Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-10-14, 11:43   #91
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

jest juz watek o tej farbie wiec 豉two sprawdzic jak sie prezentuje na wlosach u dziewczyn ale ja jednak szukam innej... bo owszem na blondzie wyjdzie cudo a ja mam ciemniejsze;/
Stary 2009-10-15, 17:52   #92
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

Tak mi si w豉郾ie wydawa這, 瞠 na ciemnych w這sach nie wyjdzie tak 豉dnie... Ja jestem szatynk, wi璚 chyba te nie b璠zie dobrego efektu. Moja kole瘸nka stosuje ognistego feniksa na ciemne w這sy i wychodzi jej taki 豉dny rudy. Co prawda nie jest to marchewka, ale kolorek mo瞠 by...
red_chameleon jest offline  
Stary 2009-11-15, 20:12   #93
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

hehe do陰czam si mam obecnie blond platyne z rudym pasmem :P
za 2 tygodnie bede znowu ruda (to pasmo to tak z sentymentu zrobilam chyba )

Chyba si zdecyduj na garnier 100% 743. Na blond wlosach powinno wyj嗆 tak ladnie, ostry pomarancz... mam nadziej, 瞠 bedzie taki.
Co do mango.. ladne opakowanie.. kolor tez ok, ale ma w sobie troche czerwieni, ktorej ja chce unikn望. Szukam dokladnie tego koloru, co wiza瘸nka powy瞠j : http://stylio.pl/zdjecia/69/69785_l/.../rudzielec.jpg

jak mi si uda to si Wam poka輳.
(Londa te ma fajny rudy.. ale zmyl mi sie po tygodniu )
Relyah jest offline  
Stary 2009-11-16, 01:21   #94
daohar
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

co do rudo軼i i og鏊nie farbowania w這s闚...ka盥a farba wychodzi ciemniej niz na opakowaniu...tak wiec farba garnier 100% kolor 743 i tak wydzie lekko czerwonawo...(mi przynajmniej tak wychodzi; p) w sumie na poczatku mnie to irytowa這, ale jak ju przyzwyczai豉m si do tego koloru to szkoda mi go by這 traci bo niestety (w moim wypadku) kolor czerwony traci na intensywnosci ju tydzie mo瞠 po速ora po koloryzacji...ale sposob jest^^ i polecam wszystkim kt鏎zy lubi eksperymentowa; p mi ten eksperyment wyszed przypadkiem poniewa nie by這 dw鏂h opakowa garniera 743 w mojej malej drogerii...zaryzykowa豉m i zmieszalam farby oczywiscie obie z garniera 100% kolor^^ 746 i 743^^ wysz豉 fantastyczna czerwie z miedzianym po造skiem^^

Edytowane przez daohar
Czas edycji: 2009-11-16 o 01:30
daohar jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:08   #95
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Ale czerwie to nie rudy, rudy kolor to inaczej miedziany i wi瘯szo嗆 rudzielc闚 jakie znam (ze mn w陰cznie ) w豉郾ie chce unikn望 czerwonego po造sku.
Dla mnie najfajniejszym kolorem jest Majirel 7.44 a je郵i chodzi o bardzo miedziane kolory farb sklepowych to po prostu szukajcie tych kt鏎e w numerku maj 4. Je郵i jest 6 to b璠zie czerwony.

Zafirah jest offline  
Stary 2009-11-16, 21:05   #96
lettka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

ja ostatnio ni zafarbowa豉m
chcia豉m ognisty rudy a wyszed mi dosyc ciemny i zbyt czerwony, a na opakowaniu ta laska ma super kolorek..... k豉d豉m na sprane w這sy, takie jak w avararze
te szuka豉m marchewy takiej jak ma Magda Walach, pr鏏owa造鄉y mieszac r騜ne farby z fryzjerk i nie wychodzi這 mi ponad rok

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Relyah, no ja tez w豉snie o tym kolorze my郵a豉m a wychodz mi albo za ciemne, albo za czerwone albo za blade.....
lettka1 jest offline  
Stary 2009-11-16, 21:57   #97
anika*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172
GG do anika*

objecha豉m wszystkie markety w okolicy (Rybnik, Zory) i nigdzie nie ma Garniera 100% color 743 a musze koniecznie w tym tyg. juz zafarbowac w這sy.
Zastanawiam si nad chn (henn czy jak to sie nazywa w豉軼iwie) bo myje w這sy codziennie i je瞠li chna tak mocno okala w這s to sie tez pewnie tak szybko nie wyp逝kuje. Poszukam jeszcze farby na necie jak nie znajd to kupi zi馧ka i poeksperymentuje, trzymajcie kciuki
anika* jest offline  
Stary 2009-12-13, 01:26   #98
miets
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

