Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-13, 23:05   #1411
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
jeste zadowolona? bo u mnie na ko鎍ach takie daje jakie szare refleksy.
Jestem zadowolona. Kolor wyszed jak chcia豉m i b造szcz 陰dnie, nic si z nimi nie sta這. Nie mam te niepo膨danych refleks闚. Jeszcze Majirel mnie nigdy nie zawi鏚.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioreksus Poka wiadomo嗆
Witam. Ja r闚nie poszukuje odpowiedniej farby tak aby uzyskac kolor rudy.
M鎩 naturalny kolor to ciemny br您. Pierwszy raz farbowa陰m kolorem p這mienna iskra- joanna, a kilka dni temu farb LOREAL Feria Preference-Pure Paprika-P78 Intensywan Mied lecz kolor po obu farbach nie jest rudy tylko bardziej czerwony;/ Czy mo瞠cie mi poradzic jak farbe u篡c aby uzyska taki rudy?? http://i.pinger.pl/pgr437/8f428db400...haircolor4.jpg
A spr鏏uj P這mienn Iskr p馧 na p馧 z jasnym blondem tej samej marki.
Stary 2010-09-13, 23:19   #1412
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
....
prosty przyklad ja w jasnych odcieniach rudosci wygladam na wlasnie bardziej zlocista a w ciemnych bardziej delikatnie, jasniej czyli zupelnie rozne twarze dwoch jesieni (kathy i ja).
dobry stylista to taki, ktory dostrzeze moim zdaniem wlasnie takie niuanse i pogodzi je z osobowoscia swojej klientki bo z calym szacunkiem, ale nie widze "klasycznej rudej dziewczyny" w chlodnej stylizacji klasycznej czerni czy superdelikatnym blondzie np.
a co do ciepla kolorow sie zgodze w calosci, kazdy kontakt z zimnym kolorem mi dodaje kilka lat i podkrazone oczy

czesto korzystam z wloskich farb/odzywek, jesli podasz nazwe moge wskazac gdzie mozna je nabyc -> do nowej uzytkowniczki, nie zapamietalam nicka
Zgadzam si.

Mam dok豉dnie tak samo - jak mam rude (ja郾iejsze czy ciemniejsze)wpadaj帷e w mied/pomara鎍z to wygl康am na bardziej "opalon", jakby zdrowiej.
Natomiast jak wpadaj w czerwie (czyli ch這dniejsze odcienie) - tragedia, jako tak bia這, podkr捫one oczy, jakbym by豉 chora. Tak gotycko troch.
To samo z br您em - ciep豉 czekolada - fajnie. Ale ju co co ma w nazwie popielaty- nieeee...
Tak jak Julianna pisze - wygl康am od razu starzej i bardziej zm璚zona.
Mog mie takie odcienie jak poni瞠j. Doda豉m te przyk豉dy innych kolork闚. Mo瞠 to nawet by marchewa, byle nie czerwone.
Raz mia豉m te czarne (co mi odbi這) i wygl康a豉m jak wampirek (wtedy to mi si podoba這).

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-09-13 o 23:22
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-09-14, 00:14   #1413
zofiaferment
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Je瞠li chodzi o t w這sk farb to szpera豉m, ale nie mog sobie przypomnie jej nazwy. Wiem, 瞠 ta firma ma linie kosmetyk闚 do stylizacji w這s闚 o zapachu kokosu Chyba na S... Ale nie dam sobie r瘯i uci望.

