Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-06-23, 18:50   #991
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

No to zdj璚ie musi by!!! Czekamy na fotk

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-23, 20:21   #992
neonka88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Na tym zdj璚iu kolor wygl康a jak 篡woczerwony. To jest bezpo鈔ednio po farbowaniu?? A mo瞠 k豉d豉 iskre na jaki czerwony kolor i dlatego tak wysz豉?

hmmmm dla mnie ten kolor mimo wszystko jest pomara鎍zowy (mo瞠 dlatego, 瞠 k豉d豉m go na soczyst malin i wtedy to dopiero mia豉m czerwone w這sy);
kolor by bardziej intensywny, od farbowania min窸y jakie 2 tygodnie
neonka88 jest offline  
Stary 2010-06-23, 21:41   #993
19Tygrysica84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Obiecana fotka

Edytowane przez 19Tygrysica84
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:44
19Tygrysica84 jest offline  
Stary 2010-06-24, 07:12   #994
mabdag
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

neonka88 - zlaalo bardzo ladnie. zdjecia nie oddaja koloru. ale mam naprawde pomaranczowy
mabdag jest offline  
Stary 2010-06-24, 11:37   #995
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

hey Neti89: farba 7.44 to intensywny miedziany blond wed逝g numer闚 nie powinno tam byc czerwieni, ale na moich w這sach wychodzi豉 tak jakby odrobin czerwone. (podaje refleksy numeryczne: 3 - z這ty,4-mied,5-maho, 6-czerwony)
7.43 to blond miedziano z這ty - nie intensywny, wychodzi raczej jak miedziany br您ik. Ja u篡wa豉m tego kolorku 7.44 bardzo d逝go poniewa fajnie si zmywa i wtedy by bardzo fajny kolorek, problem by taki i ko鎍e szybciej si sp逝kiwa造 ni u nasady i wtedy i to mnie dobija這 bo u nasady mia豉m bardzo ogniste. Niestety nie mam fotki kt鏎a odzwierciedla ten kolorek

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
hey Neti89: farba 7.44 to intensywny miedziany blond wed逝g numer闚 nie powinno tam byc czerwieni, ale na moich w這sach wychodzi豉 tak jakby odrobin czerwone. (podaje refleksy numeryczne: 3 - z這ty,4-mied,5-maho, 6-czerwony)
7.43 to blond miedziano z這ty - nie intensywny, wychodzi raczej jak miedziany br您ik. Ja u篡wa豉m tego kolorku 7.44 bardzo d逝go poniewa fajnie si zmywa i wtedy by bardzo fajny kolorek, problem by taki i ko鎍e szybciej si sp逝kiwa造 ni u nasady i wtedy i to mnie dobija這 bo u nasady mia豉m bardzo ogniste. Niestety nie mam fotki kt鏎a odzwierciedla ten kolorek
dodam 瞠 odcie 7.44 to naj豉dniejszy odcie rudo軼i w palecie majirel
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-24, 11:39   #996
anormalnagabriela
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
GG do anormalnagabriela

Witajcie Chcia豉bym zafarbowac w這sy "p這mienn iskr" naturii ale troch sie obawiam, 瞠 na moich w這sach wyjdzie ciemny kolor. Kiedy farbowa豉m w這sy palett 鈍ietlista mied. Kolor na opakowaniu jest bardzo jasny ale mi wyszed rudy, taki jak sobie wymarzy豉m. D逝go trzyma豉m jakie 40 minut. Chcia豉bym do niego wr鏂ic ale nie mog nigdzie znale嬈 tego koloru. Chyba go wycofali.
1 zdj璚ie: To jest m鎩 naturalny kolor. nie wiem jak go okre郵ic... chyba mianem "szatyn"
2 zdj璚ie: kolor po miesi帷u po zafarbowania palett 鈍ietlista mied.
3 zdj璚ie: palett 鈍ietlista mied.

DIETA CEL: -10 kg

Wzrost: 174 cm
Waga: 61 kg
67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61

Walka z tr康zikiem

START 18.08.2010r.
anormalnagabriela jest offline  
Stary 2010-06-24, 20:34   #997
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Oto m鎩 obecny kolor (http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post20241047) robiony Majirel 8.45.

