Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-18, 17:51   #121
evelai
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

a odnosnie tego Bursztynu Loreala, to faktycznie na poczatku wychodzi braz, ktory w sloncu lsni na rudo a po ok 3 myciach jest identyczny jak na opakowaniu na poczatek w sam raz
evelai jest offline  
Stary 2010-01-19, 14:31   #122
creativka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Ja bym poradzi豉 jednak dekoloryzacj ale u fryzjera bo takie stopniowe przechodzenie nie daje gwarancji i tez nie chroni twoich w這s闚...ja przechodzilam z czerni na rudy przez dekoloryzacje,jeden konkretny zabieg i juz by這 okPrzyznam ze tez balam sie o stan moich wlos闚 po tym zabiegu,ale o dziwo mimo ze mam cieniutkie wlosy nic mi sie z nimi nie stalo.Nie trzeba dekoloryzowac wlos闚 do bialosci wystarczy do miodowego odcienia i wtedy zapewniam ze bedzie dobrze.Ja jestem bardzo zadowolona i nie polecam takiego ekspermymentowania w domu tym bardziej 瞠 fryzjerka ma wieksze pole manewru jesli chodzi o dodanie wody odpowiednio %-owej.Te sklepowe dlatego sie tak splukuja bo slaba woda jest a wlasnie ona ma duze znaczenie.
Wiem ze w domu taniej ale z tego co czytam to ma這 kt鏎a zadowolona
z efekt闚...pozdrawiam i 篡cze powodzenia

Edytowane przez creativka
Czas edycji: 2010-01-19 o 14:35
creativka jest offline  
Stary 2010-01-19, 18:10   #123
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

Ja farbuj w這sy w domu, to znaczy farbuje mi siostra i nie mam 瘸dnych niedofarbowa i niedoskona這軼i ;] popro軼ie kogo po prostu o pomoc, 瞠by zafarbowa wam w這sy z ty逝 g這wy bo jak czasem widz takie niedofarbowane z ty逝 na zasadzie "ja tego nie widz, to inni te nie zobacz" to robi si s豉bo ;]. Teraz u篡wam garniera 100% color, kt鏎y na moich w這sach wychodzi dok豉dnie taki jak po Lorealach - tych dw鏂h rudych. Jak ju wcze郾iej wspomnia豉m color booster wyp逝kuje si szybko.
Zreszt, moja farba wyp逝kuje si po tygodniu i robi si blada i matowa - mo瞠 takie w這sy, mo瞠 jestem przeczulona. a odrost mam ju po dw鏂h tygodniach i jako nie wyobra瘸m sobie jak wygl康a豉bym po 3 miesi帷ach ;].
Przestawa豉m u篡wa Loreala ze wzgl璠u na cen a w moim przypadku musz u篡wa 3 opakowa.
Feniks z Palette daje cudowny rudy kolor, najlepszy jaki do tej poory mia豉m, od razu jest rudy, nie wpada w czerwie i nie sp逝kiwa si dobre 3 tygodnie, ale to bardzo mocno farba i BARDZO zniszczy mi w這sy.

p這mienny feniks na moich w這sach - http://www.photoblog.pl/trivial/45514189
http://www.photoblog.pl/trivial/38470300

Edytowane przez trivial
Czas edycji: 2010-01-19 o 18:13
trivial jest offline  
Stary 2010-01-20, 17:24   #124
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

Mi raczej chodzi這 o farbowanie bez dekoloryzacji. To dla mnie za du瞠 wyzwanie. Je郵i nawet mia豉bym to kiedy robi to nigdy nie w domu. Ale i tak dzi瘯uj creativka.
trivial jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚? Na zdj璚iu wida, 瞠 p這mienny feniks 鈍ietnie Ci chwyci i kolorek jest super. Kole瘸nka z klasy farbowa豉 sobie p. feniksem, ale mia豉 znacznie inny kolor (jej naturalny kolor to 鈔edni lub ciemny br您-->nie jestem pewna), ale tak瞠 豉dny (bo rudy Ja jednak na pocz徠ku chcia豉bym l瞠jszy rudy, dlatego wypr鏏uje ten Bursztyn L'oreala.
red_chameleon jest offline  
Stary 2010-01-20, 18:57   #125
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Naturalnie mam dosy ciemny blond, z takim z這tawym po造skiem. Ale przed farbowaniem na這篡豉m sobie bursztynowy casting, kt鏎y wygl康a raczej jak wi郾ia z domieszk 郵iwki .

