Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-06, 19:34   #1021
19Tygrysica84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Polecam do od鈍ie瘸nia koloru szamponetki z Mariona Po oko這 2 tygodniach od farbowania kolor zmy mi si, na這篡豉m szamponetk Mariona kolor mied, trzyma豉m 45 minut na w這sach i..... otrzyma豉m BOSKI rudy kolor, 豉dniejszy ni farba
19Tygrysica84 jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:39   #1022
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

19Tygrysica84
a masz jakie zdj璚ia ?
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-06, 23:05   #1023
lenka611
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
Pure Paprika
Pi瘯ny!! Ja te nied逝go b璠 k豉d豉 ten kolorek oby wyszed podobny;D
Stary 2010-07-07, 22:17   #1024
paatissiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
GG do paatissiaa

Ja na jasny blond na這篡豉m Palette P這mienny Feniks, kt鏎y ju si niestety spra.
Jednak trzeba przyzna, 瞠 zmywa sie ca趾iem nie幢e Delikatnie traci kolor nie upodabniaj帷 w這s闚 do starego mopa

To zdj璚ie zaraz po farbowaniu i wysuszeniu
paatissiaa jest offline  
Stary 2010-07-07, 22:39   #1025
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez paatissiaa Poka wiadomo嗆
Ja na jasny blond na這篡豉m Palette P這mienny Feniks, kt鏎y ju si niestety spra.
Jednak trzeba przyzna, 瞠 zmywa sie ca趾iem nie幢e Delikatnie traci kolor nie upodabniaj帷 w這s闚 do starego mopa

To zdj璚ie zaraz po farbowaniu i wysuszeniu
To jest chyba ten s造nny truskawkowy blond.
Stary 2010-07-08, 00:01   #1026
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

hej Dziewczyny,
czy ktoras z fabruj帷ych w這ski farbami profesjonalnymi od鈍ieza豉 kolorek balsamem venity?? strasznie boj si komplikacji typu ziele na g這wie a po do鈍iadczeniach z artego, kt鏎e ze 郵icznej rudo軼i jednego dnia si robi這 odcieniem blondo-co po 2 myciach chcia豉bym mie mo磧iwo嗆 od鈍ie瘸nia kolorku. obecnie mam na g這wie vitality(?) i jestem zadowolona, ale to juz prawie 2 tygodnie ( przy artego konieczne by這 ju farbowanie) wi璚 wol si przygotowa
ps. macie pi瘯ne w這ski

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-08, 08:43   #1027
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
hej Dziewczyny,
czy ktoras z fabruj帷ych w這ski farbami profesjonalnymi od鈍ieza豉 kolorek balsamem venity?? strasznie boj si komplikacji typu ziele na g這wie a po do鈍iadczeniach z artego, kt鏎e ze 郵icznej rudo軼i jednego dnia si robi這 odcieniem blondo-co po 2 myciach chcia豉bym mie mo磧iwo嗆 od鈍ie瘸nia kolorku. obecnie mam na g這wie vitality(?) i jestem zadowolona, ale to juz prawie 2 tygodnie ( przy artego konieczne by這 ju farbowanie) wi璚 wol si przygotowa
ps. macie pi瘯ne w這ski
Ja u篡wam Majirel i saszetk Delii do od鈍ie瞠nia kolorku i nic podejrzanego si nie dzieje. Ale trzymam to 5-10 min, nie tak d逝go jak w instrukcji.
Sorry za g逝pie pytanie - ale co to zaa balsam Venity?
Masz na my郵i co z henn albo ro郵innego? To absolutnie odradzam.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-08 o 08:45
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-07-08, 08:54   #1028
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

CoCo
Na pewno m闚i豉 o hennie.
Ja tak瞠 odradzam. No chyba, ze kolezanka ma cierpliwo嗆, by odczeka zej軼ie farby Artego bez zadnego rozjasniania itp....By Henna czy ro郵innymi farbami farbowa nie mo瞠 by zadnego sztucznego pigmentu na wlosach.
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-08, 14:13   #1029
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993

Po Venicie nic sie nie stanie. To nie jest nauralna henna tylko ekstrakt. W innym w徠ku dziewczyny m闚i造, 瞠 w豉郾ie tym od鈍ie瘸造 kolor. Balsam venity nie ma nic wsp鏊nego z zio這w papk, nawet ma chemiczny zapach i po na這瞠niu na w這sy wygl康a jak zwyk豉 farba.