A co do konkretnych odcieni z Matrixa Socolor to na jasny, 鈔edni i ciemny blond polecam zdecydowanie 9CC z aktywatorem 6%, ewentualnie 9% ale to dla ciut ciemniejszych w這s闚. To jest kolorek, kt鏎y na pr鏏niku wygl康a troch ja郾iej, wiadomo, 瞠 z regu造 Matrix wychodzi ciut ciemniejszy ni na pr鏏niku (zw豉szcza ColorSync), wi璚 wychodzi z tego 9CC soczysta marchewa(podobna do Wella Color Touch 0/34 z akt. 4). 8 CC i 8 RC te daj rad, aczkolwiek niezawsze by豉m z nich zadowolona, bo bywa造 ciut przyciemne, troszk za bardzo czerwono-rude. Du穎 te zale篡 od tego czy aktywator jest 鈍ie篡. U mnie w hurtowni (takiej og鏊nodost瘼nej) zawsze musz j璚ze o 鈍ie膨, i pilnowa 瞠by jakiej reszt闚ki mi nie zlali. Bo generalnie kupowanie ca貫j butli to niefajny pomys, je瞠li nie zu篡wa si tego w ci庵u 2-3 dni. Je瞠li aktywator jest nie鈍ie篡 to mog odrosty albo ko鎍闚ki niez豉pa (mi ko鎍闚ki cz瘰to nie 豉pi), albo jest efekt pasemek (mimo, 瞠 pofarbujesz r闚nomiernie to znajdziesz du穎 pasm ja郾iejszych). Lubi te farby. Ale teraz ju musz uwa瘸 w豉郾ie na w這sy. Aha. Socolor 豉dnie chwyta porowaty w這s, pi瘯nie wnika, no i to jest zaleta. Tylko naprawd polecam kuracj przynajmniej raz na 1-2 miesiace (tubeczka z kuracj Matrixa Forte, albo z ry簑, 12 z, a u mojej fryzjerki za t kuracj 40-50 z musia豉bym zap豉ci).
Je瞠li chodzi o SoRed'y to oczywi軼ie SR-C. Wychodzi pi瘯ny soczy軼iutki. Je瞠li nie jeste pewna czy wyjdzie jaskrawy rudzielec to mieszasz SR-C z jakim rudym z palety. Np. 1/3 mieszanki to SoRed, reszta to np. 9CC, i oczywi軼ie odpowiednio kapk wi璚ej aktywatora (o tyle co si doda SoRed).

Dzisiaj farbowa豉m sobie znowu ColorTouchem 0/34 z aktywatorem 1.9 (zazwyczaj bardziej rozja郾iam bo bior 4) i jestem zadowolona. Mniej niszczy w這sy i rudy te jest wdzi璚zny.

Poni瞠j macie pogl康 jaki mniej wi璚ej efekt daj te farby na blondach (jasny blond wiadomo - wyjdzie mocniej, ale 鈔edni, ciemny, jasny br您 - jak najbardziej, z ciemnymi to inna zabawa - ja na zime cz瘰to ciemniej farbuje w這sy i na wiosne wracam do jasnego i zawsze mam z tym jakie dziwne perypetie, np. w這sy ala Syrenka Arielka, albo pomara鎍zowy odrost i ciemna reszta ).

Fotki za豉czam, nazwa pliku odnosi si do rodzaju farby Oczywisto軼i takie tam

Edytowane przez zofiaferment
Czas edycji: 2010-09-14 o 00:21
zofiaferment jest offline  
Stary 2010-09-14, 09:42   #1414
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

zofiaferment

m鎩 naturalny kolor to ciemny br您 na poziomie 6, chyba odrost za bardzo nie pokryje Color Sync, moja kole瘸nka niedawno wybra豉 si do fryzjera kt鏎y w豉郾ie pracowa na Matrix (w這sy kole瘸nki by造 przed wizyt:prawie czarne u nasady na ko鎍ach sprany z這ty rudy blond)). Fryzjer po這篡 jej farb Socolor od odrostu, a na reszt Color Sync - no i niestety po paru myciach Color Sync ca趾owicie wymy si z ko鎍闚ek i teraz jest nie estetyczna r騜nica - my郵 瞠 幢e dobra kolor na ko鎍e po prostu za jasne.

Je郵i chodzi o moje w這ski po pierwszym myciu zupe軟ie inny i fajny naturalny - r闚ny kolorek, bez czerwieni - w這sy te nie zniszczone, chyba zostan d逝瞠j przy Revlonie.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-14, 11:09   #1415
zofiaferment
Przyczajenie

Kathy, a masz mo瞠 gdzie palet kolor闚 z Revlona? Mog豉by poda linka albo podes豉/za陰czy? By豉bym wdzi璚zna, bo musz przyzna, 瞠 poszpera豉m i nie mog znale潭.