trivial jest offline  
Stary 2010-01-21, 07:30   #126
red_chameleon
Rozeznanie

Wi郾ia z domieszk 郵iwki? Do bursztynu to troszk daleko No, ale i tak spr鏏uj. Jak tak czytam o tych jaskrawych rudo軼iach i ogl康am Wasze zdj璚ia to znowu mi wr鏂i豉 ochota na porz康ny rudy kolor Na razie jednak nie wypr鏏uj trwa貫j farby. Ostatnio moja siostra wr鏂i豉 od fryzjera z wie軼i, 瞠 taka farba na 28 my nigdy si do ko鎍a z w這s闚 nie zmywa.
Mam do Was pytanie. T瘰knicie za swoim naturalnym odcieniem w這s闚?
Stary 2010-01-21, 10:55   #127
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Wiesz co, ze mn to by這 tak 瞠 bardzo chcia豉m by ruda ale ba豉m si farby . Wi璚 spr鏏owa豉m tego castinga, ale kolor mi nie podszed, siostra - ucz帷a si wtedy na fryzjerk - powiedzia豉 瞠 to i tak mi si nie zmyje do ko鎍a do mojego naturalnego koloru. Szuka豉m innych 'szamponetek', kt鏎ych kolory wybitnie mi nie odpowiada造, bo nie chcia豉m czerwieni - nie wiem jak jest teraz, ale wtedy rudy po prostu nie by modny. No i stwierdzi豉m 瞠 raz kozie 鄉ier ;].
Chc mie m鎩 naturalny kolor w這s闚 kiedy musz prawie 2 godziny poddawa si nak豉daniu farby, kiedy mam odrost, albo jak jestem na wakacjach i szybko si wyp逝kuje . Ale generalnie jestem bardzo zadowolona, bo nie wygl康am tak md這 jak wcze郾iej

trivial jest offline  
Stary 2010-01-22, 10:32   #128
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

ja w zesz造 pi徠ek farbowa豉m w這sy garnierem 743 i powiem szczerze 瞠 kolor wyszed fajny ale wola豉 bym 瞠by by badziej marchewkowy mam nadzieje 瞠 si jeszcze troszeczk sp逝cze a myje w這ski codziennie. mo瞠 nast瘼nym razem urzyje mango wracaj帷 do garniera to strasznie przesusza w這sy ja nie wiem co sie sta這 ale w這sy na ko鎍ach mia豉m jak siano po farbowaniu i musia豉m jej podci望 i to sporo z 5-6cm
A mia豉m wrzuci fotki w這sk i napewno to dzi zrobie tylko wr鏂e z pracy do domu
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-22, 17:25   #129
Evelyn23
Raczkowanie

o to moje w這sy
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-22, 17:25   #130
Evelyn23
Raczkowanie

