Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-08-09, 11:41   #1231
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

littleblackwitch:
Alfaparf to farba profesjonalna, kt鏎 kupuje si albo w hurtowni fryzjerskiej albo na Allegro, farby fryzjerskie sprzedawane s bez utleniacz, wi璚 sama musisz zakupi utleniacz, przewa積ie do farb u篡wa si utleniacza 6% (rozja郾ia do 2 ton闚/przyciemnia/pokrywa siwe w這sy), poza tym Alfaparf fajna farba renomowanej firmy nie jakie tam badziewie po kt鏎ym nie wiadomo co wyjdzie.

baby_luv_gold
7.4 u篡豉m coleston touch jakie rok temu i ku mojemu zdziwieniu wyszed za bardzo w czerwie

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-09 o 11:44
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-09, 14:49   #1232
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

kathy - koleston to trwa豉 farba welli, Ty m闚isz o color touch pewnie. Wella nie ma absolutnie 瘸dnego odcienia, kt鏎y nie wchodzi w czerwie. Mia豉m na 豚ie juz wszystkie ichniejsze "rudo軼i" i wszystkie by造 mniej lub bardziej czerwone. M闚isz, 瞠 alfaparf ma jasne rudo軼i? Jak zm璚z tycjany i miedzien blondy od chantala to wypr鏏uj. To ze 3 miechy mi sie zejdzie jeszcze

A no i chcia豉m dodac dygresj n/t saszetek delii. Na這zy豉m sobie w ramach od鈍ie瞠nia kolorku 7.4 rudy i jestem zadowolona z odcienia. Nie wyszed co prawda tak intensywnie jak na opakowaniu, ale 豉dny i nie czerwony Jedno mnie tylko zastanawia - dlaczego mi tak w這sy po tej delii wypadaj? Czy kto ma podobne do鈍iadczenia z szamponetkami mariona lub delii?? Nie spodziewa豉m si, bo po fabrie chantala przesta造 mi wy豉zi prawie zupe軟ie (co za ironia!), a po "bezpiecznej" szamponetce 造siej.... hmmm

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-09, 18:05   #1233
littleblackwitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 832

Kathy579 wielkie dzi瘯i za jak瞠 wyczerpuj帷 odpowied
ale mnie kusi ten rudy...
zastanawiam si tylko czy to nie za wielka zmiana - z prawie czarnych na mied, przy czarnej oprawie oczu na dodatek
littleblackwitch jest offline  
Stary 2010-08-09, 18:18   #1234
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Poka wiadomo嗆
Kathy579 wielkie dzi瘯i za jak瞠 wyczerpuj帷 odpowied
ale mnie kusi ten rudy...
zastanawiam si tylko czy to nie za wielka zmiana - z prawie czarnych na mied, przy czarnej oprawie oczu na dodatek
bez zdj璚ia koloru lub rozja郾ienia nie wyjdzie Ci mied, wi璚 spokojnie. W這sy b璠ziesz mia豉 taki br您 wpadaj帷y w rudy, co ala' kasztanowe i powinno pasowa.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-09, 19:50   #1235
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki:
szamponetka ,,Delia,, czasami u篡wam i musz stwierdzi 瞠 jest to absolutnie najlepszy od鈍ie瘸cz rudego koloru jaki u篡wa豉m (u篡wa豉m:revlon prof, ce ce, vitalilys expresso, artego melon) - kolor pi瘯ny, b璠zie bardziej intensywny je郵i po 20 min jeszcze raz po這篡my ja nie zauwa篡豉m 瞠by mi w這sy wypada造 ale ci篹ko po niej rozczesa w這ski wi璚 nak豉dam zawsze od篡wk bez sp逝kiwania, wychodzi naprawd fajny stonowany rudy kolorek bez czerwieni niestety po 3 myciach ju go nie mam.
Je郵i widzisz 瞠 nadmiernie wypadaj po tej szamponetce to mo瞠 co nie ,,halo,, za stara albo jaki sk豉dnik co ci nie pasuje. Je郵i chodzi o Alfaparf to na szcz窷cie nie nieszczy w這sy i jest dobra, kolega pracuje w milano w renomowanym salonie fryzjerskim i sobie bardzo chwali te farby.

