Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-18, 14:20   #4891
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Julianko witaj

Jestem zdziwiona, 瞠 Tobie wysz豉 czerwie Mo瞠 mia豉 w innej proporcji??
Ja niestety nie zrobi豉m zdj璚ia zaraz po farbie, a teraz to mine造 ju prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal帷zniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w豉郾ie mi chodzi這. Ko鎍e te dosta造 po doopie, wi璚 pewnie jednak je zetn. Zastanawiam si tylko jak bardzo mnie poniesie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8206.jpg (81,9 KB, 104 za豉dowa)

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-18, 14:27   #4892
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Julianko witaj

Ja niestety nie zrobi豉m zdj璚ia zaraz po farbie, a teraz to mine造 ju prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal帷zniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w豉郾ie mi chodzi這. Ko鎍e te dosta造 po doopie, wi璚 pewnie jednak je zetn. Zastanawiam si tylko jak bardzo mnie poniesie
Bardzo 豉dnie

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-18, 14:45   #4893
agusiaki
Rozeznanie

Dzi瘯uj Kathy Mnie efekt te zadowala.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-18, 14:57   #4894
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Agusiaki pomimo moich z這wieszczy wizji efekt naprawd bardzo 豉dny! Subtelnie i naturalnie

Julianna jestem, jestem, tylko dzia豉m jako cichociemna Podczytuj Was, ale ja ju ruda nie jestem od tygodnia Tylko br您owa na powr鏒. W ka盥ym razie w徠ku nie opuszczam z sentymentu, ale te ze wzgl璠u na to, 瞠 du穎 si tu nauczy豉m o piel璕nacji i koloryzacji w og鏊e No i z tego miejsca - raz, dwa, trzy, pr鏏a mikrofonu - dziekuj bardzo wszystkim, a zwlaszcza Tobie, Kathy i Agusiaki za cierpliwo嗆 i wieeeelk pomoc w trakcie moich rudych podboj闚

Btw, dorwa豉m si do Alterry, ale narazie bez rewelacji. Jako, 瞠 przy takim sk豉dzie nie spodziewam si fajerwerk闚 dora幡ie po zastosowaniu, to zu篡j wszystko (mam mask i od篡wk Granat i Aloes) i zobaczymy. P鏦i co w這sy wygl康aj tak, jak po samym szamponie.
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-18, 15:02   #4895
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Agusiaki pomimo moich z這wieszczy wizji efekt naprawd bardzo 豉dny! Subtelnie i naturalnie

Julianna jestem, jestem, tylko dzia豉m jako cichociemna Podczytuj Was, ale ja ju ruda nie jestem od tygodnia Tylko br您owa na powr鏒. W ka盥ym razie w徠ku nie opuszczam z sentymentu, ale te ze wzgl璠u na to, 瞠 du穎 si tu nauczy豉m o piel璕nacji i koloryzacji w og鏊e No i z tego miejsca - raz, dwa, trzy, pr鏏a mikrofonu - dziekuj bardzo wszystkim, a zwlaszcza Tobie, Kathy i Agusiaki za cierpliwo嗆 i wieeeelk pomoc w trakcie moich rudych podboj闚

Btw, dorwa豉m si do Alterry, ale narazie bez rewelacji. Jako, 瞠 przy takim sk豉dzie nie spodziewam si fajerwerk闚 dora幡ie po zastosowaniu, to zu篡j wszystko (mam mask i od篡wk Granat i Aloes) i zobaczymy. P鏦i co w這sy wygl康aj tak, jak po samym szamponie.

Ojej, Melina zdradzasz nas z szatynkami??
Nie opuszczaj nas i fotk do albumu wstaw. Jak ciemny br您 sobie zafundowa豉?
Rudy ma to do siebie, 瞠 si ci庵le do niego wraca

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-18, 16:00   #4896
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

Cytat:
Julianko witaj

Pi瘯ne w這sy masz!