A, i jeszcze kwestia fryzjera - generalnie troch poszala ten go嗆. Wiadomo, 瞠 pofarbowane ju w這sy trudniej przyjmuja kolejne kolory, trzeba czasem d逝瞠j przytrzyma - nawet te mocniejsze farby, ale 瞠by da Socolor na odrosty, a na ko鎍e Colorsync to trzeba nie mie wyobra幡i...Colorsync to szampon, ton w ton, a nie trwa豉 farba Powinni mu zakaza farbowania, a jakby jeszcze ekipa Matrixa si o tym dowiedzia豉 to ju w og鏊e...

Ale oddaj帷 nieco NIEKT紑YM fryzjerom, to jednak samemu nigdy nie da rady chyba zrobi tego porz康nie od samego poczatku do konca, zw豉szcza jak ju sie kombinuje z kolorkami jaki czas. Musz kiedy uzbiera te 200 z i i嗆, ale to jest zawsze taki b鏊...

Z co do br您u na 6 poz, to faktycznie. Colorsync mia豚y z tym problem, trzeba by rozja郾ia, mo瞠 dekoloryzacj jak捷 robi, i zej嗆 do tej 8-10. Trzebaby oczywi軼ie doda Cleara, troszku przy Twoich naturalnych zw豉szcza, i potrzyma d逝瞠j, bo one w豉snie maj to do siebie, 瞠 nie rozja郾iaj w這s闚, nie maj tego robi, ale jak przytyma si d逝瞠j to troszk rozja郾i.
Ale je瞠li jestes skazana na farby normalne, z aktywatorami typu 9, to Colorsync nie da sobie raczej rady, je瞠li robi si to samemu... A szkoda

I odno郾ie Twojego opisu To te rok nie obcina豉m w這s闚, i teraz ide podci帷 ko鎍闚ki. Chce zapuszcza, ale mam troszke kr璚one, i ten efekt "d逝窺zych" po ka盥orazowym obcieciu (syndrom "prosz obci望 ko鎍闚ki, ale tylko 2 cm", a na pod這dze w這sy 15 cm), znika:/ Nieko鎍z帷a si historia z tym zapuszczaniem w這s闚. Eh!

Edytowane przez zofiaferment
Czas edycji: 2010-09-14 o 11:22
Stary 2010-09-14, 11:33   #1416
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

zofiaferment,

Ja te mam kr璚one w這sy
Co do Color Sync - to on specjalnie po這篡 na ko鎍e bo podobno farba maska mia豉 chwyci lepiej od farby (porowate w這sy).
Je郵i chodzi o Revlona, niestety nie znalaz豉m palety - i przez internet ni da si kupic(widzia豉m jedynie w jednej hurtowni w Wawie), jest to farba bardzo zbli穎na do Majirel, kolorystyka r闚nie, moim skromnym zdaniem lepsza wersja Majirel, mniej niszczy, lepszy zapach, absolutnie nie podra積i這 mi sk鏎y, mam wra瞠nie 瞠 r闚nie trwalsza (farbowa豉m Majirel - 2 lata - ale ju nie mog豉m bo zacz窸a mnie uczulac), nie zauwa篡豉m zniszczenia, ale z drugiej strony tak kombinuj z w這sami 瞠 dobrze wygl康aj tylko dzi瘯i bardzo dobrym od篡wk i reconstructor.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-14, 15:18   #1417
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Dziewczyny czy to ma jakie znaczenie, 瞠 do danej farby np chantal u篡j oksydant z innej firmy np. joanna professional ? czy najlepiej 瞠by by z tej samej firmy?
Bo z tego co widz oksydanty mo積a kupi w litrowych opakowaniach, a to dla mnie za du穎... Nie chc 瞠by si niepotrzebnie zmarnowa這.

