Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-10-22, 16:11   #1831
CrazyInLove
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cze嗆,
Mam problem i mo瞠 Wy wiecie. Mam farb Goldwella (80R light blonde orange-red) i zero pomys逝 jak to zmiesza z oxy. Tzn ilo軼iowo. Ulotka jest tak napisana, 瞠 szok (a nie od dzi u篡wam farb fryzjerskich) tylko info dotycz帷e bezpiecze雟twa i nieporz康anych efekt闚. I teraz nie wiem czy miesza 1;1 czy 2;1 (tzn 2 oxy 1 farby). Siedz, my郵 i nie wiem.
CrazyInLove jest offline  
Stary 2010-10-22, 16:57   #1832
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 998

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki A ja mam takie pytanie, dwa tygodnie temu farbowa豉m w這syp這mienn iskr ale teraz kolor si wyp逝ka i chcia豉bym go od鈍ie篡, nie chc znowu niszczy w這s闚 farb. My郵a豉m, 瞠by u篡 szamponu koloryzuj帷ego, tylko teraz pytanie jakiego? By豉m dzisiaj w trzech drogeriach i wsz璠zie jest tylko Marion i Palette. Na saszetkach Marionu podoba mi si tycjan i mied. Dorad嬈ie co mam zrobi w za陰cznikach dodaj zdj璚ia ( pierwsze jest zrobione w pomieszczeniu blisko okna, a drugie na dworze w s這鎍u) W s這鎍u to nawet ten kolorek mi si podoba
Aha, zapomnia豉m jeszcze doda, 瞠 pani w sklepie doradza豉 mi, 瞠bym u篡豉 henn, pokaza豉 palet kolor闚 i te jest tam nawet fajny rudy, ale sama nie wiem co mam zrobi.
Czekam na Wasze sugestie
Co masz na my郵i m闚i帷 'henna"?
Je郵i to balsam Venita, to polecam kolor "s這neczny blond" jest pi瘯nie rudy, bez czerwieni. Kolor Chna Venity wychodzi ju czerwonawy.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-22, 17:06   #1833
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Je郵i to balsam Venita, to polecam kolor "s這neczny blond" jest pi瘯nie rudy, bez czerwieni. Kolor Chna Venity wychodzi ju czerwonawy.
A jak to sie ma do farbowania farbami chemicznymi? Nie wychodza potem cuda na glowie? Jakies zielone odcienie czy cos podobnego? I jak to to si wyp逝kuje?
Jesli wiesz i moglaby sie podzielic to ch皻nie poczytam

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-22, 17:25   #1834
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
A jak to sie ma do farbowania farbami chemicznymi? Nie wychodza potem cuda na glowie? Jakies zielone odcienie czy cos podobnego? I jak to to si wyp逝kuje?
Jesli wiesz i moglaby sie podzielic to ch皻nie poczytam
Balsam Venity to jest de facto chemiczna szamponetka i nie ma wiele wsp鏊nego z naturaln henn. Nie ma utleczniacza ani amoniaku, zmywa si szybko i ca趾owicie. Nie wychodzi nic zielonego. Mo積a tego u篡wa na farbowane chemicznie w這sy i odwrotnie, z reszt na farbowane czyst henn te mo積a to po這篡 i nic si nie stanie Pr鏏owa豉m.
U篡wa豉m balsam闚 Venity przez kilka lat. Przerobi豉m chyba wszyskie kolory. Potem raz farbowa豉m chemicznie, potem znowu balsamy, a teraz u篡wam tylko farb ro郵innych.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-22, 18:15   #1835
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Cytat:
Tak, tak to chyba ten balsam Venita. W za陰czniku doda豉m zdj璚ie opakowania dla upewnienia bardzo kusi mnie pofarbowanie w這s闚 t "henn" ale naczyta豉m si, 瞠 henna tak bardzo wchodzi w struktur w這sa, 瞠 p騧niej ci篹ko j pokry jak彗olwiek inna farb. Wi璚 nie jestem jej pewna. A jak jest z niszczeniem w這s闚? Czy naprawd nie niszczy tak w這s闚 jak farba?
meeedzik jest offline  
Stary 2010-10-22, 18:22   #1836
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Balsam Venity to jest de facto chemiczna szamponetka i nie ma wiele wsp鏊nego z naturaln henn. Nie ma utleczniacza ani amoniaku, zmywa si szybko i ca趾owicie. Nie wychodzi nic zielonego. Mo積a tego u篡wa na farbowane chemicznie w這sy i odwrotnie, z reszt na farbowane czyst henn te mo積a to po這篡 i nic si nie stanie Pr鏏owa豉m.
U篡wa豉m balsam闚 Venity przez kilka lat. Przerobi豉m chyba wszyskie kolory. Potem raz farbowa豉m chemicznie, potem znowu balsamy, a teraz u篡wam tylko farb ro郵innych.
Jak szybko? Moze sprobuje dla od鈍iezenia koloru po 2 tyg od farby... Oczywiscie jak po這輳 farbe na ten szit zwany MATRIX

