Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-13, 15:16   #1051
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Jaki odcie rudo軼i?

Cytat:
Napisane przez ScarlettWoman20 Poka wiadomo嗆
Ka盥a z Was chce by oryginalna w tych rudych w這sach.Jeste軼ie 涉ΜSNE-u mnie po這wa lasek z uczelni ma marchewk na g這wie.Najpi瘯niejsze s NATURALNE w這sy a nie farbowane na pomara鎍z str彗i,d逝gie blond fale bij na g這w,wasz ch耩 bycia
oryginaln !!!!!!!!
ciekawe dziewczynko czy wiesz co oznacza twoj nick , ciekawe czemu go wybralas , a prowokuj gdzie indziej
Stary 2010-07-13, 15:53   #1052
Weu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 286
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Naturalnie mam bardzo ciemne, prawie czarne w這sy, od kilku miesi璚y farbuj na rudo, r騜nymi farbami. W這sy mam bardzo zniszczone. Chc mie miedziano rudy, marchewkowy kolor, mog to osi庵n望 henn? Czego mog si spodziewa na moich w這sach po u篡ciu henny?
Weu jest offline  
Stary 2010-07-13, 16:32   #1053
ScarlettWoman20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Istnieje co takiego jak fryzjer-farbowanie w domu,nie zawsze przynosi zamierzony efekt.
ScarlettWoman20 jest offline  
Stary 2010-07-13, 16:41   #1054
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Ka盥a z Was chce by oryginalna w tych rudych w這sach.Jeste軼ie 涉ΜSNE-u mnie po這wa lasek z uczelni ma marchewk na g這wie.Najpi瘯niejsze s NATURALNE w這sy a nie farbowane na pomara鎍z str彗i,d逝gie blond fale bij na g這w,wasz ch耩 bycia
oryginaln !!!!!!!!

...facet Ci rzuci dla Rudej?? Wsp馧czuj...

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-13, 16:47   #1055
ScarlettWoman20
Przyczajenie

M鎩 facet woli blondynki,naturalne tak ja ja.Rude w這sy s 豉dne je郵i s NATURALNE
I NIE S FARBOWANE.
Stary 2010-07-13, 16:49   #1056
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
M鎩 facet woli blondynki,naturalne tak ja ja.Rude w這sy s 豉dne je郵i s NATURALNE
I NIE S FARBOWANE.
A po czym poznajesz, 瞠 kolor jest naturalny?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-13, 16:53   #1057
ScarlettWoman20
Przyczajenie

Moja znajoma jest naturalnie ruda i to wida-ma piegi,jasne oczy i ja郾iutkie brwi.Naturalne rude w這sy BARDZO rzadko maj intensywny pomara鎍zowy kolor.Tu taki przyk豉d.

naturalna

To naprawd widoczne na pierwszy rzut oka.Zreszt,autorka tematu pyta o farb do w這s闚-wi璚 raczej jej w這sy nie s naturalnie rude.Ta jest farbowana(ale 豉dna laska z niej)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-13 o 17:30 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Stary 2010-07-13, 17:01   #1058
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 004

Cytat:
Napisane przez Weu Poka wiadomo嗆
Naturalnie mam bardzo ciemne, prawie czarne w這sy, od kilku miesi璚y farbuj na rudo, r騜nymi farbami. W這sy mam bardzo zniszczone. Chc mie miedziano rudy, marchewkowy kolor, mog to osi庵n望 henn? Czego mog si spodziewa na moich w這sach po u篡ciu henny?
Je郵i masz naturalnie bardzo ciemne w這sy to niestety nie osi庵nesz henn marchewkowego koloru. Henna nie dzia豉 w ten spos鏏, nie rozja郾i ci w這s闚 tylko najwy瞠j nada czerwonawy po造sk

ScarlettWoman20 -> to widocznie nie jest w徠ek dla ciebie. Je郵i nie masz do powiedzenia nic o farbowaniu w這s闚, to zamilknij prosz. Swoje uwielbienie dla w這s闚 naturalnych mo瞠sz wyrazi w odpowiednim w徠ku.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:02   #1059
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Moja znajoma jest naturalnie ruda i to wida-ma piegi,jasne oczy i ja郾iutkie brwi.Naturalne rude w這sy BARDZO rzadko maj intensywny pomara鎍zowy kolor.Tu taki przyk豉d.

