Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-17, 10:20   #631
Agidudu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Ech.. ja dopiero po maturze.. bo nie chce 瞠by wszyscy prze篡li szok Ju normalnie dni licz
Agidudu jest offline  
Stary 2010-04-17, 11:28   #632
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

Slicznie dziekuje dziewczyny Dla mnie ten kolor to nowosc. Od zawsze mialam brazowe wlosy dosyc ciemne a dzieki temu kolorkowi nabralam charakteru aczkolwiek rudy byl zaskoczeniem dla wielu moich znajomych, T przyzwyczajal sie ze 3 dni ale dal rade

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:55   #633
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

Pi瘯ne macie te^ kolorki dziewczyny
Mia豉m zrobi zdj璚ia w這s闚 po 2 tygodniach od farbowania. Kurcz, zapomnia豉m, a teraz jest ju za p騧no, bo po這篡豉m dzisiaj szampon z Delii trzymaj帷y 4- 6 my (strasznie mia豉m popl徠ane w這sy przy rozczesywaniu). To jest chyba ten o kt鏎ym wspomina豉 gingerbabe, ale nie jestem pewna. Kosztowa 2,20:P Jak mi w這ski wyschn to zrobi zdj璚ie.
Dorwa豉m jeszcze w sklepie iskr p這mienn za 5 z. Dosz豉 do mojej kolekcji farb.
Stary 2010-04-17, 14:14   #634
Lady1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 799

cze嗆 dziewczyny
wczoraj farbowa豉m w這sy i jestem bardzo zadowolona z efektu . najpierw na 15 minut na這篡豉m rozja郾iacz, a potem garnier 100% z這tomiedziany blond na 30 minut. farbuj je na rudo od ponad roku, ale dopiero teraz w pe軟i uzyska豉m odcie o kt鏎y mi chodzi這
Lady1000 jest offline  
Stary 2010-04-17, 14:24   #635
CherieK
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
nie zapeszaj bo ja juz tak odwazna nie jestem jesli chodzi o farbowanie wloskow , mam mnostwo farb , ktore leza i czekaja na moja decyzje ale moj kochany przywiezie mi tez pure paprika farbowalam tym i mango jakies 10 latek temu ale z tego co pamietam ladnie mi wychodzily

Ciekawe czy ktos probowal tego kolorku z zalacznika , jest to jedyna rudosc dostepna w moim kraju
ok ju 瘨順順 wiadomo, na kazdych wlosach farba jest inna poza tym dziewczyny pokazywaly efekt po tej farbie ja kocham mimo wszystko bardziej naturalny miedziany rudy

Cytat:
Napisane przez czuczenka Poka wiadomo嗆
a to moj rudy, ktory wyszedl z ciemnego brazu, poprzez dekoloryzator i polozenie farby L'oreala Excellence Creme a odcien 7.43 (blond miedziano-zlocisty )
piekne masz wlosy moj ideal tylko na mnie takie nie wyjda

farbowala ktora z was Tycjanem Chantal?

marze o kolorze wlosow mojej pani z avatara pomozecie? widzialam ze niektore z was mialy bardzo podobne odcienie

Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2010-04-17 o 14:25
CherieK jest offline  
Stary 2010-04-17, 18:58   #636
red_chameleon
Rozeznanie

Ups. Przed chwilk waln窸am sobie fotki przy oknie i dopiero na zdj璚iu zobaczy豉m kolor moich w這s闚. W 篡ciu bym nie pomy郵a豉m, 瞠 po szamponie mo積a co takie osi庵n望, szczeg鏊nie bior帷 pod uwag to, 瞠 nawet po samym farbowaniu takich nie mia豉m.:P
Dziewczyny, niestety mam co z kompem (w tym przypadku z myszk) i nie mog nacisn望 opcji: Zarz康zaj za陰cznikami. Na szcz窷cie uda這 mi si utworzy album w moim profilu i doda豉m tam fotki, kt鏎e przed chwilk zrobi豉m Zajrzyjcie.
Stary 2010-04-17, 19:00   #637
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Ups. Przed chwilk waln窸am sobie fotki przy oknie i dopiero na zdj璚iu zobaczy豉m kolor moich w這s闚. W 篡ciu bym nie pomy郵a豉m, 瞠 po szamponie mo積a co takie osi庵n望, szczeg鏊nie bior帷 pod uwag to, 瞠 nawet po samym farbowaniu takich nie mia豉m.:P
Dziewczyny, niestety mam co z kompem (w tym przypadku z myszk) i nie mog nacisn望 opcji: Zarz康zaj za陰cznikami. Na szcz窷cie uda這 mi si utworzy album w moim profilu i doda豉m tam fotki, kt鏎e przed chwilk zrobi豉m Zajrzyjcie.
No cud - mi鏚
Jaki to by szampon? Mog prosi o linka?

