Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-10-03, 16:03   #1621
MidnightGothique
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837
Wpisy w blogu: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

s逝chajcie, a wiecie mo瞠 gdzie jeszcze mo積a kupi w warszawie farby palette p這mienny feniks? od d逝giego czasu malowa豉m ni w這sy, by豉m bardzo zadowolona, a tu mi wsz璠zie m闚i 瞠 wycofuj te farby teraz musia豉m kupi loreala, na moich w這sach efekt o wiele gorszy a i cena niepor闚nywalnie wi瘯sza..
MidnightGothique jest offline  
Stary 2010-10-03, 16:32   #1622
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Maska koloryzuj帷a Expresso Vitality'su jest fajna ale troch przyciemnia w這sy u mnie do 2 myc, raczej nie wysusza w這s闚. A 8.44 jeszcze nie pr鏏owa豉m - wczoraj by豉 imprezka i zabrak這 czasu, wi璚 dam znac w nast瘼nym tygodniu, ale na pr鏏niku pi瘯ny kolor.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-03, 18:52   #1623
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
czytalam, czytalam ale chyba jestem sleba bo widzialam tylko opinie odnosnie iskry A ciekawa wlasnie bylam efektu tego liscia bo na pudeleczku jest niby taki rudawy a iskra mi sie wydaje wpadajaca bardziej w czerwien
to zalezy kto co lubi jakie masz w這sy naturalne jesli blond to pewnie wyjdzie 豉dnie podobnie do opakowania ja mam mysie nijakie i wyszlo ciemno ja jednak wole bardziej zucajace sie w oczy
a co do iskty to bardziej kolor mi sie podoba- wole zywsze kolory ale to juz gusta i gusciki a wiadomo ze szybko sie wyplukuja..
Stary 2010-10-03, 20:22   #1624
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka wiadomo嗆
to zalezy kto co lubi jakie masz w這sy naturalne jesli blond to pewnie wyjdzie 豉dnie podobnie do opakowania ja mam mysie nijakie i wyszlo ciemno ja jednak wole bardziej zucajace sie w oczy
a co do iskty to bardziej kolor mi sie podoba- wole zywsze kolory ale to juz gusta i gusciki a wiadomo ze szybko sie wyplukuja..
obecnie mam sprany rudy tak co 3 miesiace chodze do fryzjera ale po miesiacu-poltora odwiezam je sobie szamponami szaponetkami itp
i teraz wlasnie nie wiem czy skusic sie na jakas farbe drogeryjna i czy jednak isc do tego fryzjera
ojj z tum rudym to juz tak jest co chwile trzeba odwiezac

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-03, 20:29   #1625
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
obecnie mam sprany rudy tak co 3 miesiace chodze do fryzjera ale po miesiacu-poltora odwiezam je sobie szamponami szaponetkami itp
i teraz wlasnie nie wiem czy skusic sie na jakas farbe drogeryjna i czy jednak isc do tego fryzjera
ojj z tum rudym to juz tak jest co chwile trzeba odwiezac
no tak z tymi rudymi to taki mankamencik wiecznie sie babrac z tymi farbami ale takie uroki
a odnosnie farb drogeryjnych to moze i warto sprobowac pewnie mniej kosztowny biznes tylko czy odcien znajdziesz i po u篡ciu b璠ziesz zadowolona hmm
a moze profesjonalne fryzjerkie tylko samemu
Stary 2010-10-03, 20:55   #1626
autodestrukcja84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

zrobi豉m tym br您em, przykry這 mi to rozjasnienie na d逝go軼i i ko鎍闚kach, to co by這 na czubku glowy rude to lekko prze鈍ituje, ale grunt 瞠 da si wyj軼 do ludzi;P

pewnie sie szybko bedzie tez wyp逝kiwac, wi璚 za miesi帷 powt鏎z i potem dam im spok鎩...

no i niestety do puki nie odrosn mi naturalne i nie zetne tego gdzie by這 rozjasnione to baj baj rudy ;(

ehhh...
autodestrukcja84 jest offline  
Stary 2010-10-03, 21:13   #1627
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka wiadomo嗆
s逝chajcie, a wiecie mo瞠 gdzie jeszcze mo積a kupi w warszawie farby palette p這mienny feniks? od d逝giego czasu malowa豉m ni w這sy, by豉m bardzo zadowolona, a tu mi wsz璠zie m闚i 瞠 wycofuj te farby teraz musia豉m kupi loreala, na moich w這sach efekt o wiele gorszy a i cena niepor闚nywalnie wi瘯sza..

