Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-03, 00:24   #4741
ruda parasolka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Ruda Parasolka, ja farbuj Majirel 7,44 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wychodzi mi ja郾iej ni na tym zdj璚iu (chyba, 瞠 to kwestia monitor闚). Kilkakrotnie wrzuca豉m tu zdj璚ia tu po farbowaniu, wi璚 mo瞠 uda Ci si je znale潭. Tylko, 瞠 ja mam naturalny jasny blond, wi璚 na to te trzeba wzi望 poprawk.
Znalaz豉m te Twoje zdj璚ia i ten kolor jest rzeczywi軼ie rewelacyjny, zw豉szcza z tym mixem medzianym.
A powiedz mi jak d逝go si to trzyma (w sensie ile my g這wy, tak mniej wi璚ej), bo ja myj 貫b codziennie, wi璚 to ekstremalnie wa積e.
Ile si tego zu篡wasz na jedno farbowanie- ca陰 czy p馧 tubki wystarczy na takie kr鏒kie w這sy? I jaki utleniacz- 3 czy 6%?

I najwa積iejsze- jak kolor z g這wy ma si do koloru z firmowej palety? Bo zamierzam przed kupnem najpierw obejrze palet w realu w jakim sklepie, bo te internecie s do dupy. Wychodzi ja郾iejszy czy ciemniejszy jak farby sklepowe?

I pytanie do og馧u: oglada豉m z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,瞠 te utleniacze s przelewane do takich pojemniczk闚 jak si daje mocz do analizy ciekawie to nie wygl康a, ale praktycznie ka盥y sprzedawca na alle tak pakuje. my郵icie,瞠 to jest bezpieczne? sk康 mam wiedzie,瞠 zlali tam odp ilo嗆. Kurcz, wola豉bym sobie nie wyla jakiego szitu na g這w
ruda parasolka jest offline  
Stary 2011-05-03, 00:38   #4742
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez ruda parasolka Poka wiadomo嗆

I pytanie do og馧u: oglada豉m z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,瞠 te utleniacze s przelewane do takich pojemniczk闚 jak si daje mocz do analizy ciekawie to nie wygl康a, ale praktycznie ka盥y sprzedawca na alle tak pakuje. my郵icie,瞠 to jest bezpieczne? sk康 mam wiedzie,瞠 zlali tam odp ilo嗆. Kurcz, wola豉bym sobie nie wyla jakiego szitu na g這w
My郵 瞠 jak narbardziej bezpieczne. Najwa積iejsze 瞠by oxydant nie wysech Zwykle profesjonalne farby miesza si w stosunku 1:1, wi璚 kupuj帷 tubk kremu dostajesz te odpowiedni ilo嗆 utleniacza. Raczej nie powinna w徠pi w uczciwo嗆 sprzedawc闚, bo jaki mieliby z tego zysk?

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-05-03, 12:07   #4743
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
My郵 瞠 jak narbardziej bezpieczne. Najwa積iejsze 瞠by oxydant nie wysech Zwykle profesjonalne farby miesza si w stosunku 1:1, wi璚 kupuj帷 tubk kremu dostajesz te odpowiedni ilo嗆 utleniacza. Raczej nie powinna w徠pi w uczciwo嗆 sprzedawc闚, bo jaki mieliby z tego zysk?
Moim zdaniem 1:1.5-Majirel, Vitality's, Londa, Revlon.itd

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda parasolka Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m te Twoje zdj璚ia i ten kolor jest rzeczywi軼ie rewelacyjny, zw豉szcza z tym mixem medzianym.
A powiedz mi jak d逝go si to trzyma (w sensie ile my g這wy, tak mniej wi璚ej), bo ja myj 貫b codziennie, wi璚 to ekstremalnie wa積e.
Ile si tego zu篡wasz na jedno farbowanie- ca陰 czy p馧 tubki wystarczy na takie kr鏒kie w這sy? I jaki utleniacz- 3 czy 6%?

I najwa積iejsze- jak kolor z g這wy ma si do koloru z firmowej palety? Bo zamierzam przed kupnem najpierw obejrze palet w realu w jakim sklepie, bo te internecie s do dupy. Wychodzi ja郾iejszy czy ciemniejszy jak farby sklepowe?