Zapomnia豉m doda: moja mama farbowa豉 w這sy balsamem venity na chemiczn farb. 畝dnych zieleni ani zniszcze nie by這

Edytowane przez Lisbeth
Czas edycji: 2010-07-08 o 14:18
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-08, 15:50   #1030
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Po Venicie nic sie nie stanie. To nie jest nauralna henna tylko ekstrakt. W innym w徠ku dziewczyny m闚i造, 瞠 w豉郾ie tym od鈍ie瘸造 kolor. Balsam venity nie ma nic wsp鏊nego z zio這w papk, nawet ma chemiczny zapach i po na這瞠niu na w這sy wygl康a jak zwyk豉 farba.

Zapomnia豉m doda: moja mama farbowa豉 w這sy balsamem venity na chemiczn farb. 畝dnych zieleni ani zniszcze nie by這
we sumie to ja farbowalam henna , prawdziwa moje farbowane kudelki i nie widzialam zadnego efektu ubocznego
Stary 2010-07-08, 16:31   #1031
CocoPoznan
Rozeznanie

Chyba macie na my郵i t henn w tubce Venity, a nie to zio這we co w saszetkach.
Ja wiem, 瞠 po farbowowaniu zio這w henn kt鏎a oblepia w這sy a nie dostaje si do 鈔odka, mo積a farbowa normaln farb, jak si chce ryzykowa, ale mo瞠 to poprostu nie豉dnie wyj嗆 (to nawet macie napisane w instrukcji ka盥ej farby).
Ale co w odwrotn stron czyli zio這wa henna po farbie chemicznej - to nie wiem.
Stary 2010-07-08, 17:04   #1032
julianna-p
Wtajemniczenie

Dzi瘯i za odpowiedzi
m闚i豉m w豉郾ie o tym balsamie zawieraj帷ym ekstrakt bo sam henn bym si nie odwa篡豉 . No nic na razie poczekam do przysz貫go tygodnia, mo瞠 kolor b璠zie nadal 豉dny.
Coco - saszetka delii nie niszczy w這s闚?? bo ju kilka razy j ogl康a豉m, ale mam swoje rudawe ( co prawda z wiekiem i po fabrach znacznie mniej ni kiedys, ale jednak) i pami皻am jakie spustoszenia potrafi造 mi wyczarowa fabry i saszetki drogeryjne ( np. denaturat zamiast bordo, ziele zamiast blondu, szaro嗆 , nie m闚i帷 o czerwieni strazackiej zamiast miedzi)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-08, 19:52   #1033
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

do Julianna-p
czesc, ja te farbuj Artego - i w豉郾ie z rudego 7.40 ju mi si zrobi blond, co do venity w tubce roku temu nam闚iona przez fryzjerk po這篡豉m venite i by豉m w軼iek豉 poniewa tak jak po ka盥ej hennie w這sy s sztywne, codziennie my豉m w這sy 瞠by zmyc to cholerstwo bo w這sy nie chcia造 si uk豉dac - po jaki 2 tygodniach z obawy 瞠 wyjdzie kolor zielony zadzwoni豉m do producenta z pytaniem czy moge teraz po 2 tygodniach zafarbowa w這sy farb chemiczn, uzyska豉m informacj 瞠 tak ale 瞠by tego cz瘰to nie powtarzac - bo albo farbujemy farb chemiczn albo ro郵inn. Je郵i farbujesz Vitality's to jest fajna dla ciebie opcja ,,espresso coloring conditioner - copper,, miedzian maska do w這s闚, sama j zakupi豉m ale jeszcze nie u篡wa豉m, ale fryzjerka obiecywa豉 瞠 bardzo 豉dnie podkre郵i kolor - jutro j u篡j wi璚 wkr鏒ce opisz efekty, bardzo fajna jest te ,,delia - kolor rudy,, - tylko ja aby uzyskac fajny efekt na moich w這sach trzymam j 20 min potem dodaj jeszcze wi璚ej i trzymam nast瘼ne 20 minut, efekt utrzymuje si u mnie do 3 myc - co mycie to kolor s豉bszy, nie niszczy w這s闚 ale konieczna jest od篡wka bo bardzo pl帷ze w這sy, najlepiej taka bez sp逝kiwaniapozdrawiam
Jaki nr. kolorku masz z Vitalitys?

