Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-21, 09:03   #1471
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Czyta豉m,瞠 przy oksydantach pow. 6% w這sy si masakrycznie niszcz. 12% oksydant ca趾owicie je wytrawia i w這s zostaje matowy, suchy i po豉mie si bardzo szybko. Lepiej jest po這篡 s豉bszy kilka razy lub troszk d逝瞠j potrzyma. Do farb rudych nie ma potrzeba u篡wania tak silnych oksydant闚. Chyba,瞠 kto chce mie bardzo jasny miedziany blond.

A mo瞠sz podac 廝鏚這 tych rewelacji??

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-21 o 09:05
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-21, 14:02   #1472
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Czyta豉m,瞠 przy oksydantach pow. 6% w這sy si masakrycznie niszcz. 12% oksydant ca趾owicie je wytrawia i w這s zostaje matowy, suchy i po豉mie si bardzo szybko. Lepiej jest po這篡 s豉bszy kilka razy lub troszk d逝瞠j potrzyma. Do farb rudych nie ma potrzeba u篡wania tak silnych oksydant闚. Chyba,瞠 kto chce mie bardzo jasny miedziany blond.

A z innej beczki. Jaki kolor ma teraz Iwona W璕rowska? bardzo mi si podoba. By豉m ostatnio we Francji i tam teraz du穎 dziewczyn ma takie karmelowe rudo軼i, albo z這te jasne br您y. Fajnie to wygl康a. Ale u nas jao nie widz takich w這sk闚.
Przewa積ie farbujemy w這sy z wod 6%, nie s康z aby niszczy豉 w這sy.
Przy pierwszym farbowaniu pokrywamy ca貫 w這sy farb przy nast瘼ny farbujemy odrost a na reszt w這s闚 przeci庵amy farb na ok 10 min. Naprawd s r騜ne metody, je郵i np. z wody 6 chcemy zrobi 3 - dodajemy wtedy wody w odpowiednich proporcjach - cz瘰to farbuj odrost z wod 6% potem do farby dodaj troch wody i przeci庵am na reszt w這s闚, wtedy st篹eni wody w farbie s豉bnie.

My郵 瞠 najwa積iejsze jest to 瞠by w這sy kt鏎e ju by造 farbowane i s w pewien spos鏏 rozja郾ione nie m璚zy du穎 % wodami, a na odrost jak najbardziej 6% (bywa 瞠 czasami 9 po to aby wyr闚na kolor).

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-21, 17:00   #1473
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

oksydant 6% niszczy?? nie sadze. wielokrotnie farbowa豉m ca豉 d逝gosc w這sow nie raz w豉郾ie 6% i jako nic sie nie dzia這( ostatnie 7 m-cy co miesiac wlasnie na cala dlugosc bo zmienialam firmy/kolory itp)
oksydantem 3% jako marnie widz rozja郾ienie np a jak dasz kilka razy za堯禦y oksydant 3% na miedzianym blondzie z poziomu 7 to w najlepszym razie bedziesz miec kasztanowe w這sy, o ile w ogole w braz nie wpadna. farbuje wlosy od lat i to co wyczytalas byc moze ma sens w przypadku wlosow po dekoloryzacji/spalonych itp,ale nie na wlosach normalnych ( zeby nie bylo dorabialam sobie farbujac /scinajac i bawiac sie w te wszytskie fryzjerskie zadania przez ponad 8 lat, zazalen jak dotad 1 , ale przez kolor farby, ktory okazal sie byc zupelnie inny na probniku a nastepnie wycofany ze sprzedazy)

co do moich wlosow-> ostatnio pogodzilam sie na chwile z lecherem. plusy- kolor naturalny, zmyslowy i cieply, wlosy zdrowe, nie szczypal. minusy- ciut ciemniejszy od moich naturalnych, bardzo stonowany mimo dodania pomaranczowego mixtona .
podsumowuj帷 na razie zostaje z t firm bo jednak odnotowa豉m roznice w stanie wlosow wstosunku do ce-ce, jednak jesli chcecie goracych rudosci odradzam blond miedziany i chyba cala serie bo albo z pospiechu nie dostrzeglam ognistych odcieni lechera, albo ich po prostu nie ma

