Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-08-23, 11:13   #1291
virtual_luv
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 338
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

W這sy farbowa豉m u fryzjera,by豉m tak podekscytowana,瞠 nawet nie spyta豉m co to za farba
Moja kole瘸nka mia豉 podobny efekt po pomara鎍zowej farbie artego,ja p鎩d nast瘼nym razem do fryzjera to spytam.

Niestety kolor wyp逝kuje si z pr璠ko軼i 鈍iat豉
Dziewczyny kt鏎e maj/mia造 podobny odcie rudo軼i macie jakie sprawdzone produkty od鈍ie瘸j帷e kolor,nie chce ich fabrowa co trzy tygodnie
virtual_luv jest offline  
Stary 2010-08-23, 11:39   #1292
CherieK
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Poka wiadomo嗆
W這sy farbowa豉m u fryzjera,by豉m tak podekscytowana,瞠 nawet nie spyta豉m co to za farba
Moja kole瘸nka mia豉 podobny efekt po pomara鎍zowej farbie artego,ja p鎩d nast瘼nym razem do fryzjera to spytam.

Niestety kolor wyp逝kuje si z pr璠ko軼i 鈍iat豉
Dziewczyny kt鏎e maj/mia造 podobny odcie rudo軼i macie jakie sprawdzone produkty od鈍ie瘸j帷e kolor,nie chce ich fabrowa co trzy tygodnie
mam ten sam problem u mnie farba trzyma sie 2 tygodnie
o wiele lepiej sie trzyma po plukaniu wlosow wod z octem, polecam

CherieK jest offline  
Stary 2010-08-23, 11:40   #1293
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 992

Z balsamami Venity jest tak, 瞠 kolory sklasyfikowane pod rudo軼i najcz窷ciej wychodz czerwone, za to blondy - rude, bez 郵adu czerwieni.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 11:44   #1294
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
julianna-p
delia szampon ,,rudy,, w saszetce wychodzi bardzo podobnie do 7.44 w majirelu - troch mniej intensywny, taki bardziej stonowany, u篡wa豉m z 4 razy u mnie do 2, 3 myc, na moich w這sach ku wielkiemu zdziwieniu wychodzi bardzo r闚no - jednak aplikuj 2 x po 20 min tak jak polecaj na saszetce
Delia jest super od鈍ieza cudownie kolor ja trzymam ja po 40 min i kolor wychodzi intensywny i gleboki niestety spiera sie szybko szkoda ze nie zrobili takiej farby ci庵le odczuwam niedosyt rudosci na rynku Garnier jest wg mnie wielka pora磬, mango wychodzi u mnie rozowe.... nie wiem czego teraz probowac

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Z balsamami Venity jest tak, 瞠 kolory sklasyfikowane pod rudo軼i najcz窷ciej wychodz czerwone, za to blondy - rude, bez 郵adu czerwieni.
mimo wszystko na blond bym sie nie porwa豉

CherieK jest offline  
Stary 2010-08-23, 11:54   #1295
Lisbeth
☠ ☢ ☠

CherieK, mo瞠sz by spokojna. Venit nie da si rozja郾i w這s闚, nie ma tam utletaniacza ani amoniaku. Kiedy u篡wa豉m tego balsamu bardzo cz瘰to, przerobi豉m prawie wszystkie kolory, w tym blondy Teraz farbuj w這sy henn (prawdziw zio這w) i do od鈍ie瞠nia koloru u篡豉m ostatnio koloru 's這neczny blond'. Mia豉m wtedy ju widoczne odrosty (jasny szary kolor) i one te zosta造 pokryte. Niestety te balsamy bardzo szybko si zmywaj, ale jako dora幡a pomoc sprawdzaj si 鈍ietnie i nie niszcz w這s闚.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:02   #1296
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

u mnie te kolor wyp逝kuje si z pr璠ko軼i 鈍iat豉, teraz obserwuje na moich w這sach bez silikon闚 (odstawi豉m je w豉郾ie z powodu wyp逝kiwania) jak wyp逝ka si Revlon, ahh by這 sporo zachodu - ale teraz ju obieca豉m sobie 瞠 jak ten si wyp逝ka te tak szybko to ju b璠 farbowa tylko odrosty a reszta b璠zie sobie ja郾ie, albo zmieni kolor bo ju nie mam si造 i moje w這sy te.

