Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-23, 16:26   #1501
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Veronic - W takim uk豉dzie zr鏏 tak. Na這 mieszanke na ca這軼 w這s闚 i odczekaj 25 minut. Po tym czasie zmalaksuj w這sy (skrop delikatnie odrobink letniej wody i wymasuj farb na g這wie tak, jakby my豉 g這w), odczekaj jeszcze 20 minut i sp逝cz farb. Umyj delikatnym szamponem (najlepiej takim przeznaczonym po farbowaniu) i na堯 porz康n mask/od篡wk.
Daj zna jak wysz這. Jak za pierwszym razem nie b璠zie wystarczaj帷o zywy/jasny to za drugim przetrzymasz d逝瞠j jeszcze t 6%. B璠zie dobrze
dzi瘯uj za wskaz闚ki oczywi軼ie dam zna po farbowaniu mo瞠 w ko鎍u uda mi si uzyska co porz康nego nie musi by bardzo jasny rudy, ale chocia intensywny
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:48   #1502
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

VERONIC - patrz帷 na zdj璚ia powiedzia豉bym, 瞠 6% wod mo瞠sz nie uzyska efektu ala' agusiaki, ale jak zechcesz po這篡 wode 9% to zaraz pojawi si posty snuj帷e wizje, 瞠 ci wszystkie w這sy wypadn i zostaniesz 造sa na wieki 6% musia豉by sporo d逝瞠j przetrzymac a i tak gwarancji nie masz, ze finalnie b璠zie kolor jaki chcesz. W razie wyboru 9% utleniacza staraj si nie przed逝za czasu dzia豉nia.
Mo瞠 niech si jeszcze wypowiedz dziewczyny znaj帷e temat rudo軼i z praktyki.[/QUOTE]

ja ostatnio u篡wa豉m 9% przy odro軼ie i nic si nie sta這 - musia豉m tak zrobi poniewa 2 miesi帷e temu mia豉m b喚dnie po這穎n farb przez fryzjerk kt鏎a zrobi豉 mi potem k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i omijaj帷 w這sy przy sk鏎ze - no i te w這sy niestety nie chcia造 si rozja郾i wod 6 przy nast瘼nym farbowaniu- ca造 czas dominowa maho, te mi odradzali 9% (niekt鏎zy polecali no i w ten spos鏏 w豉郾ie u篡豉m 9 - kt鏎a nic nie zaszkodzi豉 a odrost wyr闚nany, wi璚 czasami jest to naprawd potrzebne.

julianna-p

jak by mia豉 komu poleci to revlon czy vitalitys? mama si teraz zastanawia?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:53   #1503
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

ja ostatnio u篡wa豉m 9% przy odro軼ie i nic si nie sta這
- musia豉m tak zrobi poniewa 2 miesi帷e temu mia豉m b喚dnie po這穎n farb przez fryzjerk kt鏎a zrobi豉 mi potem k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i omijaj帷 w這sy przy sk鏎ze - no i te w這sy niestety nie chcia造 si rozja郾i wod 6 przy nast瘼nym farbowaniu- ca造 czas dominowa maho, te mi odradzali 9% (niekt鏎zy polecali no i w ten spos鏏 w豉郾ie u篡豉m 9 - kt鏎a nic nie zaszkodzi豉 a odrost wyr闚nany, wi璚 czasami jest to naprawd potrzebne.
oczywi軼ie, 瞠 nic si nie sta這, ale powiedz to kole瘸nce, kt鏎a kilka post闚 temu upiera豉 si, 瞠 6% wod mo瞠sz zrobi WSZYSTKO jak ja tylko d逝瞠j przytrzymasz A ju 9% woda i wi璚ej to jest na wy陰czno嗆 blondynek

