Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-03-30, 21:45   #451
PanicDemonic
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
PanicDemonic- ja te u篡豉m kiedy Jasnej intensywnej miedzi z Belle Color ale wysz豉 mi jasna mied. Nak豉da豉 ten kolor na rudy, czy na t wi郾ie po fryzjerce?
Po wi郾i robi豉m Bursztynem L`oreala i wysz這 do嗆 豉dnie, mo瞠 gdzie zdj璚ie znajd. Potem w這s闚 nie mia豉m w og鏊e, kiedy odros造 siwe rozpocz窸am garnierami podanymi wcze郾iej.

Teraz jestem chwil po ufarbowaniu si na t miedzian czerwie 64.6, w sumie to nie bardzo mi si podoba, bo jest du穎 ciemniejszy, no i ma wi郾iowy po造sk. Je郵i kto chce wisienk - polecam. Nie wychodzi jednak tak 豉dnie rudy jak na bocznej cz窷ci opakowania.
PanicDemonic jest offline  
Stary 2010-03-31, 15:09   #452
hatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 356

Wecie co . Moze tak nie w temat wpadne . Ale te garniera rudosci przynajmniej jak dla mnie nie nadaja sie. Za szybko sie wyplukuja. juz po 4 myciach kolor nijaki a co tydzien w這sow farbowac nie bede . na tego p這miennego feniksa z palett na這zy豉m Mango z Loreala . i wyszlo cos takiego. I kolor w豉sciwie sie nie wyplukuje . Jak dla mnie strza w dziesiatke .
Co nie znaczy , ze dalej nie bede szuka豉 i kombinowa豉
p鎩d po rozum do krowy
.
hatte jest offline  
Stary 2010-03-31, 15:44   #453
PanicDemonic
Przyczajenie

Zdj璚ie moich w這s闚 dzisiaj, po wczorajszym farbowaniu Garnier Color Naturals - 6.46 Czerwie miedziana. W rzeczywisto軼i jest odrobin ciemniejsza i bardziej nasycona, z 豉dnym po造skiem. W p馧cieniu wygl康a zupe軟ie br您owo.
http://img140.imageshack.us/img140/2131/img7787m.jpg

Hatte -przyznam Ci racj. Bardzo szybko staj si md貫 i trac 篡wy kolor.
PanicDemonic jest offline  
Stary 2010-03-31, 19:07   #454
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150
Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez hatte Poka wiadomo嗆
Wecie co . Moze tak nie w temat wpadne . Ale te garniera rudosci przynajmniej jak dla mnie nie nadaja sie. Za szybko sie wyplukuja. juz po 4 myciach kolor nijaki a co tydzien w這sow farbowac nie bede . na tego p這miennego feniksa z palett na這zy豉m Mango z Loreala . i wyszlo cos takiego. I kolor w豉sciwie sie nie wyplukuje . Jak dla mnie strza w dziesiatke .
Co nie znaczy , ze dalej nie bede szuka豉 i kombinowa豉
p鎩d po rozum do krowy
.
po 4 myciach? no nie wiem ja nak豉dam garniera na rozja郾ione w這sy i fakt zmywa sie cholerstwo ale przez 1,5 tyg kolor jest 鈍ietny.
Myj w這sy codziennie wi璚 nie jest tak 幢e. Farbuj tak co miesi帷 i po 2 tyg po ufarbowaniu nak豉dam szponetke Delii i starcza mi do nast瘼nego farbowania.
Ka盥a z nas ma inne w這sy i kolor inaczej si trzyma ;-)
Ale kolor wyszed Ci cudny
pozdrawiam
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-03-31, 20:13   #455
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

hatte masz cudny kolorek i te d逝gie w這ski nic tylko zazdro軼i
Stary 2010-03-31, 20:26   #456
hatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 356

