Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-22, 16:00   #4951
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Evelyn007 Poka wiadomo嗆
ja ju od jakiego czasu maluj w這sy na rudy farb Lecher Geneza kolor ultra jasna mied. W za陰czniku s aktualne efekty koloryzacji Do tej pory by豉m baaardzo zadowolona z efekt闚 lecz niestety zauwa篡豉m ze ko鎍闚ki coraz szybciej ja郾iej. I tu moje pytanie do kole瘸nek- czy to mo瞠 by wina u篡wania oksydantu 9% do ka盥ego farbowania ( naturalnie mam ciemne w這sy) czy to jest jaki problem z w這sami?
6% oksydant w zupe軟o軼i Ci wystarczy. Sama mam podobny problem i w這sy na dole s ja郾iejsze i mniej zdrowe (d逝ga郾e w這sy, du穎 lat farbowania),w poniedzia貫k skracam je o 3cm (mam fryzjerk, kt鏎a podcina mnie za dych u siebie w domu dok豉dnie tyle ile chc. Centymetr to centymetr, chc dwa - dwa. Skarb!), robi prepigmentacj i farbuj na 3% wodzie. Swoje w這sy mam do嗆 ciemne, ale ostatnio ju farbowa豉m tr鎩k i wysz這 nie幢e. Wola豉bym ciemniejsze w這sy, bo jednak lepiej "definiuj" twarz
Stary 2011-05-22, 16:01   #4952
aniiess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Moni@

sporo zja郾ia z tego, co widzia豉m, a pi瘯ny by na pocz徠ku. Nie boisz si, 瞠 to 7.4 b璠zie zbyt ciemne? Kolor na wzorniku jest 郵iczny, ale taki ciemnawy. Cho na Twoich teraz jasnych w這sach, mo瞠 wyj嗆 super. Ty z tego co pami皻am nie lubisz takich bardzo jasnych rudo軼i, tylko takie stonowane w豉郾ie?

Edytowane przez aniiess
Czas edycji: 2011-05-22 o 16:04
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 16:33   #4953
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez aniiess Poka wiadomo嗆
Moni@

sporo zja郾ia z tego, co widzia豉m, a pi瘯ny by na pocz徠ku. Nie boisz si, 瞠 to 7.4 b璠zie zbyt ciemne? Kolor na wzorniku jest 郵iczny, ale taki ciemnawy. Cho na Twoich teraz jasnych w這sach, mo瞠 wyj嗆 super. Ty z tego co pami皻am nie lubisz takich bardzo jasnych rudo軼i, tylko takie stonowane w豉郾ie?
sporo sporo nie przypomina juz mi rudego tylko jakis blond miodowy

Nie boje sie ciemnych tylko boje sie krzykliwych rudo軼i, bardzo lubi g喚bokie rudo軼i - nie "intensywne jaskrawe" bardzo lubie rudo軼i z這te a nie rudo軼i czerwone...
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 16:50   #4954
aniiess
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka wiadomo嗆
sporo sporo nie przypomina juz mi rudego tylko jakis blond miodowy

Nie boje sie ciemnych tylko boje sie krzykliwych rudo軼i, bardzo lubi g喚bokie rudo軼i - nie "intensywne jaskrawe" bardzo lubie rudo軼i z這te a nie rudo軼i czerwone...
tak pami皻am, 瞠 lubisz z這te rudo軼i i 瞠 na pocz徠ku mia豉 ciemne w這ski, naprawd obecnie wielka zmiana w stosunku do tego, co by這 (Tak to jest jak si czyta w徠ek od deski do deski, du穎 rzeczy mi utkwi這 )
Te z這te rudo軼i w豉郾ie, chyba cz瘰to przechodz w takie miodowe blondy.
Ten 7.4 raczej nie nale篡 do z這tych. Tylko, 瞠 ja bardzo lubi takie kolory, wi璚 moje zdanie b璠zie subiektywne
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 16:56   #4955
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Zobacz i ocen Melina ten kolor 20 dni od farbowania Artego 8,41 ..
1) bez lampy
2) z lampa
Wyszed Ci kolor podobny jak ja mam naturalne (mo瞠 odrobine moje ja郾iejsze by造)

