Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-06-16, 17:59   #961
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka wiadomo嗆
Wiesz co ja robi豉m ostatnio w這sy u fryzjera i te wyszed mi czerwonawy ale na zdj璚iach by rudy w sensie pomara鎍zy. Po tygodniu zmy豉 si ta czerwona po鈍iata i zosta 郵iczny rudy kolor tak wi璚 mo磧iwe ,瞠 w twoim wypadku te tak b璠zie (jeszcze zale篡 jak cz瘰to myjesz w這sy).

By the way- dzi farbuj p這mienn iskr, zobaczymy co z tego b璠zie bo to m鎩 pierwszy raz z t farb. A tak poza tym strasznie trudno j dosta. Alez si musia豉m nachodzi aby j znale潭. Trzymajcie kciuki.

B璠ziesz zadowolona. Fajny kolor wychodzi

Agusiaki 磧e si wyrazi豉m, mia豉m na my郵i to, 瞠 po p逝kance woda jest czysta- sorka m鎩 b陰d
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-06-16, 18:05   #962
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m chrapke i nadal mam na majirela 7,40 - no cudny jest! Prawdziwy jasny, 篡wy rudy bez czerwieni. Jaka cholera mnie podkusi豉, 瞠by jednak wzi望 ten koleston!
Troch si jednak boj, 瞠 chwyci mi nier闚no, bo m鎩 kolor jest nieco ciemniejszy (chocia niby wynika z numeracji, 瞠 o ton ciemniejszy ni 88.43 kolestona ale nie wydaje mi si). B璠 musia豉 pokombinowa z dwoma rodzajami wody - mniejszy na odrost a mocniejszy na d逝go嗆 w這sa). Jak spr鏏ujesz jednak to pokaz fotk, ch皻nie zobacze :P

!
kolor sliczny , zywy miedziany , pamietajmy ze miedz to od豉m czerwieni wiec na poczatku bedzie taki , ja po mango tez mialam taki i bylam zalamana , jak ty ) ale juz jest spoko , nastepnym razem robie jednak kolestonem 7/4 . A robilam kolorkiem 7/43 i byl on bardziej czerwonawy , zreszta jak z nazwy wynika jest to tycjan , 88/44 bylby bardziej czysty miedziany . Jednakze i tak mi sie bardzo podoba twoj kolorek

a co do basenow , ja chodze czesto i niestety to ma wplyw na kolor , zwlaszcza taki jak nasz , wyplukuje sie szybciej ale tylko troszeczke
Miedz jest i tak bardziej trwala niz czerwien takze mamy troszke lepiej
Stary 2010-06-16, 18:11   #963
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

a to moje Mango , mam juz 2 cm odrosty , a kolor nadal trwa , choc poczatkowo , jak pisze wyzej nie bylam zadowolona
wygladam jak lekko zmokla kura to przez wiatry nadmorskie , jak powieje to moje cienkie w這si皻a tak wygl康aj
Stary 2010-06-16, 21:15   #964
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
a to moje Mango , mam juz 2 cm odrosty , a kolor nadal trwa , choc poczatkowo , jak pisze wyzej nie bylam zadowolona
wygladam jak lekko zmokla kura to przez wiatry nadmorskie , jak powieje to moje cienkie w這si皻a tak wygl康aj
No i w豉郾ie ja bym taki kolor chcia豉 jak ty masz teraz Cudo!
A o kolestonie to powiem Ci tyle, 瞠 kolor 7.4 jest du穎 ciemniejszy ni ten kt鏎ym ja teraz robi豉m i na dodatek mocniej czerwony. Jeste pewna, 瞠 chcesz mie taki ciemny?
A co do kolorystyki to dok豉dnie odwrotnie ni m闚isz. Wszystkie odcienie, kt鏎e ko鎍z sie na 44 s bardziej w czerwie a ko鎍闚ka 43 jest bardziej w mied.