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:08   #1504
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
oczywi軼ie, 瞠 nic si nie sta這, ale powiedz to kole瘸nce, kt鏎a kilka post闚 temu upiera豉 si, 瞠 6% wod mo瞠sz zrobi WSZYSTKO jak ja tylko d逝瞠j przytrzymasz A ju 9% woda i wi璚ej to jest na wy陰czno嗆 blondynek
jak kto nie ma praktyki gdzie co wyczyta i w豉郾ieja ju tyle kombinacji na moich w這sach mia豉m, ale nie dam ju ufarbowa fryzjerowi...never...prze wa積ie co doda od siebie i klapaw這sy nie takie jak chcia豉m, a jak sama farbuj to ju inna bajka, wiem co k豉d sobie na w這sy. Teraz namawiam mam, bo od lat farbuje drogeryjn i dobrze na tym nie wychodzi kolorek ,,burgund czerwonawo brudnawy,,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-23, 21:08   #1505
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Dziewczyny dosta豉m info od sprzedawcy artyku堯w fryzjerskich, 瞠 utleniacz Chantal jest wa積y 12 miesi璚y od otwarcia.
Veronic jest offline  
Stary 2010-09-24, 08:25   #1506
K-H
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

Dziewczyny a jak u Was jest z "wystarczaniem" farby? Ja mam w這sy troch za ramiona i g瘰te. Nie wiem czy jedno opakowanie wystarczy...
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-24, 10:05   #1507
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez K-H Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a jak u Was jest z "wystarczaniem" farby? Ja mam w這sy troch za ramiona i g瘰te. Nie wiem czy jedno opakowanie wystarczy...
Ja na takie w這sy u篡wam 2 opakowania, chyba 瞠 farbuj tylko odrost i lekko przeci庵am lub spieniam, og鏊nie 50ml farby + 75 ml oxydantu starcza mi tylko i wy陰cznie na odrost

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:09   #1508
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
jak kto nie ma praktyki gdzie co wyczyta i w豉郾ieja ju tyle kombinacji na moich w這sach mia豉m, ale nie dam ju ufarbowa fryzjerowi...never...prze wa積ie co doda od siebie i klapaw這sy nie takie jak chcia豉m, a jak sama farbuj to ju inna bajka, wiem co k豉d sobie na w這sy. Teraz namawiam mam, bo od lat farbuje drogeryjn i dobrze na tym nie wychodzi kolorek ,,burgund czerwonawo brudnawy,,
i badz tu m康rym teraz
jedna jedno druga drugie hmmmm mas這 maslane :rolley es:
Stary 2010-09-24, 18:21   #1509
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
VERONIC - patrz帷 na zdj璚ia powiedzia豉bym, 瞠 6% wod mo瞠sz nie uzyska efektu ala' agusiaki, ale jak zechcesz po這篡 wode 9% to zaraz pojawi si posty snuj帷e wizje, 瞠 ci wszystkie w這sy wypadn i zostaniesz 造sa na wieki 6% musia豉by sporo d逝瞠j przetrzymac a i tak gwarancji nie masz, ze finalnie b璠zie kolor jaki chcesz. W razie wyboru 9% utleniacza staraj si nie przed逝za czasu dzia豉nia.
Mo瞠 niech si jeszcze wypowiedz dziewczyny znaj帷e temat rudo軼i z praktyki.
ja ostatnio u篡wa豉m 9% przy odro軼ie i nic si nie sta這 - musia豉m tak zrobi poniewa 2 miesi帷e temu mia豉m b喚dnie po這穎n farb przez fryzjerk kt鏎a zrobi豉 mi potem k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i omijaj帷 w這sy przy sk鏎ze - no i te w這sy niestety nie chcia造 si rozja郾i wod 6 przy nast瘼nym farbowaniu- ca造 czas dominowa maho, te mi odradzali 9% (niekt鏎zy polecali no i w ten spos鏏 w豉郾ie u篡豉m 9 - kt鏎a nic nie zaszkodzi豉 a odrost wyr闚nany, wi璚 czasami jest to naprawd potrzebne.

julianna-p

jak by mia豉 komu poleci to revlon czy vitalitys? mama si teraz zastanawia?[/QUOTE]

po 1 dlatego wlasnie ja nigdy nie dalabym juz farbowac sie fryzjerowi

po 2 hmm z perspektywy czasu vitalitys szybko zeszlo jednak, revlon byl trwalszy. w vitalitys olejek jest ok, poprawia jakosc wlosow, a revlon jest w sumie nie gorszy pod tym wzgledem. reasumujac polecilabym revlon.