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-09-14 o 15:31
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-14, 15:44   #1418
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy to ma jakie znaczenie, 瞠 do danej farby np chantal u篡j oksydant z innej firmy np. joanna professional ? czy najlepiej 瞠by by z tej samej firmy?
Bo z tego co widz oksydanty mo積a kupi w litrowych opakowaniach, a to dla mnie za du穎... Nie chc 瞠by si niepotrzebnie zmarnowa這.

Z praktyki widz 瞠 nie ma znaczenia, ale jak mam mo磧iwo嗆 kupic wod tej samej firmy w ma造m opakowaniu np. Revlon to kupuj.
S farby do kt鏎ych potrzebna jest specjalna woda tej samej firmy np. ColorSync - to farba bez amoniaku i woda jest te bez amoniaku i jeszcze wzbogacona ceramidami.

Latami u篡wa豉m Majirel + woda np Profi, potem kupi豉m Artego i wod 1l Artego - w sumie niepotrzebnie.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-14, 15:55   #1419
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
Jak dot康 miesza豉m utleniacze i farby innych firm. Jeszcze mi na z貫 to nie wysz這. Chantala kiedy wymiesza豉m z utleniaczem welli i by這 ok. Chocia trzeba sprawdza sk豉d, bo mo瞠 sie zdarzyc tak jak m闚i Kathy.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-14, 18:08   #1420
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

oo no to dobrze, 瞠 si nic nie stanie jak pomieszam pozostaje jeszcze sprawa jak d逝go mo瞠my przechowywa wcze郾iej ju otwarty utleniacz? trzeba go od razu zu篡?
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-14, 20:39   #1421
Cynamona5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

Hej, farbowa豉m w這sy u fryzjera ale szukam podobnej farby, bo chce sobie pofarbowac sama. Mo瞠cie mi cos polecic w odcieniu podobnym do tego na zdjeciu?

Edytowane przez Cynamona5
Czas edycji: 2010-09-15 o 00:10
Cynamona5 jest offline  
Stary 2010-09-14, 21:05   #1422
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ci篹ko okre郵i (kolorek troch wymyty) najlepiej jak zerkniesz na jak彗olwiek palet odcieni, moim zdaniem 8.43+9.04

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-14, 22:09   #1423
Cynamona5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

A co to za paleta jest?
Cynamona5 jest offline  
Stary 2010-09-14, 22:42   #1424
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Majirel

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-14, 22:46   #1425
tita122888
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez Isile Poka wiadomo嗆
Ja mam pewn rozterk. Mam jasno-br您owe w這sy i marz o rudym. Najlepiej takim, jaki jest na opakowaniu Casting z Bursztynowym, ale czytaj帷 recenzj m鎩 entuzjazm os豉b - czy naprawd wychodzi bardziej czerwony ni rudy? Nied逝go farbuj w這sy, a jeszcze nie zdecydowa豉m si na jaki kolor. I bardzo zale篡 mi na nietrwa貫j farbie, najlepiej.
ja (ciemna blondyna zafarbowa豉m bursztynem z castinga i w這sy wysz造 br您owe z rudy po造skiem, ale takim bardziej czerwonawym ni ognistym. Te ci庵le kombinuje na r騜ne sposoby i jeszcze rudy nie wyszed taki na jaki liczy豉m. Marzy mi si taki rudawy blond, ale teraz kiedy w這sy zrobi造 si ciemniejsze nie wiem jak je rozja郾i. Ma kto jaki pomys??
tita122888 jest offline  
Stary 2010-09-15, 08:58   #1426
rzynusia83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Witam Was kole瘸nki, znalaz豉m sie na tym forum, gdyz ostatnio intensywnie mysle o rudym kolorze w這s闚. Za陰czam Wam swoje zdj璚ie, jest ono na tyle nieaktualne, 瞠 w這sy teraz mam nieco ciemnijsze bo swoje naturalne, a fryz co, kr鏒ki z ty逝, lewa strona lekko za ucho a prawa d逝窺za opadaj帷a na twarz z d逝g grzywk, ale twarz ta sama, co my郵icie o rudym dla mnie, takiem z這cistym, nic w czerwie?
rzynusia83 jest offline  
Stary 2010-09-15, 16:40   #1427
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