Dodam 瞠 u篡wa豉m Venit w tubie w 瞠lu

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-07-08 o 19:54
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-08, 21:20   #1034
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
do Julianna-p
czesc, ja te farbuj Artego - i w豉郾ie z rudego 7.40 ju mi si zrobi blond, co do venity w tubce roku temu nam闚iona przez fryzjerk po這篡豉m venite i by豉m w軼iek豉 poniewa tak jak po ka盥ej hennie w這sy s sztywne, codziennie my豉m w這sy 瞠by zmyc to cholerstwo bo w這sy nie chcia造 si uk豉dac - po jaki 2 tygodniach z obawy 瞠 wyjdzie kolor zielony zadzwoni豉m do producenta z pytaniem czy moge teraz po 2 tygodniach zafarbowa w這sy farb chemiczn, uzyska豉m informacj 瞠 tak ale 瞠by tego cz瘰to nie powtarzac - bo albo farbujemy farb chemiczn albo ro郵inn. Je郵i farbujesz Vitality's to jest fajna dla ciebie opcja ,,espresso coloring conditioner - copper,, miedzian maska do w這s闚, sama j zakupi豉m ale jeszcze nie u篡wa豉m, ale fryzjerka obiecywa豉 瞠 bardzo 豉dnie podkre郵i kolor - jutro j u篡j wi璚 wkr鏒ce opisz efekty, bardzo fajna jest te ,,delia - kolor rudy,, - tylko ja aby uzyskac fajny efekt na moich w這sach trzymam j 20 min potem dodaj jeszcze wi璚ej i trzymam nast瘼ne 20 minut, efekt utrzymuje si u mnie do 3 myc - co mycie to kolor s豉bszy, nie niszczy w這s闚 ale konieczna jest od篡wka bo bardzo pl帷ze w這sy, najlepiej taka bez sp逝kiwaniapozdrawiam
Jaki nr. kolorku masz z Vitalitys?

Dodam 瞠 u篡wa豉m Venit w tubie w 瞠lu
Ja mam zupe軟ie inne do鈍iadczenia z balsamem Venity je郵i chodzi o sztywno嗆 w這s闚. Mam sztywne w這sy z natury i nie da si ich w 瘸den spos鏏 u這篡. Po farbowaniu tym balsamem da這 si nawet na jaki czas je zakr璚i a po wysuszeniu na okr庵貫j szczotce zachowywa造 sw鎩 kszta速. To naprawd wielki post瘼, bo zwykle nie da zrobi zupe軟ie nic.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-08, 22:11   #1035
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

A ja chcia豉bym wr鏂i z rudego do mojego z這tego blondu... i jestem w kropce.

trivial jest offline  
Stary 2010-07-08, 22:14   #1036
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Coco - saszetka delii nie niszczy w這s闚?? bo ju kilka razy j ogl康a豉m, ale mam swoje rudawe ( co prawda z wiekiem i po fabrach znacznie mniej ni kiedys, ale jednak) i pami皻am jakie spustoszenia potrafi造 mi wyczarowa fabry i saszetki drogeryjne ( np. denaturat zamiast bordo, ziele zamiast blondu, szaro嗆 , nie m闚i帷 o czerwieni strazackiej zamiast miedzi)
U mnie nic takiego si nie dzieje, ale kolor jest faktycznie intensywny, wi璚 trzymam j kr鏂ej - do 10min. I to si wtedy utrzymuje ok 3 my.
Stary 2010-07-08, 22:28   #1037
Kofeina w RedBullach
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278
GG do Kofeina w RedBullach

Pewnie ju kto pyta, ale co s康zicie o ' Palette Deluxe 667 – Miedziany maho' ?
Farb zakupi豉m dzi, mam kolor w這s闚 ciemny blond/jasny br您. Mia造軼ie styczno嗆 z ta farb ? Jakie wra瞠nia ?

Jutro farbowanie b璠zie co b璠zie

R鏏 to, co Ci uszcz窷liwia,
b康 z Kim, kto sprawia 瞠 si u鄉iechasz,
鄉iej si tyle, ile oddychasz
i kochaj tak d逝go jak 篡jesz.

Kofeina w RedBullach jest offline  
Stary 2010-07-08, 22:31   #1038
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Chyba macie na my郵i t henn w tubce Venity, a nie to zio這we co w saszetkach.
Ja wiem, 瞠 po farbowowaniu zio這w henn kt鏎a oblepia w這sy a nie dostaje si do 鈔odka, mo積a farbowa normaln farb, jak si chce ryzykowa, ale mo瞠 to poprostu nie豉dnie wyj嗆 (to nawet macie napisane w instrukcji ka盥ej farby).
Ale co w odwrotn stron czyli zio這wa henna po farbie chemicznej - to nie wiem.
ja mam na mysli prawdziwa henne , a raczej chn
nigdy nie u篡wa豉m zio這wo - chemicznych
Stary 2010-07-08, 23:18   #1039
julianna-p
Wtajemniczenie

