Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-10, 21:08   #4831
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
lampa lepiej 豉pie moc koloru.
Pi瘯ny kolorek!

Ja czekam na moj farb i co doczeka si nie mog

Pozwoli豉m sobie wys豉 kilka zaprosze

Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-05-10 o 21:11
Martolek jest offline  
Stary 2011-05-10, 21:24   #4832
tuopazzo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam Was serdecznie moje drogie
Chcia豉bym si Was poradzi, chc zmieni kolor w這s闚 na rudy po陰czony z czerwieni, a mam taki rudawy. Oczywi軼ie domy郵am si, 瞠 je郵i chce uzyska taki efekt to musz rozja郾i w這sy, a dopiero potem farbowa. Pytanie mam w豉郾ie dotycz帷e tego, je郵i nie ma innych sposob闚 to znacie jakie 鈍ietne rozja郾iacze oraz firm + numer czy nazwa odcieni danej farby by uzyska taki efekt jak na za陰czniku. Jest tam r闚nie m鎩 aktualny kolor w這s闚.
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 93082538.jpg (84,7 KB, 162 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 77686-rudy.jpg (159,6 KB, 89 za豉dowa)
tuopazzo jest offline  
Stary 2011-05-10, 21:44   #4833
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie
Ja te si zbulwersuj przegladaj帷 np szwedzkie drogerie internetowe... Jestem bliska przestania zaopatrywania si w polskich drogeriach (poza jakimis pilnymi przedmiotami) coraz wiecej zamawiam w necie...
rousse jest offline  
Stary 2011-05-10, 22:33   #4834
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Ja te si zbulwersuj przegladaj帷 np szwedzkie drogerie internetowe... Jestem bliska przestania zaopatrywania si w polskich drogeriach (poza jakimis pilnymi przedmiotami) coraz wiecej zamawiam w necie...
dokladnie mam tak samo, niestety jesli zaczynamy wchodzic na wizaz/interesowac sie tematyka pielegnacji/kosmetykow itd to okazuje sie, ze jako konsumentki jestesmy traktowane tak a nie inaczej nie macie pojecia jaki szok przezylam gdy okazalo sie, ze najdrozsze firmy na rynku, owszem z luksusowa pielegnacja, do pl sprowadzaja wylacznie szara- nuetralna kolorystyke natomiast najciekawszego doswiadczylam ostatnio- do moich wrecz ognisto rudych wlosow obecnie i bialej cery dobrano mi... ciemnobrazowa konturowke , ktora na brwiach wychodzi na szara , poza tym pani w innej perfumerii uwazajaca sie za eksperta doradzila zrobic sobie brwi kreski oczywiscie czarne
, a na moje zdziwienie zareagowala stwierdzeniem, ze przeciez w pl wszytskie kobiety maja typ urody lato ( jestem jesienia)

sorry za off topa

martolek

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-11, 10:33   #4835
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka wiadomo嗆
Ja mam to samo. Na pocz徠ku takie z這te miedzi to by szczyt moich rudawych wyobra瞠, a teraz ci庵le chc intensywniejsze.

kathy, dzi瘯uj za zaproszenie masz pi瘯ne w這sy!

W豉郾ie dzi po這篡豉m sobie Joann p這mienny rudy dla pog喚bienia koloru i jestem zadowolona, ciekawe jak d逝go przetrwa na moich w這sach bo mimo wszystko kolor si jeszcze szybko wyp逝kuje.
Dzi瘯uj

