Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-15, 20:10   #4861
natajla86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Majirouge 7,46 + majirouge mix 0.400 ... tak z 10 cm

http://www.extendedlengths.com/prchsicrha7r.html

dodasz 0.400 to beda jeszcze rudsze ...

Edytowane przez natajla86
Czas edycji: 2011-05-15 o 20:13
natajla86 jest offline  
Stary 2011-05-15, 20:39   #4862
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka wiadomo嗆
5/72 Ciemna mied i 8/27 Carmel
8,27 ciekawe kolory ma ta firma, mnie ciekawi jak wypada ten 8,32 -jasny z這to-mahoniowy blond
rousse jest offline  
Stary 2011-05-15, 23:13   #4863
along
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Sk康 taka wiadomo軼 瞠 9.04 wycofali? Na peno w wielu hurtowniach znajdziesz ten kolor.
no wycofali i ju. W dw鏂h hurtowniach, w kt鏎ych si zaopatrywa豉m ju od d逝窺zego czasu jej nie maj (i dzwoni o 8 rano do cz這wieka i tak od rana go za豉muj)
musz znale潭 co innego, bo zaczyna robi mi si byle co na g這wie
i jeszcze chcia豉m zapyta czy mo瞠 macie jakie zdanie nt farby FANOLA? (wpisa豉m w google "bardzo jasny miedziany naturalny blond" i wyskoczy豉 mi taka strona: http://www.bazarek.pl/produkt/149073...ny-100-ml.html
)
along jest offline  
Stary 2011-05-15, 23:26   #4864
along
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

albo co takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa si extra 鈍ietlisty miedziany blond, myslicie, 瞠 wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w豉軼iwie przyznam si, 瞠 robi si pod mojego kota
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kotek.jpg (29,3 KB, 65 za豉dowa)
along jest offline  
Stary 2011-05-16, 10:42   #4865
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez along Poka wiadomo嗆
albo co takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa si extra 鈍ietlisty miedziany blond, myslicie, 瞠 wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w豉軼iwie przyznam si, 瞠 robi si pod mojego kota
W sklepie internetowym w kt鏎ym ja koupwa豉m Majirel - kolor 9.04 jest wci您 dost瘼ny - je郵i jeste zainteresowana to napisz na PW.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-16, 12:50   #4866
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
albo co takiego:
Jaaaki cudak

Do mnie w ko鎍u dotar m鎩 mixton, jutro farbowanie od ostatniego min窸o 8 tygodni

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:19   #4867
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
albo co takiego:
Pod tego kotka to ja z pewnoscia sie podpisuje

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Zaopatrzy豉m sie w szampon i odzywke Leo seria kokosowa, szampon 1L i odzywka 500ml pono 豉dnie nawil瘸 i odzywia w這sy..zobaczymy....

Zauwazylam iz od 3 farbowania Artego w這sy mam w gorszej kondycji, nie wiem czy to wina farby( bo watpie) czy wychodzi tu proces moich dekoloryzacji...:rolleyes : w這sy istnie skrzypi...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:21   #4868
joa905
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

hej, dziewczyny
od d逝窺zego czasu farbuj w這sy (ciemny blond) L'Oreal Feria Preference Feria, odcie Mango, jednak kolor wychodzi zdecydowanie za ciemny (wpada troch w kasztan...), dlatego postanowi豉m co z tym w ko鎍u zrobi.
slysza豉m o rozja郾iaczach z Syossa bez amoniaku, zastanawiam si, czy osi庵n zadowalaj帷y efekt k豉d帷 najpierw rozja郾iacz, a potem wspomnian wcze郾iej farb? Nigdy wcze郾iej nie eksperymentowa豉m tak z w這sami dlatego wol si upewni, czy nie wyjdzie mi jaki kosmiczny odcie
na koniec przepraszam, je郵i pytanie jest g逝pie i banalne, ale je郵i chodzi o koloryzuj帷e specyfiki do w這s闚, to moja wiedza jest raczej ograniczona
w ka盥ym razie - co my郵icie?