Te nie przepadam za przelewaniem, ale my郵 瞠 warto poczyta komentarze o sprzedawcy i zaryzykowa. S farby do kt鏎ych potrzebny jest oryginalny utleniacz - to te bez amoniaku, w innych przypadkach mo積a u篡 utleniacza nie firmowego np. Joanny w 100 ml butelkach.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-03, 12:15   #4744
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Melina, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Dzi瘯uj bardzo

W mojej skacowanej g這wie zrodzi豉 si decyzja o dodaniu troch 7/00 do nast瘼nego farbowania, co popar豉 kole瘸nka - fryzjerka w kontek軼ie trwa這軼i koloru. Znowu musz zamawia farb... to przy okazji pewnie wezm rudo軼i... to przy okazji pewnie wydam p馧 premii T... Bosz, co ten w徠ek ze mn robi
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-03, 12:17   #4745
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
poprosz was o pomoc, mam nadziej, 瞠 to nie problem bo widz, 瞠 du穎 dziewczyn si posi趾uje wasz znajomo軼i tematu
w這sy rozja郾iane z du篡m odrostem ciemny blond ufarbowa豉m iskr joanny. Kolor super, stan w這s闚 o dziwo tez po farbowaniu bardzo fajny. Jednak ze wzgl璠u na wcze郾iejsze rozja郾ianie kolor si strasznie wyp逝kuje, trzyma si za to odrostu co wygl康a 鈔ednio. Podczyta豉m was troszk i wygl康a na to, 瞠 warto zainteresowa si profesjonalnymi farbami. Nie chcia豉bym jednak strzeli babola i wyl康owa z jak捷 czerwieni na g這wie. Dlatego o鄉ielam si prosi was o rad. Wklejam zdj璚ia 1 wida lini odrostu i wyp逝kan cz窷, na drugim tak samo. Trzecie to kolor jeszcze nie wyp逝kany, zale篡 mi w豉郾ie na takim miedzianym odcieniu, co jak p這mienna iskra joanny, 豉dny wyrazisty miedziany, zdecydowanie nie 瘸dna czerwie i niezbyt ciemny. Na sklepowych p馧kach ci篹ko znale潭 豉dn rudo嗆 co jest kolejnym znakiem, 瞠 warto zainteresowa si profesjonalnymi
To jest ,,typowy,, problem dotycz帷y w這s闚 rozja郾ianych. Farbka 豉dnie si przyj窸a na naturalnych w這sach a na rozja郾ionych kolor jest matowy i ja郾iejszy.
Trzeba zrobi prepigmentacje, pomo瞠 r闚nie szamponetka Joanny na wyr闚nanie koloru.
Inn opcj b璠zie zrobienie delikatnych pasemek na kolorze przy odro軼ie.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo

W mojej skacowanej g這wie zrodzi豉 si decyzja o dodaniu troch 7/00 do nast瘼nego farbowania, co popar豉 kole瘸nka - fryzjerka w kontek軼ie trwa這軼i koloru. Znowu musz zamawia farb... to przy okazji pewnie wezm rudo軼i... to przy okazji pewnie wydam p馧 premii T... Bosz, co ten w徠ek ze mn robi
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-03, 12:41   #4746
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo
A nie ma za co
Wesz豉m w Tw鎩 profil z nadziej, 瞠 Album ze zdj璚iami b璠zie og鏊nodost瘼ny, o ja g逝pia
I rzuci豉 mi si data urodzenia w oczy
Cytat:
Znowu musz zamawia farb... to przy okazji pewnie wezm rudo軼i... to przy okazji pewnie wydam p馧 premii T...

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-03, 13:17   #4747
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)
Wiesz Julianna mi sie zdaje ze ten kolor sie nie wypluka wcale...odrosty juz mam a kolor jakby pozostal ten sam...No moze troszke sa jasniejsze ale nie wyp逝ka造 sie do z馧tego czy blondu sa nadal super...
Dzis farbuje 2 raz Artego zrobie fotke przed farbowaniem to ocenisz

A tu zdjecie jakies mi sie napatoczy這 z pasemkami..moze nie do konca rudymi dosc 豉dne prawda??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (35,0 KB, 26 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-03, 13:22   #4748
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:

