Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-19, 21:40   #4921
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

kathy to nie lepiej uzywac zelu z siemienia?? ja zamierzam wrocic do niego bo moje wlosy bardzo lubily ten specyfik, chociaz zaczne dodawac olejek eteryczny i konserwant bo inaczej uzytkowanie jest srednio mile
zaraz ide obcinac koncowki, a juz mialam taka sliczna fryzure
nie wiem mi 8.34 nie wypadal brazowawo; naprawde co wlosy to inny efekt
ostatnio pani w hurtowni znowu polecala mi mega trwale rudosci z lechera, brrr, ciekawe czy komus one sie faktycznie trzymaja

agusiaki ja znam ten szampon, ciezki w uzyciu, nieprzyjemny, oglnie brak bylo jakichkolwiek nawet minimalnych efektow kolorystycznych. kupilam go dawno temu w naturze
jakie dalas propocje kolorow?? bo ja dawalam pol na pol 7.4 i 8.44; i jesli mozesz jakim kolorkiem uzyskalas te sliczne refleksy??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-19, 21:48   #4922
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy to nie lepiej uzywac zelu z siemienia?? ja zamierzam wrocic do niego bo moje wlosy bardzo lubily ten specyfik, chociaz zaczne dodawac olejek eteryczny i konserwant bo inaczej uzytkowanie jest srednio mile
zaraz ide obcinac koncowki, a juz mialam taka sliczna fryzure
nie wiem mi 8.34 nie wypadal brazowawo; naprawde co wlosy to inny efekt
ostatnio pani w hurtowni znowu polecala mi mega trwale rudosci z lechera, brrr, ciekawe czy komus one sie faktycznie trzymaja

agusiaki ja znam ten szampon, ciezki w uzyciu, nieprzyjemny, oglnie brak bylo jakichkolwiek nawet minimalnych efektow kolorystycznych. kupilam go dawno temu w naturze
jakie dalas propocje kolorow?? bo ja dawalam pol na pol 7.4 i 8.44; i jesli mozesz jakim kolorkiem uzyskalas te sliczne refleksy??
...no w豉郾ie Julianna, zale篡 te od bazy - wi璚 nie musi koniecznie na obecnej bazie wyj嗆 to samo. Zel z siemienia daje efekt sztywno軼i a ja nie przepadam za tym. Dzisiaj my豉m w這sy pierwszy raz po ci璚iu i widz 瞠 jest ogromna r騜nica..hm jednak nic nie zast徙i dobrego ci璚ia co jaki czasnawet kosztem 5 cm

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 21:53   #4923
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
...no w豉郾ie Julianna, zale篡 te od bazy - wi璚 nie musi koniecznie na obecnej bazie wyj嗆 to samo. Zel z siemienia daje efekt sztywno軼i a ja nie przepadam za tym. Dzisiaj my豉m w這sy pierwszy raz po ci璚iu i widz 瞠 jest ogromna r騜nica..hm jednak nic nie zast徙i dobrego ci璚ia co jaki czasnawet kosztem 5 cm
aaa nie oddam moich 5 cm, chociaz wiem, ze te 3-4 byloby dobrze why me, no dobra musze sie z tym oswoic, w sumie Tobie jest jeszcze trudniej zapuscic bo masz krecone wloski

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-19, 22:04   #4924
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
aaa nie oddam moich 5 cm, chociaz wiem, ze te 3-4 byloby dobrze why me, no dobra musze sie z tym oswoic, w sumie Tobie jest jeszcze trudniej zapuscic bo masz krecone wloski
...zawsze po ci璚iu mam plan ,,nigdy wi璚ej,,....i jest mi smutno...ej, nie wiadomo dlaczego, ale niestety wiesz wci捫 jeszcze 軼inam k徙iel rozja郾iaj帷.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-19 o 22:05
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-19, 22:27   #4925
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
kobieto, puchu marny!!! Kusisz mnie no!!

Cytat:

czyli szampon lipa pe軟a. Beeeeznadzieja, a mia豉m nadzieje na odkrycie roku
Kochana, proporcje to ja mia豉m 1:1, czyli tak jak Ty. A refleksy rozja郾iaczem zrobione z 3% wod (mi sie w這sy b. szybko rozja郾iaj). Polecam, bo efekt fajny. Ju kiedy tak mia豉m, tyle, 瞠 baza by豉 ciemniejsza (patrz avatarek) i nawet po polo瞠niu farby na ca這嗆 efekt by super, bo z refleks闚 si wyp逝kiwa這 szybko i tworzy這 efekt "ton w ton". Mam nadziej, 瞠 tym razem b璠zie podobnie.
Planujesz sama robi refleksy?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-19, 23:34   #4926
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy wlasnie dlatego tak sie ciesze, ze pomimo wisni uniknelam rozjasniania, trudno nawet przy kapieli rozjasniajacej uniknac zniszczen, jednak koncowki sa suche i kilka sie polamalo wiec chyba bede musiala cos z tym zrobic

