Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-10-27, 19:12   #1921
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
kathy - ja tez czekam na zdj璚ie tej kiecki, bo te nosze si z zamiarem kupna sp鏚niczki

...i jeszcze wpad mi w oko sweterek, d逝gi rozpinany, d逝窺zy z ty逝 - zamiast guzik闚 tak jakby 瘸bocik czy falbanka z tego samego materia逝 swetrowego, kolorki szary, czarny, bordo i zielony...
Jutro b璠 zakupyi mam nadziej 瞠 mi sp鏚nicy nie wykupili.
A na koronkowe sp鏚nice to chyba jaka moda jest teraz bo ju du穎 widzia豉m, do tego fajnie wygl康aj d逝gie kozaki. Wiecie co jeszcze mi chodzi po g這wie rz瘰y doczepiane - mamo!! jak to super wygl康a (takie na sta貫) w豉軼iwie nie trzeba si malowa mamo ale kosz uf (280)to najta雟ze jakie znalaz豉m.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-27, 19:55   #1922
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Veronic czekamy na fotki

kathy sztuczne rzesy na stale?? marzenie, niby mam swoje dlugie, ale takiego efektu to nie da sie niczym innym uzyskac.
co do dlugich swetrow to mi sie udalo na poczatku pazdziernika upolowac w mango dlugi zielony kardigam, ktory teraz jest moim jesiennym plaszczem
a dlugie kozaki bym musiala kupic, bo wyciagnelam kilka dni temu te z zeszlego sezonu i sie okazalo, ze skorka sie rozwarstwila kocham ccc ( dla jasnosci jak odkladalam je na polke byly cale)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-27, 20:25   #1923
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
"Farbn窸am" sobie dzisiaj w這sy chantalem (mieszanka jasny tycjan i bardzo jasny tycjan, troche mixtonu) wysz這 豉dnie r闚no, absolutnie zero czerwieni, tylko mied wysz這 dosy ciemno, ale to pewnie dlatego, 瞠 k豉d豉m na bursztyn castinga. Jak b璠zie lepsze 鈍iat這 to zrobi zdj璚ia i wrzuc fotki
troszk wi璚ej w這s闚 mi wypad這 podczas farbowania ni zwykle, ale to dla mnie nie problem, bo mam ich wr璚z za du穎
Poza tym w這sy mi瘯kie, b造szcz帷e

Jestem zadowolona
A w jakich proporcjach da豉s? Mixtona trzeba dowali zacnie. a poza tym m闚i豉m, 瞠 tycjany wychodz ciemno

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Veronic czekamy na fotki

a dlugie kozaki bym musiala kupic, bo wyciagnelam kilka dni temu te z zeszlego sezonu i sie okazalo, ze skorka sie rozwarstwila kocham ccc ( dla jasnosci jak odkladalam je na polke byly cale)
A masz paragon?? Ja zawsze trzymam wszystkie. W CCC s 2 lata gwarancji na buty. Z paragonem za豉twisz sobie wymian na nowe lub zwrot kasy Przetrenowane.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Wiecie co jeszcze mi chodzi po g這wie rz瘰y doczepiane - mamo!! jak to super wygl康a (takie na sta貫) w豉軼iwie nie trzeba si malowa mamo ale kosz uf (280)to najta雟ze jakie znalaz豉m.
Ja mia豉m, szwagierka moja robi i robi cudnie
Jednak nie zosta豉m z nimi na sta貫. Swoje mam bardzo d逝gie i g瘰te, a te by造 jeszcze d逝窺ze i dra積i這 mnie to, 瞠 g鏎ne rz瘰y mi si zaczepia造 o dolne w czasie mrugania Wygoda to jest, prawda bo zapominasz o tuszach. Jednak zmywanie makija簑 (powiek z cieni np) to meksyk. Waciki zaczeipa造 si o rz瘰y, potem musia豉m to wyd逝bywa p瘰et. Bleh. No i jak wypadaj ( a wypadaja naturalnie, tak jak w豉sne) to robi si brzydkie dziury.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-27, 20:32   #1924
ssaarraa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

a ja polecam p這mienn iskr z joanny!! farba taniutka a efekty naprawd super! powiem szczerze 瞠 z joanny by豉m bardziej zadowolona ni z loreala (farbowa豉m si mango). farba z joanny jest trwa豉- nie spiera si, w這sy po farbowaniu s mi瘯kie i pachn帷e. naprawd gor帷o polecam!
ssaarraa jest offline  
Stary 2010-10-27, 20:38   #1925
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