Cytat:
A jak jest z niszczeniem w這s闚? Czy naprawd nie niszczy tak w這s闚 jak farba?
Ja bym dodala jeszcze pytanie jak intensywne s te kolory? Ja lubi mocna zarow .

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-22 o 18:25
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-22, 19:41   #1837
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy wlasnie jeszcze nie mialam tego odswiezacza kolorku z vitalitys i chyba sie skusze w najblizszym czasie. ja uzywam waxa dla wlosow ciezkich z natury i tylko po nim moje wlosy sie odbijaja od skory, ale zapach uwielbiam tego mlecznego waxa w sprayu

agusiaki zrobie dla Was wyjatek i zdradze skad mam moj kolor
a wiec kolor z saszetki delii uzyskalam mieszajac okolo 1/3 kontrastu ( nr 400) i 50 ml 7rt + 100 ml wody 6. na poczatku wyszedl ciemniej i co dziwne jeszcze sie sciemnil przez noc, ale po 2 myciu jest piekny, ognisty i bardzo wyrazny. jedyny minus lekko inna grzywka, ale jakos daje rade
prosze docenic, moje kolory i ich uzyskiwanie to na co dzien chroniona tajemnica
jak sie dorobie sprzetu odpowiedniego to wrzuce fotki w koncu

podsumowujac -> kathy dzieki za rady, pomogly sie opanowac w "szale wyrownywania koloru", gdyby nie Ty nie pomyslalabym, ze ze zniszczonych wlosow kolor i tak zjedzie mega szybko

lisi kolorek, nie marchewa mi wyszedl z samego 8rtp, niesamowicie rudy i naturalny.

na stronie "lecher.pl" moze uda sie Wam zamowic??. jak nie moge spytac w mojej hurtowni czy maja sprzedaz wysylkowa??
oto co znalazlam na allegro
http://allegro.pl/paleta-kolorow-lec...266721359.html

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-22, 20:11   #1838
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

ej, no bez jaj To ja tez widzialam, no fajny obrazek
Dzi瘯i za przepis dobra kobieto W tej stuacji ja dokopsam 1/2 tubki kontrastu zamiast 1/3, bo ja lubie mocniej bardziej jaskrawo-marchewkowe
Na razie skr璚 chantala, bo mam jeszcze i biore sie za lechera (jak znajd gdzies w wysylkowej)