agusiaki refleksy juz nie raz robilam wiec bez problemu sobie poradze

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-20, 09:36   #4927
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
...no w豉郾ie zaczn od tego 瞠 8.43 wychodzi na moich w這sach fatalnie z szarym refleksem...inn e dziewczyny te tak maj, w sumie nie wiadomo dlaczego.
,,8.43 - 4 jest tu refleksem pierwszoplanowym czyli nasyceni jest najwi瘯sze natomiast z這to ju 2-go planowym. Za to 8.34 jest z przewag refleksu z這tego - ten wychodzi na moich w這sach super...chocia dawno ju nie u篡wa豉m, wi璚 zrobi pr鏏 na kosmyku.

...fajny awatar
Dzieki U mnie wyszd w豉snie 鄴速o ten 43 to 34 chyba sobie daruj, ale wrzuc fotki jak zrobisz
rousse jest offline  
Stary 2011-05-20, 18:18   #4928
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Dla mnie Wax do koloryzowanych to totalna pora磬a - do kosza ca貫 opakowanie.

Kathy, rozwiniesz my郵? Bo ja si na tego Waxa czai豉m, ale pami皻am, 瞠 zdecydowa豉m si poczeka na Twoj opini Czy瘺y s逝sznie..?
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-21, 10:40   #4929
Evelyn007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ja ju od jakiego czasu maluj w這sy na rudy farb Lecher Geneza kolor ultra jasna mied. W za陰czniku s aktualne efekty koloryzacji Do tej pory by豉m baaardzo zadowolona z efekt闚 lecz niestety zauwa篡豉m ze ko鎍闚ki coraz szybciej ja郾iej. I tu moje pytanie do kole瘸nek- czy to mo瞠 by wina u篡wania oksydantu 9% do ka盥ego farbowania ( naturalnie mam ciemne w這sy) czy to jest jaki problem z w這sami?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg foto3.jpg (25,6 KB, 188 za豉dowa)
Evelyn007 jest offline  
Stary 2011-05-21, 11:12   #4930
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Evelyn007 Poka wiadomo嗆
ja ju od jakiego czasu maluj w這sy na rudy farb Lecher Geneza kolor ultra jasna mied. W za陰czniku s aktualne efekty koloryzacji Do tej pory by豉m baaardzo zadowolona z efekt闚 lecz niestety zauwa篡豉m ze ko鎍闚ki coraz szybciej ja郾iej. I tu moje pytanie do kole瘸nek- czy to mo瞠 by wina u篡wania oksydantu 9% do ka盥ego farbowania ( naturalnie mam ciemne w這sy) czy to jest jaki problem z w這sami?
Jak najbardziej to mo瞠 by wina oksydantu. Rozumiem, 瞠 musisz go u篡wa z uwagi na ciemne w這sy, czyli odrost, ale absolutnie nie jest to konieczne na reszcie, kt鏎a jest ju ruda. Spokojnie wystarczy Ci 6%, a mo瞠 nawet 4,5% by豚y dobry. Ko鎍闚ki sa wytrawione ci庵造m rozja郾ianiem, dlatego nie trzymaj farby Mo瞠 podetnij troszk ko鎍闚ki, spr鏏uj farbowa d逝go嗆 z mniejszym st篹eniem % i powinno pom鏂

EDIT: Spojrza豉m na zdj璚ie z bliska. Widz, 瞠 masz dosy jaskrawy kolor, wi璚 zaznaczam, 瞠 mniejsze st篹enie % troch t jaskrawo嗆 os豉bi, niestety co kosztem czego

