Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-31, 23:12   #1201
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

zastanawoam si czy za tydzie nie po這篡c farb ro郵inn biokap
kathy579 jest offline  
Stary 2010-07-31, 23:16   #1202
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
zastanawoam si czy za tydzie nie po這篡c farb ro郵inn biokap
narazie olejuj ile sie da bo farba polozona w takim stanie moze skonczyc sie katastrofa , albo nie chwycic rowno albo nie daj Boze wyjsc zielonkawa
Stary 2010-08-01, 11:47   #1203
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ok, b璠 olejowac, ale tak na dobr spraw nie jestem pewna do ko鎍a czym, pr鏏owa豉m olejem rycynowym ale strasznie usztywnia, mo瞠 olej kokosowy ale to trzeba zam闚i przez internet...a ja potrzebuj na ju
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-01, 14:55   #1204
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
ok, b璠 olejowac, ale tak na dobr spraw nie jestem pewna do ko鎍a czym, pr鏏owa豉m olejem rycynowym ale strasznie usztywnia, mo瞠 olej kokosowy ale to trzeba zam闚i przez internet...a ja potrzebuj na ju
kokosowy napewno zamow , jest swietny , a jak na juz to moze byc to oliwa z oliwek ,z pierwszego tloczenia lub carotino - olej palmowy plus canola lub olej lniany , te kupisz w sklepie

rycynowy tez jest dobry
Stary 2010-08-01, 15:36   #1205
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

mi np. bardzo pomaga olejek do w這塭w zniszczonych z himalya herbals , tani i te w aptece , no i od篡wka z bambusem , ale nie pami皻am nazwy ( te w aptece), 鈍ietna bo przywraca豉 w這som odpowiedni struktur

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-01, 15:50   #1206
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

Ostatnio przegrywam walk z rudo軼iami
Ju nawet mia豉m wizj powrotu do swojego ciemnego blondu...
No ale jednak znowu chcia豉bym zafarbowa si na rudo.
Problem w tym, 瞠 NIE WIEM dlaczego wszystkie farby wychodz mi takie ciemne, trafia mnie ju szlag.

Wszystko zacz窸o si od miedzianej czerwieni, albo czerwonej miedzi, ju nie pami皻am, Garniera. W這sy po tym by造 mega ciemne i purpurowe z fioletowym po造skiem, nie wiem DLACZEGO... Potem pofarbowa豉m je jesiennym li軼iem, kt鏎y po trzecim farbowaniu zacz掖 wychodzi br您owy no i takie br您owe te w這sy mia豉m i w軼iek豉m si i kupi豉m palette p這mienny feniks, bo on zrobi mi boski pomara鎍z. No i co? I wyszed CZERWONY, bordowy w zasadzie, kt鏎y spra si momentalnie i to na ten sam kolor, kt鏎y mia豉m po farbowaniu tym jesiennym li軼iem w dodatku co my豉m w這sy to woda by豉 krwawego koloru...
Teraz od prawie dw鏂h miesi璚y czekam a szanowny kolor si wyp逝cze - susz je na s這鎍u (wiem, to 幢e, trudno, wol to ni rozja郾ianie), polewam je przed tym rumiankiem i codziennie je myj, 瞠by tego wszystkiego najbardziej si pozby. W這sy dalej tr帷 br您em - niechlujnym, spranym rudym w s這鎍u, w domu spranym paskudnym br您em, nie mog na siebie patrze, ale jestem to w stanie znie嗆.

Za 3 tygodnie chc zafarbowa si farb (mam mo磧iwo嗆 dost瘼u tylko do tych sklepowych i to niedrogich, bo zupe軟ie nie mam pieni璠zy, na nic), kt鏎a da mi RUDY, pomara鎍z, nie 瘸den purpurowo-fioletowo-czerwony grzmot, mam do嗆 niezadowolenia
Po tym ostatnim feniksie by豉m pewna pomara鎍zowego i jak zobaczy豉m efekt, to ma這 nie p瘯豉m z rozpaczy...
Nie wiem, nie rozumiem dlaczego tak si dzieje .

