Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-14, 20:19   #601
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Chii - wstawilabys zdjecie swoich wlosow, jakie masz obecnie? Bo ja tez mam brazowe i tez bede farbowala 7,4 lub 8,4 i zastanawiam sie czy dawac dekolor na poczatku? Na jakim poziomie masz ten braz?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-04-14, 20:28   #602
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

o kurcze, 4 opcje podzielisz si t逝maczeniem troszku? jestem zielona we francuskim, ani s堯wka a potem b璠 trzyma豉 tak d逝go, 瞠 wyjd ca豉 pomara鎍zowa
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-14, 21:35   #603
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

jutro postaram si zrobi fotk moich w這s闚- farbowa豉m p這mienn iskr i wysz造 rude ale wyblak造 do takiego jasnego kasztanowego- jasn br您 z rudym po造skiem a w dziennym 鈍ietle taki sprany rudy. Ci篹ko okre郵i wi璚 postaram si wstawi zdj璚ie.

Co do instrukcji..to jutro bed kombinowa i t逝maczy ale szczerze to nie wiem czy co z tego wyjdzie mog dla zainteresowanych jutro wstawi foto instrukcji albo skan.

Wiza瘸nka Nerla robi豉 t farb ale miesza豉 par kolor闚 (w tym jaki tycjan te) i trzyma豉 "na oko" i wyszed jej 郵iczny kolor (zdj璚ie w w徠ku o rudych w這sach), mi poleci豉 trzyma tyle ile przy tradycyjnych czyli 20 min odrosty 10 min reszta w這s闚. Tyle 瞠 to pewnie si sprawdza przy rozja郾iaczu 6procent .

Ja mam odrosty i przy rozja郾iaczu 9procent mog造by wyj嗆 ja郾iejsze gdybym trzyma豉 je d逝瞠j ni reszt w這s闚, tym bardziej, 瞠 baby_luv_gold w tym w徠ku napisa豉 "po pierwsze jak farbujesz wlosy z odrostami i chcesz rozjasnic wlosy uzywajac mocniejszej wody kladziesz mieszanke na wlosy farbowane , a dopiero potem na odrosty "

dlatego wol trzyma si instrukcji

wrzucam to co znalaz豉m w necie o chantalu:

Koloryzacja trwa豉
- nale篡 wymiesza farb chantal prosalon i oxydant w proporcjach 1:1 czyli do 50ml farby nale篡 doda 50ml oxydantu.

rodzaje oxydant闚 prosalon, kiedy stosujemy:

3%- koloryzacja semi-permanentna, wzmocnienie krycia kolor闚 w ch這dnej tonacji, przyciemniania
6%- stosujemy do pracy na w這sach rozja郾ianych, krycie siwizny, zmiana koloru o 1-2tony
9%- zmiany koloru na ja郾iejszy o 2-3poziomy, do pierwszego koloryzowania
12%- zmiany koloru na ja郾iejszy o 3-4poziomy, pracy na superblondach

koloryzacja trwa豉 6,9,12%- 35-45min
koloryzacja ton w ton-3%- 25min

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2010-04-14 o 22:16
Chii1986 jest offline  
Stary 2010-04-15, 14:22   #604
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Napisane przez Agidudu Poka wiadomo嗆
czekamy na fotki
Prosz Bardzo!!!!!! Nareszcie mam wolne wi璚 wrzucam foto
Dwie zrobione w domu blisko okna a jedno na dworzu.
Te w domu zrobi豉m przed chwil, dopiero wysch造 mi w這sy, nie uk豉da豉m ich wi璚 nie zwracajcie uwagi na nie豉d na g這wie
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-15, 19:26   #605
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

chii 45min?? nie trzymalabym tak dlugo bo raz tak zrobilam i wlosy zaczely wypadac, no way! gora 30min

