Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-28, 23:44   #1171
Mati19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Jaki kolor b璠zie najlepszy ?

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
za這篡貫s si z kim tak??
Czego to m這dzie dzisiejsza z g這du nie wymy郵i A Ty jeste pewien, 瞠 chcesz by marchewk na sta貫? Je郵i nie to mo瞠 zr鏏 sobie takim sprayem zmywalnym najpierw i zobacz czy jeste pewien tego koloru. Jakie masz teraz w這sy (d逝go嗆 i kolor)??

Nie z nikim si nie za這篡貫m hehe I uprzedzam kolejne pytanie i m闚i 瞠 jestem ca趾iem normalny hehe
D逝go嗆 obecnych w這s闚 kr鏒kie i kolor br您 ciemny. A co do sta這軼i to nie Dop鏦i nie odrosn stare w這sy to chce mie "marcheweczk" .
畝dnego spray'u nie chce Jestem przekonany w 2oo % 瞠 chce ten kolor tylko by tak 豉dnie wyszed
Mati19 jest offline  
Stary 2010-07-29, 11:40   #1172
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka wiadomo嗆
Ja te mam pytanie a propo rudo軼i Wreszcie rozja郾i豉m sobie w這sy i chcia豉bym na這篡 sobie jak御 rud farb. Pod spodem s zrobione przeze mnie "przymiarki" r騜nych rudych na mojej g這wie. Jak wed逝g was powinnam wybra? I czym osi庵n望 taki efekt?

Szczerze m闚i帷 wola豉bym 瞠by by to szampon koloryzuj帷y cho farb nie pogardz w ostateczno軼i :P
kurcze, a ja, jak patrz na twoje zdj璚ia to my郵, 瞠 jestes typem zimnym - lato, nie pasuj mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzaj cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). P騧niej trudno pozbyc sie tego koloru..

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 11:42
Koralyn jest offline  
Stary 2010-07-29, 12:42   #1173
Yenes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 861

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
kurcze, a ja, jak patrz na twoje zdj璚ia to my郵, 瞠 jestes typem zimnym - lato, nie pasuj mi te rude kolory do twojej twarzy - postarzaj cie troszke...

Dziewczyny, jak nie wiecie czy bedzie wam dobrze w rudym, sprawdzie to najpierw w jakims programie graficznym (np. http://www.ivillage.com/virtual-makeover#). P騧niej trudno pozbyc sie tego koloru..
No to teraz mi zabi造軼ie klina na g這wie ;P Jedna m闚i pierwszy kolor, druga ze drugi a trzecia 瞠 瘸den :P Warto te pewnie pami皻a ze duzo zale篡 od o鈍ietlenia w kt鏎ym zdj zosta這 zrobione... Ale faktem jest 瞠 jestem blada i mam zielone oczy (nie sa szarozielone cho tak wysz造) Pod spodem moje zdj sprzed miesi帷a mo瞠 b璠zie lepsze. Jak widzicie troche si rozp璠zi豉m wtedy z tym br您em i wyszed zbyt ciemny...

To co mam zrobi wed逝g was z tymi w這sami? Bo w poniedzialek wyje盥瘸m wi璚 jutro musz jaki kolor kupi. Jak ju m闚i豉m najlepiej jaki szampon koloryzuj帷y...
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-29, 12:50   #1174
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:

ale chyba sie troszk rozp璠zi豉 z ocen kolorystyczn kole瘸nki. Moim zdaniem z latem ona nie ma nic wsp鏊nego to raz. A poza tym ka盥y kolor pasuje do ka盥ego typu kolorystycznego - sztuk jest tylko umiej皻ne dobranie odcienia!! I w豉郾ie dlatego, 瞠 ma blad cer i zielone oczy czerwono-rudy pasuje jak ula.

