Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-17, 18:34   #1441
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez takinna Poka wiadomo嗆
hmm warto zastanowi si nad ta od篡wk a jaki masz teraz kolor w這s闚 ?

miedziano-z這ty bardzo naturalny, ale ko鎍闚ki wyp逝kuj si na jasny blond wi璚 trzeba co z tym robic, maska nieco pomaga - nie jest to kolor jak po farbie ale zawsze co, ja ca造 czas odkrywam r騜ne sposoby stosowania tej maski, mo瞠 dojd do idea逝.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-17, 20:31   #1442
fredzel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m to. 畝逝j... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g這wie.
Szkoda, 瞠 nie wiedzia豉m wcze郾iej twojego posta. Tej samej farby u篡豉m przy moim pierwszym farbowaniu i na w這sach 鈔edni blond wyszed mi jeszcze bardziej czerwony ni u ciebie. Ale dodam, 瞠 si spodziewa豉m poniewa z ty逝 pude趾a jest taki obrazek pokazuj帷y jaki kolor powinien wyj嗆 na r騜nych w這sach. U mnie wyszed prawie identyczny jak przewidywa producent. Trzeba patrze na ten obrazek z ty逝 a nie na zdj璚ie modelki z przodu Na pocieszenie dodam, 瞠 szybko ci si ta czerwie zmyje do mniej czerwonej rudo軼i
fredzel jest offline  
Stary 2010-09-18, 09:21   #1443
Rudax
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Hej, mam ma貫 pytanko a 瞠 to w徠ek dla rudzielc闚 mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie

Ot騜, farbowa豉m w這sy na rudo, na taki daj帷y po oczach, marchewkowy pomara鎍z, ale co mi do g這wy strzeli這 瞠by przefarbowa je na br您 (jakie dwa miesi帷e temu)
No i koszmar, chc wr鏂i do tego rudego ale w這sy mam takie ciemne a s造sza豉m, 瞠 瘸dna farba nie rozja郾i innej farby. Wi璚 moje pytanie: b璠 musia豉 je rozja郾i i dopiero wtedy na這篡 t rud farb? Czy przeczeka kilka miesi璚y, mo瞠 si sp逝cze i wtedy na這篡 po prostu rud farb? Kt鏎a z Was wie, co zrobi w takim przypadku?
Rudax jest offline  
Stary 2010-09-18, 09:41   #1444
takinna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 093
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
CUDO! Podobny do odcienia jaki ja teraz mam. Dobrze wiedzie, 瞠 matrix tak 豉dnie wychodzi. Nie dodawa豉s niczego do niego?? Na palecie wygl康a mi podejrzanie czerwowo
dzi瘯i
nie nic nie kombinowa豉m z nim, acha doda豉m utleniacz 12 %

Cytat:
Napisane przez K-H Poka wiadomo嗆
takinna, pi瘯na, miedziana ognistos, gratuluj Jaki by kolor wyj軼iowy?
dzi瘯i kolor wyj軼iowy jak na zdj璚iu (wi璚 ju dosy jasny)
takinna jest offline  
Stary 2010-09-18, 09:46   #1445
autodestrukcja84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

takinna najpiekniejszy kolor w這sow jaki widzia豉m <3
ja taki osiaga豉m belle color 75 (wiem, wiem, ciagle o nim gadam)

mam pytanie jeszcze, mam kupion juz farb loreal excelence 7.43 (tez j lubie;P nie idea ale mo瞠 byc) b璠e sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: ot騜 moje w這sy s rozja郾ione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobi;( Boje si, 瞠 zafarbuje mi ca趾iem na inny kolor.
Mam w domu jaki rozja郾iacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na這zy go sobie na te odrosty- 瞠by mniej wi璚ej uzyska造 ten odcie co wlosy na dlugo軼i??
autodestrukcja84 jest offline  
Stary 2010-09-18, 09:52   #1446
takinna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 093
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez autodestrukcja84 Poka wiadomo嗆

mam pytanie jeszcze, mam kupion juz farb loreal excelence 7.43 (tez j lubie;P nie idea ale mo瞠 byc) b璠e sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: ot騜 moje w這sy s rozja郾ione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobi;( Boje si, 瞠 zafarbuje mi ca趾iem na inny kolor.
Mam w domu jaki rozja郾iacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na這zy go sobie na te odrosty- 瞠by mniej wi璚ej uzyska造 ten odcie co wlosy na dlugo軼i??
dzi瘯uj bardzo

ja pr鏏owa豉m chyba wszystkich kolor闚 z drogerii i niestety ka盥y wychodzi mi jako dziwnie ciemny kupowa豉m tez farby w Niemczech ale by這 jeszcze gorzej.. na szcz窷cie ju nie musz szuka bo znalaz豉m moja wymarzon