littleblackwitch:
je郵i boisz si efektu spr鏏uj na kosmyku w這s闚 a..i jeszcze jedna wa積a rzecz na d逝gie w這sy np sporo za ramiona - 1 farbowanie trzeba 2 tuby

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-09 o 19:54
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:25   #1236
paatissiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
GG do paatissiaa

Ja zawsze od鈍ie瘸m sobie kolor Deli i nigdy nie mia豉m problemu z wypadaniem, albo ze z造m rozczesywaniem
Dodatkowo 瞠by kolorek trzyma si d逝瞠j i by bardzo wyrazisty u篡wam 2 saszetek :-D
paatissiaa jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:33   #1237
Axaxax
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

Dzisiejsze kombinatorstwo:
Za陰cznik 3324542
Axaxax jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:44   #1238
agusiaki
Rozeznanie

2 saszetki daj彬epszy efekt kolorystyczny?? Dziwne.... A jakie masz d逝gie w這sy? Ja mam do d逝gie i jedna z powodzeniem mi stracza

agusiaki jest offline  
Stary 2010-08-11, 23:44   #1239
paatissiaa
Przyczajenie

GG do paatissiaa

W這sy mam troch za ramiona
Pierwszy raz u篡豉m 1 saszetk i kolor szybko si spra i by mniej intensywny
P騧niej stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uje 2 Efekt jest bardziej zadowalaj帷y ni jedn Trzyma si o wiele d逝瞠j i w這sy s oczora膨ce

po 2 saszetkach wygl康am tak (bez lampy w dniu farbowania):
http://wd9.photoblog.pl/lvp5/201007/92/71039098.jpg
paatissiaa jest offline  
Stary 2010-08-12, 08:38   #1240
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

dziewczyny poratujcie mnie macie jakis spos鏏 na usuni璚ie czerwonej po鈍iaty z w這s闚?
zafarbowa豉m czerwona midzia i mam mega red w這sy jak sie tego pozby?? da sie jakos? w這sy my豉m ju pare nascie razy ale nadal jest ;/
oooch ja g逝pia mia豉m 豉dny rudy a teraz..

paatissiaa 豉dny kolorek Ci wyszed ... tez taki chce

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2010-08-12 o 08:40
Jessiczka jest offline  
Stary 2010-08-12, 09:04   #1241
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

A ja oczywi軼ie spieprzy豉m spraw .
Postanowi豉m zaryzykowa u篡ciem farby drogeryjnej i teraz MAM.
Mia豉m ju br您owe w這sy, zrobi豉m na nich kilka ja郾iejszych drobnych pasemek i po這篡豉m tak jasn farb MIODOWY BLOND z Syossa...
By豉m pewna, 瞠 po prostu da tak rud po鈍iatk, bo to taki rudawy blondzik by z opakowania. A nie chcia豉m ju wali niczego ciemnego, bo NIC MI NIE WYCHODZIΜ.
Teraz mam 耗ΡE WΜSY!!!!!! Wygl康am jak kurczak wielkanocny, s w kolorze nale郾ik闚 tych z bannera na g鏎ze...
W pomieszczeniu s przepi瘯ne, taki subtelny miedziany blond, dok豉dnie to co chcia豉m osi庵n望, idealny kolor, marzy豉m o takim! Ale jak tylko za鈍ieci s這鎍e czar pryska i co? i robi si 鄴速a peruka.

trivial jest offline  
Stary 2010-08-12, 22:10   #1242
Wioletta28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253
GG do Wioletta28

Witam kobietki! jestem na tym watku nowa, ale jestem pasjonatka rudosci i je uwielbiam, choc do tej pory nie osiagnelam tego wymarzonego rudego
Obecnie mam miedziany blad, i jest ladny ale bardzo malo intensywny - taki sprany rudy.
Nie wiem do konca czy w odpowiednim watku pisze, bo to o farbowanie chodzi , ale wyjasnie o co mi chodzi: moim favorytem, pisze o odcieniu, jest Mango Loreala, ale farbujac nim wlosy, koncowki zafarbowaly mi pieknie, natomiast odrosty - totalna marchew - jasniutka i rozniaca sie od reszty (odrosty jasne, reszta ciemna;(). Teraz zakupilam p這mienna iskre i boje sie podobnego efektu. Powiedzcie mi jak farbowac wlosy, zeby miec jednolity kolor? I jeszcze jedno - widzialam mnostwo zdjec juz na tym watku, ale prosze o obiektywne swierdzenie- czy ta iskra jest totalnie marchewkowa? Bardzo prosze o odpowiedz i bede wdzieczna za pomoc..