Mati - nie mia豉m zamiaru pytac o Twoj "normalno嗆" To naprawde jest rzecz wzgl璠na Niemniej jak sobie pomy郵a豉m, 瞠 mi kiedy m鎩 syn przyjdzie pomara鎍zowy ( a ma takie pi瘯ne blond w這sy) to chyba 造kn jaki prozak w wersji strong i wi瘯szej ilo軼i
Je郵i masz kr鏒kie w這sy to w razie W szybciej odro郾ie
Musisz w這sy najpierw rozja郾i, a potem na這篡 farb. Do farby mo瞠sz dorzuci mixtona pomara鎍zowego w du瞠j ilo軼i i b璠zie marchewka na zam闚ienie. Niestety to czy wyjdzie 豉dnie tak jak tego oczekujesz si oka瞠 jak zrobisz. My tu metoda pr鏏 i b貫d闚 (swoich lub fryzjerskich) miesi帷ami dochodzimy do wymarzonego odcienie. Wi璚 nie ma lekko, 瞠 Ty od razu b璠ziesz mia 豉dnie
Tylko sie z tym jeszcze prze酥ij zanim zrobisz.

Yenes
- zapomnij o szamponie. Na tak ciemnym kolorze uzyskanie rudo軼i jest mo磧iwe TYLKO I wy陰cznie przez 軼i庵ni璚ie koloru lub jego rozja郾ienie a potem na這瞠nie farby.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-07-29 o 12:58
agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-29, 13:07   #1175
Yenes
Rozeznanie

Cytat:
ale chyba sie troszk rozp璠zi豉 z ocen kolorystyczn kole瘸nki. Moim zdaniem z latem ona nie ma nic wsp鏊nego to raz. A poza tym ka盥y kolor pasuje do ka盥ego typu kolorystycznego - sztuk jest tylko umiej皻ne dobranie odcienia!! I w豉郾ie dlatego, 瞠 ma blad cer i zielone oczy czerwono-rudy pasuje jak ula.

Mati - nie mia豉m zamiaru pytac o Twoj "normalno嗆" To naprawde jest rzecz wzgl璠na Niemniej jak sobie pomy郵a豉m, 瞠 mi kiedy m鎩 syn przyjdzie pomara鎍zowy ( a ma takie pi瘯ne blond w這sy) to chyba 造kn jaki prozak w wersji strong i wi瘯szej ilo軼i
Musisz w這sy najpierw rozja郾i, a potem na這篡 farb. Do farby mo瞠sz dorzuci mixtona pomara鎍zowego w du瞠j ilo軼i i b璠zie marchewka na zam闚ienie. Niestety to czy wyjdzie 豉dnie tak jak tego oczekujesz si oka瞠 jak zrobisz. My tu metoda pr鏏 i b貫d闚 (swoich lub fryzjerskich) miesi帷ami dochodzimy do wymarzonego odcienie. Wi璚 nie ma lekko, 瞠 Ty od razu b璠ziesz mia 豉dnie

Yenes
- zapomnij o szamponie. Na tak ciemnym kolorze uzyskanie rudo軼i jest mo磧iwe TYLKO I wy陰cznie przez 軼i庵ni璚ie koloru lub jego rozja郾ienie a potem na這瞠nie farby.
Jak wspomnia豉m kilka post闚 wy瞠j rozja郾i豉m w這sy a to zdj jest sprzed miesi帷a. W tej chwili moje w這sy maja odcie hmm 鄴lto-ciemnoblond-lekko rudawy. Takze chcia豉bym go wyr闚na . G chodzi mi o to czy rudy bedzie mi pasowa a je郵i nie to co wybra
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-29, 13:15   #1176
agusiaki
Rozeznanie

A to przepraszam, niedoczyta豉m. W takiej sytuacji oczywi軼ie fabra p馧trwa豉 jak najbardziej. Moge poleci z profesjonalnych jak Color Touch Welli - odcie dok豉dnie taki jak masz na 2 fotce w wizualizacji. 88/43 lub 8/44 (o ile dobrze pami皻am)

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-29, 13:27   #1177
Yenes
Rozeznanie

Dzi瘯i, ale widz 瞠 wszyscy polecaj mi tu profesjonalne farby p鏦i co A cos bardziej komercyjnego?Zastanawia豉 m si nad czerwon miedzi z garniera, ale nie znalaz豉m wiele opini o tym kolorze... Z kolei z tego co widz jedynym colorem w catingu podchodzacym pod rudy jest bursztyn, kt鏎y wed逝g wizazanek jednak wychodzi ciemno i ma這 rudo. Niestety oferta rudosci w鈔鏚 szampon闚 jest naprawd nik豉 dlatego chyba bed musia豉 si zdecydowa na farb.