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:46   #638
red_chameleon
Rozeznanie

Bardzo dzi瘯uj DarkNoir
Link:
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...ic1/711398.jpg
Wiecie co, tak mi si spodoba ten kolor, 瞠 a zechcia豉bym go na d逝瞠j. Jak s康zicie co powinnam robi, aby mie taki kolorek ca造 czas. Farbowa mango (w razie du篡ch odrost闚), a tak poza tym to od鈍ie瘸 w豉郾ie tym szamponem w razie potrzeby? Boj si, 瞠 jak teraz zastosuj feniksa (a zamierza豉m to zrobi) albo p這mienn iskr to do嗆 sporo kolor si zmieni i wtedy ta szamponetka z Delii ju mo瞠 nie dawa identycznego efektu.
Stary 2010-04-17, 22:23   #639
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

CherieK, ja farbowa豉m pasemko chantalem Jasny tycjan dla spr鏏owania i kolor wyszed ciemny, ciemniejszy i mniej rudy od iskry

red_chamelon super kolor, m鎩 jest bardzo podobny bo na zdj璚iach wyszed taki pomara鎍zowy-blady a w rzeczywisto軼i jest taki miedziany w豉郾ie

My郵, 瞠 podobny efekt uzyskasz Iskr albo z Loreal Feria Czysta Miedz (teraz si inaczej nazywa)-na opakowaniu pani w kr鏒kich rudych w這sach. Chocia czy efekt bedzie u Ciebie taki jak po Delii to nie wiem.

Mi po tej farbie Loreal wychodzi najpi瘯niejszy rudy jaki mia豉m ale to na blond lub rudych w這sach (na br您ie wychodzi ciemny)- tak jak na fotce..stare dobre czasy mam nadziej, 瞠 jak ju jestem ruda to nied逝go zn闚 bed mie tak miedz

jak dla mnie to Iskra i ten Loreal co na foto to dwie naj豉dniejsze rude farby
Stary 2010-04-17, 22:45   #640
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Pi瘯ne macie te^ kolorki dziewczyny
Mia豉m zrobi zdj璚ia w這s闚 po 2 tygodniach od farbowania. Kurcz, zapomnia豉m, a teraz jest ju za p騧no, bo po這篡豉m dzisiaj szampon z Delii trzymaj帷y 4- 6 my (strasznie mia豉m popl徠ane w這sy przy rozczesywaniu). To jest chyba ten o kt鏎ym wspomina豉 gingerbabe, ale nie jestem pewna. Kosztowa 2,20:P Jak mi w這ski wyschn to zrobi zdj璚ie.
Dorwa豉m jeszcze w sklepie iskr p這mienn za 5 z. Dosz豉 do mojej kolekcji farb.
tak o tej szamponetce pisa豉m
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:59   #641
red_chameleon
Rozeznanie