Edytowane przez Wioletta28
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:11 Pow鏚: literowka
Wioletta28 jest offline  
Stary 2010-08-13, 10:55   #1243
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

o tym jak wyjdzie kolor na w這sach zale篡 od wielu czynnik闚 np: na jaki kolor k豉dziesz, og鏊nie intensywno軼 farby 鈍iadczy od st篹enia wody (tu mowa o farbach profesjonalnych) - r闚nomierno軼 roz這瞠nia pigmentu w du篡m stopniu zale篡 od w這s闚 i tego jak przyjmuj farb, czasami od porowato軼i w這s闚. Ja borykam si z sytuacj odwrotn od twojej ,,od po這wy w這s闚 ku ko鎍om s ja郾iejsze,, wszystko robi豉m, i nic nie pomog這, ostatnio te mia豉m 軼i庵any kolor zobacz za 2 tygodnie jak si przyjmie farba i wtedy opisz. My郵 瞠 farba o kt鏎 pytasz mo瞠 wyj嗆 podobnie do mango (tak opisuj dziewczyny na wiza簑)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-13, 11:10   #1244
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Poka wiadomo嗆
Witam kobietki! jestem na tym watku nowa, ale jestem pasjonatka rudosci i je uwielbiam, choc do tej pory nie osiagnelam tego wymarzonego rudego
Obecnie mam miedziany blad, i jest ladny ale bardzo malo intensywny - taki sprany rudy.
Nie wiem do konca czy w odpowiednim watku pisze, bo to o farbowanie chodzi , ale wyjasnie o co mi chodzi: moim favorytem, pisze o odcieniu, jest Mango Loreala, ale farbujac nim wlosy, koncowki zafarbowaly mi pieknie, natomiast odrosty - totalna marchew - jasniutka i rozniaca sie od reszty (odrosty jasne, reszta ciemna;(). Teraz zakupilam p這mienna iskre i boje sie podobnego efektu. Powiedzcie mi jak farbowac wlosy, zeby miec jednolity kolor? I jeszcze jedno - widzialam mnostwo zdjec juz na tym watku, ale prosze o obiektywne swierdzenie- czy ta iskra jest totalnie marchewkowa? Bardzo prosze o odpowiedz i bede wdzieczna za pomoc..
Farbowa陰m i mango i iskr.
Mango te chwyci這 mi nier闚no. Ma czubku mia豉m czerwony placek, a na pozosta貫 cz窷ci w這s闚 prawie zero efektu. Na szcz窷cie bardzo szybko si spra這, ale ze 3 tygodnie musia豉m chodzi w koczku. 3 dni po pierwszym farbowaniu pr鏏owa豉m poprawi, nie nak豉daj帷 ju farby na g鏎n cz窷 w這s闚. Na niewiele to si zda這.

Za to z P這miennej Iskry by豉m bardzo zadowolona. Kolor podobny do mango, ale 豉dnie r闚no pokry.

Niestety tak mango jak i iskra strasznie szybko si wyp逝kuj do rudawego blondu.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2010-08-13, 11:28   #1245
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

rudy pigment najszybciej si wyp逝kuje, u mnie expresowo - pare myc i po tygodniu blondynka zamiast rudzielca

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-13, 13:01   #1246
Wioletta28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253
GG do Wioletta28