super, 瞠 tak szybko odpowiadacie Dziewczyny, bardzo dzi瘯uj
kathy579 farbowa豉m w豉郾ie tym samym numerem artego ostatnio, chocia wcze郾iej jeszcze kilkoma innymi i ka盥y mega szybko znikal, najgorzej wspominam chyba 8.43(?) kolor cudowny po farbowaniu a po tygodniu obrzydliwie 鄴速e w這sy, cera zmasakrowana tym kolorem, efekt taniego rozja郾iacza odradzam nawet pr鏏owanie tego koloru, no chyba, 瞠 kto lubi 鄴單. co do venity, szkoda, mia豉m nadziej, 瞠 si da j stosowa bo kolorki maj ciekawe.obecnie mam nr 7/44 z vitalitys i jak na razie jestem bardzo zadowolona, kolor cudny i trwalszy od artego (odpuka )
Lisbeth troche mnie zaciekawi豉 bo ja w豉郾ie te mam w這sy, kt鏎e odmawiaj jakiejkolwiek wsp鏕racy i nadzieja, 瞠 mog si w co u這篡... no i wspomina豉 o swojej mamie wi璚 mo瞠 warto spr鏏owa tylko jak mia造by by trwadsze to masakra
trivial kup farb artego np. 7.40 wyjdzie pi瘯na rudo軼 po tygodniu z這ty blond bez rozja郾iania i kombinacji

podsumowuj帷 nie pozostaje mi nic innego jak kupno saszetki delii.
w w徠ku gdzie powy瞠j widzia豉m te zdjecia pi瘯nej rudo軼i po jakiej piance(??) wiecie gdzie takie cudo da si naby??

co do trwa這軼i kolory to mog poleci od siebie szampon ce-ce i od篡wk miedzian, bardzo lubi ten zestaw, jest ca趾iem przyjemny.
mam te jak捷 p逝kank z vitalitys, ale czeka na razie na swoj kolej ; no a z這te refleksy pokdre郵am olejkiem marchewkowym, kt鏎y dodaje do waxa jak tylko pami皻am- efekt nieziemskiego b造sku gwarantowany

ps. 鈍ietny w徠ek i fajne towarzystwo, wi璚 je郵i pozwolicie chyba si tu zadomowi

julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-09, 00:33   #1040
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

A gdzie mog dosta t farb?

trivial jest offline  
Stary 2010-07-09, 00:38   #1041
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
A gdzie mog dosta t farb?

ja kupowa豉m w hurtowniach z grupy polwella(??) chyba tak to sie pisa這, znajdziesz ja chyba w ka盥ym mie軼ie

julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-09, 06:45   #1042
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Dzi瘯i za odpowiedzi
m闚i豉m w豉郾ie o tym balsamie zawieraj帷ym ekstrakt bo sam henn bym si nie odwa篡豉 . No nic na razie poczekam do przysz貫go tygodnia, mo瞠 kolor b璠zie nadal 豉dny.
Ja u篡wam Delii-nie niszczy, ale bez od篡wki nie rozczesz w這s闚, polecam tez Marion mied
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-07-09, 14:56   #1043
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

hey julianna-p
to fakt 瞠 7.40 sp逝kuje si na z這ty ale tak jest w wi瘯szo軼i farb miedzianych, za to moim zdaniem 7.40 w naturalnym o鈍ietleniu ma taki ,,pomara鎍zowy,, odcie co mi si nie za bardzo podoba, zastanawiam si nad kolorem Artego 8.44 - ale tak na dobr spraw to nie wiem czy mam ochot jeszcze tej farby u篡wac ze wzgl璠u 瞠 par myc i ju jestem blond, teraz chyba przyszed czas na Alfaparf lub Revlona. Znam kolorek 7.44 jest pi瘯ny (u篡wa豉m majirel) podobno 7.44 z revlona lepiej si trzyma na w這sach. Co do vitalita's to ju raczej nie b璠 pr鏏owa.

Ostatnio pisa豉m o,,espresso coloring conditioner - copper,, miedzian maska do w這s闚 z vitalitys - do od鈍ie瘸nia koloru.
Dzisiaj w豉郾ie j u篡豉m, kolor wyszed nier闚ny, brudny i zaraz potem ju zmywa豉m go potr鎩nym myciem szamponem!! - mo瞠 to wina moich trudnych w這s闚, nie wiem...Delia wychodzi na moich w這sach 郵icznie i dosy r闚no.

cc szampon miedziany - mam i bez efektu na moich w這sach, mo瞠 z od篡wk by這 by inaczej.

u篡wa豉m te od篡wki koloryzuj帷ej z Revlon nr.7.40 -czerwona 瘸r闚ka nie polecam.

do kofeina w redbullach: farba palette bardzo niszczy w這sy

do trivial - jest fajny z這ty odcie w palecie Alfaparf nr.8.33, wygl康a na pi瘽y z這ty
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-09, 17:33   #1044
Eete
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Jaki odcie rudo軼i?