a tak na marginesie dodam, 瞠 widz spore nasze podobie雟two - te mam sporo pieg闚, grzywka identyczna, podobne rysy twarzy jak Ty i nawet lini brwi Tylko oczy mam br您owe. Niesamowite widzie swoj...... siostr xero Pewnie to tylko takie uj璚ie, bo nie wierz, 瞠 mam sobowt鏎a z b喚kitnymi oczami w anglii

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-16, 23:52   #965
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
No i w豉郾ie ja bym taki kolor chcia豉 jak ty masz teraz Cudo!
A o kolestonie to powiem Ci tyle, 瞠 kolor 7.4 jest du穎 ciemniejszy ni ten kt鏎ym ja teraz robi豉m i na dodatek mocniej czerwony. Jeste pewna, 瞠 chcesz mie taki ciemny?
A co do kolorystyki to dok豉dnie odwrotnie ni m闚isz. Wszystkie odcienie, kt鏎e ko鎍z sie na 44 s bardziej w czerwie a ko鎍闚ka 43 jest bardziej w mied.

a tak na marginesie dodam, 瞠 widz spore nasze podobie雟two - te mam sporo pieg闚, grzywka identyczna, podobne rysy twarzy jak Ty i nawet lini brwi Tylko oczy mam br您owe. Niesamowite widzie swoj...... siostr xero Pewnie to tylko takie uj璚ie, bo nie wierz, 瞠 mam sobowt鏎a z b喚kitnymi oczami w anglii

hihi ) dobre siostrzyczko , a oczka mam zielone tylko na zdjeciu jakos tak wyszlo :P hmm zobacz moje wczesniejsze zdjecia , gdzies sa w postach i ocen podobienstwo , az sama jestem ciekawa

a do tematu - no wlasnie ja juz robilam kolestonem 7/4 i mialam taki kolorek jak teraz po mango , w sumie to te same odcienie bo mango to 74 , czyli tylko bez 豉ma鎍a . Robilam tez 7/43 i wyszedl bardziej w czerwien , poniewaz jest to czerwono - zloty sredni blond ,zobacz linka , ktory podaje http://www.wellausa.com/consumer/pro...ew/nuances.php - . Na twoj kolorek polowalam tutaj w UK bo jest sliczny , kiedys byl taki odcien safiry - zakochalam sie w nim , niestety moge pomarzyc w kraju w ktorym maskuje sie kazda rudosc.

Pozdrawiam serdecznie

p.s
znalazlam to czego szukalam o odcieniach kolestonu

TONAL CHARACTERISTICS

-/34 Gold Red Base
For natural coppers that are more gold than red.

-/4 Red Base
For natural-warm red. Can be added to /3 for coppers.

-/43 Red Gold Base
For deeper coppers that are more red than gold.

-/45 Red Red-Violet Base
For deep reds with a hint of coolness.

-/46 Red Violet Base
For deep cool reds.

-/5 Red-Violet Base
For cool red tones.

-/6 Violet Base
On 6 and 7 levels, will create burgundy wine tones.
On 3 and 4 levels, will create purple eggplant tones.

--/43 Intensive Red Gold Base
-/44 Most Intensive Red Red Base
-/46 Intensive Red Violet Base
-/65 Most Intensive Violet Red-Violet Base

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-06-17 o 00:04
baby_luv_gold jest offline  
Stary 2010-06-17, 09:59   #966
mokry kalosz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Matko Polko, jakie pi瘯ne kolory Wam wychodz! Te tak chc!
Przeczyta豉m ca造 w徠ek i postanowi豉m kupi Garniera 100%, numer 743. Teraz czekam na pierwszy dzie wakacji. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie cho troch rudy kolor.
mokry kalosz jest offline  
Stary 2010-06-17, 13:57   #967
wiccanka
Raczkowanie

Wklejam zdj璚ia po farbowaniu. Musz przyzna ,瞠 jestem bardzo zadowolona. D逝go czeka豉m aby w ko鎍u uzyska taki efekt. P這mienna iskra bedzie teraz ju moim sta造m wyborem, jak sadz. Mam tylko nadziej ,瞠 nie wyp逝ka si w ekspresowym tempie.