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-05-21 o 11:14
Stary 2011-05-21, 15:33   #4931
Evelyn007
Przyczajenie

dzi瘯uj za odpowied tym razem wypr鏏uje inna farb i mniejszy % wody a mo瞠 jakie sugestie jak dba o to aby rudy tak szybko nie p這wia i mimo odrost闚 kolor by ca趾iem 豉dny? P逝kanki? Inne sposoby? Kiedy fryzjerka u篡wa豉 na mnie octu winnego aby "zakwasi" w這sy 瞠by kolor trzyma si d逝瞠j? Czy to dobry spos鏏?
Evelyn007 jest offline  
Stary 2011-05-21, 16:17   #4932
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
dzi瘯uj za odpowied tym razem wypr鏏uje inna farb i mniejszy % wody a mo瞠 jakie sugestie jak dba o to aby rudy tak szybko nie p這wia i mimo odrost闚 kolor by ca趾iem 豉dny? P逝kanki? Inne sposoby? Kiedy fryzjerka u篡wa豉 na mnie octu winnego aby "zakwasi" w這sy 瞠by kolor trzyma si d逝瞠j? Czy to dobry spos鏏?
Bardzo prosz Zakwaszanie p逝kank octow jest 鈍ietnym sposobem na przed逝瞠nie trwa這軼i koloru (poprzez domkni璚ie 逝ski w這sa) i polecam Ci ten zabieg po ka盥ym farbowaniu. Poza tym poczytaj troch ten w徠ek, tu ca造 czas toczy si batalia o przed逝瞠nie trwa這軼i koloru W skr鏂ie: dziewczyny stosuj dla od鈍ie瞠nia koloru szamponetki np. Delia http://www.delia.pl/produkty/show/szampon-Delia-No1 i Joanna http://gfx.dlastudenta.pl/photos/dla...zamponetka.jpg. Mo瞠sz te zerkn望 na to, podobno ca趾iem niez貫: http://allegro.pl/vitalitys-espresso...618686566.html

EDIT: Doda豉m linki 瞠by mog豉 dok豉dnie zobaczy o jakie produkty chodzi

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-05-21 o 16:50
Stary 2011-05-21, 17:25   #4933
Evelyn007
Przyczajenie

dzi瘯i napewno skorzystam
Evelyn007 jest offline  
Stary 2011-05-21, 22:03   #4934
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Kathy, rozwiniesz my郵? Bo ja si na tego Waxa czai豉m, ale pami皻am, 瞠 zdecydowa豉m si poczeka na Twoj opini Czy瘺y s逝sznie..?
W這sy t瘼e i ci篹kie, brak tzw po郵izgu (na w徠ku o waxach dziewczyna kt鏎a u篡wa豉 pisze to samo)- kt鏎y uwielbiam i mam go np. po od篡wce do w這s闚 farbowanych Osmo.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
dzi瘯i napewno skorzystam
M鎩 naturalny kolor to r闚nie ciemny br您 i woda 6% sprawdza si super - poniewa w這sy przy sk鏎ze emanuj帷ej naturalnym ciep貫, zawsze ja郾iej wychodz. Poza tym wi瘯szo嗆 z nas zaczyna farbowanie w這s闚 w豉郾ie od odrost闚 i tym w豉郾ie sposobem farba jest d逝瞠j trzymana przy odro軼ie czyli te lepiej si rozja郾i w豉郾ie od odrostu.
Proponuje 軼i望 te jasne ko鎍e i b璠zie spok鎩

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-21, 22:11   #4935
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Julianna jestem, jestem, tylko dzia豉m jako cichociemna Podczytuj Was, ale ja ju ruda nie jestem od tygodnia Tylko br您owa na powr鏒. .
BRAZOWA??????? Melina !! Napisz jaki kolorek masz i gdzie mo積a Cie w nim zobaczyc? Jak sie czujesz w braziku?
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-21, 22:32   #4936
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
BRAZOWA??????? Melina !! Napisz jaki kolorek masz i gdzie mo積a Cie w nim zobaczyc? Jak sie czujesz w braziku?
W br您iku czuj si 鈍ietnie, jak zawsze Chocia to jeszcze za jasny br您ik jak dla mnie. Jutro zamawiam farb i mam nadziej, 瞠 si "przyciemni" w nadchodz帷ym tygodniu. Wrzuc zdj璚ia jak tylko zjad do domu bo obecnie jestem poza i nie mam aparatu, a na fotkach z telefonu i tak kolorku nie poogl康acie - ale fotki b璠 w albumie
Stary 2011-05-22, 13:11   #4937
aniiess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Witam
Podczytuj wiza od dawna, jednak dopiero ten w徠ek sk這ni mnie do napisania.
Jestem rudzielcem - takim konkretnym, dopiero od miesi帷a, ale wcze郾iej zbli瘸豉m si efektywnie do tego koloru. Na pocz徠ku ju rudy br您 by dla mnie du膨 odwag. I pomy郵e, 瞠 gdy farbowa豉m si na br您, robi豉m wszystko byle tylko nie wpada on w rudy
Przeczyta豉m ca造 w徠ek, troch czasu mi to zaj窸o, ale to by豉 dobra odskocznia od nauki do sesji
Dowiedzia豉m si naprawd wiele, istna kopalnia wiedzy, czuj si jakbym niekt鏎e z Was ju pozna豉 po tych 16o kilku stronach
Witam Was i mam nadziej, 瞠 przyjmiecie nowego rudzielca na pok豉d
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:17   #4938
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez aniiess Poka wiadomo嗆
Witam
Witamy i zapraszamy

Z tym, 瞠 ten w徠ek to istna kopalnia wiedzy ca趾owicie si zgodz!

