Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-13, 16:12   #571
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do os鏏 kt鏎e u篡waj farby L'Oreal Feria Preference... Zafarbowa豉m w這sy jaki czas temu na ciemny br您 (ju s du穎 ja郾iejsze) czy gdy zafarbowa豉bym je teraz farb L'Oreal Feria Preference nr. 74 to pokry這by mi br您ow farb?
duzo jasniejsze tzn? duzo zalezy od koloru jaki teraz masz. domyslam sie ze sredni braz, to wyjdzie ci ciemny rudy braz. taki jak z opakowania napewno nie. kwestia jeszcze tego, ze odrosty ci wyjda bardzo rude
Stary 2010-04-13, 16:22   #572
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

ja w ko鎍u zesz豉m z czerwieni na rudo嗆 , bardzo mi sie podoba tycjan , ktory zaprezentowa豉 MYSTICA23 ,
my郵e , 瞠 zafunduj sobie taki kolorek , chyba ze znajde cos takiego w UK, by nie tylko w s這鎍u moje w這ski by造 ogniste.

M鎩 kolor to mix kolestonu 6.4 i 7.43
Stary 2010-04-13, 18:38   #573
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

kurcze dziewczyny rozpisa造軼ie si albo mnie d逝go nie by這 na tym w徠ku i mam sporo do przeczytania
baby_luv_gold 郵iczne masz te w這ski
a co do moich rudych w這s闚 no c騜 rosn w bardzo szybkim tempie min窸y nie ca貫 2 tyg od mojego farbowania mango a mam ju widoczne 0,5cm odrosty a kolor jest 郵iczny troch si wyp逝ka ale nadal jest intensywny mog spokojnie stwierdzi 瞠 mango nie wyp逝kuje si do z這tego po tygodniu od farbowania a ja przecie myje w這sy codziennie to wiem co m闚i
Stary 2010-04-13, 19:17   #574
martuska196
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

Cze嗆 dziewczyny!
Od dawna podgl康am ten w徠ek, ale jako nigdy nie mia豉m 鄉ia這軼i napisa, w ko鎍u si odwa篡豉m, bo potrzebuj rady i mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie

Do tej pory farbowa豉m w這sy tylko raz farb, to by這 jaki rok temu i ostatnio szamponetk kt鏎a ju si zmy豉...

chcia豉bym uzyska kolor taki, hmm, br您 z rudym po造skiem, bo na taki prawdziwy rudy jeszcze nie mam odwagi

W zesz造 piatek pofarbowa豉m w這sy Czerwieni miedzian garniera i rezultat by straszny, w這sy by造 dos這wnie czerwone. Teraz po 4 myciach troszk zbr您owia造 ale to i tak nie to..

Prosz doradzcie mi co mam teraz zrobi, jaki kolor dobra,. 瞠by uzyska po膨dany kolor...

Zdj璚ia przed i po, to Po robione 2 dni po farbowaniu przy 鈍ietle zachodz帷ego s這鎍a.

Twarz zas這ni皻a oczywi軼ie
martuska196 jest offline  
Stary 2010-04-13, 20:38   #575
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez martuska196 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Od dawna podgl康am ten w徠ek, ale jako nigdy nie mia豉m 鄉ia這軼i napisa, w ko鎍u si odwa篡豉m, bo potrzebuj rady i mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie

Do tej pory farbowa豉m w這sy tylko raz farb, to by這 jaki rok temu i ostatnio szamponetk kt鏎a ju si zmy豉...

chcia豉bym uzyska kolor taki, hmm, br您 z rudym po造skiem, bo na taki prawdziwy rudy jeszcze nie mam odwagi

W zesz造 piatek pofarbowa豉m w這sy Czerwieni miedzian garniera i rezultat by straszny, w這sy by造 dos這wnie czerwone. Teraz po 4 myciach troszk zbr您owia造 ale to i tak nie to..

Prosz doradzcie mi co mam teraz zrobi, jaki kolor dobra,. 瞠by uzyska po膨dany kolor...

Zdj璚ia przed i po, to Po robione 2 dni po farbowaniu przy 鈍ietle zachodz帷ego s這鎍a.

Twarz zas這ni皻a oczywi軼ie

Szkoda ze twoich oczu nie widac ale wnosze ze sa niebieskie , zobacz te farby na zalaczniku , te z這to machoniowe

p.s zapomnialam dodac ze to faby prosalon sa na allegro

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:43
baby_luv_gold jest offline  
Stary 2010-04-13, 21:00   #576
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

kurcze a jak myslicie, mam naturalne sredni braz, w sobote malowalam bursztynem-wyszedl braz z poswiata rudego czy plomienna iskra z joanny lub ten tycjan z chantal da mi rudy a nie braz? pomalowalabym dopiero gdy mi sie ten bursztyn wyplucze, jak myslicie???