po 3 na moje wlosy absolutnie przy dlugosci do ramion nie starczalo jedno opakowanie. tak jak u kathy te same proporcje starczaja tylko na odrost

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-09-24 o 18:32
julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-25, 22:41   #1510
K-H
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

Kupi豉m dwie farby, w obu s utleniacze. Rozumiem 瞠 gdybym chcia豉 nanie嗆 oba opakowania na w這sy to utleniacz doda tylko raz? Czy sporz康zi dwie osobne mieszanki?
A czego Ty s逝chasz?
K-H jest offline  
Stary 2010-09-25, 22:50   #1511
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez K-H Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dwie farby, w obu s utleniacze. Rozumiem 瞠 gdybym chcia豉 nanie嗆 oba opakowania na w這sy to utleniacz doda tylko raz? Czy sporz康zi dwie osobne mieszanki?
Ilo軼 utleniacza w jednym opakowaniu farby jest wyliczona odpowiednio dla ilo軼i farby, kt鏎a jest w TYM opakowaniu. Innymi s這wy na 60 ml farby przypada 60ml utleniacza (zazwyczaj, cho proporcje mog by r騜ne w r騜nych farbach). To oznacze, 瞠 jesli dajesz dwie tubki farby po np. 60 ml to utleniacza musi by 120ml.
Farby wymieszaj razem.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-25, 22:51   #1512
Axaxax
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

nowy rudy u mnie:
http://vexgirl.blogspot.com/2010/09/...lor-wosow.html
Axaxax jest offline  
Stary 2010-09-25, 23:01   #1513
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Axaxax Poka wiadomo嗆
czerwony, nie rudy
Nie znam tej farby. Masz mo瞠 jaki link do palety kolor闚?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-26, 07:44   #1514
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
czerwony, nie rudy
przy陰czam si do pytania.
rzeczywi軼ie w czerwie wpada, Axaxax napisz jak si b璠zie zmywa
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-09-26, 11:14   #1515
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Axaxax Poka wiadomo嗆
Ta twoja farba to chyba bez amoniaku?, ja mia豉m normaln permanentn z 6% oxy w ciemnym opakowaniu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-26, 19:04   #1516
Suuuzi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

hej co prawda na tym w徠ku jestem nowa- ale 郵edz go ju od dawna.. ostatnio przechodzi豉m dekoloryzacj- z czarnych. obecnie mam taki kolor jak na zdj璚iu..jeszcze nie potrafi si do ko鎍a przestawi, ale staram si przyzwyczai.
Suuuzi jest offline  
Stary 2010-09-26, 19:42   #1517
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Poka wiadomo嗆
hej co prawda na tym w徠ku jestem nowa- ale 郵edz go ju od dawna.. ostatnio przechodzi豉m dekoloryzacj- z czarnych. obecnie mam taki kolor jak na zdj璚iu..jeszcze nie potrafi si do ko鎍a przestawi, ale staram si przyzwyczai.
豉dny kolorek

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-26, 20:08   #1518
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

A ja polecam Subrina -jasne miedziane z這to albo mied . Moja mama farbuje i ma pi瘯ny rudy kolor i na mie軼ie ka盥y si pyta jaki to kolor
Damian17 jest offline  
Stary 2010-09-26, 20:48   #1519
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=Damian17;22317683]A ja polecam Subrina -jasne miedziane z這to albo mied . Moja mama farbuje i ma pi瘯ny rudy kolor i na mie軼ie ka盥y si pyta jaki to kolor

jasno miedziane z這to to 45/8
mied 45, m鏬 by doda zdj璚ie?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:59
kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-27, 12:31   #1520
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
czerwony, nie rudy
Owszem, bardziej czerwony Ale akcenty rudo軼i wida w s這鎍u.
Niestety nigdzie palety znale潭 nie mog豉m na necie. Na pr鏏niku widzia豉m w sklepie, 瞠 maj bardzo du篡 wyb鏎 naturalnych odcieni, a na KWC ta farba ma bardzo dobre opinie

