Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-10-24, 17:00   #1861
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

http://www.goldmax.pl/szampon-kolory...on-p-9715.html

Wklejam link dla tych dziewczyn kt鏎e s zainteresowane koloryzacj szamponami do 24 zmy.
Chyba si skusz i wypr鏏uj, cho na oko to ci篹ko stwierdzi co z tego wyjdzie
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-10-24, 17:45   #1862
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Powiem ci tylko, 瞠 瘸den z tych balsam闚 nie rozja郾ia w這s闚, wi璚 w razie czego nie musisz ba si blond闚 Ten ora lepiej przetestuj najpierw na pasemku w這s闚, bo to mo瞠 wyj嗆 瘸r闚iasto czerwone.
No to teraz naprawd nie wiem co mam robi
A by豉m ju zdecydowana na ten oran. Masz mo瞠 jakie zdj璚ia jak wychodzi na w這sach ten blond??? By豉bym bardzo wdzi璚zna, gdyby wstawi豉 jak捷 fotk.
meeedzik jest offline  
Stary 2010-10-24, 19:04   #1863
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

czekoladowo mam tak samo jak Ty Zdecydowalas sie na cos?
jeste latem, ubrania mam ch這dne, buzi bardzo jasn z rumie鎍ami.
Marzy mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w og鏊e nie dla mnie.
Do tego oczu prawie czarne, wszystko z innej bajki

Coco fajne pomys造 z t pomara鎍z Czy jest jeszcze jaki sposob aby to sprawdzic?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 19:16   #1864
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 022

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
No to teraz naprawd nie wiem co mam robi
A by豉m ju zdecydowana na ten oran. Masz mo瞠 jakie zdj璚ia jak wychodzi na w這sach ten blond??? By豉bym bardzo wdzi璚zna, gdyby wstawi豉 jak捷 fotk.
Nie mam niestety 瘸dnego zdj璚ia z tym kolorem. Mo瞠 w przysz造m tygodniu b璠 nim przykrywa odrost, bo nie chce mi si zamawia i potem miesza papki z henny. Wtedy wstawi jakie zdj璚ie je郵i nie zapomn. W ka盥ym razie ten kolor wychodzi mi na jasnoszarych w這sach po prostu rudy, bez czerwnieni.

Mam za to zdj璚ie do嗆 wyp逝kanego koloru "chna", by robiony na w這sach naturalnych (wcze郾iej by造 na nich inne Venity). Ju kiedy wstawia豉m to zdj璚ie i jest tu: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1285362945
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-24, 19:17   #1865
HellLie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Poszukuj intensywnie rudej farby (mo瞠 by nawet s造nny pomara鎍z), kt鏎a b璠zie trzyma si d逝瞠j, ni dotychczas u篡wana przeze mnie - P這mienna Iskra z Joanny. Czerwienie absolutnie wykluczone! ;p

Uprzejmie prosz o rad
HellLie jest offline  
Stary 2010-10-24, 19:21   #1866
Agatau88
Zakorzenienie

Szkoda 瞠 nie mam swojego zdjecia nigdzie, bo pisze z nieswojego kompa. Poradzilybyscie mi

Mam zdj璚ia

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93101&page=29
POST 847

Bardzo prosze o pomoc czy jaki odcien rudosci by mi pasowa, ew.propozycje.
Przepraszam 瞠 nie da豉m zdjecia ale nie mam na komputerze.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:47
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 19:52   #1867
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 816

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Marzy mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w og鏊e nie dla mnie.

Ja pami皻am ze mia豉m maho i kasztan i w tym kolorze mi by這 bardzo dobrze
A teraz nadal sie nie moge zdecydowac ooo, chcia豉m taki intensywnie miedziany no ale nie wiem, znowu taki typowo w czerwien wpadaj帷y tez nie bardzo...
Nie wiem czy widzia豉 zwiastun Top Model, jak nie to zwr鵵 uwage, tam ta nowa dziewczyna co dosz豉 ma taki 郵iczny, miedziany rudy. Boski kolor! Na sesji ma bardzo r騜owe policzki zrobione i wygl康a cudnie. No ale to makijaz wiec niewiem jak to przy naturalnej cerze...