Dziewczyny, bardzo dziekuje na odpowiedz mnie sie strasznie podoba ta p這mienna iskra i juz nie moge sie doczekac, az ja naloze - juz kupilam ja wczoraj) Ale musze wytrzymac jeszcze ze dwa tygodnie, bo niedawno, czyli niecale 2 tyg, temu, farbowalam miedzianym bladem z Palette. Kolor nawet dosyc - ale wlosy dosc zniszczone, i baaardzo szybo sie wyplukuje. U mnie w ogole nie widac, zeby wlosy byly farbowane, tyle, ze odrostow nie mam.
Wioletta28 jest offline  
Stary 2010-08-13, 21:28   #1247
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, bardzo dziekuje na odpowiedz mnie sie strasznie podoba ta p這mienna iskra i juz nie moge sie doczekac, az ja naloze - juz kupilam ja wczoraj) Ale musze wytrzymac jeszcze ze dwa tygodnie, bo niedawno, czyli niecale 2 tyg, temu, farbowalam miedzianym bladem z Palette. Kolor nawet dosyc - ale wlosy dosc zniszczone, i baaardzo szybo sie wyplukuje. U mnie w ogole nie widac, zeby wlosy byly farbowane, tyle, ze odrostow nie mam.

Wklej foto jak zafarbujesz w這sy.
Ja od jakiego czasu u篡wam w豉郾ie p這miennej iskry i jestem bardzo zadowolona
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-08-14, 14:27   #1248
katminka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

GARNIER COLOR NATURALS 6.46 - Czerwie Miedziana
katminka jest offline  
Stary 2010-08-14, 20:01   #1249
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

naturalny kolorek tak jak by odrobin w maho przy odro軼ie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:26   #1250
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Witajcie
Jestem konkretnie rudaa aaa!
mia by karmel; 軼iagano mi ciemny br您 na ko鎍ach czer Potem fryzjerka po這篡豉 farbe firmy Lecher(bardzo du穎 dobrych opinii s造sza豉m o tej farbie jej domen jest cholernie dobra trwa這嗆)
Wybra豉m sobie ciemny blond karmelowy w palecie "kontrast" Fryzjerka zmiesza豉 7 i 8 Jutro wkleje zdj璚ia Wszystkim si podoba Ja si mega 磧e czuje w tym kolorze .. dlatego czym pr璠zej wracam do br您u..ech
Stary 2010-08-15, 18:55   #1251
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

tez ostatnio testowalam lechera
opinia - w這sy cudownie mi瘯kie, az nie do uwierzenia, 輳 daje si do niej dwukrotnie wi璚ej wody, my郵a豉m, 瞠 to konkretnie spali mi w這sy a tu cud. Ale ?? kolor, kt鏎y wybiera豉m mia by ognist rudo軼i na poziomie 7 a wyszed rudy owszem, ale bez ognia ( tej cudownej pomara鎍zy z artego np) za to ze spor dawk br您u dodatkowy minus to fakt , ze sw璠zia豉 mnie sk鏎a g這wy przy farbowaniu.
co do trwa這軼i nic nie powiem bo nast瘼nego dnia na這篡豉m vitalitys odzyskuj帷 tym samym p這mienny i pi瘯ny kolor. chocia mo瞠 co w tym byc bo od 2 tygodni kolor nic si nie spra, a poprzednio po 2 tygodniach by mocno sp逝kany
teraz si czaj 瞠by po這篡 Wasz s造nna saszetk z delii , ale sie jakos boj

trivial ach uparta kobieto

kathy jak Ci idzie regeneracja?? k豉d陰 ju co??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-08-15 o 18:58
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-15, 23:10   #1252
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna-p:

Hey mi這 瞠 pytasz, tak w這sy s ju w du穎 lepszej kondycji, troch olejowa豉m olejkiem kokosowym, staram si omijac silikony i z ut瘰knieniem czekam na kolejne farbowanie poniewa jest du瘸 r騜nica w kolorze w這s闚, niestety ale musia豉m troch 軼i望 g鏎n warstw w這s闚 - poniewa by豉 za bardzo ,,blond puch,, - teraz troch 瘸逝j bo nie za bardzo mi si uk豉daj - g鏎na warstwa w這s闚 ma ok 12-14 cm, a w這sy d逝gie za ramiona, no i tak pocieniowane staram si o tym nie my郵e pocieszaj帷 si 瞠 do ,,Bo瞠go Narodzenia,, b璠zie ok.
Co do LeCher te s造sza豉m 瞠 to dobra farba, ale widac nie dla ka盥ego.
Czy twoim zdaniem Vitalitys jest lepszy od Artego? Prawd m闚i帷 mia豉m t farb (Vitalitys) na w這sach po dekoloryzacji na mokre w這sy ok 5 min, potem bardzo szybko si sp逝ka豉 z ko鎍y. Teraz ju nie wiem co u篡c do farbowania mam m皻lik w g這wie: mo瞠 Alfaparf albo Coleston, Vitalitys za to mog kupic w hurtowni w pobli簑, dorad please...