Nie podoba mi si, chocia wyszed do嗆 podobnie jak powinien (wyszed troche ciemniej ni w palecie) .

Kolor jest mocniejszy i bardziej 瘸r闚iasty ni na zdj璚iach - zupe軟ie jak to zdj璚ie modelki z farbami Majirel a w s這鎍u to zupe軟ie jak to z plakat闚 Inoa.

Niestety nie czuj si w tym kolorze, wol chyba mied, jeszcze m鎩 T powiedzia, 瞠 niefajny, wi璚 mnie dobi.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:05
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-06-24, 22:55   #998
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Coco - a jaki efekt dok豉dnie chcia豉s uzyska? Masz fotk koloru, kt鏎y chcia豉s? Je郵i wyszed ciemniej to pewnie dlatego, 瞠 k豉d豉s na ciemniejszy kolor. B璠ziesz teraz experymentowac z mieszaniem kolestona?

Tygrysica - Na Twoich w這skach tez p這mienna iskra wysz豉 czerwono i to fest Ale do karnacji pasuje jak ula. Nie wyobra瘸m sobie Ciebie w czarnych! No i masz super fryzurk, bo jak co nie wyjdzie to nie musisz d逝go czeka na powr鏒 do swojego naturalnego koloru

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-06-24, 23:01   #999
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Coco - a jaki efekt dok豉dnie chcia豉s uzyska? Masz fotk koloru, kt鏎y chcia豉s? Je郵i wyszed ciemniej to pewnie dlatego, 瞠 k豉d豉s na ciemniejszy kolor. B璠ziesz teraz experymentowac z mieszaniem kolestona?
W豉郾ie co dziwne, k豉d豉m na troch ja郾iejsze! Na 8/74 nie幢e ju sprany. I to nie na ca這嗆 od razu tylko na 15 min na d逝go軼iach.
Kolor jaki chcia豉m to mniej wi璚ej taki jak wyszed na tych zdj璚iach powy瞠j, ale w rzeczywisto軼i niestety taki nie jest (jest z 5 razy intensywniejszy...). Wrrr...
Mo瞠 po kilkunastu myciach taki si zrobi, ale wtedy pewnie ju odrost b璠 mie, wi璚 i tak do kitu.
Stary 2010-06-24, 23:04   #1000
CocoPoznan
Rozeznanie

To kolor jaki chcia豉m (moje w這sy tak wygl康aj tylko na zdj璚iach, w realu s bardziej "dobitne").

CZY KTO WIE JAKA FARBA DA TAKI EFEKT?
Niestety to wszystko naturalne rudzielce...

Czas edycji: 2010-06-24 o 23:06
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-06-25, 07:47   #1001
19Tygrysica84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Agusiaki - p這mienna iskra to tylko "podk豉d", bo na rozja郾ionych w這sach wyszed fluorescencyjny pomara鎍z na p這mienn iskr mam po這穎n profesjonaln Lond kolor 6/4 ciemny miedziany blond. W這sy mam pomara鎍zowe i to bardzo, ale na 瘸dnej fotce nie potrafi z豉pa tego koloru, bo zawsze wychodzi na zdj璚iach czerwie :/ To fakt - mam bardzo jasn karnacj, a przez wiele lat postarza豉m si smo陰 na w這sach Teraz wszyscy nie mog wyj嗆 z zachwytu zmian
19Tygrysica84 jest offline  
Stary 2010-06-25, 21:19   #1002
pati100larz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do pati100larz

Coco: Mnie wyszed dok豉dnie taki kolor na lekko rozja郾ionych w這sach (byle jakim rozja郾iaczem w kremie w tubce, bia這-niebieski; uwaga- okropnie wysusza).
Wcze郾iej mia豉m farbowane czym w odcieniach rudego, ale zupe軟ie sp逝kane, przed samym farbowaniem to by hmm jakby to okre郵i... ciemny karmel ? Nie mam zdj耩 niestety.

