Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-24, 15:38   #4981
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana

Cytat:
Napisane przez Eine Tolle Hexe Poka wiadomo嗆
Chcialam zaprezentowac jak wyszedl mi Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana, do 24 myc, na moich jasnych blond wlosach. Niestety mam wrazenie, ze po pierwszym myciu splynela mi polowa koloru. Po tygodniu naprawde sporo sie juz wyplukalo.

To nie wra瞠nie, tak si dzieje z szamponami koloryzuj帷ymi. Kolorek delikatny i stonowany, pasuje do Ciebie
Mam nadziej, 瞠 chcesz na d逝瞠j zosta ruda, bo to si nie wyp逝ka ju do blondu takiego jak mia豉.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:09   #4982
amelia12101992
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

dziewczyny!
mo瞠 wy wiecie jak farb uzyska taki kolor?
ja go nazywam "rudy br您" i bardzo mi sie podoba..
czy da sie go uzyska jak farb czy koniecznie u fryzjera
albo jaki wyrazisty rudy ale nie czerwony..
moje naturalny kolor w這s闚 to taki ciemny blond wpadajacy w br您..

pisa豉m t wiadomo嗆 w innym w徠ku, ale wy tu pewnie znacie sie na rudych kolorach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 19e50e24001bf6064bc76c49.jpg (15,3 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2c_500x640.jpg (34,5 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 29b45c0200262f6a4bc76c47.jpg (23,4 KB, 76 za豉dowa)

amelia12101992 jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:14   #4983
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Poka wiadomo嗆
dziewczyny!

Dziewczyny chyba dostan zawa逝 To tzw w徠ek bumerang, jest o tym MN紎TWO informacji, wi璚 prosz Ci najpierw postaraj si i poszukaj. To naprawd nie jest takie trudne!
np. patrz -->> post wy瞠j , agusiaki ma w podpisie link

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2011-05-24 o 19:16
Veronic jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:36   #4984
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Dziewczyny jestem za豉mana Farbowa豉m dzisiaj w這sy Vitality's 7.66 p這mienna czerwie + emulsja utleniaj帷a 6% i kolor wyszed mi czerwony maho ale taki bardzo ciemny z przeb造skami miedzi. Trzyma豉m farb 35 minut. W s這鎍u wygl康a nawet 豉dnie ale nie tego oczekiwa豉m. Po rozja郾ianiu Elgonem i na這瞠niu Vitality's wysz這 mi co takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1303905025 By豉m zadowolona ale po dw鏂h tygodniach nie by這 ju wida tej czerwieni i na這篡豉m szamponetk Venita jasna czerwie kt鏎a wysz豉 na moich w這sach pomara鎍zowa. Kolor szybko si sp逝ka i przed dzisiejszym farbowaniem Vitality's mia豉m jasny blond minimalnie pomara鎍zowy. Nie wiem co teraz robi. Specjalnie rozja郾ia豉m by mie mega czerwone w stylu Rihanny czy Wi郾iewskiego w這sy a tu taki kiks. Przecie nie b璠 drugi raz rozja郾ia. Kupi豉m dodatkowo ekstrakt koloru oraz emulsj utleniaj帷 9% mo瞠 to co da. Co o tym s康zicie?
201610111032 jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:37   #4985
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

bumerang jednak zawsze powroci

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-24, 21:31   #4986
aniiess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Jak to jest, 瞠 tym, kt鏎zy marz o wy陰cznie pomara鎍zowych kolorach, jak na z這嗆 wychodz czerwone nuty, a tym kt鏎zy my郵 o czerwonych, ci篹ko to osi庵n望? Czy to nie jest z這郵iwo嗆?
Dzisiaj zrobi豉m objazd hurtowni fryzjerskich i nigdzie nie znalaz豉m Vitalitys. Trudno, zam闚i jutro przez internet :P
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-24, 22:05   #4987
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Witam Rudzielce

Bumerang jednak jest nie鄉iertelny

Widz, 瞠 szykuje si tydzie wielkiego farbowania na w徠ku

Chcia豉m zrobi zdj璚ie moim szanownym w這som, ale za nic nie mog z豉pa rzeczywistego koloru... aparat do i o鈍ietlenie chyba te nie takie jakie by powinno. Tak w豉軼iwie to sama nie wiem jaki mam kolor na g這wie, bo w 豉zienkowym 鈍ietle wychodzi pod pomara鎍z, w przedpokoju pod br您 a na dworze jak patrze w jakie okna wystawowe to podpada pod czerwie.