Ja to wog鏊e pomieszana jestem, teraz np kupi豉m sobie bluzke be穎w w panterke, w ciep這 br您owe te wzory i co? Idealnie mi w niej jest, przymierza豉m jeszcze tak jedn szar i wygl康am tragicznie, a powinno mi w niej by ok W zimnym br您ie wygl康am koszmarnie znowu w ciep造m lepiej. W typowej mocnej czerwieni nie powinno mi byc dobrze, a jest 鈍ietnie, tak samo nie powinien pasowa 鄴速y, a wyj徠kowo 幢e w nim nie wygl康am. Powinny mi pasowac pastelowe kolory, moze i mi pasuj ale o wiele lepiej czuje sie w tych zywych mocnych. Policzki mam delikatnie rozowe, od szyi wd馧 jestem 鄴速awa A oczy znowu mam ciemno-zielone, ale wokol zrenicy sa lekko cieplejsze, jakby z nutka zolci, i miejscami maja brazowe plamki
Zg逝pia豉m po prostu. A jak na sam z這嗆 w domu nic pomara鎍zowego wi璚 testu kt鏎y mi radzi豉 Coco nie zrobie

Znalaz豉m swoje zdjecia jak mia豉m taki miedziany blond, co prawda na zywo on tak nie wygl康a jak na zdj璚iach ale zawsze jakas orientacja. I generalnie wybija troche ten r騜 ale wielkiej tragedii nie ma.

I tak my郵e, 瞠 chyba kupie po prostu 2 tubki farby tej Allwaves. Akurat drogie nie s wiec wielkiej straty nie bedzie. I kupie 7.44 i 7.46, i jak mi taki miedziany pasowa nie bedzie, to na這瞠 ten miedziano-mahoniowy i mysle ze bedzie lepiej.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-10-24, 20:14   #1868
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:

A mo瞠 nie jeste latem tylko zim-郾ie磬. Nie musisz mie czarnych w這s闚 z natury, mog by po prostu br您owe. Pewnie maj popielaty odcie.

ζtwo sprawdzi z g堯wnymi kolorami poszczeg鏊nych typ闚 - m闚i oczywi軼ie o twarzy bez 瘸dnego makija簑 (ani tusz, ani podk豉d), w 鈍ietle dziennym. I nie patrzymy na ca這嗆 - nie interesuje nas kolor w這s闚 czy tego materia逝 kt鏎y przyk豉damy - trzeba patrze na sk鏎 twarzy - z kt鏎ym kolorem wygl康a 豉dnie, zdrowo, znikaj cienie itp.
To jest oczywi軼ie baaardzo skr鏒owe, ale pomaga si zorientowa:

- Jesie - test z pomara鎍zem - jak kto nie wie czy jest jesieni czy wiosn (dwa ciep貫 typy) to mo瞠 tak sprawdzi. Tak naprawd tylko jesie wygl康a naprawd dobrze w tego typu pomara鎍zowym kolorze.

- Wiosna 豉dnie wygl康a w s這necznym 鄴速ym albo w groszkowym jasnozielonym (dla Jesieni s za blade).

- Lato sprawdzamy z kolorem jasnor騜owym (takim pastelowym "dzieci璚ym", nie jak Barbie)- ten kolor pasuje tylko Latom, typom ciep造m totalnie nie pasuje. Poza tym oczywi軼i jasnoniebieski.

- Zima - tylko zima wygl康a bez makija簑 pi瘯nie w czarnym, krwistoczerwonym i kanarkowym.

Poza tym test bi簑terii srebro/z這to. Jak kto jest typem ciep造m to 豉dnie mu w z這cie, ch這dnym w srebrze.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:18
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-10-24, 20:26   #1869
czekoladowoo
Zakorzenienie

Hmmm ja z這ta naprzyk豉d nigdy nie lubi豉m. Mi kosmetyczka przyk豉da豉 2 materia造 do twarzy taki lekko 鄴速y i srebrny, w tym srebrnym podobno by這 mi lepiej, ale ja np r騜nicy nie widzia豉m

Ja zim na pewno nie jestem, je郵i typ ch這dny to lato, w naturze mam ciemno blond w這sy, zim popielate, a latem ze z這tymi refleksami. Podobno jestem tym mocnym latem, dlatego mi dobrze w kolorach zimy np. Ale czemu mi pasuj niekt鏎e ciep貫 kolory to juz nie wiem...

