Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-03, 21:57   #1981
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Nie cierpi brwi barwionych henn - znam osoby kt鏎e to robi, dziwi si nie wiem dlaczego...i jeszcze jedno by豉m na kursie wiza簑 i tam nas uczyli jak si nak豉da henn, bardzo delikatnie tylko na w這skach - nie na sk鏎ze - a potem wida na ulicy panie zamalowane na p馧 twarzy. Gdzie te kobitki si szkoli造?
Nie da sie henny na這zy dobrze tak, 瞠by nie dotkn望 skory. Nie ma takiej opcji, po prostu. Natomiast sa henny, kt鏎e nie zabarwia sk鏎y i ja u篡wam tylko takich. Np Reflectoil. Polecam - jest najlepsza! Oczywi軼ie dla rudzielca nie czarna.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-03, 22:09   #1982
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

julianne-p
Zadowolona by豉m bardzo z Castingu.
Tamte farby co wymieni豉m to nie wiem. S po prostu na salonie, w ktorym teraz jestem i naprawde bardzo 豉dne rudawe kolory.
Ale jak same wiemy...Lubi si nasz rudziutki wyplukiwac
I co wtedy robic ?
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-03, 22:44   #1983
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

bernardka20 pytalam o regenracje, nie o farby,artego znam i nie polecam bo kazdy rudy konczy jako blond i nie wazne czy jest z poziomu 7,8 czy 9

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-03, 22:51   #1984
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Nie da sie henny na這zy dobrze tak, 瞠by nie dotkn望 skory. Nie ma takiej opcji, po prostu. Natomiast sa henny, kt鏎e nie zabarwia sk鏎y i ja u篡wam tylko takich. Np Reflectoil. Polecam - jest najlepsza! Oczywi軼ie dla rudzielca nie czarna.
Jak ja nak豉da豉m henn to tylko na w這skach, bardzo i to bardzo delikatnie nie by這 opcji 瞠by dotkn望 sk鏎y bo wacik by niemal瞠 w powietrzu.Chodzi mi oczywi軼ie o brwi.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Osobi軼ie nigdy nie mia豉m henny, jak mam ochot bardziej uwydatnic brwi to stosuj br您owy cie do oczu i wygl康a to bardzo naturalnie -polecam

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-03, 22:56   #1985
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Regeneracja normalnie na zak豉dzie kosztuje 40 z ze strzy瞠niem 50 z.
Zadowolona jestem. Nie mam takiego puchu, bo czuje, ze ten puch to zniszczone w這sy. Troche mniejszy, ale nie tak, ze drastycznie mniejszy. Taka regeneracje trzeba wykonac kilka razy by by造 efekty. Strasznie piszcza這 od tego urzadzenia a ja sie smialam jak wariatka bo to pisk myszy dos這wnie by (aparat wyglada jak prostownica, ale nak豉dka jedna mia豉 podczerwien a po drugiej stronie metalowe maj za zadanie sklejac zniszczone ko鎍e).
Mia豉m akurat za darmo...ale przed weselem mojej siostry (styczen) kilka razy sobie podejde i zaplace
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-03, 23:03   #1986
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 799

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
julianna
znam tak mulatk na si喚, codziennie solarka a mia豉 ju przebarwienia, w這sy czarna czekolada...wszystko to ok, czemu nie ..ale jak kto j pyta to ona tak ju ma i taka si urodzi豉. Co do moich w這s闚 to naprawd mog okre郵i jako katastrofa (oczywi軼ie moim zdaniem)...na ale jak si obejrze dooko豉 to s tez gorsze. Nie cierpi brwi barwionych henn - znam osoby kt鏎e to robi, dziwi si nie wiem dlaczego...i jeszcze jedno by豉m na kursie wiza簑 i tam nas uczyli jak si nak豉da henn, bardzo delikatnie tylko na w這skach - nie na sk鏎ze - a potem wida na ulicy panie zamalowane na p馧 twarzy. Gdzie te kobitki si szkoli造?
Henna w 瞠lu (Refectocil) jest bezpieczniejsza je郵i sie ma 豉dne fajne brwi i nie trzeba nic korygowac, nieprawda ze nie barwi sk鏎y bo jak sie nalozy na sk鏎e to zapewniam - zabarwi. Mniej niz proszkowa, i 豉twiej zejdzie ale tez zabarwi.
Henne nie tak prosto sie nak豉da, 瞠lowa to piku bo po prostu, po w這skach. Sk鏎a pod spodem i tak sie leciutko zabarwia, i przy proszkowej i przy 瞠lowej ale dobrze zrobiona daje naturalny efekt.
Ale proszkowa jest lepsza w momencie kiedy sie koryguje 逝k bo jest asymetryczny, w這ski nie rosn itd. Dobra kosmetyczka zrobi to tak ze nie bedzie wielkiej tragedii. Ale czasem sie po sk鏎ze nadaje kszta速 bo klientka sobie tego 篡czy. Tak jak starsze panie kt鏎e w這sk闚 juz nie maj a chc mie widoczne brwi
Normalnie to po prostu modeluje sie 逝k, nadaje kszta速, wyci庵a ko鎍闚ke. I uwierzcie mi przy dobrze zrobionej, wog鏊e sie to w oczy nie rzuca
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-11-03, 23:09   #1987
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
julianna-p
Regeneracja normalnie na zak豉dzie kosztuje 40 z ze strzy瞠niem 50 z.
Zadowolona jestem. Nie mam takiego puchu, bo czuje, ze ten puch to zniszczone w這sy. Troche mniejszy, ale nie tak, ze drastycznie mniejszy. Taka regeneracje trzeba wykonac kilka razy by by造 efekty. Strasznie piszcza這 od tego urzadzenia a ja sie smialam jak wariatka bo to pisk myszy dos這wnie by (aparat wyglada jak prostownica, ale nak豉dka jedna mia豉 podczerwien a po drugiej stronie metalowe maj za zadanie sklejac zniszczone ko鎍e).
Mia豉m akurat za darmo...ale przed weselem mojej siostry (styczen) kilka razy sobie podejde i zaplace
a to takiej metody jeszcze nie widzia豉m, oby lepsze od moich gor帷ych no篡czek.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-03, 23:28   #1988
julianna-p
Wtajemniczenie