joa905 jest offline  
Stary 2011-05-16, 18:28   #4869
Martolek
Zakorzenienie

Poszukiwana jest Agusiaki

Nie wiem czy mam zmiesza jasny tycjan z mixtonem p馧 na p馧? Agusiaki, miesza豉 tak, czy w innych proporcjach?
Bo doczyta豉m, 瞠 miesza豉 tycjan z miedzianym blondem i mixtonem, a zastanawiam si jaki mo瞠 by efekt zmieszania tycjan z mixtonem

Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-05-16 o 18:31
Martolek jest offline  
Stary 2011-05-16, 18:36   #4870
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Poszukiwana jest Agusiaki

Nie wiem czy mam zmiesza jasny tycjan z mixtonem p馧 na p馧? Agusiaki, miesza豉 tak, czy w innych proporcjach?
Bo doczyta豉m, 瞠 miesza豉 tycjan z miedzianym blondem i mixtonem, a zastanawiam si jaki mo瞠 by efekt zmieszania tycjan z mixtonem
Dzie Dobry, cze嗆 i czo貫m
akuratnie zajrza豉m po d逝窺zej nieobecno軼i i wywo豉na do tablicy odpowiadam szybciutko
Mixtony s mega bezpieczne, wi璚 mo瞠sz doda ile chcesz. Im wi璚ej dasz mixtona tym bardziej kolor b璠zie 篡wy i intensywny. Ja dodawa豉m nawet wi璚ej ni p馧, bo lubi 瘸r闚ki
Napisz o jaki efekt Ci chodzi to powiem Ci jak zmiesza

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-16, 18:59   #4871
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Dzie Dobry, cze嗆 i czo貫m
akuratnie zajrza豉m po d逝窺zej nieobecno軼i i wywo豉na do tablicy odpowiadam szybciutko
Mixtony s mega bezpieczne, wi璚 mo瞠sz doda ile chcesz. Im wi璚ej dasz mixtona tym bardziej kolor b璠zie 篡wy i intensywny. Ja dodawa豉m nawet wi璚ej ni p馧, bo lubi 瘸r闚ki
Napisz o jaki efekt Ci chodzi to powiem Ci jak zmiesza
Ooo, witam nie my郵a豉m, 瞠 b璠 mie to szcz窷cie na Ciebie trafi, bo wiem, 瞠 nie za cz瘰to tu siedzisz

Hmm, o jaki efekt mi chodzi.

No to tak, na pierwszym zdj璚iu m鎩 貫b z kiedy tam, tak dla por闚nania- chcia豉bym 瞠by kolor by ja郾iejszy, czyli Wy m闚icie, 瞠 na innym poziomie tak

Kolejne zdj璚ia pokazuj odcie jaki chcia豉bym osi庵n望. Nie musi by a tak jasny, ale 瞠by by taki odcie, tzn bez przeb造skuj帷ej czerwieni a zamiast tego w豉郾ie taka pomara鎍z.

Kurde, mam nadziej, 瞠 rozumiesz o co mi chodzi, bo zagmatwa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Tycjan+DeliaZL.jpg (112,5 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_larmkdbYN61qb6qt8o1_500.jpg (47,5 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ldks54oP3A1qb6qt8o1_500.jpg (49,0 KB, 132 za豉dowa)

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-16, 19:04   #4872
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Ooo, witam nie my郵a豉m, 瞠 b璠 mie to szcz窷cie na Ciebie trafi, bo wiem, 瞠 nie za cz瘰to tu siedzisz

Hmm, o jaki efekt mi chodzi.

No to tak, na pierwszym zdj璚iu m鎩 貫b z kiedy tam, tak dla por闚nania- chcia豉bym 瞠by kolor by ja郾iejszy, czyli Wy m闚icie, 瞠 na innym poziomie tak

Kolejne zdj璚ia pokazuj odcie jaki chcia豉bym osi庵n望. Nie musi by a tak jasny, ale 瞠by by taki odcie, tzn bez przeb造skuj帷ej czerwieni a zamiast tego w豉郾ie taka pomara鎍z.

Kurde, mam nadziej, 瞠 rozumiesz o co mi chodzi, bo zagmatwa豉m
Taki odcie uzyskasz jak rozja郾isz nieco tycjan ja郾iejszym odcieniem. Ja miesza豉m z 1000/4 i dodawa豉m mixtona spor dawk. Zerknij w m鎩 album, tam jest fotka.
A powiedz jeszcze jakiego tycjana u篡豉?