W og鏊e ostatnio nieco si za豉ma豉m. By豉m na Juwenaliach i tyle rudzielc闚 si przewija這, 瞠 szok ale pocieszam si my郵, 瞠 tylko kilka z nich mia這 taki pi瘯nie r闚ny, pozbawiony jak ja to okre郵am zaciek闚 i plam kolor jak ja (tutaj oczywi軼ie uk這n w stron agusiaki i kathy).

Wygada豉m si, mog i嗆

Martolek jest offline  
Stary 2011-05-24, 22:15   #4988
Melanchton
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Dziewczyny jestem za豉mana Farbowa豉m dzisiaj w這sy Vitality's 7.66 p這mienna czerwie + emulsja utleniaj帷a 6% i kolor wyszed mi czerwony maho ale taki bardzo ciemny z przeb造skami miedzi. Trzyma豉m farb 35 minut. W s這鎍u wygl康a nawet 豉dnie ale nie tego oczekiwa豉m. Po rozja郾ianiu Elgonem i na這瞠niu Vitality's wysz這 mi co takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1303905025 By豉m zadowolona ale po dw鏂h tygodniach nie by這 ju wida tej czerwieni i na這篡豉m szamponetk Venita jasna czerwie kt鏎a wysz豉 na moich w這sach pomara鎍zowa. Kolor szybko si sp逝ka i przed dzisiejszym farbowaniem Vitality's mia豉m jasny blond minimalnie pomara鎍zowy. Nie wiem co teraz robi. Specjalnie rozja郾ia豉m by mie mega czerwone w stylu Rihanny czy Wi郾iewskiego w這sy a tu taki kiks. Przecie nie b璠 drugi raz rozja郾ia. Kupi豉m dodatkowo ekstrakt koloru oraz emulsj utleniaj帷 9% mo瞠 to co da. Co o tym s康zicie?
Ja tam czerwieni nigdy celowo na g這wie nie robi, ale wydaje mi si, 瞠 kolor wyp這wia Ci do jasnego tak szybko, poniewa za mocno utleni豉 w這sy --> dlatego nie polecam u篡wania teraz mocnego utleniacza. Farba posiedzi troch na g這wie, a potem pi瘯nie wyp逝cze si do miedzianego blondu. Mo瞠 pigmentacja i potem dopiero farbowanie?
Stary 2011-05-24, 22:38   #4989
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka wiadomo嗆
Ja tam czerwieni nigdy celowo na g這wie nie robi, ale wydaje mi si, 瞠 kolor wyp這wia Ci do jasnego tak szybko, poniewa za mocno utleni豉 w這sy --> dlatego nie polecam u篡wania teraz mocnego utleniacza. Farba posiedzi troch na g這wie, a potem pi瘯nie wyp逝cze si do miedzianego blondu. Mo瞠 pigmentacja i potem dopiero farbowanie?

Nie chodzi o to 瞠 kolor szybko si wyp逝kuje. Wed逝g palety
7.66 p這mienna czerwie to najbardziej czerwona farba z Vitality's i dziwi si 瞠 na jasnych w這sach wysz豉 tak ciemno.
Stary 2011-05-24, 22:45   #4990
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Veronic, pi瘯nie odpowiedzia豉 A tak swoj drog to chcia豉bym kiedy zobaczy zdj璚ia w這s闚 dziewcz徠, kt鏎e pytaj o rady dotycz帷e bumerangowego koloru i (mam nadziej), korzystaj z wpisu Kathy. Moim skromnym zdaniem nic w nim specjalnego a chyba tak cz瘰to pada o niego pytanie, bo pojawia si mn鏀two zdj耩 A.S., jak si wpisze "rudy kolor" w wyszukiwark. Podejrzewam, 瞠 gdyby pojawi豉 si inna niewiasta z tym kolorem i jej zdj璚ia nie zasypywa造by internetu, to nie by這by takiego zainteresowania tym odcieniem. Musia豉m si podzieli t refleksj, bo nachodzi mnie za ka盥ym razem jak widz to powracaj帷e pytanie

aniies, s逝szna uwaga To tak jak marzenia o kr璚onych w這sach w przypadku, kiedy natura obdarzy豉 nas prostymi i na odwr鏒.