Agusiaki, Moni@ przy陰czam si do pytania, co jest z Wami
Ja przepraszam za moja nieobecnosc, moj syn mial ospe i po prostu 鈍i皻a i kolejny tydz wyciete z 篡ciorysu a jeszcze ucze sie bo 7 maja mam obrone nie wiem jak ja to zdam
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-03, 13:50   #4749
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Wiesz Julianna mi sie zdaje ze ten kolor sie nie wypluka wcale...odrosty juz mam a kolor jakby pozostal ten sam...No moze troszke sa jasniejsze ale nie wyp逝ka造 sie do z馧tego czy blondu sa nadal super...
Dzis farbuje 2 raz Artego zrobie fotke przed farbowaniem to ocenisz

A tu zdjecie jakies mi sie napatoczy這 z pasemkami..moze nie do konca rudymi dosc 豉dne prawda??
8.41...hmm
Daj koniecznie fotk w jak najbardziej naturalnym 鈍ietle - bo ja te mam ochot na niewielk zmian

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

zerknijcie na 8.42 z Majirel - bardzo 豉dny (dla wielbicielek stonowanych kolor闚)..i 7.34 z Vitalitys (Majirel wychodzi u mnie jak pi瘯ny rudy br您 - nie mylcie tego koloru z 7.43 kt鏎y wychodzi szarowato)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-03 o 13:54
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-03, 14:45   #4750
vanilijka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

Polecam Mango - l'oreal lub joanna - p這mienna iskra, pi瘯ny rudy wychodzi
Stary 2011-05-03, 15:01   #4751
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
A nie ma za co
Wesz豉m w Tw鎩 profil z nadziej, 瞠 Album ze zdj璚iami b璠zie og鏊nodost瘼ny, o ja g逝pia
I rzuci豉 mi si data urodzenia w oczy

Og鏊nodost瘼ny nie b璠zie, ale je郵i masz ochot obejrze to zapraszam do grona moich rudych kole瘸nek

kathy Dzi瘯uj

Moni@
nawet nie wiesz jak si ciesz, 瞠 Ci ten kolorek przypad do gustu Mam nadziej, 瞠 Tw鎩 ma造 m篹czyzna ju wydobrza!
Stary 2011-05-03, 16:34   #4752
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
To jest ,,typowy,, problem dotycz帷y w這s闚 rozja郾ianych. Farbka 豉dnie si przyj窸a na naturalnych w這sach a na rozja郾ionych kolor jest matowy i ja郾iejszy.
Trzeba zrobi prepigmentacje, pomo瞠 r闚nie szamponetka Joanny na wyr闚nanie koloru.
Inn opcj b璠zie zrobienie delikatnych pasemek na kolorze przy odro軼ie.

Dzi瘯i wielkie za odpowied, w豉郾ie tak kombinowa豉m nad pasmami 瞠by to jako wygl康a這. W prepigmentacj chyba sama nie dam rady si bawi a p鏦i co nie dam rady do fryzjera, kurza noga Ratuje si w豉郾ie szamponetk joanny, w這sy s po niej przyjemne i lepiej 豉pie od daliowej. Nie wiem czy to wp造wa 幢e na kondycj w這s闚, na pewno jest upierdliwe. Chyba czeka mnie oszcz璠zanie na wizyt u fryzjera, pewnie trik z pasmami plus prepigmentacja by豉by najlepszym rozwi您aniem. Jeszcze dwa zdj璚ia p這mienna iskra joanny - odrost na mysi blond, reszta na rozja郾ione.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1200501.jpg (139,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1200503.jpg (131,8 KB, 55 za豉dowa)
milk jest offline  
Stary 2011-05-03, 16:43   #4753
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzi瘯i wielkie za odpowied, w豉郾ie tak kombinowa豉m nad pasmami 瞠by to jako wygl康a這. W prepigmentacj chyba sama nie dam rady si bawi a p鏦i co nie dam rady do fryzjera, kurza noga Ratuje si w豉郾ie szamponetk joanny, w這sy s po niej przyjemne i lepiej 豉pie od daliowej. Nie wiem czy to wp造wa 幢e na kondycj w這s闚, na pewno jest upierdliwe. Chyba czeka mnie oszcz璠zanie na wizyt u fryzjera, pewnie trik z pasmami plus prepigmentacja by豉by najlepszym rozwi您aniem. Jeszcze dwa zdj璚ia p這mienna iskra joanny - odrost na mysi blond, reszta na rozja郾ione.
Kilka miesi璚y temu mia豉m podobny problem i r闚nie doradzam prepigmentacj. Pozwol sobie tak瞠 doda, 瞠 jest to zabieg banalnie prosty, kt鏎ym w 瘸den spos鏏 nie mo積a sobie zrobi kuku i p豉cenie za to fryzjerowi uwa瘸m za wywalanie pieni璠zy w pr騜ni. Je郵i masz w徠pliwo軼i co do tego, jak zrobi zabieg zajrzyj na blog kathy. Ja kilkakrotnie robi豉m sama, mo瞠sz te poprosi o pomoc kole瘸nk/mam/ch這paka - kogokolwiek To naprawd 豉twe i daje 鈍ietne efekty!
Stary 2011-05-03, 18:24   #4754
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
8.41...hmm
Daj koniecznie fotk w jak najbardziej naturalnym 鈍ietle - bo ja te mam ochot na niewielk zmian