Niestety rudy jest pi瘯ny ale taki nietrwa造, my郵 瞠 z domieszk br您u lub naturalnego koloru b璠zie trwalszy.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:04   #1297
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
CherieK, mo瞠sz by spokojna. Venit nie da si rozja郾i w這s闚, nie ma tam utletaniacza ani amoniaku. Kiedy u篡wa豉m tego balsamu bardzo cz瘰to, przerobi豉m prawie wszystkie kolory, w tym blondy Teraz farbuj w這sy henn (prawdziw zio這w) i do od鈍ie瞠nia koloru u篡豉m ostatnio koloru 's這neczny blond'. Mia豉m wtedy ju widoczne odrosty (jasny szary kolor) i one te zosta造 pokryte. Niestety te balsamy bardzo szybko si zmywaj, ale jako dora幡a pomoc sprawdzaj si 鈍ietnie i nie niszcz w這s闚.
bardzo bym chciala farbowac wlosy henn... zastanawialam si, jaki efekt otrzyma豉bym mieszaj帷 henne czerwon z czarn? pr鏏owa豉? Boj si, ze chna naturalna te wyjdzie u mnie czerwona...

najbardziej do henny przyci庵a mnie wlasnie to, ze jest naturalna a mam wlosy kr璚one, podatne na przesuszanie, farba mocno je niszczy

CherieK jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:10   #1298
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ja te mam kr璚one w這sy i pusz帷e si (jeszcze jak) ale u mnie niestety henna si nie sprawdzi豉 - w這sy by bardzo nienaturalnie dziwnie sztywne i 瘸dna od篡wka nie chcia豉 zadzia豉c, nie chcia造 si kr璚i itd.. na szcz窷cie to by豉 Venita a nie farba w proszku wi璚 w ci庵u ok 2 tygodni wszystko si sp逝ka這, ale pami皻am jedn kole瘸nk kt鏎a mia豉 w這sy naturalne 鈔edni blond i w豉郾ie farbowa豉 henn w proszku - naprawd mia豉 super kolor taki trwa造 i nigdy nie wyblak造, z tego co wiem to trzyma豉 na w這sach tak jak od篡wk nawet i 3 godziny, w這sy nie by造 zniszczone

ale bardziej czerwone ni rude

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-23 o 12:11
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:31   #1299
Lisbeth
☠ ☢ ☠

O hennie mog du穎 dobrego powiedzie. Przede wszystkim nie nieszczy w這s闚, daje pi瘯ne kolory i jest bardzo trwa豉. Uzyskany kolor zale篡 od wielu czynnik闚 i jest trudny do przewidzenia, to mo瞠 zniech璚a, ale moim zdaniem warto spr鏏owa. Ja zdecydowa豉m si na ten spos鏏 farbowania, poniewa chc mie d逝gie, rude i zdrowe w這sy. Wiem, 瞠 nie osi庵n tego farbuj帷 chemicznie. Naturalnie mam do嗆 jasne szare w這sy, a ten kolor idealnie nadaje si do farbowania henn. Na pocz徠ku, ze wzgl璠u na 豉twy dost瘼, u篡wa豉m Venity w wersji zio這wej (kolor Chna) ale nie by豉 w pe軟i naturalna i wychodzi豉 troch zbyt nier闚no i za czerwono. Czerwie potem zanika豉 ale to jednak nie by這 to. Ostatnie moje farbowanie to 100% henna Khadi.

CherieK, polecam ci lektur w徠ku o farbowaniu henn, tam jest du穎 informacji, kt鏎ych nie spos鏏 przedstawi w jednym po軼ie
Mog ci za to powiedzie, 瞠 henna czarna w zasadzie nie istnieje. S r騜ne ro郵iny barwi帷e w這sy. Najwa積iejsze z nich to lawsonia i indygo. Lawsonia (czyli henna) daje kolor rudy/czerwony, idygo - granatowy, ale konkretne odcienie zale膨 w du篡m stopniu od miejsca uprawy ro郵iny i sposobu przygotowania. R騜ne dodatki mog znacznie zmieni kolor wyj軼iowy. Pomieszanie w odpowiednich proporcjach lawsonii z indygo daje przer騜ne odcienie, od br您u przez kasztan po czer. Do uzyskania czystego rudego potrzeba 100% lawsoni z dodatkiem soku z cytryny.