...no w豉郾ie s造sza豉m jak jedna znajoma prawie nerwicy dosta豉 jak co rano rz瘰ki liczy豉 na poduszce, mo瞠 lepiej by這 by zaopatrzy si w k瘼ki, ale w ka盥ym razie wygl康a to niesamowicie. Ja mam swoje no takie sobie nie za d逝gie i nie za g瘰te, najlepiej jak je wytuszuj Max factor masterpiece max - z 5 minut jak nad nimi popracuj to te jest fanie, ale codziennie to mi si nie chce, szczeg鏊nie rano.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-27, 21:04   #1926
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki wlasnie problem w tym, ze nie mam paragonu zginal gdzies po drodze bo wciaz sie przenosze

kathy a probowalas masterpiece i 2000 calorie razem??

w sumie te rzesy faktycznie wygladaja oblednie, ale jakbym miala co rano liczyc rzesy na poduszce bym sie chyba depresji nabawila. ostatnio co rano i tak sprawdzam czy nie wygladam na 100 lat jeszcze tak dodac, ze moglabym miec np dziure w rzesach to bym sie chyba zastrzelila

macie jakies sposoby na mega-jesiennego dola??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-27, 21:18   #1927
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
agusiaki wlasnie problem w tym, ze nie mam paragonu zginal gdzies po drodze bo wciaz sie przenosze

kathy a probowalas masterpiece i 2000 calorie razem??

w sumie te rzesy faktycznie wygladaja oblednie, ale jakbym miala co rano liczyc rzesy na poduszce bym sie chyba depresji nabawila. ostatnio co rano i tak sprawdzam czy nie wygladam na 100 lat jeszcze tak dodac, ze moglabym miec np dziure w rzesach to bym sie chyba zastrzelila

macie jakies sposoby na mega-jesiennego dola??
Jak mam do豉 to id sobie co kupic i przy okazji na mega czekolad do picia Wedla z szarlotk z bit 鄉ietan i lodami - funduj sobie co takiego zamiast obiadu i jestem tak zas這dzona 瞠 potem zapominam na d逝go o s這dyczach. Fajnie te jest si dotleni w parku na d逝gim spacerze - dzisiaj dosta豉m mega komplement, kt鏎y podni鏀 mnie na duchu!! Basen a potem kieliszek dobrego wina tez polecam. Albo poprostu dobrze si wyspac!!

Nie pr鏏owa豉m jeszcze stosowc 2, master i 2000. Jak je stosujesz, mi bardzo odpowiada szczoteczka Master.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-10-27 o 21:19
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-27, 21:18   #1928
agusiaki
Rozeznanie

Ja bym si sama na to nie skusi豉, bo swoje w豉sne mam jak malowana lala. Tylko szwagierka mnie strasznie namawia豉 twierdz帷, 瞠 na moich g瘰tych i d逝gich b璠zie mega efekt. No i by, fakt. Zosta豉m reklam闚k jej us逝g na fotkach
Sama jednak uzna豉m, 瞠 d逝窺ze jest wrogiem d逝giego ..... po namysle to tyczy sie tylko rz瘰

Mi tylko sen pomaga na depreche jesienn.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-10-27 o 21:20
agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-27, 21:27   #1929
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Ja bym si sama na to nie skusi豉, bo swoje w豉sne mam jak malowana lala. Tylko szwagierka mnie strasznie namawia豉 twierdz帷, 瞠 na moich g瘰tych i d逝gich b璠zie mega efekt. No i by, fakt. Zosta豉m reklam闚k jej us逝g na fotkach
Sama jednak uzna豉m, 瞠 d逝窺ze jest wrogiem d逝giego ..... po namysle to tyczy sie tylko rz瘰

Mi tylko sen pomaga na depreche jesienn.
w豉郾ie troch si e boj jak moje rz瘰y wygl康a造 by po miesi帷u? i ile by ich jeszcze zosta這 i czy wytrzyma豉 bym 3 godziny podczas nak豉dania. Bardzo dawno temu mia豉m doczepiane d逝gie warkoczyki - dziewczyna nak豉da豉 mi ponad 12 godzin