2 pierwsze fotki w 鈍ietle raczej dziennym (ale w domu) , ostatnie w 鈍ietle sztucznym. W s這鎍u s jeszcze bardziej intensywne, 豉dnie si b造szcz na pomara鎍zowo-z這to.
wiccanka jest offline  
Stary 2010-06-17, 14:01   #968
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Wklejam zdj璚ia po farbowaniu. Musz przyzna ,瞠 jestem bardzo zadowolona. D逝go czeka豉m aby w ko鎍u uzyska taki efekt. P這mienna iskra bedzie teraz ju moim sta造m wyborem, jak sadz. Mam tylko nadziej ,瞠 nie wyp逝ka si w ekspresowym tempie.

2 pierwsze fotki w 鈍ietle raczej dziennym (ale w domu) , ostatnie w 鈍ietle sztucznym. W s這鎍u s jeszcze bardziej intensywne, 豉dnie si b造szcz na pomara鎍zowo-z這to.

郵iczne masz te w這ski i jakie zdrowe koncowki
Stary 2010-06-17, 14:43   #969
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

WOOW! No bomba!
Szczeg鏊nie w 鈍ietle sztucznym wygl康a bosko, no i pewnie w s這鎍u te. a mo瞠sz pokaza swoje w這ski przed farbowaniem? Chcia豉bym zobaczy na jaki kolorek ci chwyci這 tak 豉dnie.

Baby Luv napisalam do ciebie na gg Obejrza豉m inne Twoje fotki i tak jak my郵a豉m du瞠 podobie雟two by這 tylko na jednym tym jednym uj璚iu Co nie zmienia faktu, 瞠 郵iczne z Ciebie dziewcz!

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-06-17 o 15:24
agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-17, 15:57   #970
wiccanka
Raczkowanie

Niestety zdj璚ia przed nie zrobi豉m(zapomnia豉m :/ ), mam jedynie po poprzednim farbowaniu ale to bez sensu bo teraz k豉d豉m farb na sprany tamten poprzedni kolor.
wiccanka jest offline  
Stary 2010-06-17, 17:03   #971
201604190949
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 274

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka wiadomo嗆
Matko Polko, jakie pi瘯ne kolory Wam wychodz! Te tak chc!
Przeczyta豉m ca造 w徠ek i postanowi豉m kupi Garniera 100%, numer 743. Teraz czekam na pierwszy dzie wakacji. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie cho troch rudy kolor.
Ja w豉郾ie dzi chc u篡 743 Ten rudy, kt鏎y mam teraz to Mango i wyszed zdecydowanie za ciemny, za czerwony jak dla mnie. A ja szukam bardziej pomara鎍zowego efektu wi璚 mo瞠 ten rudy blond Garniera b璠zie ok. Chocia przyznam, 瞠 nie chcia豉bym wraca do Garniera 100%, zrobi mi lekk krzywd jak farbowa豉m nim na czarno.

I intensywnie poszukuj w sklepach Iskry Joanny i tych saszetek Mariona czy jak mu tam. No nie ma nigdzie

wiccanka, bardzo 豉dny kolor
201604190949 jest offline  
Stary 2010-06-17, 17:33   #972
madllen31
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