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

zerknijcie na 8.42 z Majirel - bardzo 豉dny (dla wielbicielek stonowanych kolor闚)..i 7.34 z Vitalitys (Majirel wychodzi u mnie jak pi瘯ny rudy br您 - nie mylcie tego koloru z 7.43 kt鏎y wychodzi szarowato)
Zrobie Kathy i za陰cz ale niech mi wyschna troche i je wyprostuje bo mam szope na g這wie cyt: "A mowi ze Kopernik nie zyje" nie cierpie tych wlos闚

Widzia軛 tez 8,42 ale na palecie jest dosc ciemny a moje wlosy zdradzieckie sa i pewnie zaraz popij sobie ciemna farbe i to 2x mocniej

Kathy a co sadzisz o Majirel 8,31 na palecie cudnie wygl康a... taki z這ty stonowany...i mam na niego ch耩

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Moni@ nawet nie wiesz jak si ciesz, 瞠 Ci ten kolorek przypad do gustu Mam nadziej, 瞠 Tw鎩 ma造 m篹czyzna ju wydobrza!
A bo ty Melina wiedzia豉 czego mi do szczescia brakowa這..

Kolor juz zrobilam czekam az wyschna znow jest cudny taki miedziany mniam mniam...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:09   #4755
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Moni@
8.31 na palecie w komputerze wygl康a jak mega jasny blond, za to 7.31 bardzo 豉dny br您ik.
Milk
Prepigmentacja jest banalnie prosta, Melina ma racje sama poradzisz sobie poczytaj na blogu, wi瘯szo嗆 dziewczyn tu na forum chyba to robi豉.
Mo瞠sz te si poratowa kosmetykami odbijaj帷ymi 鈍iat這 dla blondynek, nadaj blasku i kolor wydaje si bardziej wyrazisty, mam na my郵i spray i serum.
Dodam tylko 瞠 przed farbowaniem nie u篡wamy takich rzeczy bo obklejaj w這ski.
9.04 z Majirel fajnie by si komponowa na odro軼ie z reszt w這s闚.

...ps ..za oknem sypie 郾ieg,tra la la la la

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:12 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-03, 21:46   #4756
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Moni@
8.31 na palecie w komputerze wygl康a jak mega jasny blond, za to 7.31 bardzo 豉dny br您ik.
Na roznych paletach w豉snie roznie widac ja mia豉m ta palete
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...531630320.html
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-03, 22:30   #4757
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Na roznych paletach w豉snie roznie widac ja mia豉m ta palete
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...531630320.html
Bardzo 豉dny

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 09:00   #4758
Moni@
Zakorzenienie

Kathy mia豉m Cie pyta o taka rzecz...Otoz jak farbuje wlosy a grzyw mam na bok to ca豉 wierzchnia strona jest zawsze jasniejsza, spod wlos闚 chwyta pieknie istna z這ta mied a ta gora z zewnatrz jest ciagle jaby wyblaknieta...Przy tym farbowaniu zrobilam odrosty + ta w豉snie grzywe i trzyma豉m d逝zej ale dzis przy swietle widze ze nadal jest to samo...od czego moze to zalezec?