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

http://www.garnierusa.com/_en/_us/pu...x.aspx#/videos

http://www.garnierusa.com/_en/_us/bl...dex.aspx#/home

, nie wiem albo ja sie za malo orientuje w tym co mamy w pl, albo naprawde niewiele do nas trafia... nie wiem tez, czy macie podobne odczucia do moich, ale odkad szukalam jakichs drozszych kosmetykow zawuazylam tez, ze oprocz braku rudosci na polkach w drogeriach jest tez strasznie malo kosmetykow dla rudzielca ( kredki do brwi- najlepiej wypada kolorystycznie inglot), tuszy do rzes itd. dlaczego wiele firm zaklada ze polka = szara kobieta ??
Wydaje mi sie 瞠 mamy inny asortyment - z nowo軼i Garniera Naturia te nie trafia za wiele. Bardzo bym chcia豉 瞠by troch wi璚ej kosmetyk闚 z USA trafia這 na nasz rynek - szczeg鏊nie naturalnych.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Wydaje mi si 瞠 w Szwecji jest do軼 ma造 wyb鏎, ostatnio chcia豉 cos kupic - i nic z tego nie wysz這. Jakie kosmetyki my郵i?

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tuopazzo Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym si Was poradzi, chc zmieni kolor w這s闚 na rudy po陰czony z czerwieni, a mam taki rudawy. Oczywi軼ie domy郵am si, 瞠 je郵i chce uzyska taki efekt to musz rozja郾i w這sy, a dopiero potem farbowa. Pytanie mam w豉郾ie dotycz帷e tego, je郵i nie ma innych sposob闚 to znacie jakie 鈍ietne rozja郾iacze oraz firm + numer czy nazwa odcieni danej farby by uzyska taki efekt jak na za陰czniku. Jest tam r闚nie m鎩 aktualny kolor w這s闚.
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Nie musisz rozjasniac i nie rozjasniaj, wystarczy wybrac kolor - przy twoich naturalnych rudych ten kolor 豉dnie wyjdzie - wydaje mi si 瞠 jest to pure red. Wieczorem po przyj軼iu do domu wyszukam ci odopwiedni numer farby.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-11 o 10:35 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-11, 14:52   #4836
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna,
zapomnia豉m napisac.... ja u篡wam od 2 lat cieni do powiem Kryolan i pudru ry穎wego (bia造) i jestem bardzo zadowolona - mega trwa貫 i 豉dne kolory nasycone du膨 ilo軼i pigmentu a puder na d逝gi czas matuje. Je郵i chodzi o kredke do oczu to ostatnio uda這 mi sie kupic ulubony kolor khaki...marki Sefora, super sprawdza sie rano gdy chc szybko pomalowac oczy...piekny odcie.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-11, 15:09   #4837
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498

To ja si po瘸l i poz這szcz

Jak ju wspomina豉m w w徠ku - zwykle farbowa豉m w這sy Alcantar i kolor wychodzi super-豉dny (nawet wrzuca豉m chyba fotki). Niestety - nasta maj i m鎩 sprzedawca uda si na wakcje, a ja nie kupi豉m zapas闚. Musia豉m i嗆 do fryzjerskiego i kupi zast瘼stwo - w sumie na dwie tubki Majriel (7.40 chyba) i utleniacz wyda豉m niemal 90z, podczas gdy tubka Alcantary kosztowa豉 mnie na Allegro 12,90 (na ca貫 w這sy sz這 p馧torej tubki, do farbowania odrost闚 - p馧 tubki jednego koloru i 獞ier drugiego by這 a nadto... ), ale dobra ok, zdarza si, przebola豉bym te cen gdyby tylko w這sy 豉dnie si pofarbowa造!!

Tu po farbowaniu: niejednolity kolor! W這sy miejscami czerwie雟ze, miejscami bardziej pomara鎍zowe, ale pomy郵a豉m: ok, umyj jeszcze ze dwa razy i wszystko si wyr闚na - chocia z poprzedni farb nie mialam nigdy takich problem闚. Po Alcantarze kolor od razu by jednolity i 豉dny!