My郵a豉m o tej "p這miennej iskrze", naczyta豉m si pozytywnych opinii, no ale czy to da mi niesztuczny, lekko marchewkowy acz wyrazisty rudy?
mo瞠 powinnam spr鏏owa z jakim ja郾iejszym kolorem, np tym http://www.garnier.pl/img/our_produc...4-743-pack.png ?
no ju po prostu nie wiem ;( a tak mi zawsze wszystko 豉dnie wychodzi這

trivial jest offline  
Stary 2010-08-01, 16:44   #1207
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

szukam rudej henny eld(chna), w Warszawie, nie wiecie moze, gdzie mozna ja dostac?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-08-01, 17:14   #1208
julianna-p
Wtajemniczenie

nie wypowiadam si tu za cz瘰to na takie tematy bo na konkurencyjnym w徠ku rudo軼i niezbyt ch皻nie s逝chano rad , ale zrobi wyj徠ek
a wi璚 trivial wg mnie przyczyna mo瞠 by bardzo banalna-> nie masz przypadkiem naturalnie rudawych w這s闚?? albo wr璚z przeciwnie skrajnie zimnych?? bo kolory drogeryjne najcz窷ciej wychodz pi瘯nie rude na typowo ma這 wyrazistych naturalnie w這sach. to wiedza z obserwacji, farbuj w這sy od 13 r.. i z racji naturalnie rudawych w這s闚 瘸dn farba drogeryjn nie uzyska豉m normalnego koloru... moja siostra z zimnym blondem ka盥y kolor uzyskuje idealnie. podobnie z kilkunastoma kole瘸nkami , kt鏎ym farbuje w這sy...
piszesz, 瞠 nie masz kasy wi璚 taniej b璠zie przej軼 na farby profesjonalne, kt鏎e nie zniszcz w這s闚 i dadz lepszy efekt. najta雟ze farby ze znanych mi profesek to ce-ce lub jeszcze ta雟ze alvaves(?). jedno farbowanie z wod wychodzi ko這 10 z, kolor pi瘯ny i rudy. co wi璚ej nie musisz rozja郾ia je郵i kolor nie jest strasznie ciemny bo dodaj帷 wod 9 uzyskujesz kolor jak przy rozja郾ianiu . na pewno masz mozliwo嗆 zakupienia takiej farby, je郵i nawet nie stacjonarnie to przez allegro... moim skromnym zdaniem warto pozostac przy ulubionym kolorze tyle, 瞠 taniej i lepiej .

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-01, 17:46   #1209
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

A ja tylko chcia豉m w kwestii wyp逝kiwania koloru doda, 瞠 陰cze sie w b鏊u, bo ja te przechodz przez to. Tyle, 瞠 ja od dawna nie u篡wam kosmetyk闚 ze "z造m" sk豉dem. Zero sls闚, silikon闚 i innej zab鎩czej chemii w sk豉dzie. Mimo to po rozja郾ieniu br您u w這sy na ca貫j d逝go軼i wyp逝kuj sie paskudnie i kolor przez to jest niejednolity bardzo szybko. Zauwa篡豉m, 瞠 tam gdzie w這sy mia造 wielokrotnie na這穎ny wcze郾iej ciemny br您 tam w豉郾ie s takie wyp這wia貫 i kolor schodzi brzydko, niekiedy pod 鈍iat這 wchodz帷 w ziele !!
Niestety, sk豉dniki kosmetyk闚 do piel璕nacji to moim zdaniem nie s sprawc (przynajmniej u mnie nie). Po 6 mc widac to najlepiej bo ok 10 cm od sk鏎y kolorek sie trzyma lepiej i wyp逝kuje 豉dnie na jasny miedzieny blond. Dalej masakra.
Przy tym wszystkim mam zdrowe, mocne i l郾i帷e w這sy. Nie s zniszczone ani przetlenione.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-01, 17:47   #1210
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

m鎩 naturalny kolor to ciemny, z這tawy blond. moja siostra nazywa豉 to "sarnim br您em". W s這鎍u czasem lekko rudawy.