Na Twoim miejscu rozja郾i豉bym odrosty bo te ba豉bym si 瞠 farba z豉pie inaczej, ale ja si nie znam mo瞠 jaka specjalistka Ci napisze
takinna jest offline  
Stary 2010-09-18, 14:50   #1447
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
t

No ja bym nie robi豉 takich myk闚, bo w這sy dostana mocno po No i zabawa z tym jest straszna.
W takim wypadku nak豉da sie osobno farb z mocnym utleniaczem (zale積ie od ilo軼i ton闚 jakie r騜nia odrost od docelowago koloru 9% lub 12%) na odrost, a osobno ze s豉bszym utleniaczem na d逝go嗆 i ko鎍e (u mnie wystarcza 3%, a nawet 1,5% utleniacz na d逝go軼 w這sa).
Rzecz jasna loreal drogeryjny ma sw鎩 utleniacz i szczerze to nawet nie wiem jaki - 9%? Musia豉by osobno dokupi utleniacze o r騜nym st篹eniu. Ja sobie kupi豉m wielkie litrowe butle utleniacza chantal za caaaa貫 9,89z/litr, jeden 3%, drugi 6% i chyba do ko鎍a zimy mi go starczy No i u篡wam go do r騜nych farb, nie tylko do chantala.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-18 o 14:53
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-18, 15:06   #1448
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

takinna, mam pytanie dotycz帷e tego soRed... je郵i na這篡 si na w這sy (akurat tutaj mi chodzi o kolor SR-R, ale to chyba nie gra roli) w kolorze takim bardzo ciemnego blondu/jasnego br您u (naturalny kolor, niefarbowany) to pewnie te trzeba da 12% 瞠by by 瘸r闚iasty, prawda? bo to jako bardzo jasne w這sy nie s... ile to trzyma豉s na w這sach?
Meadow jest offline  
Stary 2010-09-18, 16:44   #1449
justusia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 501

Cytat:

ten garnier wychodzi taki jak wyszed takinnie ?

Takinna
pi瘯ny kolor w這s闚!

Ja mam zamiar taki robi, ale narazie mam farbowane na ciemny br您, odpoczywaj po latach z platyn na g這wie w這sy, i boje si je rozja郾i
justusia16 jest offline  
Stary 2010-09-18, 16:58   #1450
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez takinna Poka wiadomo嗆
ja wczoraj zrobi豉m m鎩 wymarzony odcie rudego (kt鏎ego poszukiwa豉m metod pr鏏 i b喚d闚 przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
booooski kolor a powiedz mi bo musze skusic sie na ten kolorek koniecznie czy ten oxydant akurat 12% ma za zadanie sprawic wyrazisto軼 koloru tak ? bo ogolnie jestem ruda ale swoje naturalne mam ciemne ;/ wiec lepiej u篡c tego wy窺zego by wyszed mi rudy a nie jakis ciemny to na tej zasadzie
Stary 2010-09-18, 17:57   #1451
agusiaki
Rozeznanie

Wydaje mi si, 瞠 to w豉郾ie woda sprawi豉 tak niezwyk陰 i pi瘯n jaskrawo軼 koloru. Dla porz康ku trzeba tu jednak dodac, 瞠 woda 12% spowoduje te b造skawiczne wyp逝kiwanie tego koloru, bo w這sy sa mocno podja郾ione. Czym bardziej rozja郾ione w這sy tym gorzej trzyma si kolor.

takinna - czy mog豉by wrzuci fotke za jaki czas, powiedzimy 2 tyg jak b璠zie wygl康a ten kolorek??