A dzi wypr鏏owa豉m mieszank 50:50 8.44+8.43 (po堯wka mi zaosta豉 to musia豉m j wykorzysta) wyszed 豉dny kolorek troch z這ty miedziany... Jasniejszy ni 8.44 i mniej czerwony, o ile 8.44 na pocz徠ku jest za a bardzo miedziany, (w sensie bardzo intensywny, ale naturalny) wyp逝kuje sie do 豉dnego rudego, to ten od razu jest taki jak powinien, tylko nie wiem jak sie wyp逝cze (oby nei do blondu) . Nast瘼nym razem dam tylko 1/3-1/4 8,43

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-22 o 17:04
rousse jest offline  
Stary 2011-05-22, 17:37   #4956
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

witamy Nowego Rudzielca, ladny kolorek, proszeo wiecej inf. o goldwellu bo chcialam nim farbowac chyba 8OR(?) czysta pomaranczka ( w dodatku nie testowana na zwierzetach, a to zaczyna mnie interesowac) , ale nierowny kolor brrrr

rousse Twoje kombinacje tez sie wydaja ciekawe

agusiaki po tygodniu (prawie od farbowania) znikaja mi resztki czerwieni i ukazuje sie piekny, gleboki naturalny rudy. tylko badz tu madry skoro na tyle polubilam sie z ta czerwienia , ze nie weim czy nie uzyje za kilka dni ce-ce 8.45

http://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/...wne-odzywienie
co sadzicie o tym maselku, podobno dobre na koncowki, maseczka tez nieco zacheca swoim skladem ( jak na moje wyjatkowo skromne oko )

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-22, 17:43   #4957
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Zobacz i ocen Melina ten kolor 20 dni od farbowania Artego 8,41 ..
1) bez lampy
2) z lampa
S這鎍e mnie si ten kolor bardzo podoba - na kim Wi璚 wiem co czujesz, bo te kiedy taki mia豉m, wielu osobom si podoba, a ja si czu豉m dramatycznie. Je郵i chcesz kolor stonowany to we taki, kt鏎y ma jedn "4" po przecinku, bo podwojenie to ju intensywny. Ten Artego fajnie wygl康a, mo瞠sz spr鏏owa my郵.
A je郵i kiedy szuka豉by czego z pogranicza br您u i rudo軼i, bez czerwieni zupe軟ie to polecam Ci Vitality's 6/4, naprawd bardzo oryginalny kolor w鈔鏚 rudo軼i
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:28   #4958
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
http://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/...wne-odzywienie
co sadzicie o tym maselku, podobno dobre na koncowki, maseczka tez nieco zacheca swoim skladem ( jak na moje wyjatkowo skromne oko )
fajne, ale ja bym go dawa豉 na sk鏎 , na w這sy wol nei ryzykowa
Btw, wiecie, ze popularne w tym w徠ku szamponetki zawieraj SLES na pierwszych miejscach w sk豉dzie i (liczne ) parabeny? wczoraj si tym zbulwersowa豉m
rousse jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:41   #4959
aniiess
Przyczajenie

Cytat:
witamy Nowego Rudzielca, ladny kolorek, proszeo wiecej inf. o goldwellu bo chcialam nim farbowac chyba 8OR(?) czysta pomaranczka ( w dodatku nie testowana na zwierzetach, a to zaczyna mnie interesowac) , ale nierowny kolor brrrr
patrz帷 teraz na palet, m鎩 kolor to 7KR albo 7OR. Na zdj璚iu, kt鏎e doda豉m on jest ju bardzo wymyty i wyblak造. Na pocz徠ku by ciemniejszy. To nier闚ne pokrycie mog這 mie kilka powod闚, wtedy nie by豉m tak wyedukowana, jak po przeczytaniu tego w徠ku. Dodatkowo by on k豉dziony na niez陰 mozaik, bo po wcze郾iejszym farbowaniu Kenue, jak si sp逝ka to mia豉m na w這sach 3 kolory brr
W這sy by造 w dobrej formie po goldwellu. Nie mog jej niczego zarzuci w tym wzgl璠zie. Wiele razy czyta豉m tu opinie, 瞠 goldwell bardzo szybko si sp逝kuje, ale ja np. nie mog tego powiedzie. Jakby nie by這 moje w這sy s nadal rude, tylko w zupe軟ie innym odcieniu ni na pocz徠ku. Kolor, kt鏎y wyszed na pocz徠ku trzyma si ok. 3 tygodnie.