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-07-29 o 13:28
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-29, 15:25   #1178
Mati19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:

Dobrze,dzi瘯uj bardzo za pomoc. A jeszcze jedno pytanie. Jakiego koloru farby mam szuka w sklepach ?? Miedziany ?? czy jaki ??? I do tej farby dorzuci jeszcze mixtona pomara鎍zowego,tak ???
Dzi瘯uje bardzo za pomoc
Mati19 jest offline  
Stary 2010-07-29, 15:41   #1179
Koralyn
Raczkowanie

Agusiaki: z ch璚i ujrz ten "zimny rudy" je郵i m闚isz, 瞠 ka盥y kolor mo積a uzyska, jedynie wa積y jest odcie, a szczeg鏊nie interesowa豉by mnie ta farba w odcieniu zimny-rudy, czy takowa istnieje?? serio

Yenes - je郵i nie jeste latem to przepraszam, wydawa這 mi si, ze na pewno jestes odcieniem zimnym, wklejam na szybko ten oto miszmasz zobacz sobie w czym ci najlepiej...

a mo瞠 jesie 瞠s?

moze te kolorki (na ostatnim zdjeciu na g鏎ze super wysz這 wg. mnie):
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...fe-auburn.aspx
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...en-auburn.aspx (!)
http://www.lorealparis.com.au/hair-c...ch-auburn.aspx

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 15:56
Koralyn jest offline  
Stary 2010-07-29, 16:51   #1180
Yenes
Rozeznanie

Na 5 zdj sliczny kolor - taki nie za ciemny br您ik, ale sadze ze najpierw zobacze co wyjdzie z rudym. Mam w planach zrobi sobie jaki nie za ciemny br您 je郵i rudy wyjdzie brzydko Za to fryzurka na zdj 7! 郵iczna! Ta grzywka... Nie wiem skad masz t fryzurk czy z jakliegos programu do fryzur czy moze jakies aktorki...? BArdzo chetnie zobaczy豉bym j z przodu! Dzieki dziewczyny za pomoc tak w og鏊e
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-29, 20:07   #1181
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

do Yens:
tak jak koralyn, nie jestem pewna 瞠 rudy sprawdzi si w豉郾ie u ciebie, dlatego wybra豉m pierwsz wersj najbardziej naturaln na twoim miejscu nie farbowa豉 bym na rudy
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-29, 20:24   #1182
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Agusiaki: z ch璚i ujrz ten "zimny rudy" je郵i m闚isz, 瞠 ka盥y kolor mo積a uzyska, jedynie wa積y jest odcie, a szczeg鏊nie interesowa豉by mnie ta farba w odcieniu zimny-rudy, czy takowa istnieje?? serio
Przekr璚asz moje s這wa kole瘸nko. Nigdy nie pisa豉m nic o zimnym rudym, nie wiem sk康 to wzi窸a. Pisa豉m tylko, 瞠 ka盥a osoba bez wzgl璠u na typ jakim jest mo瞠 by i blondynka i brunetk i szatynk i rud. Kwestia jest tylko doboru odpowiedniego odcienia.
Nie wiem sk康 Twoje zdziwienie, rudy ma wiele twarzy, od ciemnego kasztanu po ja郾iutki miedziany blond.

Pewnie, 瞠 w br您ie te b璠zie dobrze Yenes. To chyba jednak nie w tym w徠ku rozmowa o br您ach. Ja uwa瘸m, 瞠 w intensywnym czerwono-miedzianym (z przewag czerwieni) odcieniu b璠zie wygl康a豉 fajnie.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-29, 21:04   #1183
Koralyn
Raczkowanie

yenes: fryzurka, tak z programu w internecie do makeoveru

agusiaki: no bardzo ciekawi mnie ten rudy dla Lata, jak napisa豉, 瞠 ka盥y odcie jest mo磧iwy dla ka盥ego. To ciekawi mnie w豉郾ie jakby mia on dla lata wyglada, ktore to jest typem zimnym w豉郾ie ot co.

