Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-02-09, 11:34   #151
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

hej dziewczyny troch tu nie zagl康a豉m ale widz 瞠 wy tu pr篹nie dyskutujecie na temat rudo軼i. ja musz stwierdzi 瞠 miesi帷 po farbowaniu garnierem 743 kolor si sporo wyp逝ka. Ale na razie nic z tym nie zrobi bo niechc zabardzo niszczy w這s闚 cz瘰tym farbowaniem.
red_chameleon wcale nie masz tak ma這 w這s闚 i moim zdaniem powinna zapu軼i. ja te mam ma這 w這s闚 a wytrwale zapuszczam
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-09, 18:36   #152
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

Evelyn23, I NIE MASZ ODROSTU?! Ja po dw鏂h tygodniach od farbowania mam centymetrowy odrost... I to mnie najbardziej, przepraszam za wyra瞠nie, udupia. Nie farbowa豉m si od 6 tygodni, a wygl康am jakbym nie robi豉 tego od roku

trivial jest offline  
Stary 2010-02-10, 00:29   #153
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

trivial a w這ski masz mocno zniszczone? Dosta豉m jakiego kr耩ka na punkcie Twojego koloru po feniksie. Kolor jest cudowny i BARDZO Ci pasuje. I jeszcze jedno: wygl康asz jak ca趾owicie inna osoba (widzia豉m zdj璚ia w Twoich naturalnych w這skach na photoblogu).
Evelyn23 ostatnio rozmawia豉m z przyjaci馧k i powiedzia豉 mi 瞠bym zapuszcza豉 w這ski. Wspomnia豉 o czasach kiedy mia豉m w這sy do pasa i robi豉m z nich najr騜niejsze fryzury. I oczywi軼ie znowu bardzo za nimi zat瘰kni豉m. I teraz to ju nie ma bata, zapuszczam! Twoja rada dodatkowo poprawi豉 mi humor Teraz mog i嗆 spa, mo瞠 przy郾i mi si DΣGIE, RUDE w這sy
P.s. Evelyn23 jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚?
red_chameleon jest offline  
Stary 2010-02-10, 10:53   #154
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon m鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni blond tak mi si wydaje dosy jasny w ka盥ym b康 razie ja te intesywnie zapuszczam nawet kupi豉m radical w ampu趾ach i musz przyzna w這ski s super po nim i szybciej rosn
mi te si marz d逝gie rude w這sy

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-02-10 o 10:56
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-10, 19:10   #155
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Dzi瘯uj . Nie s nawet jako wyj徠kowo zniszczone, tylko jak kolor si sp逝kuje to w 鈍ietle sztucznym sa matowe . No i te rozdwojone ko鎍闚ki 幢e wygl康aja, ale rozdwaja造 mi si zawsze no i po prostu musz czesto przycina. i nie jest tak 幢e .