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka wiadomo嗆
przy陰czam si do pytania.
rzeczywi軼ie w czerwie wpada, Axaxax napisz jak si b璠zie zmywa
Napisz

Cytat:
Ta twoja farba to chyba bez amoniaku?, ja mia豉m normaln permanentn z 6% oxy w ciemnym opakowaniu.
Bez amoniaku. Jestem w szoku, bo prawie nic mi nie podniszczy豉 wlos闚!
Axaxax jest offline  
Stary 2010-09-28, 00:48   #1521
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

ech. mo瞠 i ja si podziel swoim do鈍iadczeniem i przy okazji poprosze Was o rad.
farbowa豉m r騧nymi farbami kupowanymi w drogeriach, ale nigdy nie wyszed mi taki kolor jak chcia豉m. zafarbowa豉m wi璚 farb kupion w sklepie fryzjerskim- goldwellem tophic 8OR (+ 6% woda scandic line) i wyszed mi pi瘯ny, wspania造 miedziany rudy (dodam, ze farbowa豉m z ciemnego blondu), ale niestety po mniej wi璚ej dw鏂h tygodniach prawie zupelnie si wyp逝ka i mia豉m na g這wie jak捷 rudo-blond mieszank. w zasadzie mia豉m wtedy stotysi璚y odcieni na g這wie.
ale powiedzili mi u fryzjera, 瞠 rudy si ci瞛ko przyjmuje, 瞠 trzeba par razy spr鏏owa itd., wi璚 spr鏏owa豉m.
farbowa豉m jakie 6 dni temu, od tego czasu my豉m w這sy mo瞠 ze 3 razy i ju widz jak ta farba si wyp逝kuje. znowu! prawdopodobnie znowu powt鏎zy si to co wcze郾iej. st康 te moje pytania - macie jakie pomys造 co do tego, co mog robi 幢e? mam z造 utleniacz? moje w這sy s niepodatne? cokolwiek? ewentualnie szukam jakiego mniej wi璚ej podobnego koloru (jak 8OR) w鈔鏚 jaki innych firm, wi璚 je郵i kt鏎a z Was kojarzy, co mog這by by podobne, mog豉by mi pom鏂?

acha, farbuje na suche w這sy i ta farba si starsznie ci瞛ko rozprowadza. no ale przecie nie b璠e farbowa na mokre, nie?

poczyta豉m tu jeszcze troch i wysz這 na to, 瞠 Majirel 7.44 jest dosy podobny do goldwella 8OR (?) ale czy wyp逝kuje si tak samo szybko?

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-09-28 o 01:34
izajasz jest offline  
Stary 2010-09-28, 08:53   #1522
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

dziewczyny moze i g逝pie pytanie nigdy tak nie robilam ale co wyjdzie badz czy mozliwe jest pomieszanie farb?? tzn, p這miennej iskry z jakims blondem w celu jasniejszego koloru?? bo ostatnio wyszed mi taki ciemnobrazowy a zostala mi farba i tak pomyslalam...
Stary 2010-09-28, 09:12   #1523
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Ja bym nie kombinowa豉.
Mi p這mienna Iskra zmywa si szybko do jasnego rudego.
Poczekaj tydzie zmyje Ci si kolor
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-09-28, 11:04   #1524
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka wiadomo嗆
ech. mo瞠 i ja si podziel swoim do鈍iadczeniem i przy okazji poprosze Was o rad.
farbowa豉m r騧nymi farbami kupowanymi w drogeriach, ale nigdy nie wyszed mi taki kolor jak chcia豉m. zafarbowa豉m wi璚 farb kupion w sklepie fryzjerskim- goldwellem tophic 8OR (+ 6% woda scandic line) i wyszed mi pi瘯ny, wspania造 miedziany rudy (dodam, ze farbowa豉m z ciemnego blondu), ale niestety po mniej wi璚ej dw鏂h tygodniach prawie zupelnie si wyp逝ka i mia豉m na g這wie jak捷 rudo-blond mieszank. w zasadzie mia豉m wtedy stotysi璚y odcieni na g這wie.
ale powiedzili mi u fryzjera, 瞠 rudy si ci瞛ko przyjmuje, 瞠 trzeba par razy spr鏏owa itd., wi璚 spr鏏owa豉m.
farbowa豉m jakie 6 dni temu, od tego czasu my豉m w這sy mo瞠 ze 3 razy i ju widz jak ta farba si wyp逝kuje. znowu! prawdopodobnie znowu powt鏎zy si to co wcze郾iej. st康 te moje pytania - macie jakie pomys造 co do tego, co mog robi 幢e? mam z造 utleniacz? moje w這sy s niepodatne? cokolwiek? ewentualnie szukam jakiego mniej wi璚ej podobnego koloru (jak 8OR) w鈔鏚 jaki innych firm, wi璚 je郵i kt鏎a z Was kojarzy, co mog這by by podobne, mog豉by mi pom鏂?