Na zdj ci zaznaczylam o jaki frgm wlos闚 mi chodzi...(zdj z Lechera wiec nie patrz na kolor)

A druga rzecz to taka : co polecasz zeby wlosy b造szcza造 by造 l郾i帷e lej帷e ale nie t逝ste? obci捫one?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (22,0 KB, 88 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-04, 09:58   #4759
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy mia豉m Cie pyta o taka rzecz...Otoz jak farbuje wlosy a grzyw mam na bok to ca豉 wierzchnia strona jest zawsze jasniejsza, spod wlos闚 chwyta pieknie istna z這ta mied a ta gora z zewnatrz jest ciagle jaby wyblaknieta...Przy tym farbowaniu zrobilam odrosty + ta w豉snie grzywe i trzyma豉m d逝zej ale dzis przy swietle widze ze nadal jest to samo...od czego moze to zalezec?

Na zdj ci zaznaczylam o jaki frgm wlos闚 mi chodzi...(zdj z Lechera wiec nie patrz na kolor)

A druga rzecz to taka : co polecasz zeby wlosy b造szcza造 by造 l郾i帷e lej帷e ale nie t逝ste? obci捫one?
Te tak mam, wydaje mi sie 瞠 to zale篡 od tego 瞠 zaczynamy farbowac od tego miejsca,-nast瘼nym razem mo積a to miejsce zafarbowac na ko鎍u. Jesli chodzi o twoje 2 pytanie to jest seria Loreala expert ,,lumino contrast,, dla blondynek spray i serum kt鏎e pieknie roz鈍ietlaj i nie obci捫aj, w sam raz dla os鏏 rozjasniaj帷ych w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 10:23   #4760
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak mam, wydaje mi sie 瞠 to zale篡 od tego 瞠 zaczynamy farbowac od tego miejsca,-nast瘼nym razem mo積a to miejsce zafarbowac na ko鎍u. Jesli chodzi o twoje 2 pytanie to jest seria Loreala expert ,,lumino contrast,, dla blondynek spray i serum kt鏎e pieknie roz鈍ietlaj i nie obci捫aj, w sam raz dla os鏏 rozjasniaj帷ych w這sy.
Dzieki spr鏏uje, tylko tam pisz ze nalozyc "przed" prostowaniem a mi zalezalo zeby "po" bo po prostownicy sa takie oklejone i ciezkie...Mam z tigi podobny i z welli i to samo sie dzieje....chcia豉m wyprostowac i nalozyc cos na wloski by nie wygl康a造 jak siano...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-04, 10:28   #4761
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzieki spr鏏uje, tylko tam pisz ze nalozyc "przed" prostowaniem a mi zalezalo zeby "po" bo po prostownicy sa takie oklejone i ciezkie...Mam z tigi podobny i z welli i to samo sie dzieje....chcia豉m wyprostowac i nalozyc cos na wloski by nie wygl康a造 jak siano...
nie zwracaj uwage na to co napisane, nadaje sie jak najbardziej i nie obci捫amam na my郵i serum - bo spray to raczej na wilgotne. Sam a dzisiaj kupie sobie to serum bo inne obci捫aja mi w這sy np CHI, wczoraj mia豉m piekne po myciu a dzisiaj...ehhh;(

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 11:23   #4762
Moni@
Zakorzenienie

No i obiecane zdjecia farbowane 3 maja Artego 8,41

Poprosze dzis kogos by mi zrobil ca這sci w這s闚 na podw鏎ku moze bedzie lepiej widac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1327.jpg (144,5 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1328.jpg (120,3 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizDSC_1329.jpg (93,8 KB, 80 za豉dowa)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-05-04 o 11:24
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-04, 13:29   #4763
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Moni@, nie kupuj tego serum na 2 miejscu w sk豉dzie alcohol dental - b璠zie wysusza w這sy(dopiero teraz widzia豉m sk豉d).