ale si rozpisa豉m...a i kallos latte jest niez豉 od篡wka i wella 30 sec,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-17, 10:26   #1253
paatissiaa
Przyczajenie

GG do paatissiaa

Cytat:
teraz si czaj 瞠by po這篡 Wasz s造nna saszetk z delii , ale sie jakos boj

nie masz si czego ba to po 4-6 my si sp逝kuje wi璚 nawet jak nie b璠zie si podoba to po paru myciach si zmywa
paatissiaa jest offline  
Stary 2010-08-17, 15:57   #1254
julianna-p
Wtajemniczenie

no wi璚 kathy moim zdaniem artego mniej niszczy wlosy, minimalnie vitalitys jest gorsze pod tym wzgl璠em. za pierwszym razem tez bardzo szybko znikn窸o z moich w這s闚 tyle, ze przy upalach my豉m w這sy po 2 razy dziennie a kolor straci charakter po 2 tygodniach
gdybym mia豉 doradza to my郵, 瞠 vitaltys jest trwalsze, ale je郵i Twoje w這sy s mocno zniszczone to spr鏏owa豉bym albo artego albo lechera. choci捫 w sumie olejek w vitalitys jest niez造
nie wiem, mo瞠 poszukaj tego lechera?? bo moje w這sy by造 po nim mi璚iutkie. kolestona nie znam bo da豉m chyba raz wieki temu i nie zrobi na mnie wra瞠nia raczej...
alfaparf chc kupi, ale nie spotka豉m si z nim w poznaniu wi璚 tu te nic nie doradz.
hmm wi璚 tak je郵i w這sy s mega zniszczone to artego mniej je obci您y, ae zniknie szybko. sama musisz odpowiedzie co jest lepsz opcj. moje w這sy wola豉bym nieco obci捫y trwalsz farb i potem je regenerowa, ale to Twoj wyb鏎
ciesz si, 瞠 w這sy maj si lepiej, pr闚bowa豉 serii dla w這s闚 martwych?? kiedy spali豉m dos這wnie sobie w這sy i by造 czym mi璠zy szarym puchem a ci庵utk strasznie mi pomog造

no tak,ale pomi璠zy 4 czy 5 myciami zobaczy mnie m鎩 T i jeszcze zwieje z krzykiem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-17, 16:37   #1255
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

dzi瘯uj julianna_p:
widz 瞠 mamy podobne do鈍iadczenia z w這sami co masz na my郵i o produktach do w這s闚 martwych? Ja 軼i窸am nieco i w豉軼iwe tylko ko鎍e wok馧 twarzy s lekkim puchem - zaskocz ci totalnie by豉m dzisiaj w hurtowni fryzjerskiej i kupi豉m 2 tuby farby Revlon Revlonissimo 7.44 + 2 wody, kolor b璠zie mniej wi璚ej tak jak na twoim zdj璚iu, bardzo intensywny miedziany blond, ponoc to jedna z naj ekskluzywniejszych farb z du膨 ilo軼i pigmentu (w豉郾ie zrobi豉m sobie test na alergie, wi璚 jutro farbuj), kiedy u篡wa豉m 7.44 z loreal majirel i by豉m bardzo zadowolona....a mia豉m kupic Alfaparf albo Welle..he he (ten typ tak ma), dobra nie bede si zachwyca opisz jutro po farbowaniu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-17, 18:27   #1256
klepka444456
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Mo瞠 mi kto przytoczy co to za saszetka z delli? http://imgx.wizaz.pl/forum/images/sm...we/prosi.gifBo ja w豉snie chcia豉m jak捷 marcheweczk ale 瞠by ewentualnie si szybko zmy這 http://imgx.wizaz.pl/forum/images/old_icons/1_ehem.gif
klepka444456 jest offline  
Stary 2010-08-17, 21:19   #1257
julianna-p
Wtajemniczenie