Dzi jestem dwa tygodnie po farbowaniu i:
- gdy myj w這sy (a myj prawie codziennie) kolor wyra幡ie si wyp逝kuje - woda nadal jest pomara鎍zowa
- wyra幡ie wida 3 cm odrostu, kt鏎y normalnie poszarza
- w這sy miejscami maj 鄴速e refleksy, miejscami czerwone: mam na g這wie 豉ty

Nie wiem czy to wina farby (kt鏎a notabene wali amoniakiem tak, 瞠 my郵a豉m, 瞠 zemdlej przy nak豉daniu) czy utleniacza Alfaparfu, ale m闚i Wam: nigdy wi璚ej!

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-05-11 o 15:13
Melanchton jest offline  
Stary 2011-05-11, 16:36   #4838
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka wiadomo嗆
To ja si po瘸l i poz這szcz

Jak ju wspomina豉m w w徠ku - zwykle farbowa豉m w這sy Alcantar i kolor wychodzi super-豉dny (nawet wrzuca豉m chyba fotki). Niestety - nasta maj i m鎩 sprzedawca uda si na wakcje, a ja nie kupi豉m zapas闚. Musia豉m i嗆 do fryzjerskiego i kupi zast瘼stwo - w sumie na dwie tubki Majriel (7.40 chyba) i utleniacz wyda豉m niemal 90z, podczas gdy tubka Alcantary kosztowa豉 mnie na Allegro 12,90 (na ca貫 w這sy sz這 p馧torej tubki, do farbowania odrost闚 - p馧 tubki jednego koloru i 獞ier drugiego by這 a nadto... ), ale dobra ok, zdarza si, przebola豉bym te cen gdyby tylko w這sy 豉dnie si pofarbowa造!!

Tu po farbowaniu: niejednolity kolor! W這sy miejscami czerwie雟ze, miejscami bardziej pomara鎍zowe, ale pomy郵a豉m: ok, umyj jeszcze ze dwa razy i wszystko si wyr闚na - chocia z poprzedni farb nie mialam nigdy takich problem闚. Po Alcantarze kolor od razu by jednolity i 豉dny!

Dzi jestem dwa tygodnie po farbowaniu i:
- gdy myj w這sy (a myj prawie codziennie) kolor wyra幡ie si wyp逝kuje - woda nadal jest pomara鎍zowa
- wyra幡ie wida 3 cm odrostu, kt鏎y normalnie poszarza
- w這sy miejscami maj 鄴速e refleksy, miejscami czerwone: mam na g這wie 豉ty