Cytat:
Napisane przez Nat-an Poka wiadomo嗆
Wi璚 tak:
naturalny kolor moich w這s闚 to jaki taki mysi kolor. Niedawnoprzefarbowalam wlosy na zlota czekolade. Szybko jednak postanowilam pozbyc sie tego koloru - kupilam dekolorant i rozja郾i豉m swoje w這ski. A tu niespodzinka - WYSZED PI艼NY BARDZO JASNY, CIEPΧ RUDY KOLOR...teraz wygl康a 郵icznie, ale boje si 瞠 gdy pojawi si odrosty nie bede mog豉 utrzyma tego rudzielca na g這wie Czy znacie dziewczyny NAZW FARBY DO WΜS紟 (+FIRM) KTORA DALABY MI GWARANCJE OTRZYMANIA TAKIEGO WLASNIE JASNEGO RUDEGO KOLORU (I PRZY OKAZJI ROZJA吉Ix CIEMNE ODROSTY....)??????
Witam
Zafarbowa豉m dzisiaj w這sy Palette Intensive COLOR CREME w odcieniu z這ta czekolada WN5. Prosz napisa co mam zrobi 瞠by moje w這sy uzyska造 kolor rudy. Dodam, 瞠 mam piegi i kolor rudy idealnie pasowa豚y do mnie.Obecny kolor nie pasuje do mojej karnacji. Jest stanowczo za ciemny.
Czyta豉m,瞠 mia豉 Pani ten sam kolor.
Prosz napisa jakim specyfikiem uzyska豉 Pani rudy kolor.
Prosz mi pom鏂 :-(
Pozdrawiam - Dorota

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iza550 Poka wiadomo嗆
to sa moje obecne wlosy
Witam
Napisz prosz jakiego dekolaryzatora u篡豉 bo twoje wlosy s 郵iczne.
Pozdrawiam - Dorota
miets jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:47   #99
miets
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez iza550 Poka wiadomo嗆
to sa moje obecne wlosy
Witam
Napisz prosz czy robi豉 dekoloryzatorem czy rozja郾iaczem.
Ile trzyma豉 na w這sach??
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez elinkaa__ Poka wiadomo嗆
1) rozja郾ij w這sy rozja郾iaczem Veniata
2)rozja郾ij w這sy rozja郾iaczem joanna 4-5 ton闚
3)kup farb Palette XXL - Czysta Platyna
jasny rudy murowany- tez schodzi豉m z czarnego, przeprowadzi豉m te operacje w ci庵u 5 dni, w這sy by造 zniszczone po rozjasniaczach, po farbie s jakby zdrowsze. Jezeli chcesz miec rudyu, to polecam t metiod, ja chcia豉m blond...m Wiec pewnie jeszcze bede musiala je ze dwa razy rozjasnic. pozdro
A ile trzeba trzyma Joann z ciemnego br您u na rudy??
miets jest offline  
Stary 2009-12-13, 17:20   #100
jozia1233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej Tez planuje o rudym kolorze... m鎩 naturalny kolor zale篡 od pogody ale jest to ciemny blond zazwyczaj Mam do嗆 jasn karnacj, troszk pieg闚, niebieskie oczy i co dziwne- ciemna obr鏏k oczu

co mi radzicie ?
jozia1233 jest offline  
Stary 2010-01-08, 00:27   #101
hajabuza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Tez mam problem z osiagnieciem takiej rudosci jaka bym chciala.. a konkretnie kolor, ktory jedna z was juz zamiescila http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1227628946 farbuje garnierem, na poczatku nawet ladnie, a po kilku dniach juz sie spiera do tego stopnia ze wychodzi totalnie pomaranczowy ;/ poradzcie
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-10, 12:23   #102
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez hajabuza Poka wiadomo嗆
Tez mam problem z osiagnieciem takiej rudosci jaka bym chciala.. a konkretnie kolor, ktory jedna z was juz zamiescila http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1227628946 farbuje garnierem, na poczatku nawet ladnie, a po kilku dniach juz sie spiera do tego stopnia ze wychodzi totalnie pomaranczowy ;/ poradzcie
o to moje wlosy
ja nie pamietam zeby mi sie ten garnier spieral na razacy pomarancz.
jesli chcesz spokojniejszy rudy to sprobuj moze florence loreala? ja nim juz dlugo farbuje i polecam. zdjecia rowniez dodawalam
Stary 2010-01-10, 16:43   #103
evelai
Przyczajenie