Potem ufarbowa豉m si kolorem MIEDZIANY BLOND Shwarzkopf Natural & Easy, wyszed bardzo 豉dny, jasny. Troche na czubku g這wy wydawa mi si pomara鎍zowy, przynajmniej pod 鈍iat這, ale po dos這wnie kilku zmyciach ten pomara鎍z c掖kiem si spra. Teraz (p馧tora miesi帷a? po farbowaniu) mam co na pograniczu miedzi i blondu...

No ale przez jakie 3 tygodnie fajnie mi si trzyma豉 ta mied
Oczywi軼ie nie wiem, jaki kolor by Tobie wyszed. M鎩 by baardzo podobny do s造nnego zdj璚ia Ashlee Simpson, zawsze marzy豉m o takich w這skach teraz bardziej przypomina ten kolor, k鏎y jest na opakowaniu farby (nie jest bardzo RUDY)
pati100larz jest offline  
Stary 2010-06-25, 21:59   #1003
CocoPoznan
Rozeznanie

Dzi瘯i za odpowied Pati. To o ten chodzi? 安ietny kolor. Ale nigdzie go nie widzia豉m ostatnio.
Nie wiem, czy to wykup jaki masowy czy co...

W og鏊e jak tak patrzy豉m w drogeriach, to jest straszna bieda z rudymi farbami - nie zauwa篡造軼ie?
Br您闚 i blond闚 od jasnej choinki, czerwienie, mahonie. A rudych (nie m闚i o jakich w軼iek造ch odcieniach z XXL albo Feria, kt鏎e s wg mnie skierowane g堯wnie do nastolatek lub dwudziestolatek) jak na lekarstwo.
No jest niby 7.43 Excellance, 6.45 z Castinga, , Karmelowa Czekolada Welli i tyle. No i P這mienny Fenix Schwarzkopf, P這mienna Iskara Joanny z tych "ostrzejszych".
To jest dyskryminacja.
Stary 2010-06-25, 23:15   #1004
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

hey CocoPoznan:

moim zdaniem:
7.40 Artego,8.40 Alfaparf

napisz jaki masz naturalny kolor w這s闚 i czy farbujesz (jaki masz odrost i na jaki kolor farbujesz) - wtedy b璠zie mi 豉twiej dopasowa ci kolor,
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-26, 10:17   #1005
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
hey CocoPoznan:

moim zdaniem:
7.40 Artego,8.40 Alfaparf

napisz jaki masz naturalny kolor w這s闚 i czy farbujesz (jaki masz odrost i na jaki kolor farbujesz) - wtedy b璠zie mi 豉twiej dopasowa ci kolor,
Nigdy nie u篡wa豉m tych farb. Robi Majirelem - moje w這sy mo瞠sz zobaczy w poscie 958 na poprzedniej stronie. Z natury mam z這to-kasztanowy jasny br您 (ale mam ju troche siwk闚 i dlatego farbuj).
Stary 2010-06-26, 12:58   #1006
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Do CocoPoznan:
ok widzia豉m 8.45 z Majirela to jasny blond miedziano mahoniowy, je郵i nie lubisz 瘸r闚ek ani pomara鎍zek to fajn rudo軼i jest rudo嗆 na poziomie 8.4 lub 8.44 - 8.44 jest do嗆 intensywna bardzo d逝go te u篡wa豉m Majirel, a w ko鎍u mnie uczuli - teraz u篡wam Artego, i widz znaczn popraw w strukturze w這s闚 - do ko鎍a te nie jestem zadowolona poniewa kolor szybko si wyp逝kuje i w rezultacie nie jestem rudzielcem a kolor tylko z這t blondynk, zapraszam do poczytania w徠ku na temat ,,alfaparf,, tam piszemy du穎 o rudo軼iach je郵i chodzi o Welle to jest ponoc dobra farba ale kolory ,,rudo軼i,, gorzej wypadaj.
pozdrawiam
PS. mam ochot wypr鏏owa rudo軼i z Revlonu
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-26, 16:21   #1007
mokry kalosz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Na moje ciemnobr您owe w這sy na這篡豉m Garniera 100% Color , nr 743. Wysz這 ca趾iem nie幢e, kolor jest pi瘯ny zw豉szcza w s這鎍u.
Macie zdj璚ie, robione na balkonie, bo w mieszkaniu mam ciemno : <
mokry kalosz jest offline  
Stary 2010-06-26, 19:03   #1008
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka wiadomo嗆
Na moje ciemnobr您owe w這sy na這篡豉m Garniera 100% Color , nr 743. Wysz這 ca趾iem nie幢e, kolor jest pi瘯ny zw豉szcza w s這鎍u.
Macie zdj璚ie, robione na balkonie, bo w mieszkaniu mam ciemno : <
Pi瘯ny!
Stary 2010-06-26, 19:14   #1009
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