Wr璚z przeciwnie. Mam w rodzinie wiele rudzielc闚 i du瘸 ilo嗆 pieg闚 w豉郾ie idzie w parze z intensywn rudo軼i lub kasztanow rudo軼i. Poza tym wywody o NATURALNYCH w這sach mnie bawi, bo s infantylne w Twoim wykonaniu. W這s闚 na nogach i pod pachami te nie depilujesz, bo Tw鎩 facet woli NATURALNE??
Po to s farby, 瞠by z nich korzysta. Nie 篡jemy w 鈔edniowieczu. Zauwa篡豉?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:06   #1060
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Zabawne, ja tez lubie blondynki , sama przez baaardzo dlugi czas bylam blondynka, ale pofarbowalam sie na rudo, (ponownie, nosilam rude wlosy kilka lat temu, jak nie bylo tej mody na rudosci) i na pewno teraz szybko nie zmienie koloru wlosow, od razu mam wiecej energii w takich plomiennych wlosach. A jesli chodzi o reakcje otoczenia, to sa BARDZO entuzjastyczne, ze fajnie, ze swietny kolor, etc. Nikt mi jeszcze nie zasugerowal, ze mam pomaranczowe straki
A propos moich wczesniejszych wypowiedzi, goraco polecam plomiennego feniksa, kolor jest BOSKI! Musialam jednak farbowac ponownie, po uprzednim rozjasnieniu, zmieszalam farbe pol na pol z odzywka (gloria) i nie zniszczyly mi sie wloski, a kolor jest swietny i naprawde lepiej sie w nim czuje i lepiej do mnie pasuje , mimo tego ze jest sztuczny jak znajde kabel do aparatu, to cykn fotk koloru..
a dla odswiezenia uzywam szamponetek delii i jest super. nie wiecie moze , gdzie moge znalezc te oslawione szamponetki marion, bo tez bym chciala wyprobowac

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:06   #1061
ScarlettWoman20
Przyczajenie

Ale czemu wszyscy na RUDO?Kiedy ten kolor by niepowtarzalny i wyj徠kowy,teraz wi瘯szo嗆 kobiet z mojej uczelni ma rude w這sy.I tylko po這wie w nich NAPRAWD do twarzy.Wszyscy maj takie parcie na ten rudy.Kiedy lubi豉m ten kolor,ale jak widz co 2 farbowan na marchew,to r璚e za豉muje.
Stary 2010-07-13, 17:10   #1062
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Ale czemu wszyscy na RUDO?Kiedy ten kolor by niepowtarzalny i wyj徠kowy,teraz wi瘯szo嗆 kobiet z mojej uczelni ma rude w這sy.I tylko po這wie w nich NAPRAWD do twarzy.Wszyscy maj takie parcie na ten rudy.Kiedy lubi豉m ten kolor,ale jak widz co 2 farbowan na marchew,to r璚e za豉muje.

A to niestety prawda, nie ka盥emu w tym kolorze 豉dnie. Jednak Tw鎩 pierwszy post by troch nie na miejscu, bo wrzucanie wszystkich do jednego wora jest delikatnie m闚i帷 dziecinne.
Ja nie zauwa篡豉m wysypu rudow這sych (poza tym w徠kiem oczywi軼ie )

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:11   #1063
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Aha, ale w czym jest problem?