Cytat:
agusiaki po tygodniu (prawie od farbowania) znikaja mi resztki czerwieni i ukazuje sie piekny, gleboki naturalny rudy. tylko badz tu madry skoro na tyle polubilam sie z ta czerwienia , ze nie weim czy nie uzyje za kilka dni ce-ce 8.45
Powiem Ci, 瞠 ja te polubi豉m ten poblask czerwieni. Na pocz徠ku wr璚z go nie znosi豉m, chcia豉m 瞠by w這sy by造 pomara鎍zowe. Teraz zacz窸o mnie ci庵n帷 do takich lekko czerowno rudych (mam nadziej, 瞠 wiesz o co chodzi, bo nie wiem jak to uj望 )
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-22, 19:05   #4960
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Witam dziewczyny!!...zapraszamy aniiess
Naj豉dniejsze rudo軼i kt鏎e nie wyp逝kuj si do blondu to rudo軼i na poziomie 7.
W豉郾ie zdecydowa豉m 瞠 odchodz od 8..precz - za du穎 鄴速ego pigmentu...a ja te jestem zwolenniczk lekko stonowanych ale bardzo nasyconych rudo軼i...ale teraz mam ochot na ten kolorek 7.34 kt鏎y jak wcze郾iej pisa豉m (tylko o 8.34) wychodzi na moich w這sach jak pi瘯ny rudy br您. Wi璚 w najbli窺z sobot lec po Vitalitys 7.34 a nie 7.44 poniewa ten drugi jest za bardzo czerwony...sama jestem ciekawa jak wyjdzie.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
fajne, ale ja bym go dawa豉 na sk鏎 , na w這sy wol nei ryzykowa
Btw, wiecie, ze popularne w tym w徠ku szamponetki zawieraj SLES na pierwszych miejscach w sk豉dzie i (liczne ) parabeny? wczoraj si tym zbulwersowa豉m
Sodium Lauryl Sulfate wywo逝je dzia豉nie dra積i帷e, ale tylko wtedy, gdy jest stosowany jako czysty roztw鏎. Jednak w kosmetykach zawsze wyst瘼uje z innymi substancjami, kt鏎e 豉godz jego dzia豉nie dra積i帷e. Ponadto SLS obecnie bardzo rzadko jest stosowany w kosmetykach z tego wzgl璠u, 瞠 istniej 豉godniejsze zamienniki, np. Sodium Laureth Sulfate (SLES) lub ALS (Ammonium Lauryl Sulfate). SLS i SLES w kosmetykach zawsze s stosowane w mieszaninach z innymi sk豉dnikami myj帷ymi. Mieszaniny sk豉dnik闚 powierzchniowo czynnych zazwyczaj nie maj dzia豉 dra積i帷ego.
SLS i SLES maj bardzo dobre dzia豉nie myj帷e i pianotw鏎cze, dlatego wykorzystywane s z wielkim powodzeniem w preparatach higienicznych.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-22, 21:24   #4961
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie zdecydowa豉m 瞠 odchodz od 8..precz - za du穎 鄴速ego pigmentu...a ja te jestem zwolenniczk lekko stonowanych ale bardzo nasyconych rudo軼i...ale teraz mam ochot na ten kolorek 7.34 kt鏎y jak wcze郾iej pisa豉m (tylko o 8.34) wychodzi na moich w這sach jak pi瘯ny rudy br您. Wi璚 w najbli窺z sobot lec po Vitalitys 7.34 a nie 7.44 poniewa ten drugi jest za bardzo czerwony...sama jestem ciekawa jak wyjdzie.
Kathy skusi豉s mnie tym kolorem 7,34 Widzisz moj odcien wyzej myslisz ze b璠zie i dla mnie dobry? Na palecie ktora mi kiedys wys豉豉s wygl康a 豉dnie
Moni@ jest offline  
Stary 2011-05-22, 21:50   #4962
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy skusi豉s mnie tym kolorem 7,34 Widzisz moj odcien wyzej myslisz ze b璠zie i dla mnie dobry? Na palecie ktora mi kiedys wys豉豉s wygl康a 豉dnie
My郵 瞠 b璠zie wygl康a 豉dnie - ale obieca nie mog bo ka盥y ma inne w這sy - ale wybieraj te raczej na poziomie 7 - inaczej b璠zie powr鏒 blondu. Z drugiej strony jak nie spr鏏ujesz to nie zobaczysz.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ale obawy te mam 瞠 mo瞠 wyj嗆 za 鄴速y...co kiedy wydawa這 si pi瘯ne nie musi koniecznie i teraz...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-22, 22:55   #4963
julianna-p
Wtajemniczenie