zgadzam sie 豉dnie, w這sy pewnie naturalne
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-26, 19:49   #1010
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
... je郵i nie lubisz 瘸r闚ek ani pomara鎍zek to fajn rudo軼i jest rudo嗆 na poziomie 8.4 lub 8.44 ....
No, 瘸逝j, 瞠 nie wzi窸am w豉郾ie tego 8.4
Za to 8.45 wychodzi tak jak ma dziweczyna na plakatach Inoa (na poprzedniej stronie). Tylko nie tak b造szcz帷e...

Cytat:
...
bardzo d逝go te u篡wa豉m Majirel, a w ko鎍u mnie uczuli - teraz u篡wam Artego, i widz znaczn popraw w strukturze w這s闚...
A jak Ci si to uczulenie objawia這? Czy myjesz w這sy szamponem po zmyciu farby?

Po Majirel mam w這sy nieby fajne, ale ju po dw鏂h, trzech myciach suche.

Czas edycji: 2010-06-26 o 20:08
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-06-27, 02:25   #1011
Cathi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

No wi璚 ja 瞠by odr騜ni si od wi瘯szo軼i post闚 tak瞠 pragn mie kolor rudy na w這sach (i to przez ca貫 moje 篡cie) ale nie marchewkowy mniej wi璚ej taki jak na zdj璚iach. Martwi si w豉郾ie jak uzyska taki odcie by nie nabawi si marchewkowego, r騜owego czy innego koloru odbiegaj帷ego w znacznym stopniu od tego. Problemem mo瞠 by te m鎩 kolor w這s闚, kt鏎y te do陰czam na zdj璚iach.
Prosz o wypisanie farb jakie mi polecacie, z uwzgl璠nieniem czy na ten kolor musz rozja郾i (co czuje, 瞠 mnie to nie ominie) i do jakiego koloru. Dodatkowo by豉bym szcz窷liwa gdyby farba nie kosztowa豉 wi璚ej ni 30 z. Mam nadzieje, 瞠 wreszcie uda mi si uzyska wymarzony kolorek
Cathi jest offline  
Stary 2010-06-27, 09:48   #1012
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Cathi Poka wiadomo嗆
No wi璚 ja 瞠by odr騜ni si od wi瘯szo軼i post闚 tak瞠 pragn mie kolor rudy na w這sach (i to przez ca貫 moje 篡cie) ale nie marchewkowy mniej wi璚ej taki jak na zdj璚iach. Martwi si w豉郾ie jak uzyska taki odcie by nie nabawi si marchewkowego, r騜owego czy innego koloru odbiegaj帷ego w znacznym stopniu od tego. Problemem mo瞠 by te m鎩 kolor w這s闚, kt鏎y te do陰czam na zdj璚iach.
Prosz o wypisanie farb jakie mi polecacie, z uwzgl璠nieniem czy na ten kolor musz rozja郾i (co czuje, 瞠 mnie to nie ominie) i do jakiego koloru. Dodatkowo by豉bym szcz窷liwa gdyby farba nie kosztowa豉 wi璚ej ni 30 z. Mam nadzieje, 瞠 wreszcie uda mi si uzyska wymarzony kolorek
Stawiam na 7.44 z Majirel albo 7.43 z Excellence.
Na pewno jest to poziom 7.
Stary 2010-06-27, 12:36   #1013
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Do CocoPoznan:
Uczulenie na Majirel objawia si tak 瞠 mnie ca造 dzie boli g這wa (z powodu okropnie dra積i帷ego zapachu) i mam pulsowanie w uszach ( farba nie dociera do uszu) - po farbowaniu w這s闚 zakwaszam je specjalnym szamponem fryzjerskim po zabiegach koloryzacji a potem maska, w這ski fajnie wygl康a造 do powiedzmy 2, 3 myc - farba bardzo si sp逝kiwa豉 - ale sp逝kiwa豉 si na 豉dny miedziany kolorek - nie sp這wialec Teraz jak u篡wam Artego - w這sy nie s zniszczone, te si wyp逝kuje na raczej blond ni rudy, ale mo瞠 to wina koloru a nie farby...,,dodam 瞠 mo瞠 to moja obsesja, bo ostatnio pani w sklepie fryzjerskim powiedzia豉 瞠 mam pi瘯ny herbaciany odcie zreszt bardzo modny w tym roku ...no no, ale ja d捫 raczej do rudzielca