m鎩 pierwszy rudy jaki sobie "zafundowa豉m" na moje 鈔ednie blond w這ski to by jaki bursztyn schwartzkopf'a. Wyszed taki jak chcia豉m (co w stylu Ashlee Simpson) ale niestety baaardzo szybko si zmy po 3 tygodniach by豉m ju lekko rud blondyn ostatnio zrobi豉m sobie Pure Copper (intensywny miedziany kasztan P54) i by豉m w szoku bo moje w這sy w sztucznym 鈍ietle by造 zupe軟ie czerwone. Dopiero po 2 tyg. mia豉m kolor jak z opakowania. Teraz min掖 miesi帷 od farbowania i kolor jest ju troszk wyp逝kany. Mam ju do嗆 du瞠 odrosty (ok2cm) i planuj wnet je "pomalowa" ale nie chce ju tej czerwieni co proponujecie???
evelai jest offline  
Stary 2010-01-11, 18:28   #104
hajabuza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
o to moje wlosy
ja nie pamietam zeby mi sie ten garnier spieral na razacy pomarancz.
jesli chcesz spokojniejszy rudy to sprobuj moze florence loreala? ja nim juz dlugo farbuje i polecam. zdjecia rowniez dodawalam
W sobote uzylam loreala pure paprika z technologia color booster i w sumie ladny kolor wyszedl, mam nadzieje, ze az tak szybko sie nie spierze, tylko z tego co sie doczytalam to mozna tej farby co 3 miesiace uzywac. A co do garniera, to nie wiem czemu do takiego koloru mi sie spiera ;P choc znajac zycie ten loreal rowniez mi do takiego koloru zejdzie, eh
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-11, 21:10   #105
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
W sobote uzylam loreala pure paprika z technologia color booster i w sumie ladny kolor wyszedl, mam nadzieje, ze az tak szybko sie nie spierze, tylko z tego co sie doczytalam to mozna tej farby co 3 miesiace uzywac. A co do garniera, to nie wiem czemu do takiego koloru mi sie spiera ;P choc znajac zycie ten loreal rowniez mi do takiego koloru zejdzie, eh
gdzie tak pisze ze mozna co 3 miesiace? ee farbujesz kiedy masz ochote, z tym ze im czesciej tym bardziej niszczysz wlosy. mysle ze minimum miesiac, a nie 3
Stary 2010-01-12, 09:57   #106
creativka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Piszecie o Garnier 100% a pr鏏owa造軼ie Garnier Nutrisse miedziana czerwien nr 76 ? Na opakowaniu jest cudny widzia豉m dziewczyne po farowaniu t farba i jak nie by豉m jeszcze rudzielcem to bardzo mi sie jej kolor podoba,by taki o jaki mi chodzi這.Musialam niestety zrobi dekoloryzacje ,poniewa mia豉m bardzo ciemny br您 i jak na razie dwa razy farbowa豉m sie na rudo u fryzjera.Nie ukrywam,瞠 chce spr鏏owa farbowa w這ski w domu bo to taniej wychodzi

Pozdrawiam
creativka jest offline  
Stary 2010-01-12, 13:57   #107
hajabuza
Przyczajenie

No na ulotce jest napisane cos w stylu 'jesli ostatni raz farbowalo sie ta farba 3 miesiace temu lub jesli uzywa sie jej pierwszy taz to... cos tam blabla" :P a tak to tylko na odrosty. A co do garniera to uzywalam tych z numerem 743 i 746, szybko mi sie kolor spral do pomaranczowego chyba ze sa jeszcze jakies ciekawe rudosci garniera, to moze jakiegos ciemniejszego koloru bym uzyla ;>
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-12, 17:10   #108
red_chameleon
Rozeznanie