A ja zrobi豉m sobie pasemka. W sumie to efekt zadowalaj帷y. Baza mieszana 8.44 z 7.4 i z這te pasemka po ca這軼i. Nie zlewa si, 豉dnie si eksponuje.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-16 o 19:07
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-17, 00:58   #4873
metice
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 715
Wpisy w blogu: 2

hej, pyta豉m jaki czas temu o techniki farbowania - u篡豉m farb Framesi farmcolor z這ty tycjan - zmieszane z utleniaczem 6 % w porpocji 1:1 niestety nie pami皻am numeru - po這篡豉m najpierw na odrosty potem na ostanie dziesi耩 minut na d逝go軼i - wysz豉 masakra - w這sy by造 mega 瘸r闚iasto pomara鎍zowe u g鏎y, a u do逝 ton ciemniejsze. Oczywi軼ie po kilku myciach jako to zacz窸o wygl康a, ale teraz mam tak gdzie do ucha taki sprany z這ty-rudy wpadaj帷y nawet w miodowy blond, a na d逝go軼iach intensywny miedziany.

Chcia豉bym osi庵n望 efekt taki jak na do陰czonym zdj璚iu. Jakiej farby u篡 瞠by wyszed taki kolor? I czy utleniacz 6% nie jest za mocny? My郵a豉m o marijel, bo na framesi si obrazi豉m,a z kolei na vitalitys nie mog czeka - jutro mam wolne i chcia豉m robi kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (33,9 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude3.jpg (38,2 KB, 65 za豉dowa)
metice jest offline  
Stary 2011-05-17, 09:23   #4874
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez metice Poka wiadomo嗆
hej, pyta豉m jaki czas temu o techniki farbowania - u篡豉m farb Framesi farmcolor z這ty tycjan - zmieszane z utleniaczem 6 % w porpocji 1:1 niestety nie pami皻am numeru - po這篡豉m najpierw na odrosty potem na ostanie dziesi耩 minut na d逝go軼i - wysz豉 masakra - w這sy by造 mega 瘸r闚iasto pomara鎍zowe u g鏎y, a u do逝 ton ciemniejsze. Oczywi軼ie po kilku myciach jako to zacz窸o wygl康a, ale teraz mam tak gdzie do ucha taki sprany z這ty-rudy wpadaj帷y nawet w miodowy blond, a na d逝go軼iach intensywny miedziany.

Chcia豉bym osi庵n望 efekt taki jak na do陰czonym zdj璚iu. Jakiej farby u篡 瞠by wyszed taki kolor? I czy utleniacz 6% nie jest za mocny? My郵a豉m o marijel, bo na framesi si obrazi豉m,a z kolei na vitalitys nie mog czeka - jutro mam wolne i chcia豉m robi kolor
1:1 - hmmm....wydaje mi sie 瞠 powinno byc 1:1.5, sprub鎩 mo瞠 8.34 z Revlona lub Majirel, Londa.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

6% przy odro軼ie a 3% po ca這軼i.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
Pod tego kotka to ja z pewnoscia sie podpisuje

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Zaopatrzy豉m sie w szampon i odzywke Leo seria kokosowa, szampon 1L i odzywka 500ml pono 豉dnie nawil瘸 i odzywia w這sy..zobaczymy....

Zauwazylam iz od 3 farbowania Artego w這sy mam w gorszej kondycji, nie wiem czy to wina farby( bo watpie) czy wychodzi tu proces moich dekoloryzacji...:rolleyes : w這sy istnie skrzypi...
Artego, raczej nie niszczy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-17, 10:03   #4875
metice
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
1:1 - hmmm....wydaje mi sie 瞠 powinno byc 1:1.5, sprub鎩 mo瞠 8.34 z Revlona lub Majirel, Londa.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

6% przy odro軼ie a 3% po ca這軼i.
kathy - 郵icznie dzi瘯uj za tak szybk odpowied co do framesi te mi si wydawa這, 瞠 powinny by inne proporcje, ale na ulotce jak byk by這 napisane, 瞠 w proporcjach 1:1 i to samo m闚ili mi w sklepie. My郵, 瞠 problem z t farb jest taki, 瞠 ona sama w sobie zawiera rozja郾iacz i przy 6% utleniaczu wysz這 to co wysz這. Dodatkowo farmcolor straszliwie 鄉ierdzia i porz康nie si namacha豉m przy jego rozrabianiu, bo straszliwe grudy si robi造.