Kurcze to sie wszystko takie proste do okre郵enia wydaje a jak przychodzi co do czego to cz這wiek g逝pieje.
Stary 2010-10-24, 20:46   #1870
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 022

czekoladowoo, Te 4 typy urody to spore uproszczenie. Ja sama prawdopodobnie podpadam pod lato. Przede wszystkim mam ca趾iem szare w這sy i opraw oczu. Odrosty bardzo rzucaj si w oczy przy rudym rolorze i dziwnie wygl康am je郵i nie pomaluj brwi na br您owo. Og鏊nie wiele porad dla lata si u mnie sprawdza, ale np. w jasnor騜owym kolorze, o kt鏎ym wspomnia豉 CocoPoznan, wygl康am jakbym by豉 chora. Wszytko troch si zmienia przy farbowanych w這sach i makija簑, ale sam kolor sk鏎y mo瞠 zupe軟ie gry潭 sie z kolorem ubra i nic na to nie poradzisz. Uniwersalne porady nie istniej, tylko wskaz闚ki.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-10-24, 20:51   #1871
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
czekoladowoo, Te 4 typy urody to spore uproszczenie. Ja sama prawdopodobnie podpadam pod lato. Przede wszystkim mam ca趾iem szare w這sy i opraw oczu. Odrosty bardzo rzucaj si w oczy przy rudym rolorze i dziwnie wygl康am je郵i nie pomaluj brwi na br您owo. Og鏊nie wiele porad dla lata si u mnie sprawdza, ale np. w jasnor騜owym kolorze, o kt鏎ym wspomnia豉 CocoPoznan, wygl康am jakbym by豉 chora. Wszytko troch si zmienia przy farbowanych w這sach i makija簑, ale sam kolor sk鏎y mo瞠 zupe軟ie gry潭 sie z kolorem ubra i nic na to nie poradzisz. Uniwersalne porady nie istniej, tylko wskaz闚ki.
Ja jak by豉m ma豉 to wog鏊e by豉m blondyna Ale to nie by ani typowo ch這dny odcien, ani typowo ciep造, ot taki neutralny. Potem mi sciemnialy i zima mialam popielate a latem z這te przeb造ski
Pewnie 瞠 to tylko uproszczenie JA sie nigdy tym tak nie kierowa豉m w doborze ubran czy makijazu, po prostu kupowa豉m to w czym wyglada豉m dobrze.
Tylko w豉郾ie jesli chodzi o rudy kolor teraz jestem troche w kropce bo nie wiem ktory mi bedzie pasowa przy tych lekko zar騜owionych policzkach To jest jednak do嗆 "trudny" odcien do dopasowania.
Stary 2010-10-24, 21:15   #1872
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

kathy - no i w豉郾ie tu ja sie nie wpasowuj w 瘸den typ. Najwyra幡iej jestem typem mieszanym Jesieni nie jestem na 100%, w pomara鎍zy nie wygladam (w sensie ubrania)... ζdnie mi w r騜u (pod warunkiem, 瞠 nie jestem ruda), lubi si w typowo zimnych kolorach jak morski, granat, turkus, szaro軼i. Jednak jestem zdecydowanie cieplym typem
Z natury blondynka, czekoladowe oczy, ciemna oprawa oczu, piegi, karnacja w ciep造m odcieniu, opalam si na do 豉two, delikany br您. Dziwne dziwy
A rudy mi pasuje jak ta lala

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:18   #1873
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ehhh a wieta co, raz kozie 鄉ier najwyzej bede jak prosie
Kupie ten 7.4 albo 7.44, jak nie bedzie pasowa to na這瞠 7.46 - ten juz pasowa musi
Wczesniej nigdy sie nie przejmowa豉m tym czy to ciep造 czy zimny kolor i zawsze dobrze wygl康a豉m i chyba czas zacz帷 znowu stosowac t zasade
Stary 2010-10-24, 21:28   #1874
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny dziekuje

Coco no w這sy mam naturalnie popielate, taki ciemny blond. Ciekawa sprawa z t zim. Ale czy rumie鎍e pasuj do tego typu? Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Widzialas moje zdjecia z zalaczonego linka?
Co sadzisz o rudym dla mnie-ew. jaki odcien by poleca豉?
Bo widze 瞠 sie znasz.
A testy porobi takie jak m闚isz ale jutro-w 鈍ietle dziennym.

czekoladowo koniecznie pochwal sie efektami! A gdzie jest ten zwiastun Top Model gdzie wida te dziewczyne z rozowymi policzkami? Podasz linka?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 21:31
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:51   #1875
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny dziekuje

Coco no w這sy mam naturalnie popielate, taki ciemny blond. Ciekawa sprawa z t zim. Ale czy rumie鎍e pasuj do tego typu? Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Bo widze 瞠 sie znasz.