安ietny w徠ek! Szkoda,瞠 wcze郾iej na niego nie trafi豉m.
W豉郾ie przymierzam si do jakiej fajnej rudo軼i. Jako,瞠 nigdy nie mia豉m jeszcze jej na g這wie na pocz徠ek chcia豉bym co stonowanego.
Mo瞠cie doradzi mi jaki kolorek, najch皻niej z matrixa, co ala sarni, karmelkowy blond? Kt鏎y numerek mo瞠 da taki efekt? A mo瞠 jaka mieszanka 2 odcieni?
majreg jest offline  
Stary 2010-09-15, 17:23   #1428
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
W豉郾ie przymierzam si do jakiej fajnej rudo軼i. Jako,瞠 nigdy nie mia豉m jeszcze jej na g這wie na pocz徠ek chcia豉bym co stonowanego.
Mo瞠cie doradzi mi jaki kolorek, najch皻niej z matrixa, co ala sarni, karmelkowy blond? Kt鏎y numerek mo瞠 da taki efekt? A mo瞠 jaka mieszanka 2 odcieni?
Tak patrz na palet i wydaje mi si,瞠 taki efekt powinien by po mocce 8M albo ciep造m br您ie 8WN. Ale to tylko tak na moje oko

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-09-16, 11:02   #1429
zofiaferment
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Ja bym proponowa豉 dla Ciebie Z這cist Mocce, 8MG (Matrix Color Sync).
Stary 2010-09-16, 19:17   #1430
fredzel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam wszystkie dziewcz皻a
Od jakiego czasu przegl康am wasze forum i dowiedzia豉m si ju kilku przydatnych rzeczy. Teraz sama mam do was pytanie, mam nadziej, 瞠 kt鏎a z was b璠zie potrafi豉 mi odpowiedzie. Ot騜 zapu軼i豉m w這sy i za namow kole瘸nki pofarbowa豉m w這sy pierwszy raz w 篡ciu. Jak do tej pory farbowa豉m je 3 razy (2 garnierem czerwona mied czy jak to si tam nazywa i ostatnio palette color xxl p這mienny feniks). Przyznam si, 瞠 w軼iek造 kolorek jaki wyszed mi z palette bardzo mi si podoba dop鏦i si nie spra :/ No ale do rzeczy - mam ochot zafundowa sobie fryzurk tak jak ma Ania Wyszkoni. D逝gi czas mia豉m kr鏂iutkie w這sy i by這 mi tak dobrze i wygodnie ale nigdy nie farbowa豉m takich kr鏒kich w這s闚. Pojawia si problem szybko widocznych odrost闚. Czy kt鏎a z obecnych tu rudych ma kr鏒kie, farbowane w這sy i mo瞠 mi powiedzie jak sobie z tym radzi? Czy w og鏊e da si na takich kr鏒kich w這sach utrzyma dobry efekt jednocze郾ie nie zniszczy w這s闚? Bardzo prosz o wszystkie "za" i "przeciw" jakie przychodz wam do g這wy
fredzel jest offline  
Stary 2010-09-16, 20:41   #1431
agusiaki
Rozeznanie

ZA to ja widz jeden argument: kr鏒kie wlosy szybko odrastaj, bo rudy jednak nie jest wieczny a zmieni go ci瞛ko bez uszczerbku dla w這sa.

Ten sam argument b璠zie jednak r闚nie na minus Jak slusznie zauwazy豉 odrosty b璠 razi造 modniej ni przy d逝gich wlosach w kt鏎ych 豉twiej go ukry.

A tak na serio to oszcz璠no嗆 fabry te b璠zie niez造m argumentem za. No i je郵i jest tak, 瞠 dobrze wygl康asz w kr鏒kich w這sach to odwagi i do dzie豉!

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:44   #1432
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez zofiaferment Poka wiadomo嗆
Ja bym proponowa豉 dla Ciebie Z這cist Mocce, 8MG (Matrix Color Sync).