acha, farbuje na suche w這sy i ta farba si starsznie ci瞛ko rozprowadza. no ale przecie nie b璠e farbowa na mokre, nie?

poczyta豉m tu jeszcze troch i wysz這 na to, 瞠 Majirel 7.44 jest dosy podobny do goldwella 8OR (?) ale czy wyp逝kuje si tak samo szybko?
Mog Cie uspokoic i powt鏎zyc to co m闚i fryzjer - daj sobie i w這som czas. Mi tez na pocz徠ku kolor sie tak drastycznie szybko wyp逝kiwa do blondu. Po ok 3 farbowaniach przesta (tzn wyp逝kuje si nadal, ale nigdy do blondu!, raczej kolor traci na intensywno軼i). Rzeczywi軼ie rudy musi si porz康nie "zaaklimatyzowa" zanim zacznie wygladac

agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-28, 11:06   #1525
Axaxax
BAN sta造

Cytat:
Mog Cie uspokoic i powt鏎zyc to co m闚i fryzjer - daj sobie i w這som czas. Mi tez na pocz徠ku kolor sie tak drastycznie szybko wyp逝kiwa do blondu. Po ok 3 farbowaniach przesta (tzn wyp逝kuje si nadal, ale nigdy do blondu!, raczej kolor traci na intensywno軼i). Rzeczywi軼ie rudy musi si porz康nie "zaaklimatyzowa" zanim zacznie wygladac
Podpisuj si r瘯ami i nogami. Mnie na pocz徠ku sp逝kiwa si w 2 tygodnie (myj w這sy codziennie), a teraz trzyma si nawet i 2 miesi帷e (je郵i u篡wam dobrych od篡wek :P). Mnie w這sy si aklimatyzowa造 jakie 4 miesi帷e.
Axaxax jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:01   #1526
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

Masz na my郵i farb o tej samej numeracji - czyli np 7.44 co miesi帷.

To co napisa豉 masz racj - ale wiesz s chyba nieliczne wyj徠ki.

Od lat farbuj w這sy na rudo - farba wyp逝kuje si tak szybko, czasami ko鎍e wcale nie chc si ufarbowa - z tego w豉郾ie powodu zmieniam farby. A z br您em jest u mnie ju zupe軟ie inaczej - moje w這sy nie chc rudego i tyle

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:13   #1527
prunelka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 811

