Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-06, 08:15   #4801
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

ach, podziel si z wami moim przemy郵eniem. Tyle tych odcieni rudego jest, wszystkie takie 豉dne, 瞠 zupe軟ie nie mog si zdecydowa co dla siebie wybra. Ka盥a z was ma pi瘯ny kolor a ja si miotam czy d捫y do pi瘯nego delikatnego koloru ann deborah woll czy do stonowanego julianne moore. A mo瞠 intensywnie miedziane i tak sobie dumam i nic zdecydowa nie mog polecam jako 廝鏚這 inspiracji http://reddishness.tumblr.com/, sprawdzi豉m, 瞠 chyba nikt nie wkleja. Mi貫go dnia wam 篡cz
milk jest offline  
Stary 2011-05-06, 09:52   #4802
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Wi瘯szej czcionki nie by這?

AAA Ashlee wr鏂i豉
..wr鏂i豉...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pyzolka Poka wiadomo嗆
cze嗆,

wiem, ze to nie jest typowo rudy kolor ale bardzo mi si podoba a nie wiem jak go uzyska. znacie jak捷 farb w tym odcieniu?
Temat tego koloru by juz poruszant 100 razy, zerknij na m鎩 blog - zosta stworzony ku czci ,,koloru,, Ashley

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-06, 11:33   #4803
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
polecam jako 廝鏚這 inspiracji http://reddishness.tumblr.com/, sprawdzi豉m, 瞠 chyba nikt nie wkleja. Mi貫go dnia wam 篡cz
Nigdy wcze郾iej nie widzia豉m tej strony. Dzi瘯i za podanie linka.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-05-06, 12:13   #4804
along
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

dziewczyny, wycofali mi wszystkie kolory, kt鏎ych u篡wa豉m, garnier belle color 75, majirel 9.04 i 904 jestem za豉mana!!! czy wiecie co mo瞠 o odcieniu: bardzo jasny naturalny miedziany blond, innej marki? tzn czy kt鏎a mo瞠 poleci co sprawdzonego? pozdrawiam smutno
along jest offline  
Stary 2011-05-06, 12:30   #4805
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez along Poka wiadomo嗆
dziewczyny, wycofali mi wszystkie kolory, kt鏎ych u篡wa豉m, garnier belle color 75, majirel 9.04 i 904 jestem za豉mana!!! czy wiecie co mo瞠 o odcieniu: bardzo jasny naturalny miedziany blond, innej marki? tzn czy kt鏎a mo瞠 poleci co sprawdzonego? pozdrawiam smutno
Sk康 taka wiadomo軼 瞠 9.04 wycofali? Na peno w wielu hurtowniach znajdziesz ten kolor.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-06, 14:30   #4806
znasz_mnie
Matka na full etat

Wiadomo軼i: 315

ojej, ale mi si rudy marzy, zazdroszcz ja ju chyba nie mog, bo mam odbarwione z rozja郾iania w這sy
znasz_mnie jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:33   #4807
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

Kathy jaki u Ciebie daje kolor ta szamponetka z Joanny?

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:38   #4808
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez along Poka wiadomo嗆
W zast瘼stwie Belle Color 75 mo瞠sz u篡 Nutrisse 75

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:39   #4809
lavanyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Co s康zicie o farbie Natural&easy 546 (鈔edni miedziany blond)? A mo瞠 mog造by軼ie poleci inn farb, chc mie rude w這sy, ale nie oczoyebki, jakich teraz pe軟o : ) Mog豉bym mie taki kolor: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius
Wierz w Was!
lavanyaa jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:46   #4810
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka wiadomo嗆
Kathy jaki u Ciebie daje kolor ta szamponetka z Joanny?
Zerknij do mojego albumu,
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=94791
bardzo podobny efekt do 8.44 - jasny rudy intensywny, ale nie zar闚ka. Jestem zadowolana 瞠 tak fajnie wsp馧gra z farb.