W rossmanie widzia豉m
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-10-03, 23:40   #1628
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

sprawd te w Natura

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-04, 19:25   #1629
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Mnie te trzyma szale雟two farbowania co 21 dni
W豉郾ie po這篡豉m Majirel 7.44 na lekko sprany tycjan Chantala. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Wrzucam zdj璚ie. Jestem zadowolona z efektu. Po farbie Chantal, kolor mia豉m bardziej wyblak造, a na pocz徠ku zawsze by du穎 ciemniejszy. Dopiero kiedy farba troch si wyp逝ka豉, kolor by mniej wi璚ej taki, jak chcia豉m.
Po Majirel kolor by od razu taki jak mia by. Na zdj璚iu w這sy s po dw鏂h myciach, ale tu po farbowaniu by造 niemal identyczne. W這sy s w dobrej kondycji. Dodam tylko, 瞠 po farbowaniu nie myj w這s闚 szamponem. Dopiero podczas drugiego mycia u篡wam szamponu. Masek/od篡wek u篡wam zawsze.
Przypomn te, 瞠 mam w這sy po dekoloryzacji. Schodzi豉m z czarnego (kt鏎y pierwotnie, jak to w tej bajce bywa, mia by ciemnym br您em). Dekoloryzacja by豉 robiona 3 miesi帷e temu.
Podsumowuj帷, p鏦i co zostaj przy Majirel
siskath jest offline  
Stary 2010-10-04, 20:22   #1630
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

siskath
te jestem fank tego kolorku farbowa豉m ponad 2 lata

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-05, 19:37   #1631
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by這 ;]
Mam takie pytanko odno郾ie rudego, teraz mam taki dwumiesi璚zny sprany garnier i co jaki czas wal na to szampon koloryzuj帷y, bo nie chce mi si babra jako w farbie ostatnio .
I tak si zastanawiam czy by sobie nie sprawi jakiego chwilowego ciemnego br您u - tak mnie jako kusi ciemny kolor. Chcia豉m sobie przywali jak捷 szamponetk typu Delia albo Marion. Tak dla sprawdzenia jak b璠 wygl康a豉, bo z ciemnej farby wychodzi znowu nie chc. My郵icie, 瞠 to co da? Przyciemni mi si takie farbowane w這sy br您em? A je郵i tak - czy to mi potem zlezie ca趾iem, czy si wgryzie we w這sy?

trivial jest offline  
Stary 2010-10-05, 21:50   #1632
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by這 ;]
Mam takie pytanko odno郾ie rudego, teraz mam taki dwumiesi璚zny sprany garnier i co jaki czas wal na to szampon koloryzuj帷y, bo nie chce mi si babra jako w farbie ostatnio .
I tak si zastanawiam czy by sobie nie sprawi jakiego chwilowego ciemnego br您u - tak mnie jako kusi ciemny kolor. Chcia豉m sobie przywali jak捷 szamponetk typu Delia albo Marion. Tak dla sprawdzenia jak b璠 wygl康a豉, bo z ciemnej farby wychodzi znowu nie chc. My郵icie, 瞠 to co da? Przyciemni mi si takie farbowane w這sy br您em? A je郵i tak - czy to mi potem zlezie ca趾iem, czy si wgryzie we w這sy?
tak naprawd to nie wiadomo jak zareaguj twoje w這sy, wszystko zale篡 od porowato軼i w這sa oraz wyj軼iowego kolor - daj fotk

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-05, 22:17   #1633
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez trivial Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by這 ;]

saszetka pozostanie na wlosach mniej intensywna od farby czy szamponu , ale bedzie wymagac rozjasnienia
masz ochote byc brunetka to badz, ale pamietaj ze rudego 豉two nie odzyskasz-moim zdaniem-

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-05, 22:22   #1634
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

wklej foto jutro, bo z lamp to przek豉mane zdj璚ie.
w豉郾ie obawiam si tego, 瞠 to pozostanie dziadostwo. no nic. raz chc by blond, raz ciemna, a i tak najszcz窷liwsza jestem w rudym. ale w這sy mam takie zniszczone ju od tego farbowania a to, 瞠 s takie leciutkie i puszyste tylko pot璕uje wra瞠nie. nic mi ju na to nie pomaga ;/

trivial jest offline  
Stary 2010-10-05, 22:48   #1635
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