Ja w przysz造m tygodniu wreszcie b璠 farbowa豉 w這sy, ostatnio testowa豉m szamponetk Joanny p這mienny rudy i ca趾iem fajny efekt, ale kr鏒kotrwa造 niestety.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-05-18, 17:43   #4897
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Ja ju po farbowaniu, nie jestem do ko鎍a pewna co to za kolor wyszed, bo w ka盥ym 鈍ietle inaczej wygl康a
Aczkolwiek m鏬豚y by ja郾iejszy

Agusiaki miesza豉m tak jak radzi豉, wi瘯sz cz窷 mixton, mniejsz tycjan i do tego jeszcze miedziany blond. Dzi瘯uj jeszcze raz

Cytat:
ale ja ju ruda nie jestem od tygodnia Tylko br您owa na powr鏒.
A jednak!

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-18, 19:09   #4898
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Julianko witaj

cudo! musz kiedy sobie taki kolorek zafundowa
wrzucam zdj璚ie z lamp i bez moich kude趾闚 troch czasu po farbownaiu revlonem mycie od篡wk bardzo im s逝篡.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg revlonnnnnnnnn.jpg (35,8 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rerevlon.jpg (25,6 KB, 100 za豉dowa)
milk jest offline  
Stary 2011-05-18, 19:14   #4899
madziula199090909090
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

Witam. Jakie 2 tygodnie temu pisa豉m w sprawie nieudanego farbowania.Mia豉m napisa jak si kolor spierze. W豉郾ie si spra mi kolor. We wcze郾iejszych postach zamieszcza豉m kolory jakie mnie interesuj. Jak je osi庵n望? Opr鏂z tych co zamieszcza豉m wcze郾iej interesuje mnie co takiego. Jeszcze nie jestem zdecydowana jaki kolor wiec chcia豉bym wiedzie jak osi庵n望 te wszystkie kolory?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (45,4 KB, 85 za豉dowa)
madziula199090909090 jest offline  
Stary 2011-05-18, 19:43   #4900
agusiaki
Rozeznanie

Dzi瘯uj za pochwa造 Ciekawe co b璠zie jak rzuc na to deli lub espresso dla od鈍ie瞠nia...

fuksja - ja nie wiem gdzie Wy kupujecie te saszetki joanny, bo u mnie rudego joanny jeszcze na oczy nie widzia豉m nigdy ;/

martolek - daj no fotk do oceny Kolorek wyszed za ciemno?? Wyp逝cze si. Z pewno軼i znaczenie ma te to na jaki kolor k豉d豉, bo ja na ja郾iejszy.

milk - kolorek masz pi瘯ny i wida, 瞠 bardzo 豉dne i zdrowe w這ski. Zazdraszczam. Ten kolor 逝dz帷o mi przypomina 8.44 vitality's

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-18 o 19:48
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:21   #4901
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy dzieki, niestety tej firmy nie bylo wiec wzielam kilka probek olejku z sidel cos takiego i bede testowac, ale i tak koncowki ciachne
a teraz historia mrocznej wisni : w pt nieoczekiwanie wyskoczylam na weekend i nadarzyla sie okazja by wieczorem zrobic odrosty ( we wtorek mialy byc 4 tygodnie wiec sie skusilam). poczatek wszystko ok, Twoim sposobem najpierw odrost, potem troche wody i na reszte. i pewnie znowu mialabym ten sam efekt o dawniej gdyby nie to, ze sie zagadalam i kolor splukalam chyba po ponad 25 minutach od dania na konce. wlosy byly miekkie i w ogole ok wiec poszlam normalnie spac... sobote przebiegalam tak, ze widzialam sie raz w biegu w lustrze i dopiero w niedziele wydalam sie sobie dziwnie bialo-blado sina. no to pytam sie czy cos mi sie zmienilo z kolorem , a slysze "a to nie chcialas miec tych wisniowych". niestety faktycznie jak zaczesalam grzywke na czolo nie bylo watpliwoscisliczna dojrzala wisnia, z niewielka ruda poswiata na czubku glowy. w poniedzialek rano udalo mi sie kupic vitalitys, niestety nie dostalam 7.44 wiec zamiennie wzielam 7.4 , baam sie, ze samo 8.44 nie poradzi sobie z wisnia od razu, a nie chcialam czekac ani uzwac wody 9.
kolor wyszedl lekko czerwony i blizej 7 poziomu, ale i tak sie ciesze, ze to nie wisnia. szukalam jego odpowiednika bo ciezko go uchwycic na zdjeciach i wyszedl dokladnie jak 8.45 z ce-ce ( a ja lubilam ten odcien wiec na razie przy nim zostane), no z tydzien moze dwa