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-22 o 20:18
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-22, 20:30   #1839
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Tak, tak to chyba ten balsam Venita. W za陰czniku doda豉m zdj璚ie opakowania dla upewnienia bardzo kusi mnie pofarbowanie w這s闚 t "henn" ale naczyta豉m si, 瞠 henna tak bardzo wchodzi w struktur w這sa, 瞠 p騧niej ci篹ko j pokry jak彗olwiek inna farb. Wi璚 nie jestem jej pewna. A jak jest z niszczeniem w這s闚? Czy naprawd nie niszczy tak w這s闚 jak farba?
No to m闚imy o tym samym. To tak naprawd nie jest henna, chocia du穎 os鏏 tak na to m闚i Ma w sk豉dzie lawsonia inermis extract, ale kto widzia prawdziw henn ten wie, 瞠 r騜nica mi璠zy ni a tym balsamem jest ogromna.
Naturalna farba, sk豉daj帷a si z henny i ewentualnie innych zi馧, 陰czy si trwale z w這sami (nie obkleja). Przy prawid這wo przeprowadzonym farbowaniu nie zmywa si ani nawet nie blaknie. Ten balsam natomias mo積a traktowa zupe軟ie tak samo jak szamponetk. Trzyma si 鈔ednio tydzie. Czasem troch kr鏂ej, czasem d逝瞠j. Tutaj m闚imy o rudym, a ten kolor akurat u mnie trzyma si d逝瞠j ni tydzie. Zniszcze nie by這 瘸dnych, jak ju m闚i豉m, u篡wa豉m tych balsam闚 przez d逝gi czas i nigdy nie zauwa篡豉m zniszcze. A zu篡豉m ich naprawd du穎. Nie przypominam sobie te, 瞠by ktokolwiek kiedy na nie narzeka.
Je郵i chodzi o wyb鏎 koloru, to nie ma co sugerowa si nazw ani zdj璚iem z pude趾a. Zauwa篡豉m, 瞠 blondy wychodz rude, rudo軼i - czerwone, a czerwienie - r騜owe Tak瞠 na czerwienie uwa瘸jcie, bo wychodz naprawd okropne
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-22, 20:46   #1840
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Lechera nigdzie nie widz w sprzeda篡, wi璚 zaopatrzy豉m si dzisiaj w wi瘯sz dawk Vitality'su uff ul篡這....maj帷 鈍iadomo嗆 瞠 w ka盥ej chwili mog sobie waln望 kolorek...ale tak na seriom to stawiam teraz na piel璕nacj tak do wiosny i nie zamierzam farbowa cz窷ciej ni co 6 tygodni...kupi豉m Radicalmaj帷 nadziej na szybszy porost...i wiosn b璠 pi瘯ne w這ski i mo瞠 farba nie b璠zie si tak szybko wyp逝kiwa...i zero odwiedzin u Fryzjera w moim 篡ciu w najbli窺zym czasie.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-22, 20:58   #1841
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
..kupi豉m Radicalmaj帷 nadziej na szybszy porost...i wiosn b璠 pi瘯ne w這ski i mo瞠 farba nie b璠zie si tak szybko wyp逝kiwa...i zero odwiedzin u Fryzjera w moim 篡ciu w najbli窺zym czasie.
To tylko nie zapomnij, 瞠 Radical straszliwie sci庵a kolor.... ja tego nie znosz. Mam cal mas dobrych masek, odzywek, ale jak widz, 瞠 woda jest intensywniejsza kolorem od moich wlos闚 przy sp逝kiwaniu to
Trzymam kciuki za Ciebie kathy, aby wytrzymala w tym postanowieniu

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-22, 21:12   #1842
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
To tylko nie zapomnij, 瞠 Radical straszliwie sci庵a kolor.... ja tego nie znosz. Mam cal mas dobrych masek, odzywek, ale jak widz, 瞠 woda jest intensywniejsza kolorem od moich wlos闚 przy sp逝kiwaniu to
Trzymam kciuki za Ciebie kathy, aby wytrzymala w tym postanowieniu

dzi瘯uj, mam nadziej 瞠 wytrzymam - wiem wiem 瞠 kolor si sp逝kuje jeszcze szybciej, ale teraz troch bardziej mi zale篡 na tym 瞠by szybciej odros造 bo mi fryzjer za kr鏒ko wycieniowa g鏎n warstw.....ostatnie olejowanie bardzo wyp逝ka這 kolorek...je郵i chodzi o radical to jego si nie sp逝kuje wi璚 mam nadziej wytrzyma z 5 dni bez mycia. w這ski farbowa豉m ostatnio 5.10 i mam zamiar wytrzyma do 16.11 co b璠zie ci篹ko dla farbo-maniaczki

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-22, 21:18   #1843
agusiaki
Rozeznanie

wiem co o tym Musimy zalo篡c klub AFB (Anty Fabro Maniaczki)

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-23, 09:22   #1844
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Dziewczyny,
Czy jeste軼ie na 100% pewne, 瞠 po tym balsamie hennowym z Venity, np. po tygodniu mo積a na堯篡 normaln farb i wyjdzie jak powinno??? Bez jakiego 豉ciatego koloru itp.
Stary 2010-10-23, 14:40   #1845
meeedzik
Zakorzenienie

CocoPoznan dobre pytanie, bo jak maj p騧nej wyj嗆 cuda na g這wie to wol nie ryzykowa
Posz豉m dzisiaj do drogerii z zamiarem kupienia tej "henny", ale nie kupi豉m Boj si troch kupi ten s這neczny blond podoba mi si ten rudy kolorek ale jak Lisbeth napisa豉, 瞠 rudo軼i wychodz czerwone to ju sama nie wiem co mam robi. W ko鎍u nic nie kupi豉m
A mo瞠 skusi si na t szamponetk Mariona kolor tycjan albo mied?

