Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-10-14, 16:11   #1711
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

kathy tak kombinuje z tym lecherem, o ktorym pisalas, ciekawa jestem czy na takiej marchewie nie bedzie widac bardzo szybko odrostow, bo moje kasztanowe sa dosc intensywne i nie lubie tego efektu
i tak sie skusze

wczoraj mialam ochote kombinowac z kolorem, a poniewaz nie udalo sie farbowac to do maski z lechera dodalam kwas hialuronowy i musze przyznac, ze efekt calkiem przyjemny, nastepnym razem skusze sie na dodatek gliceryny

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-14, 19:08   #1712
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Dziewczyny - wklejam dzisiaj moj fotk ,,Vitality's 8.44,, po 4 myciach - po farbowaniu by bardziej pomara鎍zowy, ale prawie to samo. To 鈍iat這 troch przek豉muje - w這sy s bardziej rudeeee

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-10-14 o 19:09
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-14, 21:23   #1713
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

Dziewczyny, ja sie chyba powt鏎z ale czy uzywala ktoras z was farby z mariona w odcienku miedz?
bo ja uzywalam szamponetek i szampony tej firmy w tym odcieni i wlasnie ciekawa jestem jak to wychodzi z farba
jak z trwaloscia koloru, kondycja wlosa no i kolorkiem
pomoze ktos?

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-14, 22:39   #1714
201608170918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 422

Hej,
zakupi豉m farb chantala + mixton pomara鎍zowy i w sobot wielkie farbowanie Jako ze to m鎩 pierwszy raz w farbami antydrogeryjnymi mam pytanie: ile czasu mam trzyma farb na g這wie? 30 min wystarczy?
201608170918 jest offline  
Stary 2010-10-14, 23:54   #1715
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez Sehmet Poka wiadomo嗆
Hej,
zakupi豉m farb chantala + mixton pomara鎍zowy i w sobot wielkie farbowanie Jako ze to m鎩 pierwszy raz w farbami antydrogeryjnymi mam pytanie: ile czasu mam trzyma farb na g這wie? 30 min wystarczy?
Powinno by na ulotce. Zazwyczaj to 35min, ale pewnie zale篡 od firmy.
Stary 2010-10-15, 09:53   #1716
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Powinno by na ulotce. Zazwyczaj to 35min, ale pewnie zale篡 od firmy.
Pi瘯ne te dwa kolorki , kt鏎e wstawi豉 na w徠ku o farbach. Takie 篡we. Fakt faktem,瞠 masz te g瘰te ,zadbane w這ski.
Jaki masz kolor oczu? Pasuje taka rudo嗆 do niebieskich? Zastanawiam si nad tym kolorem, ale si boj,瞠 moja cera b璠zie ziemista i bezbarwna przy tym odcieniu.
majreg jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:51   #1717
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne te dwa kolorki , kt鏎e wstawi豉 na w徠ku o farbach. Takie 篡we. Fakt faktem,瞠 masz te g瘰te ,zadbane w這ski.
Jaki masz kolor oczu? Pasuje taka rudo嗆 do niebieskich? Zastanawiam si nad tym kolorem, ale si boj,瞠 moja cera b璠zie ziemista i bezbarwna przy tym odcieniu.
Dzi瘯i!
Ja mam oczy piwne z zielonkawo-miodowym odcieniem. Jestem rudaskiem z natury, naturalne mam brazowy kasztan. I mam piegi.

My郵 jednak, 瞠 do niebieskich oczu to jak najbardziej pasuje , daje super efekt, 豉dniejszy ni do br您owych. Mo瞠sz zrobi "pr鏏" zak豉daj帷 co pomara鎍zowego ko這 twarzy (ale nie 瘸r闚iasty). Je郵i Ci 豉dnie, to w rudych w這sach te b璠zie 豉dnie bo to w ko鎍u odcie pomara鎍zowego .
Stary 2010-10-15, 12:59   #1718
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