miszona, ja bym te nie radzi豉 oksydantu 9%, ale ekstrakt koloru to dobry pomys. Z tymi czerwieniami to jeszcze gorzej ni z miedzianymi. Miedziany przynajmniej potrafi 豉dnie si spiera, a czerwie jest po prostu wyp這wia豉 trudno utrzyma intensywno嗆. Ale walcz o kolor i relacjonuj jak si spiera ten, kt鏎y teraz masz, mo瞠 ujawni si co ciekawego
siskath jest offline  
Stary 2011-05-24, 22:57   #4991
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
miszona, ja bym te nie radzi豉 oksydantu 9%, ale ekstrakt koloru to dobry pomys. Z tymi czerwieniami to jeszcze gorzej ni z miedzianymi. Miedziany przynajmniej potrafi 豉dnie si spiera, a czerwie jest po prostu wyp這wia豉 trudno utrzyma intensywno嗆. Ale walcz o kolor i relacjonuj jak si spiera ten, kt鏎y teraz masz, mo瞠 ujawni si co ciekawego
Ch皻nie bym zrobi豉 nawet i zdj璚ie i wam pokaza豉 kolor ale m鎩 ch這p wyjecha na kilka dni i zabra ze sob aparat. Mam nadziej 瞠 jak kolor troch si wyp逝cze to b璠zie 豉dniejszy. Dobrze 瞠 kupi豉m tylko jedn tubk farby i ekstrakt koloru. Jak mi nie b璠zie pasowa najwy瞠j przerzuc si na inne profesjonalne.
Stary 2011-05-24, 23:29   #4992
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Poka wiadomo嗆
dziewczyny!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
ZEJSZxM
I to centralnie pod moim postem

Hej, bumerang, hej alleluuuja
A nie m闚i豉m, 瞠 koniec 鈍iata jednak zacz掖 sie w sobot??

PS.
Zrobi豉m sobie Delie i wygl康a nawet ciekawie Moje refleksy 篡j, ale "nowym 篡ciem".
Chcia豉m to uchwyci aparatem, ale z fleszem to si chyba nie da
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8249.jpg (51,7 KB, 397 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8250.jpg (47,7 KB, 323 za豉dowa)

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-24 o 23:34
agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-25, 00:23   #4993
julianna-p
Wtajemniczenie

miszona moim skromnym zdaniem kolor za mocno chwycil bo masz pdoniszczone wlosy, w dodatku na jasnych wlosach kolor potrafi chwycic duzo ciemniej wbrew obiegowej opinii. jesli mam racje mega szybko splucze sie z miejsc mocno zniszczonych, a na reszcie wyjdzie ladnie po kilku myciach... nie kombinuj z oksydantem 9 bo nabroisz bardziej, moja skromna rada- kup wax maseczke - sciaga kolorek

siskath mnie to sie wydaje ten kolor "tzw. modna rudoscia dla niesmialych/"modnych"". teraz tyle dziewczyn ma rude wlosy, ze chca tego koloru takze te niesmiale -> myslenie w stylu " takie odwazne, ja tak wyjde " albo te tzw. "modne" czytaj byly modne brazy/czernie byly brunetkami, blondy- blondynkami a teraz...( w koncu trzeba byc modna ), a ten odcien to taka niby rudosc... chociaz moge sie mylic
niemniej jedno jest pewne - rzadko, ktora z tych dziewczyn zdaje sobie pewnie sprawe, ze kolor jest delikatny bo maskuje ostre i nieregularne rysy A.S.,a co za tym idzie przy malo ostrych rysach twarzy Polek bedzie wygladal (...) oraz, ze conajmniej polowa jego tzw. uroku to dobry "fotoszopik"

agusiaki calkiem fajne to "zycie po zyciu" Twoich pasemek
ps. kurczaczek- nawet poczatek armagedonu nie uwolnil nas od bumeranga ,