Blondynk jest co druga dziewczyna na mojej uczelni. Uczelnia powa積a, du瘸, z tradycj, dziewczyny bardzo inteligentne. I co, w zwi您ku z tym, 瞠 wi瘯szo嗆 to blondynki, to powinnam reagowa alergicznie i dawa upust mojemu krytykanctwu i ch璚i zmieniania 鈍iata pod siebie?

Daj spok鎩.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:23   #1064
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Przede wszystkim to nie WSZYSCY na rudo. S te w徠ki o w這sach br您owych, blond czarnych... ScarlettWoman20 dlaczego uwzi窸a si w豉snie na ten?
U mnie na uczelni jest bardzo ma這 rudych dziewnych, na moim roku teraz by造 3, z czego 2 tylko przez jaki czas. Og鏊nie widz o wiele wi璚ej dziewczyn pofarbowanych na ciemno ni na rudo.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:27   #1065
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

ScarlettWoman20 no tak wakacje sie zaczely jesli nadal bedziesz pisala w taki spo鐽 jak dalej to robisz,to dlugo na tym forum nie pobedziesz.
Prosze o zakonczenie tej dyskusji,uzytkowniczka d鉺y tylko zeby siac prowokacj.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-13 o 17:28
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:31   #1066
ScarlettWoman20
Przyczajenie

Nie porusz wi璚ej tego tematu.Gdzie w tym temacieczyta豉m 瞠 radzi造軼ie komu kto ma farbowane w這sy na ciemno by u篡 rozja郾iacza.Zawsze my郵a豉m 瞠 tylko naturalne w這sy da si potraktowa rozja郾iaczem.To mo磧iwe w og鏊e?
Stary 2010-07-13, 17:35   #1067
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Nie porusz wi璚ej tego tematu.Gdzie w tym temacieczyta豉m 瞠 radzi造軼ie komu kto ma farbowane w這sy na ciemno by u篡 rozja郾iacza.Zawsze my郵a豉m 瞠 tylko naturalne w這sy da si potraktowa rozja郾iaczem.To mo磧iwe w og鏊e?
Kiedy kole瘸nka poprosi豉 mnie o na這瞠nie rozja郾iacza na w這sy pofarbowane na ciemny br您 - zero efektu. Tak瞠 chyba to prawda, 瞠 farbowane ciemnow這se nie mog za bardzo liczy na rozja郾iacz.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:46   #1068
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Oczywi軼ie, 瞠 mo磧iwe!
To si nazywa 軼i庵anie koloru albo modyfikacja. Pewnie, 瞠 nie wyjdzie Ci wtedy blond, ale rozja郾i ciemn farb 瞠by mo積a na這篡 jasniejszy kolor o jakie 2 tony. Gdyby da ja郾iejsz farb na ciemn wyjd 豉dnie odrosty tak jak na pude趾u, a d逝go軼i ciemne.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Kiedy kole瘸nka poprosi豉 mnie o na這瞠nie rozja郾iacza na w這sy pofarbowane na ciemny br您 - zero efektu. Tak瞠 chyba to prawda, 瞠 farbowane ciemnow這se nie mog za bardzo liczy na rozja郾iacz.
Oj, to chyba kiepski rozja郾iacz, albo co by這 nie tak zrobione.
Ja 軼i庵a豉m raz ciemny br您 do karmelku, a raz do z這tego blondu.
Stary 2010-07-13, 17:48   #1069
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:

naturalna

To naprawd widoczne na pierwszy rzut oka.Zreszt,autorka tematu pyta o farb do w這s闚-wi璚 raczej jej w這sy nie s naturalnie rude.Ta jest farbowana(ale 豉dna laska z niej)

na pierwszym zdjeciu jest moj naturalny kolor, farbuje na takie jakie mam ochot, w tym marchewk.
zawsze fascynowala mnie ta 涉ΜSNA agresja tzw. naturalnych mysich blondynek, wyja郾isz mi sk康 si to w was bierze?? prosze
tak na marginesie ciemne jesienie tez bywaja i wtedy maja ciemna oprawe oczu jak ja np.
ps. wybacz pisownie, ale po twoich wypowiedziach uznalam, ze nie warto sie wysilac przy pisaniu.