nie wiem czy u篡wacie ale moim zdaniem dla rudzielc闚 bardzo pasuje kolorek tzw ,,brudny r騜,, ja uwielbiam, uwielbiam te szaro軼i (ponoc zupe軟ie nie moja gama kolorystyczna) - a wam jakie kolorki pasuj? (dodam 瞠 oczy bursztynowe)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-15, 14:24   #1719
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Sehmet Poka wiadomo嗆
Hej,
Ja chantala trzyma豉m 45 min, 瞠by wyr闚nac kolorek i w這som to nie szkodzi. Zale篡 z jakich w這s闚 robisz rudo嗆. Jak z ciemniejszych lub masz nier闚ny kolor to lepiej przytrzyma nieco d逝瞠j, 瞠by odpowiednio chwyci造 na ca貫j d逝go軼i

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
nie wiem czy u篡wacie ale moim zdaniem dla rudzielc闚 bardzo pasuje kolorek tzw ,,brudny r騜,, ja uwielbiam, uwielbiam te szaro軼i (ponoc zupe軟ie nie moja gama kolorystyczna) - a wam jakie kolorki pasuj? (dodam 瞠 oczy bursztynowe)
Ja maj帷 rude wlosy wystrzegam sie r騜u w jakiejkolwiek postaci. z moim 篡wym odcieniem pomara鎍zy gryzie sie bardzo. Jednak gdy mia豉m ciemny rudy (w豉軼iwie to juz bardziej br您) to brudny r騜 kr鏊owa
Teraz pozostaje w odcieniach granatu (kt鏎y cudnie sie komponuje z intensywnym odcieniem rudo軼i), turkus, ciemna ziele, be i szaro軼i (podobno do mojego typu urody zupe軟ie nie pasuje, a jednak wygl康a fajnie )

Wynalaz豉m nowy kolorek dla siebie Luo Color odcie 7:40
Musze przyzna, 瞠 jest zblizony do 7:40 z Majirela. Spr鏏uj go, bo skoro majirel wycofa 7:40 to nawet je郵i jeszcze gdzies jest to za chwile nie b璠zie go wcale. A Luo nie wycofuje na razie. A na matrixa jestem tak wkurzona, 瞠 Po drugim myciu mam jeszcze kolor tylko na grzywce, kawa趾ami na odro軼ie (ale nie na ca造m!!) i od spodu przy karku na ca貫j d逝go軼i Masakra polska farb Matrix socolor! Wygl康am jak czubek Nigdy wi璚ej rudo軼i z matrixa.
Pierwsze zdj璚ie to zaraz po farbie, a dwa nast瘼ne po dw鏂h myciach w這s闚

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-15 o 14:41
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-15, 15:08   #1720
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

agusiaki->> no rzeczywi軼ie ten 郵iczny kolorek spra si w ekspresowym tempie... ale nie jest 幢e g這wa do g鏎y
Veronic jest offline  
Stary 2010-10-15, 15:16   #1721
agusiaki
Rozeznanie

Kochana, jest fatalnie. Na zdj璚iach wygl康a to nie tak 幢e, ale w rzeczywisto軼i grzywka i troche odrostu jest intensywna i czerwona a reszta taka szaro-buro ruda. Nigdy jeszcze nie mia豉m az takiej r騜nicy, po 瘸dnej farbie. A to dopiero 2 mycia. Co b璠zie za 2 tygodnie?? Chyba nast瘼ne farbowanie b璠zie szybsze ni my郵a豉m

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-15, 18:57   #1722
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Wynalaz豉m nowy kolorek dla siebie Luo Color odcie 7:40
Musze przyzna, 瞠 jest zblizony do 7:40 z Majirela. Spr鏏uj go, bo skoro majirel wycofa 7:40 to nawet je郵i jeszcze gdzies jest to za chwile nie b璠zie go wcale. A Luo nie wycofuje na razie. A na matrixa jestem tak wkurzona, 瞠 Po drugim myciu mam jeszcze kolor tylko na grzywce, kawa趾ami na odro軼ie (ale nie na ca造m!!) i od spodu przy karku na ca貫j d逝go軼i Masakra polska farb Matrix socolor! Wygl康am jak czubek Nigdy wi璚ej rudo軼i z matrixa.
Pierwsze zdj璚ie to zaraz po farbie, a dwa nast瘼ne po dw鏂h myciach w這s闚 [/QUOTE]