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-29 o 21:06
Koralyn jest offline  
Stary 2010-07-30, 12:28   #1184
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Koralyn

zimny rudy to ten z przewaga czerwieni i machoniu , jesli farbowalas kiedys profeska , wiedzialabys masz palete kolorow miedzianych , a oddzielnie czerwieni i mahoni
Ch這dny odcien rudego ( czerwien i mahon takze wlicza sie w ta nazwe ) pasuje kobietom o rozowawym kolorycie skory czyli co za tym idzie chlodniejszej karnacji

ja osobiscie mam mieszana karnacje , ni to ciepla nei to zimna , piegi i oczy sa zdecydowanie z tej cieplej , kolorejk cery i naturalne wlosy z chlodnej takze moge przebierac w zlotych miedzianych odcieniach latem , a zima wybieram te chlodniejsze

takze twoj upor ze rudosc zawsze jest ciepla jest bez sensu i tyle
Stary 2010-07-30, 12:39   #1185
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
Koralyn

zimny rudy to ten z przewaga czerwieni i machoniu , jesli farbowalas kiedys profeska , wiedzialabys masz palete kolorow miedzianych , a oddzielnie czerwieni i mahoni
Ch這dny odcien rudego ( czerwien i mahon takze wlicza sie w ta nazwe ) pasuje kobietom o rozowawym kolorycie skory czyli co za tym idzie chlodniejszej karnacji

takze twoj upor ze rudosc zawsze jest ciepla jest bez sensu i tyle
No to bardzo ciekawe i dobrze wiedziec, ze istnieje cos takiego jak zimny rudy
a "profeskami" akurat nie farbuje

BEZGLUTENOWO:
Koralyn jest offline  
Stary 2010-07-30, 12:40   #1186
mabbon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

i nie niszczy w這s闚 , no i cena jest fenomenalna!Polecam
mabbon jest offline  
Stary 2010-07-30, 15:45   #1187
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

ja sie troche nie zgodze. rude w這sy to nie s czerwone w這sy. nie bez powodu jest podzia w這s闚 w odcieniach rudych i w odcieniach czerwonych. rownie nie ma czego takiego jak zimny rudy (rudy s to g堯wnie pomara鎍zowe odcienie, miedziane, miedziano z這te, rude blondy), ale owszem jest taki odcie jak zimna czerwie (ale nie mozna nazwac go rudym)
Stary 2010-07-30, 18:37   #1188
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

ok a wiec sa blondynki , rude , szatynki i brunetki tak a czerwony w jakiej kategorii umie軼imy , osobno ?? Rude naturalne maja odceinie od s這mkowo - miedzianego az po pi瘯ne ciemne czerwienie i nikt nie powie ze czerwien to nie rudy

a jaki ? brazowy ??

++++PMS , wiec takie brednie mnie poprostu denerwuja

pointless.........ehhh kobiety

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-07-30 o 18:38
baby_luv_gold jest offline  
Stary 2010-07-30, 18:57   #1189
Yenes
Rozeznanie

Mo瞠sz m闚ic 瞠 gadam bzdury ale ja te uwa瘸m 瞠 czerwie to nie rudy. Blond, br您, rudy i czer to kolory kt鏎e mo瞠my mie naturalnie, bez farbowania. Owszem naturalny rudy moze wpadac nieco w czerwie ale czysto czerwony nigdy nie b璠zie. A czerwie stawiam w osobnej kategori - inne kolory. Tak samo fiolet, granatowy, zielony, r騜owy czy niebieski. Wi璚 niby dlaczego czerwony nie mo瞠 tworzy osobnej kategori? Id帷 do fryzjera poprosz go aby zrobi mi mocno rudy kolor a potem oka瞠 sie 瞠 kolor jest czerwony, no bo to przeciez te rudy. Nie. Jesli kto chce czerwony to prosi o czerwony a nie rudy. Rudy to rudy, czerwony to czerwony.