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-13, 21:05   #577
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

evelyn fajnie, 瞠 chocia u Ciebie trzyma si mango.
gingerbabe na nast瘼ny raz zastanawiam si nad p這mienn iskr lub p這miennym feniksem (mam go w szafie:P). Boj si tylko doszcz皻nego wysuszenia w這s闚.
trivial jest dok豉dnie tak jak m闚isz. Ja mam teraz jakby inny kolor na g這wie. Kurcze, a my郵a豉m, 瞠 kolor utrzyma si z 2 tygodnie chocia.
No c騜, mo瞠 ta farba nie jest mi pisana.:P
Stary 2010-04-13, 21:21   #578
martuska196
Raczkowanie

baby_luv_gold tak, oczy mam niebieskie i raczej jasn cer, boj si tego mahoniowego z這ta, sama nazwa mnie przera瘸
martuska196 jest offline  
Stary 2010-04-13, 21:48   #579
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

niech ci nie przera瘸, w這sami (a raczej kolorami) trzeba si bawi i eksperymentowa, 瞠by w ko鎍u zobaczy w czym nam jest najlepiej albo po prostu co w sobie raz na jaki czas zmieni pami皻aj tyko, 瞠 jak masz par farb do wyboru to wybieraj ja郾iejsze
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:19   #580
martuska196
Raczkowanie

no tak, ale jak wezm ja郾iejsz, to na w這sach fakt, mo瞠 wyjdzie ciemniejszy, ale na odrostach, kt鏎e naturalne mam bardzo ja郾iutkie bo dopiero p騧niej ciemniej, wyjdzie marchewa
martuska196 jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:20   #581
Agidudu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
Dobra wrzuc, zrobi za dnia zdj璚ie i wrzuc jako wieczorem
pzdr
czekamy na fotki
Agidudu jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:44   #582
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
no tak, ale jak wezm ja郾iejsz, to na w這sach fakt, mo瞠 wyjdzie ciemniejszy, ale na odrostach, kt鏎e naturalne mam bardzo ja郾iutkie bo dopiero p騧niej ciemniej, wyjdzie marchewa

to nie bierz jasniejszej , dla twojego typu urody jak najbardziej pasuje machon , z drugiej strony zgadzam sie z poprzedniczka , nigdy sei nie dowiesz jak nie sprobujesz , ja probowalam wszystkiego i wiem jaki jest dla mnie kolor the best i w jakim dobrze sie czuje

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
kurcze a jak myslicie, mam naturalne sredni braz, w sobote malowalam bursztynem-wyszedl braz z poswiata rudego czy plomienna iskra z joanny lub ten tycjan z chantal da mi rudy a nie braz? pomalowalabym dopiero gdy mi sie ten bursztyn wyplucze, jak myslicie???

iskra ma mocniejsza wode wiec powinno byc dobrze , a prosciej masz z chantal bo jak zastosujesz mocniejsza wode 9% to pojdzie dobrze

pozdrawiam serdecznie bo pochodze z Tomaszowa

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:46
baby_luv_gold jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:48   #583
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

serio? zaraz sie oka瞠 瞠 si jeszcze znamy
znowu jestem w kropce, po pure paprika-braz, po bursztynie-braz, chyba sie zdecyduje na jasny tycjan tym razem.

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2010-04-13 o 22:50
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:51   #584
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:

po pierwsze jak farbujesz wlosy z odrostami i chcesz rozjasnic wlosy uzywajac mocniejszej wody kladziesz mieszanke na wlosy farbowane , a dopiero potem na odrosty

to instrukcja uzycia kolestonu na przyklad

Step 1: Apply colour to lengths and ends only
For Pure Naturals/Riche Naturals/Deep Browns:
With heat: 10 mins
Without heat: 20 mins
For Vibrant Reds:
With heat: 15 mins
Without heat: 30 mins
Step 2: Apply colour to the roots
With heat: 15-25 mins
Without heat: 30-40 mins

jesli wybierasz farbe profesjonalna , masz komfort wyboru mieszanki utleniajcej co pomaga zejsc z koloru ale musisz dokladnei czytac instrukcje , ZAWSZE
Stary 2010-04-13, 22:55   #585
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
serio? zaraz sie oka瞠 瞠 si jeszcze znamy
znowu jestem w kropce, po pure paprika-braz, po bursztynie-braz, chyba sie zdecyduje na jasny tycjan tym razem.
hehe wszystko mozliwe )

jasna miedz tez calkiem calkiem ,ja sie waham nad tycjanem a jasna miedzia , a narazie moj TG na mi przywiezc mango , choc z niem nigdy nec nie wiadomo , wsciekne sie jak przyleci bez tego cudownego "owocu"
Stary 2010-04-14, 06:49   #586
red_chameleon
Rozeznanie