Cytat:
Hej
Mam pro軸. Czy mog豉by doda zdj璚ie swoich w這sk闚 w tym kolorze. I opr鏂z tego da zna czy nie robi si czerwonawe w這sy. Kto wy瞠j wspomnia, 瞠 wszystkie farby z 8 w numerze daj czerwony poblask, a ta farba ma numer P78. U mnie ta farba le篡 na p馧ce od dw鏂h miesi璚y. Jak na razie mam sw鎩 kolor w這s闚, jestem szatynk. A jaki by Tw鎩 kolor w這s闚 przed farbowaniem? Tak patrz na to opakowanie i nie widz tu 瘸dnej informacji dotycz帷ej co 3- miesi璚znego farbowanie. Mo瞠 po dw鏂h miesi帷ach zmienili troch opakowania. Jest za to napis: "Je瞠li wahasz si mi璠zy dwoma odcieniami wybierz ja郾iejszy". Kurcze, troch 瘸逝j, 瞠 nie wzi窸am ja郾iejszego, mo瞠 wtedy mniej bym si ba豉 farbowania. Jest tu jeszcze napisane, 瞠 szampon ogranicza wymywanie si czerwonych barwnik闚. Tyle, 瞠 ja nie chc mie czerwonych w這s闚, tylko rude.
Stary 2010-01-13, 18:51   #109
evelai
Przyczajenie

ja u篡豉m loraela Pure Copper i mialam ognisto-czerwone wlosy... nie mylam nawet tym szamponem, kt鏎y ogranicza wymywanie si czerwonego barwnika. Zaraz po farbowaniu przera穎na t czerwieni umy豉m w這sy jakie 6 razy, ale nic si nie zmy這 1.5 tyg chodzi豉m z czerwieni na g這wie a potem wymy這 si troch i zosta pi膮瘯ny rudy kolor tyle 瞠 ju te zblak

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

acha!!! tym z Was, kt鏎e boj si jeszcze farbowania na rudo polecam Lorael Casting Bursztyn kolor wychodzi dok豉dnie taki jak na opakowaniu, ale niestety zmywa si prawei ca趾owicie po ok 6 tygodniach. Ale na pr鏏 jest w sam raz
evelai jest offline  
Stary 2010-01-13, 20:27   #110
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

hej dziewczyny
a ja w pi徠ek farbuje na garniera 743 i zobaczymy co z tego b璠zie zaznaczam 瞠 mam teraz w這sy w jakim dziwnym kolorze z這cisty blond z odrobin rudego po造sku my郵 瞠 na moich w這sach wyjdzie dobrze kiedy ju u篡wa豉m garniera ale to by這 jaki tam bursztyn i si tak szybko nie spiera zreszt gdzie na wiza簑 czyta豉m jak dziewczyny chc帷 przed逝篡 sobie kolor farbuj jej szamponetk deil ( chyba nie pomyli豉m nazwy firmy no zreszt jako tak) ona z chodzi po ok. 2 tyg. zawsze to jaki spos鏏 na przed逝瞠nie koloru w ka盥ym razie zrobi fotk po farbowaniu i wrzuc

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-01-13 o 20:29
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:49   #111
red_chameleon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evelai Poka wiadomo嗆
ja u篡豉m loraela Pure Copper i mialam ognisto-czerwone wlosy... nie mylam nawet tym szamponem, kt鏎y ogranicza wymywanie si czerwonego barwnika. Zaraz po farbowaniu przera穎na t czerwieni umy豉m w這sy jakie 6 razy, ale nic si nie zmy這 1.5 tyg chodzi豉m z czerwieni na g這wie a potem wymy這 si troch i zosta pi膮瘯ny rudy kolor tyle 瞠 ju te zblak

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

acha!!! tym z Was, kt鏎e boj si jeszcze farbowania na rudo polecam Lorael Casting Bursztyn kolor wychodzi dok豉dnie taki jak na opakowaniu, ale niestety zmywa si prawei ca趾owicie po ok 6 tygodniach. Ale na pr鏏 jest w sam raz
Zainteresowa豉 mnie tym Bursztynem z Loreala. Chyba si skusz. I to w najbli窺zym czasie. Jak tak sobie my郵 Pure Paprika Loreala na mojej p馧ce to zastanawiam si czy w og鏊e kiedy si na ni odwa輳 skoro boj si tej czerwieni. Na opakowanie nigdzie nie ma daty wa積o軼i.
Co do tego Garniera 743, to kolor jest 鈍ietny. Teraz tak si zacz窸am zastanawia czy rudo軼i b璠 w og鏊e do mnie pasowa造. Jasna cera, niebieskie oczy, szatynka. Co s康zicie? Evelyn23 koniecznie wklej zdj璚ie swoich w這sk闚.
Mam do Was jeszcze pewne pytanie. Czy w這sy po kilku farbowaniach zamieniaj si w siano i wypadaj? Moje s cienkie, a nie chcia豉bym 瞠by by造 jeszcze cie雟ze.
Stary 2010-01-15, 17:07   #112
Panna M
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Farbuj w這sy na rudo od hmn... 5 lat. W豉軼iwie to od kiedy w og鏊e si farbuj Zaczyna豉m od szamponetek, p騧niej chna i farby.
Wczoraj farbowa豉m si Garnierem Miedziany Blond.
Cudowny kolor... na opakowaniu. Jednak mi wyszed czerwonawy.
Loreal bursztynowy wyszed mi br您owawy i szybko si sp逝ka, ale na eksperymenty w sam raz.