cze嗆 dziewczyny!
widz, 瞠 znacie si na rzeczy i pomy郵a豉m, 瞠 i mi pomo瞠cie

marz o rudych w這sach i to ju od dawna, ale dopiero niedawno postanowi豉m "si farbn望" ... za namow kole瘸nki, jej pomoc i u篡ciu farby loreal (jak zwykle musia豉m wyrzuci pude趾o i nie wiem jaki by dok豉dnie odcie). i takim oto sposobem mam z br您owych w這s闚, co czerwonego, co chyba nawet nie sta這 obok rudego cho czasem kto burknie, 瞠 wpadaj w rudy ... czy je郵i pofarbuj w這sy ja郾iejszym odcieniem farby z tej samej firmy, z豉pie na tym kolorze, kt鏎y ju mam, rozja郾i i b璠zie bardziej rudy?
z g鏎y dzieki za odpowied i pomoc
madllen31 jest offline  
Stary 2010-06-17, 20:02   #973
mokry kalosz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 1000days Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie dzi chc u篡 743 Ten rudy, kt鏎y mam teraz to Mango i wyszed zdecydowanie za ciemny, za czerwony jak dla mnie. A ja szukam bardziej pomara鎍zowego efektu wi璚 mo瞠 ten rudy blond Garniera b璠zie ok. Chocia przyznam, 瞠 nie chcia豉bym wraca do Garniera 100%, zrobi mi lekk krzywd jak farbowa豉m nim na czarno.
Tzn. co dok豉dnie Ci zrobi?
mokry kalosz jest offline  
Stary 2010-06-17, 20:30   #974
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madllen31 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny!
widz, 瞠 znacie si na rzeczy i pomy郵a豉m, 瞠 i mi pomo瞠cie

marz o rudych w這sach i to ju od dawna, ale dopiero niedawno postanowi豉m "si farbn望" ... za namow kole瘸nki, jej pomoc i u篡ciu farby loreal (jak zwykle musia豉m wyrzuci pude趾o i nie wiem jaki by dok豉dnie odcie). i takim oto sposobem mam z br您owych w這s闚, co czerwonego, co chyba nawet nie sta這 obok rudego cho czasem kto burknie, 瞠 wpadaj w rudy ... czy je郵i pofarbuj w這sy ja郾iejszym odcieniem farby z tej samej firmy, z豉pie na tym kolorze, kt鏎y ju mam, rozja郾i i b璠zie bardziej rudy?
z g鏎y dzieki za odpowied i pomoc

Z br您u do rudego nie zejdziesz farb. Musisz albo rozja郾i albo u篡 dekoloryzatora.
Teraz to najlepiej by by這 poczeka a ta czerwie si wyp逝cze (szampon przeciw逝pie穎wy ci w tym pomo瞠), a z br您u wyp逝cze si tak czy siak i wtedy rozja郾i nieco i dopiero wtedy po這篡 farb.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-17, 21:24   #975
19Tygrysica84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Kobietki POMOCY

Postanowi豉m z czarnego farbowanego 豚a zrobi si na ognist rud kobiet (kolor taki jak ma Ania Wyszkoni lub Kasia Zieli雟ka). W 鈔od id do fryzjerki zdj望 t czarn farb i po這篡 rud. Na stronie Welli spodoba mi si P這mienny Granat, ale NIGDZIE nie mog go znale潭 Wycofali go czy co? Jaka inna farba b璠zie dobra, aby uzyska taki kolor jak chc? Mango troch si boj (bardzo intensywna), a cena te niema豉... Joanna P這mienna Iskra? Jaki Garnier? Nie chce czerwieni na g這wie tylko RUDE. Mo瞠 inny Loreal? Nie mam poj璚ia... Czytam forum i ju wiem, 瞠 nic nie wiem Prosz pom騜cie Kochane
19Tygrysica84 jest offline  
Stary 2010-06-17, 21:47   #976
agusiaki
Rozeznanie

Jak nie chcesz czerwieni to czemu szukasz P這miennego Granatu? Przecie to 100% czerwony kolor jest... A p這mienna iskre zdj璚ia sa na poprzedniej stronie. Tylko nie bardzo rozumiem, bo z Twojego postu wynika, 瞠 idziesz do fryzjera w celu dekoloryzacji i po這瞠nia fabry. No to chyba fryzjerka fabry ma, czy rudego jej zabrak這

agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-17, 21:59   #977
19Tygrysica84
Przyczajenie