gingerbabe- ja t szamponetk ledwo znalaz豉m w tonie farb, kt鏎e by造 w rossmanie. By豉 gdzie ukryta na samym dnie, przywalona reszt. Dobrze, 瞠 o niej napisa豉. Wczoraj wpad豉m na pomys od鈍ie瞠nia koloru, ale dzi rano by豉m padni皻a i nie chcia這 mi si ruszy ty趾a z domu. No, ale jednak zwlek豉m si i nie 瘸逝j. Ile czasu Tobie ten kolorek z Delii trzyma?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Chii- dzi瘯i za doradzenie farbek. Ja ju na pewnym forum czyta豉m, 瞠 najpi瘯niejsz rudo嗆 daje ten kolor z LOreala (wklei豉 fotk). Mi si wydawa這 to podejrzane patrz帷 na to, 瞠 farba wydaje si ciemna. No, ale skoro tyle os鏏 chwali to widocznie jest fajna. A my郵isz, 瞠 na jasnym br您 odrostach nie wyjdzie? Przecie to farba. Kiedy na pewno si na ni porw i zaryzykuj. Jejku, tyle tych farb jest w kolejce, 瞠 a si boj na sam my郵 o nich. Chcia豉bym jednak farbowa rzadko, 瞠by unikn望 zniszczenia w這s闚. W razie czego iskr mam w szafie.
Stary 2010-04-18, 07:53   #642
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Ja te kiedy u篡wa豉m t szansonetk deli nawet gdzie kilka stron wcze郾iej wrzuca豉m zdj璚ie i tak sobie teraz my郵 czy jej nie u篡 ponownie ale jeszcze nie teraz bo mam jeszcze 郵iczny rudy kolorek na w這sach i nie musz
Stary 2010-04-18, 09:18   #643
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
gingerbabe- ja t szamponetk ledwo znalaz豉m w tonie farb, kt鏎e by造 w rossmanie. By豉 gdzie ukryta na samym dnie, przywalona reszt. Dobrze, 瞠 o niej napisa豉. Wczoraj wpad豉m na pomys od鈍ie瞠nia koloru, ale dzi rano by豉m padni皻a i nie chcia這 mi si ruszy ty趾a z domu. No, ale jednak zwlek豉m si i nie 瘸逝j. Ile czasu Tobie ten kolorek z Delii trzyma?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Chii- dzi瘯i za doradzenie farbek. Ja ju na pewnym forum czyta豉m, 瞠 najpi瘯niejsz rudo嗆 daje ten kolor z LOreala (wklei豉 fotk). Mi si wydawa這 to podejrzane patrz帷 na to, 瞠 farba wydaje si ciemna. No, ale skoro tyle os鏏 chwali to widocznie jest fajna. A my郵isz, 瞠 na jasnym br您 odrostach nie wyjdzie? Przecie to farba. Kiedy na pewno si na ni porw i zaryzykuj. Jejku, tyle tych farb jest w kolejce, 瞠 a si boj na sam my郵 o nich. Chcia豉bym jednak farbowa rzadko, 瞠by unikn望 zniszczenia w這s闚. W razie czego iskr mam w szafie.
Szczerze m闚i帷 to nie wiem czy wyjdzie, mi na br您ie nie wychodzi豉 no ale to by normalny do嗆 ciemny br您. Odrosty mam w kolorze takiego mysiego, ja郾iejszego br您u zawsze je chwyta豉 ta farba bardzo 豉dnie. Ta farba nie jest ciemna, to 豉dny miedziany -podobnie jasny jak mango tylko mango jest bardziej marchewkowy a ta farba to bardziej spokojna ale nadal jasna miedz

wszystko zale篡 od w這s闚 i wyj軼iowego koloru- na mnie mango nie wychodzi這 intensywnie i 豉dnie, pupre paprika ju lepiej, a ta miedz loreala (jak ta farba si teraz nazywa?) wychodzi豉 super
Stary 2010-04-18, 09:33   #644
gingerbabe
Raczkowanie

[QUOTE=red_chameleon;18647 400]gingerbabe- ja t szamponetk ledwo znalaz豉m w tonie farb, kt鏎e by造 w rossmanie. By豉 gdzie ukryta na samym dnie, przywalona reszt. Dobrze, 瞠 o niej napisa豉. Wczoraj wpad豉m na pomys od鈍ie瞠nia koloru, ale dzi rano by豉m padni皻a i nie chcia這 mi si ruszy ty趾a z domu. No, ale jednak zwlek豉m si i nie 瘸逝j. Ile czasu Tobie ten kolorek z Delii trzyma?

tak przez 5 my jest intensywny potem blednie
ale mimo to nadaje 豉dny odcie

gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-18, 11:36   #645
nie pytaj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

macie moze jakies triki zeby farba sie wolniej wyplukiwala i plowiala?
Slyszalam , kolezanka mi mowila ,ze farba sie trzyma jak po farbowaniu sie ja tylko wyplucze a nie myje szamponem,prawda to?
nie pytaj jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:13   #646
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