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:51   #1070
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Oj, to chyba kiepski rozja郾iacz, albo co by這 nie tak zrobione.
Ja 軼i庵a豉m raz ciemny br您 do karmelku, a raz do z這tego blondu.
Mo磧iwe. Ja robi豉m to pierwszy i ostatni raz. A sobie nigdy nie mia豉 okazji tego zaaplikowa. Z tego co s造sza豉m, to po ciemnych farbach robi sie dekoloryzacj, ale tak w豉軼iwie nie wiem czym si to r騜ni od rozja郾iacza.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-13, 17:58   #1071
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
na pierwszym zdjeciu jest moj naturalny kolor, farbuje na takie jakie mam ochot, w tym marchewk.
zawsze fascynowala mnie ta 涉ΜSNA agresja tzw. naturalnych mysich blondynek, wyja郾isz mi sk康 si to w was bierze?? prosze
O to ja dopiero jestem ewenementem na skal 鈍iatow. wiele lat temu kto na wiza簑 nazwa mnie mutantem, bo naturalnie mam bardzo jasny blond w這sy, ciemn opraw oczu i brwi i czarne oczy. Identycznie ma m鎩 starszy syn. C鏎ka za to "mutantem" ju nie jest, bo ma jasne oczy
Dlatego w豉郾ie "znawc豶" tematu NATURY pozdrawiam serdecznie i jestem ubawiona do 貫z czytaj帷 wypowiedzi kogo kto twierdzi, 瞠 na pierwszy rzut oka rozpozna naturalny kolor. Nie w dzisiejszych czasach.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-13, 18:36   #1072
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

To ja wr鏂 do tematu "rudych" farb
Jestem naturaln blondynk. Przez kilka dobrych lat farbowa豉m w這sy na bardzo ciemny br您, kt鏎y w豉軼iwie wpada w czarny. U篡wa豉m farb Garniera. Ostatnio przesz豉m sze軼iogodzinne 軼i庵anie koloru i farbowanie na rudo. Kolor bardzo mi si podoba, ale ju nast瘼nego dnia by ja郾iejszy. Zosta豉m ostrze穎na, 瞠 tak b璠zie si dzia這, wi璚 spokojnie to przyj窸am.
Szuka豉m r騜nych opinii na temat farb Chantal. Wi瘯szo嗆, z kt鏎ymi si spotka豉m, by豉 pozytywna. Moja znajoma r闚nie u篡wa farb tej firmy i jest z nich zadowolona. Kupi豉m farb w kolorze tycjan i mam zamiar jej u篡 Dam zna jak ju b璠zie po wszystkim i napisz czy kolor dobrze si trzyma.
Mo瞠 w ostatnim czasie kt鏎a z Was u篡wa豉 tej farby?
siskath jest offline  
Stary 2010-07-13, 19:05   #1073
julianna-p
Wtajemniczenie

no tak, agusiaki masz racj ci篹ko pozna dzisiaj kto ma "naturalne" w這sy. co do ciekawych okre郵e to u mnie wci捫 przoduje stwierdzenie kolegi ze studi闚, 瞠 mam oczy diablicy -> chodzi這 o heterochromi; oczywi軼ie tak瞠 wyja郾ion .... szk豉mi kontatkowymi. chocia to chyba nie mo瞠 "przebi" mutanta
jednak mnie i tak irytuje sk這nno嗆 niekt鏎ych ludzi do obrazania innych, opiniowania cudzego wygl康u... to w jaki spos鏏 wyra瘸my siebie przez ubi鏎, bi簑terie, makij捫 czy kolor w這s闚 jest spraw ka盥ego z nas. i , w mojej opinii, tak samo jak maj prawo chodzi po ulicy "naturalne blondynki" bez 瘸dnego makija簑, tak samo ma prawo 鄉iga zakr璚ona staruszka w jeansach czy farbowany marcewkowy rudzielec. obowi您kiem innych jest zachowywanie opinii o tym czy to nam si podoba dla siebie. wyra瘸nie opinii nale篡 pozostawi dla okazji, w kt鏎ej kto nas o to prosi. trzeba pami皻a o tym, 瞠 tak瞠 nasz wygl康 mo瞠 "ura瘸 czyje poczucie estetyki".