agusiaki, jak opisalam wyzej moj kolor na pewno jest nieco przeklamany bo kladziony na wisniowy odcien, niemniej lubie go i nie wiem dlaczego ludzie biora go za moj naturalny. Twoj kolor za to wyszedl pieknie wiec dajesz nadzieje na to , ze jeszcze bede pieknie marchewkowa bez rozjasniania

melina jak moglas tak slicznie wygladalas w rudosci , ale wiesz co agusiaki ma racje- wrocisz do nas rudosc jest uzalezniajaca ( no chyba, ze powodem odejscia jest zapowiadany bobas wtedy dluzej poczekamy). dobrze, ze chociaz podczytujesz watek bo lubie ludzi, ktorzy pytajac umieja sluchac rad, robia cos nowego, a nie najpierw zadaja 100 pytan po czym robia po swojemu, zatem odzywaj sie czekamy

milk piekne wlosy, jaki numer revlonu uzylas??

siskath teraz to mi sie dopiero przyda ta terapia na forum, bo jestem uzalezniona jak wpadam w sidla farbowania ....

dzisiaj w hurtowni widzialam sliczny kolor z goldwella 8or , sliczny czysty pomarancz , niech sie tylko uporam z regeneracja
wybaczcie dluuugi post

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-18, 21:13   #4902
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Agusiaki, Julianna Mo瞠 by i tak, 瞠 wr鏂, never say never to jedna z moich dewiz Niemniej w moim przypadku dzia豉 to chyba na zasadzie ci庵造ch powrot闚 do br您u, bo ile razy zdarzy mi si jaki skok w bok, czy to do czerni, czy blondu, czy karmelu, czy baleja簑, zawsze wraca豉m do br您闚 Chocia rudy mia豉m subiektywnie d逝go. Tak czy inaczej - zostaje tu, ten w徠ek to kopalnia wiedzy jak sobie nie zrobi na g這wie czego, co ja roboczo nazywam "pisofszit"

Zrobi豉m Vitality's 6/00. Najpierw mia豉m plan zrobi na wodzie 3% ale potem sobie uzmys這wi豉m, 瞠 mam jednak sporo rozja郾ione w這sy i 瞠 mo瞠 mi to wyj嗆 za ciemno, wi璚 zrobi豉m na 4,5%. Kolor wyszed 豉dny, z refleksami, bardzo podobny do mojego naturalnego. B璠zie si oczywi軼ie wyp逝kiwa i teraz planuj "br您owe zakupy" z Vitality's, bardzo podoba mi si 6/1 ale musz si poradzi fryzjerki czy baza jest na tyle naturalna, 瞠 nie b璠zie zieleninki Fotki b璠 w weekend
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-18, 21:24   #4903
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Julianna, kiedy kt鏎a dziewczyna pyta豉 dok豉dnie o ten kolor, bo twierdzi豉, 瞠 ju nigdzie nie mo瞠 go dosta, mo瞠 jeszcze tu zajrzy. Fryzjerka mi go poleca豉 i podoba mi si, ale jeszcze si na niego nie zdecydowa豉m, bo jak ju co mi podpasuje (do tej pory Majirel) to robi zapasy jak wiewi鏎ka orzech闚 na zim ;p

Melina, a m闚i豉, 瞠 chyba wr鏂isz do ciemnych. Nawet nasze zachwyty nad Twoimi rudo軼iami i bosko pasuj帷 do nich pi瘯n mleczn cer nie pomog造 Ci powstrzyma

Kathy, pami皻am, 瞠 od razu mi napisa豉, co my郵isz o tej masce WAX-u do farbowanych, ale na razie szampon dalej stoi na mojej p馧ce i spisuje si nie幢e. Sza to to nie jest, ale kolor dobrze si trzyma. A teraz przy moim dwukrotnym dziennym myciu w這s闚 to jednak istotne. Kurcze, no nie wiem, co bym musia豉 zrobi, 瞠by nie my codziennie w這s闚. Nawet jak mia豉m d逝gie to musia豉m to robi, cho wszyscy wok馧 przekonywali mnie, 瞠bym pr鏏owa豉 je przetrzyma przez dwa dni i po jakim czasie si przyzwyczaj. Nigdy mi si to nie uda這 i chyba uzna豉m w ko鎍u, 瞠 taka uroda tych moich w這si徠.