Nie wiem czy to wina farby (kt鏎a notabene wali amoniakiem tak, 瞠 my郵a豉m, 瞠 zemdlej przy nak豉daniu) czy utleniacza Alfaparfu, ale m闚i Wam: nigdy wi璚ej!
Wo Mijarel jest nie do zniesienia - to fakt, ale co do 豉tek to bym farby nie obwinia豉, przyczyn mog byc zbyt nadbudowane silikony, nier闚ne rozprowadzenie w這s闚 (czasami sie tak zda瘸)...je郵i chodzi o sam odrost to przypuszczam 瞠 woda by豉 zbyt s豉ba....wyp逝k iwanie farby to przyczyna z貫go domkni璚ia 逝ski tuz po farbowaniu - czy zakwasza豉 w這sy p逝kanka lub od篡wk ko鎍z帷 w豉郾ie ten etap farbowania?
..podsumowuj帷, szkoda 瞠 nie wysz這.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-11, 17:31   #4839
Melanchton
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Wo Mijarel jest nie do zniesienia - to fakt, ale co do 豉tek to bym farby nie obwinia豉, przyczyn mog byc zbyt nadbudowane silikony, nier闚ne rozprowadzenie w這s闚 (czasami sie tak zda瘸)...je郵i chodzi o sam odrost to przypuszczam 瞠 woda by豉 zbyt s豉ba....wyp逝k iwanie farby to przyczyna z貫go domkni璚ia 逝ski tuz po farbowaniu - czy zakwasza豉 w這sy p逝kanka lub od篡wk ko鎍z帷 w豉郾ie ten etap farbowania?
..podsumowuj帷, szkoda 瞠 nie wysz這.
Farbuj w這sy ju w sumie 10 lat (profesjonalnymi farbami 5) i na st闚 dobrze i r闚nomiernie na這篡豉m farb i by豉 jej odpowiednia ilo嗆. Po farbowaniu i umyciu jak zwykle wyp逝ka豉m w這sy cytryn (po kolejnych myciach tak samo). Silikony odpadaj, bo nie stosuj kosmetyk闚 do stylizacji i u篡wam szampon闚 bez silikon闚. Mo瞠 rzeczywi軼ie za s豉by oksydant?
Tylko, 瞠 moje k豉ki s og鏊nie rzecz bior帷 do嗆 jasne - zar闚no cz窷 farbowana jak i niefarbowana, wi璚 wykoncypowa豉m 瞠 3% utleniacz (wcze郾iej u篡wa豉m 6%) da rad i widocznie si pomyli豉m
Za陰czam Wam fotk z moim by造m kolorem ( ), do kt鏎ego postaram si wr鏂i najszybciej jak to tylko mo磧iwe
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sie.jpg (168,3 KB, 98 za豉dowa)
Stary 2011-05-11, 20:54   #4840
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Farbuj w這sy ju w sumie 10 lat (profesjonalnymi farbami 5) i na st闚 dobrze i r闚nomiernie na這篡豉m farb i by豉 jej odpowiednia ilo嗆. Po farbowaniu i umyciu jak zwykle wyp逝ka豉m w這sy cytryn (po kolejnych myciach tak samo). Silikony odpadaj, bo nie stosuj kosmetyk闚 do stylizacji i u篡wam szampon闚 bez silikon闚. Mo瞠 rzeczywi軼ie za s豉by oksydant?
Tylko, 瞠 moje k豉ki s og鏊nie rzecz bior帷 do嗆 jasne - zar闚no cz窷 farbowana jak i niefarbowana, wi璚 wykoncypowa豉m 瞠 3% utleniacz (wcze郾iej u篡wa豉m 6%) da rad i widocznie si pomyli豉m
Za陰czam Wam fotk z moim by造m kolorem ( ), do kt鏎ego postaram si wr鏂i najszybciej jak to tylko mo磧iwe
Mo積a jeszcze wzi望 2 rzeczy pod uwag, pierwsza to 鈔ednia lub wysoka porowato嗆 w這sa - kolor nier闚no chwyta i potrzebna jest prepigmentacja, a 2 to wadliwy produkt lub nie oryginalny.

Kolorek na zdj璚iu bardzo 豉dny

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tuopazzo Poka wiadomo嗆
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
...znalaz豉m kolor, tylko pami皻aj 瞠 to ,,瘸r闚ka,,:
Alfaparf nr. 60000, Artego 7F, Vitalitys 7.66+woda 9% (wysokie st篹enie daje efekt wzmocnionego pigmentu)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-11 o 20:47 Pow鏚: dopis.
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-12, 16:22   #4841
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy dzieki za pamiec, ogladalam nawet ta kredke, ale mialam watpliwosci, mam mnostwo kredek i ogolnie zawsze wracam do gosha, ale skoro polecasz to sprobuje. mam tez info w zamian- wczoraj zamowilam w douglasie tusz do rzes z nouby, cudowny elektryzujacy fiolet, nawet moje brazowo-czarne rzesy pieknie kryje, skusilam sie bo moja mama uzywa eyelinera do kompletu i ma piekne efekty. polecam wlasnie ta fime jesli rudzielce chca pokdreslac swoja urode latem, trwale, piekne i intensywne doslownie kazdy kolor
w douglasie jest tez promocja jesli lubicie glam shiny, dwa w cenie 29

myslicie, ze wytrzmam bez farbowania 5 tygoni?? bo tak mi pasuje, ze wtedy bede miec okazje dopiero farbowac a od wiekow tak dlugich przerw nie robilam wiec sie denerwuje