Ale kobieta zmienna jest i teraz mi chodzi po g這wie 7.42 i 7.41...瞠bym sobie nie narobi豉.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka wiadomo嗆
Co s康zicie o farbie Natural&easy 546 (鈔edni miedziany blond)? A mo瞠 mog造by軼ie poleci inn farb, chc mie rude w這sy, ale nie oczoyebki, jakich teraz pe軟o : ) Mog豉bym mie taki kolor: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius
Wierz w Was!
...7.43 Loreal Exellence

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:47   #4811
fuksjaa
Zakorzenienie

kathy, niestety nie masz mnie w znajomych wi璚 nie mog zobaczy zdj璚ia.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-05-06, 19:26   #4812
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy, martolek, siskath bumerang znowu z nami dlaczego mam wrazenie, ze zawsze bedzie z nami

alongladny, delikatny odcien rudego ma tez ce-ce (jakis kolor na poziomie 9), revlon i artego

a ja sobie wrocilam z makijazu chanel i sie skusilam na ich kredke do brwi, mimo ze dosc ciemna fajna dla rudych, ale zakochalam sie w dwoch innych produktach emulsji pod makijaz z faktorem 50 i rozem do kosci policzkowych w jasnozlotym odcieniu

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-07, 18:34   #4813
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy, martolek, siskath bumerang znowu z nami dlaczego mam wrazenie, ze zawsze bedzie z nami

alongladny, delikatny odcien rudego ma tez ce-ce (jakis kolor na poziomie 9), revlon i artego

a ja sobie wrocilam z makijazu chanel i sie skusilam na ich kredke do brwi, mimo ze dosc ciemna fajna dla rudych, ale zakochalam sie w dwoch innych produktach emulsji pod makijaz z faktorem 50 i rozem do kosci policzkowych w jasnozlotym odcieniu

...Chanel ma fantastyczne kosmetyki do make-upu, troch si dziwie 瞠 nasze rodzime firmy produkuj tak ma這 krem闚/fluid闚 z wysokim faktorem, nawet ostatnio mia豉m problem 瞠by 15 dosta

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-07, 20:19   #4814
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

...Chanel ma fantastyczne kosmetyki do make-upu, troch si dziwie 瞠 nasze rodzime firmy produkuj tak ma這 krem闚/fluid闚 z wysokim faktorem, nawet ostatnio mia豉m problem 瞠by 15 dosta
dokladnie piekna kolorowka i mega luksusowe uzytkowanie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-08, 16:11   #4815
88Malgorzata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
Wpisy w blogu: 1

ja poluje na loreal preference intensywna miedz i pani z drogerii powiedzial ze rude kolory w hurtowni sie koncza i nie bedzie ich juz ;(
88Malgorzata jest offline  
Stary 2011-05-09, 08:00   #4816
milk
Rozeznanie

sama jak przygl康a豉m si pude趾owym farbom to zauwa篡豉m, 瞠 okrutnie ci篹ko o rude. Swoj drog w przeciwie雟twie do tego co ostatnio pisa造軼ie, ja w swoim mie軼ie i og鏊nie ogromn popularno嗆 rudo軼i odnotowa豉m w豉郾ie rok temu. Teraz wr璚z przeciwnie.
Mam jeszcze jedno pytanie do ekspertek je郵i ja郾iejsz wyp逝kan cz窷 chc wyr闚na do koloru odrostu( je郵i dobrze kombinuje farb z 8) to nie 9 % bo za du穎, 3 pewnie za ma這, wi璚 czy dobrze g堯wkuj =6 b璠zie odpowiednia?
musz jeszcze o jedn rzecz spyta, wiem, 瞠 was pewnie powtarzaj帷e si pytania ju irytuj ale nie chce zrobi kuku w這som, czyta豉m u Kathy o prepigmentacji, rozumiem, 瞠 ka盥a farba profesjonalna do tego si nadaje?

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-09 o 09:04
milk jest offline  
Stary 2011-05-09, 11:51   #4817
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
sama jak przygl康a豉m si pude趾owym farbom to zauwa篡豉m, 瞠 okrutnie ci篹ko o rude. Swoj drog w przeciwie雟twie do tego co ostatnio pisa造軼ie, ja w swoim mie軼ie i og鏊nie ogromn popularno嗆 rudo軼i odnotowa豉m w豉郾ie rok temu. Teraz wr璚z przeciwnie.
Mam jeszcze jedno pytanie do ekspertek je郵i ja郾iejsz wyp逝kan cz窷 chc wyr闚na do koloru odrostu( je郵i dobrze kombinuje farb z 8) to nie 9 % bo za du穎, 3 pewnie za ma這, wi璚 czy dobrze g堯wkuj =6 b璠zie odpowiednia?
musz jeszcze o jedn rzecz spyta, wiem, 瞠 was pewnie powtarzaj帷e si pytania ju irytuj ale nie chce zrobi kuku w這som, czyta豉m u Kathy o prepigmentacji, rozumiem, 瞠 ka盥a farba profesjonalna do tego si nadaje?
Do jasniejszego, wyp逝kanego koloru w這s闚 ni窺zy oksydant - im mniejszy tym mniejsze rozja郾ienie, 3% ton w ton. Na wyp逝kane fajnie sie przyjmuje 3% ponioewa 6% ma za zadanie rozja郾ic o 1 ton. Do prepigmentacji ka盥a farba.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-09, 12:27   #4818
milk
Rozeznanie