Agusiaki, jak te jestem antypasemkowa, ale Twoje prezentuj si 郵icznie. Pewnie zrazi造 mnie polskie g這wy ze szpetnymi "domowymi" pasemkami, kt鏎e potem jeszcze szpetniej odrastaj. U Ciebie pi瘯nie wysz這

Milk, kolor 鈍ietnie si prezentuje. W takich rudo軼iach zdecydowanie gustuj

Miszona, je郵i nie lubisz WAX-闚 to ten te na pewno Ci nie podpasuje, wi璚 nawet nie pr鏏uj. Od篡wki u篡wam rzadko, raczej wtedy, kiedy pojawia si jaki problem z rozczesaniem w這s闚. Mniej wi璚ej raz na tydzie stosuj mask (na razie te WAX-ow). W lipcu mia豉m dekoloryzacj, codziennie susz w這sy suszark, a w這sy s w dobrym stanie Pochwal si now fryzur
siskath jest offline  
Stary 2011-05-18, 21:55   #4904
julianna-p
Wtajemniczenie

siskath w poznaniu tego koloru jest mnostwo, pytalam sie w sklepie ryzjerskim, jednak ze wzgledu na to, ze moim zdaniem troche przesusza jesli zdecyduje sie na jego zakup, a nie mieszanie vitalitys to bede dodawac saszetke olejku do farbowania. pani ze sklepu tak farbuje farbami ce-ce i twierdzi, ze nic sie nie dzieje z kolorem wiec warto sprobowac ( zwlaszcza, ze vitalitys tez dodaje olejek ) .
na razie czekam do soboty bo jak kupie wczesniej to wiem, ze pofarbuje, ach ten nalog czuje sie jak ktos po odwyku i pierwszym drinku: brzydal:
ja mam jeszcze stary zapas artego, lechera, alvaves, matrix, renee blanche wiec chyba wiem co masz na mysli

melina inspirujesz bo ladny ten kolorek na palecie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-18, 22:01   #4905
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
wrzucam zdj璚ie z lamp i bez moich kude趾闚 troch czasu po farbownaiu revlonem mycie od篡wk bardzo im s逝篡.
O jaaa! To jest m鎩 wymarzony kolor!

Pragn takiego koloru, ale boj si eksperyment闚... gdyby軼ie zobaczy造 moje w這sy teraz po Majirel... suche, sztywne, matowe (!) a kolor wyp逝ka si naprawd paskudnie... chc da im chwile odpocz望 przed nast瘼n koloryzacj, ale jestem naprawd za豉mana... :|
Stary 2011-05-18, 22:15   #4906
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Ale Nam w徠ek od篡

I same eseje do czytania

Cytat:
Pi瘯ny kolor! Te mi si taki marzy

Cytat:
martolek - daj no fotk do oceny Kolorek wyszed za ciemno?? Wyp逝cze si. Z pewno軼i znaczenie ma te to na jaki kolor k豉d豉, bo ja na ja郾iejszy.
Wrzuc, wrzuc, jako na dniach
Og鏊nie jestem zadowolona, na pewno jest o wiele lepiej ni poprzednio- nie widz czerwieni i jest ciut ja郾iej

A czy kt鏎a z Was k豉d豉 br您ow henn na brwi? jakiej konkretnej firmy? Ja zawsze od鈍ie瘸豉m tak jak mia豉m w domu tzn grafitow lub czarn ale teraz wola豉bym mie bardziej pasuj帷e do w這s闚