Agusiaki

poczytaj please o luo color zanim zakupisz, z tego co wiem na ten temat to:
1. woda 7.5 %
2. eksponuje naturalnie refleksy (chyba za dobrze nie pokrywa skoro wida naturalne refleksy np. s這neczne)
3. Pami皻am 瞠 w hurtowni jak ogl康a豉m palet to te mi si zachcia這 ale jednak odradzali t farb na moje ju farbowane w這sy, twierdz帷 瞠 ta farba lepiej si spisuje na w這sach kt鏎e s bardzie dziewicze ni farbowane.
4. Znam dziewczyn kt鏎a mia豉 rudo嗆 z Luo, bardzo sprany rudy (niestety) kobitka twierdzi豉 瞠 intensywno軼 koloru by豉 bardzo kr鏒ko.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-15, 19:19   #1723
julianna-p
Wtajemniczenie

wiec tak kathy sliczny kolor i ten skret

coco gdzie mozna zobaczyc te Twoje wloski, bo nie widze

agusiaki ja bym chyba farbowala i to szybko, nie wiem moze w weekend umyj kilka razy sama grzywke np, a jak sie wyrowna to szybko bym farbowala, bo nie wroze temu kolorowi dobrze. to tylko moje zdanie, ale hmm po tym co widzialam u Ciebie i tej drugiej Wizazanki tubka matrixa, ktora u mnie lezy na polce nadal tam pozostanie

meadow slicznie

co do kolorow, to jak agusiaki kolory staram sie dobierac w zaleznosci od odcienia wlosow.
brudny roz jest piekny i to co dla mnie wazne czesto usuwa efekt zmeczenia i do mnie pasuje
nie lubie r霩u u siebie w duzych ilosciach, ani tzw. malinowego
agusiaki jakim cudem granat Ci sie nie gryzie z ostrym kolorem wlosow?? ja w zeszlm roku kupilam granatowy eyeliner (piekny) i po pierwsze dodal mi piegow ( no to moze dobrze nawet), ale po drugie dawal wlasnie krzykliwy efekt
chociaz moze sie przekonam bo czas dla mnie na zmiane stylu

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:50   #1724
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

Czy firma z kt鏎ej jest utleniacz ma jakies znaczenie?? Tzn czy efekt jest gorszy je郵i np u篡je farbe z Vitality a utleniacz np z Chantala??
Nie widze nigdzie wody do Vitality kt鏎a nie by豉by o pojemnosci 1 litra, wiec zastanawiam sie czy moge kupic mniejsza pojemnosc ale innej firmy? R騜nie pisz i juz sama nie wiem. Nie chce narazie kupowa litrowej butli bo nie wiem jak bede czu豉 sie w rudym kolorze i moze sie okaza 瞠 sie zmarnuje. A je郵i wr鏂e do obecnego koloru to mam ulubion farbe drogeryjn i utleniacz nie bedzie mi potrzebny.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-10-15, 22:48   #1725
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
wiec tak kathy sliczny kolor i ten skret

coco gdzie mozna zobaczyc te Twoje wloski, bo nie widze

agusiaki ja bym chyba farbowala i to szybko, nie wiem moze w weekend umyj kilka razy sama grzywke np, a jak sie wyrowna to szybko bym farbowala, bo nie wroze temu kolorowi dobrze. to tylko moje zdanie, ale hmm po tym co widzialam u Ciebie i tej drugiej Wizazanki tubka matrixa, ktora u mnie lezy na polce nadal tam pozostanie

meadow slicznie

co do kolorow, to jak agusiaki kolory staram sie dobierac w zaleznosci od odcienia wlosow.
brudny roz jest piekny i to co dla mnie wazne czesto usuwa efekt zmeczenia i do mnie pasuje
agusiaki jakim cudem granat Ci sie nie gryzie z ostrym kolorem wlosow?? ja w zeszlm roku kupilam granatowy eyeliner (piekny) i po pierwsze dodal mi piegow ( no to moze dobrze nawet), ale po drugie dawal wlasnie krzykliwy efekt
.