W豉郾ie 鈍ie穎 po farbowaniu Vitality's 8.44.
Wra瞠nia:
- bardzo dobrze z豉pa這 odrost oraz ciemniejsze w這ski po ostatnim farbowaniu (tylko 6% utleniacz Vitalitysa),
- fantastyczny kolorek - w豉郾ie taki lubi i chyba d逝瞠j przy nim zostan, taki jasny rudo z這ty ale intensywny (absolutnie nie marchewka).
-w這sy w dobrym stanie, po zmyciu farby nie pl帷z si a to za spraw olejku.
- smrodzik amoniaku mniej wyczuwalny ni w innych.
-fajna konsystencja (podobna jak w Majirel)

Jednym s這wem jestem bardzo mi這 zaskoczona bo w豉軼iwie pierwszy raz uzyska豉m kolor kt鏎y chcia豉m.
Zobacz jak b璠zie si wyp逝kiwa i zdam relacj.

Kolor mniej wi璚ej jak na fotce znalzionej w necie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-06, 13:54   #1636
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie 鈍ie穎 po farbowaniu Vitality's 8.44.
Wra瞠nia:
- bardzo dobrze z豉pa這 odrost oraz ciemniejsze w這ski po ostatnim farbowaniu (tylko 6% utleniacz Vitalitysa),
- fantastyczny kolorek - w豉郾ie taki lubi i chyba d逝瞠j przy nim zostan, taki jasny rudo z這ty ale intensywny (absolutnie nie marchewka).
-w這sy w dobrym stanie, po zmyciu farby nie pl帷z si a to za spraw olejku.
- smrodzik amoniaku mniej wyczuwalny ni w innych.
-fajna konsystencja (podobna jak w Majirel)

Jednym s這wem jestem bardzo mi這 zaskoczona bo w豉軼iwie pierwszy raz uzyska豉m kolor kt鏎y chcia豉m.
Zobacz jak b璠zie si wyp逝kiwa i zdam relacj.

Kolor mniej wi璚ej jak na fotce znalzionej w necie
To super 瞠 jeste zadowolona!
Chcemy zdj璚ie, chcemy zdj璚ie!!!
Stary 2010-10-06, 15:32   #1637
leila_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

Hej dziewczyny!
Przeczyta豉m znaczn cz窷 tego w徠ku, przeszuka豉m go, no i tylko mam pytanie, na kt鏎e nie znalaz豉m odpowiedzi...
Wiem, 瞠 mo積a miesza farby tej samej firmy (i ten sam typ), sama tak robi aktualnie.
Nied逝go b璠 robi豉 jednak rude w這sy, i my郵a豉m, 瞠by pomiesza P這mienn Iskr Joanny z Czerwon porzeczk - 瞠by by造 troszk mniej pomara鎍zowe, bo to jest raczej m鎩 odcie. Nie wiem jednak jakie utleniacze maj te dwie farby - je郵i tyle samo % to ju wiem co robi, co jednak je郵i maj r騜ne? Mo積a miesza? Kt鏎ego wtedy u篡?
Ew. czy znacie jak捷 farb dost瘼n w zwyk造ch sklepach i nie jako kosmicznie drog, dzi瘯i kt鏎ej uzyska豉bym w這sy w b. intensywnym kolorze, ale nie pomara鎍zowe, bardziej mo瞠 troch kasztanowe? Co mo瞠 troch jak Ashlee Simpson, wa趾owanej tutaj jak zauwa篡豉m, ale jednak znacznie intensywniejsze? Mo瞠 co bardziej takiego jak tu: http://republika.pl/blog_uy_4700403/...ss_hogwart.jpg (ale tu jednak zbyt fioletowe).
Jestem w kropce!

W gr wchodz jakie garniery, Joanny itp w豉郾ie, w zasadzie kolory mog pomiesza (je郵i si dowiem co zrobi gdy utleniacze si r騜ni ), ale mo瞠 przychodzi Wam co do g這wy?