Heh, ma farby, tylko ja sprytnie wymy郵i豉m, 瞠 sama kupi farb, p鎩d ze swoj farb, aby potem m鏂 sama w domu nak豉da taki kolorek, a nie g這wi si co po這篡 na farb od fryzjerki

Chc rude w這ski, a nie wiem jaka farba nie b璠zie czerwona

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Wiccance CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDNA wysz豉 ta p這mienna iskra Joanny
Stary 2010-06-17, 22:02   #978
agusiaki
Rozeznanie

oj, ja na Twoim miejscu da豉bym fryzjerce na這zy jej farb - bo jak co nie wyjdzie jak chcia豉 to mo瞠sz u niej reklamowa. A jak b璠zie to Twoja farba to zawsze Ci powie, 瞠 to przez t farb. To raz.
A dwa, 瞠 jednek profesjonalna farba to nie to samo co dost瘼ne w sklepach farby dla og馧u. A to co fryzjerka Ci na這篡 od siebie mo瞠sz potem tez kupi sama i naklada w domu (hurtownie fryzjerskie, allegro)
Oczywi軼ie zrobisz jak uwa瘸sz. P這mienna Iskra wychodzi 豉dnie.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-17, 22:23   #979
201604190949
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 274

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka wiadomo嗆
Tzn. co dok豉dnie Ci zrobi?
Mocno mi przesuszy w這sy. Tak mooocno mocno. Nie przej窸abym si tym tak bardzo gdyby nie to, 瞠 przesuszenie w這s闚 by這 jednym z powod闚, dla kt鏎ych je obci窸am.
201604190949 jest offline  
Stary 2010-06-19, 12:20   #980
accided
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witajcie, chcia豉bym si zapyta jak szamponetk mam kupi aby wyszed mi rudy wpadaj帷y w br您 kolor. Mam naturalny kolor w這s闚 ciemny blond.
accided jest offline  
Stary 2010-06-20, 14:25   #981
asiaTM
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

hej dziewczyny
a wiecie mo瞠 jakiej farby u篡 瞠by wyszed kt鏎y z tych kolor闚?
(na tym 2. z g鏎y ma ja郾iejsze pasemka to na to nie patrzcie )
?

asiaTM jest offline  
Stary 2010-06-21, 12:46   #982
Neti89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Dziewczyny robi豉 kt鏎a z Was majirel 7,44? Wychodzi intensywny?
Neti89 jest offline  
Stary 2010-06-21, 15:28   #983
mabdag
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

rowniez moge polecic plomienna iskre z joanny. poszukiwalam pomaranczowej farby i sie nie zawiodlam mniej intensywny efekt daje jesienny lisc - taki bardziej przytlumiony pomarancz. a plomienna iskra zostaje moim numerem jeden! plusem jest dlugie utrzymywanie sie farby na moich wloskach
efekt u mnie:

Edytowane przez mabdag
Czas edycji: 2010-06-21 o 15:35
mabdag jest offline  
Stary 2010-06-22, 11:05   #984
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

do Neti89: mam du瞠 do鈍iadczenie je郵i chodzi o ten kolor - farbowa豉m nim w這sy od 3 lat, naprawd jeden z najfajniej-szych rudo軼i w palecie Majirel, bardzo intensywny i pi瘯ny kolor, wi璚 pytaj co chcesz - od ok. 10 miesi璚y ju nie farbuj, strasznie mnie dra積i uporczywy zapach amoniaku. Teraz farbuj innymi farbami profesjonalnymi pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

do mabdag: je郵i pomara鎍zowy odcie to tylko Artego nr. 7.40 - polecam

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

AsiaTM: w豉郾ie mam taki kolor, Artego 7.40 (zdj. nr. 2)

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

do wiccanka:polecam szampon bez siarczan闚 i soli Alfaparf Splendore Hydrante Shampoo nawil瘸j帷y ,,ekstremalna ochrona koloru dla suchych lub zniszczonych w這s闚, jestem bardzo zadowolona mi璚iute鎥ie w這ski nie przet逝szczaj si, je郵i chodzi o od篡wk niedawno zakupi豉m 鈍ietn mask H-Zone Rene Blanche maska tonizuj帷a, bardzo fajnie wyg豉dza.