sama ch皻nie spr鏏uj t farb , wie kt鏎a z Was gdzie mog chantal dosta w poznaniu??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-07-13 o 19:28
julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-13, 19:14   #1074
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

kocham kolor rudy - matko ale ju nie wiem czy on mnie kocha???
Farba wyp逝kuje si po paru myciach, dbam o w這sy i to bardzo, regularnie podcinam, ...np ko鎍e w這s闚 po prawej stronie ju po pierwszym myciu s wyp逝kane no i zawsze r騜nica w intensywno軼i koloru pomi璠zy odrostem i reszt w這s闚 (przy odro軼ie bardzo intensywny)...zawsze u篡wam profesjonalnych kosmetyk闚 i farb do w這s闚, ostatnio te robi豉m zalecan re-pigmentacj i nic...w這sy nie s rude tylko z這ty blond....czy kto te tak ma? co robic?
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-13, 19:41   #1075
julianna-p
Wtajemniczenie

ja tak mam , poniewa w豉郾ie mam pierwsze godziny wolnego przypomnia這 mi si, 瞠 kiedy na podobny problem pomog豉 mi kuracja z keratyn dla w這s闚. zamierzam si tym zaj望 w najbli窺zych dniach. polecam ampu趾i dowolnej firmy.
aa dzi瘯uj za recenzj vitality , ju nie kupi w takim razie.
dzisiaj specjalnie z dedykacj dla trolli zrobi豉m sobie mega ogniste w這sy. zobacz jak trwa貫 b璠 teraz efekty

julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-13, 20:15   #1076
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

wczoraj , u篡豉m ampu趾i matrixa nawil瘸j帷ej nie wiem czy z keratyna - ale poszukam w豉郾ie takiej z keratyn - i tak jak m闚i豉m zmieniam farb...a jakiej farbki obecnie u篡豉?

...dziewczyny piszcie wi璚ej co na m鎩 problem z w這sami...pleaseeeeee
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-13, 20:41   #1077
ScarlettWoman20
Przyczajenie

[QUOTE=julianna-p;20653736]no tak, agusiaki masz racj ci篹ko pozna dzisiaj kto ma "naturalne" w這sy. co do ciekawych okre郵e to u mnie wci捫 przoduje stwierdzenie kolegi ze studi闚, 瞠 mam oczy diablicy -> chodzi這 o heterochromi; oczywi軼ie tak瞠 wyja郾ion .... szk豉mi kontatkowymi. chocia to chyba nie mo瞠 "przebi" mutanta
jednak mnie i tak irytuje sk這nno嗆 niekt鏎ych ludzi do obrazania innych, opiniowania cudzego wygl康u... to w jaki spos鏏 wyra瘸my siebie przez ubi鏎, bi簑terie, makij捫 czy kolor w這s闚 jest spraw ka盥ego z nas. i , w mojej opinii, tak samo jak maj prawo chodzi po ulicy "naturalne blondynki" bez 瘸dnego makija簑, tak samo ma prawo 鄉iga zakr璚ona staruszka w jeansach czy farbowany marcewkowy rudzielec. obowi您kiem innych jest zachowywanie opinii o tym czy to nam si podoba dla siebie. wyra瘸nie opinii nale篡 pozostawi dla okazji, w kt鏎ej kto nas o to prosi. trzeba pami皻a o tym, 瞠 tak瞠 nasz wygl康 mo瞠 "ura瘸 czyje poczucie estetyki".