melanchton wspoluczje, odzyskasz piekny kolor

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-12, 20:37   #4842
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Wytrzymasz Szamponetki Joanny p鎩d w ruch i 5 tygodni minie raz dwa Daj zna jak b璠ziesz mia豉 kryzys to zmontujemy na szybko jak捷 grup wsparcia ;p

melanchton, ja u篡wam Majirel i jestem zadowolona, ale absolutnie nie chc tu teraz namawia do "drugiej szansy". Te bym by豉 w軼iek豉, jakby farbowanie potoczy這 si tak bardzo nie po mojej my郵i. Trzymam kciuki, 瞠by nast瘼ne by這 doskona貫

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-05-12 o 20:40
siskath jest offline  
Stary 2011-05-12, 21:26   #4843
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Moje dzisiejsze farbowanie P這mienn Iskr z Joanny, k豉dziona na troch spran Czerwon Mied Garniera. Odrosty ciemny blond, bardzo dobrze i r闚no chwyci這
Zdj璚ie z lamp, jak kto zechce to mog z dziennym zrobi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8625.jpg (121,0 KB, 101 za豉dowa)

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-05-13, 09:58   #4844
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy dzieki za pamiec, ogladalam nawet ta kredke, ale mialam watpliwosci, mam mnostwo kredek i ogolnie zawsze wracam do gosha, ale skoro polecasz to sprobuje. mam tez info w zamian- wczoraj zamowilam w douglasie tusz do rzes z nouby, cudowny elektryzujacy fiolet, nawet moje brazowo-czarne rzesy pieknie kryje, skusilam sie bo moja mama uzywa eyelinera do kompletu i ma piekne efekty. polecam wlasnie ta fime jesli rudzielce chca pokdreslac swoja urode latem, trwale, piekne i intensywne doslownie kazdy kolor
w douglasie jest tez promocja jesli lubicie glam shiny, dwa w cenie 29

myslicie, ze wytrzmam bez farbowania 5 tygoni?? bo tak mi pasuje, ze wtedy bede miec okazje dopiero farbowac a od wiekow tak dlugich przerw nie robilam wiec sie denerwuje

melanchton wspoluczje, odzyskasz piekny kolor
...skusi豉s mnie tym tuszem, zerkn na ten odcien.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-13, 16:03   #4845
pytton
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 443

ja farbowa豉m w這sy l'oreal mango i wydaje mi si ten kolor za jasny... ale zakocha豉m si w jednym m鏬豚y kto powiedzie mi, jak farb kupi, 瞠by wyszed taki kolor? BxGAM
Przepraszam za TAKIE zdj璚ia, ale ta dziewczyna chyba tylko takie ma
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ladp854ujm1qai4k9o1_500.jpg (49,7 KB, 127 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg setpreview_large.jpg (19,1 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_l0stv2j0Fe1qzkun4o1_500_thumb.jpg (9,0 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1305294010677.jpg (99,5 KB, 127 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1305290583446.jpg (87,6 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1255015917083_f.jpg (23,7 KB, 55 za豉dowa)
pytton jest offline  
Stary 2011-05-13, 19:10   #4846
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Wydaje mi si 瞠 w Szwecji jest do軼 ma造 wyb鏎, ostatnio chcia豉 cos kupic - i nic z tego nie wysz這. Jakie kosmetyki my郵i?
Du穎 naturalnych kosmetyk闚, przynajmniej w internetowych sklepach (czego u nas jak na lekarstwo), wielu firm u nas w og鏊e nieznanych

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
砰cz szybkiego powrotu do koloru , Mi te keidy wysz造 czerowno-blond 豉tki (po Garnier czerwonej miedzi)
Jaki to numer Alcantary na fotce?
rousse jest offline  
Stary 2011-05-13, 20:17   #4847
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Witam!
Mam jasne blond wlosy ale chcialabym przefarbowac sie na jasny rudy.Podoba mi sie szczegolnie jedna farba - Casting Creme Gloss Loreal miodowy blond do 28 myc NR. 832. Z tym, ze w ogole w Monachium nie moge znalezc takiej farby. Na stronie Loreal.de tez nie znalazlam takiego koloru. Czy ktos wie czy ona jest tu w ogole dostepna? czy musze zamawiac to z Polski?