Pozwol sobie wymieni te ewentualne wady:
-Nie da si pofarbowa na rudo naturalnie ciemnych w這s闚, tylko najwy瞠j doda refleksy.
-Kolor trudny do przewidzenia, jak ju wspomnia豉m
-Po farbowaniu nie pownno sie my w這s闚 2-3 dni, bo tyle czasu barwnik 陰czy si z w這sami. Przez ten czas kolor z czasu tu po farbowaniu ulega zmianie - troch mo瞠 ciemnie i nabra na intensywno軼i
-Mo瞠 by problem z farbowaniem chemicznym potem
-Przygotowanie i nak豉danie farby mo瞠 zniech璚a, zw豉szcza w przypadku czystej lawsonii. To czasoch這nny proces, na pewni o wiele 豉twiej pofarbowa chemicznie.

ufff
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:45   #1300
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
ja te mam kr璚one w這sy i pusz帷e si (jeszcze jak) ale u mnie niestety henna si nie sprawdzi豉 - w這sy by bardzo nienaturalnie dziwnie sztywne i 瘸dna od篡wka nie chcia豉 zadzia豉c, nie chcia造 si kr璚i itd.. na szcz窷cie to by豉 Venita a nie farba w proszku wi璚 w ci庵u ok 2 tygodni wszystko si sp逝ka這, ale pami皻am jedn kole瘸nk kt鏎a mia豉 w這sy naturalne 鈔edni blond i w豉郾ie farbowa豉 henn w proszku - naprawd mia豉 super kolor taki trwa造 i nigdy nie wyblak造, z tego co wiem to trzyma豉 na w這sach tak jak od篡wk nawet i 3 godziny, w這sy nie by造 zniszczone

ale bardziej czerwone ni rude

po hennie wlosy zawsze s sztywne nie lubie tego uczucia wlosy kr璚one cz瘰to s mi瘯kie jak u dziecka

sa dziewczyny ktore trzynaj henne na w這sach przez ca陰 noc henna odzywia w這sy a farbowanie to mi造 efekt uboczny

w豉snie tej czerwieni nie chce

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
O hennie mog du穎 dobrego powiedzie. Przede wszystkim nie nieszczy w這s闚, daje pi瘯ne kolory i jest bardzo trwa豉. Uzyskany kolor zale篡 od wielu czynnik闚 i jest trudny do przewidzenia, to mo瞠 zniech璚a, ale moim zdaniem warto spr鏏owa. Ja zdecydowa豉m si na ten spos鏏 farbowania, poniewa chc mie d逝gie, rude i zdrowe w這sy. Wiem, 瞠 nie osi庵n tego farbuj帷 chemicznie. Naturalnie mam do嗆 jasne szare w這sy, a ten kolor idealnie nadaje si do farbowania henn. Na pocz徠ku, ze wzgl璠u na 豉twy dost瘼, u篡wa豉m Venity w wersji zio這wej (kolor Chna) ale nie by豉 w pe軟i naturalna i wychodzi豉 troch zbyt nier闚no i za czerwono. Czerwie potem zanika豉 ale to jednak nie by這 to. Ostatnie moje farbowanie to 100% henna Khadi.

CherieK, polecam ci lektur w徠ku o farbowaniu henn, tam jest du穎 informacji, kt鏎ych nie spos鏏 przedstawi w jednym po軼ie
Mog ci za to powiedzie, 瞠 henna czarna w zasadzie nie istnieje. S r騜ne ro郵iny barwi帷e w這sy. Najwa積iejsze z nich to lawsonia i indygo. Lawsonia (czyli henna) daje kolor rudy/czerwony, idygo - granatowy, ale konkretne odcienie zale膨 w du篡m stopniu od miejsca uprawy ro郵iny i sposobu przygotowania. R騜ne dodatki mog znacznie zmieni kolor wyj軼iowy. Pomieszanie w odpowiednich proporcjach lawsonii z indygo daje przer騜ne odcienie, od br您u przez kasztan po czer. Do uzyskania czystego rudego potrzeba 100% lawsoni z dodatkiem soku z cytryny.