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-15, 19:50   #606
Agidudu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
Prosz Bardzo!!!!!! Nareszcie mam wolne wi璚 wrzucam foto
Dwie zrobione w domu blisko okna a jedno na dworzu.
Te w domu zrobi豉m przed chwil, dopiero wysch造 mi w這sy, nie uk豉da豉m ich wi璚 nie zwracajcie uwagi na nie豉d na g這wie

安ietny kolor Utwierdzi豉 mnie w przekonaniu co do farbowania t iskr
Agidudu jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:14   #607
gingerbabe
Raczkowanie

Dziekuj pieknie
Czekam na Twoje foto po ufarbowaniu.
Tylko pami皻aj nie przesad z czasem
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:18   #608
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

Gigerbabe- pi瘯ny kolor! Prze郵iczny!
Jejku, czyli jak b璠 farbowa p這mienn iskr to serio najpierw k豉嗆 na farbowane, a p騧niej na odrosty? Troch ci篹ko, ale c騜. A po ilu minutach na這篡 na odrosty?
Stary 2010-04-15, 20:22   #609
gingerbabe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Gigerbabe- pi瘯ny kolor! Prze郵iczny!
Jejku, czyli jak b璠 farbowa p這mienn iskr to serio najpierw k豉嗆 na farbowane, a p騧niej na odrosty? Troch ci篹ko, ale c騜. A po ilu minutach na這篡 na odrosty?

Ja k豉d豉m iskr na jaki centymetrowy odrost od razu na ca這嗆 poniewa by豉m sama w domu i mi si nie chcia這 babra z odrostami a ze nak豉da sie ja na zwilzone wlosy to po prostu wmasowalam calosc od razu na cala glowe i mam jednolity kolor.
Ale zazwyczaj nak豉dam najpierw na odrost potem na reszt w這s闚(farbowanych)
Niby ta farba ma rozjasnic wlosy ale mi odrost wyszedl rowno z reszta
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:27   #610
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
chii 45min?? nie trzymalabym tak dlugo bo raz tak zrobilam i wlosy zaczely wypadac, no way! gora 30min
ja trzymam zawsze 30-35min i nic mi si z w這sami nie dzieje a wi璚ej nie zamierzam

co do chantala to napisa豉m do ich firmy i przes豉li mi instrukcj po polsku wszystko ju wiem ale wypr鏏owa豉m chantal jasny tycjan i 9%oxydant na pasemku 35min a na drugim p這mienn iskr te 9% i tyle samo czasu0- iskra wysz豉 豉dniej, bardziej rudo a chantal tak kasztanowo raczej (na moich w這sach chyba 瘸den rudy ju nigdy nie b璠zie rudy tylko kasztanowy:/). Wi璚 chyba jednak ponownie u篡j iskry.

dodaj instrukcj chantala

red chamelon ja robi豉m iskr to najpierw k豉d豉m na odrosty a potem na reszt w這s闚 tak jak w instrukcji w opcji "farbowanie odrost闚" ale fakt, wysz造 ciut ja郾iejsze od reszty wi璚 chyba lepiej najpierw na這篡 na w這sy omijaj帷 odrosty a potem dopiero na odrosty.

Ale to ju na w豉sne ryzyko, przy standardowym na這瞠niu najpierw odrosty a potem reszta nie wida bardzo r騜nicy w kolorze mi璠zy odrostami a reszt, u mnie by豉 widoczna minimalnie, jedynie w mocnym 鈍ietle.

Sama si teraz zastanawiam czy nie na這篡 najpierw na d逝go嗆 a potem na odrosty tym bardziej, 瞠 jak zale篡 mi na rozja郾ieniu. Jak trzyma豉m na pasemku 35min to lepiej mi rozja郾i這 i chwyci這 bardziej rudo ni jak ostatnio farbowa豉m- najpierw odrost 15-20min i potem reszta 5-10min.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2010-04-15 o 20:34
Chii1986 jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:29   #611
gingerbabe
Raczkowanie