czekoladowo koniecznie pochwal sie efektami! A gdzie jest ten zwiastun Top Model gdzie wida te dziewczyne z rozowymi policzkami? Podasz linka?
Na efekty trzeba bedzie troche poczeka bo jeszcze troche czasu mi zosta這. Chyba ze cos sprzedam wczesniej to wtedy kupie farby i dzia豉m
A ten zwiastun widzia豉m na TVN, szuka豉m na youtube ale nigdzie nie widze tego najnowszego zwiastunu. Tylko ta dziewczyna wydaje mi sie jednak ciep造m typem, po prostu do sesji jej zrobili taki makija 瞠 mia豉 mocno r騜owe policzki...

Znalaz豉m tylko cos takiego
http://www.koktajl24.pl/nowa-dziewcz...na-w-Top-Model

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-10-24 o 21:54
Stary 2010-10-24, 21:55   #1876
Agatau88
Zakorzenienie

Patrzy豉m na te testy kolorystyczne, ale nie wiem ktory jest wiarygodny.

Coco dorad mi prosz jak widzialas moje zdjecie

Wlasnie mi sie przypomnialo, moja Mama widziala sie z kole瘸nka-wizazystk kilka tyg temu i ta przy okazji powiedziala Jej 瞠 jest typow zim, tyle ze Mama ma ciemne brwi, ciemn oprawe oczu i ciemniejsza cere-raczej bez rumie鎍闚.
Pom霩cie, dorad嬈ie kochane

Przepraszam ze zasmiecam watek, ale mo瞠 w koncu kto mi dobrze pomo瞠

1. Jak si opalasz - szybko czy ci篹ko(najpierw na czerwono b康 r騜owo). Odcie opalenizny jest ciep造 - z這tawo-br您owawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-be穎wy?
Potem br您owieje, z這ciej

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy t璚z闚ki maj ciemniejsz obw鏚k, czy kolor ich jest czysty, a mo瞠 maj plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rz瘰y)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy ciemne, brazowe, z czana obwodka, kolor czysty bez plam.

3. Piegi - jesli wyst瘼uj, to s z這tawe ciep貫 czy raczej szaro-br您owe?
Jak si opale obecne, ale bardzo ma這, raczej szaro-br您owe cho jest ich tak ma這 ze ciezko odpowiedziec

4. Cera - jaki ma odcie Twoja sk鏎a? Ciep造 brzoskwiniowy, oliwkowy, z這tawy czy bardzo jasny, ch這dny wpadaj帷y w r騜 lub porcelanowy? Je瞠li si rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy r騜owy? To ciezkie pytanie, rumienie sie ale raczej na rozowo, choc nie jest to kolor ciemny i naprawde ciezko pomyli z jasna czerwienia. Ale raczej roz.

5. Naturalny kolor w這s闚 - ciemny, jasny. Jaki odcie? Czy ma z這tawo-br您owe przeb造ski czy raczej mysie, bardziej popielate? Ciemny blond.
Jako dziecko mialam bardzo jasne w這sy, prawie bia貫, potem sciemnialy do ciemnego blondu.

6. Kolor ust (naturalny oczywi軼ie) jest do嗆 jasny, r騜owy czy ciep造 - nasycona czerwie, brzoskwinia czy koral?
Czerwono-rozowy

7. W jakich kolorach czujesz si dobrze, a kt鏎e 幢e podkre郵aj Twoj urod?
Lubie czarny, be, niebieski, ro穎wy(cho z umiarem, rozowo fioletowy), fioletowy, 郵iwkowy, granat.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-24 o 22:20
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:14   #1877
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Patrzy豉m na te testy kolorystyczne, ale nie wiem ktory jest wiarygodny.