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-07-30 o 18:59
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-30, 19:54   #1190
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

dokladnie tak jak napisala Yenes
czerwonowlosych naturalnych ludzi nie ma, zielonowlosych, niebieskowlosych tez nie. a rude s. nie mozna czerwonych wlosow zaliczyc do rudych ani do brazowych, one po prostu sa czerwone i tyle i spokojnie nie denerwuj sie, nie zawsze ma sie racje
Stary 2010-07-30, 20:23   #1191
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
dokladnie tak jak napisala Yenes
czerwonowlosych naturalnych ludzi nie ma, zielonowlosych, niebieskowlosych tez nie. a rude s. nie mozna czerwonych wlosow zaliczyc do rudych ani do brazowych, one po prostu sa czerwone i tyle i spokojnie nie denerwuj sie, nie zawsze ma sie racje

Co nie zmienia faktu, 瞠 YENES w swoich wizaualizacjach pokaza豉 odcie czerwony w豉郾ie (druga fotka o kt鏎ej twierdz, 瞠 do niej pasuje). I to w豉郾ie od tego zacz窸a si kompletnie bezsensowna dyskusja, 瞠 ten kolor nie pasuje do zimnego typu urody jaki ma Yenes. No wi璚 jednak Koralyn si myli i nie przyjmuje tego do wiadomo軼i.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:50   #1192
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

No w豉郾ie...zdania s podzielone, niekt鏎zy fryzjerzy te tak my郵 瞠 czerwie i maho to kolor rudo軼i, niedawno by豉m u fryzjera prosz帷 o lisi rudy, niestety wyszed ciemny maho - kt鏎y pani fryzjerka te zalicza豉 do rudo軼i.
Dla mnie rudy to rudy czy miedziany , pomara鎍zowy albo naturalny blond rudy. NIE!! czerwie, nie maho...
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-30, 20:59   #1193
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Co nie zmienia faktu, 瞠 YENES w swoich wizaualizacjach pokaza豉 odcie czerwony w豉郾ie (druga fotka o kt鏎ej twierdz, 瞠 do niej pasuje). I to w豉郾ie od tego zacz窸a si kompletnie bezsensowna dyskusja, 瞠 ten kolor nie pasuje do zimnego typu urody jaki ma Yenes. No wi璚 jednak Koralyn si myli i nie przyjmuje tego do wiadomo軼i.
瞠 co? oj chyba si teraz kolezanka zap璠zi豉 z negatywnymi emocjami,

ale ja przyjmuj do wiadomosci wszystko (!)
kilka post闚 wyzej napisalam: 瞠 jesli Yenes nie jest typem zimnym to przepraszam za takowe stwierdzenie i 瞠 mo瞠 jest jesieni - nawet doda豉m. Zreszta od poczatku grzecznie pytam, czym瞠 jest ten zimny rudy z czystej ciekawosci, c騜 to za tw鏎. Pono istnieje - no to super i o co te k堯tnie i ataki?

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:02
Koralyn jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:04   #1194
agusiaki
Rozeznanie

Kathy - zdania mog by podzielone, co nie zmienia faktu, 瞠 na naszym w徠ku sporo jest dziewczyn z czerwonymi odcieniami i pisza w豉郾ie na w徠ku RUDYM. A Yenes sama wstawi豉 fotk z odcieniem czerwonym, kt鏎y w豉郾ie dlatego, 瞠 jest zimny pasuje do niej. Potem jednak stwierdzi豉, 瞠 woli br您y - a to ju chyba na innym w徠ku. O czym wi璚 ta ja這wa dyskusja??

Koralyn - Twoje poprzednie wypowiedzi mia造 nieco sarkastyczny wyd德i瘯, by mo瞠 nie zamierzenie (mo瞠 poprzez emoty dodane do postu....) No a czy czerwienie uznamy za rude czy tez nie to do zimnego typu urody pasuja i ju. Ja mam ciep造 typ urody i uciekam przed czerwieniami jak mog, bo gryz mnie bardzo