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-18, 20:20   #1452
autodestrukcja84
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justusia16 Poka wiadomo嗆
ten garnier wychodzi taki jak wyszed takinnie ?

Takinna
pi瘯ny kolor w這s闚!

Ja mam zamiar taki robi, ale narazie mam farbowane na ciemny br您, odpoczywaj po latach z platyn na g這wie w這sy, i boje si je rozja郾i
tak garnier belle colo 75 wychodzi identyczny!!
loreal 7.43 wychodzi podobny tylko ciemniejszy, ale jak sie spiera to zaczyna taki by

nigdy nie kupowalam farb profesjinalnych, jak wykoncze zapas loreali kupiony mi przez mame to mo瞠 tez skusze sie na tego matrixa co takinna)
Stary 2010-09-18, 21:56   #1453
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
No ja bym nie robi豉 takich myk闚, bo w這sy dostana mocno po No i zabawa z tym jest straszna.
W takim wypadku nak豉da sie osobno farb z mocnym utleniaczem (zale積ie od ilo軼i ton闚 jakie r騜nia odrost od docelowago koloru 9% lub 12%) na odrost, a osobno ze s豉bszym utleniaczem na d逝go嗆 i ko鎍e (u mnie wystarcza 3%, a nawet 1,5% utleniacz na d逝go軼 w這sa).
Rzecz jasna loreal drogeryjny ma sw鎩 utleniacz i szczerze to nawet nie wiem jaki - 9%? Musia豉by osobno dokupi utleniacze o r騜nym st篹eniu. Ja sobie kupi豉m wielkie litrowe butle utleniacza chantal za caaaa貫 9,89z/litr, jeden 3%, drugi 6% i chyba do ko鎍a zimy mi go starczy No i u篡wam go do r騜nych farb, nie tylko do chantala.
te jestem tego zdania oraz 瞠 po wodzie 12 b璠zie si wyp逝kiwa這 bardzo szybko.

Excellence ma utleniacz 7,5%
Ja wpad豉m niedawno na jeszcze inny pomys - wszystko po to 瞠by ko鎍y nie katowa, a mianowicie na ko鎍e mam zamiar po這篡 farb bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-18 o 22:01
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-18, 22:11   #1454
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

Ja wpad豉m niedawno na jeszcze inny pomys - wszystko po to 瞠by ko鎍y nie katowa, a mianowicie na ko鎍e mam zamiar po這篡 farb bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.

Twoj ostatni pomysl czesto stosuja fryzjerzy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-18, 22:15   #1455
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

A to si da tak kolory dobra? W sumie pomys niez造, ale obawiam si, 瞠 zawsze b璠zie wida r騜nic w kolorze, a ju najbardziej jak si b璠 wyp逝kiwa造.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-18, 22:45   #1456
autodestrukcja84
Przyczajenie

Cytat:

dzieki za rady dziewczyny
to mo瞠 faktycznie nie bed eksperymentowa豉 a tak strasznie
poprostu na這瞠 wcze郾iej farbe na odrosty (przecie ten utleniacz i tak je rozja郾i, prawda), a na d逝go軼i po這輳 p騧niej

martwi mnie tylko to co m闚icie- 瞠 na rozjasnionych juz wo連ach (jak w moim przypadku) rudy sie bardzo szybko wypu趾uje;(
to 瞠 te kolory sie wyp逝kuja szybko z natury to wiem, ale jak na rozjasnionych jeszcze szybciej to juz wogole masakra;(

jakie rady na utrzymanie koloru??
szampon? odzywka? zazwyczaj u篡wa豉m color vive szampon + odzywka
ale mo瞠 cos jeszcze??
Stary 2010-09-18, 22:58   #1457
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
A to si da tak kolory dobra? W sumie pomys niez造, ale obawiam si, 瞠 zawsze b璠zie wida r騜nic w kolorze, a ju najbardziej jak si b璠 wyp逝kiwa造.