Cytat:
po 4 myciach? no nie wiem ja nak豉dam garniera na rozja郾ione w這sy i fakt zmywa sie cholerstwo ale przez 1,5 tyg kolor jest 鈍ietny.
Myj w這sy codziennie wi璚 nie jest tak 幢e. Farbuj tak co miesi帷 i po 2 tyg po ufarbowaniu nak豉dam szponetke Delii i starcza mi do nast瘼nego farbowania.
Ka盥a z nas ma inne w這sy i kolor inaczej si trzyma ;-)
Ale kolor wyszed Ci cudny
pozdrawiam
Niestety mam w這sy strasznie zniszczone wiec kolor zchodzi mi szybciej co idzie za tym czeste farbowanie.
Ale za bardzo kocham rudosci , zeby zmieniac na inny kolor

PanicDemonic - masz piekny ten kolor ;d
Evelyn23 - dziekuje

Edytowane przez hatte
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:28
hatte jest offline  
Stary 2010-03-31, 21:13   #457
PanicDemonic
Przyczajenie

Hatte - dzi瘯i wielkie.

Gingerbabe - czy mog豉by wrzuci jakie zdj璚ie z sieci tej szamponetki Delii, o kt鏎ej m闚isz, lub napisa jaki to odcie? Zaciekawi豉 mnie ta szamponetka i w sumie to sama mog豉bym spr鏏owa kiedy m鎩 kolor mi wyp這wieje ( a to na pewno nie potrwa d逝go).
Stary 2010-03-31, 21:19   #458
gingerbabe
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

A ja od鈍ie篡豉m sobie kolor szamponetk Delia 02 Rudy. Mia豉m to zrobi w sobot ale kurde nie b璠 mie czasu.
Wysz豉 taka marchewka, cho nie ukrywam, 瞠 wola豉bym aby kolor by intensywniejszy i mocniejszy.
Jak patrz na wasze zdj璚ia to zazdro嗆 mnie skr璚a macie takie 郵iczne mocne rude w這ski
Hatte i roux666 pi瘯ne odcienie. 安ietnie Mango wam wychodzi Hatte nie zmieniaj koloru bo masz cudny. Ja 瘸逝j 瞠 zdradzi豉m rudy z br您em ;-) no ale nawr鏂i豉m si ale jeszcze d逝ga droga przede mn 瞠by kolor by taki jak chc.
Mnie troch cena odstrasza, zawsze kupuje 2 opakowania a w styczniu robi豉m 2 razy dekoloryzacj wi璚 mimo wszystko kolor szybko si wyp逝kuje. Poczekam troch niech te w這sy zaczn lepiej 豉pa barwnik wtedy zainwestuj w Loreala.
Nied逝go spr鏏uj p這mienn iskr
Mo瞠 poradzicie mi jakie kosmetyki do mycia czy piel璕nacji w這s闚 pomog造 by moim zachowa kolor na troch d逝瞠j?

Edytowane przez gingerbabe
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:23
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-03-31, 21:27   #459
gingerbabe
Raczkowanie

PanicDemonic wrzuci豉m w poprzedniej wiadomo軼i
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-03-31, 23:34   #460
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

gingerbabe druga cz窷 artyku逝 dodana
hatte 豉dny kolor, mam wra瞠nie, 瞠 widz tam lekk czerwie, ale to mo瞠 by m鎩 schiz (boj si czerwieni):P
Co s康zicie o tym, aby kolor po farbowaniu chemicznym (jak ju si troch spierze) poprawia balsamem z henny, np. venity. Wiem, 瞠 ju kto wspomina tu o tym. My郵icie, 瞠 mog這by sta si co z貫go? Mo瞠 kt鏎a z Was wie jaki kolor z venity jest rudy (nie czerwonawy). Kolor paprika wygl康a mi na odpowiedni, ale to mo瞠 by tylko wra瞠nie.
Jutro rano fryzjer i mango na g這w. Tak sobie my郵, 瞠by tylko okresu w nocy nie dosta, bo podobno wtedy farba nie 豉pie (nie wiem ile w tym prawdy).
Evelyn a jak tam u Ciebie z mango? Kiedy nak豉dasz?:P
PanicDemonic bardzo 豉dna fryzurka i kolorek r闚nie
Stary 2010-03-31, 23:37   #461
red_chameleon
Rozeznanie