trivial jest offline  
Stary 2010-02-10, 21:23   #156
Integral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Nie wiedziecie przypadkiem jak przyt逝mi zbyt 瘸r闚iasty rudy? Przed kolejnym farbowaniem Garnierem rozja郾i豉m w這sy, ale ciut za mocno i wygl康am 鈔ednio jako pomara鎍za Macie jaki patent, 瞠by przyciemni ten kolor do bardziej stonowanego rudego?
Integral jest offline  
Stary 2010-02-10, 23:50   #157
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 wi璚 zapuszczamy w這ski razem Ten radical brzmi kusz帷o, chyba wypr鏏uj. Czyta豉m ju o nim na forum warkoczykowym na wiza簑 i rzeczywi軼ie dziewczyny go chwali造.
trivial co do rozdwojonych ko鎍闚ek to co wiem na ten temat. Jak jeszcze mia豉m d逝窺ze w這ski to nie do嗆, 瞠 by造 rozdwojone (a nawet roztrojone) to jeszcze po豉mane. Teraz przy kr鏒kich w這sach nie zauwa瘸m tego problemu.
Dzisiaj w czasie mycia w這s闚 wypad這 mi ich sporo, wi璚ej ni wcze郾iej wypada這. My郵icie, 瞠 to od tego Castinga? To ju trzecie mycie po farbowaniu (w這ski myj codziennie) i dzi po raz pierwszy by這 ich wi璚ej w wannie.
Z tego co widz to wy macie takie naturalne kolory w這sk闚, 瞠 rudy 豉dnie wam chwytaj. Co mi si wydaj, 瞠 u mnie nie by這by ju takiego efektu.
Stary 2010-02-11, 14:44   #158
eamer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja te absolutnie uwielbiam rude w這sy! Farbowanie w domu zawsze ko鎍zy這 si 幢e wi璚 od kilku ju lat robi to tylko u fryzjera. Najlepiej odpowiada mi colour touch welli, nie jest to farba wi璚 kolor wyp逝kuje si do嗆 szybko, za to jednak ca造 czas w這sy wygl康aj 鈍ietnie. Kolor nie p這wieje tylko jakby ja郾ieje i ca造 czas w這sy s b造szcz帷e.
Je郵i chodzi o wypadanie w這s闚 to r闚nie znam ten problem, niestety pewnego razu przesadzi豉m z odchudzaniem. Znam jednak 鈍ietny produkt, tabletki i szampon o nazwie Nourkrin, naprawd dzia豉j.
eamer jest offline  
Stary 2010-02-11, 15:43   #159
red_chameleon
Rozeznanie

eamer czy mog豉by poda dok豉dn nazw tego koloru "farby" welli, kt鏎y u篡wasz? Jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚? Od tego chyba bardzo zale篡 jaki kolor wyjdzie. Czy color touch welli nak豉da Ci tak瞠 fryzjer? Czy z tym odchudzaniem przesadzi豉 niedawno? W這ski przestan Ci w ko鎍u wypada?
Je瞠li mi w這sy b璠 nadal wypada to pomy郵 o specyfiku o kt鏎ym wspomnia豉.

Dziewczyny ile czasu powinno si nak豉da farb (lub "farb" typu Casting Loreala) na g這w? Na pewno jest jaki czasowy limit, 瞠by w這som nic si nie sta這.
Mi kole瘸nka nak豉da豉 Casting p馧 godziny. My郵icie, 瞠 to ma jaki wp造w na wypadanie w這s闚 lub mo瞠 spowodowa jakie nieprzewidziane szkody dla w這s闚?
Stary 2010-02-11, 15:47   #160
ginza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Wydaje mi si , 瞠 nie, ale pewno軼i nie mam, bo ostatnio ju sama nie farbuj w這s闚, tylko chodz do fryzjera. By okres, w kt鏎ym farbowa豉m w這sy Castingiem i przyznam, 瞠 nie mia豉m zastrze瞠 do farby, nigdy szkody mi nie wyrz康zi豉 A bywa這, 瞠 陰cznie z nak豉daniem trzyma豉m j godzin na g這wie.
Stary 2010-02-12, 11:05   #161
eamer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Tak, zawsze chodz do fryzjera, kolor to zwykle 8/43 cz瘰to prosz o dadanie bardziej pomara鎍zowych odcieni, czasem mam ochot na mniej szale雟twa, oni si znaj wi璚 zawsze co umieszaj ciekawego, dla mnie wa積e jednak 瞠by kolor by jednolity.
Farb nak豉daj mo瞠 ok. 10 min, mam d逝gie w這sy, potem wskakuj pod takie urz康zenie podgrzewaj帷e na 20 min i to wszystko.
M鎩 kolor w這s闚? Ju prawie nie pami皻am, ale zawsze jaki taki mysi blond.
Problemy z wypadaniem w這s闚 mia豉m w zesz造m roku, bardzo powa積e, na szcz窷cie po trzech miesi帷ach stosowania wy瞠j wspomnianego preparatu zacz窸y nie tylko rosn望 ale i przesta造 wypada.
eamer jest offline  
Stary 2010-02-12, 13:17   #162
Evelyn23
Raczkowanie

ja w zesz造m roku mia豉m problemy z wypadaj帷ymi w這sami bo przefarbowa豉m w這sy z kasztanowego na blond i mi si niedo嗆 瞠 w這sy przypali造 ( oczywi軼ie by豉m u fryzjerki na farbowaniu) czyli ich rozczesywanie po myciu by這 koszmarem to jeszcze wypada造 gar軼iami na szcz窷nie kupi軛 wax i troch si zregenerowa造
teraz powtarzam sobie nigdy wi璚ej blond bo tylko przy tym kolorze mi w這sy wypadaj. naszcz窷cie teraz jestem rudzielcem i dobrze mi z tym
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-14, 17:43   #163
red_chameleon
Rozeznanie