A je瞠li chodzi o te farby marijel - czy powinno si do nich dokupi firmowy utleniacz, czy mo瞠 by jakikolwiek?

I swoj drog widz, 瞠 jeste z Warszawy - czy mog豉by mo瞠 poleci jaki dobry sklep fryzjerski - czy orientujesz si gdzie mo積a stacjonarnie kupi Revlona albo Vitalitys? Ja zawsze robi zakupy na koszykowej - ale tam tego ni maj.

aha - i jeszcze jedno pytanie techniczne - przy farbowaniu - liczymy czas od rozpocz璚ia nak豉dania na w這sy, czy po na這瞠niu farby ju na ca貫 w這sy?

skusz si chyba dzisiaj na marijel - zobaczymy co z tego wyjdzie...
metice jest offline  
Stary 2011-05-17, 11:30   #4876
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Taki odcie uzyskasz jak rozja郾isz nieco tycjan ja郾iejszym odcieniem. Ja miesza豉m z 1000/4 i dodawa豉m mixtona spor dawk. Zerknij w m鎩 album, tam jest fotka.
A powiedz jeszcze jakiego tycjana u篡豉?
Dzi瘯uj w takim razie dzi b璠 kombinowa

Hmm, wcze郾iej u篡wa豉m Tycjana 7/4, teraz mam zamiar u篡 Jasny Tycjan 8/4.

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-17, 11:47   #4877
metice
Rozeznanie

zmieni豉m zdanie - nie robi marijel tylko alfaparfem i teraz si waham pomi璠zy 8,34 a 8,43 - czy kto m鏬豚y si wypowiedzie na temat tego jak wychodz te dwa odcienie? I kt鏎y by豚y lepszy co by uzyska efekt jak ze zdj璚ia z mojego postu na poprzedniej stronie?

tu jest link do paletki - http://excellgroup.pl/zdjecia/alfapa...lor_siatka.jpg

dorzuci豉m w za陰czniku aktualny kolor moich w這s闚 -

1 - zdj璚ie z lamp
2 - zdj璚ie z lamp
3/4 - 鈍iat這 dzienne d逝go軼i do ucha
5/6 - d逝go軼i od ucha i poni瞠j
7/8- KOLOR DOCELOWY

HELP
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20110517772.jpg (112,1 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20110517775.jpg (117,7 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20110517778.jpg (99,1 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20110517779.jpg (116,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20110517781.jpg (89,9 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20110517782.jpg (85,1 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (33,9 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude3.jpg (38,2 KB, 35 za豉dowa)
metice jest offline  
Stary 2011-05-17, 13:17   #4878
kas88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cze嗆 dziewczyny
W豉郾ie planuje zakup p這miennej iskry, kt鏎 zamaluj bursztyn z loreal'a. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie co fajnego.

Mam pytanie odno郾ie piel璕nacji w這s闚, teraz mam przesuszone. Jaki tani szampon by軼ie poleca造? Obecnie u篡wam pantene pro v intensywna regeneracja + jedwab z biosilk i chyba to jest b喚dem. Po zmianie na rudy chcia豉bym aby w這sy wygl康a造 na zdrowe, wi璚 mo瞠 polecicie jaki szampon/od篡wk?
kas88 jest offline  
Stary 2011-05-17, 13:59   #4879
metice
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kas88 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
W豉郾ie planuje zakup p這miennej iskry, kt鏎 zamaluj bursztyn z loreal'a. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie co fajnego.

Mam pytanie odno郾ie piel璕nacji w這s闚, teraz mam przesuszone. Jaki tani szampon by軼ie poleca造? Obecnie u篡wam pantene pro v intensywna regeneracja + jedwab z biosilk i chyba to jest b喚dem. Po zmianie na rudy chcia豉bym aby w這sy wygl康a造 na zdrowe, wi璚 mo瞠 polecicie jaki szampon/od篡wk?
Ja na moich w這sach po dekoloryzacji u篡wam the body shop oliwkowego - kosztuje oko這 25z i jest bardzo wydajny. Z masek - ale te s ju dro窺ze - polecam sleek look matrixa - 51 z za 500ml - bardzo wydajna maska, loreal nature ry穎wy (drogie i si nie op豉ca je瞠li chodzi o wydajno嗆, ale efekty super), i alfaparfu dla w這s闚 suchych z serii fioletowej - ekstra maska - ceny nie znam, bo dosta豉m od mamy, kt鏎ej nie przypasowa這.