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-25, 00:30   #4994
aniiess
Przyczajenie

agusiaki cudne w這ski i kolor, wida refleksy, cho pewnie na zdj璚iach w dzie, na dworze, by造by bardziej widoczne
Martolek u mnie tak samo na Juwenaliach, co chwil widzia豉m jak捷 rudo嗆, znowu chyba powr鏂i豉 na ni moda. Nie lubi chwil, kiedy ten kolor tak powszechnieje.
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-25, 10:48   #4995
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
.....o tak

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Veronic, pi瘯nie odpowiedzia豉 A tak swoj drog to chcia豉bym kiedy zobaczy zdj璚ia w這s闚 dziewcz徠, kt鏎e pytaj o rady dotycz帷e bumerangowego koloru i (mam nadziej), korzystaj z wpisu Kathy. Moim skromnym zdaniem nic w nim specjalnego a chyba tak cz瘰to pada o niego pytanie, bo pojawia si mn鏀two zdj耩 A.S., jak si wpisze "rudy kolor" w wyszukiwark. Podejrzewam, 瞠 gdyby pojawi豉 si inna niewiasta z tym kolorem i jej zdj璚ia nie zasypywa造by internetu, to nie by這by takiego zainteresowania tym odcieniem. Musia豉m si podzieli t refleksj, bo nachodzi mnie za ka盥ym razem jak widz to powracaj帷e pytanie

aniies, s逝szna uwaga To tak jak marzenia o kr璚onych w這sach w przypadku, kiedy natura obdarzy豉 nas prostymi i na odwr鏒.

zgadzam si z tob bo te to dzisiaj zauwa篡豉m

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
Witam Rudzielce

Bumerang jednak jest nie鄉iertelny

Widz, 瞠 szykuje si tydzie wielkiego farbowania na w徠ku

Chcia豉m zrobi zdj璚ie moim szanownym w這som, ale za nic nie mog z豉pa rzeczywistego koloru... aparat do i o鈍ietlenie chyba te nie takie jakie by powinno. Tak w豉軼iwie to sama nie wiem jaki mam kolor na g這wie, bo w 豉zienkowym 鈍ietle wychodzi pod pomara鎍z, w przedpokoju pod br您 a na dworze jak patrze w jakie okna wystawowe to podpada pod czerwie.

W og鏊e ostatnio nieco si za豉ma豉m. By豉m na Juwenaliach i tyle rudzielc闚 si przewija這, 瞠 szok ale pocieszam si my郵, 瞠 tylko kilka z nich mia這 taki pi瘯nie r闚ny, pozbawiony jak ja to okre郵am zaciek闚 i plam kolor jak ja (tutaj oczywi軼ie uk這n w stron agusiaki i kathy).

Wygada豉m si, mog i嗆
No w豉郾ie farbujemy, farbujemy...fajnie 瞠 jestes zadowolona

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Je郵i nie boisz si o stan w這s闚 to zr鏦 5 min k徙iel rozja郾iaj帷 na wodzie 6% - nie d逝磚 ni 5 min.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
rousse w gazecie fryzjerskiej wlasnie polecali to na koncowki, stad moje zainteresowanie; jesli znajde w sklepie pewnie sie skusze
niestety juz dawno wiedzialam co siedzi w saszetkach, ale nie zrezygnuje bo moje wlosy lubia je zdecydowanie bardziej niz ciagle farbowanie

aniies dokladnie wiem o co Ci chodzi z ta czerwienia, bo o ile zawsze odruchowo darze do pomaranczy na glowie, o tyle pewna doza czerwieni w pomaranczowym kolorze daje mu nie wiem, jakiejs pikanterii, czegos zmyslowego ... no i nie mam pojecia dlaczego ludzie sa przekonani , ze mega-ognisty kolor to moj naturalny, a delikatna rudosc to farba