Witam wszystkich by造ch, obecnych i przysz造ch rudzielc闚

W tym w徠ku g這su udzielam co prawda po raz pierwszy, ale 郵edz ju go od d逝窺zego czasu. Nie macie poj璚ia dziewczyny ile si ju od Was dowiedzia豉m! To to normalnie skarbnica wiedzy odno郾ie rudego kolorku. Mo瞠 pokr鏒ce przedstawi Wam histori moich w這sk闚. Jaki nieca造 rok temu pofarbowa豉m w這ski po raz pierwszy. M鎩 naturalny kolor to taki mysi blond, ja okre郵am go mianem nijaki, gdy jak dla mnie nie ma on 瘸dnego wyrazu, taki sobie ot kolorek. Przez ca貫 篡cie chodzi豉m sobie w豉郾ie z takim mysim blondem na g堯wce (latem si tylko tak fajnie ciep這 rozja郾ia, jak by這 sporo s這鎍a, ale po lecie znowu odrasta mysi), a w ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 czas na zmiany Jako, 瞠 straszliwie ba豉m si pierwszego farbowania w這s闚, zdecydowa豉m si na krem koloryzuj帷y Castinga kolor bursztynowy blond, ale niestety na moich mysich w這skach kolorek ten nie przyni鏀 du瞠go efektu, wi璚 przy nast瘼nym malowaniu zdecydowa豉m si na orzech laskowy, r闚nie w.w Castinga. Z orzecha by豉m baaardzo zadowolona, kolorek jaki mi wyszed to taki cieplutki rudy, taki jak chcia豉m, niestety do嗆 szybko si sp逝ka, no ale to tylko krem do 28 my, wi璚 w豉軼iwie mia prawo. Po jakim miesi帷u zacz窸am znowu ogl康a si za orzechem, 瞠by go od鈍ie篡, ale niestety wycofali go ze sprzeda篡 i ju nigdzie nie mog豉m do dorwa Stwierdzi豉m wtedy, 瞠 mo瞠 zmieni kolor i wypr鏏owa豉m Caffe latte, r闚nie Castinga, ale na moich w這sach wychodzi mi zawsze br您, na pocz徠ku bardzo ciemny, potem z czasem si wyp逝kiwa do ja郾iejszego, ciep貫go br您u. Jako kobieta, a wiadomo, 瞠 jest to stworzenie bardzo zmienne znowu zapragn窸am wr鏂i do rudo軼i, wi璚 po raz pierwszy zdecydowa豉m si na trwa豉 farb, by to garnier color naturals kolorek to chyba jaki taki 鈔ednio-miedziany blond chyba, nak豉da豉m na sprany caffe latte, farba chwyci豉 mi bardzo s豉bo, nast瘼nym razem wysz這 ju du穎 lepiej, ale to pewnie dlatego, 瞠 mia豉m ju rud podstaw na g這wie, po tym pierwszym farbowaniu garnierem. Jakie 6 tygodni temu zapragn窸am czego ognistego i bardzo wyrazistego, wi璚 pomalowa豉m sobie w這ski tym razem garnierem 100% color, kolorem 743 miedzianym blondem chyba. Na pocz徠ku kolor bajka.. pi瘯ny, ogni軼ie rudy odcie, szkoda tylko, 瞠 do嗆 szybko si wyp逝kiwa, ale za to na r闚nie 豉dny kolorek. Tutaj mam zdj璚ie zrobione jaki miesi帷 po farbowaniu : http://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/widok-102609 Wczoraj natomiast przetestowa豉m ten drugi odcie 100% color - czerwona mied 746, c騜 powiem tak.. wysz這 czerwono... ciekawe jak b璠zie wygl康a jak si wyp逝cze, bo na razie jest ok. Najbardziej mnie mierzi tylko to, 瞠 bardzo nier闚no mi kolor z豉pa, normalnie mam 貫petynk w ciapki, te w這sy z g鏎y czerwone, te od spodu, miedziano-rude.. Nie wiem o co chodzi, sk康 taka r騜nica Czy Wam te dziewczyny kolor tak nier闚no 豉pie? Nie mam poj璚ia co mog這 by przyczyn.. Nak豉da豉m na suche, nieumyte w這sy, przytrzyma豉m p馧 godziny tak jak w instrukcji, nie dodawa豉m 瘸dnych od篡wek do farby, a tu takie kwiotki wysz造:/ Hmm.. co mi si wydaje, 瞠 chyba ostatni raz si璕n窸am po drogeryjn farb.. Poczyta豉m troch Waszych opinii odno郾ie tych profesjonalnych farb i nast瘼nym razem si chyba zdecyduj na taki odcie jaki wypr鏏owa豉 takinna, bo kolorek wyszed przecudny po prostu, o takim w豉郾ie marze i 郾ie... Tylko jak my郵icie jaki utleniacz do tego, wystarczy 6%?? Jak mniemam, po miesi帷u moje w這ski, b璠 wygl康a造 podobnie, do tych kt鏎e zamie軼i豉m w linku, wi璚 pliss.. pomocy kochane, bo ja nie mam poj璚ia, jestem jeszcze ma這 do鈍iadczonym rudzielcem

p.s. D磨zys.. jaki mi esej wyszed

Serwetki na wymian

M鎩 raczkuj帷y blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:21   #1528
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Masz na my郵i farb o tej samej numeracji - czyli np 7.44 co miesi帷.