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-18, 22:39   #4907
tynucha266
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

ja u篡豉m dzisiaj loreal feria preference mango... 鈍ietna farba! rudy 郵iczny! a mialam ciemnny braz i zlapalo pzdr
tynucha266 jest offline  
Stary 2011-05-19, 09:41   #4908
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Dzi瘯uj dziewczyny za mi貫 s這wa! Ale to ja powinnam dzi瘯owa wam za rady
U篡豉m revlon revlonissimo 7.40 na sp逝kan p這mienn iskr joanny.
Melanchton z czystym sercem poleci豉bym ci szamponetk joanny, ja j uwielbiam w這sy s po niej cudowne, idealnie wpasowuje si kolorem pod revlona.
milk jest offline  
Stary 2011-05-19, 11:22   #4909
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
豉dny

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:

a ty zawsze wprowadzasz weso陰 nutk
Natomiast Alterra dzia豉 jak najbardziej ale tylko tylko i wy陰cznie jako kompres - pod r璚znikiem nie kr鏂ej ni 1 godzin - wtedy zobzczysz r騜nic.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 11:30   #4910
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Dziewczyny , mo瞠 kt鏎a wrzuci palet vitality's? wci窸o mi j z dysku Wiem, 瞠 to by這 ju w w徠ku, ale nie moge si do tego dokopa
edit: nieaktualne, ju mam

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-19 o 12:10
rousse jest offline  
Stary 2011-05-19, 11:32   #4911
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy dzieki, niestety tej firmy nie bylo wiec wzielam kilka probek olejku z sidel cos takiego i bede testowac, ale i tak koncowki ciachne
a teraz historia mrocznej wisni : w pt nieoczekiwanie wyskoczylam na weekend i nadarzyla sie okazja by wieczorem zrobic odrosty ( we wtorek mialy byc 4 tygodnie wiec sie skusilam). poczatek wszystko ok, Twoim sposobem najpierw odrost, potem troche wody i na reszte. i pewnie znowu mialabym ten sam efekt o dawniej gdyby nie to, ze sie zagadalam i kolor splukalam chyba po ponad 25 minutach od dania na konce. wlosy byly miekkie i w ogole ok wiec poszlam normalnie spac... sobote przebiegalam tak, ze widzialam sie raz w biegu w lustrze i dopiero w niedziele wydalam sie sobie dziwnie bialo-blado sina. no to pytam sie czy cos mi sie zmienilo z kolorem , a slysze "a to nie chcialas miec tych wisniowych". niestety faktycznie jak zaczesalam grzywke na czolo nie bylo watpliwoscisliczna dojrzala wisnia, z niewielka ruda poswiata na czubku glowy. w poniedzialek rano udalo mi sie kupic vitalitys, niestety nie dostalam 7.44 wiec zamiennie wzielam 7.4 , baam sie, ze samo 8.44 nie poradzi sobie z wisnia od razu, a nie chcialam czekac ani uzwac wody 9.
kolor wyszedl lekko czerwony i blizej 7 poziomu, ale i tak sie ciesze, ze to nie wisnia. szukalam jego odpowiednika bo ciezko go uchwycic na zdjeciach i wyszedl dokladnie jak 8.45 z ce-ce ( a ja lubilam ten odcien wiec na razie przy nim zostane), no z tydzien moze dwa

agusiaki, jak opisalam wyzej moj kolor na pewno jest nieco przeklamany bo kladziony na wisniowy odcien, niemniej lubie go i nie wiem dlaczego ludzie biora go za moj naturalny. Twoj kolor za to wyszedl pieknie wiec dajesz nadzieje na to , ze jeszcze bede pieknie marchewkowa bez rozjasniania

melina jak moglas tak slicznie wygladalas w rudosci , ale wiesz co agusiaki ma racje- wrocisz do nas rudosc jest uzalezniajaca ( no chyba, ze powodem odejscia jest zapowiadany bobas wtedy dluzej poczekamy). dobrze, ze chociaz podczytujesz watek bo lubie ludzi, ktorzy pytajac umieja sluchac rad, robia cos nowego, a nie najpierw zadaja 100 pytan po czym robia po swojemu, zatem odzywaj sie czekamy

milk piekne wlosy, jaki numer revlonu uzylas??

siskath teraz to mi sie dopiero przyda ta terapia na forum, bo jestem uzalezniona jak wpadam w sidla farbowania ....