Moja czupryna: post 1637 na str 55.
Albo tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=9 post 244

Kathy ma 鈍ietne w這sy, te bym chcia豉 kr璚one...

Co do Agusiaki - to: "a nie m闚i豉m" gdzie wcze郾iej 瞠 Matrix to badziewie

Co do kolor闚 to ja ju sama nie wiem. Cz瘰to wydaje mi si, 瞠 co pasuje a potem nie lubi nosi.
Mi granat pasuje ale w ubraniu, nie makija. I to musi by rasowy, ciemny, marynarski granat, bro Bo瞠 modrakowy. W og鏊e 豉dnie mi w marynarskim stylu.
R騜 - niet. Chyba w 瘸dnej formie. Ale jak mia豉m kiedy blond (tak, tak) to lubi豉m.
Pasuj mi niekt鏎e odcienie fioletu - 郵iwka, wrzos - te cieplejsze.
No i wszelkie kremy, 鄉ietanki, ecru etc. Oraz zielone - butelkowy, groszkowy, "starej" trawy.
Raczej wszystko kolory troch stonowane, nie czyste.

A tak w og鏊e to zapraszam na w徠ek o kolorach dla rudych:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=8072
s tam zdj璚ia, przyk豉dy. Dodajcie swoje pomys造 i przyk豉dy!

.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
...chociaz moze sie przekonam bo czas dla mnie na zmiane stylu
A jaki jest tw鎩 styl?

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-15 o 22:45
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-10-15, 22:54   #1726
julianna-p
Wtajemniczenie

coco piekne wlosy
do kolorow to u mnie jeszcze przejdzie jasna szarosc, ale tylko delikatna, niemal niewidoczna

hmm no wlasnie problem w tym, ze stracilam styl. duzo klopoow, zmian i obudzilam sie hmm innym czlowiekiem. pod pewnymi wzgledami zyskalam np. tracac zamilowanie z lat nastoletnich do glanow itp., ale... no wlasnie chcac sie przystosowac wtopilam sie w tlum tracac indywidualnosc. i teraz mam styl najczesciej bez stylu. owszem ubieram sie w dobrych sklepach itp, ale zgubilam swoj idywidualizm, mniej sie maluje ( czesto wcale), przestalam nosic bizuterie, ktorej nosilam mnostwo. szukam nowego stylu bo mam wrazenie, ze czesto ubieram sie jak szacowna pani conajmniej 35 + albo zupelnie nijak

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-10-15 o 23:29
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-15, 23:26   #1727
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
coco piekne wlosy
do kolorow to u mnie jeszcze przejdzie jasna szarosc, ale tylko delikatna, niemal niewidoczna
Dzi瘯i
No, szary to zdradliwy kolor. Mi te nie ka盥y pasuje.

Ale co mnie straaaasznie wkurza, to sklepy i ich g逝pie 鈍iat這, kt鏎e zmienia kolory, 瞠 jak si wyjdzie na zewn徠rz to s czasem zupe軟ie inne. No i inaczej si w nich wygl康a. Tak ostatnio kupi豉m zielony sweter w centrum handlowym. W sklepie kolor by o wiele 豉dniejszy ni w rzeczywisto軼i.
Stary 2010-10-16, 14:07   #1728
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

No w豉郾ie kotek, granat musi by odpowiedni. I ja tak jak coco nie stosuje go raczej w makija簑, bo efekt mam podobny do Twojego Za to w ubiorze stonowany ciemny granat jak najbardziej. Czasem nawet podchodz帷y pod chabrowy daje rad
No i coco mi uprzytomni豉, 瞠 ja tez mi逝j si w fioletach 奸iwkowych g堯wnie. Z granatami sie dogaduj i z turkusem moj mi這軼i.
A co do matrixa macie racj. B璠 za rad Julianny my豉 sam grzywk

Aaaa i Julianna - ja tez si ma這 maluj przez 2 ostatnie lata. Zdaje mnie si, 瞠 to si nazywa dojrza這嗆 te Pi瘯na jestem z natury to co sie b璠e malowac nie?

kathy - dzi瘯i za opini o Luo. Poczytam o tej farbce troche najpierw, bo juz sie zniech璚i豉m. Tylko ten odcie nie mo瞠 mi wyj軼 z g這wy!!