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:11
agusiaki jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:16   #1195
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

chcia豉 bym przestrzec was przed czym co mnie spotka這 moje ,,rude wiza瘸nki,,
odwiecznie borykam si z wyp逝kiwaniem rudych w這s闚 mniej wi璚ej od po這wy w這sk闚 do samych ko鎍闚, ostatnio przesz豉m dekoloryzacje i to w sumie nie dlatego 瞠 ten niewypalony ,,maho,, tak mi si nie podoba - ale dlatego 瞠 po pierwszym myciu farba od po這wy g這wy ku ko鎍om sp逝ka豉 si na jasny brudny szaro - burakowy kolor, nie wiadomo dlaczego bo w這sy zdrowe i nie rozdwojone, bardzo zadbane kosmetykami profesjonalnymi!!....(ile na to kaski posz這, same wiecie)...dobra, co si okaza這 produkty kt鏎e u篡wa豉m mia造 katastrofalne ilo軼i sylikon闚 kt鏎e trwale oblepi造 w這s, doczyta豉m si 瞠 maska i krem do lok闚 kt鏎e u篡wa豉m mia造 na samym pocz徠ku w sk豉dzie cyclomethicone i trimethylsiloxysilates - s to bardzo trudne do usuni璚ia substancje, praktycznie nie do usuni璚ie, odstawi豉m to wszystko i zobacz jak za miesi帷 b璠zie wygl康a這 moje farbowanie na rudo i czy farba nie b璠zie si tak wyp逝kiwa豉, nie mia豉m poj璚ia 瞠 piel璕nacj mo積a sobie zaszkodzi..pisz to bo mo瞠 kto mia taki problem jak ja 瞠 rudy kolor by ju totalnie wyp逝kany po 1,2 myciu
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:13   #1196
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
chcia豉 bym przestrzec was przed czym co mnie spotka這 moje ,,rude wiza瘸nki,,
odwiecznie borykam si z wyp逝kiwaniem rudych w這s闚 mniej wi璚ej od po這wy w這sk闚 do samych ko鎍闚, ostatnio przesz豉m dekoloryzacje i to w sumie nie dlatego 瞠 ten niewypalony ,,maho,, tak mi si nie podoba - ale dlatego 瞠 po pierwszym myciu farba od po這wy g這wy ku ko鎍om sp逝ka豉 si na jasny brudny szaro - burakowy kolor, nie wiadomo dlaczego bo w這sy zdrowe i nie rozdwojone, bardzo zadbane kosmetykami profesjonalnymi!!....(ile na to kaski posz這, same wiecie)...dobra, co si okaza這 produkty kt鏎e u篡wa豉m mia造 katastrofalne ilo軼i sylikon闚 kt鏎e trwale oblepi造 w這s, doczyta豉m si 瞠 maska i krem do lok闚 kt鏎e u篡wa豉m mia造 na samym pocz徠ku w sk豉dzie cyclomethicone i trimethylsiloxysilates - s to bardzo trudne do usuni璚ia substancje, praktycznie nie do usuni璚ie, odstawi豉m to wszystko i zobacz jak za miesi帷 b璠zie wygl康a這 moje farbowanie na rudo i czy farba nie b璠zie si tak wyp逝kiwa豉, nie mia豉m poj璚ia 瞠 piel璕nacj mo積a sobie zaszkodzi..pisz to bo mo瞠 kto mia taki problem jak ja 瞠 rudy kolor by ju totalnie wyp逝kany po 1,2 myciu

Kathy brawo za zmiane tematu po pierwsze , choc dodam ze rudy dla mnie osobiscie to tez odcienie czerwonego koniec i kropka .

Wczesniej pisalam o tym w watku , jak bardzo ma wplyw co uzywamy silikony , parabeny, slsy , konserwanty.......... dluga historia warto poczytac o tym zanim sie udamy na zakupy , swiadomosc tego czym napychaja butelki koncerny kosmetyczne jest jak najbardziej potrzebna

link http://www.care2.com/greenliving/the...redients.html#
Stary 2010-07-31, 15:58   #1197
Vendetta1410
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