Chn farbowa豉m w這sy wcze郾iej potraktowane farba mechaniczn. Nigdzie nie mog豉m znale潭 odpowiedzi, dlaczego tak nie mo積a ^
I.. nic z貫go si nie sta這.

Chcia豉 bym powr鏂i do chny, gdy w這sy dobrze na ni reagowa造 i mia豉m czyste sumienie, poniewa nie niszczy豉m ich koloryzacj.
Jednak kolor zawsze wychodzi mi za ciemny (naturalny ciemny blond mia豉m), czerwona po鈍iata i taki jaki bardziej burgundowy. Nie mog豉m ich chn rozja郾i. Czy jest mo磧iwo嗆 uzyskania chn ogni軼ie rudego na ciemniejszych w這sach?
Panna M jest offline  
Stary 2010-01-15, 17:48   #113
TaKaCzArNuLa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez wahey Poka wiadomo嗆
jak najbardziej ruda farba do w這s闚 ? polecam Garnier 100% Color numer 743, albo.. wizyt u fryzjera
Witam..
od dawna mam w g這wie zmien mego wizerunku i koloru w這s闚 le cz mam problem w這sy mam czarne farbowane.. ale ju takie wyblak貫 z odrostami ponieowaz przestalam farbowac zastanawiam sie nad baleja瞠m lub cos w odcieni br您u z bordowymi dodatkami do tego albo tez w odcieni rudo軼i ca貫 w這sy lub bordo.. mam obawy co do kolor闚mam ciemna karnacje piwne oczy i ciemna oprawe do farbowania bede musiala je chyba rozjasni? czyli isc do fryzjera boje sie takze ze zniszcz mi sie jeszcze bardziej poniewaz teraz tez mam je zniszczone loczki.. kt鏎e si pusz.. a gdy wyprostuje chwile s fajne ale potem powstaje siano co mam z nimi zrobic zeby je odnowic? jakich odzywek uzywac ? i co z tym farbowaniem.. nie chce ju byc ca豉 czarna hehe troche tu pomiesza豉m ale co tam.. bede wdzi璚zna za odpowiedz
TaKaCzArNuLa jest offline  
Stary 2010-01-15, 19:03   #114
hajabuza
Przyczajenie

Zdjec jak na razie nie mam przed farbowaniem mialam praktycznie mandarynke na glowie, ogolnie z moich wlosow strasznie szybko farby schodza, tydzien temu farbowalam i juz znow zaczynaja wchodzic w pomarancze. No zalamac sie mozna
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-16, 03:16   #115
ashia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

a to moj kolorek jestem z niego bardzo zadowolona a robilam z ciemnego brazu
ashia89 jest offline  
Stary 2010-01-16, 10:23   #116
Hortencja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 692

Cytat:
Napisane przez ashia89 Poka wiadomo嗆
a to moj kolorek jestem z niego bardzo zadowolona a robilam z ciemnego brazu
do rudo軼i troch daleko...
Ja farbowa豉m kiedy garnierem 100% 743 ale w sumie by豉m 鈔ednio zadwolona, przede wszystkim brzydko si wyp逝kiwa ten kolor na jaki taki ciemny odcie.. a farbowa豉m na sw鎩 blond wi璚 powinno by jasno Teraz chodz do fryzjerki i ona mi tworzy jak捷 mikstur r騜nych farb i jestem zadowolona bo z tymi sklepowymi farbami to naprawd nigdy nic nie wiadomo co wyjdzie