I jeszcze jedno pytanie - odbarwiam w這sy z ciemno br您owych w domu, ju to robi豉m kiedy i wysz這 ok, ale nie zamierza豉m k豉嗆 rudo軼i - b璠 mia豉 ca貫 w這sy od ciemnego blondu do rudawego br您u zapewne, i to mnie nie martwi, jednak boj si o odrosty - nie b璠 du瞠, ale one odbarwi si pewnie na platyn. Czy farba mi to jako w miar r闚no z豉pie - tj, 瞠by odrosty nie by造 straszn 瘸r闚, a reszta spokojniejsza?
Ew. gdzie czyta豉m, w tym w徠ku oczywi軼ie, 瞠 pod tym wzgl璠em dobrze sprawdza豉 si Joanna. Je郵i jej u篡j, to nie spodziewa si tragedii?
I jeszcze jedno, czego nie szuka豉m, wi璚 mo瞠 ju by豉 odpowied na to pytanie - moje w這sy to taki 鈔edni br您 - czy taka iskra go rozja郾i, je郵i b璠 w przysz這軼i robi ni odrosty?

Dzi瘯i wielkie z g鏎y za pomoc.

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-10-06 o 15:40
leila_ jest offline  
Stary 2010-10-06, 15:48   #1638
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez leila_ Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
Przeczyta豉m znaczn cz窷 tego w徠ku, przeszuka豉m go, no i tylko mam pytanie, na kt鏎e nie znalaz豉m odpowiedzi...
Wiem, 瞠 mo積a miesza farby tej samej firmy (i ten sam typ), sama tak robi aktualnie.
Nied逝go b璠 robi豉 jednak rude w這sy, i my郵a豉m, 瞠by pomiesza P這mienn Iskr Joanny z Czerwon porzeczk - 瞠by by造 troszk mniej pomara鎍zowe, bo to jest raczej m鎩 odcie. Nie wiem jednak jakie utleniacze maj te dwie farby - je郵i tyle samo % to ju wiem co robi, co jednak je郵i maj r騜ne? Mo積a miesza? Kt鏎ego wtedy u篡?
Ew. czy znacie jak捷 farb dost瘼n w zwyk造ch sklepach i nie jako kosmicznie drog, dzi瘯i kt鏎ej uzyska豉bym w這sy w b. intensywnym kolorze, ale nie pomara鎍zowe, bardziej mo瞠 troch kasztanowe? Co mo瞠 troch jak Ashlee Simpson, wa趾owanej tutaj jak zauwa篡豉m, ale jednak znacznie intensywniejsze? Mo瞠 co bardziej takiego jak tu: http://republika.pl/blog_uy_4700403/...ss_hogwart.jpg

W gr wchodz jakie garniery, Joanny itp w豉郾ie, w zasadzie kolory mog pomiesza (je郵i si dowiem co zrobi gdy utleniacze si r騜ni , ale mo瞠 przychodzi Wam co do g這wy?

I jeszcze jedno pytanie - odbarwiam w這sy z ciemno br您owych w domu, ju to robi豉m kiedy i wysz這 ok, ale nie zamierza豉m k豉嗆 rudo軼i - b璠 mia豉 ca貫 w這sy od ciemnego blondu do rudawego br您u zapewne, i to mnie nie martwi, jednak boj si o odrosty - nie b璠 du瞠, ale one odbarwi si pewnie na platyn. Czy farba mi to jako w miar r闚no z豉pie - tj, 瞠by odrosty nie by造 straszn 瘸r闚, a reszta spokojniejsza?
Ew. gdzie czyta豉m, w tym w徠ku oczywi軼ie, 瞠 pod tym wzgl璠em dobrze sprawdza豉 si Joanna. Je郵i jej u篡j, to nie spodziewa si tragedii?
I jeszcze jedno, czego nie szuka豉m, wi璚 mo瞠 ju by豉 odpowied na to pytanie - moje w這sy to taki 鈔edni br您 - czy taka iskra go rozja郾i, je郵i b璠 w przysz這軼i robi ni odrosty?

Dzi瘯i wielkie z g鏎y za pomoc.
A wi璚 tak:
a) je郵i farby maj r騜ne utleniacze to albo mo積a je pomiesza (6+9=15:2=7,5%) albo poprostu kupujesz w sklepie fryzjerskim utleniacz jaki chcesz i ju.
b) P這mienna Iskra z Czerwon Porzeczk da za...軼ie czerwone w這sy, jak ogie. Nie wiem, czy to dobry pomys.
c) kolor jak na zdj璚iu da bardziej G喚boki Burgund+S這dkie Cappuccino albo jak ju koniecznie to Porzeczka z czym ciemniejszym - mo瞠 Dziki Kasztan albo Orzechowy Br您. poni瞠j masz wklejone farby Joanny, mo瞠sz por闚na.
d) zawsze, ale to zawsze r鏏 pr鏏k na kosmyku, szczeg鏊nie przy nowym kolorze albo mieszance.
e) przy 軼iganiu koloru nie nak豉daj rozja郾iacza od sk鏎y, tylko od momentu gdzie jest farba.