Pozwol sobie wymieni te ewentualne wady:
-Nie da si pofarbowa na rudo naturalnie ciemnych w這s闚, tylko najwy瞠j doda refleksy.
-Kolor trudny do przewidzenia, jak ju wspomnia豉m
-Po farbowaniu nie pownno sie my w這s闚 2-3 dni, bo tyle czasu barwnik 陰czy si z w這sami. Przez ten czas kolor z czasu tu po farbowaniu ulega zmianie - troch mo瞠 ciemnie i nabra na intensywno軼i
-Mo瞠 by problem z farbowaniem chemicznym potem
-Przygotowanie i nak豉danie farby mo瞠 zniech璚a, zw豉szcza w przypadku czystej lawsonii. To czasoch這nny proces, na pewni o wiele 豉twiej pofarbowa chemicznie.

ufff
teraz poszukuj farby kt鏎a da taki efekt jak na tych 2ch wygooglowanych zdjeciach lub moim i nie chodzi o henne do niej sie zrazilam moze kiedyyys

wiec jeszcze raz, kojarzycie ktora farba mog豉by da odcie podobny do tego na tych zdjeciach?

co do w徠ku o hennie- na pewno poczytam a moze skusze sie kiedys?

CherieK jest offline  
Stary 2010-08-23, 12:46   #1301
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Rzeczywi軼ie po hennie w這sy s sztywne. Mi to akurat nie przeszkadza, bo i tak mam naturalnie proste i sztywne. Efekt od篡wienia jest i to znaczny
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 13:06   #1302
martuska013
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

ja farbowalam goldwell topchic 8KG jasna z這ta mied , wlosy sp逝ka造 sie po tygodniu;/ jak myslicie to wina farby?
martuska013 jest offline  
Stary 2010-08-23, 13:09   #1303
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

cherieK kolor , o ktorym m闚isz ma w豉郾ie revlonissimo , musisz tylko wybrac albo 6.43 albo 7.43. 7.43 to m鎩 kolor naturalny, nie musia豉m po nim farbowac odrost闚 bo nawet blisko 2miesi帷ach idealnie stapia造 si z moimi. to s w豉郾ie rudo軼i mieszane z br您em

kathy jak drugie mycie?? kolor nadal si trzyma??

ja chyba jeszcze tym razem wykorzystam pozosta陰 ce-ce bo kolor by pi瘯ny, a ja ju mam do嗆 tego, ze na p馧ce le篡 sobie 11 farb profesjonalnych i wykorzystam te, kt鏎e lubi

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:13
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-23, 13:16   #1304
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Rzeczywi軼ie po hennie w這sy s sztywne. Mi to akurat nie przeszkadza, bo i tak mam naturalnie proste i sztywne. Efekt od篡wienia jest i to znaczny
czyli masz takie wlosy, o jakich ja zawsze marzylam
Cytat:
Napisane przez martuska013 Poka wiadomo嗆
ja farbowalam goldwell topchic 8KG jasna z這ta mied , wlosy sp逝ka造 sie po tygodniu;/ jak myslicie to wina farby?
moje wlosy na niektore farby tez tak reaguj. Niektore splukuj si po tygodniu, inne po dwoch, tylko wellaton trzyma si miesi帷 nie wiem dlaczego tak jest