jeste kochana i masz anielsk cierpliwo嗆 co mnie tchn窸o ju w sklepie i na szcz窷cie wzi窸am 3%, zw豉szcza,ze zniszczona cz窷 jest teraz prawie blond niestety oczywi軼ie zapomnia豉m 軼i庵awki, w sklepie si zmiesza豉m i wracam z inn farb ni mia豉m. Straszna pierdo豉 ze mnie. Zaraz zrobie eksperyment na pa鄉ie - revlon 7.40 (nie mog豉m si doszuka 44 ani 8.44, wi璚 b璠zie co ma by)
dzi瘯i jeszcze raz za wszystkie rady
milk jest offline  
Stary 2011-05-09, 14:36   #4819
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
jeste kochana i masz anielsk cierpliwo嗆 co mnie tchn窸o ju w sklepie i na szcz窷cie wzi窸am 3%, zw豉szcza,ze zniszczona cz窷 jest teraz prawie blond niestety oczywi軼ie zapomnia豉m 軼i庵awki, w sklepie si zmiesza豉m i wracam z inn farb ni mia豉m. Straszna pierdo豉 ze mnie. Zaraz zrobie eksperyment na pa鄉ie - revlon 7.40 (nie mog豉m si doszuka 44 ani 8.44, wi璚 b璠zie co ma by)
dzi瘯i jeszcze raz za wszystkie rady
...no to koniecznie daj fot po farbowaniu

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-09, 16:18   #4820
milk
Rozeznanie

typowe, najpierw twierdzi豉m, 瞠 chc blondo-miedziano jasny, potem miedziany kasztan mi uderzy do g這wy a sko鎍zy豉m jako Pippi Langstrump wi璚 ta, jestem zadowolona i przera穎na czym ja teraz b璠 g這w my 瞠by si nie wyp逝kiwa! kolor jest taki jak na palecie, farba bardzo przyjemna, g瘰ta. niestety sknoci豉m prepigmentacj, zapomnia豉m, 瞠 revlon jest po 50ml. Ale w這sy po wcze郾iejszym myciu oczyszczaj帷ym nie powalaj, zdecydowanie musz o nie lepiej dba.
lampa lepiej 豉pie moc koloru.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg revlon740.jpg (47,1 KB, 133 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rev.jpg (42,6 KB, 95 za豉dowa)

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-09 o 17:45
milk jest offline  
Stary 2011-05-09, 20:23   #4821
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
typowe, najpierw twierdzi豉m, 瞠 chc blondo-miedziano jasny, potem miedziany kasztan mi uderzy do g這wy a sko鎍zy豉m jako Pippi Langstrump wi璚 ta, jestem zadowolona i przera穎na czym ja teraz b璠 g這w my 瞠by si nie wyp逝kiwa! kolor jest taki jak na palecie, farba bardzo przyjemna, g瘰ta. niestety sknoci豉m prepigmentacj, zapomnia豉m, 瞠 revlon jest po 50ml. Ale w這sy po wcze郾iejszym myciu oczyszczaj帷ym nie powalaj, zdecydowanie musz o nie lepiej dba.
lampa lepiej 豉pie moc koloru.
Myj w這sy teraz sam od篡wk np. Isanna Babassu (Rossmann) jest dobra. Najlepiej nie myc cz窷ciej ni z 2 dniow przerw. Troch szkoda 瞠 nie zrobi豉 prepigmentacji - no ale miejmy nadzieje 瞠 nie b璠zie si wyp逝kiwa z blondu. Kolor 豉dny i nie przypominaj帷y ten kt鏎y ja mia豉m z Artego 7.40 - kt鏎y by od razu blondem herbacianym.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-09, 21:29   #4822
milk
Rozeznanie

nast瘼nym razem nie pope軟i tego b喚du bo niestety 50 ml i na prepigmentacj i farbowanie nie da這 rady. Zdam relacj jak si trzyma, drugie farbowanie na rudo wi璚 mo瞠 b璠zie ju lepiej
milk jest offline  
Stary 2011-05-09, 23:30   #4823
julianna-p
Wtajemniczenie

milk mialam to samo, wchodzac na ten watek po raz pierwszy, za "mega rude wlosy" uwazalam zloto-miedziane kolorki, potem bylo juz tylko gorzej, teraz kazda zarowka to dla mnie malo

kathy na moich wlosach artego 7.40 uzyskiwalam dokladnie ten sam efekt, niestet byl niesamowicie nietrwaly