Ja to ostatnio bujam w ob這kach, wrzuci豉m zdj璚ie z avatara a to stare zdj璚ie sprzed farbowania chcia豉m wrzuci inne. Specjalnie wysz豉m na dw鏎 瞠by pokaza jak na dworzu kolor si prezentuje.
Ale je郵i chodzi o reszt zdj耩 to robione dzi w domku bez lampy i sztucznego o鈍ietlenia.
Tak to jest jak si robi kilka rzeczy na raz.
Wybaczcie mi zakr璚ona jaka dzisiaj jestem
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:41   #612
Chii1986
Zakorzenienie

gingerbabe 郵iczny masz kolor po iskrze..mi wychodzi bardziej przygaszony, mniej rudy chyba to zale篡 od wyj軼iowego koloru.. jak k豉d豉m na blond albo jasny rudy to wszystkie rudo軼i wychodzi造 豉dnie i intensywnie (co jak u Ciebie i modelki na opakowaniu Iskry), odk康 raz zrobi豉m br您em niby wr鏂i豉m do rudego ale za ka盥ym razem rudy wychodzi ma這intensywny i wymywa si do kasztanowego:/ ale dekoloryzacji nie chc wi璚 pozostaje mi si z tym pogodzi;-)

ja jutro farbuj albo iskr albo tym jasnym tycjanem sama nie wiem
Stary 2010-04-15, 20:43   #613
Agidudu
Raczkowanie

Ok a jak d逝go trzyma豉 farb?
Agidudu jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:57   #614
gingerbabe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agidudu Poka wiadomo嗆
Ok a jak d逝go trzyma豉 farb?
Ju tam wcze郾iej pisa豉m 瞠 mi si pralka popsu豉 jak sz豉m zmy farb i przetrzyma豉m do 60 min do陰czy豉m zdj璚ia jaki mi kolor wtedy wyszed spokojnie 30-35 minut mo瞠sz potrzyma-nie d逝瞠j bo wyjdzie ciemny

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
gingerbabe 郵iczny masz kolor po iskrze..mi wychodzi bardziej przygaszony, mniej rudy chyba to zale篡 od wyj軼iowego koloru.. jak k豉d豉m na blond albo jasny rudy to wszystkie rudo軼i wychodzi造 豉dnie i intensywnie (co jak u Ciebie i modelki na opakowaniu Iskry), odk康 raz zrobi豉m br您em niby wr鏂i豉m do rudego ale za ka盥ym razem rudy wychodzi ma這intensywny i wymywa si do kasztanowego:/ ale dekoloryzacji nie chc wi璚 pozostaje mi si z tym pogodzi;-)

ja jutro farbuj albo iskr albo tym jasnym tycjanem sama nie wiem
Ja w styczniu zrobi豉m dekoloryzacj z br您u. W這ski si zniszczy造 troch, podcie豉m je i fajne mi teraz farba 豉pie ale niestety nadal szybko mi si kolor wyp逝kuje. Od dekoloryzacji farbowa豉m 4 razy w這sy i chyba jeszzce w這ski nie "najad造" si tej farby na tyle 瞠by kolor d逝瞠j si utrzymywa ale po iskrze widz r騜nic kolor si wyp逝kuje ale nie tak bardzo jak ostatnio.
Wrzu foto po ufarbowaniu
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-15, 21:05   #615
Chii1986
Zakorzenienie

ginger, z farbowania na farbowanie kolor b璠zie si trzyma d逝瞠j. Jak ja k豉d豉m na blond po rozja郾iaczu to po tygodniu z rudego by豉m ca趾owicie blond znowu chyba rozja郾iane albo zdekoloryzowane w這sy niby 豉twiej i intensywniej 豉pi farb ale szybko si jej pozbywaj.