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
cherry kolor , o ktorym m闚isz ma w豉郾ie revlonissimo , musisz tylko wybrac albo 6.43 albo 7.43. 7.43 to m鎩 kolor naturalny, nie musia豉m po nim farbowac odrost闚 bo nawet blisko 2miesi帷ach idealnie stapia造 si z moimi. to s w豉郾ie rudo軼i mieszane z br您em

ja chyba jeszcze tym razem wykorzystam pozosta陰 ce-ce bo kolor by pi瘯ny, a ja ju mam do嗆 tego, ze na p馧ce le篡 sobie 11 farb profesjonalnych i wykorzystam te, kt鏎e lubi
revlonissimo heh musze si o tym wi璚ej dowiedziec(nie znalazlam ich na Allegro?? gdzie mog je dosta?)
mi moj naturalny miedziany blond zupelnie nie pasowa.. o wiele lepiej czuje si w ciemniejszych wlosach choc wiele os鏏 prawi這 mi komplementy po farbowaniu w這sow na karmel.. dla mnie byl on za bardzo.. blondowaty? musisz miec piekne wlosy jest tu gdzie zdj璚ie?

cece?cece ma farby? kocham ich odzywke z jedwabiem

Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:18
CherieK jest offline  
Stary 2010-08-23, 18:48   #1305
Wioletta28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253
GG do Wioletta28

co do henny, ja sie kiedys zachwycalam kolorami i wlosami po farowaniu henna do momentu, kiedy fryzjerka mi uswiadomila, ze z ta henna wcale nie jest tak rewelacyjnie. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale pamietam, ze wytlumaczono mi, iz henna dlatego daje taki piekny efekt, bo barwnik tworzy jakby druga luska wlosa. otacza go tworzac druga warstwe,. Im dluzej stosuje sie henne tym wiecej warstw sie tworzy doprowadzajac do stanu, w ktorym wlosy sie same 豉mi, wypadaja, odpadaja itp. Poza tym, warstwa ta, uniemozliwia nakladanie farb chemicznych, gdyz trudno jest przewidziec reakcje wlosow... Od tego momentu zaprzestalam farbowania henna..
Wioletta28 jest offline  
Stary 2010-08-23, 18:51   #1306
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

CherieK:

Revlonissimo kupi豉m w Warszawie w hurtowni fryzjerskiej za Hotelem Sobieskim. Je郵i chodzi o wellaton to ma niesamowite krycie, niedawno farbowa豉m kogo kto mia bardzo du穎 siwk闚 w豉郾ie wellatonem na kolor 3 - ciemny br您 - pokry這 idealnie ka盥y siwek i da這 pi瘯ny blask ale kolor zbli穎ny do czarnego, natomiast moja mama farbuje tylko t farb bo twierdzi 瞠 inna nie zadzia豉 na w這sy kt鏎e s 90% siwe.
julianna-p
jutro dam znac, jako wytrzymuj 2 dniow przerw mi璠zy myciemstaram si, ce-ce to chyba dosy mocna farba, te nie farbowa豉m

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-23, 19:08   #1307
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Poka wiadomo嗆
co do henny, ja sie kiedys zachwycalam kolorami i wlosami po farowaniu henna do momentu, kiedy fryzjerka mi uswiadomila, ze z ta henna wcale nie jest tak rewelacyjnie. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale pamietam, ze wytlumaczono mi, iz henna dlatego daje taki piekny efekt, bo barwnik tworzy jakby druga luska wlosa. otacza go tworzac druga warstwe,. Im dluzej stosuje sie henne tym wiecej warstw sie tworzy doprowadzajac do stanu, w ktorym wlosy sie same 豉mi, wypadaja, odpadaja itp. Poza tym, warstwa ta, uniemozliwia nakladanie farb chemicznych, gdyz trudno jest przewidziec reakcje wlosow... Od tego momentu zaprzestalam farbowania henna..
To nie jest do ko鎍a prawda. Taka warstwa mo瞠 i jest na pocz徠ku, ale potem juz na pewno nie. Gdyby co mi si osadza這 na w這sach przez dzies徠ki farbowa, kt鏎e przesz豉m, to mia豉bym w這sy przy ko鎍闚kach 2 razy grubsze ni przy sk鏎ze. Naprawd w hennie jest barwnik (za陰cznik) wnikaj帷y we w這sy, a nie przyklejajacy si. Czasem robi przerwy w farbowaniu trwaj帷e kilka miesi璚y i przez ten czas kolor zostaje taki sam. 畝dna warstwa czegokolwiek nie wytrzyma豉by tyle czasu na w這sach
Dodam jeszcze, 瞠 w這sy mam w dobrym stanie, d逝gie, b造szcz帷e. Nie s康ze, abym mog豉 to osi庵n望 farbuj帷 chemicznie. W og鏊e sporo os鏏 wynosi z salonu fryzjerskiego takie 'nowinki' na temat henny, 瞠 jakoby jest ona bardziej szkodliwa od utleniaczy i amoniaku (zreszt toksycznego)
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 19:34   #1308
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Lisbeth,

ciekawa jestem jak by zadzia豉豉 henna no moje rozja郾iane w這sy od lat farbowane?
mam na my郵i normaln henne w proszku