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-10, 10:45   #4824
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Milk, 豉dny kolor Drugie farbowanie to i tak dopiero pocz徠ek, ale za to pocz徠ek pi瘯nej rudej drogi
siskath jest offline  
Stary 2011-05-10, 15:53   #4825
julianna-p
Wtajemniczenie

dziewczyny zobaczcie tylko jakie cuda znalazlam w ofercie garniera dla usa, dlaczego dla Polek oferta jest okrajana do nudnych szarych odcieni ( i to nie tylko w garnierze, ale chocby chanel zaproponowalo mi zimna kolorowke z odcieniem szarosci przy podkreslaniu o cieplym kolorycie skory ), polowy srodkow pielegnujacych specyfikow itd, musialam to napisac bo mnie juz trafia

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-10, 16:35   #4826
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
dziewczyny zobaczcie tylko jakie cuda znalazlam w ofercie garniera dla usa, dlaczego dla Polek oferta jest okrajana do nudnych szarych odcieni ( i to nie tylko w garnierze, ale chocby chanel zaproponowalo mi zimna kolorowke z odcieniem szarosci przy podkreslaniu o cieplym kolorycie skory ), polowy srodkow pielegnujacych specyfikow itd, musialam to napisac bo mnie juz trafia
a linka zapodaj
rousse jest offline  
Stary 2011-05-10, 17:17   #4827
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
milk mialam to samo, wchodzac na ten watek po raz pierwszy, za "mega rude wlosy" uwazalam zloto-miedziane kolorki, potem bylo juz tylko gorzej, teraz kazda zarowka to dla mnie malo
Ja mam to samo. Na pocz徠ku takie z這te miedzi to by szczyt moich rudawych wyobra瞠, a teraz ci庵le chc intensywniejsze.

kathy, dzi瘯uj za zaproszenie masz pi瘯ne w這sy!

W豉郾ie dzi po這篡豉m sobie Joann p這mienny rudy dla pog喚bienia koloru i jestem zadowolona, ciekawe jak d逝go przetrwa na moich w這sach bo mimo wszystko kolor si jeszcze szybko wyp逝kuje.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-05-10, 19:43   #4828
julianna-p
Wtajemniczenie

rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

http://www.garnierusa.com/_en/_us/pu...x.aspx#/videos

http://www.garnierusa.com/_en/_us/bl...dex.aspx#/home

, nie wiem albo ja sie za malo orientuje w tym co mamy w pl, albo naprawde niewiele do nas trafia... nie wiem tez, czy macie podobne odczucia do moich, ale odkad szukalam jakichs drozszych kosmetykow zawuazylam tez, ze oprocz braku rudosci na polkach w drogeriach jest tez strasznie malo kosmetykow dla rudzielca ( kredki do brwi- najlepiej wypada kolorystycznie inglot), tuszy do rzes itd. dlaczego wiele firm zaklada ze polka = szara kobieta ??

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-05-10 o 19:51
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-10, 20:30   #4829
milk
Rozeznanie

dzi瘯i dziewczyny a mi貫 s這wa rudo軼i uzale積iaj a jest ich tyle, 瞠 ci庵le co kusi. Zdj璚ia tego nie oddaj, mo瞠 w lepszym 鈍ietle powinnam uchwyci, kolor jest naprawd mocny i 鈍ietlisty. P鏦i co 豉dnie wyr闚na這 r騜nice w odcieniach a przecie oksydant tylko 3 procent anie jak przy iskrze joanny 9(a mi wstyd, 瞠 tak zaprawi豉m w這sy). Po pierwszym myciu woda nie by豉 ruda wi璚 trzymam kciuki dalej. B璠 si stara豉 robi dwu dniowe przerwy w myciu, 豉two nie b璠zie, szybko si brudz a cz窷 zniszczona "sztywnieje", nie wiem co wciera a czego unika bo wyp逝cze kolor.
Co do asortymentu to zdecydowanie u nas jest masakra. Po這wy rzeczy nie ma albo s tylko w teorii Ale to chyba g喚bsza kwestia wielu r騜nic mi璠zy spo貫cze雟twami, przyzwyczajeniami... Wrzuc lepsze zdj璚ia jak zrobi, og鏊nie kolor zbli穎ny do iskry joanny tylko z pewn nut czerwieni, kt鏎ej nie potrafi uchwyci, mo瞠 mam ju zwidy
milk jest offline  
Stary 2011-05-10, 21:05   #4830
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

Albo wcale

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2011-05-10 o 21:07
Fuzukatsu jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.