Kurcz, nie zauwa篡豉m kolejnej strony.
gingerbabe dodam jeszcze, 瞠 豉dniutki masz ten kolorek. Cho je郵i mi jutro taki wyjdzie to nie wiem jak b璠zie. Z jednej str chc z drugiej si boj. No, ale co wyjdzie to wyjdzie. Trzymajcie kciuki:P.
Stary 2010-04-01, 00:08   #462
roux666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 521
GG do roux666

Cytat:
A ja od鈍ie篡豉m sobie kolor szamponetk Delia 02 Rudy. Mia豉m to zrobi w sobot ale kurde nie b璠 mie czasu.
Wysz豉 taka marchewka, cho nie ukrywam, 瞠 wola豉bym aby kolor by intensywniejszy i mocniejszy.
Jak patrz na wasze zdj璚ia to zazdro嗆 mnie skr璚a macie takie 郵iczne mocne rude w這ski
Hatte i roux666 pi瘯ne odcienie. 安ietnie Mango wam wychodzi Hatte nie zmieniaj koloru bo masz cudny. Ja 瘸逝j 瞠 zdradzi豉m rudy z br您em ;-) no ale nawr鏂i豉m si ale jeszcze d逝ga droga przede mn 瞠by kolor by taki jak chc.
Mnie troch cena odstrasza, zawsze kupuje 2 opakowania a w styczniu robi豉m 2 razy dekoloryzacj wi璚 mimo wszystko kolor szybko si wyp逝kuje. Poczekam troch niech te w這sy zaczn lepiej 豉pa barwnik wtedy zainwestuj w Loreala.
Nied逝go spr鏏uj p這mienn iskr
Mo瞠 poradzicie mi jakie kosmetyki do mycia czy piel璕nacji w這s闚 pomog造 by moim zachowa kolor na troch d逝瞠j?
wow! to dopiero jest soczysty rudyyy! no gratuluje Ci ginger!! jestem pod wra瞠niem, mnie sie taki efekt rzadko udaje uzyskac, a za kazdym razem dokladniusienko o to mi chodzi!!! wow.

btw, dzieki zaa mile slowa!
ale teraz, to ja sie ze swoim kolorem chowam, bo Twoj tak razi rudosci, ze az mi glupio...))

nooo piekny!

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline  
Stary 2010-04-01, 00:47   #463
sylvia365
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409
GG do sylvia365

A ja od paru dni obserwowalam wasz watek z ciemnego brazu (w sumie czarne) od stycznia schodze na rudy, 2 razy malowane u fryzjera i dzis w domu lorealem mango....Zobacze w dzien jak to bedzie wygladacnarazie odcien z czerwonym widze;/
sylvia365 jest offline  
Stary 2010-04-01, 04:42   #464
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

mi tez wyszly czerwone, kladlam mango na braz wczoraj, juz postanowione ze za tydzien poprawiam, naloze rozjasniacz na 10 min a potem znowu mango i powinno byc dobrze

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-04-01, 08:20   #465
red_chameleon
Rozeznanie

Bo瞠, ja za 10 minut wychodz do fryzjera przefarbowa si na mango. Nie chc czerwieni!!! Ups!
Stary 2010-04-01, 08:49   #466
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon ja dzi farbuje tak po pracy jak wr鏂 do domu o 17 to pewnie jutro dodam zdj璚ia ale ju nie mog si doczeka zdj耩 twoich w這sk闚
ja ju od rana przygl康am si mango i nie mog si doczeka 17
Stary 2010-04-01, 11:13   #467
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Cytat:
Napisane przez sylvia365 Poka wiadomo嗆
A ja od paru dni obserwowalam wasz watek z ciemnego brazu (w sumie czarne) od stycznia schodze na rudy, 2 razy malowane u fryzjera i dzis w domu lorealem mango....Zobacze w dzien jak to bedzie wygladacnarazie odcien z czerwonym widze;/
dawaj fot!!