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

do Cathi:

wejd na w徠ek o Alfaparf (2 ostatnie strony)

ja stawiam na 7.4 i 7.64 woda 6% bez 瘸dnego rozja郾iania, woda i tak rozja郾i do 2 poziom闚 (wszystko pod warunkiem 瞠 w這sy s naturalne i nie farbowane). Proponuj u篡 farby profesjonalnej zakupionej w sklepie fryzjerskim, poniewa farby drogeryjne nie wychodz tak jak na palecie

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-06-27 o 12:43
kathy579 jest offline  
Stary 2010-06-29, 18:43   #1014
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Wiecie mo瞠 czy farba Garniera 100% color czerwona mied ew. z這cistomiedziany blond wychodz podobnie do Feria Preference Loreala Mango??
Zale篡 mi na efekcie tej ostatniej farby, ale nie mog jej nigdzie z豉pa.
Stary 2010-06-29, 19:51   #1015
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

do kolezanki wyzej- u mnie plomienna iskra joanny wychodzi IDENTYCZNIE jak mango

a ja mam inne pytanie- mam na glowie jesienny lisc z joanny i chce sobie polozyc na to plomiennego feniksa, poniewaz zalezy mi na intensywnym kolorze . i teraz- czy powinnam wlosy wczesniej rozjasnic? czy ruda farba rozjasni nieco inna ruda farbe?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-06-29, 21:43   #1016
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gad Poka wiadomo嗆
do kolezanki wyzej- u mnie plomienna iskra joanny wychodzi IDENTYCZNIE jak mango

a ja mam inne pytanie- mam na glowie jesienny lisc z joanny i chce sobie polozyc na to plomiennego feniksa, poniewaz zalezy mi na intensywnym kolorze . i teraz- czy powinnam wlosy wczesniej rozjasnic? czy ruda farba rozjasni nieco inna ruda farbe?
Nie rozja郾i . B璠ziesz mie odrost ja郾iejszy ni reszta
Chyba 瞠 jest ju bardzo sprana.
Stary 2010-07-05, 12:48   #1017
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

rzeczywiscie, nie rozjasnila, musze poprawiac

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-07-05, 15:56   #1018
kregoslup
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja polecam farbe fryzjersk subrina nr 5 jest to kolor pomara鎍zowy , do tego woda utleniona 6 % 瞠by troche przyciemnila kolor, pozdrawiam ja w豉snie tej farby u篡wam. Wiecej zdj耩 w mojej galerii. Pozdrawiam
kregoslup jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:51   #1019
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Pure Paprika
Stary 2010-07-06, 15:22   #1020
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Cathi
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1277597925
Pozwole skomentowa :P Moja fryzjerka ma podobny odcie, ale troszk jasniejszy. Mimo wszystko rudo軼i Kocham :P Pi瘯ny ten kolor.
Co do Twojego pytania. To na pewno zawita dekoloryzacja a po niej farbowanie na odcie docelowy.

Ja farbuje Castingiem Bursztyn. 安ietny kolor. Moj naturalny to domieszka rudego z kasztanem...Ci篹ko okresli do ko鎍a takim rudzielcem nie ejstem :P Z ciemnego br您u musia豉m dekoloryzowa stad to moje farbowanie na Bursztyn.
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.