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 14:02   #4764
milk
Rozeznanie

Cytat:
Kilka miesi璚y temu mia豉m podobny problem i r闚nie doradzam prepigmentacj. Pozwol sobie tak瞠 doda, 瞠 jest to zabieg banalnie prosty, kt鏎ym w 瘸den spos鏏 nie mo積a sobie zrobi kuku i p豉cenie za to fryzjerowi uwa瘸m za wywalanie pieni璠zy w pr騜ni. Je郵i masz w徠pliwo軼i co do tego, jak zrobi zabieg zajrzyj na blog kathy. Ja kilkakrotnie robi豉m sama, mo瞠sz te poprosi o pomoc kole瘸nk/mam/ch這paka - kogokolwiek To naprawd 豉twe i daje 鈍ietne efekty!
bardzo Ci dzi瘯uj, przejrza豉m bloga, faktycznie p豉cenie fryzjerowi czasem si kompletnie nie op豉ca musz tylko jeszcze ogarn望 kolory bo im wi璚ej czytam tym mniej wiem co powinnam wybra...
Kathy579 wielkie dzi瘯i za odp. tak瞠

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:04
milk jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:04   #4765
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Moni@, nie kupuj tego serum na 2 miejscu w sk豉dzie alcohol dental - b璠zie wysusza w這sy(dopiero teraz widzia豉m sk豉d).
ok dzieki
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:19   #4766
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Dziewczyny, a czy jak pofarbuj w這sy, z kt鏎ych si jeszcze nie wyp逝ka豉 szamponetka, to strac na trwa這軼i koloru czy co? Nie wiem, czy farba np. szybciej si wyp逝cze czy nie ma to 瘸dnego znaczenia..?
Vanilka28 jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:37   #4767
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a czy jak pofarbuj w這sy, z kt鏎ych si jeszcze nie wyp逝ka豉 szamponetka, to strac na trwa這軼i koloru czy co? Nie wiem, czy farba np. szybciej si wyp逝cze czy nie ma to 瘸dnego znaczenia..?
Je郵i farba i szamponetka to ten sam odcie wi璚 jest szansa 瞠 farba nawet lepiej b璠zie sie utrzymywac.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
ok dzieki
..no w豉郾ie ja juz te nie kupie, a tak sie fajnie zapowiada這 - zostaja mi kryszta趾i z Alfaparf.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:43   #4768
milk
Rozeznanie

kathy579 mog豉bym ukatrupi za takie w這sy...http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3530 co niesamowitego, ja nie umiem zadba o to by moje si 豉dnie falowa造.
jestem te pod wra瞠niem pierwszego koloru http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4285 Grej.
Chcia豉bym wyr闚na sw鎩 kolor do akiego jak ciemniejszy odrost http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1304433156 tylko musz si ograniczy do farb Goldwell, Revlon, Joanna...Kt鏎a z nietestuj帷ych firm. Kathy http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1297004667 taki jest moim wymarzonym ale ba豉bym si, 瞠 wyjdzie u mnie czerwie, mo瞠 goldwell ma jaki odpowiednik?
Strasznie truj, wieeeem Dziewczyny stosujecie szamponetki kiedy chcecie? My郵a豉m o zmieszaniu joanny z szamponem i podkre郵aniu tak mieszank koloru co par my. Ale nie wiem na ile szamponetki niszcz w這sy, r騜ne s造sza豉m komentarze
milk jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:51   #4769
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy579 mog豉bym ukatrupi za takie w這sy...http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3530 co niesamowitego, ja nie umiem zadba o to by moje si 豉dnie falowa造.
jestem te pod wra瞠niem pierwszego koloru http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4285 Grej.
Chcia豉bym wyr闚na sw鎩 kolor do akiego jak ciemniejszy odrost http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1304433156 tylko musz si ograniczy do farb Goldwell, Revlon, Joanna...Kt鏎a z nietestuj帷ych firm. Kathy http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1297004667 taki jest moim wymarzonym ale ba豉bym si, 瞠 wyjdzie u mnie czerwie, mo瞠 goldwell ma jaki odpowiednik?
Strasznie truj, wieeeem Dziewczyny stosujecie szamponetki kiedy chcecie? My郵a豉m o zmieszaniu joanny z szamponem i podkre郵aniu tak mieszank koloru co par my. Ale nie wiem na ile szamponetki niszcz w這sy, r騜ne s造sza豉m komentarze
Revlon 8.44 z odrobin 7.44 lub p馧 na p馧 by by fajny dal ciebie, goldwella nigdy nie uzywa豉m. Nie zauwazy豉m zniszcze na swoich wlosach po szamponetkach (Joanna, Delia), mo積a tez nabyc maski z pigmentem - Revlon ma takie w r騜nych odcieniach rudo軼i (bardzo 篡wo wychodz).

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-04, 17:52   #4770
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Dzi瘯i Kathy C:
Vanilka28 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.