Coco dorad mi prosz jak widzialas moje zdjecie

Wlasnie mi sie przypomnialo, moja Mama widziala sie z kole瘸nka-wizazystk kilka tyg temu i ta przy okazji powiedziala Jej 瞠 jest typow zim, tyle ze Mama ma ciemne brwi, ciemn oprawe oczu i ciemniejsza cere-raczej bez rumie鎍闚.
Pom霩cie, dorad嬈ie kochane
Jak tak patrze na twoje zdj璚ia to wydaje mi sie ze chlodnym typem jestes, ca豉 twoja cera ma taki r騜owy poblask ( inaczej niz u mnie, bo u mnie odznaczaja sie tylko lekko rozowe policzki, a reszta juz nie jest r騜owa tylko po prostu bardzo jasna). Ja stawiam na lato, za delikatna jestes na zime. Stawiam na to delikatne lato, bodaj瞠 lazurowe Ale nie pami皻am teraz dok豉dnie.
Wi璚 wychodzi na to 瞠 te miedziane, pomara鎍zowe odcienie nie dla ciebie, wiec moze delikatnie w maho co?
Mo瞠 co takiego jak ta dziewczyna? http://www.photoblog.pl/milkkk/77765701/chaos.html
Nie wiem sama.
Ja spr鏏uje z tym miedzianym blondem, a jak to nie bedzie to to p鎩de w miedziano-mahoniowy.

Og鏊nie przypomnia豉 mi sie Liv Tyler Ona jest zim, a pami皻am ze mia豉 kiedys rudy
Stary 2010-10-24, 22:26   #1878
Agatau88
Zakorzenienie

Bardzo dziekuje za odpowiedz Wyzej dalam jeszcze swoj opis W豉snie urode mam deliketna, bardzo delikatne rysy twarzy i szczerze powiem ze rzadko sie maluje, co widac na zdjeciach bo wtedy czuj sie g逝pio
Moja skora ma wlasnie taki rozowy poblask i dlatego chcialabym sie dowiedziec czy pasuja mi rudekolory bo sa cudowne
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:57   #1879
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Mia豉m robiony test i tak jak przypuszcza豉m jestem ,,jesieni,,
M鎩 oryginalny kolor w這s闚 to br您 wpadaj帷y w kasztan.
Jednak nie za bardzo korzystam z tych rad je郵i chodzi o ubrania..to znaczy w wi瘯szo軼i nie u篡wam tych kolor闚 kt鏎e by造 zalecane..a w szczeg鏊no軼i zielonych (mo瞠 to b陰d, kto wie). Ubieram si w szaro軼i, br您y, be瞠, czer,i uwielbiam jako dodatek brudny r騜...w filet ciemny te ok. Je郵i chodzi o kolor w這s闚 to zabawne jak mi si kolor oczu zmienia, w obecnych jasnych mam miodowo-bursztynowy kolor oczu i do嗆 blad twarz, natomiast w kolorze podchodz帷ym pod maho - oczy robi si wyra幡e i bardzo ciemne a kolor sk鏎y jakby opalony (to jest w豉郾ie fajne przy tych ciemnych kolorach) ale ja wol si w jasnych rudych....i ostatni strasznie chodzi mi po g這wie zakup pewnej sp鏚niczki, mam nadziej 瞠 jeszcze b璠zie w ,,Vero Moda,, koronkowa sp鏚nica przed kolana - o pod spodem w豉郾ie co w rodzaju jedwabiu w kolorze ,,brudny r騜,,...

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-24, 23:21   #1880
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dziekuje za odpowiedz Wyzej dalam jeszcze swoj opis W豉snie urode mam deliketna, bardzo delikatne rysy twarzy i szczerze powiem ze rzadko sie maluje, co widac na zdjeciach bo wtedy czuj sie g逝pio
Moja skora ma wlasnie taki rozowy poblask i dlatego chcialabym sie dowiedziec czy pasuja mi rudekolory bo sa cudowne
Przejrza豉m wszystkie moje zdj璚ia jakie mia豉m i wszystkie kolory i:
maho - r騜owo軼i na policzkach brak
miedziany maho - r騜owo軼i brak
kasztan - r騜owo軼i brak
miedziany blond - wybija sie r騜 na policzkach, w zestawieniu gdzie mam ciemniejsz szyje,i taka miedz na w這sach jednak leciutki r騜 sie wybija. Tragedii nie ma, ale u mnie sie ta roznica miedzy szyja strasznie wybija ...
Tak samo jest z br您ami - w ciep造m bardziej wida r騜 niz w zimnym.

Jeszcze w tych bardziej czerwonych mam wra瞠nie 瞠 moje oczy robia sie bardziej zielone.

Tak瞠 sprawdza sie ta zasada 瞠 ch這dne cery sa do tych bardziej czerwonych, ch這dnych "rudych". Tak瞠 chyba od razu postawie na ten miedziano-mahoniowy. A czerwie i tak szybko sp這wieje i sie zrobi taka br您owo-miedziana.