agusiaki chusteczka faktycznie dzia豉

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:50   #1474
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Przewa積ie farbujemy w這sy z wod 6%, nie s康z aby niszczy豉 w這sy.
Przy pierwszym farbowaniu pokrywamy ca貫 w這sy farb przy nast瘼ny farbujemy odrost a na reszt w這s闚 przeci庵amy farb na ok 10 min. Naprawd s r騜ne metody, je郵i np. z wody 6 chcemy zrobi 3 - dodajemy wtedy wody w odpowiednich proporcjach - cz瘰to farbuj odrost z wod 6% potem do farby dodaj troch wody i przeci庵am na reszt w這s闚, wtedy st篹eni wody w farbie s豉bnie.

My郵 瞠 najwa積iejsze jest to 瞠by w這sy kt鏎e ju by造 farbowane i s w pewien spos鏏 rozja郾ione nie m璚zy du穎 % wodami, a na odrost jak najbardziej 6% (bywa 瞠 czasami 9 po to aby wyr闚na kolor).

Ca趾owicie si zgadzam. Dok豉dnie to samo mia豉m na my郵i.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
oksydant 6% niszczy?? nie sadze. wielokrotnie farbowa豉m ca豉 d逝gosc w這sow nie raz w豉郾ie 6% i jako nic sie nie dzia這( ostatnie 7 m-cy co miesiac wlasnie na cala dlugosc bo zmienialam firmy/kolory itp)
oksydantem 3% jako marnie widz rozja郾ienie np a jak dasz kilka razy za堯禦y oksydant 3% na miedzianym blondzie z poziomu 7 to w najlepszym razie bedziesz miec kasztanowe w這sy, o ile w ogole w braz nie wpadna. farbuje wlosy od lat i to co wyczytalas byc moze ma sens w przypadku wlosow po dekoloryzacji/spalonych itp,ale nie na wlosach normalnych ( zeby nie bylo dorabialam sobie farbujac /scinajac i bawiac sie w te wszytskie fryzjerskie zadania przez ponad 8 lat, zazalen jak dotad 1 , ale przez kolor farby, ktory okazal sie byc zupelnie inny na probniku a nastepnie wycofany ze sprzedazy)

co do moich wlosow-> ostatnio pogodzilam sie na chwile z lecherem. plusy- kolor naturalny, zmyslowy i cieply, wlosy zdrowe, nie szczypal. minusy- ciut ciemniejszy od moich naturalnych, bardzo stonowany mimo dodania pomaranczowego mixtona .
podsumowuj帷 na razie zostaje z t firm bo jednak odnotowa豉m roznice w stanie wlosow wstosunku do ce-ce, jednak jesli chcecie goracych rudosci odradzam blond miedziany i chyba cala serie bo albo z pospiechu nie dostrzeglam ognistych odcieni lechera, albo ich po prostu nie ma

agusiaki chusteczka faktycznie dzia豉

Ja napisa豉m POWY浩J 6%. Ja farbuj w這sy od lat 20 i uwa瘸m,瞠 nie ma sensu k豉嗆 rudo軼i z oksydantami 9% lub 12%. Albo 磧e si wyrazi豉m albo 幢e mnie zrozumia豉. 9% i 12% u篡wa si do bardzo jasnych blond闚 i wg mnie niszcz nieodwracalnie. Nie tylko czyta豉m na ten temat ale r闚nie mas razy to praktykowa豉m na sobie.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆

A mo瞠sz podac 廝鏚這 tych rewelacji??

W徠ek "Najlepsze farby blond'. Bodaj瞠 taka nazwa. Porad udziela豉 fryzjerka.Ponadto wiem to z praktyki na sobie kochanie. Sama jestem tego najlepszym dowodem. Nie u篡wam nigdy oksydantu pow. 6% poniewa mam po nim matowe i suche w這sy, kt鏎e po jakim czasie si 豉mi na d逝go軼i. Je郵i chc mie poziom 9 wystarcza mi woda 6%, a do poziomu 8- 4,5% i chwyta r闚nie siwe. Nie ma potrzeby u篡wa bardzo silenj wody, wystarczy d逝瞠j potrzyma s豉bszy oksydant albo rozja郾ia etapami. Zdecydowanie mniej zniszczy po這瞠nie 6% dwukrotnie w odst瘼ie m-ca ni jednorazowo 12%.