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:45
meeedzik jest offline  
Stary 2010-10-23, 17:31   #1846
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
No to m闚imy o tym samym. To tak naprawd nie jest henna, chocia du穎 os鏏 tak na to m闚i Ma w sk豉dzie lawsonia inermis extract, ale kto widzia prawdziw henn ten wie, 瞠 r騜nica mi璠zy ni a tym balsamem jest ogromna.
Naturalna farba, sk豉daj帷a si z henny i ewentualnie innych zi馧, 陰czy si trwale z w這sami (nie obkleja). Przy prawid這wo przeprowadzonym farbowaniu nie zmywa si ani nawet nie blaknie. Ten balsam natomias mo積a traktowa zupe軟ie tak samo jak szamponetk. Trzyma si 鈔ednio tydzie. Czasem troch kr鏂ej, czasem d逝瞠j. Tutaj m闚imy o rudym, a ten kolor akurat u mnie trzyma si d逝瞠j ni tydzie. Zniszcze nie by這 瘸dnych, jak ju m闚i豉m, u篡wa豉m tych balsam闚 przez d逝gi czas i nigdy nie zauwa篡豉m zniszcze. A zu篡豉m ich naprawd du穎. Nie przypominam sobie te, 瞠by ktokolwiek kiedy na nie narzeka.
Je郵i chodzi o wyb鏎 koloru, to nie ma co sugerowa si nazw ani zdj璚iem z pude趾a. Zauwa篡豉m, 瞠 blondy wychodz rude, rudo軼i - czerwone, a czerwienie - r騜owe Tak瞠 na czerwienie uwa瘸jcie, bo wychodz naprawd okropne
Lisbeth - czy kiedy robi豉 normaln farb po Venicie? Nie by這 dziwnej reakcji - np dziwny, nier闚ny kolor, mniejsza trwa這嗆 itp?
Stary 2010-10-23, 18:12   #1847
Lisbeth
☠ ☢ ☠

meeedzik, s這neczny blond wed逝g palety kolor闚 venity nie zalicza si do rudo軼i tylko do blond闚 w豉郾ie. On nie wyjdzie czerwony tylko rudy. Tutaj http://venita.com.pl/index_main_pol.htm wymienione s wszystkie kolory.

CocoPoznan, po latach u篡wania Venity farbowa豉m raz farb bez amoniaku. Kolor wyszed r闚no, bez niespodzianek i trzyma si normalnie. Znam te osoby, kt鏎e farbowa造 normaln farb po venicie i wszystko by這 ok.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-23, 19:09   #1848
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
meeedzik, s這neczny blond wed逝g palety kolor闚 venity nie zalicza si do rudo軼i tylko do blond闚 w豉郾ie. On nie wyjdzie czerwony tylko rudy. Tutaj http://venita.com.pl/index_main_pol.htm wymienione s wszystkie kolory.

CocoPoznan, po latach u篡wania Venity farbowa豉m raz farb bez amoniaku. Kolor wyszed r闚no, bez niespodzianek i trzyma si normalnie. Znam te osoby, kt鏎e farbowa造 normaln farb po venicie i wszystko by這 ok.

2 tygodnie po Venicie farbowa豉m farb chemiczn - nic si nie sta這 i nie by這 zielonych w這s闚 - Venita trzyma sie na moich w這sach dok豉dnie tyle co szamponetka Delia, tylko po Venicie w這sy s w gorszej kondycji - sztywne i nie chc si kr璚i.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-23, 19:33   #1849
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

U篡wa豉 kt鏎a z was farb Allwaves?? Przeszuka豉m w徠ek i nie widze 瘸dnej wzmianki

Podobno rudy pasuje ka盥emu tylko trzeba dobrze dobra odcie, od 2 tygodni przeszukuje fora, ogl康am zdj璚ia, szukam farb no i nijak nie wiem jaki odcien m鏬豚y mi pasowa
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-10-23, 20:11   #1850
wilczucha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hej Ju kilka razy farbowa豉m w這sy Joann - Jesienny li嗆. Kolor zawsze wychodzi ciemniejszy ale powoli dochodzi do pi瘯nego rudego. Mam problem z odrostami. Jestem naturaln bardzo jasn blondynk i odrosty wychodz do嗆 szybko. Nieciekawie to wygl康a... Poradzicie jak捷 niedrog farb w podobnym odcieniu?
wilczucha jest offline  
Stary 2010-10-23, 22:43   #1851
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