Ch皻nie by spr鏏owa豉, ale zupe軟ie si na tych wszystkich profesjonalnych markach, farbach i mieszankach nie znam wi璚 musia豉bym poprosi o jakie wskaz闚ki co do kolor闚 i odcieni...

trivial jest offline  
Stary 2010-08-01, 20:02   #1211
gad
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

a pytanie z innej beczki. jakie s najbardziej trwa貫- najwolniej sp逝kuj帷e si farby profesjonalne w odcieniach rudo軼i?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline  
Stary 2010-08-01, 20:11   #1212
agusiaki
Rozeznanie

nie testowa豉m wszystkich jakie sa na rynku, wi璚 moge powiedziec tylko o tych kt鏎e testowa豉m.
Wella zar闚no color touch jak i koleston sp逝kuja si szybko- kilka my
Loreal Majirel te migiem wyblak
Chantal po ok 2 tyg wyp逝ka sie do wlasciwego odcienia (tzn taki mia byc po farbowaniu)

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-01, 21:19   #1213
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

widz 瞠 nie tylko ja mam problem z szybkim wyp逝kiwaniem w這s闚:
wtorek: farbowanie u fryzjera + refleksy
Sroda: farbowanie farb refleks闚 poniewa kolor wygl康a niechlujnie
pi徠ek: mycie w這s闚 w domu, -farba sp逝ka豉 si z po這wy w這s闚 totalnie na burakowy wyp這wia造
pi徠ek dalej: de koloryzacja + tonowanie te u fryzjera
sobota: piecz帷a sk鏎a g這wy i nadal nie za dobry kolor
....nie wiem co b璠zie w poniedzia貫k

dziewczyny bardzo dzi瘯uj za rady a propos olej owania - zakupi豉m dzisiaj olej kokosowy

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-01, 21:30   #1214
julianna-p
Wtajemniczenie

trivial sarni br您 to rudo嗆, naturalny odcie rudo軼i. zatem ja bym ju wi璚ej nawet nie pr鏏owa豉 farb z drogerii. rudo軼i, kt鏎e wkleja豉 to z tego co widz miedziane blondy na poziomie 7 lub 8. po prostu b璠帷 w hurtowni/sklepie kosmetycznym dostaniesz palete danej farby i wybierzesz ten odcien, kt鏎y najbardziej Ci si podoba. moim zdaniem to b璠zie blond miedziano-z這ty. z alvaves(?) u篡wa豉m chyba nr 8.43 wychodzi bardzo 豉dnie i r闚no w przeciwie雟twie do drogeryjnych. je瞠li masz ciemne w這sy we wod 9 i po sprawie. przewaga farb profesjonalnych polega na tym, 瞠 nawet je郵i od razu wyjd ciemniejsze/nieco inne to zmywaj si do w豉軼iwego koloru i nie trzeba szale ze zmianami przynajmniej u mnie tak zawsze jest. kiedy wyszly mi przypadkiem br您owo-bordo co wystarczy這 da dwa razy wod 9 podczas kolejnych farbowa i 瘸dna dekoloryzacja nie by豉 potrzebna.

julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-01, 21:52   #1215
elusia1003
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Wow ten w徠ek t皻ni 篡ciem ju cztery lata.
Ale btw. czyta豉m tam, i ktos poszukuje rudej henny. Odradzam, nie r鏏 tego. W這sy s po niej tak zniszczone, 瞠 nie ma czego ratowa
Ale polecam farb do w這s闚 z Loreala, kosztuje trzydzie軼i z這tych. Odcie: Bardzo jasna mied. To swietny kolorek wychodzi wspaniale, oczywi軼ie w zale積o軼i od poprzedniego koloru no i czasu trzymania. Osobi軼ie mialam w這sy koloru jasny br您, a wyszed mi kolor jak u Ashley Simspon. Jest te odcie: mango. Ja郾iejszy. Im d逝瞠j trzymasz farb, robi si ciemniejsza, wi璚 jezeli marzy Ci si ja郾iutka marchewka, wystarczy 20 minut No i wiadomo, ze blondynce wyjdzie ja郾iej. Nale篡 wzi望 ka盥y aspekt pod uwag. Ale ja polecam, podoba mi si ten kolorek.