No w豉snie, tez mam problem z tymi farbami rudymi........
Dwa razy a nawet w sumie wi璚ej farbowa豉m si farba Londa no i na pocz徠ku jest ostro czerwony ale po pozniejszych myciach jest nawet ok,tyle, ze mi nie o taki odcien chodzi...
A wi璚 kupilam ostatnio farb Loreal P 78,chcialam mango ale nie bylo.
Jestem ciekawa co mi wyjdzie na wlosach i jak dlugo ta farba wytrzyma bo jak kupilam raz farbe z garniera to zmyla mi sie po 4 dniach... takze rozumiecie moje obawy prawda? poza tym mam wesele kuzyna na karku i pasuje wygladac jak czlowiek a nie jak wytarta miot豉
Vendetta1410 jest offline  
Stary 2010-07-31, 16:13   #1198
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

baby_luv_gold
zaraz bior si za czytanie, powiem ci 瞠 na razie jestem w kropce...3 dni sp璠zi豉m u fryzjera i efekt teraz jest taki 瞠 albo w chustce na g這wie albo w koku!!...ci篹ko mi z tym poniewa re prezentuj firm....wczoraj by豉 dekoloryzacja nad myjk ok 10 minut i tonowanie w這s闚 farb te w myjce...efekt: ostra marchewka na czubku g這wy i ko鎍ach a w po這wie 鄴速y prawie ,,kurczakowy,, jestem za豉mana bo w poniedzia貫k do pracy a tu nie da si uczesa, ju naprawd nie wiem co robic?...czy macie jakie rady dla mnie?
zastanawiam si jeszcze nad po這瞠niem farby tonizuj帷ej bez amoniaku z matrixa w poniedzia貫k i wzi望 urlop na 膨danie, troch si boj bo ju po tych zabiegach mam wysuszon sk鏎 g這wy. Zastanawiam si nawet nad 軼ie鎍iem....rano jak si zobaczy豉m w lustrze to rycza豉m
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-31, 17:57   #1199
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy przepraszam, ze teraz , ale nie mia豉m okazji wcze郾iej. u mnie zapach vitalitys znikn掖 po umyciu, my豉m szamponem winogronowym i zupe軟ie nie odczuwa豉m go po farbowaniu. kolor-> pi瘯ny i intentyswny, ale niezbyt d逝go sie trzyma. po這篡豉m ce-ce i kolor 郵iczny i twralszy jak dot康, ale niestety pierwszy raz od dawna z豉ma豉m kilka ko鎍闚ek w這s闚 mo瞠 to dziwnie brzmi, ale od dawna, mimo co 2 tygodniowego farbowania trwa造mi farbami, nie mia豉m rozdwojonych w這s闚.
musz Ci powiedzie, 瞠 mo瞠sz mie racj z silikonami i sp逝kiwaniem koloru

skoro przesuszy豉 nawet sk鏎e g這wy to mo瞠 pobaw si przez tydzie chustami i kokami?? ja tak zrobi豉m jaki czas temu i wysz這 to wy陰cznie na dobre. w mi璠zyczasie mo瞠sz olejowa w這sy, brac suplementy i pomy郵e co dalej, bo wydaje mi si, 瞠 dzia豉nie w rozpaczy mo瞠 zaszkodzic

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-07-31, 20:57   #1200
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
baby_luv_gold
zaraz bior si za czytanie, powiem ci 瞠 na razie jestem w kropce...3 dni sp璠zi豉m u fryzjera i efekt teraz jest taki 瞠 albo w chustce na g這wie albo w koku!!...ci篹ko mi z tym poniewa re prezentuj firm....wczoraj by豉 dekoloryzacja nad myjk ok 10 minut i tonowanie w這s闚 farb te w myjce...efekt: ostra marchewka na czubku g這wy i ko鎍ach a w po這wie 鄴速y prawie ,,kurczakowy,, jestem za豉mana bo w poniedzia貫k do pracy a tu nie da si uczesa, ju naprawd nie wiem co robic?...czy macie jakie rady dla mnie?
zastanawiam si jeszcze nad po這瞠niem farby tonizuj帷ej bez amoniaku z matrixa w poniedzia貫k i wzi望 urlop na 膨danie, troch si boj bo ju po tych zabiegach mam wysuszon sk鏎 g這wy. Zastanawiam si nawet nad 軼ie鎍iem....rano jak si zobaczy豉m w lustrze to rycza豉m
tez mialam marchewke po dekoloryzacji, nic tylko trzeba polozyc inna farbe, bron boze z popielem w nazwie bo wyjdzie zielen, ale to wiem tylko na podstawie autopsji

BEZGLUTENOWO:
Koralyn jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.