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-06-22 o 10:58
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-22, 16:04   #985
neonka88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

hej dziewczyny
te jestem pomara鎍zowow這sa.
W這sy na og馧 farbuj sama.
Polecam polsk farb Joanna-kolor p這mienna iskra; co prawda farba jest tania, ale praktycznie nie r騜ni si od Palety i Garniera. Do陰czam fot; w rzeczywisto軼i kolor jest bardziej ognisty:P

PS. Przepraszam za stan w這s闚-nie chcia這 mi si od篡wki nak豉da

----------------> mabdag teraz zauwa篡豉m Tw鎩 post-ale Ci lekko 豉pie iskiereka:P Intensywno嗆 chyba zale篡 od w這s闚)

Edytowane przez neonka88
Czas edycji: 2010-06-22 o 16:06
neonka88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 16:50   #986
Neti89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

kathy579 mo瞠 masz jakie zdj璚ia? ja farbowa豉m majirel 7,43 i te ten kolor jest bardzo 豉dny, ale zachcia這 mi si czego bardziej intensywnie rudego a skoro jest to g喚boka mied to mam nadziej, 瞠 taki w豉郾ie b璠zie mam tylko nadziej, 瞠 nie wpada w czerwie... jak Tobie wychodzi kathy?
Neti89 jest offline  
Stary 2010-06-22, 20:45   #987
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neonka88 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
te jestem pomara鎍zowow這sa.
W這sy na og馧 farbuj sama.
Polecam polsk farb Joanna-kolor p這mienna iskra; co prawda farba jest tania, ale praktycznie nie r騜ni si od Palety i Garniera. Do陰czam fot; w rzeczywisto軼i kolor jest bardziej ognisty:P

Na tym zdj璚iu kolor wygl康a jak 篡woczerwony. To jest bezpo鈔ednio po farbowaniu?? A mo瞠 k豉d豉 iskre na jaki czerwony kolor i dlatego tak wysz豉?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:47   #988
ewalucja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 482
GG do ewalucja

Aktualizuje moje pomara鎍zowe k豉czki Kolor po kilkakrotnym myciu rozja郾i si i takiej farby w豉郾ie szukam Tylko nie wiem jaka da mi taki efekt?
ewalucja jest offline  
Stary 2010-06-22, 22:27   #989
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Poka wiadomo嗆
Aktualizuje moje pomara鎍zowe k豉czki Kolor po kilkakrotnym myciu rozja郾i si i takiej farby w豉郾ie szukam Tylko nie wiem jaka da mi taki efekt?
Je郵i mowa jest o efekcie z drugiego zdj璚ia to na moje to jest jaki miedziany blond i w takich kolorach musisz szuka.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-23, 17:30   #990
19Tygrysica84
Przyczajenie

Jestem rudzielcem Po 4,5 godziny u fryzjerki z czarnych farbowanych w這s闚 mam ognisty rudy Najpierw rozja郾iacz, potem kupiona przeze mnie farba Joanna Promienna Iskra, kt鏎a sprawi豉, 瞠 mia豉m pomara鎍zowo-fluorescencyjne w這sy, a potem dla przygaszenia koloru Londa Professional kolor 6/4 i oksydant 6% Mam rude w這ski z ciemniejszymi cieniami, efekt rewelacyjny Jak si domyj porz康nie - wrzuc jak捷 fotk
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.