Jasne 瞠 tak jest,ale jak dla mnie tylko osoby niedowarto軼iowane mysz ''wyr騜nia si z t逝mu''.Jak kto nie dostaje tyle uwagi ile by chcia to na si喚 pr鏏uje by niezwyk造 i oryginalny.Prawdziwe osobowo軼i nie musz mie czerwonych w這s闚 czy dziwacznych ciuch闚 by ich charakter i si豉 wyrazu zosta豉 zauwa穎na.Mo瞠 takie kreowanie w豉snego wygl康u na kogo wyj徠kowego to rozpaczliwa pr鏏a zwr鏂enia na siebie uwagi.Takie jest moje zdanie-studentki psychologii-wi璚 nie m闚cie,瞠 tak sobie gadam.Bo od 2 lat si o tym ucz.
Stary 2010-07-13, 21:07   #1078
Lisbeth
☠ ☢ ☠

ScarlettWoman20 my郵, 瞠 wi瘯szo嗆 tych os鏏, kt鏎e uwa瘸sz za wyr騜nione z t逝mu przez niedowarto軼iowanie wcale nie czuj si niedowarto軼iowane. Po prostu co w ich wygl康zie mo瞠 ci si nie podoba. Pomy郵a豉 mo瞠 o tym, 瞠 farbowanie w這s闚 na rudo, czy za這瞠nie 'krzykliwego' stroju mo瞠 by podyktowane na przyk豉d ch璚i zmiany albo chocia瘺y prostym stwierdzeniam "taka si sobie podobam"?
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-07-13, 21:09   #1079
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

WI犴EJ TOLERANCJI! ka盥y ma prawo wyboru, i prawo do zmiany koloru w這s闚, styl闚 mody itd..bez konieczno軼i kompleks闚 - je郵i komu si nie podoba lub ma inne zdanie...owszem ma prawo do tego ale nie musi obra瘸c innych i akurat pisa na tym forum. Kobiety uwielbiaj zmiany i to g堯wnie dla tego.
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-13, 21:18   #1080
roux666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 521
GG do roux666

eeee bez sensu ta k這tnia...
wiza瘸nka koniecznie chce zwrocic na siebie uwag i nam tu zamieszania narobic- nale篡 j zignorowac, a nie dla jej radochy jeszcze pod豉pywac temat.

Nikt nie naje盥瘸 na dziewczyny, gdy masowo farbowa造 w這sy na blond lub czer...

dobrze, 瞠 rudy ma wiele odcieni, tonacji- to nie wygl康amy wszystkie jednakowo, jak ....dziewczyny z czarnymi/br您owymi w這sami lub tlenione na 鄴速o niekt鏎e blond pi瘯no軼i ( bez obrazy:P )

Na marginesie, Scarlet
a podczas a 4 semestr闚 nikt Cie niczego o tolerancji nie uczy??
疾 ludzi nie ocenia si po wygl康zie?
疾 w豉郾ie indywidualist闚 najcz窷ciej naj豉twiej rozpoznac w t逝mie?
Owszem, niektorzy staraj si rozpaczliwie zwr鏂ic na siebie uwag odmienno軼i....
Ale cy to nie jest tak, 瞠 ka盥y z nas w jaki sposob jest odmienny i oryginalny??
A farbowanie w這s闚 na jaskraw czerwie, odmienne ubranie nie 鈍iadczy o rozpaczy, ale tak瞠 o odwadze na kt鏎 zdobywaj si te osoby wybijaj帷 si z t逝mu, ze 鈍iadomo軼i masy spojrze zwr鏂onych w ich kierunku i dziwnych komentarzy ???

i nie wiem, co tu psychologia ma do rzeczy...bo nikt nie dokonuje studium przypadku na brunetkach lub blondynkach (kt鏎e i tak dopad造 stereotypy).
pozdrawiam Cie serdecznie, informuj帷 瞠 psychologii si uczy豉m 5 lat :P

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2010-07-13 o 21:25
roux666 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.