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-23, 19:43   #1309
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Lisbeth,

ciekawa jestem jak by zadzia豉豉 henna no moje rozja郾iane w這sy od lat farbowane?
mam na my郵i normaln henne w proszku
My郵, 瞠 z rozja郾ianych w這s闚 by sie wyp逝kiwa kolor, bo rozja郾ianie troch zmienia struktur. Dok豉dnie to nie wiem co mo瞠 si sta, nie mam z tym do鈍iadczenia. Mo瞠 na w徠ku hennie jest relacja os鏏, kt鏎e tak robi造.
A za jaki czas pofarbuj mojej mamie w這sy z resztkami chemicznego blondu i b璠 obsewrowa
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:19   #1310
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

z obserwacji moich w這s闚 wynika 瞠 tylko ,,rudy,, tak szybko si wyp逝kuje - mo瞠 to prawda 瞠 rudy pigment jest wyj徠kowo nietrwa造
Lisbeth:
dzi瘯uj, pisz obserwacje

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:37   #1311
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Jakby co to mam jedn udokumentowan obserwacj na temat trwa這軼i henny Tu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1280060414 wstawia豉m kiedy zdj璚ie odrostu po prawie 4 miesi帷ach od farbowania. Jak wida zi馧kowa rudo嗆 jest trwalsza od chemicznej
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-08-24, 12:31   #1312
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
CherieK:

Revlonissimo kupi豉m w Warszawie w hurtowni fryzjerskiej za Hotelem Sobieskim. Je郵i chodzi o wellaton to ma niesamowite krycie, niedawno farbowa豉m kogo kto mia bardzo du穎 siwk闚 w豉郾ie wellatonem na kolor 3 - ciemny br您 - pokry這 idealnie ka盥y siwek i da這 pi瘯ny blask ale kolor zbli穎ny do czarnego, natomiast moja mama farbuje tylko t farb bo twierdzi 瞠 inna nie zadzia豉 na w這sy kt鏎e s 90% siwe.
julianna-p
jutro dam znac, jako wytrzymuj 2 dniow przerw mi璠zy myciemstaram si, ce-ce to chyba dosy mocna farba, te nie farbowa豉m

o prosze, wiec nie tylko ja lubie wellaton? przy moich wlosach ktore nie toleruj farby tylko on trzyma sie miesiac, jak juz napisalam, a do tego nie niszczy wlosow co z tego skoro kolor wycofali

jakos ufam marce cece po ich produktach mam bardzo fajne wlosy jestem ciekawa tej farby

czy w hurtowni kosmetyki moze kupic kazdy? czy tylko kosmetyczka, fryzjerka itd?

CherieK jest offline  
Stary 2010-08-24, 13:08   #1313
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez CherieK Poka wiadomo嗆
o prosze, wiec nie tylko ja lubie wellaton? przy moich wlosach ktore nie toleruj farby tylko on trzyma sie miesiac, jak juz napisalam, a do tego nie niszczy wlosow co z tego skoro kolor wycofali

jakos ufam marce cece po ich produktach mam bardzo fajne wlosy jestem ciekawa tej farby

czy w hurtowni kosmetyki moze kupic kazdy? czy tylko kosmetyczka, fryzjerka itd?
Je郵i wycofali ten kolor mo瞠 spr鏏uj z wella prof. (napewno b璠zie lepsza bo to kosmetyk prof.) - s造sza豉m bardzo dobre opinie, je郵i chodzi o ce ce to nigdy farb nie u篡wa豉m - poniewa s skrajne opinie na ten temat - mo瞠 poczytaj.
Tak w tej hurtowni mo瞠 kupic ka盥y ja akurat kupuje tam bo mam najbli瞠j, ale s te inne hurtownie np na Koszykowej (2)