A ponadto nie m闚imy na tym w徠ku o blondach tylko o rudo軼iach i ju zupe軟ie nie rozumiem zasadno軼i dawania 12% oksydantu do tych odcieni.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:02
majreg jest offline  
Stary 2010-09-21, 20:39   #1475
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Zdecydowanie mniej zniszczy po這瞠nie 6% dwukrotnie w odst瘼ie m-ca ni jednorazowo 12%.

odnosnie tej wypowiedzi mam pytanie- bo mam m皻lik
wiec w takim razie st篹enie nie ma odwzorowania odnosnie koloru nasycenia jego wyrazisto軼i hmm?
mi sie wydawa這 瞠 czym st篹enie silniejsze tym wyrazniejszy kolor

A ponadto nie m闚imy na tym w徠ku o blondach tylko o rudo軼iach i ju zupe軟ie nie rozumiem zasadno軼i dawania 12% oksydantu do tych odcieni.
ale czemu one tylko przeznaczone do blond?

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:41
Jessiczka jest offline  
Stary 2010-09-21, 20:54   #1476
julianna-p
Wtajemniczenie

ok, sorry nie zauwazylam slowa "pow"
co do dawania etapami to wlasnej siostrze w jeden weekend sciagnelam czarna farbe do blondu, uzywalam oksydantu wlasnie 12 przy dekoloryzacji, na koniec weekendu miala piekny zlocisty kolor wlosow i praktyznie zero zniszczen. klucz jak dla mnie to ocena stanu wlosow a nastepnie dobranie wlasciwego srodka. poniewaz bylo to juz dosc dawno temu moge tez dodac, ze z perspektywy czasu nie poczynilo to zniszczen na jej glowie
co do rudosci, sama staram sie uzywac wlasnie 6, ale zdarzalo mi sie uzywac tez 9 gdy wlosy sciemnialy za bardzo. uzywanie 12 byloby jak dla mnie faktycznie bezcelowe, chocby dlatego, ze powodowaloby rozjasnienie oczekiwanego koloru
wazne jest tez, aby pamietac, ze wlos farbowany to wlos wrazliwy i jezeli ktos sie juz tego podejmuje to musi przede wszytskim pielegnowac. no i w szalenstwach kolorystycznych zachowywac jako taki umiar

ech ide olejowac wlosy, ktore niedlugo znowu bede marchewka

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-21, 21:05   #1477
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

julianna-p
nie m闚 瞠 marchewka wyjdzie Ci z oksydantem 6 i nie z blondu

Kto mi pomoze rozwia watpliwo軼i
kiedys zakupi豉m fryzjerska farbe kolor ostry pomarancz i co wyszlo z woda 6% hmm ciemny brzydki rudobr您owy kolor wiec chyba st篹enie ma jakis wp造w czy nie uda mi sie wogole wyczarowac jasnego rudego w takim razie
Stary 2010-09-21, 21:49   #1478
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

W徠ek "Najlepsze farby blond'. Bodaj瞠 taka nazwa. Porad udziela豉 fryzjerka.Ponadto wiem to z praktyki na sobie kochanie. Sama jestem tego najlepszym dowodem. Nie u篡wam nigdy oksydantu pow. 6% poniewa mam po nim matowe i suche w這sy, kt鏎e po jakim czasie si 豉mi na d逝go軼i. Je郵i chc mie poziom 9 wystarcza mi woda 6%, a do poziomu 8- 4,5% i chwyta r闚nie siwe. Nie ma potrzeby u篡wa bardzo silenj wody, wystarczy d逝瞠j potrzyma s豉bszy oksydant albo rozja郾ia etapami. Zdecydowanie mniej zniszczy po這瞠nie 6% dwukrotnie w odst瘼ie m-ca ni jednorazowo 12%.