Ostatnio us造sza豉m 2 pozytywne komentarze dotycz帷e mojego koloru w這s闚. Czyli jednak co wida. Nast瘼nym razem wypr鏏uj kolor, kt鏎y u篡wa eamer (colr touch wella 8/43). Kazda z nas ma jakie problemy dotycz帷e w這s闚. Ja ostatnio zamagam si z 逝pie瞠m. To jest 逝pie pstry rzekomo niewidoczny, ja jednak go czuj masuj帷 g這w palcami. Zu篡豉m na ten problem 8 saszetek nizoralu przez 8 wieczor闚 pod rz康 (zalecano u篡 5 razy na 逝pie pstry). Nie pomog這 (mo瞠 jest go troszk mniej). Znacie jakie inne sposoby na ten problem? Dodam, 瞠 wcze郾iej u篡wa豉 Head&shoulders i tak瞠 nie pom鏬.
Powinnam dalej u篡wa nizoral a do ca趾owitego pozbycia sie 逝pie簑?
Co do mojego wypadania w這s闚 o kt鏎ym ostatnio wspomnia豉m to chyba ju jest dobrze. Znowu wypada ich tyle ile wykle.
Mo瞠 znacie jaki spos鏏 na elektryzuj帷e si w這sy? S straszne pod tym wzgl璠em. Przyczypiaj si do 軼ian kiedy si o nie opieram, a tak naprawd to nawet nie potrzeba 郾iany 瞠by zauwa篡, 瞠 si same unosz. Jest to strasznie niekomfortowe.
Czy kt鏎as z was pr鏏owa豉 mo瞠 wr鏂i do swojego naturnaego koloru (po rudym) nak豉daj帷 na farb kolejn farb (tym razem o kolorze swoich naturalnych w這sk闚) i czeka a w這ski odrosn? I czy przy tym uda這 wam si zdobra taki kolor aby nie by這 r騜nicy mi璠z farba a waszym naturalnym kolorem w這s闚?
Stary 2010-02-14, 19:02   #164
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Ja ca貫 篡cie my郵a豉m, 瞠 mam potworny 逝pie, katowa豉m si szamponami przeciw逝pie穎wymi, kt鏎e niemi這siernie wysusza造 i elektryzowa造 mi w這sy, ale jakie trzy lata temu dowiedzia豉m si, 瞠 to nie 逝pie a przesuszona sk鏎a g這wy na tle alergicznym. Szampony dla dzieci, specjalny p造n do nacierania i nawil瘸j帷e od篡wki w sumie bardzo mi pomog造 - wraca tylko czasem .
W這sy elektryzuj mi si przed okresem niestety nie znam na to rady, a szlag mnie trafia...

trivial jest offline  
Stary 2010-02-15, 08:18   #165
kalina_kalinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

a ja mam pytanie.mam balejaz.taki blond z ciemnym rudym.i chce pofarbowac na jednolity kolor.licze sie z tym ze beda przeswity, ale chce wyprobowac ciemny rudy i jasny rudy.i nie wiem od czego lepiej zaczac.bo wiecej mam ciemnego i sie zastanawiam czy nie pokryje lepiej i nie bedzie latwiej zejsc z ciemnego na jasny.czy moze odwrotnie?moze lepszy efekt bedzie z jasnego na ciemny?pomocy!!
kalina_kalinka jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:02   #166
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Ja bym radzi豉 najpierw na jasny.