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
cherieK kolor , o ktorym m闚isz ma w豉郾ie revlonissimo , musisz tylko wybrac albo 6.43 albo 7.43. 7.43 to m鎩 kolor naturalny, nie musia豉m po nim farbowac odrost闚 bo nawet blisko 2miesi帷ach idealnie stapia造 si z moimi. to s w豉郾ie rudo軼i mieszane z br您em

2 mycie: kolor zupe軟ie inny, mniej intensywny tak jakby bardziej naturalny od sk鏎y odrobin ciemniejszy - og鏊nie jest ok - ale farba te si wyp逝kuje...ca造 czas obserwuj i zastanawiam si czy sobie nie odpu軼i farbowania ca造ch w這s闚, zamiast tego tylko odrost - na dobr spraw nie ma s瘰u farbowac ca造ch w這s闚 - przeciez farbowa豉m 5 dni temu

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-24, 22:03   #1314
julianna-p
Wtajemniczenie

hmmkathy zupelnie nie mam pomyslu co moze dobrze podzialac na Twoje wlosy, chyba jedynie henna mi przychodzi do glowy

o ce-ce mam dobre zdanie , tak jak o szamponie, odzywce. farba nadala moim wlosom piekny kolor. jedyne "ale" podniszczone koncowki, ale - farbowa豉m wlosy cale co 2 tygodnie trwalymi farbami z roznych marek, wiec po kilku miesiacach mogly sie rozdwoic niekoniecznie z powodu ce-ce

co do koszykowej odradzam kupowanie tam odzywek chi i w ogole odzywek, za maske do gestych wlosow zaplacilam 2 tyle co w necie i pol raza wiecej niz w poznaniu, farby tez drozsze o kilka zl, obsluga tez srednia i daleka od kontaktu z klientem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-25, 11:14   #1315
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna-p
wiesz co w internecie jest zawsze taniej ale mo積a czasami trafic na podr鏏ki (szczeg鏊nie trzeba uwa瘸 bo jest zalew podr鏏ek Faruka) wi璚 trzeba wiedzie gdzie si kupuje, mam jeden naprawd pewny sklep w necie i ceny naprawd po這w ta雟ze no ale trzeba zrobi wi瘯sze zakupy bo koszt przesy趾i itp.
Je郵i chodzi o Koszykow to si zgadzam ale nie do ko鎍a tam s 2 sklepy i rzeczywi軼ie tylko w jednym z nich jest mi豉 obs逝ga to ten male鎥i sklepik po schodkach. Aaa i jeszcze jedno u mnie tylko rudo軼i tak si wyp逝kuj zupe軟ie inaczej jest z br您ami

ps. od odrostu ok. 15 cm jest fajny rudy kolor ko鎍闚ki i refleksy natomiast du穎 ja郾iejsze, wi璚 albo niech tak zostanie (mam tak od lat) abo bardzo obci望 w這sy , lub doprowadzi do blondu)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:29
kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-25, 14:09   #1316
201604190949
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 274

Dziewczyny, mo瞠 jeste軼ie w stanie mi pom鏂. Do tej pory szuka豉m jak najbardziej 'pomara鎍zowej' rudo軼i, p這miennej ale bez kropli czerwieni.
Teraz jednak zamarzy豉 mi si inna rudo嗆, co bardziej naturalnego, w stylu rudego blondy Nicole Kidman.
Chcia豉bym sama poeksperymentowa ^^ Najwy瞠j przykryj to ciemnym rudym jak si nie uda
I teraz dwa pytania.
-Czy mo積a zmiesza dwie farby o numerach 743 (z這cisty miedziany blond) i 823 (jasny opalizuj帷y blond)?
-Czy jest szansa, 瞠 uzyskam mniej wi璚ej rudoblond kolor?

Za陰czam zdj璚ia tych kolor闚.