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-16 o 15:31
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-16, 18:02   #1729
julianna-p
Wtajemniczenie

coco oswietlenie sklepow to porazka. w niektorych wygladam ok ( reserved), ale w innych ... masakra. czlowiek patrzy na siebie i nie wie czy najpierw tuszowac cienie pod oczami czy w ogole rzucac ciuchy i uciekac z krzykiem. osobiscie nie znosze dobierac kolorowki w super pharmie -potwornie przeklamuja kolory. a co do zieleni to zauwazylas, ze zawsze wyglada inaczej poza sklepem??
zreszta hitem bylo jak bylam z moja Mama w jakiejs sieciowce i uradowana rodzicielka kupila sobie sliczna dopasowana spodniczke w pudrowym, bladym rozu... coz jakiez bylo jej zdziwienie gdy na dworze okazala sie szarawa biela

agusiaki tylko nie przestrasz moimi pomyslami TZ-ta

co do fioletu to tez go lubie, nawet na tyle by miec tatuaz w tym kolorze

a co braku make upu to u mnie raczej objaw rezygnacji/slad po przejsciach bo brak makijazu ewidentnie nie lezy w mojej naturze

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:09
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-16, 19:39   #1730
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Bez makija簑 nie ruszam si z domu...odrobina podk豉du, cienie do oczu raczej kolory ziemi (br您y, szaro軼i) czasami ciemny fiolet lub ziele - mocno wytuszowane rz瘰y, i jasny b造szczyk be穎wy r騜. Ostatnio ca趾iem zrezygnowa豉m z pudru przesta豉m te malowa paznokcie bo strasznie si rozdwajaj. No i waruj na temat torebek...

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Czy firma z kt鏎ej jest utleniacz ma jakies znaczenie?? Tzn czy efekt jest gorszy je郵i np u篡je farbe z Vitality a utleniacz np z Chantala??
Nie widze nigdzie wody do Vitality kt鏎a nie by豉by o pojemnosci 1 litra, wiec zastanawiam sie czy moge kupic mniejsza pojemnosc ale innej firmy? R騜nie pisz i juz sama nie wiem. Nie chce narazie kupowa litrowej butli bo nie wiem jak bede czu豉 sie w rudym kolorze i moze sie okaza 瞠 sie zmarnuje. A je郵i wr鏂e do obecnego koloru to mam ulubion farbe drogeryjn i utleniacz nie bedzie mi potrzebny.
latami tak robi豉m kupuj帷 farb Majirel i utleniacz Profi,
teraz u篡wam Vitality's i mam utleniacz tej samej firmy (bardzo 豉dnie pachnie kokosem), wi璚 chyba nic si nie stanie jak u篡jesz Chantela.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-16, 20:10   #1731
siulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 674
GG do siulka

Witajcie rudzielce

Prze篡豉m katastrof i pisz ku przestrodze!
Mia豉m pi瘯ne rude w這sy, przyszed czas farbowania odrost闚 i wybra豉m si do drogerii po farb...
Zakupi豉m Garnier Color Naturals - P這mienna Purpura 562 - chcia豉m troszk przyciemni moje rudzielce, bo wyja郾ia造 po lecie, a na opakowaniu pani mia豉 takie ciemnorude w這sy...
I c騜 mi z tego wysz這... Czerwie wpadaj帷a w jak捷 dziwn ober篡n...
Prawdopodobnie kolor na opakowaniu mnie zmyli, bo istnieje mo磧iwo嗆, 瞠 trafi這 mi si jakie bardziej wyblak貫 czy trefne pude趾o, bo jak tak patrz na internecie to ten kolor na pude趾u wygl康a rzeczywi軼ie podobnie do tego co mi wysz這 na g這wie... W ka盥ym razie dla rudzielc闚 nie polecam... Nie chc teraz robi dekoloryzacji, bo przesz豉m jedn w maju, aby zosta rudzielcem i kolejna zniszczy bardzo moje w這sy...
Nie wiem jak to teraz spior... fryzjerka doradzi豉 mi szampony przeciw逝pie穎we wi璚 od tego zaczn, aby powr鏂i do moich rudzielc闚...