rousse w gazecie fryzjerskiej wlasnie polecali to na koncowki, stad moje zainteresowanie; jesli znajde w sklepie pewnie sie skusze
niestety juz dawno wiedzialam co siedzi w saszetkach, ale nie zrezygnuje bo moje wlosy lubia je zdecydowanie bardziej niz ciagle farbowanie

aniies dokladnie wiem o co Ci chodzi z ta czerwienia, bo o ile zawsze odruchowo darze do pomaranczy na glowie, o tyle pewna doza czerwieni w pomaranczowym kolorze daje mu nie wiem, jakiejs pikanterii, czegos zmyslowego ... no i nie mam pojecia dlaczego ludzie sa przekonani , ze mega-ognisty kolor to moj naturalny, a delikatna rudosc to farba

kathy farby na poziomie 8 kusza, jednak dla mnie najtrwalsza farba na poziomie 8 to wlasnie ce-ce. inne znikaja zamieniajac sie w blond/zolc itp. jesli sie nie skusze na ce-ce to na jakis czas zostane przy mieszance , ktora obecnie nosze ( ewentualnie dodam pasemka-przeblyski, zeby nie bylo nic typu prownicjonalna elegancja, jedynie rozswietlenie bazy).
od kilku dni testuje to nowe serum na konce, moge wkleic jutro sklad, jesli chcesz zerkniesz( jesli mozesz bede wdzieczna ), na razie ok bez rewelacji

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 00:18   #4964
aniiess
Przyczajenie

julianna-p
dobrze to uj窸a - pewna doza czerwonego w pomara鎍zowym i masz racj, daje to naprawd ciekawy efekt. Mam te wra瞠nie, 瞠 taki kolory zupe軟ie inaczej si trzymaj, nie wyp逝kuj si do takich z這tych blond闚. Po prostu zostaj jako troch ja郾iejsze rude.
Wiesz, mo瞠 po prostu w takich ognistych wygl康asz zupe軟ie naturalnie i to akurat do Ciebie najbardziej pasuje. A w jakich czujesz si lepiej?

W sumie nie wiem co teraz zrobi, mam ju spory odrost (5 tyg). My郵a豉m nad samym 7.44, tylko nie wiem, czy nie wyjdzie za ciemno. Farbowanie w najbli窺zym tygodniu a si u mnie k豉nia.
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-23, 10:40   #4965
julianna-p
Wtajemniczenie

aniess masz racje; moim zdaniem zdecydowanie lepiej nosi sie takie rudosci (jesli ktos chce byc wyraznie rudy) przez chociazby pare tygodni bez kolejnego farbowanie/poprawiania koloru.
kiedys gustowalam wylacznie w zlotych rudosciach, potem pomaranczowych, ale odkad weszlam na ten watek chce byc " jak najabardziej ruda" i o dziwo czuje sie z tym bardzo dobrze wiec na razie tak zostaje ( chociaz wciaz mnie dziwi ta naturalnosc)
wiesz co ja robilam kiedys samym 7.44 na splukanym i to mocno kolorze (fakt, ze wtedy jeszcze nie przygotowywalam ich do farbowania i nie zakwaszalam), ale wyszedl slicznie i niestety szybko zniknal. nie powiedzialabym , ze wyszedl w ogole ciemno wiec jesli lubisz takie kolory to powinno wyjsc ok

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 13:05   #4966
aniiess
Przyczajenie