A dodatkowo z szampon闚 mega nawil瘸j帷ych - gor帷o polecam szampon CATTIER - z glink i jogurtem - dost瘼ne w internecie albo na targach medycyny naturalnej - to jest prawdziwa bomba nawil瘸j帷a - stosuj raz na tydzie albo rzadziej i w這sy s po prostu niesamowite. M鎩 facet u篡wa do swoich kr璚onych na co dzie dzi瘯i czemu ma fantastyczne loki, podczas gdy przy normalnych szamponach drogeryjnych i zwyk造ch od篡wkach efekt nie jest nawet w po這wie taki. Cena ok. 30z za 250 ml - szampon w koncentracie wi璚 wydajno嗆 te super.

aha - i je瞠li u篡wasz jedwabiu do w這s闚, to najlepiej CHI - biosilk ma gorszy sk豉d i bardziej "oblepia", ale jedwabiu nie powinno si u篡wa na ca貫 w這sy, tylko na ko鎍闚ki je瞠li ju.

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2011-05-17 o 14:54
metice jest offline  
Stary 2011-05-17, 19:28   #4880
kas88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Ja na moich w這sach po dekoloryzacji u篡wam the body shop oliwkowego - kosztuje oko這 25z i jest bardzo wydajny. Z masek - ale te s ju dro窺ze - polecam sleek look matrixa - 51 z za 500ml - bardzo wydajna maska, loreal nature ry穎wy (drogie i si nie op豉ca je瞠li chodzi o wydajno嗆, ale efekty super), i alfaparfu dla w這s闚 suchych z serii fioletowej - ekstra maska - ceny nie znam, bo dosta豉m od mamy, kt鏎ej nie przypasowa這.

A dodatkowo z szampon闚 mega nawil瘸j帷ych - gor帷o polecam szampon CATTIER - z glink i jogurtem - dost瘼ne w internecie albo na targach medycyny naturalnej - to jest prawdziwa bomba nawil瘸j帷a - stosuj raz na tydzie albo rzadziej i w這sy s po prostu niesamowite. M鎩 facet u篡wa do swoich kr璚onych na co dzie dzi瘯i czemu ma fantastyczne loki, podczas gdy przy normalnych szamponach drogeryjnych i zwyk造ch od篡wkach efekt nie jest nawet w po這wie taki. Cena ok. 30z za 250 ml - szampon w koncentracie wi璚 wydajno嗆 te super.

aha - i je瞠li u篡wasz jedwabiu do w這s闚, to najlepiej CHI - biosilk ma gorszy sk豉d i bardziej "oblepia", ale jedwabiu nie powinno si u篡wa na ca貫 w這sy, tylko na ko鎍闚ki je瞠li ju.
Dzi瘯i za tak obszern wypowied, niestety te szampony sa poza moim zasi璕iem cenowym. Poszukam jeszcze czego ta雟zego. A co do jedwabiu to u篡wam go na ko鎍闚ki, ale z czasem odnosz wra瞠nie, 瞠 przesta dzia豉 na moje w這sy tak jak powinien i przesusza je.
kas88 jest offline  
Stary 2011-05-17, 19:38   #4881
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
w豉軼iwie przyznam si, 瞠 robi si pod mojego kota
Idealnie pasuje tu cytat z mojego podpisu