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-10-16 o 20:13
siulka jest offline  
Stary 2010-10-16, 20:26   #1732
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siulka Poka wiadomo嗆
Witajcie rudzielce

Prze篡豉m katastrof i pisz ku przestrodze!
Mia豉m pi瘯ne rude w這sy, przyszed czas farbowania odrost闚 i wybra豉m si do drogerii po farb...
Zakupi豉m Garnier Color Naturals - P這mienna Purpura 562 - chcia豉m troszk przyciemni moje rudzielce, bo wyja郾ia造 po lecie, a na opakowaniu pani mia豉 takie ciemnorude w這sy...
I c騜 mi z tego wysz這... Czerwie wpadaj帷a w jak捷 dziwn ober篡n...
Prawdopodobnie kolor na opakowaniu mnie zmyli, bo istnieje mo磧iwo嗆, 瞠 trafi這 mi si jakie bardziej wyblak貫 czy trefne pude趾o, bo jak tak patrz na internecie to ten kolor na pude趾u wygl康a rzeczywi軼ie podobnie do tego co mi wysz這 na g這wie... W ka盥ym razie dla rudzielc闚 nie polecam... Nie chc teraz robi dekoloryzacji, bo przesz豉m jedn w maju, aby zosta rudzielcem i kolejna zniszczy bardzo moje w這sy...
Nie wiem jak to teraz spior... fryzjerka doradzi豉 mi szampony przeciw逝pie穎we wi璚 od tego zaczn, aby powr鏂i do moich rudzielc闚...
Nie przejmuj si - masz za to 豉dne zdrowe w這ski z po造skiem i w sumie kolorek jesieni, mimo 瞠 to nie jest kolor twoich marze please nie r鏏 dekoloryzacji - za miesi帷 g鏎a p馧tora kolorek si zmyje i wtedy spr鏏uj po這篡 jak捷 mied, najlepiej u篡j farby profesjonalnej no niestety ale te drogeryjne w wi瘯szo軼i wchodz w czerwie lub maho.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-16, 21:23   #1733
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
Nie przejmuj si - masz za to 豉dne zdrowe w這ski z po造skiem i w sumie kolorek jesieni, mimo 瞠 to nie jest kolor twoich marze please nie r鏏 dekoloryzacji - za miesi帷 g鏎a p馧tora kolorek si zmyje i wtedy spr鏏uj po這篡 jak捷 mied, najlepiej u篡j farby profesjonalnej no niestety ale te drogeryjne w wi瘯szo軼i wchodz w czerwie lub maho.
planuj w豉郾ie odczeka p馧tora miesi帷a, mo瞠 doci庵n望 do dw鏂h i u篡wa szamponu p/逝pie穎wego - tak mi doradzi豉 fryzjerka i potem na to po這篡 jak捷 profesjonaln farb... ale to b璠 trudne dwa miesi帷e, bo ten odcie mi do niczego nie pasuje... do 瘸dnych ubra... ani do mnie
siulka jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:26   #1734
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siulka Poka wiadomo嗆
planuj w豉郾ie odczeka p馧tora miesi帷a, mo瞠 doci庵n望 do dw鏂h i u篡wa szamponu p/逝pie穎wego - tak mi doradzi豉 fryzjerka i potem na to po這篡 jak捷 profesjonaln farb... ale to b璠 trudne dwa miesi帷e, bo ten odcie mi do niczego nie pasuje... do 瘸dnych ubra... ani do mnie
Wiem co czujesz bo by豉m w podobnej sytuacji pod koniec czerwca, fryzjerka zrobi豉 mi k徙iel rozja郾iaj帷, w rezultacie prawie bia貫 ko鎍e kt鏎e musia豉m 軼i望, prawie 7 cm - wi璚 radze od serca uzbr鎩 si w cierpliwo嗆, kolor si wymyje w ci庵u miesi帷a, nie musisz czekac 2 miesi璚y i potem b璠ziesz zadowolona a w這sy b璠 zdrowe, jest jedna rzecz kt鏎a mi bardzie wyp逝kuje kolor ni szampon przeciw逝pie穎wy a mianowicie ,,olej kokosowy,, czyli tzw olejowanie, mo瞠 i ty spr鏏uj a przy okazji wzmocnisz w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:44   #1735
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
Wiem co czujesz bo by豉m w podobnej sytuacji pod koniec czerwca, fryzjerka zrobi豉 mi k徙iel rozja郾iaj帷, w rezultacie prawie bia貫 ko鎍e kt鏎e musia豉m 軼i望, prawie 7 cm - wi璚 radze od serca uzbr鎩 si w cierpliwo嗆, kolor si wymyje w ci庵u miesi帷a, nie musisz czekac 2 miesi璚y i potem b璠ziesz zadowolona a w這sy b璠 zdrowe, jest jedna rzecz kt鏎a mi bardzie wyp逝kuje kolor ni szampon przeciw逝pie穎wy a mianowicie ,,olej kokosowy,, czyli tzw olejowanie, mo瞠 i ty spr鏏uj a przy okazji wzmocnisz w這sy.
Taki olej na przyk豉d z Biochemii Urody? Kurcz... szkoda, 瞠 dopiero co zrobi豉m u nich zam闚ienie i ju do mnie idzie chyba Jak to dzia豉 to "olejowanie'?