Czy kt鏎a z Was k豉d豉 sobie na w這sy jasny tycjan z palety podanej przez baby_luv_gold? ζdny si ten kolorek wydaje.
W og鏊e mam pytanie co do tego zamawiania farb, za堯禦y chantala. Czy ja zamawiam tylko farb czy do tego jeszcze jaki oxydant? Je郵i tak to czy te z tej firmy czy to ju bez znaczenia? Mo瞠 i pytania s 鄉ieszne, ale naprawd si w tym nie orientuj.
Tak piszecie o tym eksperymentowaniu, 瞠 zachcia這 mi si feniksa od zaraz.:P
Szczeg鏊nie jak patrze na "to" co mam na g這wie <fuj>.
Stary 2010-04-14, 07:14   #587
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Red ja tez po 2 tyg mam ju zupe軟ie inny kolor, wi璚 nie przejmuj si, tak za bardzo
Nie wrzucia豉m wczoraj foty bo wr鏂i豉m z pracy zrypana na maxa.
Ale pami皻am
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-14, 08:40   #588
Mystica23
Raczkowanie

Do farby trzeba kupi oxydant, w徠pi 瞠by trzeba by這 zamawia tej samej firmy ale jak ju jest to czemu nie? 9% jak chcesz bardzo rozja郾i a 6% jak chcesz rozja郾i o jeden dwa tony albo przyciemni. Tak czyta豉m

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-14, 10:43   #589
CherieK
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
hehe wszystko mozliwe )

jasna miedz tez calkiem calkiem ,ja sie waham nad tycjanem a jasna miedzia , a narazie moj TG na mi przywiezc mango , choc z niem nigdy nec nie wiadomo , wsciekne sie jak przyleci bez tego cudownego "owocu"
hmm ten tycjan jest swietny tylko ciekawe jak prezentuje si na wlosach

mi to mango w ogole si nie podoba a szkoda, bo ta farba jest raczej wszedzie dostepna ma taki dziwny odcien.. jakby lekko rozowawy na wlosach

mam problem z odnalezieniem w sklepach garniera w odcieniach rudych... dziwne, kiedys bylo ich mnostwo a teraz nic, widocznie kazdy kocha rudosc

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka wiadomo嗆
Edycia poczyta豉m troch, zobaczy豉m kolor jaki chcesz i moim zdaniem 6% wystarczy, 9% rozja郾ia o par ton闚 a skoro masz rude i pewnie troch sprane to po co 9? Ja bym bra豉 sz鏀tk Zreszt bior, a chc jeszcze ja郾iejsze od ciebie przy czym mam takie w這sy jak na pocz徠ku tej strony na zdj璚iu
do tych farb CHANTAL cos sie dodaje?

jestem nowa i nie mam pojecia xD ciagle piszecie o rozjasnianiu wlosow

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Do farby trzeba kupi oxydant, w徠pi 瞠by trzeba by這 zamawia tej samej firmy ale jak ju jest to czemu nie? 9% jak chcesz bardzo rozja郾i a 6% jak chcesz rozja郾i o jeden dwa tony albo przyciemni. Tak czyta豉m
juz znalazlam odpoiedz

CherieK jest offline  
Stary 2010-04-14, 11:34   #590
martuska196
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
to nie bierz jasniejszej , dla twojego typu urody jak najbardziej pasuje machon , z drugiej strony zgadzam sie z poprzedniczka , nigdy sei nie dowiesz jak nie sprobujesz , ja probowalam wszystkiego i wiem jaki jest dla mnie kolor the best i w jakim dobrze sie czuje
Tylko w tym mahoniu jako dziwnie si czuj.. bo taki za czerwony
ale macie racj, musz popr鏏owa.