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Mo積a wiedzie jakiego szamponu u篡wasz ? Bo ja wczoraj obci窸am si na kr鏒ko i mam zamiar my w這sy codziennie. Szukam jakiego delikatnego szamponu do w這s闚 farbowanych.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-05-17, 20:36   #4882
metice
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i za tak obszern wypowied, niestety te szampony sa poza moim zasi璕iem cenowym. Poszukam jeszcze czego ta雟zego. A co do jedwabiu to u篡wam go na ko鎍闚ki, ale z czasem odnosz wra瞠nie, 瞠 przesta dzia豉 na moje w這sy tak jak powinien i przesusza je.
te tak kiedy my郵a豉m - 瞠 kupowanie takich drogich kosmetyk闚 to dla mnie zbyt du篡 wydatek - do czasu kiedy w ko鎍u si skusi豉m na mask i szampon, kt鏎e kosztowa造 dwa razy tyle co drogeryjne, ale te na dwa razy d逝瞠j starcza造... Taki wydatek naprawd si op豉ca! Body shop m璚z 3 miesi帷 przy w這sach za 這patki - codziennie myj w這sy i to dwa razy, a cattier stoi w 豉zience od dw鏂h miesi璚y, a uby豉 mo瞠 po這wa.

z naprawd tanich polecam fitomed dla suchych (chyba 11z za 250ml) - to dobry szampon, o prostym sk豉dzie, kt鏎y ju nie raz uratowa mi os豉bione w這sy - ale przy d逝窺zym u篡waniu wysusza.
metice jest offline  
Stary 2011-05-17, 21:17   #4883
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy - 郵icznie dzi瘯uj za tak szybk odpowied co do framesi te mi si wydawa這, 瞠 powinny by inne proporcje, ale na ulotce jak byk by這 napisane, 瞠 w proporcjach 1:1 i to samo m闚ili mi w sklepie. My郵, 瞠 problem z t farb jest taki, 瞠 ona sama w sobie zawiera rozja郾iacz i przy 6% utleniaczu wysz這 to co wysz這. Dodatkowo farmcolor straszliwie 鄉ierdzia i porz康nie si namacha豉m przy jego rozrabianiu, bo straszliwe grudy si robi造.

A je瞠li chodzi o te farby marijel - czy powinno si do nich dokupi firmowy utleniacz, czy mo瞠 by jakikolwiek?

I swoj drog widz, 瞠 jeste z Warszawy - czy mog豉by mo瞠 poleci jaki dobry sklep fryzjerski - czy orientujesz si gdzie mo積a stacjonarnie kupi Revlona albo Vitalitys? Ja zawsze robi zakupy na koszykowej - ale tam tego ni maj.

aha - i jeszcze jedno pytanie techniczne - przy farbowaniu - liczymy czas od rozpocz璚ia nak豉dania na w這sy, czy po na這瞠niu farby ju na ca貫 w這sy?

skusz si chyba dzisiaj na marijel - zobaczymy co z tego wyjdzie...
no to ju wiem dlaczego kupi豉 Framesi - w豉郾ie na Koszykowej polecaj t farb jako najlepsz nie wiadomo czemu, te prze篡豉m szok na w豉snych w這sach. To fakt 瞠 ta farba fatalnie si rozrabia..grudki grudki i jeszcze raz grudki. Je郵i nie pasuje ci zapach Framesi to Majirel ma 2 x gorszy. Sku si na Revlon lub Alfaparf.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
zmieni豉m zdanie - nie robi marijel tylko alfaparfem i teraz si waham pomi璠zy 8,34 a 8,43 - czy kto m鏬豚y si wypowiedzie na temat tego jak wychodz te dwa odcienie? I kt鏎y by豚y lepszy co by uzyska efekt jak ze zdj璚ia z mojego postu na poprzedniej stronie?

tu jest link do paletki - http://excellgroup.pl/zdjecia/alfapa...lor_siatka.jpg

dorzuci豉m w za陰czniku aktualny kolor moich w這s闚 -

1 - zdj璚ie z lamp
2 - zdj璚ie z lamp
3/4 - 鈍iat這 dzienne d逝go軼i do ucha
5/6 - d逝go軼i od ucha i poni瞠j
7/8- KOLOR DOCELOWY

HELP
8.43bardziej miedziany a 8.34 bardziej z這ty (wi璚ej z這tego refleksu) - na twoje w這sy wybra豉 bym 8.43 - na jasnych w這sach ten kolor wychodzi 豉dnie - natomiast na rozja郾ianych daje nie za ciekawy refleks.