Cytat:
Napisane przez gad Poka wiadomo嗆
mi tez wyszly czerwone, kladlam mango na braz wczoraj, juz postanowione ze za tydzien poprawiam, naloze rozjasniacz na 10 min a potem znowu mango i powinno byc dobrze
ojjj nie m璚z tak w這s闚!
poczekaj z 2 tygodnie, ten kolor Ci sie wyp逝cze i bedzie 豉dny....
Mnie Mango zawsze wychodzi bardzo mocny i ciemny na poczatku, a zaczynam go lubic tak wlasnie po ok 2 tygodniach......nie warto tak niszczyc w這s闚...

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Bo瞠, ja za 10 minut wychodz do fryzjera przefarbowa si na mango. Nie chc czerwieni!!! Ups!
Cytat:
Napisane przez Evelyn23 Poka wiadomo嗆
red_chameleon ja dzi farbuje tak po pracy jak wr鏂 do domu o 17 to pewnie jutro dodam zdj璚ia ale ju nie mog si doczeka zdj耩 twoich w這sk闚
ja ju od rana przygl康am si mango i nie mog si doczeka 17

trzymam kciuki dziewczyny!! )

no i czekam na Wasze efekty tu...

roux666 jest offline  
Stary 2010-04-01, 12:44   #468
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

roux, ja mam wlosy silne jak rzadko u kogo, zdarzalo mi sie w domu schodzic z czarnego, rozjasniajac je trzy razy w ciagu tygodnia w domu rozjasniaczem do jasnego blondu, a wlosy nic niezniszczone, ani jeden nie wypadl ale innym osobom rzeczywiscie nie polecam takich eksperymentow, ja to juz przetestowalam ze moje wlosy zniosa WSZYSTKO..moja mam ma takie same

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-04-01, 15:02   #469
gingerbabe
Raczkowanie

Roux666 dzi瘯i wielkie za mi貫 s這wa.
Powiem Ci ,瞠 gdyby Delia wyprodukowa豉 tak farb czy nawet szampon do 28 zmy to bym tylko jej u篡wa豉.
Jak kt鏎a z was chce spr鏏owa to szamponetk t kupuje w Rossmanie za 3,65 ale bywa tez w promocji za 2.99.
Niestety ale odrost pokryje tylko na jasnym blondzie ja mam ciemny blond jasny br您 odrosty i mi nie 豉pie ale jak juz farba si wyp逝kuje to fajnie od鈍ie瘸 kolor i to w豉郾ie ta szamponetka sprawia 瞠 s marchewkowe. A mam ochot wys豉 maila z pro軸 o produkcje takiej farby do firmy Delia cho pewnie i tak nikt by tego nie przeczyta.
Pomarzy mo積a
Delia ma w ofercie farb miedziane z這to tylko, 瞠 na obrazku to cholera wie czy to mied czy bordo a znale潭 te farby jest ci篹ko w rossmanie s tylko blondy i czernie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Kurcz, nie zauwa篡豉m kolejnej strony.
gingerbabe dodam jeszcze, 瞠 豉dniutki masz ten kolorek. Cho je郵i mi jutro taki wyjdzie to nie wiem jak b璠zie. Z jednej str chc z drugiej si boj. No, ale co wyjdzie to wyjdzie. Trzymajcie kciuki:P.
Oczywi軼ie zdj璚ie poprosz jak ufarbujesz w這ski