My郵 瞠 na normalnych w這sach b璠zie r騜nica - ale moje s jakie dziwaczne, farba na ko鎍ach albo nie 豉pie albo natychmiast si wyp逝kuj - wi璚 zaryzykuj, albo no篡czki w r璚e i 軼inam ko鎍e jakie ok 10 cm - no i zostan z kr鏒k fryzurk...:ni e:ju sama nie wiem,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-18, 23:04   #1458
K-H
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

Cytat:
Mo瞠sz jak捷 numeracj podac tych rudo進, z Matrixa, s造sza豉m 瞠 so color bardzo nadaje si do porowatych w這s闚 - fajnie 豉pie.
Zrozumia豉m, 瞠 im bardziej zniszczone, tym lepiej Odstawi od篡wki na jakis czas przed farbowaniem, mo瞠 to co da. Chcia豉m podci望 ko鎍闚ki przed farbowaniem, ale mo瞠 lepiej je zostawi troch po豉mane i nieznacznie porozdwajane?

Dziewczyny, kt鏎a farba ma oksydant 3%?
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-18, 23:48   #1459
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
dzieki za rady dziewczyny

martwi mnie tylko to co m闚icie- 瞠 na rozjasnionych juz wo連ach (jak w moim przypadku) rudy sie bardzo szybko wypu趾uje;(
to 瞠 te kolory sie wyp逝kuja szybko z natury to wiem, ale jak na rozjasnionych jeszcze szybciej to juz wogole masakra;(
Jak zrobisz rozja郾ione ju mocno w這sy utleniaczem 7,5% to je nie幢e dobijesz i kolor b璠zie wyp逝kiwa sie znacznie szybciej ni na odro軼ie. Fatalnie to wygl康a i walczy si z tym dop鏦i rozja郾ione zbyt mocno nie odrosn. Zrobisz jak uwa瘸sz, ale moim zdaniem na te jasne utleniacz 3% to b璠zie du穎. Nie rozja郾iaj ju rozja郾ionych w這s闚.

Cytat:
Dziewczyny, kt鏎a farba ma oksydant 3%?
Z drogeryjnych 瘸dna mi znana. W profesjonalnych zawsze sama dokupujesz oksydant, wi璚 dobierasz taki jak potrzebujesz.

Kathy - licz, 瞠 przedstawisz efekt na fotce Gdyby sie uda這 zawsze by豉 by to mi豉 alternatywa.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-18 o 23:50
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-19, 01:07   #1460
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
...

...
Sk康 to wiesz?
Stary 2010-09-19, 08:59   #1461
K-H
Rozeznanie

Cytat:

Z drogeryjnych 瘸dna mi znana. W profesjonalnych zawsze sama dokupujesz oksydant, wi璚 dobierasz taki jak potrzebujesz.

Na allegro oferuj z przelanym do buteleczki oksydantem, ale widz same 6, 9 i 12%...
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-19, 10:17   #1462
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Na allegro oferuj z przelanym do buteleczki oksydantem, ale widz same 6, 9 i 12%...

No tak to w豉snie wygl康a, 瞠 oni przelewaj do ma造ch buteleczek dok豉dnie odmierzon ilo嗆 potrzebn do danej farby, a Ty wybierasz st篹enie. Nie wiem do jakiej fabry potrzebujesz ten utleniacz, bo przy niekt鏎ych nia ma opcji 3% wody, ale ZAWSZE mo瞠sz kupi sam farb i dokupi nawet du膨 butl oksydantu i to i tak wyjdzie taniej.
Np. u mnie w pobliskiej hurtowni 60ml utleniacza kosztuje 6 z, a na allegro kupi豉m 1 litr za 9,98z!!

A od bidy mo瞠sz kupi 6% i rozrobi go w proporcji 50:50 z wod i uzyskasz wtedy 3% st篹enie...

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:19
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-19, 10:22   #1463
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Wydaje mi si, 瞠 to w豉郾ie woda sprawi豉 tak niezwyk陰 i pi瘯n jaskrawo軼 koloru. Dla porz康ku trzeba tu jednak dodac, 瞠 woda 12% spowoduje te b造skawiczne wyp逝kiwanie tego koloru, bo w這sy sa mocno podja郾ione. Czym bardziej rozja郾ione w這sy tym gorzej trzyma si kolor.