To co napisa豉 masz racj - ale wiesz s chyba nieliczne wyj徠ki.

Od lat farbuj w這sy na rudo - farba wyp逝kuje si tak szybko, czasami ko鎍e wcale nie chc si ufarbowa - z tego w豉郾ie powodu zmieniam farby. A z br您em jest u mnie ju zupe軟ie inaczej - moje w這sy nie chc rudego i tyle
No to u Ciebie musi by cos innego na rzeczy. Ja tez by豉m mocno zdezorientowana na poczatku dlaczego tak sie dzieje z wyp赧kiwaniem si koloru do blondu i co rusz wybiera豉m inna farb, bo to na nie zwala豉m win a poza tym nieustannie szuka豉m bezczerwonej rudo軼i. Dosz豉m w ko鎍u do wniosku, 瞠 to nie farby tylko moje w這sy.
Na pocz徠ki pisa豉m do Was zapytania czy Wy te macie wann pomara鎍zowa przy myciu w這s闚 az do nastepnego farbowania. Pami皻asz? Tak mi si wyp逝kiwa kolor, ko鎍e ci庵le by造 blond i to po 2,3 myciach
Pom鏂 mog這 tez to, 瞠 軼ie豉m ju nieco te ko鎍e. Z podniszczonych w這s闚 farba wyp逝kuje sie szybciej.

prunelka - ja te b璠 teraz fabrowa豉 sobie matrixem i woda 6% moim zdaniem w zupe軟o軼i wystarczy. Ja na d逝go軼 w這sa i tak zrobi tylko 3%, bo nie chce ich bardziej rozja郾ia i m璚zy.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-28 o 14:35
agusiaki jest offline  
Stary 2010-09-28, 15:18   #1529
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

co do farbowania po raz pierwszy na rudo-> ja kazdy nowy odcien, jezeli mam chec zatrzymac na wlosach na dluzej odswiezam po 2 tygodniach
odradzam natomiast kupowanie wody z firmy stapiz? chyba-> niszczy wlosy, jak dla mnie cos z nia nie tak.

agusiaki chusteczki rz康z - pozwolily mi nawet udawac mniej zmeczona

co do lechera-> legendarna trwalosc to mega sciema , za to po splukaniu kolor wychodzi wreszcie odpowiednio rudy. to spostrzezenia po 2 tygodniach, mam teraz maly dylemat czy go odswiezyc poziomem jasniejszym bo boje sie , ze tempo splukiwania doprowadzi do powrotu koloru z ce-ce. ekspertki co myslicie- odswiezac czy nie odswiezac (oto jest pytanie)??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-09-28, 17:13   #1530
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=agusiaki;22356133]No to u Ciebie musi by cos innego na rzeczy. Ja tez by豉m mocno zdezorientowana na poczatku dlaczego tak sie dzieje z wyp赧kiwaniem si koloru do blondu i co rusz wybiera豉m inna farb, bo to na nie zwala豉m win a poza tym nieustannie szuka豉m bezczerwonej rudo軼i. Dosz豉m w ko鎍u do wniosku, 瞠 to nie farby tylko moje w這sy.
Na pocz徠ki pisa豉m do Was zapytania czy Wy te macie wann pomara鎍zowa przy myciu w這s闚 az do nastepnego farbowania. Pami皻asz? Tak mi si wyp逝kiwa kolor, ko鎍e ci庵le by造 blond i to po 2,3 myciach
Pom鏂 mog這 tez to, 瞠 軼ie豉m ju nieco te ko鎍e. Z podniszczonych w這s闚 farba wyp逝kuje sie szybciej.

te du穎 軼i窸am, ale ja do tego mam jeszcze kr璚one w這sy - wi璚 mo瞠 to jest odpowied

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.