Podobno rudy pasuje ka盥emu tylko trzeba dobrze dobra odcie, od 2 tygodni przeszukuje fora, ogl康am zdj璚ia, szukam farb no i nijak nie wiem jaki odcien m鏬豚y mi pasowa
Je郵i masz ch這dny typ urody to "rudy" powinien te by ch這dny, czyli bardziej z odcieniem czerwonym ni pomara鎍zowym. I odwrotnie.
Stary 2010-10-24, 13:35   #1852
Kosmopolitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

jak' z豉pa' taki rudy z w這s闚 prawie czarnych ?
Stary 2010-10-24, 14:20   #1853
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Je郵i masz ch這dny typ urody to "rudy" powinien te by ch這dny, czyli bardziej z odcieniem czerwonym ni pomara鎍zowym. I odwrotnie.
Mi sie wlasnie wydawa這 瞠 w takim czerwonym rudym to dopiero jak prosiak bym wygl康a豉 ;>
U mnie to jest wog鏊e dziwnie bo w kazdych wlosach widac u mnie roznice. Policzki mam lekko zar騜owione, a cere bardzo jasn, przy czym szyje i reszte cia豉 ju 鄴速aw i odrobine ciemniejsz. Wi璚 ciezko mi nawet stwierdzi jakim jestem typem bo przez te policzki teoretycznie ch這dnym, ale znowu cale zycie myslalam ze jestem ciep造m bo wszelkie ciep貫 br您y mi pasowa造 Ale znowu jesli chodzi o ubrania to bardziej do chlodnego typu pasuja.
I tak siedze od tygodnia i nie moge niczego wymyslec Jak juz sie na cos zdecyduje to stwierdzam 瞠 jednak nie bedzie pasowa. Mia豉m jakis czas temu taki miedziany ciemny blond i ten r騜 jako mocno nie wybija, no ale bylo widac i tak.
Stary 2010-10-24, 14:40   #1854
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

[QUOTE=czekoladowoo;228391 46]U篡wa豉 kt鏎a z was farb Allwaves?? Przeszuka豉m w徠ek i nie widze 瘸dnej wzmianki

ja uzywalam, nawet mieszalam i tworzylam nowe kolory, z zimnym typem urody mojej siostry pasowal sredni blond miedziany ( albo miedzianozloty, ale to zloto tam nie wystepowalo jesli bylo w nazwie) na poziomie 7. masz tam tez mix 333 dorato - genialnie pomaranczowe.

kathy jak zamierzasz wytrzymac tyle bez farby, ja bym chyba padla, pewnie albo nerwica albo zawal by mnie dopadl

Lisbeth czy na prostych wlosach ten balsam venity nie sprawi, ze beda jeszcze ciezsze??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-24, 14:47   #1855
czekoladowoo
Zakorzenienie

[QUOTE=julianna-p;22849243]
Cytat:

ja uzywalam, nawet mieszalam i tworzylam nowe kolory, z zimnym typem urody mojej siostry pasowal sredni blond miedziany ( albo miedzianozloty, ale to zloto tam nie wystepowalo jesli bylo w nazwie) na poziomie 7. masz tam tez mix 333 dorato - genialnie pomaranczowe.

kathy jak zamierzasz wytrzymac tyle bez farby, ja bym chyba padla, pewnie albo nerwica albo zawal by mnie dopadl