trivial jest offline  
Stary 2010-02-15, 17:32   #167
red_chameleon
Rozeznanie

Mo瞠 ja tak瞠 mam problem z sucho軼i sk鏎y g這wy. Mam such skt鏎 cia豉 (d這nie, buzia, nogi), ale natomiast w這sy przet逝szczaj mi si bardzo szybko. Kiedy wieczorem umy豉m w這sy Johnson's baby i ju rano by造 t逝stawe (to by這 okropne). Mo瞠 wypr鏏uj inny szampon dla dzieci
Niestety mnie to okropne elektryzowanie m璚zy przez ca造 czas.
Ja niestety nie pomog w zwi您ku z baleja瞠m, kompletnie si na tym nie znam.
Stary 2010-02-16, 11:58   #168
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Spr鏏uj Nivea Baby taki niebieski.

trivial jest offline  
Stary 2010-02-16, 13:33   #169
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

a powiedzcie mi, czy taki bardzo rudy kolor mo積a uzyska henn?
201607040946 jest offline  
Stary 2010-02-16, 20:31   #170
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Henna daje najpi瘯niejsze rudo軼i, ale nie ka盥emu 豉pie, nie mo積a po niej farbowa bo nie wychodzi, ja nak豉da豉m te NA farb i nie z豉pa這 w og鏊e. Jest to problematyczne w u篡ciu, to taka zio這wa grudowata zielona papka i trzeba nak豉da chyba co 2 tygodnie.

trivial jest offline  
Stary 2010-02-17, 09:46   #171
Evelyn23
Raczkowanie

kalina_kalinka ja jak pierwszy raz farbowa豉m na rudy to po miesi帷u jak kolor mi si ju bardzo sp逝ka ( efekt codziennego mycia g這wy) by這 wida r騜nice tam gdzie mia豉m w這sy ja郾iejsze a tymi ciemniejszymi. a dodam 瞠 wcze郾iej mia豉m balejasz 2 kolory jasny blond ( nie platyna) i co w odcieniu ciemnego mojodowego blondu w ka盥ym razie r騜nica po miesi帷u by豉 wyra幡ie widoczna. po 2 farbowaniu ju tak nnie by這 tego wida. A ja farbuje garnier 743 ( teraz urzyj mango)
Kurcze dziewczyny ja te tak mam nie do嗆 瞠 nie mog si pozby 逝pie簑 a do tego te przet逝szczaj帷e si w這siska ehhh si造 do nich nie mam. I mam tak jak red_chameleon such sk鏎 cia豉. a w zim to ju nie wspomn to jest najgorszy dla mnie i mojej sk鏎y okres
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-17, 12:09   #172
ladykelis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Artego nr 7.44 bardzo 豉dny kolorek sama mia豉m

ladykelis jest offline  
Stary 2010-02-18, 13:23   #173
Sylwia992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Sylwia992

hej. R闚nie chcia豉bym poeksperymentowa z rudymi w這sami... tylko nie mam pewno軼i czy rudy b璠zie dla mnie odpowiedni. Mam ciemn opraw oka (czarne brwi i rz瘰y), mam strasznie jasn cer i naturalnie jestem blondynk (taki z這ty kolor), 4 m-ce temu co mi odbi這 i umalowa豉m sobie w這sy na z這ty br您 - wyszed do嗆 intensywnie br您owo-czerwony... troch si ju spra ze mnie, ale nie wiem czy mimo to rudy si na mnie przyjmie. Czy do mojego typu urody pasuj rudy kolor w這s闚??
Sylwia992 jest offline  
Stary 2010-02-18, 21:24   #174
vanilienne
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