Czas edycji: 2010-04-01 o 14:02
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-01, 19:52   #470
red_chameleon
Rozeznanie

gingerbabe po jakim czasie od zafarbowania od鈍ie瘸sz w這sy Deli?
Roux pocieszy豉 mnie tym, 瞠 mango po dw鏂h tygodniach jest 豉dny, bo mi efekt dzisiejszego farbowania 鈔ednio si podoba. Oczekiwa豉m wi瘯szej marchewki:P
evelyn jutro poprosz koniecznie foteczki:P Trzymam kciuki
No wi璚 grzywka mi wysz豉 taka 郵iczna, a reszta w這sk闚 ju jest ciemniejsza. Nie wiem dlaczego.
Wrzucam Wam wszystkie fotki. Nawet jedn tak na kt鏎ej kolor kompletnie nie przypomina rudo軼i. I jeszcze pytanko jak Wy dodajecie ten znak wizaz na zdj璚iach 瞠by nikt nie m鏬 ukra嗆 zdj耩?
Stary 2010-04-01, 20:09   #471
katminka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

no i super niepotrzebnie si bala
katminka jest offline  
Stary 2010-04-01, 20:27   #472
red_chameleon
Rozeznanie

Dzi瘯i To by這 ode mnie silniejsze. Mia豉m dzisiaj rano rewolucj 穎陰dkow ze strachu (tak mi si wydaje, 瞠 to nerwy).
Stary 2010-04-01, 20:56   #473
PanicDemonic
Przyczajenie

red_chameleon, kolor wyszed Ci naprawd bardzo 豉dny
Stary 2010-04-01, 21:12   #474
gingerbabe
Raczkowanie

red_chameleon tak oko這 2 tyg po ufarbowaniu w這s闚.
Ja myj w這sy codziennie a w styczniu robi豉m 2 razy dekoloryzacj wi璚 farba szybciej si wyp逝kuje i nie mog a raczej nie chc czeka do nast瘼nego farbowania dlatego kombinuj z deli (ona nawet jak ju si wyp逝kuje to w這sy maj fajny kolor.) No i 瞠 tak powiem chc 瞠by jak najwi璚ej barwnika po瘸r造 moje w這sy. Licz, 瞠 za jaki czas kolor b璠zie si trzyma troch d逝瞠j.
Minusem tej szamponetki jest to 瞠 kiepsko si pieni no i na moje w這sy nak豉dam 2 opakowania. Plus mi造 owocowy zapach i 篡wy kolor. Na opakowaniu jest napisane 瞠by trzyma szampon 20-30min ja trzymam oko這 45-60min odrost co prawda nadal jest widoczny bo mi go nie pokrywa ale kolor wychodzi 豉dny.
Niestety dekoloryzacja nie wysz豉 mi r闚no i czubek g這wy jest troch ja郾iejszy i wychodz mi pasemka kt鏎e farba s豉biej 豉pie. Dlatego te kolor wyp逝kuje si nier闚nomiernie, miejscami do blondu .
Jak chcesz intensywniejszy rudy to poczekaj troch niech Ci si zmyje kolor i spr鏏uj tej Delii. Na razie nic nie r鏏 bo fajny Ci wyszed kolorek pami皻aj, 瞠 kolor tu po farbowaniu jest zawsze ciemniejszy daj Ci tydzie i b璠zie ja郾iejszy.
pozdrawiam
ps. ale smutna minka na zdj璚iach

Czas edycji: 2010-04-01 o 21:23
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-01, 21:43   #475
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Red, powiem Ci ze bardzo delikatniusi Ci kolorek wyszed...ale to bardzo dobrze! Wiesz dlaczego? Bo masz taki typ urody, gdzie taki "ci篹ki, ra膨cy" rudy by Ci nie pasowa, a ten idealnie z Tob wsp馧gra....

delikatnie, rudo i kobieco....