Polukam na te farby chantal, na niekt鏐 mam chrapk
martuska196 jest offline  
Stary 2010-04-14, 13:18   #591
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez CherieK Poka wiadomo嗆
hmm ten tycjan jest swietny tylko ciekawe jak prezentuje si na wlosach

mi to mango w ogole si nie podoba a szkoda, bo ta farba jest raczej wszedzie dostepna ma taki dziwny odcien.. jakby lekko rozowawy na wlosach
nie zapeszaj bo ja juz tak odwazna nie jestem jesli chodzi o farbowanie wloskow , mam mnostwo farb , ktore leza i czekaja na moja decyzje ale moj kochany przywiezie mi tez pure paprika farbowalam tym i mango jakies 10 latek temu ale z tego co pamietam ladnie mi wychodzily

Ciekawe czy ktos probowal tego kolorku z zalacznika , jest to jedyna rudosc dostepna w moim kraju
Stary 2010-04-14, 13:45   #592
nie pytaj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

heju .
Mam pytanie czy jest osoba , ktora farbowala caly czas Lorealem Mango i nagle przeszla na Garniera i ma zdjecie z tej i z tej farby? Bo kurcze cos mi sie ten loreal szybko wyplukuje ostatnio. Farbowalam miesiac temu a juz nie moge patrzec sie w lustro. i moze najwyzsze pora zmienic farbe?
nie pytaj jest offline  
Stary 2010-04-14, 14:00   #593
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:

1 odcien w d馧 lub ciemniejszy - 6 %
2 odcienie w d馧 - 9%
3 odcienie w d鏊 - 12 %
Stary 2010-04-14, 15:55   #594
Mystica23
Raczkowanie

W takim razie s r騜ne informacje, ja si ci庵le natyka豉m, 瞠 6% rozja郾ia do dw鏂h ton闚
A ja teraz jestem troch ponad dwa tygodnie po farbowaniu, mam odrosty eh czemu te farby (tak swoj drog) si tak szybko wyp逝kuj... tydzie po farbowaniu mam w這sy jak marzenie, sypkie, nie pusz si, 豉dny kolor a potem czuj si jakbym mia豉 nie wiadomo co na g這wie chocia nie jest 幢e w zasadzie to... jest dobrze, ale mog這by by zawsze tak jak od razu po farbowaniu, o!

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-14, 16:21   #595
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
W takim razie s r騜ne informacje, ja si ci庵le natyka豉m, 瞠 6% rozja郾ia do dw鏂h ton闚
A ja teraz jestem troch ponad dwa tygodnie po farbowaniu, mam odrosty eh czemu te farby (tak swoj drog) si tak szybko wyp逝kuj... tydzie po farbowaniu mam w這sy jak marzenie, sypkie, nie pusz si, 豉dny kolor a potem czuj si jakbym mia豉 nie wiadomo co na g這wie chocia nie jest 幢e w zasadzie to... jest dobrze, ale mog這by by zawsze tak jak od razu po farbowaniu, o!
ja tez tak mam , choc na moich wlosach jakosc i tak wyjatkowo farba sie trzyma , a minmo to sobie radze tonerami , colour touch na przyklad , bardzo fajnie odswieza kolorek i przedluza niewidocznosc odrostow do nastepnego farbowania trwala farba
Stary 2010-04-14, 16:25   #596
red_chameleon
Rozeznanie

nie pytaj- ja tydzie po farbowaniu nie mog patrze na w這sy! Po miesi帷u to mam ju zamiar nak豉da nast瘼n farb.:P
Stary 2010-04-14, 17:23   #597
nie pytaj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

no u mnie niestety tez tak to wyglada ...
a ten loreal po 30 a garnier za 15 tylko ze w lorealu jest w sumie jeszcze ta odzywka ,ale zastanawiam sie nad tym ganierem ;D
nie pytaj jest offline  
Stary 2010-04-14, 19:56   #598
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Ja wzie豉m z chantala jasny tycjan ju do mnie dotar, wzie豉m oxydant 9procent bo mam br您owe w這sy z rudym po造skiem a licz na ja郾iejsze rude.

Boj si farbowa bo instrukcja ca豉 po francusku i nic nie rozumiem:/ ale w pi徠ek farbuj wi璚 dam zna
Stary 2010-04-14, 20:05   #599
Mystica23
Raczkowanie

wa積e, 瞠 liczby s w uniwersalnym j瞛yku , bo czas trzymania farby jest najwa積iejszy reszt robi豉bym na oko

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-14, 20:07   #600
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
wa積e, 瞠 liczby s w uniwersalnym j瞛yku , bo czas trzymania farby jest najwa積iejszy reszt robi豉bym na oko
tylko 瞠 w tej instrukcji s a 4 opcje trzymania farby na g這wie z r騜nym czasem, w zale積o軼i od efektu... ale przet逝macz sobie

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.