Ok. Nie wiedzia豉m,瞠 taki kolorek istnieje. Bazowa豉m na starej palecie. Dzi瘯uj Ci bardzo.
majreg jest offline  
Stary 2010-09-17, 13:43   #1433
Emef_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka wiadomo嗆
Przegl康am ten w徠ek ju 2 godziny i nie mog si doszuka;P
Kupi豉m farb i boj si u篡. Znudzi造 mi si wszelkie odcienie czerwieni i bordo... z tego powodu farbowa豉m na ciemne br您y (kt鏎e i tak si wyp逝kiwa造 i pojawia si czerwony odcie). Teraz uda這 mi si osi庵n望 br您ow rudo嗆 Dokona豉m tego rozja郾iaczem, kt鏎ego wola豉bym ju nie u篡wa, bo moje w這sy nie s w najlepszej kondycji. Ale pojawiaj si odrosty z kt鏎ymi musz co zrobi.

Czy kt鏎a z was u篡wa豉 Miedziana czerwien garnier color naturals? 6.46
Pani na opakowaniu ma 豉dny kolorek, ale wiem, 瞠 nie zawsze jest tak jakby鄉y chcia造...
Obawiam si, 瞠 znowu wr鏂 mi odcienie czerwieni... a tego chc unikn望.
Zrobi豉m to. 畝逝j... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g這wie.

Emef_ jest offline  
Stary 2010-09-17, 14:45   #1434
takinna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 093
Wpisy w blogu: 1

ja wczoraj zrobi豉m m鎩 wymarzony odcie rudego (kt鏎ego poszukiwa豉m metod pr鏏 i b喚d闚 przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
takinna jest offline  
Stary 2010-09-17, 14:55   #1435
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m to. 畝逝j... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g這wie.

...a czego si spodziewa豉 6 po kropce to refleks czerwony, ju pisa豉m na tym forum o znaczeniu refleks闚 - nigdy nie nale篡 si sugerowa zdj璚iem na opakowaniu farby.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez takinna Poka wiadomo嗆
ja wczoraj zrobi豉m m鎩 wymarzony odcie rudego (kt鏎ego poszukiwa豉m metod pr鏏 i b喚d闚 przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
pi瘯notek ci wyszed gratuluj

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:54
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-17, 15:04   #1436
takinna
Zadomowienie

Cytat:
...a czego si spodziewa豉 6 po kropce to refleks czerwony, ju pisa豉m na tym forum o znaczeniu refleks闚 - nigdy nie nale篡 si sugerowa zdj璚iem na opakowaniu farby.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

pi瘯notek ci wyszed gratuluj
dzi瘯uj jestem bardzo szcz窷liwa z tego powodu...szkoda 瞠 rude s tak nietrwa貫
takinna jest offline  
Stary 2010-09-17, 15:12   #1437
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
dzi瘯uj jestem bardzo szcz窷liwa z tego powodu...szkoda 瞠 rude s tak nietrwa貫

co wiem na ten temat, dlatego ponownie zacz窸a u篡wac od篡wki z pigmentem - i nawet jest fajnie (przy obecnym moim kolorku ta od篡wka si sprawdza).
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20629.htm

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-17 o 15:13
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-17, 15:54   #1438
takinna
Zadomowienie

Cytat:
co wiem na ten temat, dlatego ponownie zacz窸a u篡wac od篡wki z pigmentem - i nawet jest fajnie (przy obecnym moim kolorku ta od篡wka si sprawdza).
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20629.htm
hmm warto zastanowi si nad ta od篡wk a jaki masz teraz kolor w這s闚 ?
takinna jest offline  
Stary 2010-09-17, 16:08   #1439
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
CUDO! Podobny do odcienia jaki ja teraz mam. Dobrze wiedzie, 瞠 matrix tak 豉dnie wychodzi. Nie dodawa豉s niczego do niego?? Na palecie wygl康a mi podejrzanie czerwowo

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-17, 17:40   #1440
K-H
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

takinna, pi瘯na, miedziana ognistos, gratuluj Jaki by kolor wyj軼iowy?
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.