w 鈍ietle dnia kolor jest bardziej jaskrawy
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-23, 22:06   #131
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 bardzo 豉dny kolorek. Wsp馧czuje Ci tego podcinania, bo wiem co to znaczy straci w這ski. Ja po wakacjach zdj窸am z g這wy warkoczyki syntetyczne (sama w domu, robi豉m to przez 3 dni weekendu) i moje w這sy, kt鏎e mia豉m prawie do pasa musia豉m 軼i望 przed ramiona, poniewa po這wa z nich by豉 powyrywana. Nie do嗆, 瞠 mam rzadkie w這sy z natury to jeszcze po這w ich straci豉m.
trivial wida na to wychodzi, 瞠 aby otrzyma 豉dn rudo嗆 trzeba u篡 jednak trwa貫j farby. B璠 my郵a豉 o tych rudo軼iach i jak wpadn na jaki nowy pomys to dam wam zna
Stary 2010-01-24, 20:09   #132
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon na szcz窷cie po tym podci璚iu mog si cieszy zdrowymi w這sami
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-01-26, 15:20   #133
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Po twoich zdj璚iach Trivial kusi mnie potwornie 瞠by zrobi tego p這miennego feniksa ale i tak mam siano na g這wie wiec po nim to ju chyba tylko prawie na 造so trzeba b璠zie si 軼i望

Tak swoja drog, tylko przesuszy豉 Ci w這sy czy zacz窸y wypada? Przesuszenie jeszcze mo瞠 bym zaryzykowa豉, ale kiedy widz wi璚ej w這s闚 po czesaniu na szczotce wpadam w jak捷 histeri, wi璚 w tym wypadku raczej absolutnie bym j wykluczy豉.

Znalaz豉m jeszcze jedn interesuj帷 farb(s康z帷 po kolorze na pude趾u) i nie wiem jak z jej jako軼i, trwa這軼i, 鄉iertelno軼i po niej(瘸rt oczywi軼ie). Pr鏏owa造軼ie mo瞠? Chodzi o
Joanna Naturia 221 Jesienny li嗆,
kosztuje co ko這 6 z a to raczej przyst瘼na cena. Niestety o farbach joanny s造sza豉m dosy niekorzystne uwagi z jednej strony a z drugiej znam osoby farbuj帷e si ni od zawsze i maja jeszcze w這sy.

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2010-01-26 o 15:53
LadyMadalena jest offline  
Stary 2010-01-26, 22:33   #134
hajabuza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Czy kt鏎a z was u篡wa豉 mo瞠 farby loreala intensywny miedziany kasztan (P54)? Ostatnim razem u篡wa豉m ja郾iejszej farby tej samej firmy -> pure paprika, ale szybko si spra do jasnej pomara鎍zy tak wi璚 chcia豉bym spr鏏owa czego ciemniejszego, ale nie chc osi庵n望 br您u przez przypadek.. A oto m鎩 obecny kolor http://img24.imageshack.us/img24/346/img1340fc.jpg
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-27, 00:26   #135
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Napisane przez hajabuza Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z was u篡wa豉 mo瞠 farby loreala intensywny miedziany kasztan (P54)? Ostatnim razem u篡wa豉m ja郾iejszej farby tej samej firmy -> pure paprika, ale szybko si spra do jasnej pomara鎍zy tak wi璚 chcia豉bym spr鏏owa czego ciemniejszego, ale nie chc osi庵n望 br您u przez przypadek.. A oto m鎩 obecny kolor http://img24.imageshack.us/img24/346/img1340fc.jpg
Nie stosowa豉m tego koloru. Mo瞠sz henn+basma spr鏏owa ale na ciemniejszych kolorach si nie znam, zawsze chcia豉m ja郾iej. Farbowa豉m tylko chn ona jedynie nadawa豉 rudo軼i-zrezygnowa豉m bo za bardzo czerwony si kolor zrobi. Jest oddzielny w徠ek na ten temat. Z w豉snych do鈍iadcze wiem ze henny si praktycznie nie da "wypra" z w這s闚 wiec chyba powinna Ci pasowa.
Aaaa i nie nale篡 zaraz po chemicznej farbie na henn si przestawia, bo moze cos dziwnego wyj嗆.