kathy farby na poziomie 8 kusza, jednak dla mnie najtrwalsza farba na poziomie 8 to wlasnie ce-ce. inne znikaja zamieniajac sie w blond/zolc itp. jesli sie nie skusze na ce-ce to na jakis czas zostane przy mieszance , ktora obecnie nosze ( ewentualnie dodam pasemka-przeblyski, zeby nie bylo nic typu prownicjonalna elegancja, jedynie rozswietlenie bazy).
od kilku dni testuje to nowe serum na konce, moge wkleic jutro sklad, jesli chcesz zerkniesz( jesli mozesz bede wdzieczna ), na razie ok bez rewelacji
m鎩 olejek niestety te bez rewelacji...szkoda pieniedzynie daje zupe軟ie nic...co do kosmetyk闚 to dzisiaj kupi豉m Syossa wyg豉dzaj帷 mask...ciekawa jestem efekt闚 (jak wiesz chc si pozbyc puchu)...

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-25, 10:55   #4996
agusiaki
Rozeznanie

A ja z braku laku kupi豉m sobie olejek parachute - olej kokosowy i jest boski Polecam, bo po jednym na這瞠niu mam cudne, b造szcz帷e w這sy i na ko鎍ach wida znaczna popraw. I o dziwo nie sp逝ka豉 mi koloru.
Tak瞠 Kathy, je郵i w這sy ci si pusz to polecam ten olej.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-25, 11:00   #4997
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
A ja z braku laku kupi豉m sobie olejek parachute - olej kokosowy i jest boski Polecam, bo po jednym na這瞠niu mam cudne, b造szcz帷e w這sy i na ko鎍ach wida znaczna popraw. I o dziwo nie sp逝ka豉 mi koloru.
Tak瞠 Kathy, je郵i w這sy ci si pusz to polecam ten olej.
wcze郾iej stosowa豉m Vatike i zero rezultatu - jak go u篡wasz? mo瞠 szczeg馧 tkwi w metodzie?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

a i jeszcze czy zapach jest zno郾y?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-25, 11:25   #4998
agusiaki
Rozeznanie

Zapach kokosowy, do嗆 delikatny i je郵i lubisz kokos to spodoba Ci si. Ja wyj徠kowo nie lubi kokosu, wi璚 nie zachwyci mnie.
Podgrza豉m go nieco w garnuszku i wmasowa豉m najpierw w sk鏎 g這wy, a potem we w這sy. nie szcz璠zi豉m go sobie, bo ko鎍e zmasakrowane by造 i ju mia豉m plan do obci璚ia. Na to na這篡豉m czepek i owine豉m r璚znikiem. Tak przele瘸kowa豉m ok 1h-1,5h. Umy豉m w這sy, na這篡豉m deli, wysuszy豉m i SZOK - w這sy maja lustrzany po造sk, s g豉dkie, bez oznak zniszcze czy puszenia.

Wcze郾iej mia豉m inny olejek kokosowy i efekt by w sumie 瘸den, wi璚 nie spodziewa豉m si takich rezultat闚 i to po jednym u篡ciu. A za parachute zap豉ci豉m caaa貫 5,90 Spr鏏uj, w najgorszym razie do stracenia masz 6z.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-25, 11:31   #4999
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Zapach kokosowy, do嗆 delikatny i je郵i lubisz kokos to spodoba Ci si. Ja wyj徠kowo nie lubi kokosu, wi璚 nie zachwyci mnie.
Podgrza豉m go nieco w garnuszku i wmasowa豉m najpierw w sk鏎 g這wy, a potem we w這sy. nie szcz璠zi豉m go sobie, bo ko鎍e zmasakrowane by造 i ju mia豉m plan do obci璚ia. Na to na這篡豉m czepek i owine豉m r璚znikiem. Tak przele瘸kowa豉m ok 1h-1,5h. Umy豉m w這sy, na這篡豉m deli, wysuszy豉m i SZOK - w這sy maja lustrzany po造sk, s g豉dkie, bez oznak zniszcze czy puszenia.