Ciekawa jestem jakiej farby u篡豉 no i poza tym ciekawi mnie Tw鎩 kolor w這s闚, mam nadziej, 瞠 kiedy uraczysz nas swoim zdj璚iem oby jak najpr璠zej

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:32   #4939
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Witamy nowego Rudzielca
W徠ek jest niezast徙iony, to fakt. Ja cz瘰to zadziwiam wiedz st康 nawet moj fryzjerk
Wstawisz zdj璚ia swoich rudych w這sk闚?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:40   #4940
aniiess
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Witamy i zapraszamy

Z tym, 瞠 ten w徠ek to istna kopalnia wiedzy ca趾owicie si zgodz!

Ciekawa jestem jakiej farby u篡豉 no i poza tym ciekawi mnie Tw鎩 kolor w這s闚, mam nadziej, 瞠 kiedy uraczysz nas swoim zdj璚iem oby jak najpr璠zej
Na pocz徠ku postanowi豉m przeczyta ca造 ten w徠ek, bo w豉郾ie widzia豉m na jego ko鎍u niekt鏎e wypowiedzi, kt鏎e mnie zainteresowa造, ale nie bardzo wiedzia豉m o co chodzi. Po 2 tygodniach wiem o 100% wi璚ej

Obecnie mam na g這wie goldwella - jak捷 rudo嗆 na poziomie 7, nie pami皻am dok豉dnie oznaczenia. Farba nie z豉pa豉 r闚no, teraz po miesi帷u i szamponetce Delii jest ju ok, ale raczej nie u篡je jej jeszcze raz. Za waszymi radami 'napalam' si teraz na Vitalitys. Za 1-2 tygodnie farbuj, wi璚 teraz ci篹ko my郵

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
W徠ek jest niezast徙iony, to fakt. Ja cz瘰to zadziwiam wiedz st康 nawet moj fryzjerk
Wstawisz zdj璚ia swoich rudych w這sk闚?
Wsp鏊na wymiana do鈍iadcze i wiedzy jak wida jest nieoceniona. A wasza wiedza na ten temat naprawd jest ogromna. Dzi瘯i Wam nawet ja ju co wiem
Wstawi fotki, jak ogarn to, jak si je wstawia, bo na razie jestem 'ciemna'. Czytanie wiza簑 nie wymaga這 niczego wi璚ej ni prze陰czania stron, wi璚 techniczne aspekty teraz si k豉niaj

Edytowane przez aniiess
Czas edycji: 2011-05-22 o 13:50
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:55   #4941
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Witamy Rudy w徠ek to rytua ka盥ego dnia ;p
siskath jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:58   #4942
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Obecnie mam na g這wie goldwella - jak捷 rudo嗆 na poziomie 7, nie pami皻am dok豉dnie oznaczenia. Farba nie z豉pa豉 r闚no, teraz po miesi帷u i szamponetce Delii jest ju ok, ale raczej nie u篡je jej jeszcze raz. Za waszymi radami 'napalam' si teraz na Vitalitys. Za 1-2 tygodnie farbuj, wi璚 teraz ci篹ko my郵
Widz, 瞠 Vitality's jednak rz康zi w takim razie czekamy na wynik Twojego my郵enia

Cytat:
Wstawi fotki, jak ogarn to, jak si je wstawia, bo na razie jestem 'ciemna'. Czytanie wiza簑 nie wymaga這 niczego wi璚ej ni prze陰czania stron, wi璚 techniczne aspekty teraz si k豉niaj
Trzymamy kciuki a je郵i chcesz to mo瞠my nawet pom鏂 w technicznym "ogarnianiu"

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:07   #4943
Moni@
Zakorzenienie

Kathy mia豉s racje z ta odzywka Alterra ze dzia豉 jak potrzyma sie ja d逝zej dzis to wyprobowa豉m, w這sy jak u dziecka a ja zawsze tylko przy myciu na這zy豉m szybko sp逝ka豉m i po wszystkim, a tu prosze jaki efekt..super!!!