dzisiaj w hurtowni widzialam sliczny kolor z goldwella 8or , sliczny czysty pomarancz , niech sie tylko uporam z regeneracja
wybaczcie dluuugi post
Jaka to by豉 farba (wisienka)? Kt鏎a twoim zdaniem jest naj豉godniejsza dla w這s闚? Napisz koniecznie jak sie sprawdza olejek.
Ja te musia豉m podci帷 w這sy (wtorek) - 5 cm ,,gone,,

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj dziewczyny za mi貫 s這wa! Ale to ja powinnam dzi瘯owa wam za rady
U篡豉m revlon revlonissimo 7.40 na sp逝kan p這mienn iskr joanny.
Melanchton z czystym sercem poleci豉bym ci szamponetk joanny, ja j uwielbiam w這sy s po niej cudowne, idealnie wpasowuje si kolorem pod revlona.
Ja te by豉m zadowolona z Joanny do ostatniego razu kiedy to wysz豉 mi 瘸r闚ka i do tego nie r闚na...chyba czym oblepi豉m w這sy...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 11:50   #4912
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy wisienka wyszla mi RB, tym , ktorym zawsze farbowalam. widzialam, ze kolor nieco sciemnial i zaczal byc lekko nierowny, ale nie mam dostepu do hurtowni z RB wiec sprobowalam jeszcze raz tym samym co zawsze7.3. moim zdaniem lepsza dla wlosow i to znacznie byla RB- wlosy mialam widocznie gestsze , miekkie, optycznie lepiej sie prezentowaly. z drugiej strony vitalitys kladlam po 2 dniach i to bez mycia nawet wczesniejszego bo nie zdarzylam wiec mialo prawo przesuszyc
koncowki musze podciac, ale dzisi sprobowalam olejku i sa mega lsniace i miekkie wiec skusze sie na ktorys, wieczorem wkleje olejek , ktory mnie kusi

co do szamponetki joanny mialam ten sam problem- czerwnien na poszczegolnych pasmach, ale sadze ze w moim przypadku to kwestia nierownego juz koloru po poprzedniej koloryzacji RB

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-19, 15:33   #4913
Melanchton
Zakorzenienie

M鎩 chytry plan jest taki, 瞠 zaprzestan eksperyment闚, wr鏂 do Alcantary ze s豉b wod (3%). Kiedy farbowa豉m mocniejsz, bo mia豉m na g這wie jakie pozosta這軼i Palette i innego dziadostwa i teraz w這sy na dole s nieco ja郾iejsze i szybciej si z nich wyp逝kuje kolor, wi璚 najpewniej zrobi prepigmentacj. Pierwszy raz, ale wyedukowa豉m si wpierw na wiza簑.
A potem hulaj dusza, wracaj urodo, witajcie wielbiciele i adoratorzy....!

Ech, gdzie te czasy, kiedy ludzie zaczepiali mnie na ulicy, 瞠by powiedzie, jakie mam pi瘯ne w這sy...! Gnij, z造 L'orealu!
Stary 2011-05-19, 15:38   #4914
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka wiadomo嗆
O jaaa! To jest m鎩 wymarzony kolor!

Pragn takiego koloru, ale boj si eksperyment闚... gdyby軼ie zobaczy造 moje w這sy teraz po Majirel... suche, sztywne, matowe (!) a kolor wyp逝ka si naprawd paskudnie... chc da im chwile odpocz望 przed nast瘼n koloryzacj, ale jestem naprawd za豉mana... :|
ojojoj, a co to za odcie majirela tak Ci w這sy sfatygowa?? By豉m kiedy ostrzegana przed t farb jako bardzo agresywn i niszcz帷 w這sy w豉郾ie. Mo瞠 co w tym jest? Wtedy my郵a豉m, 瞠 fryzjerka mojego syna mnie ostrzega przed t farb, bo sama pracuje na innej

Dziewczyny, a co dok豉dnie za olejki macie na my郵i?? Poprosz o jakiego linka , bo nie w temacie jestem a ch皻nie spr鏏uj, bo moje kud造 strasz ko鎍ami a tak mi 瘸l podcina. Jak ju si zdecyduje na podci璚ie to b璠zie duuu瞠 ciach a nie tam jakie kilka cm.