Postaram si wrzuci foto chocia m鎩 aparat jest taki kiepski, 瞠 b璠zie ci篹ko..przek豉muje kolory.

p鏦i co net mi zwolni i nie mog wrzu za陰cznik闚 moich "br您" w這s闚 i tej polskiej instrukcji chantala :/
Stary 2010-04-15, 21:16   #616
gingerbabe
Raczkowanie

Cytat:
ginger, z farbowania na farbowanie kolor b璠zie si trzyma d逝瞠j. Jak ja k豉d豉m na blond po rozja郾iaczu to po tygodniu z rudego by豉m ca趾owicie blond znowu chyba rozja郾iane albo zdekoloryzowane w這sy niby 豉twiej i intensywniej 豉pi farb ale szybko si jej pozbywaj.

Postaram si wrzuci foto chocia m鎩 aparat jest taki kiepski, 瞠 b璠zie ci篹ko..przek豉muje kolory.

p鏦i co net mi zwolni i nie mog wrzu za陰cznik闚 moich "br您" w這s闚 i tej polskiej instrukcji chantala :/
Licz, 瞠 po kilku farbowaniach kolor b璠zie si d逝瞠j trzyma bo po miesi帷u mam jasny rudy taki blond miedziany.
M鎩 aparat te sfiksowa, zreszt ten w kom鏎ce te jak robi豉m zdj璚ia to wychodzi造 mi r騜owe w這sy. Zr鏏 zdj璚ie jutro przy normalnym 鈍ietle

Edytowane przez gingerbabe
Czas edycji: 2010-04-15 o 21:17
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-16, 00:52   #617
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:

farby profesjonalne roznia sie od tych sklepowych , poniewaz w salonie uzywa sie ciepla , zreszta skladowo sie roznia , nie sa az tak drastyczne dla wlosa jak te z ''p馧ki''.
Ja zwykle uzywam kolestonu i na glowie trzyma sie ta farbe 40 minut bez uzycia ciep豉, ja wyczytalam ze Prosalon trzyma sie na glowie 35-45 min Z uzyciem ciepla . Zreszta w salonie fryzjerka sprawdza postep koloryzacji .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Intensywno嗆 koloru nie zale篡 od czasu farbowania. Koniecznie trzeba trzyma si do陰czonej do opakowania instrukcji. Oczekiwany kolor uzyskuje si w kilku etapach i nie mo積a go przerwa w dowolnej chwili. Je郵i sp逝cze Pani barwnik wcze郾iej, ni nale篡, kolor mo瞠 by matowy, nieregularnie po這穎ny albo w og鏊e niewidoczny. Za przed逝瞠nie zabiegu tylko bardzo zniszczy w這sy.

z pytan do fryzjerki
Stary 2010-04-16, 13:40   #618
Chii1986
Zakorzenienie

pofarbowa豉m iskr zrobi豉m inaczej ni ostatnio (20min odrosty i 10min reszta w這s闚) i efekt jest o wiele lepszy ni ostatnio. Teraz na這篡豉m farb najpierw na ca貫 w這sy omijaj帷 odrosty , zaj窸o mi to 10-15min i potem od razu na這篡豉m farb na odrosty. Ca這嗆 trzyma豉m 30-35min i w ko鎍u mam rude w這sy

wprawdzie nie jest to taka mocna, intensywna mied jak wychodzi豉 mi po farbowaniu na kolor wyj軼iowy blond ale na blondzie zawsze wychodz 豉dne rudo軼i. Bior帷 pod uwag m鎩 wyj軼iowy kolor to jestem zadowolona

ostatnim razem przy sp逝kiwaniu iskry mia豉m strasznie popl徠ane, szorstkie w這sy-typowe jak po u篡ciu farby. Tera na這篡豉m kalosa latte i w這sy s mi瘯kie, 豉two si rozczesa造.

