 瞠 du穎 dziewczyn si posi趾uje wasz znajomo軼i tematu
w這sy rozja郾iane z du篡m odrostem ciemny blond ufarbowa豉m iskr joanny. Kolor super, stan w這s闚 o dziwo tez po farbowaniu bardzo fajny. Jednak ze wzgl璠u na wcze郾iejsze rozja郾ianie kolor si strasznie wyp逝kuje, trzyma si za to odrostu co wygl康a 鈔ednio. Podczyta豉m was troszk i wygl康a na to, 瞠 warto zainteresowa si profesjonalnymi farbami. Nie chcia豉bym jednak strzeli babola i wyl康owa z jak捷 czerwieni na g這wie. Dlatego o鄉ielam si prosi was o rad. Wklejam zdj璚ia 1 wida lini odrostu i wyp逝kan cz窷, na drugim tak samo. Trzecie to kolor jeszcze nie wyp逝kany, zale篡 mi w豉郾ie na takim miedzianym odcieniu, co jak p這mienna iskra joanny, 豉dny wyrazisty miedziany, zdecydowanie nie 瘸dna czerwie i niezbyt ciemny. Na sklepowych p馧kach ci篹ko znale潭 豉dn rudo嗆 co jest kolejnym znakiem, 瞠 warto zainteresowa si profesjonalnymi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude1.jpg (46,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude2.jpg (10,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rudy3.jpg (23,7 KB, 387 za豉dowa)
milk jest offline  
Stary 2011-05-02, 14:46   #4739
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

udalo mi si w ko鎍u dorwa szamponetke z joanny.
Hm moje spostrzezenia s takie, 瞠 o wiele ladniej pachnie ni delia, Kolor tez wyszed fajny intensywny i wolniej si wyp逝kuje. Jest ok , ba豉m si ze w這sy beda w z造m stanie a o dziwo sa w lepszym niz po deli
aaalina jest offline  
Stary 2011-05-02, 15:21   #4740
Smerfetka24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hey,
Mam w這sy rozja郾iane do poziomu 10 farb profesjonaln. Do farby by krem 9%. Naturalne s srednio-ciemny blond i by造 rozja郾iane rozja郾iaczem z 12% kremem. Ot騜 zamarzy mi si kolor rudy. Sklepowy Loreal p78 - bardzo intensywna miedz - pure paprika.
1) Jak mam zafarbowa w這sy aby kolor by taki jak z pude趾a?
2) Na pocz徠ku wychodzi 郵icznie czerwony kolor. Co zrobi by jak najd逝瞠j si utrzyma? Chcia豉bym by kolor by intensywnej miedzi samej lub z czerwieni (pomy郵 w sklepie kt鏎y wybior ). Po zafarbowaniu wychodzi fajna miedz ale g堯wnie czerwona. Niestety szybko si zmywa.
3) Czy jaka farba profesjonalna jest podobna kolorem? Jaka?
Aha. Jak farbowa豉m loreal mango - jest on ja郾iejszy ni papryka, to wysz豉 mi niestety ciemna mied. co zrobi by ta papryka lub firmowa jak mi poradzicie wysz豉 intensywnie miedziana lub intensywnie miedziana z czerwieni, ale nie ciemny odcie?
Smerfetka24 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.