Czas edycji: 2010-10-24 o 23:24
Stary 2010-10-25, 12:38   #1881
Lulilu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Zapyta豉m kilku sprzedawc闚 na Allegro o dost瘼no嗆 kilku kolork闚 Majirel.
Jak mi odpowiedz to podam linki.
Oto one:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1262061923 Maj 7.4 i 7.40.
.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ja u篡wam Majirel, bo u mnie zawsze 豉dnie wychodzi (odpuka w niemalowane). Pr鏏owa豉m ju wiele farb i jako ten mi najlepiej s逝膨. Kupi豉m sobie nawet palet (te na Allegro).
W豉郾ie na ca貫j d逝go軼i jest taki sam kolor i zawsze odrost 豉dnie chwyta na 6%, 瞠 nie ma r騜nicy z reszt w這s闚. No i u mnie wyp逝kuje si r闚nomiernie i nie za mocno. K豉d na 15 min na sam odrost a potem na 20 na ca這嗆 dodaj帷 troch ciep貫j wody do mieszanki (tak ka膨 w instrukcji) i to dzia豉.

Niestety nie mog豉m u篡 Iskry bo nawet z wod 9% nie chcia豉 mi odrostu chwyci. A szkoda bo kolor boski.
Coco Nie stosowalam jeszcze farb fryzjerskich - podoba mi sie Majirel 7:40 tylko nie wiem jaki oxydant do tego koloru dobrac - mam ciemne odrosty a farbowalam wczesniej farbami drogeryjnymi wiec wychodzilo mi cos, co po spraniu pozostaje bure wyblakniete :/ 6% czy 9%??? Prosze o rade
Lulilu jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:40   #1882
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Co jest charakterystyczne dla zimy czego nie ma lato?
Bo widze 瞠 sie znasz.
Zima 豉dnie wygl康a w ostrych, zdecydowanych kolorach (cytryna, czerwony, fiolet) a lato w rozmytych, pastelowych. Og鏊nie - zima ma bardziej wyra幡 urod, wiele z nich mo瞠 w og鏊e si nie malowa. A lato jest takie troch szare.

Wiza篡軼i m闚i, 瞠 w Polsce 80% kobiet to lata, bo "gatunek" s這wia雟ki to lato.
Najwa積iejsze to wiedzie czy si jest "ciep造m" czy "zimnym", samym typem a tak bym si nie przejmowa豉.
Oczywi軼ie tragedii nie ma jak kto namiesza, ale b璠zie codziennie mie wi璚ej roboty 瞠by wszystko dopasowa.

Ja sama kiedy, jak mia豉m jazd na Dit Von Teese, przerobi豉m si na zim-郾ie磬 - w這sy prawie czarne, czerwona szminka, piegi dok豉dnie zamalowane, do tego ubrania w odpowiednich kolorach itd. Mi si podoba這, ale tak jak m闚i, codziennie rano "charakteryzacja" bo inaczej to wygl康a豉m jak zombie.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lulilu Poka wiadomo嗆
Coco Nie stosowalam jeszcze farb fryzjerskich - podoba mi sie Majirel 7:40 tylko nie wiem jaki oxydant do tego koloru dobrac - mam ciemne odrosty a farbowalam wczesniej farbami drogeryjnymi wiec wychodzilo mi cos, co po spraniu pozostaje bure wyblakniete :/ 6% czy 9%??? Prosze o rade
My郵, 瞠 6% wystarczy.
Mi poziom 8 豉dnie rozja郾ia z naturalnych mi璠zy 7 a 6. Ale uwaga 7.40 to ju konkretna marchewka.
---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Przejrza豉m wszystkie moje zdj璚ia jakie mia豉m i wszystkie kolory i:
maho - r騜owo軼i na policzkach brak
miedziany maho - r騜owo軼i brak
kasztan - r騜owo軼i brak
miedziany blond - wybija sie r騜 na policzkach, w zestawieniu gdzie mam ciemniejsz szyje,i taka miedz na w這sach jednak leciutki r騜 sie wybija. Tragedii nie ma, ale u mnie sie ta roznica miedzy szyja strasznie wybija ...
Tak samo jest z br您ami - w ciep造m bardziej wida r騜 niz w zimnym.

Jeszcze w tych bardziej czerwonych mam wra瞠nie 瞠 moje oczy robia sie bardziej zielone.