A co do wyp逝kiwania i dbania o rudy, to s康z, 瞠 nale篡 zaopatrzy sie w dobre kosmetyki do w這s闚 farbowanych... No i ukrywa w這ski przed s這neczkiem, np. chustk czy kapeluszem
elusia1003 jest offline  
Stary 2010-08-01, 23:15   #1216
agusiaki
Rozeznanie

kathy - olejowanie w這s闚 jak najbardziej dla podtrzymania 鈍ietnej kondycji. Sama olejowa豉m swego czasu nami皻nie i z du瘸 korzy軼i dla w這sa. Jedno trzeba w tym wypadku dodac dla jasno軼i: olejowanie jak i prawie ka盥a porz康na maska do w這s闚 b璠a 軼i庵a造 kolor, niestety. Zwr鵵 uwag jak b璠ziesz sp逝kiwa豉 olej jak bardzo zabarwiona b璠zie woda i jak kolor potem b璠zie wyp這wia造. Przetestowa豉m to na sobie i przy br您ach i przy rudo軼iach. Tu dzia豉 zasada co za co - stan w這s闚 sie poprawia, kolor sie ulatnia. Da sie z tym 篡, tylko trzeba na czas kuracji (cz瘰to wielomiesi璚znej) zaopatrzyc sie w saszetki Delii lub Mariona lub co podobnego do od鈍ierzania kolorku.

A co do ukrywania w這s闚 przed s這鎍em i dobrych kosmetyk闚 do w這s闚 farbowanych to..... takie trywialne metody nic u mnie nie da造. Zreszt nie zamierzam w upa造 30 stopni biega w nakryciu g這wy i sie gotowa

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-01, 23:37   #1217
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

waln窸am tyle oleju kokosowego na moj rud 貫petyn 瞠 chyba jeszcze sp逝cz przed snem...no dos這wnie co mi odbi這 i 1/3 s這ika...
ju bym si ch皻nie sylikonowa豉 no ale przez miesi帷 spr鏏uj bez silikon闚 i zobacz jak farba we幟ie, z drugiej strony to czy cokolwiek odbuduje w這s.
S造sza豉m bardzo pozytywne opinie na temat rudych farb Matrix - ale ponoc dobre s te bez amoniaku i przy wodzie 3% troch rozja郾i odrost, czy u篡wa造軼ie?

pozdrawiam i mi造ch sn闚

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-01, 23:53   #1218
agusiaki
Rozeznanie

kathy - a to matrix ma jakies 豉dne rudo軼i?? Ja widzia豉m palet socolor to rudo軼i ani jednej. Tzn by造 wpadaj帷e w czerwie, ale chyba jedna czy dwie i koniec. Za to maja cudne br您y takie z oznaczeniem M (mocca?) cud, mi鏚 i orzeszki.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-02, 00:00   #1219
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

wiesz co, fryzjer pokazywa mi palet Matrix z rudo軼iami rudymi ,,lisimi,,
nazywa nawet t farb ,,mask koloryzuj帷,, tak tak socolor

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-02, 00:20   #1220
agusiaki
Rozeznanie

To ja widzia豉m inna palet socolor?? hmmm..... A mo瞠 wysz這 cos nowego?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-02, 11:36   #1221
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

hmm, nie wiem czy wysz這 co nowego - ale na pewno s tam jasne rudo軼i - nie czerwienie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-02, 22:35   #1222
Kofeina w RedBullach
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278
GG do Kofeina w RedBullach

Marz o rudych ale za ka盥ym razem jak kupi rud farb wychodzi mi to samo, czyli czerwony, sama nie wiem jaki jest. Zdj璚ie farby L'Oreala poni瞠j bardzo przypomina kolor moich pi鏎ek, chocia moje s bardziej hmm czerwone na g鏎ze a na dole ciemniejsze.

Wczoraj spr鏏owa豉m Joanny p這mienistej iskry i znowu nie pyk這. My郵a豉m te nawet nad rozja郾ieniem ale b璠 musia豉 poczeka. Wiecie jak uzyska rudy z takich w這s闚 ? Najbardziej zale篡 mi na odcieniu kt鏎y ma dziewczyna na zdj璚iu w za陰czniku.

R鏏 to, co Ci uszcz窷liwia,
b康 z Kim, kto sprawia 瞠 si u鄉iechasz,
鄉iej si tyle, ile oddychasz
i kochaj tak d逝go jak 篡jesz.