No wybacz, ale 廝鏚這 pod tytu貫m W徠ek "Najlepsze farby blond' to raczej 瘸rt . Podaj jakikolwiek WIARYGODNE 廝鏚這 dla takich rewelacji, bo bez urazy, ale mnie mierzi jak czytam takie bzdury niczym nie poparte. S tu w w徠ku tak瞠 dziewczyny, kt鏎e nie maj do鈍iadczenia i czytaj takie nieprawdziwe informacje bior帷 je za prawd, a potem widzimy nowe w徠ki pt. "Zamiast rudo軼i mam br您, co robi?".
Twoje osobiste do鈍iadczenia to tylko Twoje osobiste do鈍iadczenia i nic ponadto. Regu豉 tworzy si kiedy na znacznej cz窷ci populacji stwierdzamy pewn prawid這wo嗆. A tutaj czegos takiego NIE MA. To, 瞠 Tobie w這sy rozja郾iaj si szybko i bezproblemowo nie oznacza, 瞠 wszystkie dziewczyny tak maj. Ja jestem blondynka z natury a odrost przy rudo軼i musze robi 6%, bo inaczej nie chwyta tak jak powinno by, nawet jak przytrzymam ponad 45 min.
W tym w徠ku sa dziewczyny, kt鏎e robi造 rudo軼i wod 12% i nie uwierzysz - nadal maja w這sy Ma這 tego, sa one spr篹yste, b造szcz帷e i maj 鈍ietlisty kolor. No jak to mo磧iwe, 瞠 nie po豉ma造 si im i nie wypad造???

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-21, 22:38   #1479
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
julianna-p

kiedys zakupi豉m fryzjerska farbe kolor ostry pomarancz i co wyszlo z woda 6% hmm ciemny brzydki rudobr您owy kolor wiec chyba st篹enie ma jakis wp造w czy nie uda mi sie wogole wyczarowac jasnego rudego w takim razie

wyszla i to juz kilkakrotnie, jesli poczytasz wczesniejsze moje wypowiedzi zobaczysz jak czesto zmieniam kolor
inna sprawa, ze naturalnie rudym wlosom moze latwiej to przychodzic

julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-21, 22:48   #1480
agusiaki
Rozeznanie

julianna - prawda, 瞠 to mega wynalazek te chusteczki?? Samoopalaczem bym si pociapa豉 jak nieprzymierzaj帷 dalmaty鎍zyk A chusteczk opalenizna jak ta lala w 3h

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-22, 10:57   #1481
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

agusiaki -> pisa豉, 瞠 kupujesz utleniacze w du篡ch butlach, wi璚 mam pytanie jak d逝go mo積a tak butl trzyma otwart, zastanawiam si nad kupnem, ale 1litr to chyba zu篡j w rok, albo i d逝瞠j...
czy to nie b璠zie mia這 wp造wu na jego jako嗆?
pozdrawiam
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-22, 11:02   #1482
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
agusiaki -> pisa豉, 瞠 kupujesz utleniacze w du篡ch butlach, wi璚 mam pytanie jak d逝go mo積a tak butl trzyma otwart, zastanawiam si nad kupnem, ale 1litr to chyba zu篡j w rok, albo i d逝瞠j...
pozdrawiam
Szczerze to si bli瞠j nie zaznajomi豉m z tematem. Na moich litr闚kach jest data wa積o軼i 04.2013 i tego sie trzymam, skoro nie ma info, ze po otwarciu zu篡 w ci庵u... np 12 mc. Uwa瘸m, 瞠 jak jest szczelnie zamkni皻e, nie wystawione na 鈍iat這 to nic sie nie powinno z tym dzia.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-22, 11:49   #1483
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Zdecydowanie mniej zniszczy po這瞠nie 6% dwukrotnie w odst瘼ie m-ca ni jednorazowo 12%.

odnosnie tej wypowiedzi mam pytanie- bo mam m皻lik
wiec w takim razie st篹enie nie ma odwzorowania odnosnie koloru nasycenia jego wyrazisto軼i hmm?
mi sie wydawa這 瞠 czym st篹enie silniejsze tym wyrazniejszy kolor

ale czemu one tylko przeznaczone do blond?

疾by uzyska wi瘯sze nasycenie kolorem wystarczy doda tonera np. pomara鎍zowego. Je郵i w farbie jest ma這 barwnika to niewiele da zwi瘯szenie procentu oksydanta. Oksydant rozja郾ia, a nie nasyca kolorem czy go czyni bardziej intensywnym. To mam na my郵i.