2 more months...
Hortencja jest offline  
Stary 2010-01-16, 14:20   #117
ashia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Napisane przez Hortencja Poka wiadomo嗆
do rudo軼i troch daleko...
:
Hortencja w swietle wyglada na rudy..
ale pewnie chodzi wam o taki bardziej rudy to przepraszam
ashia89 jest offline  
Stary 2010-01-17, 01:54   #118
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Heh, z tymi rudymi to ciezka sprawa;p Ja najpierw farbowalam henna i w koncu mialam dosc i przesuszonych wlosow i tej dosc ciemnej czerwieni. Zawsze chodzilo mi o taki rudy jaki untachable pokazala na 2 fotce po garnierze 743 a po chnie jest tylko czerwony. Naturalne wlosy mam takie nijakie;> za jasne zeby je nazwac brazowymi, za ciemne zeby blond. Farbowalam Mango L'oreala w miare zadowolona z koloru bylam na poczatku ale juz sie wyplukal i prawie sie nie rozni od odrostow. Farbowac L'orealem niezbyt chce dalej bo cena jak dla mnie zbyt duza i trwalosc za mala. Nie probowalam jeszcze tego garniera, nie wszystko widac na zdjeciach, wiec czy efekt jest lepszy niz po Mango? Moze ktos wie? Zastanawialam sie czy moze mieszajac farbe ruda sklepowa z oksydantem mocniejszym da sie uzyskac lepszy efekt;> Choc boje sie probowac:/ Moze ktos juz z despreacji probowal?;>;>
LadyMadalena jest offline  
Stary 2010-01-17, 10:06   #119
evelai
Przyczajenie

red_chameleon ja farbuj rudym od p馧 roku, wczesniej by豉m (farbowan) blondynk強asn i ciemn i powiem Ci, 瞠 w這sy o niebo lepiej znosz rudy kolor ni blondy, w kt鏎ych jest znacznie wi璚ej rozja郾iacza. Te mam cienkie i delikatne w這sy. Przesz豉m na rudy bo chcia豉m co co nie b璠zie tak niszczy這 w這sy jak blond a nie b璠zie "nudny" jak br您 (nikomu nie ubli瘸j帷) hehe
TaKaCzArNuLa z czarnego bardzo trudno jest zej嗆 je郵i chcesz od razu zmieni kolorek to na pewno b璠ziesz musia豉 u篡 rozja郾iaczy i przechodzi r騜ne dziwaczne kolory taki proces bardzo niszczy w這sy (moja siostra te mia豉 taki problem) je瞠li nie spieszy Ci si a tak bardzo to radzi豉bym zacz望 farbowa srednimi br您ami. w這sy i tak b璠 wychodzi造 czarne ale po kilku farbowaniach w koncu co za豉pi moje te sie tak bardzo puszy造 i musia豉m 軼i望 je na "boba", takie by造 zniszczone. no i pomog這. teraz mam do ramion i s du穎 zdrowsze
evelai jest offline  
Stary 2010-01-17, 14:18   #120
red_chameleon
Rozeznanie

evelai dzi瘯uj za rady. Ja zaczn od tego Bursztynu z L'oreala. Pofarbuj si tak za miesi帷. A co dalej to si zobaczy. Mam jeszcze do Was pewne pytanie. Ja mia豉m zamiar i嗆 z t farb do fryzjera, ale z tego co wiem to wiele os鏏 robi to samemu w domu. Ja nie mam w tym 瘸dnej wprawy, wi璚 mo瞠 za pierwszym razem fryzjer, a za kolejnym ju sama w domu. Co s康zicie? Czy ci篹ko jest sobie samemu farbowa w這sy? Udaje Wam si pokry dok豉dnie ca貫 w這sy farb?
Co do chny to du穎 o niej czyta豉m. Nawet by豉m ch皻na do wypr鏏owania jej. Ale teraz jak wiem, 瞠 ona daje po鈍it czerwonego to ju nie chc. W og鏊e wyczyta豉m o niej, 瞠 jak ju to najlepiej naturalna. Szuka豉m naturalnej w internecie, ale nigdzie nie znalaz豉m. Wsz璠zie by造 jakie o konkretnych kolorach, wtedy pomy郵a豉m, 瞠 to 軼iema i da豉m sobie z tym spok鎩. Chn zainteresowa豉m si dlatego, 瞠 podobno nie niszczy w這s闚, ale opinie s r騜ne.
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.