Kofeina w RedBullach jest offline  
Stary 2010-08-03, 13:27   #1223
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

do agusiaki:

chodzi這 mi o Matrix color sync, nie socolor - przepraszam
bardzo wiele moich znajomych w豉郾ie chwali sobie t farb bez amoniaku, ja czekam a od篡wi w這ski z 2 tygodnie i zaraz potem j na這輳, poni瞠j link w kt鏎ym znalaz豉m palet kolor闚.

http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html

kolory:8CG,8RB

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:12
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-04, 13:25   #1224
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

Cytat:
do agusiaki:

chodzi這 mi o Matrix color sync, nie socolor - przepraszam
bardzo wiele moich znajomych w豉郾ie chwali sobie t farb bez amoniaku, ja czekam a od篡wi w這ski z 2 tygodnie i zaraz potem j na這輳, poni瞠j link w kt鏎ym znalaz豉m palet kolor闚.

http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html

kolory:8CG,8RB

sliczne te kolorki , zwlaszcza 8RB
Stary 2010-08-04, 19:28   #1225
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

podobno po造sk niesamowity po tym cude鎥u no i nie niszczy w這sy - ja nied逝go jak z regeneruje moje to na pewno sobie to na這輳, tylko trzeba mie oryginalny aktywator - polecam w徠ek o color sync matrixa naprawd super

co do mojego rudzielca, to regeneruj ju dzisiaj widz popraw w strukturze w這s闚 i kolor odrobin lepszy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-05, 17:51   #1226
agusiaki
Rozeznanie

Widz, 瞠 paleta jest podobna do tej, kt鏎 ja ogl康a豉m. Z tych kolor闚 tylko 8CG i 10CG nie maj w sobie czerwieni (ale za to to bardziej blondy ni rude). 8RB jest 豉dny, ale i tak wyjdzie czerwono na pocz徠ku. Na zdj璚iach wygl康aj mniej czerwono. Na 篡wo jest juz inaczej. Wszystkie pozosta貫 maj najwi璚ej barwnika czerwonego.
Mi si bardzo podobaja te kolorki neutralne, ciep貫 naturalne i z這ciste

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-08, 12:48   #1227
littleblackwitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 832

witajcie rude i kochane, zawsze s逝瘸ce pomoc Wiza瘸nki
jest problem: chc mie rude w這sy - nie marchewe ale takie ciemne rude, miedziane.
w za陰czniku jest m鎩 naturalny kolor - jak my郵icie - da rad bez rozja郾iacza - jakimi farbami tylko..?? nie chcia豉bym rozja郾iaczy - dopiero co troszk podleczy豉m moje w這ski po farbowaniu na czarno...
littleblackwitch jest offline  
Stary 2010-08-08, 13:47   #1228
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

my郵 za da rad bez rozja郾iaczy proponuj Alfaparf kolor 7.4 lub 8.4 - 2 kolorki bardzo naturalne i pi瘯ne miedziane - do tego woda 6%, je郵i za pierwszym razem kolor nie b璠zie za bardzo 篡wy po 2 do 3 razy powinna uzyskac fantastyczny kolorek bez niszczenia w這s闚

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-08, 14:20   #1229
littleblackwitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 832

Cytat:
my郵 za da rad bez rozja郾iaczy proponuj Alfaparf kolor 7.4 lub 8.4 - 2 kolorki bardzo naturalne i pi瘯ne miedziane - do tego woda 6%, je郵i za pierwszym razem kolor nie b璠zie za bardzo 篡wy po 2 do 3 razy powinna uzyskac fantastyczny kolorek bez niszczenia w這s闚
mo瞠sz wyja郾i co konkretnie z t wod..?? sorry za moj niewiedz ale nigdy nie u篡wa豉m

edit.
oki, ju kapuje podoba mi si 8.4 - super jest

a to mog tak sama, w domu??

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2010-08-08 o 14:26
littleblackwitch jest offline  
Stary 2010-08-08, 14:58   #1230
baby_luv_gold
Raczkowanie

GG do baby_luv_gold

ciekawa jestem czy 7.34 wychodzi jasniej od 7.4 bo kolseton w tych odcieniach jest ciemniejszy

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.