roux666 jest offline  
Stary 2010-04-01, 23:09   #476
red_chameleon
Rozeznanie

PanicDemonic i Roux dzi瘯uj
gingerbabe dzi瘯i, 瞠 mi to z Deli wszystko opisa豉. A ta mina na zdj璚iach to wiesz, s這鎍e mnie razi這:P
Roux w豉郾ie od pewnej osoby s造sza豉m, 瞠 "marchewka"by mi nie pasowa豉 (to by豉 m這da fryzjerka). Wi璚 mo瞠 to dobrze, 瞠 wysz這 jak wysz這. Najwa積iejsze, 瞠 jest rudy I bardzo Ci dzi瘯uj, 瞠 mi to u鈍iadomi豉. Mo磧iwe, 瞠 gdyby tego nie napisa豉 trapi豉bym si tym, 瞠 to nie taki intensywny kolor. A teraz si ciesz:P
W og鏊e przed chwilk umy豉m w這ski szamponem Color protection z nivea i na這篡豉m odzywk i one teraz 豉dnie pachn (takim jakby fryzjerem:P). Wiecie zaopatrzy豉m si w to co trzeba. A wy myjecie w這ski czym specjalnym do ochrony koloru czy czymkolwiek?

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Dziewczyny mam pytanie- wa積e!
Przy nak豉daniu pewnego preparatu na g這w zauwa篡豉m, 瞠 jednak jest znaczna r騜nica mi璠zy w這sami na grzywce i z przodu g這wy, a ca陰 reszt w這s闚 (ty). Z przodu jest naprawd pi瘯ny rudy, a ten ty jest ciemniejszy. Powiedzcie dlaczego tak si sta這. Czy to wina fryzjerki czy moich w這s闚. Farb na g這wi mia豉m mie jakie p馧 godziny, ale trzyma豉m d逝瞠j, ok. 40 min. (mo瞠 mniej). Fryzjerka najpierw pokry豉 w這ski przy sk鏎ze g這wy, p騧niej wtar豉 w reszt w這s闚. Nie nak豉da豉 farby d逝瞠j ni 10 min. (wprawa). A je郵i chodzi o moje w這sy to wcze郾iej k豉d豉m na nie tylko Bursztyn Castinga (ponad miesi帷 temu). My郵, 瞠 to jednak nie ma nic do rzeczy. A jak Wy s康zicie?
Stary 2010-04-02, 10:05   #477
gingerbabe
Raczkowanie

Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Panic ja u篡wam na zmian Pantene, Elseve i Herbal Esences do w這s闚 farbowanych a z od篡wek tylko Elseve dla mnie najlepsza- cho jakby mi kt鏎a z wasz doradzi豉 co innego to bym ch皻nie wypr鏏owa豉.
W這sy blisko okolic twarzy czyli grzywka skronie s z natury ja郾iejsze
Na pewno mia豉 odrosty po bursztynie wi璚 logiczne 瞠 jest dysproporcja w kolorze.Cz瘰to si tak zdarza bo w這sy tu przy sk鏎ze inaczej 豉pi kolor spowodowane jest to wy窺z temperatur przy sk鏎ze g這wy. Dlatego najpierw powinno si na這篡 farbe na odrosty i w這sy przy twarzy odczeka i dopiero na這篡 na reszt. Ko鎍e w這s闚 zawsze s ciemniejsze- nadal zwi您ek z temperatur-dlatego na ko鎍ach trzymamy farb najkr鏂ej.
Kompetencji fryzjerki nie podwa瘸m, pisz to co zawsze mo積a przeczyta w instrukcji na opakowaniu farb oraz to co w r騜nych programach telewizyjnych m闚i.
Mo瞠 nie potrzebnie od razu po這篡豉 Ci farb na ca這嗆 w這s闚, troch mnie to zdziwi這. Mia豉 widoczny odrost?
A jak wygl康a kolor po Bursztynie by r闚nomierny? Jak nie to farba dlatego te tak a nie inaczej z豉pa豉
Poza tym nawet gdyby mia豉 naturalne w這sy to by zauwa篡豉, 瞠 kolor nie jest r闚nomierny. Ja fryzjerk nie jestem ale zawsze fryzjerki nak豉da造 mi farb najpierw na 20-30min na odrosty a potem na 10-15 min na reszt.
Ja jak sie farbuje to zawsze mam bardziej sprane w這sy u nasady wi璚 najpierw nak豉dam na 20 min na odrosty i do po這wy g這wy bo tam mi ci篹ko farba 豉pie i si kolor najszybciej wyp逝kuje(skutki dekoloryzacji) i dopiero potem na ko鎍e kt鏎e tak szybko koloru nie trac i s troszk ciemniejsze.
Nie przejmuj si tak bardzo bardzo 豉dnie wygl康asz w tym kolorku a to najwa積iejsze.
Przy drugim farbowaniu popro 瞠by najpierw na這篡 Ci farb na odrost i te ja郾iejsze partie.
Kolor Ci si wyr闚na cho mo瞠 by gdzie ciut inny.
Na razie ciesz si fajnym wiosennym kolorkiem i niczym nie przejmuj.
No i nie kombinuj przypadkiem sama teraz w domu z w這sami.
masz buziaka na popraw humoru.
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-02, 12:10   #478
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