Na stronie Loreal.de znalazlam z rudych(z tych Gloss bo nie chce trwalej farby) tylko taki kolor- Casting Creme Gloss Loreal nr.834 Kupfergoldblond - ale on jest chyba ciemniejszy od tego nr.832.
Eine Tolle Hexe jest offline  
Stary 2011-05-13, 20:59   #4848
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Drogie znawczynie rudo軼i mo瞠 pomo瞠cie jak zrobi z moich w這s闚 fota nr 1, w這sy z foty nr 2? Profesjonalne farby wchodz w gre
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mango.jpg (34,0 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2 (9).jpg (65,6 KB, 90 za豉dowa)
201611241302 jest offline  
Stary 2011-05-13, 21:51   #4849
allvo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss nr.832

Cytat:
Napisane przez Eine Tolle Hexe Poka wiadomo嗆
Witam!
Mam jasne blond wlosy ale chcialabym przefarbowac sie na jasny rudy.Podoba mi sie szczegolnie jedna farba - Casting Creme Gloss Loreal miodowy blond do 28 myc NR. 832. Z tym, ze w ogole w Monachium nie moge znalezc takiej farby. Na stronie Loreal.de tez nie znalazlam takiego koloru. Czy ktos wie czy ona jest tu w ogole dostepna? czy musze zamawiac to z Polski?

Na stronie Loreal.de znalazlam z rudych(z tych Gloss bo nie chce trwalej farby) tylko taki kolor- Casting Creme Gloss Loreal nr.834 Kupfergoldblond - ale on jest chyba ciemniejszy od tego nr.832.
w Polsce te niestety nie ma ju ani 832, ani 834 - przynajmniej mnie ju dawna nie udaje si znale潭...834 (bursztynowy blond) wychodzi bardziej miedziany, a w 832 tej miedzi by這 tylko odrobin...to by造 moje ulubione odcienie i 瘸這wa豉m bardzo, 瞠 znikn窸y z rynku...mam jeszcze zachomikowane jedno opakowanie 832, ale w豉郾ie przerzuci豉m si na farbowanie zio豉mi - eksperymentuj z mieszankami cassia + henna, 瞠by otrzyma odpowiednik bursztynowego blondu
allvo jest offline  
Stary 2011-05-13, 23:09   #4850
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie

Dziekuje za odpowiedz! Czyli poszukam jeszcze tego 834 po sklepach.

Z naturalnych farb znalazlam tylko cus takiego- Logona tizian (polecana do wlosow od blond do brazowych). Troche mi sie ciemna wydaje...hmmmm Zalaczam zdjecie.
Jak jakas fajna farbe znajde i zafarbuje sie wreszcie na piekny rudy kolor to obiecuje dolaczyc fote
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Logona tizian naturalna farba.jpg (42,6 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2011-05-13, 23:29   #4851
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie

Znalazlam jeszcze jednak pare fajnych odcieni z tych naturalnych farb!
Stary 2011-05-13, 23:39   #4852
tuopazzo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
...znalaz豉m kolor, tylko pami皻aj 瞠 to ,,瘸r闚ka,,:
Alfaparf nr. 60000, Artego 7F, Vitalitys 7.66+woda 9% (wysokie st篹enie daje efekt wzmocnionego pigmentu)
Dzi瘯uj bardzo. Na pewno wrzuc zdj璚ie efektu jaki powstanie
tuopazzo jest offline  
Stary 2011-05-14, 07:42   #4853
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Melanchton pi瘯ny kolor, ja mia豉m taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia potem. Je郵i mog co doradzi to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p逝kanka z cebuli mo瞠 je troch ociepli w kierunku z這tego. U mnie revlon delikatnie blednie na zniszczonej cz窷ci w這s闚 jednak niepor闚nywalnie mniej od iskry. Zdecydowanie cz這wiek powinen mie wi璚疀 g堯w w celach testowania na sobie farb Ciekawi mnie goldwell ale w sklepie widzia豉m jedynie do嗆 szczup陰 palet z jedn bodaj瞠 rudo軼i i to wycofan...
Mnie ci庵nie z jednej strony do mocno z這tych rudo軼i, z drugiej do bladych i takich lekko...r騜owawych? http://images2.fanpop.com/images/pho...71-570-364.jpg
W sumie do wszystkich chyba mnie ci庵nie bo te te kuszhttp://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions
ech p馧 roku nie farbowa豉m w這s闚 teraz musz si wyszumie
milk jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:40   #4854
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Melanchton pi瘯ny kolor, ja mia豉m taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia potem. Je郵i mog co doradzi to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p逝kanka z cebuli mo瞠 je troch ociepli w kierunku z這tego.

Nawet ten przeznaczony do w這s闚 farbowanych ?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-05-14, 17:31   #4855
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Dziewczyny! Mam pytanie. Czy mog zmiesza 2 farby? Konkretnie chodzi mi o Jesienny li嗆 i P這mienn iskr z Joanny? ech kobitka w drogerii powiedzia豉 mi, 瞠 jak tak zrobie to ten kolor nie b璠zie taki intensywny, a mimo to wyjdzie 郵iczny rudy. ale sama nie wiem. a nawet je瞠li to mam zmiesza po這w utleniacza i po這w farby z obu opakowa?
Stary 2011-05-14, 18:14   #4856
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez lenka611 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny! Mam pytanie. Czy mog zmiesza 2 farby? Konkretnie chodzi mi o Jesienny li嗆 i P這mienn iskr z Joanny? ech kobitka w drogerii powiedzia豉 mi, 瞠 jak tak zrobie to ten kolor nie b璠zie taki intensywny, a mimo to wyjdzie 郵iczny rudy. ale sama nie wiem. a nawet je瞠li to mam zmiesza po這w utleniacza i po這w farby z obu opakowa?
Jesienny li嗆 ma pewnie utleniacz 6%, p這mienna iskra ma 9%, ale my郵 瞠 mog豉by najpierw na ca造m utleniaczu 9 rozrobi po堯wki tubek, a p騧niej na 6sciu, najwy瞠j wyjdzie mniej 篡wy kolor

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-05-14, 20:03   #4857
vampioorka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez selene6 Poka wiadomo嗆
ja ostatnio farbowa豉m loreal excellence 7.43 blond miedziano-z這cisty w豉軼iwie to nie wiem jaki to jest kolor w這s闚 ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym m鎩 naturalny te ma odcie rudo軼i...zastanawia豉m sie nad farb loreal feria mango ale mam obawy 瞠 wyjdzie zbyt intensywny
Super wygl康asz. Bardzo lubi ten kolor. Tylko wol, kiedy si lekko zmyje, po tygodniu, czy dw鏂h. U Ciebie te na pocz徠ku jest bardziej czerwono-bordowy, p騧niej staje si rudy?
A co do Mango, to wychodzi WOOOW, naprawd pomara鎍zowy.
Znacie jak捷 farb, kt鏎a jest troch ja郾iejsza od Blondu Miedziano-Z這cistego L'oreala?

Edytowane przez vampioorka
Czas edycji: 2011-05-14 o 20:07
vampioorka jest offline  
Stary 2011-05-14, 23:20   #4858
Melanchton
Zakorzenienie

Cytat:
Du穎 naturalnych kosmetyk闚, przynajmniej w internetowych sklepach (czego u nas jak na lekarstwo), wielu firm u nas w og鏊e nieznanych

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

砰cz szybkiego powrotu do koloru , Mi te keidy wysz造 czerowno-blond 豉tki (po Garnier czerwonej miedzi)
Jaki to numer Alcantary na fotce?