....co do oxydantu, nie musi by oryginalny - ja polecam Joanne - bardzo fajny utleniacz.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
przyzwoity sk豉d ma te jedwab L'biotica (nie zawiera alkoholu) - 豉two zmywalny.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:

...Cattier interesuj帷e

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-17 o 21:18
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-17, 21:59   #4884
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Mo積a wiedzie jakiego szamponu u篡wasz ? Bo ja wczoraj obci窸am si na kr鏒ko i mam zamiar my w這sy codziennie. Szukam jakiego delikatnego szamponu do w這s闚 farbowanych.
Od oko這 miesi帷a testuj szampon WAX do w這s闚 farbowanych. Mam te ich mask, ale u篡wam jej rzadko. Co kilka my u篡wam te na ko鎍闚ki od篡wki bez sp逝kiwania (teraz Pantene o ile dobrze pami皻am, chyba Melina j poleca豉). Kolor na pewno szybko si nie wyp逝kuje. Myj w這sy codziennie, a ostatnio zdarza si, 瞠 nawet dwa razy dziennie (po si這wni lub aerobiku musz je ogarn望 ;p) i kolor trzyma si dzielnie. Farbuj co 1,5 miesi帷a, wi璚 nie jest 幢e Ale czy polecam ten szampon? Sama nie wiem... Mo瞠sz spr鏏owa dorwa go w Superpharm w jakiej ich boskiej przecenie i przetestowa

Po miesi帷ach u篡wania Majirel, zam闚i豉m Vitalitys ;p Tak瞠 nie wiem czy tym razem wytrzymam 6 tygodni bez farbowania, bo szykuje si wielki test

metice, mnie te zaciekawi豉 opisem szamponu Cattier

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-05-17 o 22:01
siskath jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:12   #4885
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Od oko這 miesi帷a testuj szampon WAX do w這s闚 farbowanych. Mam te ich mask, ale u篡wam jej rzadko. Co kilka my u篡wam te na ko鎍闚ki od篡wki bez sp逝kiwania (teraz Pantene o ile dobrze pami皻am, chyba Melina j poleca豉). Kolor na pewno szybko si nie wyp逝kuje. Myj w這sy codziennie, a ostatnio zdarza si, 瞠 nawet dwa razy dziennie (po si這wni lub aerobiku musz je ogarn望 ;p) i kolor trzyma si dzielnie. Farbuj co 1,5 miesi帷a, wi璚 nie jest 幢e Ale czy polecam ten szampon? Sama nie wiem... Mo瞠sz spr鏏owa dorwa go w Superpharm w jakiej ich boskiej przecenie i przetestowa
Dzi瘯uj bardzo za odpowied. Ja niestety nie jestem zadowolona z masek Wax. Czyli mam rozumie 瞠 myjesz w這sy szamponem i od篡wki ju nie stosujesz?

Kilka dni temu znalaz豉m w internecie zupe軟ie przypadkowo
szampony i od篡wki Davines podkre郵aj帷e kolor w這s闚 naturalnych i farbowanych. Tylko cena wysoka. http://sklep.fryzjerzy.com/ser-pol-111-Alchemic.html

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-05-17 o 22:20
201610111032 jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:29   #4886
metice
Rozeznanie

no cattier jest naprawd dobry - to ta sama firma, kt鏎a "robi" glinki - w og鏊e maj fajn lini kosmetyk闚 zar闚no do w這s闚 jak i twarzy i cia豉 - wszystko naturalne i naprawd dobrej jako軼i, a dodatkowo wi瘯szo嗆 ich produkt闚 nie kosztuje maj徠ku. A i jeszcze mi si przypomnia這 - pani na targach poleca豉 mi r闚nie ich mask do w這s闚 farbowanych, ale ju nie kupi豉m, bo zabrak這 mi kasy - natomiast ona sama jej u篡wa豉, mia豉 w這sy miedziano -czerwone i powiem szczerze, 瞠 wygl康a造 鈍ietnie - kolor podkre郵ony, w dobrej kondycji, l郾i帷e i pogrubione - rzekomo wszystko efekt maski. W tym miesi帷u w wawie (bodaj瞠 21-22-23) znowu s targi, tak瞠 komu po drodze, to polecam si wybra wst瘼 9z i mo積a naprawd fajne rzeczy dorwa - kosmetyki z indii, naturalne glinki, oleje, szampony, pudry no i sprzedaj tam r闚nie przepi瘯n bi簑teri - srebro/z這to z bursztynem, orientalne korale etc. No i jedzenie - przepyszne sery, w璠lina, mn鏀two przypraw, chleby, miody pitne itd itp. Tylko ludzi zawsze pe軟o, ale tak czy siak szczerze polecam
metice jest offline  
Stary 2011-05-18, 09:33   #4887
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo za odpowied. Ja niestety nie jestem zadowolona z masek Wax. Czyli mam rozumie 瞠 myjesz w這sy szamponem i od篡wki ju nie stosujesz?