hej, dziewczyny, mam pytanie - gdzie teraz w warszawie, centrum/na woli/bialolece mozna dostac marchewkowo-ruda farbe?
szukam zreszta bezskutecznie pasujacej mi od wrzesnia, w sierpniu kupilam loreal casting jakis blond z nowej kolekcji, ktory wyszedl dosc rudo - a ostatnio w desperacji musialam uzyc bursztynu, ktory z moja wymarzona rudoscia nie ma nic wspolnego
a marze o takim kolorze, pasuje do mnie i wzdycham cicho za kazdym razem jak widze rude wlosy :<
ew, jakis sklep internetowy?
nie wytrzymuje juz tym kolorem :<
vanilienne jest offline  
Stary 2010-02-19, 08:39   #175
kalina_kalinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆
Mo瞠 ja tak瞠 mam problem z sucho軼i sk鏎y g這wy. Mam such skt鏎 cia豉 (d這nie, buzia, nogi), ale natomiast w這sy przet逝szczaj mi si bardzo szybko. Kiedy wieczorem umy豉m w這sy Johnson's baby i ju rano by造 t逝stawe (to by這 okropne). Mo瞠 wypr鏏uj inny szampon dla dzieci
Niestety mnie to okropne elektryzowanie m璚zy przez ca造 czas.
Ja niestety nie pomog w zwi您ku z baleja瞠m, kompletnie si na tym nie znam.
mi kiedys fryzjerka polecila przed umyciem wlosow waciukiem w skore glowy wcierac oliwke taka do ciala.ja a suche wlosy taka oliwke akladam godzie przed umyciem a cale wlosy tylko potem trzeba bardzo dokladnie umyc glowe.
kalina_kalinka jest offline  
Stary 2010-02-19, 12:34   #176
red_chameleon
Rozeznanie

Dzieki dziewczyny za rady. Na pocz徠ek wypr鏏uje jednak ten szampon nivea baby polecony przez trivial. Je瞠li nie b璠zie zmian to zastosuj spos鏏 podany przez kalina_kalinka (chocia szczerze m闚i帷 to boj si tego sposobu, no to przecie oliwka= t逝szcz= t逝ste wlosy).
Evelyn23 dok豉dnie jest tak jak m闚isz, zima jest taka masakra, 瞠 dochodzi nawet do ran na placach u d這ni. Latem jest to mniej uci捫liwe. Tak naprawd to trzeba ca造 czas mie przy sobie jakie balsamy, a krem do r彗 jest niezb璠ny.
Stary 2010-02-22, 16:27   #177
wiccanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Dziewczyny chcia豉bym zapyta czy kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia z farbami nie sprzedawanymi w drogeriach lecz hurtowniach kosmetycznych. Jest taka firma - Dikson Color Extra, z kt鏎ej podobaj mi si dwie rude farby. Chcia豉m zapyta czy kto co o tej firmie wie, bo kolory na pr鏏kach s 鈍ietne i chcia豉bym si skusi. Bo te z drogerii zawsze wychodz mi za ciemne a wcale nie mam swoich w這s闚 specjalnie ciemnych.

Tu s te dwa kolorki , kt鏎e mi si podobaj:
1. s這mkowy 篡wy
2.Jasny z這cony blond miedziany.
wiccanka jest offline  
Stary 2010-02-23, 01:12   #178
cipcipcip
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 488

Chcia豉bym uzyskac taki kolor w這s闚. Obecnie mam ciemny blond (kasztanowe). Jakiej farby powinnam u篡?
Stary 2010-02-23, 11:42   #179
Evelyn23
Raczkowanie

cipcipcip mi ten kolor bardzo przypomina odcie z pr鏏ki kt鏎 wklei豉 wiccanka t 2 ale to jest jaka farba fryzjerska i nie dostaniesz jej raczej w zwyk貫j drogeri. je郵i chcesz co z drogeri to mo瞠 garnier 743 daje taki efekt ale niszczy w這sy. albo mango dziewczyny na wizazu wkleja造 fotki po farbowaniu t farb i jest ca趾iem fajna jeszcze sama nie testowa豉m ale napewno spr鏏鎩e .
A co do tej metody kalina_kalinka z oliwk to chyba nie bo do tego patentu mam takie same odczucia jak red_chameleon
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-23, 12:14   #180
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

powiedzciemi, dlaczego czerwie i rudy najszybciej si wyp逝kuj? czyta豉m kiedy, 瞠 odcienie, kt鏎e nie wyst瘼uj w przyrodzie (czerwie, bordo, niebieska czer itp) szybko si wyp逝kuj, ale rudy?
m鎩 wymarzony to ten
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.