U篡wam farby Violet 60 Professional, mieszam kolory: 5/72 Ciemna mied i 8/27 Carmel (na jedn cz窷 karmelu przypadaj dwie cz窷ci miedzi ) Na stronie 46 tego w徠ku, w po軼ie #1362 pisz o tym nieco dok豉dniej

Przesta豉m p逝ka cytryn, kolor nadal si spiera, ale to dobrze, bo robi si coraz bardziej r闚nomierny, czy te mo瞠 "stary" odcie wychodzi spod niego. Odnios豉m te wra瞠nie, 瞠 w這sy s w wyj徠kowo niedobrej kondycji... Marijel okaza豉 si z貫m!

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Melanchton pi瘯ny kolor, ja mia豉m taki sto lat temu po hennie z curry ale ciemnia potem. Je郵i mog co doradzi to szampon radical baaardzo mocno spiera farby, a p逝kanka z cebuli mo瞠 je troch ociepli w kierunku z這tego. U mnie revlon delikatnie blednie na zniszczonej cz窷ci w這s闚 jednak niepor闚nywalnie mniej od iskry. Zdecydowanie cz這wiek powinen mie wi璚疀 g堯w w celach testowania na sobie farb Ciekawi mnie goldwell ale w sklepie widzia豉m jedynie do嗆 szczup陰 palet z jedn bodaj瞠 rudo軼i i to wycofan...
Mnie ci庵nie z jednej strony do mocno z這tych rudo軼i, z drugiej do bladych i takich lekko...r騜owawych? http://images2.fanpop.com/images/pho...71-570-364.jpg
W sumie do wszystkich chyba mnie ci庵nie bo te te kuszhttp://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions http://fuckyeahredhair.tumblr.com/po...ia-submissions
ech p馧 roku nie farbowa豉m w這s闚 teraz musz si wyszumie
Ja mam podobnie. Ten drugi kolor wyszed mi mniej-wi璚ej po Marijel - tak wygl康a造 w這sy tu po farbowaniu pomijaj帷 oczywi軼ie plamy. mam r騜owaw karnacj, wi璚 by這 mi w sumie do twarzy jednak to nie jest do ko鎍a to. Czerwonawe kolory jako tak wyp逝kuj mi si brzydko do takiego matu... no wiecie, takiego odcienia wprost z g這wy handlarki warzywami z lat 90tych.. Chcia豉bym ciemniejsze w這sy, ale ciemniejsze z wi瘯sz ilo軼i 鄴速ych ton闚, 瞠by wygl康a造 naturalnie... W kolorze z fotek, kt鏎e wrzuci豉m, c騜... ludzie zwykle s przekonani, 瞠 to m鎩 w豉sny odcie, ale mo瞠 to dlatego, 瞠 farbuj r闚nie brwi
Mam te wra瞠nie, 瞠 sztuczne kolory postarzaj, szczeg鏊nie wszystkie fiolety, burgundy, a poniewa odkry豉m u siebie pierwsze zmarszczki, wi璚 wol nie ryzykowa

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-05-14 o 23:11
Melanchton jest offline  
Stary 2011-05-15, 07:25   #4859
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆

Nawet ten przeznaczony do w這s闚 farbowanych ?
Ja u篡wa豉m wzmacniaj帷ego, nie wiem jak dzia豉 ten do w這s闚 farbowanych.
milk jest offline  
Stary 2011-05-15, 16:07   #4860
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Fuzukatsu dzi瘯i za podpowied a tak w og鏊e czy jedno opakowanie takiej joanny starczy na pokrycie w這s闚 kt鏎e si璕aj d逝go軼i ramion?

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.