Przeznaczone do blond- bo tylko w ten spos鏏 mo積a uzyska odcienie blondu platynowego czy bardzo, bardzo jasnego np. z poziomu 10 lub 12. Ale ju np. blond z poziomu 9 mo積a uzyska 6% oksydantem. Je郵i chcesz mie intensywn jasn rudo嗆 to moim zdaniem wystarczy po這篡 oksydant 6% , i zwi瘯szy intensywno嗆 dodaj帷 toner o odpowiedniej kolorystyce czerwonej , pomara鎍zowej itp. A od鈍ie瘸 kolor na niskiej wodzie np. 2,7% na d逝go軼i (te mo積a doda tonera) i na odrosty k豉嗆 z wy窺z czyli 6%.
Natomiast do ciemnych rudo軼i moim zdaniem spokojnie wystarczy woda 3, maks.4,5%.
Ponadto wysoki oksydant bardziej niszcz帷 w這sy odbiera im blask co sprawia,瞠 kolor traci na intensywno軼i i staje si matowy. Jedynie tu po malowaniu jest 豉dny.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
No wybacz, ale 廝鏚這 pod tytu貫m W徠ek "Najlepsze farby blond' to raczej 瘸rt . Podaj jakikolwiek WIARYGODNE 廝鏚這 dla takich rewelacji, bo bez urazy, ale mnie mierzi jak czytam takie bzdury niczym nie poparte. S tu w w徠ku tak瞠 dziewczyny, kt鏎e nie maj do鈍iadczenia i czytaj takie nieprawdziwe informacje bior帷 je za prawd, a potem widzimy nowe w徠ki pt. "Zamiast rudo軼i mam br您, co robi?".
Twoje osobiste do鈍iadczenia to tylko Twoje osobiste do鈍iadczenia i nic ponadto. Regu豉 tworzy si kiedy na znacznej cz窷ci populacji stwierdzamy pewn prawid這wo嗆. A tutaj czegos takiego NIE MA. To, 瞠 Tobie w這sy rozja郾iaj si szybko i bezproblemowo nie oznacza, 瞠 wszystkie dziewczyny tak maj. Ja jestem blondynka z natury a odrost przy rudo軼i musze robi 6%, bo inaczej nie chwyta tak jak powinno by, nawet jak przytrzymam ponad 45 min.
W tym w徠ku sa dziewczyny, kt鏎e robi造 rudo軼i wod 12% i nie uwierzysz - nadal maja w這sy Ma這 tego, sa one spr篹yste, b造szcz帷e i maj 鈍ietlisty kolor. No jak to mo磧iwe, 瞠 nie po豉ma造 si im i nie wypad造???
Jak 篡j nie widzia豉m osoby, kt鏎ej w這sy znios造 bez szwanku potraktowanie 12% wod. Powiem wi璚ej. Stan takich w這s闚 zwykle ju jest nie do odratowania, jedynie do 軼i璚ia. W這sy si pl帷z, przy myciu ko速un trudny do rozczesania, s szorstkie i sztywne i suche na ko鎍ach, a po jakim czasie wystrz瘼ione i nier闚ne , bo pou豉mywane na d逝go軼i. Po造sk jedynie silikonowy. Nieliczne wyj徠ki o bardzo grubych i silnych moherach potwierdzaj jedynie moj tez.
Podkre郵am jeszcze raz,瞠 pisz o utleniaczach 9% i powy瞠j, nie o 6%.
Masz prawo si nie zgadza ze mn, wi璚 proponuj zosta przy swoim zdaniu i ju. Szkoda czasu na sprzeczki.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
julianna-p

Gdyby zrobi豉 jeszcze raz z 6% i doda豉 deko tonera kolorku na intensywno軼i kt鏎ego ci zale篡, wysz這by prawdopodobnie lepiej. A mo瞠 robi豉 na uprzednio malowane ciemnym kolorem i dlatego wysz這 tak burociemno.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-09-22 o 13:15
majreg jest offline  
Stary 2010-09-22, 11:57   #1484
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:
Szczerze to si bli瞠j nie zaznajomi豉m z tematem. Na moich litr闚kach jest data wa積o軼i 04.2013 i tego sie trzymam, skoro nie ma info, ze po otwarciu zu篡 w ci庵u... np 12 mc. Uwa瘸m, 瞠 jak jest szczelnie zamkni皻e, nie wystawione na 鈍iat這 to nic sie nie powinno z tym dzia.
ok, dzi瘯i za odp!
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-22, 13:14   #1485
Veronic
Wtajemniczenie