takinna - czy mog豉by wrzuci fotke za jaki czas, powiedzimy 2 tyg jak b璠zie wygl康a ten kolorek??
dzieki za rozjasnienie tylko w豉snie szybsze wyp逝kiwanie koloru jejciu i zas dylemat czy 12 czy moze 9 ale wiadomo ciemniejszy kolor
Stary 2010-09-19, 10:42   #1464
K-H
Rozeznanie

Cytat:

A od bidy mo瞠sz kupi 6% i rozrobi go w proporcji 50:50 z wod i uzyskasz wtedy 3% st篹enie...
O tym te my郵a豉m
Ech i tak boj si tych w這s闚 rozja郾ia, i tak mam blond...
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-19, 10:52   #1465
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Sk康 to wiesz?
6 lat temu farbowa豉m tymi farbami i w豉郾ie doszukiwa豉m si st篹enia wody i gdzie znalaz豉m.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-19, 11:27   #1466
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
6 lat temu farbowa豉m tymi farbami i w豉郾ie doszukiwa豉m si st篹enia wody i gdzie znalaz豉m.
Aha, strasznie mnie to denerwuje 瞠 nie podaj tego na butelce. Trzeba przekopywa Internet. Taka Palette jako mo瞠 podawa i dobrze.
A swoj drog 7,5 to mocny oksydant. Ja robi najcz窷ciej farbkami profesjonalnymi. Mam wtedy wolny wyb鏎 oksydantu, a spos鏏 u篡cia jest taki sam jak zwyk貫j farby, 瘸dna magia. Farby kupuj na Allegro albo w sklepie fryzjerskim. Jak doliczy przesy趾 to wychodzi taka sama cena chyba 瞠 si zamawia kilka od razu.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-09-19 o 11:31
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-09-19, 11:54   #1467
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Aha, strasznie mnie to denerwuje 瞠 nie podaj tego na butelce. Trzeba przekopywa Internet. Taka Palette jako mo瞠 podawa i dobrze.
A swoj drog 7,5 to mocny oksydant. Ja robi najcz窷ciej farbkami profesjonalnymi. Mam wtedy wolny wyb鏎 oksydantu, a spos鏏 u篡cia jest taki sam jak zwyk貫j farby, 瘸dna magia. Farby kupuj na Allegro albo w sklepie fryzjerskim. Jak doliczy przesy趾 to wychodzi taka sama cena chyba 瞠 si zamawia kilka od razu.
Zgadzam si, ja te od dawna tylko profesjonalnymi - ale wci捫 szukam idea逝

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-20, 21:21   #1468
K-H
Rozeznanie

Ja ju nie wiem czy farbowa te kud造 czy nie. :P Powiedzcie mi czy oksydant tylko na odrost? bo nie widz sensu na blond w這sy rozja郾iacz dawa... Ale ja si nie znam i to bardzo
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-20, 21:27   #1469
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Ja ju nie wiem czy farbowa te kud造 czy nie. :P Powiedzcie mi czy oksydant tylko na odrost? bo nie widz sensu na blond w這sy rozja郾iacz dawa... Ale ja si nie znam i to bardzo
Oksydant MUSISZ dodac do farby. Jak inaczej chcesz farbowac w這sy??
Kwestia jest jak silny oksydant. Jesli na d逝go軼i masz jasny blond to wystarczy 3%, a odrost w zale積o軼i od tego jak bardzo odbiega od koloru docelowego albo 6%, albo 9% albo 12%.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-21, 07:08   #1470
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Czyta豉m,瞠 przy oksydantach pow. 6% w這sy si masakrycznie niszcz. 12% oksydant ca趾owicie je wytrawia i w這s zostaje matowy, suchy i po豉mie si bardzo szybko. Lepiej jest po這篡 s豉bszy kilka razy lub troszk d逝瞠j potrzyma. Do farb rudych nie ma potrzeba u篡wania tak silnych oksydant闚. Chyba,瞠 kto chce mie bardzo jasny miedziany blond.

A z innej beczki. Jaki kolor ma teraz Iwona W璕rowska? bardzo mi si podoba. By豉m ostatnio we Francji i tam teraz du穎 dziewczyn ma takie karmelowe rudo軼i, albo z這te jasne br您y. Fajnie to wygl康a. Ale u nas jao nie widz takich w這sk闚.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-09-21 o 07:10
majreg jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.