[IMG]http://***********/i/c_big613205.jpg[/IMG]
Stary 2010-10-06, 16:33   #1639
leila_
Raczkowanie

Dzieki za odpowiedz
Mam odrosty ok 0,5 cm, trudno na nie nie nalozyc.
Czerwona porzeczka na tych zdjeciach ktore dalas wyglada zupelnie inaczej niz ta na tych nowych opakowaniach - nie troche inaczej, jak to bywa z opakowaniami, tylko jak zupelnie inny kolor, ta z nowych wyglada tak jak w zalaczniku. Chociaz nazwa faktycznie bardziej pasuje do tego co pokazalas...
Boje sie, ze kolor wyjdzie mi za ciemny, wiem, ze mam zrobic probke, ale tez nie chce kupic 5 farb - po prostu nie mam tylu pieniedzy
Ew. moze zrobie po prostu iskra, ale boje sie, ze wyjdzie zbyt pomaranczowa... Kolor bedzie z pewnoscia piekny, ale boje sie, ze nie do mnie.
Nie wiem co zrobic, jak cos to moze znajde jakis gotowy odcien ktory mi sie spodoba, tylko oby farba nie okazala sie jakas beznadziejna...
Garnier 100% color slyszalam, ze jest strasznie nietrwaly, ale widze, ze go uzywacie, czyzby rudosci nie byly mniej trwale od tych z innych farb?

Edit: bo te porzeczke z nowych opakowan z iskra z nowych to bym mieszala w sumie dosc smialo, ale faktycznie, jak widze te stare...

Edit2: Moze iskra z dojrzala wisnia?

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:36
leila_ jest offline  
Stary 2010-10-06, 17:08   #1640
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez leila_ Poka wiadomo嗆
.....
Garnier 100% color slyszalam, ze jest strasznie nietrwaly, ale widze, ze go uzywacie, czyzby rudosci nie byly mniej trwale od tych z innych farb?

Edit: bo te porzeczke z nowych opakowan z iskra z nowych to bym mieszala w sumie dosc smialo, ale faktycznie, jak widze te stare...

Edit2: Moze iskra z dojrzala wisnia?
Rudo軼i zazwyczaj s jeszcze mniej trwa貫 od innych kolor闚...

Iskra wyjdzie Ci do嗆 pomara鎍zowa. A twoje w這sy po 軼i庵ni璚iu koloru b璠 ju mia造 bardzo du穎 ciep貫go odcienia, bo pewnie od 鄴速ego blondu do ciemnego pomara鎍zu.
Mo瞠 uwa瘸j w trakcie dzia豉nia rozja郾iacza, 瞠by nie zej嗆 poni瞠j ciemnego rudego. Wtedy jak dasz jak捷 "wystrza這w" farb to a takiej 瘸r闚y nie b璠zie jak na jasno-pomara鎍zowym.
Ja bym by豉 bardziej za pomieszaniem z jakim "normalnym" kolorem typu 鈔edni blond, bo to stonuje baz po 軼i庵aniu koloru.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-06 o 17:09
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-10-06, 17:20   #1641
leila_
Raczkowanie

Gdy wcze郾iej 軼i庵a豉m kolor, to moje w這sy by造 od jasnego, jasnego blondu do ciemnobr您owego z rudawym odcieniem, wi璚 a tak kiepsko by nie powinno.

Wiem, wiem, 瞠 trzymaj si kr鏂ej, chodzi mi o to, 瞠 s造sza豉m o 100% color, 瞠 jest do嗆 nietrwa造 - ale nie wiem czy tyczy si to np br您闚 itp, czy wszystkich kolor闚 - bo mo瞠 rudo軼i s tak samo nietrwa貫 jak ka盥ej innej farby?
A np. podoba mi si ten kolor: http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-28041-big.jpg Troch nie rudy ale bym go rozwa瘸豉.

S康z, 瞠 pomieszanie ze 鈔ednim blondem mog這by by pi瘯ne - ja si po prostu boj czy to dla mnie. Z drugiej strony, nie zrobi - nie przekonam si, zawsze mog p騧niej co zmieni.
leila_ jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:08   #1642
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Matrix soRED na g這wie ζdny wyszed, ale jednak ma cos z czerwonego. Baaardzo podobnie wychodzi jak color touch Taka mega 瘸r闚a Podobuje mi si. B璠e meldowa jak si b璠zie sp逝kiwa...