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-27, 21:38   #1930
agusiaki
Rozeznanie

kathy - rz瘰 naturalnych to nie niszczy. Jednak瞠 豉two przy demjkija簑 wyrwa sobie rz瘰 (sztuczn wraz z w豉sn), co nie zdarza mi si przy demakija簑 moich naturalnych rz瘰. chyba chodzi o to, 瞠 tamte s grubsze i sztywniejsze i 豉twiej je poci庵n望 niechc帷y wacikiem.
Niemniej szok jak ju zdje豉m to mia豉m niez造. Mia豉m wra瞠nie, 瞠 mam 造se oczy

agusiaki jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:18   #1931
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

kathy szczoteczka od master jest wlasnie swietna bo ma sluszny rozmiar
a co do tego duetu to zaczelam tak stosowac jak w douglasie byla promocja, za 60 zl (chyba) bylo razem master i 2000 calorie. najpierw dawalam 2 warstwy master a potem jedna 2000 i wygladalo to swietnie
tylko musi przeschnac miedzy jedna a druga aplikacja i trzeba uzywac koniecznie zalotki ( ale pewnie z tymi Twoimi pieknymi kreconymi wlosami to i rzesy masz naturalnie podwiniete)

co do rad na depresje -> sen pomogl, na winko i basen sie umowilam - dziekuje no i pomoglo mi jeszcze bawienie sie bizuteria i tworzenie nowych zestawow

aaa ja w ten weekend robie sobie swoja odzywke na rzesy ze skladnikow z mazidel, ostatnio urosly mi po niej

julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-28, 18:25   #1932
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna
no to czekam na przepis od篡wki na porost rz瘰, ja pr鏏owa豉m olej rycynowy ale szybko zaprzesta豉m - za t逝ste i mi w oko wchodzi這.

julianna/agusiaki
By豉m na zakupach no i niestety sp鏚nicy nie kupi豉m, dlatego 瞠 ma niestety grub gumk w pasie - nie wygl康a to na mnie jako specjalnie, za to kupiona bluzka w stylu arabskim szara (troch koronek przy szyi), d逝ga i do tego sweterek te d逝gi ciemny fiolet, fajnie to wygl康a, jutro lec jeszcze do sklepu po spodnie, takie ala leginsy, wygl康aj jak jeansy z kieszeniami, biodr闚ki ale s z takiej grubszej bawe軟y - super wygl康aj do d逝gich kozak闚, d逝gich sweterk闚 a przy okazji s bardzo wygodne. Jednym s這wem zakupy udane

Agusiaki
widzia豉m fajne sp鏚nice w Promode

p.s Jak ju pisa豉m wcze郾iej smaruje 貫petyn Radicalem - w這sy zrobi造 si takie niesforne, dlatego 瞠 trzeba dobrze preparat wetrze w sk鏎, wi璚 musz zrobi przedzia趾i co jest rezultatem rozpl徠ania loczk闚 i Puchu...czy macie inn szybk metod wcierania?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:28
kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-30, 19:43   #1933
Migotka90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dziewcz皻a jako, 瞠 rude 篡cie towarzyszy Wam ju jaki czas mam pro軸... Od jakiegos czasu farbuj si na rudo, przerobi豉m ju chyba wszystkie l'oreale, jednak wci捫 poszukuj farby, kt鏎a pomo瞠 mi uzyska wymarzony odcie. Czy kt鏎ej z Was uda這 si uzyska taki jak na za陰czonym zdj璚iu? Prosz o pomoc i s這dkiego, rudego 篡cia!
Migotka90 jest offline  
Stary 2010-10-30, 20:57   #1934
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

mam juz fotke no to dodam dla zainteresowanych
jak juz wspomina豉m wcze郾iej Farba Marion odcie Mied

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:06   #1935
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
Pi瘯ny! Kt鏎a to z Marion闚?
Stary 2010-10-31, 08:49   #1936
agniuszka87
Rozeznanie

Farba czyli ten zielony
ten zolty to szampon

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:22   #1937
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Farba czyli ten zielony
ten zolty to szampon
Jaki by tw鎩 kolor przed farb Marion?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-31, 13:58   #1938
agniuszka87
Rozeznanie