Cytat:
aniess masz racje; moim zdaniem zdecydowanie lepiej nosi sie takie rudosci (jesli ktos chce byc wyraznie rudy) przez chociazby pare tygodni bez kolejnego farbowanie/poprawiania koloru.
kiedys gustowalam wylacznie w zlotych rudosciach, potem pomaranczowych, ale odkad weszlam na ten watek chce byc " jak najabardziej ruda" i o dziwo czuje sie z tym bardzo dobrze wiec na razie tak zostaje ( chociaz wciaz mnie dziwi ta naturalnosc)
wiesz co ja robilam kiedys samym 7.44 na splukanym i to mocno kolorze (fakt, ze wtedy jeszcze nie przygotowywalam ich do farbowania i nie zakwaszalam), ale wyszedl slicznie i niestety szybko zniknal. nie powiedzialabym , ze wyszedl w ogole ciemno wiec jesli lubisz takie kolory to powinno wyjsc ok
Ty masz naturalnie takie rudawe w這sy, wi璚 mo瞠 niekt鏎ym, niezale積ie od tego jaki odcie rudo軼i nosisz, kojarzy si w豉郾ie z Twoj naturalno軼i Jestem ciekawa jaki masz ten naturalny odcie
A powiedz mi ten 7.44 wychodzi podobnie, jak na wzorniku, czy jednak troch ciemniej? Wiem, to zale篡 od tego, na co si k豉dzie, ale za堯禦y, 瞠 by造by to taki mocno sprany rudy.
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-23, 13:30   #4967
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ty masz naturalnie takie rudawe w這sy, wi璚 mo瞠 niekt鏎ym, niezale積ie od tego jaki odcie rudo軼i nosisz, kojarzy si w豉郾ie z Twoj naturalno軼i Jestem ciekawa jaki masz ten naturalny odcie
A powiedz mi ten 7.44 wychodzi podobnie, jak na wzorniku, czy jednak troch ciemniej? Wiem, to zale篡 od tego, na co si k豉dzie, ale za堯禦y, 瞠 by造by to taki mocno sprany rudy.
Na pocz徠ku jest dosyc ciemny i wpada delikatnie w czerwie - ale bardzo 豉dnie si wyp逝kuje na piekna rudo軼. Do軼 d逝go uzywa豉m tego koloru.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-23, 16:05   #4968
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Do mnie w豉郾ie dzisiaj dosz豉 Vitalitys 7,44 i te szykuje mi si farbowanie w tym tygodniu
siskath jest offline  
Stary 2011-05-23, 17:13   #4969
aniiess
Przyczajenie

kathy579
mam wra瞠nie, 瞠 wprowadzi豉m Ci w b陰d i piszesz o majirel?
bo mi ca造 czas chodzi這 o Vitalitys
siskath
jestem 篡wo zainteresowana efektem, wi璚 czekam na zdj璚ie po farbowaniu
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-23, 21:20   #4970
siskath
Raczkowanie

To zmiana farby, wi璚 jestem troch hm... podekscytowana Zdj璚ia na pewno b璠 Nawet nie mia豉bym nic przeciwko, 瞠by wysz這 ciut ciemniej ni podczas ostatnich farbowa, bo te coraz cz窷ciej doszukuj si 鄴速opomara鎍zowego poblasku, co mnie bardzo dra積i. Mo瞠 to to intensywne s這鎍e? Na razie mam lekko sprany Majirel i szamponetk Joanny, ale farbowanie na pewno b璠zie w pi徠ek, bo mam wra瞠nie, 瞠 na d逝go軼i jest za du穎 鄴販i, a odrosty s zielonkawe. (wtf?) Mo瞠 jestem przewra磧iwiona, a mo瞠 to ta zerkaj帷a na mnie nowiusie鎥a tubka farby?

Julianna, jak odliczanie do kolejnego farbowania? Radzisz sobie z pokus?
siskath jest offline  
Stary 2011-05-23, 22:30   #4971
julianna-p
Wtajemniczenie

aniess sama sie nad tym zastanawiam bo od wiekow nie widzialam swojego naturalnego koloru inaczej niz na odrostach okolo cm, niemniej do swojego nie wroce chocby dlatego, ze brakowaloby mi mozliwosci zmian ( widze po siostrze, ktora uparcie zapuszcza naturalny kolor ); najabrdziej przypomina je chyba revlon 7.34 bo mimo ponad 5 tygodni nie mialam przy niej zadnych odrostow
u mnie 7.44 na spranych nie wyszedl jakos ciemno czy czerwonawo z tego co pamietam byl mocno zblizony do tego z palety

siskath chyba nie zauwazylas , ze nie tlko dalam sie skusic nastepnemu farbowaniu, ale zaliczylam po drodze wisniowe wlosy( no chyba, ze pytasz o obecne zmagania ), teraz trwa kolejne odliczanie- na razie jestem dumna, ze jako farboholiczka wytrzymalam CALY tydzien bez kolejnych kombinacji

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 22:53   #4972
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

O raju, dziewczyny! Nie gadajcie o pokusach, bo mnie tez ju korci (odrost lekko widoczny), ale kolor taki 豉dny i refleksy takie jasne.... Jak po這輳 farb to si schowaj na troch Mam plan, 瞠by jutro waln望 deli. Mo瞠 kr鏂ej je przytrzymam, 瞠by kolor nie pokry za bardzo na refleksach.... Co my郵icie?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-23, 22:55   #4973
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki mnie sie to wydaje dobrym pomyslem, chociaz pisalas, ze refleksy Ci sie ostatnio utrzymywaly dosc dlugo wiec w sumie mozesz ryzykowac z roznymi rzeczami nie tracac ich trwale