A wie mo瞠 kt鏎a z was jaki Ashley ma odcie??^^ bo ten kolor na prawde powala
Eete jest offline  
Stary 2010-07-11, 21:51   #1045
Seremida
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ashlee ma co z takiego miedzianego rudego, ale nie mam poj璚ia, jaka to konretna nazwa farby b璠zie.

widzia豉m w poprzednich postach, 瞠 dziewczyny chwali造軼ie L'oreal Feria Preference odcie mango. marzy mi si taki kolor w這s闚. na opakowaniu jest napisane, 瞠 z takiego koloru, jakiego s moje w這sy (a jest to co pomi璠zy rudym, ciemnym blondem i szatynem, poniewa cz瘰to eksperymentowa豉m z szamponetkami) wyjdzie taki rudy ;D czy to prawda? jak my郵icie?

na avatarze jest moje zdj璚ie, ale jest przyciemnione w programie do obr鏏ki zdj耩, wi璚 nie sugerujcie si tym, jaki kolor w這s闚 mam tam.
Seremida jest offline  
Stary 2010-07-11, 22:09   #1046
esfira
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 003

ja mam w這sy podobne do tego z opisu- tzn bardzo ciemny blond z rudymi refleksami, po mango wysz這 mi tak:
na pocz徠ku to by豉 wr璚z chamska marchewa, teraz wi瘯szo嗆 farby si spra豉 i zosta taki zwyczajny rudy, niezbyt intensywny.
raczej wyjdzie kolor ciemniejszy ni na opakowaniu.

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline  
Stary 2010-07-12, 11:56   #1047
TheChocolateDay
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
jak farb taki rudy kolor?

Hej. Chcia豉bym mie rude w這sy, ale nie wiem jakiej farby wybra by wysz造 takie jak Florence (par zdj耩):
http://www.lastfm.pl/music/Florence%...mages/37745649
http://www.lastfm.pl/music/Florence%...mages/36007659
http://www.lastfm.pl/music/Florence%...mages/34604183
http://www.lastfm.pl/music/Florence%...mages/40719789
lub Hayley:
http://www.lastfm.pl/music/Hayley+Wi...images/7595659

Pom騜cie prosz! Z g鏎y dzi瘯uj
TheChocolateDay jest offline  
Stary 2010-07-12, 15:11   #1048
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Napisane przez Eete Poka wiadomo嗆
A wie mo瞠 kt鏎a z was jaki Ashley ma odcie??^^ bo ten kolor na prawde powala
na wiza簑 by這 wiele w徠k闚 o jej w這sach i w kt鏎ym by豉 podana konkretna farba i nr kt鏎ym ona farbuje, chyba Marijel Loreala ale pewna nie jestem i numeru nie pami皻am... w ka盥ym razie jak j ogl康a豉m na pr鏏niku to by to bardziej kasztan ni rudy.

W moim mie軼ie nie ma pianki Venity w rudym kolorze tylko jest czerwona:/ a szkoda bo chcia豉m sobie na weekend zrobi kolor i by豉m ciekawa tej pianki.
Stary 2010-07-12, 15:16   #1049
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

[QUOTE=Chii1986;20626435]na wiza簑 by這 wiele w徠k闚 o jej w這sach i w kt鏎ym by豉 podana konkretna farba i nr kt鏎ym ona farbuje, chyba Marijel Loreala ale pewna nie jestem i numeru nie pami皻am... w ka盥ym razie jak j ogl康a豉m na pr鏏niku to by to bardziej kasztan ni rudy.

W moim mie軼ie nie ma pianki Venity w rudym kolorze tylko jest czerwona:/ a szkoda bo chcia豉m sobie na weekend zrobi kolor i by豉m ciekawa tej pianki.[/QUOTE

zgadza sie bylo walkowane 100 razy , Ashley juz zdazyla od tego czasu byc blondynka , znow ruda i znow blondynka
kolor 6/4 koleston wella
Stary 2010-07-13, 14:12   #1050
ScarlettWoman20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Ka盥a z Was chce by oryginalna w tych rudych w這sach.Jeste軼ie 涉ΜSNE-u mnie po這wa lasek z uczelni ma marchewk na g這wie.Najpi瘯niejsze s NATURALNE w這sy a nie farbowane na pomara鎍z str彗i,d逝gie blond fale bij na g這w,wasz ch耩 bycia
oryginaln !!!!!!!!
ScarlettWoman20 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.