Kilka dni temu znalaz豉m w internecie zupe軟ie przypadkowo
szampony i od篡wki Davines podkre郵aj帷e kolor w這s闚 naturalnych i farbowanych. Tylko cena wysoka. http://sklep.fryzjerzy.com/ser-pol-111-Alchemic.html
Dla mnie Wax do koloryzowanych to totalna pora磬a - do kosza ca貫 opakowanie.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-18, 10:02   #4888
metice
Rozeznanie

apropo od篡wek Davines - par miesi璚y temu bardzo poleca豉 mi je fryzjerka - pono s bardzo wydajne - mocno skoncentrowane i maj super intensywne dzia豉nie. Tyle, 瞠 ta sama fryzjerka spali豉 mi farb w這sy i jako tak... nie kupi豉m w ko鎍u

a swoj drog - co Wy na to 瞠by stworzy galeri rudych w這s闚 - przed i po farbowaniu + rodzaj u篡tej farby, czas trzymania. No chyba 瞠 co takiego ju jest - chocia ja nie znalaz豉m
metice jest offline  
Stary 2011-05-18, 12:18   #4889
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy teraz Ty jestes pilnie poszukiwana, wieczorem opisze co i dlaczego, ale moje wlosy mialy wisniowy wypadek. na szczescie kolor zostal odratowany i to co niesamowite mieszanka ta sama co agusiaki czly 7.4 i 8.44 z vitalitys. ( a dostaep do neta odzyskalam dzisiaj)kolor wyszedl czerwonawy, ale rudy i co ciekawe teraz kazdy mowi, ze od razu widac ze to moja naturalne wlosy. niemniej koncowki sie podpiekly nieco i znalazlam w hurtowni olejek arganowy do wlosow, nie pamietam jaki Ty kupowalas, gdybys tak mogla podac nazwe bylabym wdzieczna bo widzialam dwie firmy i nie wiem , ktory wybrac

agusiaki mam ten sam kolor i planuje pomaranczowe pasemka,

melachton czym farbujesz brwi??

melina gdzie jestes

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-18, 12:29   #4890
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
apropo od篡wek Davines - par miesi璚y temu bardzo poleca豉 mi je fryzjerka - pono s bardzo wydajne - mocno skoncentrowane i maj super intensywne dzia豉nie. Tyle, 瞠 ta sama fryzjerka spali豉 mi farb w這sy i jako tak... nie kupi豉m w ko鎍u

a swoj drog - co Wy na to 瞠by stworzy galeri rudych w這s闚 - przed i po farbowaniu + rodzaj u篡tej farby, czas trzymania. No chyba 瞠 co takiego ju jest - chocia ja nie znalaz豉m
Niekt鏎e z nas maja na profilu albumy.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy teraz Ty jestes pilnie poszukiwana, wieczorem opisze co i dlaczego, ale moje wlosy mialy wisniowy wypadek. na szczescie kolor zostal odratowany i to co niesamowite mieszanka ta sama co agusiaki czly 7.4 i 8.44 z vitalitys. ( a dostaep do neta odzyskalam dzisiaj)kolor wyszedl czerwonawy, ale rudy i co ciekawe teraz kazdy mowi, ze od razu widac ze to moja naturalne wlosy. niemniej koncowki sie podpiekly nieco i znalazlam w hurtowni olejek arganowy do wlosow, nie pamietam jaki Ty kupowalas, gdybys tak mogla podac nazwe bylabym wdzieczna bo widzialam dwie firmy i nie wiem , ktory wybrac

agusiaki mam ten sam kolor i planuje pomaranczowe pasemka,

melachton czym farbujesz brwi??

melina gdzie jestes
..u mnie 7.4 sie nie sprawdzi - wchodzi pod wisnie. Olejek Berber Osmo - silikony te w nim s, ale te 豉godniejsze.

...czekam na streszczenie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.