Dziewczyny pom騜cie
chcia豉bym mie 豉dny rudy kolorek- tak marcheweczk ( ala agusiaki) jeszcze nie uda這 mi si jej otrzyma, ale farbowa豉m tylko drogeryjnymi, wi璚 teraz postanowi豉m kupi co z profeski, np chantal
wrzucam fotki swoich w這s闚, 瘸dna nie oddaje prawdziwego koloru, m鎩 kolor jest tak jakby miksem tych zdj耩 jest ju wyp這wia造, miesi帷 temu farbowa豉m...

Mam pytanie- jakiego utleniacza musia豉bym u篡 9%? czy wystarczy 6%?
Do mieszanki chcia豉bym doda mixtona pomara鎍zowego, mo瞠 to co pomo瞠...
z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 pomoc
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-22, 14:58   #1486
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
pozdrawiam
Czasami na butelkach opr鏂z daty jest co takiego jak np: rysunek pude趾a z informacj 6M - to oznacza 瞠 od odtworzenia butelki jest wa積e 6 miesi璚y - je郵i takie informacji nie ma to sugerujemy si dat wa積o軼i. Pami皻aj o wstrz捷ni璚iu butli przed u篡ciem.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-22, 16:23   #1487
julianna-p
Wtajemniczenie

mi ostatnio pani we fryzjerskim jawnie odradzal zakup litrowej butli bo rzekomo starzeje sie po 2 miesiacach, niestety zrodla owych rewelacji nie umiala podac; i maly szczegolik litro owego specyfiku kosztowal 40 zl a buteleczka 60 ml - 5,
jak dla mnie mozna tyle ile wskazuje obrazek na butli

julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-22, 16:47   #1488
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
mi ostatnio pani we fryzjerskim jawnie odradzal zakup litrowej butli bo rzekomo starzeje sie po 2 miesiacach, niestety zrodla owych rewelacji nie umiala podac; i maly szczegolik litro owego specyfiku kosztowal 40 zl a buteleczka 60 ml - 5,
jak dla mnie mozna tyle ile wskazuje obrazek na butli
No to w豉郾ie o tym pisa豉m - na chantalu nie ma oznaczenia ile czasu po otwarciu jest na zu篡cie tego. A zdaje si, 瞠 kole瘸nka w豉郾ie o tym pisa豉.
W chantalu r騜nica jest jeszcze bardziej drastyczna, bo 1l kosztuje 9,98z a 60 ml 5z

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-22, 17:02   #1489
Veronic
Wtajemniczenie

Ja chyba kupi jednak litrow butl
Dziewczyny b璠 wdzi璚zna za ka盥 porad , sp鎩rzcie na kilka post闚 wy瞠j
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-22, 17:04   #1490
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Niekt鏎e panie w hurtowniach fryzjerskich to b璠 doradza造 to co im wi瘯szy zysk przyniesie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-22, 17:33   #1491
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

julianna-p , majreg dziekuje Wam za rozjasnienie
teraz musze przyjrzec sie blizej toner'owi co to za cude鎥o i sprawdzi czy da to jakis intensywniejszy a moze bardziej jasniejszy kolor bo zamierzam sie zaopatrzec tym razem w farb profesjonal
Stary 2010-09-22, 19:32   #1492
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
julianna-p , majreg dziekuje Wam za rozjasnienie
teraz musze przyjrzec sie blizej toner'owi co to za cude鎥o i sprawdzi czy da to jakis intensywniejszy a moze bardziej jasniejszy kolor bo zamierzam sie zaopatrzec tym razem w farb profesjonal
O tonerach i mo磧iwo軼iach ich zastosowania mo瞠sz poczyta 積a w徠ku "Br您 zimny czy popielaty" . Dziewczyny wprawdzie dodaj popielu lub fioletu 瞠by uzyska bardziej zimne odcienie ale to dzia豉 na tej samej zasadzie. Powodzenia.
majreg jest offline  
Stary 2010-09-22, 20:00   #1493
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
O tonerach i mo磧iwo軼iach ich zastosowania mo瞠sz poczyta 積a w徠ku "Br您 zimny czy popielaty" . Dziewczyny wprawdzie dodaj popielu lub fioletu 瞠by uzyska bardziej zimne odcienie ale to dzia豉 na tej samej zasadzie. Powodzenia.
dzieki w豉snie g堯wkowa豉m nad tym ...aha popiel i fiolet ciekawe wi璚 zaraz biore sie za czytanie.
ciekawa a jestem efektu
Stary 2010-09-22, 23:07   #1494
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Niekt鏎e panie w hurtowniach fryzjerskich to b璠 doradza造 to co im wi瘯szy zysk przyniesie
dokladnie o tym mowi