o taki z BU by m鏬 by?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-coconut.html

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-10-16 o 22:48
siulka jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:52   #1736
julianna-p
Wtajemniczenie

dla mnie najszybszym zmywaczem z szamponow przeciwlupiezowych jest szampon catzy, a z olejow - himalya herbals ( tylko ostrzegam przed dawaniem go przed wyjsciem z domu, strasznie trudno sie domywa i kiepsko wygladaja po nim zdrowe wlosy)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:07   #1737
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
dla mnie najszybszym zmywaczem z szamponow przeciwlupiezowych jest szampon catzy, a z olejow - himalya herbals ( tylko ostrzegam przed dawaniem go przed wyjsciem z domu, strasznie trudno sie domywa i kiepsko wygladaja po nim zdrowe wlosy)
dostan go w zwyczajnej aptece? ten olej to ja nie wiem w og鏊e o co chodzi a jaki spos鏏 on zmywa z tych w這s闚 cokolwiek..?
siulka jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:07   #1738
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

siulka

Wydaje mi si 瞠 ka盥y olej - w ka盥ym razie na mnie tak dzia豉: olek kokosowy (sklep ze zdrow 篡wno軼i), Vatika (helfy), mo瞠sz te wypr鏏owa oliwk z oliwek, olejek rycynowy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:15   #1739
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
siulka

Wydaje mi si 瞠 ka盥y olej - w ka盥ym razie na mnie tak dzia豉: olek kokosowy (sklep ze zdrow 篡wno軼i), Vatika (helfy), mo瞠sz te wypr鏏owa oliwk z oliwek, olejek rycynowy.
Aha... i jak to si stosuje? Przed myciem? Po? Rozumiem, 瞠 co w stylu na這篡, wmasowa, zostawi, trzyma si z daleka od otwartego ognia aby nie zosta cz這wiekiem-pochodni i zmy czy jeszcze jakie inne hocki klocki?

Spr鏏uj ten szampon Catzy, chocia czyta豉m gdzie, 瞠 najlepiej jaki z ketokonazolem jak Nizoral, albo z kwasem salicylowym
siulka jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:33   #1740
julianna-p
Wtajemniczenie

ja mowie ze swoich doswiadczen, catzy kupowalam wlasnie w aptece (chyba DOZ), ale co podziala na Ciebie nie wiem, na mnie nizoral dzialal za wolno i przesuszal wlosy
co do oleju masz osobny watek na wizazu

julianna-p jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.