Cytat:
Jaki by tw鎩 kolor przed farb Marion?
taki sam tylko sp這wia造
bo wczesniej uzywalam szamponu tej firmy

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-31, 14:32   #1939
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
taki sam tylko sp這wia造
bo wczesniej uzywalam szamponu tej firmy
a odrost pewnie blond?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-31, 15:33   #1940
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy uwielbiam takie bluzki, na pewno swietnie wyglada w polaczeniu z Twoimi rudymi wlosami, zreszta jesienny typ urody ma w sobie sporo egzotyki i takie bluzki, dodatki super wygladaja. czekamy zatem na zdjecia
fabre marion ja osobiscie odradzam bo mialam watpliwa przyjemnosc uzywac jej jeszcze jako nastolatka, moje wlosy osobiscie strasznie zniszczyla, a kolor znikl po tygodniu, przy czym odrostow rudych wtedy zupelnie nawet nie tknela (ale to oczywiscie moja opinia jedynie, poza tym mogli ulepszyc sklad)

agniuszka87 kolor bardzo interesujacy, ale jak wyzej mam spore watpliwosci co do tej farby, napiszesz cos o kondycji wlosow bo nie zawuazylam opinii( jesli przeoczylam- sorry)

Migotka90 nie uzywam farb drogeryjnych, ale z profesek podobny kolor uzyskiwalam allvaves. kolor na poziomie 7, rudosc mozna podkrecic jeszcze mixem, a sa tanie i wydajne wiec moze zastap loreale

a ja wlasnie szukam jakiejs fajnej fryzury na jesien i zupelnie nie wiem co wziac, mam mocno pocieniowane wlosy,prawie do lopatek( ale oczywiscie gorna wartswa zniszczona z lekka ciaglym farbowaniem)
jak znajde pomysl to sie podziele, wszelkiem pomysly mile widzianie, bo mimo tysiaca zdjec na dysku nic do mnie nie "przemawia", a wczoraj slicznie obcielam siostre na mega krociutko i teraz mnie korci

przepis na odzywke wyle na priva w przyszlym tygodniu jak bede robic sobie i mamie

julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-31, 15:44   #1941
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

Cytat:
Super kolor!

Cytat:

Migotka90 nie uzywam farb drogeryjnych, ale z profesek podobny kolor uzyskiwalam allvaves. kolor na poziomie 7, rudosc mozna podkrecic jeszcze mixem, a sa tanie i wydajne wiec moze zastap loreale

a ja wlasnie szukam jakiejs fajnej fryzury na jesien i zupelnie nie wiem co wziac, mam mocno pocieniowane wlosy,prawie do lopatek( ale oczywiscie gorna wartswa zniszczona z lekka ciaglym farbowaniem)
jak znajde pomysl to sie podziele, wszelkiem pomysly mile widzianie, bo mimo tysiaca zdjec na dysku nic do mnie nie "przemawia", a wczoraj slicznie obcielam siostre na mega krociutko i teraz mnie korci

przepis na odzywke wyle na priva w przyszlym tygodniu jak bede robic sobie i mamie
Kochana powiedz mi kt鏎ym Allwaves'em robi豉 na poziomie 7?? Wspomina豉 瞠 robi豉 7.4 siostrze? Jak on mniej wi璚ej wychodzi? Ja nadal nie moge sie zdecydowa czy 7.4 czy 7.64 do tych moich zielonych ga i r騜owawych policzk闚 Bo w teorii to 7.64 bo czerwie wych豉dza.

Co do fryzury zale篡 jak bardzo kr鏒kie w這sy chcesz mie ;>
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-10-31, 16:09   #1942
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna

Ja dos這wnie ju od paru lat borykam si z tym samym problemem co ty - w這ski podniszczone bardziej w g鏎nej warstwie i dlatego za bardzo wycieniowane. Te my郵 o zmianie od lat mam to samo, mo瞠 podetn sobie grzywk z d逝giej na tak do brwi?..widzia豉m u kogo fajnie to wygl康a.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-31, 16:16   #1943
aparusek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam jestem nowa i mam pytanie jako, 瞠 jeste軼ie bardzo do鈍iadczonymi rudzielcami:P ja z natury tez jestem rudzielcem ale moje w這sy prze篡造 ju tysi帷e farb raczej drogeryjnych, w tym momencie mam sprany kolor ale moim marzeniem jest taki jak na zdj璚iu. mo瞠 podpowiecie jaka farba da mi taki odcie, gdy wszystko co ostatnio testuje wychodzi na czerwono a nie o taki efekt mi chodzi!
aparusek jest offline  
Stary 2010-10-31, 17:37   #1944
silje84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do silje84

ta Mied firmy Marion w sumie nie wygl康a jak mied wed逝g mnie ;D
ale slicznie wygl康a... podobnie do mojej "plomiennej czerwieni po 3-4myciach(po prostu na blondzie pojasnia這 豉dnie)
i chyba t farb pofarbuje nast瘼ny raz
pytanie tylko czy pod ni musze rozja郾ic odrosty ciemne najpier czy pokryje ladnie wlosy? ((tzn.czy zawiera rozja郾iacz tez? ; p
Stary 2010-10-31, 18:01   #1945
agniuszka87
Rozeznanie

Cytat:
a odrost pewnie blond?
naturalnie mam cemny blond
a kondycja
w sumie nie zauwazylam aby wlosy byly gorsze niz zawsze
sa blyszczace miekkie
jak dla mnie taki sam efekt jak u fryzjera ale dosc tanszy

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-10-31, 19:57   #1946
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Cytat:
Ale Ci 豉dny kolorek wyszed ja w zesz造m tygodniu farbowa豉m t szamponetk Mariona kolor mied, ale niestety nie jestem z niej zadowolona. Trzyma豉m p馧 godziny a kolor mi wyszed taki ciemno czerwony, co takiego jak na opakowaniu farby. Dopiero po paru myciach zaczyna robi si rudy, ale w這sy szorowa豉m dwa razy dziennie, 瞠by wreszcie si sp逝ka a naturalny mam ciemny blond. jednak zostan przy p這miennej iskrze Widocznie ka盥emu wychodzi inaczej
meeedzik jest offline  
Stary 2010-10-31, 22:34   #1947
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
naturalnie mam cemny blond
a kondycja
w sumie nie zauwazylam aby wlosy byly gorsze niz zawsze
sa blyszczace miekkie
jak dla mnie taki sam efekt jak u fryzjera ale dosc tanszy

Bardzo 豉dny kolor, te jestem zdania 瞠 u fryzjera to stracone pieni康ze, tym bardziej 瞠 zawsze dodadz od siebie 5 groszy...a potem p豉cz i zgrzytanie z瑿ami. Pochwal si 瞠 ja te dzisiaj waln窸am sobie kolorek- szamponetk ,,Deli,, 2 x po 20 minut i kolorek fajniusi ,,Rudzielec,, do tego z d逝giej grzywki do brody - podci窸am na tak zakrywaj帷 brwi - tak瞠 jest co innego a kobiety potrzebuj zmian - poza tym wydaje mi si 瞠 ta grzywka dodaje rudawato軼i mojemu obliczu. I niech 瘸den fryzjer si lepiej do mnie nie zbli瘸tym bardziej ja do niego

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-10-31, 23:06   #1948
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy gratuluje zmian, i zazdroszcze bo ja dzisiaj chcialam sie skupic na swoich wlosach a przez wczorajsze ciecie dzisiaj znowu musialam farbowac i przycinac innym
no ta gorna wartswa jest najgorsza, niestety ja trik z grzywka do brwi mam prawie ciagle bo chyba lepiej w nij wygladam, fakt podkresla "rudosc"
zwlaszcza jak sie ladnie zetknie z moimi trojkolorowymi oczami. to co teraz mnie kusi to stworzenie nowego stylu bo od lat mam wlasnie za mocno pocieniowana gore, zanim eksperymentowalam z roznymi farbami bylo w miare ok, ale teraz znowu gora jest za krotka w dodatku taka hmm najbardziej marza mi sie loki w stylu lat 40 na wlosach do linii brody , niestety moje wlosy to typowe "druty"- grube jak 4 u innych i calkiem proste