Tak瞠 sprawdza sie ta zasada 瞠 ch這dne cery sa do tych bardziej czerwonych, ch這dnych "rudych". Tak瞠 chyba od razu postawie na ten miedziano-mahoniowy. A czerwie i tak szybko sp這wieje i sie zrobi taka br您owo-miedziana.
No to sama dosz豉 do tego, 瞠 jeste ch這dnym typem i lepiej za miedzianych nie robi Miedziano-mahoniowy b璠zie OK bo maho to ch這dny kolor, wych這dzi t mied.
---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dodam te, 瞠 kolor w這s闚 si zmienia w lecie na z這tawy, albo pojawia si kilka pieg闚 tym lepiej si nie sugerujcie.

Wiosn od Jesieni odr騜nia opalanie si -wiosna si opala 豉dnie na z這tobr您owo. Jesie - ci篹ko i raczej opalaj si piegi a sama sk鏎a pozostaje bia豉.

To wszystko to tylko og鏊niki, ale wydaje mi si, 瞠 troch to pomaga.
Doda豉m przyk豉dowe palety kolor闚 ubra do poszczeg鏊nych typ闚 urody.
Jak wida wiosna i jesie jest do嗆 podobna. Zima i lato te.
Mo積a wi璚 miesza, ale najlepiej w obr瑿ie typu ciep貫go i zimnego.

Czas edycji: 2010-10-25 o 14:05
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-10-25, 16:29   #1883
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Mo積a wi璚 miesza, ale najlepiej w obr瑿ie typu ciep貫go i zimnego.[/QUOTE]

Superbardzo dzi瘯uj, ch皻nie sobie przypomn i mo瞠 zmieni kolorystyk na jesie bo jestem jesienia ubieram si no nie koniecznie jak jesie

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

to ja si chyba bardziej na wiosn robi

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-25, 19:54   #1884
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
No to sama dosz豉 do tego, 瞠 jeste ch這dnym typem i lepiej za miedzianych nie robi Miedziano-mahoniowy b璠zie OK bo maho to ch這dny kolor, wych這dzi t mied.
---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dodam te, 瞠 kolor w這s闚 si zmienia w lecie na z這tawy, albo pojawia si kilka pieg闚 tym lepiej si nie sugerujcie.

Wiosn od Jesieni odr騜nia opalanie si -wiosna si opala 豉dnie na z這tobr您owo. Jesie - ci篹ko i raczej opalaj si piegi a sama sk鏎a pozostaje bia豉.

Mo積a wi璚 miesza, ale najlepiej w obr瑿ie typu ciep貫go i zimnego.
Ano jestem ch這dnym typem Ale dzisiaj zrobi豉m tez po prostu wywiad u kole瘸nek i generalnie i w miedzianym i w mahoniu jest mi dobrze. Ten r騜 na policzkach jest podobno bardziej uroczy a nie prosiaczkowaty I wog鏊e praktycznie nikt na to uwagi nie zwr鏂i i wi瘯szosc uwaza ze mi po prostu ka盥y kolor pasuje
No ale faktem jest 瞠 do cery bardziej mi pasuje maho bo ten r騜 na twarzy niknie (przynajmniej na zdjeciach bo ten maho tak dawno mia豉m ze nie pamietam ). I jeszcze kwestia tego 瞠 przy mahoniu nie wiedzia豉m co to r騜, a przy miedzianym juz tak Teraz sobie r騜 wymienie na bronzer po prostu

Z tymi przer鏏kami to te jest prawda. Ja sie teraz robi豉m na tak delikatn zime ca造 czas bo blada + bardzo ciemne w這sy. Makija w豉sciwie jak codzie, duzo sie nie m璚ze. No ale co innego robi sie z zimnego typu na ciep造 i odwrotnie

A prawda jest te taka ze znajac mnie i tak wyprobuje wszystkie odcienie bo lubie zmiany Ale na pewno p鎩de bardziej w tak ciemn miedz a nie t bardziej pomara鎍zow.

I juz sie nie moge doczeka Jak widze rudy kolor to dos這wnie mrrr, a niekt鏎e dziewczyny tak 郵icznie wygl康aj Ale mi jeszcze w這sy za mocno wypadaj jednak, a u mnie to bedzie sie z rozja郾ianiem wi您a這...