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 23:00   #4974
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
agusiaki mnie sie to wydaje dobrym pomyslem, chociaz pisalas, ze refleksy Ci sie ostatnio utrzymywaly dosc dlugo wiec w sumie mozesz ryzykowac z roznymi rzeczami nie tracac ich trwale
Tak d逝go jak nie zaczn farbowa farbami trwa造mi. Potem zaczynaj si schodki, bo farba najcz窷ciej pokryje r闚no, ale szybko si wyp逝cze z refleks闚. Tyle, 瞠 nier闚no i nie da si przewidzie jak to b璠zie wygl康a這.... A tak mi ich szkoda...
A Ty kiedy refleksy robisz D簑lianko?

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-23, 23:05   #4975
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Tak d逝go jak nie zaczn farbowa farbami trwa造mi. Potem zaczynaj si schodki, bo farba najcz窷ciej pokryje r闚no, ale szybko si wyp逝cze z refleks闚. Tyle, 瞠 nier闚no i nie da si przewidzie jak to b璠zie wygl康a這.... A tak mi ich szkoda...
A Ty kiedy refleksy robisz D簑lianko?
no fakt szkoda bo wyszly Ci sliczne, "rasowe"
co do moich refleksow to na razie czekaja na decyzje co z kolorem calosci, bo im dluzej go nosze tym lepij sie w nim czuje, ale braki mi tej wczesniejszej czerwieni i zaczynam sie troche zastanawiac nad zakupem np. czerwonego mixa i zmieszaniem z 8.44 np

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 23:07   #4976
siskath
Raczkowanie

Julianna, ja 篡j w przekonaniu, 瞠 ta nieszcz瘰na wi郾ia to pocz徠ek odliczania up造waj帷ych tygodni ;p To jest jaka zakr璚ona ruda czasoprzestrze
siskath jest offline  
Stary 2011-05-23, 23:13   #4977
julianna-p
Wtajemniczenie

siskath mnie martwi to, ze jak zacznam eksperymentowac to zwykle sie budze z "amoku" po paru miesiacach, ze sporo krotszymi wlosami, ktore oprocz zniszczen maja okolo 10 odcieni w tym czasie, chociaz pewnie Ty wlasnie wkraczasz w ta magiczna czasoprzestrzen z nowym vitalitys 7.44, a juz wkrotce z nim i pewnie pomaranczowym mixem itd

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-23, 23:47   #4978
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
no fakt szkoda bo wyszly Ci sliczne, "rasowe"
co do moich refleksow to na razie czekaja na decyzje co z kolorem calosci, bo im dluzej go nosze tym lepij sie w nim czuje, ale braki mi tej wczesniejszej czerwieni i zaczynam sie troche zastanawiac nad zakupem np. czerwonego mixa i zmieszaniem z 8.44 np

這 matko z c鏎k Moje rude kole瘸nki uciekaj od pomara鎍zy w znienawidzony na tym w徠ku odcie czerwony
Prawdziwy armagiedon jednak zacz掖 si w sobot.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-24, 10:08   #4979
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy579
mam wra瞠nie, 瞠 wprowadzi豉m Ci w b陰d i piszesz o majirel? bo mi ca造 czas chodzi這 o Vitalitys
siskath
jestem 篡wo zainteresowana efektem, wi璚 czekam na zdj璚ie po farbowaniu
Majirel u篡wa豉m ok 3 lat, w豉郾ie tego kolorku.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

a ja zastanawiam si jeszcze nad Alfaparfem, 郵iczna gama kolor闚.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-24, 11:52   #4980
Eine Tolle Hexe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana

Chcialam zaprezentowac jak wyszedl mi Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana, do 24 myc, na moich jasnych blond wlosach. Niestety mam wrazenie, ze po pierwszym myciu splynela mi polowa koloru. Po tygodniu naprawde sporo sie juz wyplukalo.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf country colors toskana herbstrot do 24 myc.jpg (62,3 KB, 273 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3179 U (Large).jpg (71,8 KB, 290 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3200 U (Medium).jpg (47,4 KB, 218 za豉dowa)
Eine Tolle Hexe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.