Wrzucam fotki jednak w rzeczywisto軼i w這sy s bardziej miedziane a nie tak pomara鎍zowe

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:22
Chii1986 jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:26   #619
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

nie wiem nie uzywalam profesjonalnych farb tylko wlasnie te ze sklepowej p鏊ki, malowalam na braz-trzymalam 45min i niestety duzo wlos闚 stracilam, nie jestem ekspertem w sprawach farbowania wiec poslucham was.
chii genialny kolor tylko jak mozesz to pokaz jak wygladaja w swietle dziennym ;-)

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:28   #620
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem nie uzywalam profesjonalnych farb tylko wlasnie te ze sklepowej p鏊ki, malowalam na braz-trzymalam 45min i niestety duzo wlos闚 stracilam, nie jestem ekspertem w sprawach farbowania wiec poslucham was.
chii genialny kolor tylko jak mozesz to pokaz jak wygladaja w swietle dziennym ;-)
wszystkie fotki by造 robione w 鈍ietle dziennym przy oknie bez lampy b造skowej, jedynie fotka nr 3 chyba z lamp by豉.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:31
Chii1986 jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:32   #621
Oluskka
Raczkowanie

Cytat:
pofarbowa豉m iskr zrobi豉m inaczej ni ostatnio (20min odrosty i 10min reszta w這s闚) i efekt jest o wiele lepszy ni ostatnio. Teraz na這篡豉m farb najpierw na ca貫 w這sy omijaj帷 odrosty , zaj窸o mi to 10-15min i potem od razu na這篡豉m farb na odrosty. Ca這嗆 trzyma豉m 30-35min i w ko鎍u mam rude w這sy

wprawdzie nie jest to taka mocna, intensywna mied jak wychodzi豉 mi po farbowaniu na kolor wyj軼iowy blond ale na blondzie zawsze wychodz 豉dne rudo軼i. Bior帷 pod uwag m鎩 wyj軼iowy kolor to jestem zadowolona

ostatnim razem przy sp逝kiwaniu iskry mia豉m strasznie popl徠ane, szorstkie w這sy-typowe jak po u篡ciu farby. Tera na這篡豉m kalosa latte i w這sy s mi瘯kie, 豉two si rozczesa造.

Wrzucam fotki jednak w rzeczywisto軼i w這sy s bardziej miedziane a nie tak pomara鎍zowe
jejku! pi瘯ny kolor! ;DD
Oluskka jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:36   #622
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Wiecie mo瞠 jako oksydant ma Garnier 100% color czerwona mied?

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:48   #623
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Chii1986 郵iczny masz ten kolorek
Stary 2010-04-16, 15:00   #624
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

a to moj rudy, ktory wyszedl z ciemnego brazu, poprzez dekoloryzator i polozenie farby L'oreala Excellence Creme a odcien 7.43 (blond miedziano-zlocisty )

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline  
Stary 2010-04-16, 15:07   #625
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuczenka Poka wiadomo嗆
a to moj rudy, ktory wyszedl z ciemnego brazu, poprzez dekoloryzator i polozenie farby L'oreala Excellence Creme a odcien 7.43 (blond miedziano-zlocisty )
super
Stary 2010-04-16, 19:21   #626
Agidudu
Raczkowanie

Chii1986 郵iczny kolor
Jak masz to wrzu fotki w這s闚 przed farbowaniem
Agidudu jest offline  
Stary 2010-04-16, 21:49   #627
Tora666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Garnier 100% Color 743. Rudy straszliwie, ale szybko si spiera, jak ka盥y 篡wy odcie. ζdnie kryje i jest niedroga (jakie 15 - 16 z), polecam.
Stary 2010-04-17, 00:04   #628
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez czuczenka Poka wiadomo嗆

sliczny kolor !!!!!

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:

i wyszed idealnie scalony kolor, dla mnie idealny , brawo ze sprobowalas
Stary 2010-04-17, 07:57   #629
Chii1986
Zakorzenienie

Ci篹ko mi znale潭 zdj璚ie, kt鏎e oddaje kolor przed farbowaniem. Mia豉m takie co jak w za陰czniku tylko ja郾iejsze, wyblakni皻e- taki bardzo jasny kasztanowy, w s這鎍u rudawy.
Stary 2010-04-17, 09:18   #630
gingerbabe
Raczkowanie

Czuczenka, Chii piekne kolory
Agidudu a ty kiedy sie ufarbujesz?
pzdr
gingerbabe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.