Lisbeth czy na prostych wlosach ten balsam venity nie sprawi, ze beda jeszcze ciezsze??
Ja w豉郾ie sie zastanawia豉m nad 7.4 i 7.43 bo 7.44 nie wiem czy nie wyjdzie za czerwono - no ale moze by mi bardziej pasowa這, nie wiem My郵a豉m te 瞠by zmiesza jeden albo drugi z 8.4, ale nie wiem czy to dobry pomys
A masz moze gdzie zdj璚ia jak wygl康a u twojej siostry ten kolor??
Stary 2010-10-24, 14:51   #1856
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
U mnie tak nie by這. Nawet zauwa篡豉m, 瞠 pofarbowane Venit w這sy mog jako u這篡, a normalnie nie mog nic z nimi zrobi. Np. kok zrobiony do spania powodowa loki utrzymuj帷e si d逝瞠j ni 10 minut. Po jednym myciu mo磧iwo嗆 uk豉dania znika豉 i znowu mia豉m ca趾owicie proste i niepodatne na cokolwiek w這sy.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-24, 15:28   #1857
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Mi sie wlasnie wydawa這 瞠 w takim czerwonym rudym to dopiero jak prosiak bym wygl康a豉 ;>
U mnie to jest wog鏊e dziwnie bo w kazdych wlosach widac u mnie roznice. Policzki mam lekko zar騜owione, a cere bardzo jasn, przy czym szyje i reszte cia豉 ju 鄴速aw i odrobine ciemniejsz. Wi璚 ciezko mi nawet stwierdzi jakim jestem typem bo przez te policzki teoretycznie ch這dnym, ale znowu cale zycie myslalam ze jestem ciep造m bo wszelkie ciep貫 br您y mi pasowa造 Ale znowu jesli chodzi o ubrania to bardziej do chlodnego typu pasuja.
I tak siedze od tygodnia i nie moge niczego wymyslec Jak juz sie na cos zdecyduje to stwierdzam 瞠 jednak nie bedzie pasowa. Mia豉m jakis czas temu taki miedziany ciemny blond i ten r騜 jako mocno nie wybija, no ale bylo widac i tak.
Mo瞠sz zrobi test "pomara鎍zowy".
Bierzesz co pomara鎍zowego np. szalik, koszulk itp i zak豉dasz to na w這sy, wok馧 twarzy. Je郵i twarz wygl康a 豉dnie, to w rudych z pomara鎍zowym/miedzianym odcieniem b璠zie Ci te 豉dnie.
Tylko pami皻aj, 瞠 ten pomara鎍z to nie mo瞠 by 瘸r闚a typu "roboty drogowe" tylko taki pomara鎍zowy jak wyst瘼uje w naturze np. jesiennych li軼i czy owocu pomara鎍zy. I ogl康asz to w 鈍ietle dziennym.
Stary 2010-10-24, 15:30   #1858
meeedzik
Zakorzenienie

Jutro wybieram si do drogerii i chyba kupie t "henn", bo ju nie mog patrze na te moje w這sy. Zastanawia豉m si nad kolorem ognisty oran blondem wol nie ryzykowa We wtorek farbowanie najwy瞠j jak ju b璠 widzia豉 na w這sach, 瞠 kolorek 豉dnie z豉pa to zmyj, 瞠by nie wysz這 czerwono
meeedzik jest offline  
Stary 2010-10-24, 15:33   #1859
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz zrobi test "pomara鎍zowy".
Bierzesz co pomara鎍zowego np. szalik, koszulk itp i zak豉dasz to na w這sy, wok馧 twarzy. Je郵i twarz wygl康a 豉dnie, to w rudych z pomara鎍zowym/miedzianym odcieniem b璠zie Ci te 豉dnie.
Tylko pami皻aj, 瞠 ten pomara鎍z to nie mo瞠 by 瘸r闚a typu "roboty drogowe" tylko taki pomara鎍zowy jak wyst瘼uje w naturze np. jesiennych li軼i czy owocu pomara鎍zy. I ogl康asz to w 鈍ietle dziennym.
B璠 musia豉 co poszuka, b璠zie ciezko bo mam wi瘯szosc ciuchow w fioletach, bieli, czerni, niebieskich roznych, szaro嗆, czerwie, mocny r騜. Niby jestem latem ale o wiele lepiej wygladam w mocnych wyrazistych kolorach niz tych pastelowych.
Ide w takim razie szuka czego pomara鎍zowego Dzi瘯uje za rade
Stary 2010-10-24, 15:45   #1860
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Jutro wybieram si do drogerii i chyba kupie t "henn", bo ju nie mog patrze na te moje w這sy. Zastanawia豉m si nad kolorem ognisty oran blondem wol nie ryzykowa We wtorek farbowanie najwy瞠j jak ju b璠 widzia豉 na w這sach, 瞠 kolorek 豉dnie z豉pa to zmyj, 瞠by nie wysz這 czerwono
Powiem ci tylko, 瞠 瘸den z tych balsam闚 nie rozja郾ia w這s闚, wi璚 w razie czego nie musisz ba si blond闚 Ten ora lepiej przetestuj najpierw na pasemku w這s闚, bo to mo瞠 wyj嗆 瘸r闚iasto czerwone.
Lisbeth jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.