co do farbowania u fryzjerow to ta ich " artystyczna wizja" jest z reguly koszmarna prosisz o cm sciecia - zetnie 30 cm ( moj przyklad), chcesz rudosci z miedzia a ta Cie widzi w kasztanie lub co gorsza jakims zimnym brazie bo ukryje piegi wrrrr -> jak widac nie lubie fryzjerow ( przynajmniej tych u ktorych bylam). najlepszy tekst uslyszalam kiedys od fryzjerki z wrocka ( swoja droga miala piekne rude wlosy robione podobno artego, ale uzywala ich odzywki o nazwie "cherry cytat " ja znajac umiejetnosci fryzjerow w zyciu bym nie dala nikomu dotknac moich wlosow"

czekoladowoo zimny odcien allvaves na poziomie 7 wychodzil naprawde chlodny i pieknie pokdreslal zimna urode mojej siostry. z tymze jej bialej cerze dodawal delikatnosci i wlasnie zdrowego kolorytu. mysle, ze to calkiem przyjazne farby, masz tez mozliwosc manipulacji z kolorem, mozesz dodac czerwonego mixa albo wymieszac kolorek na poczatku np z machoniem
z tymze jezeli naprawde nie masz widocznych pajaczkow itp to moim zdaniem rownie dobrze mozesz sprobowac cieplejszych barw,uwazam ze rozowe policzki sa urocze

agniuszka87 ja po tej farbie mialam biale koncowki, wiec podziwiam, ale najwazniejsze zeby Tobie kolorek sluzyl, w koncu kazdej z nas odpowiada co innego

aparusek mi taki kolor wychodzil po revlonie 7.34

jak krotkie bym chciala?? hmm tak jak wyzej marzy mi sie seksowny styl, ale potrzebowalabym chyba struktury wlosow kathy

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-10-31 o 23:23
julianna-p jest offline  
Stary 2010-10-31, 23:23   #1949
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

Cytat:

czekoladowoo zimny odcien allvaves na poziomie 7 wychodzil naprawde chlodny i pieknie pokdreslal zimna urode mojej siostry. z tymze jej bialej cerze dodawal delikatnosci i wlasnie zdrowego kolorytu. mysle, ze to calkiem przyjazne farby, masz tez mozliwosc manipulacji z kolorem, mozesz dodac czerwonego mixa albo wymieszac kolorek na poczatku np z machoniem
z tymze jezeli naprawde nie masz widocznych pajaczkow itp to moim zdaniem rownie dobrze mozesz sprobowac cieplejszych barw,uwazam ze rozowe policzki sa urocze
Dzi瘯uje za informacje Bede my郵e jeszcze, bo o ile te r騜owe policzki da sie wytrzymac to mam jeszcze problem z przebarwieniami po tr康ziku A i czesto nadal mi cos okresowo wyskakuje... W grudniu koncze kuracje i nie wiem czy nie bede mia豉 nawrotu... I to mnie tez martwi.
Wszyscy mi radz powr鏒 do naturalnego br您u ale mnie tak ci庵nie do tego rudego

A co do fryzur to mi sie szalenie podobaj asymetrie Ale mi kr鏒kie w這ski nie pasuja

http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura853059.htm - ta jest ca趾iem sympatyczna
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-11-01, 11:08   #1950
agusiaki
Rozeznanie

Agniuszka - kolor pi瘯ny!! Idealnie komponuje si z Twoimi b喚kitnymi w niesko鎍zono嗆 oczami.

Ja po這zy豉m sobie chantala i niestety po tym co zrobi豉m sobie matrixem nadal mam r騜nice pomi璠zy odrostami i grzywk a d逝go軼i w這s闚. I to pomimo zastosowania 6% wody na odrost, a 3% na d逝go嗆. Farba nie chce mi chwycic intensywno軼i na d逝go軼i. Momentami w sztucznym o鈍ietleniu mam wra瞠nie, 瞠 kolor wpada w szaro-bur ziele (sic!). Jestem w軼iek豉 na tego matrixa jak nie wiem. Rzuc sobie chyba color toucha na d逝go軼, bo nie zdzier輳 tej r騜nicy.... Te mam ostatnio ochot obci望 w這sy. B璠e 瘸這wa豉, bo lubi moje d逝gie w這sy, ale ta r騜nica w kolorze i podniszczenie d逝go軼i mnie dobija.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-11-01 o 11:51
agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.