oj tak , czego te moje w這sy nie przesz造, naj鄉ieszniejsze, 瞠 od 16 r. . wci您 mi kole瘸nki m闚i造 jak to nie wy造sieje przez to moje farbowania... koncz帷 studia mija豉m ostatnio kilka z nich i tak mi co wychodzi, 瞠 to jednak mi zosta這 najwi璚ej w這s闚
w這si si specjalizuj w kosmetykach do martwych w這s闚, nie wiem na jakiej zasadzie to dzia豉, ale mi pomog這 , za maseczk p豉ci豉m ko這 70 z, by豉 w zestawie z szamponem i ampu趾ami ( ca這嗆 wychodzi豉 ko這 180 z). efekt cudowny, ale z tego co m闚i豉 kobieta kilka w這skich firm ma takie zestawy

farbowa豉m revlonissimo , szczeg鏊nie polecam ten super trwa造 i z wod oryginaln. koniecznie napisz,jakie efekty osi庵niesz tym kolorem bo ja robi豉m nr 7.34 i to by dok豉dnie m鎩 naturalny wi璚... szybko mi sie znudzi. pani w hurtowni powiedzia豉 mi, ze to by najbardziej rudy a nie mia豉m czasu przegl康a palety wi璚 zmieni豉m farby...
je郵i osi庵niesz p這mienn rudo軼 wr鏂e do tej farby bo na p馧ce stoi jeszcze nieu篡wana woda
powodzenia!!

julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-18, 11:45   #1258
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna-p
dzisiaj albo jutro b璠 farbowa, tak mam oryginaln Revlona wod 6% - na szcz窷cie nie trzeba kupowa 1 l tylko tyle ile trzeba do farby czyli 75 ml - super!! poniewa najlepsze efekty s w豉郾ie je郵i wszystko u篡wamy od tej samej firmy, no farba nie jest tania ale zobacz efekty - do farby dosta豉m gratis 2 ampu趾i Revlon po farbowaniu (jaki eliksir na zniszczone w這sy). Ciekawa jestem czy znios zapach farby i czy w這sy nie b璠 zniszczone?? jak by這 u ciebie??.(troch boj si 瞠by nie wysz這 za ciemno i czerwono)
Wczoraj mama te mi powiedzia豉 瞠bym u篡wa豉 z tymi farbami - 瞠bym 造sa w ko鎍u nie zosta豉 (sama te ostatnio farbowa豉 ze 2 x w ci庵u 2 tygodni, a czepia si).
Wydaje mi si 瞠 te ci庵貫 farbowanie wynika 瞠 nie jeste鄉y do ko鎍a zadowolone z efektu ko鎍owego.
Nie wiem dlaczego ale moim zdaniem wszystkie produkty Vitalitys maj jaki chemiczny zapach - jestem wra磧iwcem na zapachy wi璚 u mnie odpada. Kupi豉m krem do lok闚 tej firmy ufffff - 鄉ierdzi chemi.
A i jeszcze jedno dosta豉m faj propozycj ,,w sprawie nie wyp逝kiwania si w這s闚,, a rada brzmi: myc 1 x na tydzie, matko nie wyobra瘸m sobie bo u篡wam 鈔odki do stylizacji.

klepka444456
jest jaki b陰d na stronie nie mo積a wy鈍ietli zdj耩 z podanego linku

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:56
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-18, 15:02   #1259
latinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 088
GG do latinka

Dziewczyny mam w這sy farbowane kolestonem 6/4 ale s ju bardziej br您owo rude ni rude ( nie wyp逝ka mi si kolor a tak jak chcia豉m co dla innych pewnie by這by plusem).
Czy je郵i teraz pofarbuj 7/4 to chwyci? I czy odcie 7/4 jest rudy od pocz徠ku czy wpada w czerwie bo tego nie chc a farbowa si b璠 tuz przez weselem.
latinka jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:50   #1260
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

mog豉 by wkleic fotk z kolorem na twoich w這sach, my郵 瞠 te farby podobne s do Biokap

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.