Martolek
- ja polecam henn w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 tego szamponu venity http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ja.html&next=1 ?? Jestem ciekawa jakie efekty po odcieniu dla lisiczek. Mo瞠 si skusz?? Tylko gdzie to to mo積a naby? W ross nie widzia豉m. Mo瞠 w naturze albo SF?

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-19 o 15:39
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-19, 15:49   #4915
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
M鎩 chytry plan jest taki, 瞠 zaprzestan eksperyment闚, wr鏂 do Alcantary ze s豉b wod (3%). Kiedy farbowa豉m mocniejsz, bo mia豉m na g這wie jakie pozosta這軼i Palette i innego dziadostwa i teraz w這sy na dole s nieco ja郾iejsze i szybciej si z nich wyp逝kuje kolor, wi璚 najpewniej zrobi prepigmentacj. Pierwszy raz, ale wyedukowa豉m si wpierw na wiza簑.
A potem hulaj dusza, wracaj urodo, witajcie wielbiciele i adoratorzy....!

Ech, gdzie te czasy, kiedy ludzie zaczepiali mnie na ulicy, 瞠by powiedzie, jakie mam pi瘯ne w這sy...! Gnij, z造 L'orealu!
Napisz co wi璚ej o tej farbie, jak zapach, jak rozja郾ia, czy kolor sie szybko wyp逝kuje? czy ilo軼 amoniaku jest zredukowana?

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
ojojoj, a co to za odcie majirela tak Ci w這sy sfatygowa?? By豉m kiedy ostrzegana przed t farb jako bardzo agresywn i niszcz帷 w這sy w豉郾ie. Mo瞠 co w tym jest? Wtedy my郵a豉m, 瞠 fryzjerka mojego syna mnie ostrzega przed t farb, bo sama pracuje na innej

Dziewczyny, a co dok豉dnie za olejki macie na my郵i?? Poprosz o jakiego linka , bo nie w temacie jestem a ch皻nie spr鏏uj, bo moje kud造 strasz ko鎍ami a tak mi 瘸l podcina. Jak ju si zdecyduje na podci璚ie to b璠zie duuu瞠 ciach a nie tam jakie kilka cm.

Martolek - ja polecam henn w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 tego szamponu venity http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ja.html&next=1 ?? Jestem ciekawa jakie efekty po odcieniu dla lisiczek. Mo瞠 si skusz?? Tylko gdzie to to mo積a naby? W ross nie widzia豉m. Mo瞠 w naturze albo SF?
tzw oleje z silikonami w sk豉dzie fajne oleje i troch silikon闚 豉two zmywalnych - za to brak alkoholu...ja mam Osmo Berberoil..dla ciekawskich widzia豉m te tego typu olejki za to za fajn cen Alvavesu - du瞠 opakowanie ok. 25 z.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 15:53   #4916
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

[/COLOR]

tzw oleje z silikonami w sk豉dzie fajne oleje i troch silikon闚 豉two zmywalnych - za to brak alkoholu...ja mam Osmo Berberoil..dla ciekawskich widzia豉m te tego typu olejki za to za fajn cen Alvavesu - du瞠 opakowanie ok. 25 z.

aaaa, takie w sensie 瞠 To ja jeszcze m璚z te kryszta趾i z alfaparfu. Nie lubie ich, efektu specjalnego po nich ni ma. Ju lepszy efekt daje jedwab zwyk造.
Id szuka tego Twojego Osmo

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-19, 16:09   #4917
Melanchton
Zakorzenienie

Cytat:

Martolek
- ja polecam henn w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

7.4.
Mia這 by tak pi瘯nie! Nie chc m闚i g這sem nienawi軼i, ale kurde, dawno nie mia豉m w這s闚 w tak z貫j kondycji jak po tym farbowaniu. S szorstkie i w og鏊e przesta造 si uk豉da...! Mam proste kud造 i cz瘰to nosz je rozpuszczone i normalnie opada造 tak fal - leciute鎥o podwija造 si na ko鎍ach, a teraz stercz tak jak na fotce pogl康owej z nieznan mi osob z Pudelka, kt鏎 Wam za陰czam. Z tym 瞠 tu jest to (zamierzony? ) efekt po prostownicy....