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2010-01-27 o 00:28
LadyMadalena jest offline  
Stary 2010-01-27, 17:41   #136
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 co do tych zdrowych w這sk闚 to masz racj. Ja teraz tak瞠 wygl康am ok ni gdybym mia豉 zostawi tamte poszarpane k豉ki. Niestety ca造 czas mam problem z elektryzowaniem. Mi bardzo podobaj si d逝gie w這ski (do p馧 plec闚), je瞠li s g瘰te i zdrowe. Sama znowu chcia豉bym zapu軼i, ale kole瘸nka mi odradza i m闚i, 瞠 przy mojej cieni幡ie powinnam 軼ina. Ja jej przytakuje, ale tak naprawd bardzo chc mie d逝gie.
Powinnam zapuszcza czy ca造 czas podcina (mam w這ski do ramion)?
Pytanie^ nie na temat, ale mo瞠 co doradzicie.
Dziewczyny o br您owych w這sach, czy k豉dziecie farb na swoje w這sy czy robicie najpierw dekoloryzacj? Jaka ruda farba 豉dnie chwyta jasny br您? Efekt nie musi by jak na opakowaniu. Czy Loreal Casting Bursztyn nr.645 b璠zie widoczny na w這skach z za陰cznik闚?
Stary 2010-01-27, 17:57   #137
hajabuza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Henny bym si obawia豉, bo troche niefajnie je郵i jednak nie wyjdzie ten kolor kt鏎ego si chce a z farbami do wyboru do koloru i je郵i co nie wyjdzie zawsze mo積a u篡 innej. Zale篡 mi na kolorze, kt鏎y nawet po spraniu ma ciekawy odcie rudo軼i, a nie jaka mandarynka czy br您
hajabuza jest offline  
Stary 2010-01-29, 11:02   #138
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Hej Rudziaki
Nie wiem co Wy w tych L'oreal'ach widzicie, dla mnie to jest jeden wielki ch豉m.

Szukam informacji na temat farby Chantal mixton 0/44 pomara鎍zowy kolor
Czy kt鏎a z Pa si z ni spotka豉???

http://uradka.pl/images/0,44.jpg

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:04
Relyah jest offline  
Stary 2010-01-29, 12:09   #139
Mystica23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318

郵iczny kolor, ale w 篡ciu bym si tak nie pofarbowa豉, czu豉bym si zbyt pomara鎍zowa
Ja mia豉m na g這wie z castinga bursztyn (ciemne to paskudztwo by這 chocia w 鈍ietle faktycznie dawa這 rude refleksy), potem mia豉m hmmm... orzech laskowy? tak, chyba tak, i wysz這 mi co czerwonego =D nawet 豉dne w這ski, ale to nadal nie by taki rudy jaki chcia豉m potem zrobi豉m sobie bursztynowym blondem, 瞠by mi si troszk rozja郾i造 i dzisiaj robi zamach p這miennym fenixem mam nadziej, 瞠 mi nie ze穋e ta farba w這s闚

na 1. zdj璚iu mam bursztyn, na drugim orzech laskowy, m鎩 naturalny kolor to ciemny blond z ja郾iejszymi refleksami =D
Is an act with consequences

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-01-29, 13:52   #140
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

masz racj, mo瞠 wyj嗆 zbyt sztuczny... a ja ju nie mam 17 lat 瞠by tak szale :|
Relyah jest offline  
Stary 2010-01-29, 15:50   #141
red_chameleon
Rozeznanie

Relyah jak farb si farbujesz? Chodzi mi o firm.
Na zdj璚iach u Mystica23 bardziej podoba mi si orzech laskowy. Bursztyn Castinga w og鏊e nie przypomina rudo軼i:/
Stary 2010-01-29, 19:44   #142
Mystica23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Bursztyn Castinga w og鏊e nie przypomina rudo軼i:/
yhm, to zdecydowanie nie by這 to, szybko si przefarbowa豉m, bo 幢e si czu豉m z takim kolorem ale by豉m w軼iek豉 no ale c騜, ju wi璚ej nie kupi i po k這pocie
przefarbowa豉m si ju na feniksa, jutro zrobi fotk mniej wi璚ej ko這 12 (dzisiaj te robi豉m 'starych' w這s闚 o tej porze, chc po prostu mniej wi璚ej to samo 鈍iat這 ) i sobie por闚nam w這sy s na miejscu, mi璚iutkie, sypkie i rrrude mniam