A! Naturalnie mam 鈔edni blond. W這sy s po dekolorze (wyci庵a豉m czarny) i po wielokrotnym ju farbowaniu rudym (Garnier 100%, Mango, saszetki Delii)

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2010-08-25 o 14:11
201604190949 jest offline  
Stary 2010-08-25, 17:46   #1317
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 1000days Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mo瞠 jeste軼ie w stanie mi pom鏂. Do tej pory szuka豉m jak najbardziej 'pomara鎍zowej' rudo軼i, p這miennej ale bez kropli czerwieni.
Teraz jednak zamarzy豉 mi si inna rudo嗆, co bardziej naturalnego, w stylu rudego blondy Nicole Kidman.
Chcia豉bym sama poeksperymentowa ^^ Najwy瞠j przykryj to ciemnym rudym jak si nie uda
I teraz dwa pytania.
-Czy mo積a zmiesza dwie farby o numerach 743 (z這cisty miedziany blond) i 823 (jasny opalizuj帷y blond)?
-Czy jest szansa, 瞠 uzyskam mniej wi璚ej rudoblond kolor?

Za陰czam zdj璚ia tych kolor闚.

A! Naturalnie mam 鈔edni blond. W這sy s po dekolorze (wyci庵a豉m czarny) i po wielokrotnym ju farbowaniu rudym (Garnier 100%, Mango, saszetki Delii)
slyszalam o takim eksperymencie i podobno wyszedl bardzo ladnie, widzialam to na wizazu chyba na tym w徠ku pt " poszukuj zdj璚 dlugich, rudych w這s闚" , chyba jako tak, wi璚 tam poszukaj

kathy dokladnie, mia豉m na my郵i ten du篡 z od篡wkami nail tek , obs逝ga hmm marna .
hmm mi si osobi軼ie bardzo podoba rudy intensywniejszy przy g這wie i mniej intensywny na ko鎍闚kach, ale wy豉cznie w豉郾ie na lokach
fank blond闚 nie jestem, osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 maj wyj徠kowo rzadko "wyj徠kowy charakter" , chocia to tylko moja opinia ( osoby, kt鏎a ponad p馧 篡cia chcia豉 byc blondynka)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-08-25, 17:59   #1318
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
slyszalam o takim eksperymencie i podobno wyszedl bardzo ladnie, widzialam to na wizazu chyba na tym w徠ku pt " poszukuj zdj璚 dlugich, rudych w這s闚" , chyba jako tak, wi璚 tam poszukaj

kathy dokladnie, mia豉m na my郵i ten du篡 z od篡wkami nail tek , obs逝ga hmm marna .
hmm mi si osobi軼ie bardzo podoba rudy intensywniejszy przy g這wie i mniej intensywny na ko鎍闚kach, ale wy豉cznie w豉郾ie na lokach
fank blond闚 nie jestem, osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 maj wyj徠kowo rzadko "wyj徠kowy charakter" , chocia to tylko moja opinia ( osoby, kt鏎a ponad p馧 篡cia chcia豉 byc blondynka)
dobrze 瞠 nie tylko ja mam takie odczucia w tym du篡m sklepie pracuj nad御ane lalunie - wyczuwa si w powietrzu niemi陰 atmosfer

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-08-25, 22:36   #1319
Valie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Valie

Witam
Od d逝窺zego czasu chodzi za mn rudy kolor Naturalnie mam w這sy w kolorze ciemnego blondu z lekkim rudym po造skiem. Obecnie s rozja郾ione. Czy mog造by軼ie mi doradzi jak uzyska kolor podobny do tego, kt鏎y jest w za陰czonym zdj璚iu? Czy uda mi si tego dokona farb Majirel 7.44?
Stary 2010-08-26, 11:13   #1320
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Valie Poka wiadomo嗆
Witam
Od d逝窺zego czasu chodzi za mn rudy kolor Naturalnie mam w這sy w kolorze ciemnego blondu z lekkim rudym po造skiem. Obecnie s rozja郾ione. Czy mog造by軼ie mi doradzi jak uzyska kolor podobny do tego, kt鏎y jest w za陰czonym zdj璚iu? Czy uda mi si tego dokona farb Majirel 7.44?
mysle ze 7.44 bedzie dobry

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.