Dziewczyny te ktore wiedza juz conieco o moich zachwytach kolorami rudymi, ja robie teraz Artego 8,41 0 jasny blond miedziany popielaty chodzi o to ze po wyplukiwaniu sie koloru w這sy zachodz mi z馧tym blondem tylko pojedyncze pasma oczywiscie spod wlos闚 i d馧 sa super..a gora jakas taka zlocista blond.. co robi?? czesciej farbowac? Kolor sie prze穋e?

Widzia豉m ostatnio dziewczyne w Auchan mia豉 piekne rude wlosy na poziomie 7 tak mi sie wydaje..g貫boka rudosc miedz jak malowana ale stonowana nie taka ra膨ca iskrz帷a..piekna!!! dlaczego ja nie zapyta豉m jej jaki to kolor??

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-05-22 o 14:11
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:15   #4944
aniiess
Przyczajenie

siskath witam r闚nie

mam nadziej, 瞠 si uda za陰czy
wi璚 to jest m鎩 obecny kolor, miesi帷 po farbowaniu, jako nied逝go po na這瞠niu szamponetki Delia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1500.jpg (221,5 KB, 185 za豉dowa)
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:19   #4945
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Kathy mia豉s racje z ta odzywka Alterra ze dzia豉 jak potrzyma sie ja d逝zej dzis to wyprobowa豉m, w這sy jak u dziecka a ja zawsze tylko przy myciu na這zy豉m szybko sp逝ka豉m i po wszystkim, a tu prosze jaki efekt..super!!!

Dziewczyny te ktore wiedza juz conieco o moich zachwytach kolorami rudymi, ja robie teraz Artego 8,41 0 jasny blond miedziany popielaty chodzi o to ze po wyplukiwaniu sie koloru w這sy zachodz mi z馧tym blondem tylko pojedyncze pasma oczywiscie spod wlos闚 i d馧 sa super..a gora jakas taka zlocista blond.. co robi?? czesciej farbowac? Kolor sie prze穋e?

Widzia豉m ostatnio dziewczyne w Auchan mia豉 piekne rude wlosy na poziomie 7 tak mi sie wydaje..g貫boka rudosc miedz jak malowana ale stonowana nie taka ra膨ca iskrz帷a..piekna!!! dlaczego ja nie zapyta豉m jej jaki to kolor??
Moni@ niewykluczone, 瞠 po kilku farbowaniach kolor b璠zie si lepiej trzyma, ale z moich osobistych obserwacji p造nie smutna refleksja, ze poziom 鏀my ma to do siebie, 瞠 si wyp逝kuje do ciep造ch blond闚...
Stary 2011-05-22, 14:31   #4946
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Moni@ niewykluczone, 瞠 po kilku farbowaniach kolor b璠zie si lepiej trzyma, ale z moich osobistych obserwacji p造nie smutna refleksja, ze poziom 鏀my ma to do siebie, 瞠 si wyp逝kuje do ciep造ch blond闚...
W豉郾ie masz racje Melina, a Lecher 8 RTP czy jak mu tam by這 to w ogole pora磬a...wyp逝ka sie do blondu i to z馧tego..bleeee

Kolor mi odpowiada jak najbardziej po farbowaniu jest miodzio ale po 20 dniach od farbowania wida czas ze trzeba farbowac i to predko...wiec lece na zakupy na .........allegro
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 15:00   #4947
Moni@
Zakorzenienie

A co to moze byc za kolor Czy to cos z rudo軼i? Czy to do watku brazowych zapoda pytanie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img77386.fryzury-krecone.402905.jpg (21,1 KB, 64 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 15:28   #4948
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
A co to moze byc za kolor Czy to cos z rudo軼i? Czy to do watku brazowych zapoda pytanie ?
Na moje niewprawne oko to jaka rudo嗆 z poziomu 6, mo瞠 z dodatkiem naturalnego, na bank s refleksy.
Stary 2011-05-22, 15:35   #4949
Moni@
Zakorzenienie

Wiesz Melina troche tesknie za moim rudym Revlonem 7,44 odnalaz豉m dzis moj watek z marca jak przyjecha豉m od fryza...

Zastanawiam sie nad Artego 7,4 jak myslisz? Doradzisz mi cos??
Bo to 7,4 w nazwie bez intensywno軼i i jasnego....bez koncowek typu 7,44 7,43 itd...czy to nie ma znaczenia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7,44 artego - 3.jpg (16,1 KB, 73 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 15:45   #4950
Moni@
Zakorzenienie

Zobacz i ocen Melina ten kolor 20 dni od farbowania Artego 8,41 ..
1) bez lampy
2) z lampa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2488.jpg (15,4 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2489.jpg (41,9 KB, 132 za豉dowa)
Moni@ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.