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-01-30, 13:21   #143
Mystica23
Raczkowanie

mam zdj璚ia bursztynowy blond > p這mienny feniks

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-01-30, 14:06   #144
Isile
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Mam pytanie, dziewczyny Poprosi豉m na forum, 瞠by kto wyretuszowa mi w這sy na rudy i jak teraz patrz na to zdj, to sama nie wiem, czy mi pasuje ten kolor czy nie Jestem dla siebie bezkrytyczna i potrzebne mi szczere zdanie na temat tego koloru
To jak; 豉dnie mi w nim?
1: Rudy; 2: Naturalny
Stary 2010-01-30, 14:27   #145
Mystica23
Raczkowanie

moim zdaniem pasuje, jeste bardziej hm... wyrazista

...szcz窷liwa
Mystica23 jest offline  
Stary 2010-02-03, 16:43   #146
red_chameleon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka wiadomo嗆
mam zdj璚ia bursztynowy blond > p這mienny feniks
ζdny kolorek wyszed. I musz powiedzie, 瞠 masz bardzo 豉dne w這ski i DΣGIE
Isile w obu kolorkach dobrze wygl康asz
Stary 2010-02-07, 20:05   #147
red_chameleon
Rozeznanie

Wczoraj zafarbowa豉m w這ski Bursztynem- Casting L'oreal. Zdj璚ie w kitce- przed farbowaniem, a rozpuszczone- po farbowaniu. Musze jednak powiedzie, 瞠 zdj璚ie w kitce jest jakby oszukane. Nie wiem sk康 taki kolor wzi掖 si na zdj璚iu. M鎩 naturalny jest raczej zbli穎ny do tego, kt鏎y wyszed.
Przyjaci馧ka zafarbowa豉 mi w這ski. Ca造 zabieg przebiega 鄉iesznie, bo ona sam past nak豉da豉 mi ponad p馧 godziny
Stary 2010-02-08, 12:19   #148
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Mi siostra nak豉da farb oko這 godziny, pasmo po pasmie. co do tego bursztynu Castinga, na moje oko to raczej br您 wyszed. Moja kole瘸nka te tak mia豉. Ja trzyma豉m tego Castinga 40 minut i mia豉m taki rudawo-czerwonawy, ale ciemny.

Relyah - wydaje mi si, 瞠 ten kolor wcale nie jest jaskrawy, to po prostu taki rudy blond i nie powinien wyj嗆 marchewkowy.

LadyMadalena - tylko przesuszy. Wydawa這 mi si, 瞠 wypadaj og鏊nie bardzo, ale mam d逝gie i po prostu si snuj i ci庵n dlatego wygl康a jakby wypada這 ich wi璚ej.

Isile - rudy zdecydowanie.

trivial jest offline  
Stary 2010-02-08, 20:38   #149
red_chameleon
Rozeznanie

trivial napisa豉, 瞠 w czasie wakacji kolor szybko si wyp逝kuje. Czy mia豉 na my郵i to, 瞠 robi si matowy? Od kiedy farbujesz w這sy trwa陰 farb?
Stary 2010-02-08, 22:42   #150
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

W czasie wakacji bardzo bledn od s這鎍a, k徙iele w morzu czy jeziorach te kolorowi nie s逝膨. Rudy kolor generalnie bardzo si sp逝kuje i matowieje, bo na pocz徠ku jest intensywny i l郾i帷y i po kilku razach to schodzi. Oczywi軼ie - ludzie kt鏎zy nie widzieli pocz徠kowego mocnego efektu nie widz r騜nicy z regu造, ale osoba zafarbowana bardzo to zauwa瘸, bo ma por闚nanie.
Farbuj ok. p馧torej roku.

trivial jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.