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:35   #1643
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Matrix soRED na g這wie ζdny wyszed, ale jednak ma cos z czerwonego. Baaardzo podobnie wychodzi jak color touch Taka mega 瘸r闚a Podobuje mi si. B璠e meldowa jak si b璠zie sp逝kiwa...

no to fajnie, a jak stan w這sk闚? kiedy u篡豉m wella touch 7.43 i wyszed te czerwony...teraz znalaz豉m ten m鎩 rudy i b璠 si trzymac.....ostatnio wyczyta豉m 瞠 jak kto farbuje w這sy na rozja郾iane to najlepiej 1:1 + 3% (normalnie na odrost 1:1.5 +6%)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:52   #1644
agusiaki
Rozeznanie

Stan w這s闚 bez zastrze瞠 (chocia to sie oka瞠, bo wg moich obserwacji stan w這s闚 po farbie mo積a ocenic dopiero po kilku myciach), farba 豉dnie pachnie tymi olejkami. Troch ma za rzadk konsystencj jak dla mnie, ale da這 si na這篡 i nic czerwone nie jest
Ja te z colour touch'a robi豉m 7:43 i jeszcze jednym odcieniem z ko鎍闚ka 44... czyba 88:44. Oba czerwone na wej軼iu, ale wyp逝kiwa這 sie to, tylko nie tak jak ja lubi. Zobaczymy jak bedzie z tym.

A gdzie znalaz豉s info, 瞠 na odrost trzeba robi 1:1,5?? Ja zawsze robi 1:1 +6% a na d逝go嗆 1:1+3%...

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:59   #1645
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Stan w這s闚 bez zastrze瞠 (chocia to sie oka瞠, bo wg moich obserwacji stan w這s闚 po farbie mo積a ocenic dopiero po kilku myciach), farba 豉dnie pachnie tymi olejkami. Troch ma za rzadk konsystencj jak dla mnie, ale da這 si na這篡 i nic czerwone nie jest
Ja te z colour touch'a robi豉m 7:43 i jeszcze jednym odcieniem z ko鎍闚ka 44... czyba 88:44. Oba czerwone na wej軼iu, ale wyp逝kiwa這 sie to, tylko nie tak jak ja lubi. Zobaczymy jak bedzie z tym.

A gdzie znalaz豉s info, 瞠 na odrost trzeba robi 1:1,5?? Ja zawsze robi 1:1 +6% a na d逝go嗆 1:1+3%...
Mam tak ksi捫eczk Vitality's
normalnie rozrabia si 1:1.5 +6%(wi瘯szo嗆 farb w豉郾ie w takich proporcjach si rozrabia)
a na rozja郾iane zalecaj 1:1+3%
na 30% siwych 1:1+6%

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-06, 21:02   #1646
agusiaki
Rozeznanie

Wi瘯szo軼 farb w豉郾ie rozrabia si 1:1 (chantal, wella, loreal, matrix...). W ka盥ym razie mi 1:1 chwyta elegancko

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-06, 21:11   #1647
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Wi瘯szo軼 farb w豉郾ie rozrabia si 1:1 (chantal, wella, loreal, matrix...). W ka盥ym razie mi 1:1 chwyta elegancko
np:
Majirel, Revlon,Vitalitys 1:1.5
Artego 1:1
Framessi, Lecher 1:2

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-06, 23:36   #1648
agusiaki
Rozeznanie

Prezentuj Matrix soColor soRED SR-C

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-07, 00:08   #1649
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

ajajajaja ladny!
wlasnie przymierzam sie do zakupy tego ewentualnie majirel 7.4
aaalina jest offline  
Stary 2010-10-07, 00:42   #1650
agusiaki
Rozeznanie

Daj znac czy uda Ci si gdzies upolowa 7.40. Ja te kiedy zapatrzy豉m si na ten kolorek, ale wyprowadzili go z produkcji i nigdzie nie dosta豉m A najgorsze by這 to, 瞠 do tej my郵i dojrzewa豉m chyba ze 4 mc na ten bardzo 篡wy (jak mi si wtedy wydawa這) odcie. Jak ju si odwa篡豉m to nigdzie go nie by這 a w hutrowni mnie o鈍iecili dlaczego

agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.