red_chameleon , naturalne w這sy i te blizej skroni, czola, twarzy bardziej 豉pia farbe bo sa delikatniejsze. Poza tym je郵i masz grzywke to lepiej pofarbowa j na ko鎍u, bo tak to zawsze wyjdzie jasniej i bardziej wyraziscie. Sama mialam ten problem. Po prostu zacznij nakladac farbe od tylu, bo z przodu wlosy bardziej zlapia kolor
Stary 2010-04-02, 14:12   #479
red_chameleon
Rozeznanie

untouchable dzi瘯uj
gingerbabe dzi瘯i. Super mi wszystko opisa豉. Owszem po bursztynie mia豉m odrost lekki, ale teraz nie widz r騜nicy koloru w odro軼ie, a reszcie w這s闚. Tylko tak jak pisa豉m, grzywka jasna, reszta ciemniejsza. Wydaj mi, 瞠 ten bursztyn by r闚nomiernie na這穎ny (mam cienkie w這ski), dlatego sama si dziwie r騜nicy koloru.
Jak b璠 farb nak豉da豉 kolejny raz (mo磧iwe, 瞠 u fryzjera) to poprosz kobiet 瞠by najpierw na這篡豉 mi na odrost, a dopiero p騧niej na ko鎍u na reszcie (i masz racj, par razy ju o tym, czyta豉m).
Ja szczerze m闚i帷 nie wiem czy ta fryzjerka jest dobra czy nie. Wiem natomiast, 瞠 po sp逝kaniu farby siedzia豉m nieca貫 p馧 godziny czekaj帷 a ona doko鎍zy 軼ina inn osob po to aby p騧niej w ci庵u 2 minut ciachn窸a mi grzywk i dosuszy豉 w這sy (mam tak cienkie, 瞠 prawie zd捫y造 wyschn望 w ci庵u 0,5 godz.).
Dzi瘯uj za mi貫 s這wa co do w這sk闚. Obiecuj, 瞠 nie b璠 kombinowa sama w domu.
Jestem ciekawa jak tam kolorek wyszed u evelyn.
Stary 2010-04-02, 15:45   #480
Evelyn23
Raczkowanie

tak jak obieca豉m wrzucam zdj璚ia z wczorajszego farbowania zdj璚ia s nie wyra幡e i robione w ciemnym pomieszczeniu ale co tam wida jutro b璠 mia豉 wi璚ej czasu to wrzuc co lepszego ale na razie te chyba starczy. og鏊nie wszystkim kolorek si podoba mnie zreszt te i bardzo si ciesze z efekt闚. w這sy w og鏊e nie zniszczone mi璚iutki i og鏊nie super jutro poprosz siostr 瞠 by mi jakie lepsze fotki cykn窸a

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.