Ja nie wiem, bo nigdy nie traktowa豉m w這s闚 po farbowaniu szamponem. Farby maj w豉軼iwo軼i myj帷e
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:17   #647
Lady1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 799

my郵, 瞠 du篡 wp造w na wyp逝kiwanie ma szampon. ja u篡wam takiego dla dzieci, jest 豉godniejszy od np. zio這wego, po kt鏎ym farba szybko mi si spiera豉. mam te jak捷 od篡wk chroni帷 kolor ale szczerze to w徠pi, 瞠 mo瞠 znacznie przed逝篡 kolor.
Lady1000 jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:52   #648
red_chameleon
Rozeznanie

Ja u篡wam szamponu i od篡wki z Nivea Color Protection.
Niestety kolor wyp逝ka si po tygodniu, wi璚 nie wiem czy to przypadkiem 軼iema nie jest!
Stary 2010-04-18, 13:29   #649
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

Nivea jest do bani Odstawi豉m
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-04-18, 14:02   #650
Blameworthy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 621

ja jestem za豉mana! kompletnie. mia豉m 豉dne, rude w這sy.
zachcia這 mi si czerwieni i mam teraz za swoje. kupi豉m intensywn czerwie garniera i wysz造 mi wi郾iowe, ciemne w這sy. 瘸逝j, 瞠 w og鏊e chwyci豉m si za t farb. nie do嗆, 瞠 zniszczy豉 mi w這sy to kolor jest do bani.
chc znowu wr鏂i do rudo軼i. jak farb mi polecicie po tym wszystkim, kt鏎a da豉by rad rozja郾i chocia troch te w這sy i przywr鏂i rudo嗆?

~~~~

walcz o pi瘯n figur!

dbam o w這sy i paznokcie

TUMBLR
Blameworthy jest offline  
Stary 2010-04-18, 14:14   #651
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez nie pytaj Poka wiadomo嗆
macie moze jakies triki zeby farba sie wolniej wyplukiwala i plowiala?
Slyszalam , kolezanka mi mowila ,ze farba sie trzyma jak po farbowaniu sie ja tylko wyplucze a nie myje szamponem,prawda to?

nigdy nie myje sie szamponem po farbowaniu ( wyjatek farby fryzjerskie)
farba stabilizuje sie we wlosie przz 2 dni i w tym czasie takze jest nie zalecane mycie wlosow

aby zapobiegac wyplukiwaniu sie farby uzywaj delikatnych szapmonow najlepiej bez sls i parabenow i nawilzaj ))
Stary 2010-04-18, 14:52   #652
Somnis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej dziewczyny!
Prosz o pomoc! Od wielu, wielu lat farbuj si na rudo, ale ostatnio co mi odbi這 i postanowi豉m zmieni kolor na blond. Cierpliwie prze篡豉m balejage na g這wie, potem mia豉m zdejmowany kolor i nareszcie dosz豉m do wymarzonego blondu... w kt鏎ym niestety wcale nie czuj si fajnie! No, ale jak cz這wiek nie zaryzykuje to si nie przekona!
Postanowi豉m wi璚 na powr鏒 sta si rud. Tylko teraz problem! Chcia豉bym mie fajny intensywny rudy (taki w stylu Klimta), ale czy na w這sy po dekoloryzjacji chwyci on fajnie i czy nie sp逝cze si od razu? Jak zrobi豉m sobie ciemnym blondem to po tygodniu w這sy by造 na powr鏒 jasne :-(
Czy Mango, kt鏎e tu w wi瘯szo軼i polecacie, chwyta na rudo czy raczej na czerwono?? A mo瞠 kt鏎a inna farba lepsza??
A co s康zicie o farbach fryzjerskich? Blond mia豉m robiony z Luocolor, mia豉 kt鏎a z Was mo瞠 rudo軼i z tej serii?
Sorki za nawa pyta i z g鏎y dzi瘯i za pomoc!
Somnis jest offline  
Stary 2010-04-18, 17:24   #653
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Somnis my郵 瞠 mango mo瞠 ci fajnie chwyci na blondzie co prawda ja k豉d豉m sobie na spran intensywn mied garniera i moje w這ski by造 bardziej z這te ni rudej jak je farbowa豉m a teraz mam od ponad 2 tyg manogo i 鈍ietnie mi si trzyma .