Na koniec po瘸l si jeszcze, 瞠 kondycja i wygl康 moich w這s闚 bardzo ujemnie wp造n窸a na moje samopoczucie i samoocen....!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

P.S. O Alcantarze dowiedzia豉m si oczywi軼ie z Wiza簑
W徠ek o niej mo積a przejrze tutaj.
Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 zachwyty s w pe軟i uprawione. Na pewno nie rezygnowa豉bym z koloryzacji ni, gdyby nie fakt, 瞠 musia豉m si czym pofarbowa, a jedyny na Allegro sprzedawca by na urlopie.
Stary 2011-05-19, 20:14   #4918
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dziewczyny nast瘼nym razem chyba zafarbuje w這sy kolorem 8.34 z Vitalitys - bardzo kusi mnie ten kolor, strasznie by豉m zadowolona stosuj帷 Mijarel w豉郾ie w tym odcieniu - kolor rudy br您 bardzo twarzowy, stonowany ale 篡wy.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
7.4.
Mia這 by tak pi瘯nie! Nie chc m闚i g這sem nienawi軼i, ale kurde, dawno nie mia豉m w這s闚 w tak z貫j kondycji jak po tym farbowaniu. S szorstkie i w og鏊e przesta造 si uk豉da...! Mam proste kud造 i cz瘰to nosz je rozpuszczone i normalnie opada造 tak fal - leciute鎥o podwija造 si na ko鎍ach, a teraz stercz tak jak na fotce pogl康owej z nieznan mi osob z Pudelka, kt鏎 Wam za陰czam. Z tym 瞠 tu jest to (zamierzony? ) efekt po prostownicy....

Na koniec po瘸l si jeszcze, 瞠 kondycja i wygl康 moich w這s闚 bardzo ujemnie wp造n窸a na moje samopoczucie i samoocen....!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

P.S. O Alcantarze dowiedzia豉m si oczywi軼ie z Wiza簑
W徠ek o niej mo積a przejrze tutaj.
Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 zachwyty s w pe軟i uprawione. Na pewno nie rezygnowa豉bym z koloryzacji ni, gdyby nie fakt, 瞠 musia豉m si czym pofarbowa, a jedyny na Allegro sprzedawca by na urlopie.
...niechciany kolor strasznie psuje samopoczucie, nie przejmuj si - skoncentruj si na od篡wieniu w這s闚, a nied逝go kolor wyjdzie pi瘯nie - twoj ulubion farb.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 20:37   #4919
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny nast瘼nym razem chyba zafarbuje w這sy kolorem 8.34 z Vitalitys - bardzo kusi mnie ten kolor,
Kathy, w豉軼iwie o czym 鈍iadczy kolejno嗆 refleks闚 po kropce? Np czym sie r騜ni 34 od 43? Ja pr鏏owa豉m 8.43 , bo 8.34 akurat w sklepie nie by這, wyszed baardzo z這ty, w sumie ma這 miedziany.
rousse jest offline  
Stary 2011-05-19, 21:05   #4920
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Kathy, w豉軼iwie o czym 鈍iadczy kolejno嗆 refleks闚 po kropce? Np czym sie r騜ni 34 od 43? Ja pr鏏owa豉m 8.43 , bo 8.34 akurat w sklepie nie by這, wyszed baardzo z這ty, w sumie ma這 miedziany.
...no w豉郾ie zaczn od tego 瞠 8.43 wychodzi na moich w這sach fatalnie z szarym refleksem...inn e dziewczyny te tak maj, w sumie nie wiadomo dlaczego.
,,8.43 - 4 jest tu refleksem pierwszoplanowym czyli nasyceni jest najwi瘯sze natomiast z這to ju 2-go planowym. Za to 8.34 jest z przewag refleksu z這tego - ten wychodzi na moich w這sach super...chocia dawno ju nie u篡wa豉m, wi璚 zrobi pr鏏 na kosmyku.

...fajny awatar

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

a....ten olejek Allwavesu to serum z siemieniem lnianym 75 ml (opakowanie kulka)....dla ciekawskich ta firma ma te od篡wki z pigmentem rudym takie same kulki z pompk jak Vitalitys ..o ile pami皻am ta雟ze o jakie 10 z - czy kto zna?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-19 o 21:06 Pow鏚: dopis
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.