co do podkrecania kolorow tonerami,mixami ja zawsze dodaje wiecej niz pisze, ze sie powinno

julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:05   #1495
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ja jeszcze toner闚 nie dodawa豉m

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:02   #1496
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
ja jeszcze toner闚 nie dodawa豉m

bo w wielu farbach to nie jest w ogole konieczne, ja tez nie dodawalam do revlonu np, ale kiedy kolor jest, ze tak powiem srednio mnie zadowalajacy albo mam ochote zaszalec ...

julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:10   #1497
agusiaki
Rozeznanie

A ja mixy dodaj nami皻nie, nie sprawdzaj帷 czy kolor sam w sobie wyjdzie 豉dny czy nie. Na pocz徠ku by豉m ostro積a w dawkowaniu boj帷 sie, 瞠 b璠 Ania z Zielonego Wzg鏎za
Z czasem odkry豉m, 瞠 raczej nie ma takiej opcji. Teraz dodaj "na oko" , kt鏎e w moim wypadku z ka盥ym farbowaniem gorzej widzi
Odkry豉m ju te, 瞠 mix welli mo積a doda do fabry chantala i efekt jest zadowalaj帷y bez niespodzianek.

VERONIC - patrz帷 na zdj璚ia powiedzia豉bym, 瞠 6% wod mo瞠sz nie uzyska efektu ala' agusiaki, ale jak zechcesz po這篡 wode 9% to zaraz pojawi si posty snuj帷e wizje, 瞠 ci wszystkie w這sy wypadn i zostaniesz 造sa na wieki 6% musia豉by sporo d逝瞠j przetrzymac a i tak gwarancji nie masz, ze finalnie b璠zie kolor jaki chcesz. W razie wyboru 9% utleniacza staraj si nie przed逝za czasu dzia豉nia.
Mo瞠 niech si jeszcze wypowiedz dziewczyny znaj帷e temat rudo軼i z praktyki.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-23 o 15:21
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:29   #1498
wandeczka111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Witam specjalistki od rudo軼i!
Chcia豉bym mie kolor jak ta aktorka na zdj璚iu. W zasadzie to jest mieszanka br您owo-ruda (jak na moje oko), ale znudzi mi si br您 i chcia豉bym co takiego na g這wie.
Wiecie mo瞠 jak farb u篡, 瞠by uzyska taki efekt?
wandeczka111 jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:51   #1499
Veronic
Wtajemniczenie

dzi瘯uj za odpowied no c騜, 酥ieszy這 mi si i ju zam闚i豉m butle 6% utleniacza, pewnie kolor nie wyjdzie taki jak ma by... (jak zwykle zreszt)
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:09   #1500
agusiaki
Rozeznanie

Veronic - W takim uk豉dzie zr鏏 tak. Na這 mieszanke na ca這軼 w這s闚 i odczekaj 25 minut. Po tym czasie zmalaksuj w這sy (skrop delikatnie odrobink letniej wody i wymasuj farb na g這wie tak, jakby my豉 g這w), odczekaj jeszcze 20 minut i sp逝cz farb. Umyj delikatnym szamponem (najlepiej takim przeznaczonym po farbowaniu) i na堯 porz康n mask/od篡wk.
Daj zna jak wysz這. Jak za pierwszym razem nie b璠zie wystarczaj帷o zywy/jasny to za drugim przetrzymasz d逝瞠j jeszcze t 6%. B璠zie dobrze

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:13
agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.