Wcze郾iej mia豉m inny olejek kokosowy i efekt by w sumie 瘸den, wi璚 nie spodziewa豉m si takich rezultat闚 i to po jednym u篡ciu. A za parachute zap豉ci豉m caaa貫 5,90 Spr鏏uj, w najgorszym razie do stracenia masz 6z.
...no to mnie przekona豉 - a co do zapachu to zapach kokosa uwilbiam

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-25, 11:38   #5000
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
...no to mnie przekona豉 - a co do zapachu to zapach kokosa uwilbiam
No szczerze to ja sama w szoku jestem. Chodz i ogl康am te w這sy, bo trudno mi uwierzy w taka cud przemian po jednej aplikacji olejku. Ten poprzedni olej kokosowy mnie zniech璚i brakiem efekt闚 przy sta造m u篡ciu, a tu
A zastanawia豉m si nad Vatik w豉郾ie jak kupowa豉m ten Rozwa瘸豉m jeszcze jeden http://allegro.pl/olej-raat-ki-khani...603566238.html Mo瞠 kto mia przyjemno嗆??

agusiaki jest offline  
Stary 2011-05-25, 11:44   #5001
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
No szczerze to ja sama w szoku jestem. Chodz i ogl康am te w這sy, bo trudno mi uwierzy w taka cud przemian po jednej aplikacji olejku. Ten poprzedni olej kokosowy mnie zniech璚i brakiem efekt闚 przy sta造m u篡ciu, a tu
A zastanawia豉m si nad Vatik w豉郾ie jak kupowa豉m ten Rozwa瘸豉m jeszcze jeden http://allegro.pl/olej-raat-ki-khani...603566238.html Mo瞠 kto mia przyjemno嗆??
...a ja si ucieszy豉m bo nie musze zamawiac przez internet tylko stacjonarnie w Warszawie...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-05-25, 14:16   #5002
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Poni瞠j w這sy farbowane joico: 1/2 7XP Scarlett (nowy odcie)+ 1/2 7RC + 6%
Zdj璚ie tobione dzie po farbowaniu
Taki intensywny kolor byl przez jaki tydzie, aktualnie jest stonowany rudy bez czerwieni. Znik tak szybko, bo mam ko鎍e mocno zniszczone po wcze郾iejszym byciu blondynka.
W przysz造m tygodniu "od鈍ie瘸m" wella color touch 7/43 +1,9% by lepiej zapigmentowac w這ski, a potem wracam do joico, bo sie 鈍ietnie czuj w tym "pomieszanym" kolorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0066.jpg (30,5 KB, 258 za豉dowa)
ma這lata jest offline  
Stary 2011-05-25, 14:57   #5003
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

a za mn chodzi teraz taki odcie http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528 zastanawiam si czy to co w tym stylu ma revlon lub goldwell. I czy to w og鏊e ma sens, je郵i z w這s闚 mocny kolor tak si wyp逝kuje do takich barw
milk jest offline  
Stary 2011-05-25, 16:15   #5004
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
a za mn chodzi teraz taki odcie http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528

a jaka kokardka
Relyah jest offline  
Stary 2011-05-25, 17:16   #5005
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki skad wytrzasnelas to cudo , z netu , z helfow bo jestem zywo zainteresowana

kathy rzeczywiscie szkoda kasy na te olejki nie widze roznicy miedzy nimi a zwyklymi serami na konce za czesc ich ceny
jak maseczka sayoss??

milk nie wiem czy jest sen, ale mi sie to wdaje podobne do 8OR z goldwella i tez taki ostatnio chcialam

za to ja dzisiaj chce na watku o pielegnacji rudosci serdecznie "podziekowac"tworcy szamponu "no fusion - szampon zdrowa sprezystosc dr Ireny Eris" juz po uzyciu jednej probki tego "Cudu" oprocz oklapnietych wlosow , ktore z naturalnie prostych staly sie falowano-powyginanym czyms uzyskalam takze mega swedzaca skore glowy i lupiez - drugi raz w zyciu ( poprzednio pojawil sie gdy mialam 12 lat). dziekuje publicznie bo po raz pierwszy w zyciu mialam caly dzien ochote sie zadprapac. aaa i dolaczam podziekowania za to, ze dzieki temu dzielu pewnie strace dzis tez kolor z wlosow bo nie wiem ile szamponu przecilupiezowego wyleje na glowe recenzje na kwc oczywiscie tez dolacze, ale to ostrzezenie dla Rudzielcow bo wszytskie wiemy co robia takie szampony z naszymi kolorami

julianna-p jest offline  
Stary 2011-05-25, 17:55   #5006
201610111032
Konto usuni皻e

Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e u篡waj Vitality's. Mo瞠cie mi powiedzie co to takiego farba do w這s闚 0.0 neutralny kolor bazowy 100?Bo je瞠li to nie ma 瘸dnego koloru to mo瞠 warto wymiesza z ekstraktem czerwonym i wtedy wyjdzie intensywny kolor ?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-05-25 o 17:57
Stary 2011-05-25, 18:46   #5007
aniiess
Przyczajenie

kathy te u篡wa豉m Vatiki i mia豉m dok豉dnie ten sam problem co Ty, mimo, 瞠 mam proste w這sy, to on robi z nich 'puch'. Stoi jeszcze gdzie u mnie w szafce, ale chyba nie doczeka si ju u篡cia.

farba zam闚iona, w mi璠zy czasie czekam na efekty u siskath

Dzisiaj by豉m na drobych zakupach kosmetycznych (no mo瞠 wcale takie drobne nie by造 ) 瞠by poprawi sobie humor. Miedzy innymi, je郵i chodzi o w這sy zakupi豉m Alterr, na razie mog powiedzie, 瞠 ma cudny zapach.
Widzia豉m dzi te co okropnego. Dziewczyna mia豉 czerwonawe odrosty a reszt pomara鎍zow, wygl康a這 to do嗆 paskudnie, do tego mia豉 tak zniszczone ko鎍闚ki, 瞠 widzia豉m to go造m okiem, id帷 kilka krok闚 za ni. Oczywi軼ie w這sy by造 max. wyprostowane. D磨zas
aniiess jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:16   #5008
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

Cytat:

Cytat:
Zrobi豉m sobie Delie i wygl康a nawet ciekawie Moje refleksy 篡j, ale "nowym 篡ciem".
Chcia豉m to uchwyci aparatem, ale z fleszem to si chyba nie da
Bardzo fajnie wygl康a ta Delia na Twoich w這sach. Ostatnio od鈍ie瘸豉m Joann, ale teraz ju nie ma jej w sklepach wi璚 przerzuc si na Deli.
Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
a za mn chodzi teraz taki odcie http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528 zastanawiam si czy to co w tym stylu ma revlon lub goldwell. I czy to w og鏊e ma sens, je郵i z w這s闚 mocny kolor tak si wyp逝kuje do takich barw
Ja mam teraz taki odcie, po prostu wyp逝ka mi si kolor do takiego poziomu..

Mnie si marzy co marchewkowo-pomara鎍zowego nawet.
A jutro/pojutrze farbuj, wi璚 musz koniecznie co wybra.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-05-25, 20:30   #5009
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Zapraszam do kolejnej czesci.
Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. Czesc II.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2012-02-03, 11:37   #5010
xxaga96xx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do xxaga96xx Send a message via Skype™ to xxaga96xx
RUDY! farbowa? ;d

hej
chcia豉bym we ferie pofarbowa w這sy na rudy kolor... taki rudy br您
farb "Garnier Color Sensation 6.46 bursztynowa czerwie", mam nadziej, 瞠 wyjdzie taki jak na opakowaniu.
Mam niefarbowane w這sy br您owe zdj tutaj: http://www.fotka.pl/profil/reflectionsx3
farbowa? mam br您, chce rudy... og鏊nie szkoda mi wlos闚, ale ju od d逝uu窺zego czasu chc blond albo rudy, wi璚 wybieram rudy, pofarbowa? czy wyjdzie taki kolor jak na opakowaniu?

mo瞠 chcialby ktos przerobic jakies zdj na rudy kolor zebym zobaczyla?
xxaga96xx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.