Ale jak ju wspomnia豉 mia豉 robion dekoloryzacj i faktycznie mo瞠 ci gorzej chwyci z tego co mi wiadomo zniszczone w這sy s豉biej 豉pi kolor i mo瞠 ci wyj嗆 nie r闚no ale zawsze mo瞠sz spr鏏owa .
Ja na twoim miejscu odczeka豉 bym troch przed kolejnym farbowaniem nie ma co niszczy w這s闚 mo瞠 spr鏏uj troch od篡wi w這sy 瞠by kolor lepiej p騧niej chwyci
Stary 2010-04-18, 17:40   #654
gingerbabe
Raczkowanie

Ja zawsze my豉m szamponem w這sy tu po farbowaniu- teraz to si zmieni.
Jak konkretnie mark szamponu polecacie?
Ja teraz u篡wam Eva moc 3 zi馧 do w這s闚 cienkich, zniszczonych z tendencj do wypadania. Do koca nie jestem zadowolona bo kiepsko si pieni i skleja w這sy.
Mo瞠cie poleci mi jaki dobry szampon i odzywk do w這s闚 farbowanych?
B璠 wdzi璚zna
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-18, 17:49   #655
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
Ja zawsze my豉m szamponem w這sy tu po farbowaniu- teraz to si zmieni.
Jak konkretnie mark szamponu polecacie?
Ja teraz u篡wam Eva moc 3 zi馧 do w這s闚 cienkich, zniszczonych z tendencj do wypadania. Do koca nie jestem zadowolona bo kiepsko si pieni i skleja w這sy.
Mo瞠cie poleci mi jaki dobry szampon i odzywk do w這s闚 farbowanych?
B璠 wdzi璚zna
Zajrzyj na KWC. Najlepsze oceny ma Gliss Kur. Ale mi strasznie w這sy obci捫a.
Teraz przerzuci豉m si na Timotei a od篡wk mam z Rossmanna z serii Yung (wyg豉dzaj帷 i do w這s闚 farbowanych).
Poza tym polecam od篡wk w saszetce Marion - MariColor do w這s闚 o odcieniu czerwonym

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-18, 17:59   #656
Somnis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzi瘯i Evelyn23! Spr鏏uje odczeka, cho mnie korci strasznie, bo w tym blondzie czuj si jaka nijaka! Jak to stwierdzi豉 moja kumpela - bez rudego nie jestem rasowa ;-)
Somnis jest offline  
Stary 2010-04-18, 18:00   #657
gingerbabe
Raczkowanie

Ja chcia豉m zacz望 u篡wa szampon闚 "naturalnych" i kupi豉m ten Eva.
Gliss Kur dla mnie pora磬a, obci捫a w這sy.
Kiedy by豉m zadowolona z Tiomotei, mo瞠 spr鏏uj ponownie.
pamietam, 瞠 mia豉m fajne w這ski po nim.
Szukam czego co wzmocni w這sy, nie obci您y ich-ale za rozs康n cen
Ta odzywka Marion to odzywka czy szamponetka koloryzuj帷a?
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-04-18, 18:30   #658
nie pytaj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

o prosze a ja wiecznie mylam 3 razy wlosy po farbowaniu !!! to teraz jak bede farbowac to nie bede tego robic .
a rzeczywiscie trzyma sie farba dluzej dzieki temu?
nie pytaj jest offline  
Stary 2010-04-18, 18:43   #659
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
Ja chcia豉m zacz望 u篡wa szampon闚 "naturalnych" i kupi豉m ten Eva.
Gliss Kur dla mnie pora磬a, obci捫a w這sy.
Kiedy by豉m zadowolona z Tiomotei, mo瞠 spr鏏uj ponownie.
pamietam, 瞠 mia豉m fajne w這ski po nim.
Szukam czego co wzmocni w這sy, nie obci您y ich-ale za rozs康n cen
Ta odzywka Marion to odzywka czy szamponetka koloryzuj帷a?
Tu masz opis:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...arbowanych.htm

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-18, 19:13   #660
gingerbabe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za link, pierwszy raz widz takie cudo
gingerbabe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.