Czas edycji: 2010-10-25 o 20:01
Stary 2010-10-25, 21:34   #1885
Agatau88
Zakorzenienie

Coco a jak oceniasz m鎩 typo po zdjeciach?
Nie chce Cie meczy wi璚 obiecuj 瞠 to ostatnie pytanie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-25, 21:42   #1886
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Coco a jak oceniasz m鎩 typo po zdjeciach?
Nie chce Cie meczy wi璚 obiecuj 瞠 to ostatnie pytanie
Spoko
Ja w 瘸dnym razie nie jestem jak捷 profesjonalistk - tylko bardzo to lubi i do嗆 du穎 poczyta豉m. No i na zdj璚iach to oczywi軼ie nie to co w realu, ale...
Na Ciebie stawia豉bym, 瞠 jednak Lato albo mieszany Lato-Zima. Lato mo瞠 mie ciemnobr您owe oczy. W ka盥ym razie ch這dna tonacja.
Stary 2010-10-25, 21:47   #1887
Agatau88
Zakorzenienie

Coco dziekuj
Czyli rudy odpada. chyba ze np Majirel 7,46? Miedziano czerwony? Albo Brillance Schwarzkopf czerwienie?
Czy zadna rudo嗆 ani czerwie mi nie pasuje?
Bo maho i kasztan za ciemne a chcia豉bym mie max. poziom 7, nie ciemniej.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-25, 21:59   #1888
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Coco dziekuj
Czyli rudy odpada. chyba ze np Majirel 7,46? Miedziano czerwony? Albo Brillance Schwarzkopf czerwienie?
Czy zadna rudo嗆 ani czerwie mi nie pasuje?
Bo maho i kasztan za ciemne a chcia豉bym mie max. poziom 7, nie ciemniej.
Nie jest powiedziane 瞠 nie mo瞠sz zrobi za...ego rudego. Tylko pami皻ej, 瞠 wtedy trzeba ca陰 reszt dopasowa. Z tego co pisa豉 to masz ciuchy w kolorach "letnich" a te nie zawsze do rudego pasuj. Musisz popatrze jak si ubieraj farbowane rudzielce i oceni czy takie kolory ubra Ci b璠 pasowa, czy b璠ziesz je lubi.
Mog Ci da przyk豉d ch這dnego typu farbowanego na rudo. To Christina Hendricks z "Mad Man". Na moje oko to Lato. Kolor w這s闚 wygl康a jak 8.4 z Majirel albo P這mienna Iskra z Joanny. Tutaj dzia豉my troch na przek鏎 naturze, ale wygl康a super.
Podobnie jest z wcze郾iej ju wspominan Dit - z natury blondynka, bosko wygl康a w kruczoczarnych.

Czas edycji: 2010-10-25 o 22:04
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-10-25, 22:02   #1889
Agatau88
Zakorzenienie

Nie wyglada 幢e ale chyba rumie鎍e kolor rudy jej podkre郵a

A mo瞠 czerwienie? Czy czerwony to kolor "ch這dny"?
Tylko problem z czerwieniami bo z tego co czytalam nie lubicie ich i nawet nie wiadomo jak farbe wtedy bra
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-25, 22:07   #1890
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja pami皻am 瞠 mimo miedzi to jako garderoby nie zmienia豉m i te by這 ok Tylko ja nigdy nie zwraca豉m uwagi na to czy cos pasuje do cery czy nie, dopiero jak sie dowiedzia豉m jaki jestem typ to 'a faktycznie ch這dne te kolory' Ale tak samo chodzi豉m we fioletach, turkusie, w ciemnym niebieskim, r騜owym, a czerwonym nawet i pasowa這 Tak瞠 to jest kwestia indywidualnej osoby.
Agatau Co ci szkodzi spr鏏owac? Zawsze mozesz potem ten kolor ochlodzic wrazie co.

Ja jestem teraz zakochana w tym kolorze Jaki to odcie? Wyjdzie cos podobnego po 7.4?? W豉snie nie chcia豉bym takiego intensywnego miedzianego tylko wlasnie cos takiego Mysle ze powinno pasowa...
Ja to jestem niezdecydowane babsko Wiem ze mi z mahoniem bedzie bardziej pasowac ale ten rudy mn zaw豉dn掖 Ju tyle lat o nim marze i zawsze jako cos mnie powstrzyma. A jak mi wyszedl przypadkiem po spraniu koloru to sie go g逝pia pozby豉m nooo

A ta aktorka kt鏎 Coco wklei豉 to mimo tych rumie鎍y - mi sie bardzo podoba. Wr璚z te rumie鎍e jakiego uroku dodaj

A apropo tych czerwieni to ja jako nie moge sobie wyobrazi jak czerwie moze pasowac do rumienc闚... no jakos nie jestem w stanie. Maho - tak, ale czerwie...

Czas edycji: 2010-10-25 o 22:10
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.