tez nie slyszalam o takiej metodzie regenracji, ale jesli bedzie dzialac to cena jest przystepna wiec sama chetnie sie przejde ( chociaz atak smiechu tez mam gwarantowany) , tylko bez podcinania niee zaden fryzjer juz mi nie zetnie wlosow

co do brwi zamienie naturalnie mega-ciemne na delikatne, ale wyrazne, sa chetni??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-03, 23:55   #1989
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Henna w 瞠lu (Refectocil) jest bezpieczniejsza je郵i sie ma 豉dne fajne brwi i nie trzeba nic korygowac, nieprawda ze nie barwi sk鏎y bo jak sie nalozy na sk鏎e to zapewniam - zabarwi. Mniej niz proszkowa, i 豉twiej zejdzie ale tez zabarwi.
Henne nie tak prosto sie nak豉da, 瞠lowa to piku bo po prostu, po w這skach. Sk鏎a pod spodem i tak sie leciutko zabarwia, i przy proszkowej i przy 瞠lowej ale dobrze zrobiona daje naturalny efekt.
Ale proszkowa jest lepsza w momencie kiedy sie koryguje 逝k bo jest asymetryczny, w這ski nie rosn itd. Dobra kosmetyczka zrobi to tak ze nie bedzie wielkiej tragedii. Ale czasem sie po sk鏎ze nadaje kszta速 bo klientka sobie tego 篡czy. Tak jak starsze panie kt鏎e w這sk闚 juz nie maj a chc mie widoczne brwi
Normalnie to po prostu modeluje sie 逝k, nadaje kszta速, wyci庵a ko鎍闚ke. I uwierzcie mi przy dobrze zrobionej, wog鏊e sie to w oczy nie rzuca
Nie zgodz si - ja nak豉dam sobie sama Refectocil regularnie i nigdy nie barwi mi sk鏎y. Wygl康a naturalnie i 豉dnie. ㄆku korygowa nie musz, a z reszta korygowanie henna jest fajne na chwil, bo proszkowa zabarwia sk鏎, ale r闚nie szybko z niej schodzi. I jak schodzi to nie wyglada za ciekawie.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-04, 12:58   #1990
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 799

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Nie zgodz si - ja nak豉dam sobie sama Refectocil regularnie i nigdy nie barwi mi sk鏎y. Wygl康a naturalnie i 豉dnie. ㄆku korygowa nie musz, a z reszta korygowanie henna jest fajne na chwil, bo proszkowa zabarwia sk鏎, ale r闚nie szybko z niej schodzi. I jak schodzi to nie wyglada za ciekawie.
My mamy na zaj璚iach Refectocil i zdarza sie 瞠 zabarwi lekko sk鏎e zw豉szcza jesli jest sucha Ale wystarczy nalozyc troche t逝stego kremu albo mocniej poscierac i w koncu zejdzie. A proszkowej to nie ruszy Wi璚 fakt mozna powiedzie 瞠 nie barwi sk鏎y bo jest to na tyle delikatne ze prawie niezauwa瘸lne
Tylko 郵ad po Refectocil jest na tyle delikatny 瞠 sie czasem nawet nie zauwa篡 Dopiero po jakims czasie sie patrzy 'o a co to za slad' Ale to jest baaardzo delikatne My co chwile komus robimy wiec zauwazamy takie rzeczy po prostu.
疾by skorygowac 逝k nie trzeba wcale po sk鏎ze malowac I Refectocilem tez da rade zrobi. Tylko trzeba wprawe mie. Mi tak raz kosmetyczka zrobi豉 瞠 tak mi ladnie skorygowa豉 逝k ze mialam w kncu takie same A nikt sie nawet nie skapnal ze to henna Mi te sie wog鏊e to na sk鏎ze nie podoba ale co zrobie, jak sobie klientka zazyczy to przeciez jej nie powiem ze to ohydnie wyglada i niech spada

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-11-04 o 12:59
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-11-04, 13:27   #1991
inuska84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Dziewczyny.. tak zachwalacie ten Garnier 743, 瞠 chyba si na niego skusz... tylko pytanie: co mi na tej 貫petynie wyjdzie? Wychodz z br您u ju drugi miesi帷 (nie robi豉m dekoloryzacji- fryzjerka mi stopniowo je rozja郾ia). Aktualnie mam ciut ja郾iejsze odrosty- minimalnie, w sumie ci篹ko to zauwa篡 :P a kolor... jest ni to jasny br您 ni to ciemny rudy :P
Taki pomi璠zy. Czy ta farba Garniera chwyci ten kolor i sprawi, 瞠 konkretnie zrudziej? :P Bo na takim efekcie mi zale篡
inuska84 jest offline  
Stary 2010-11-04, 17:28   #1992
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Moja droga no wiesz...tak gadamy o tym chichraniu a musze kilka razy przejsc przez to hahaha

kathy
Nie wiem jakie efekty s po goracych nozyczkach, ale wiem jedno, ze jeden zabieg tez nic nie da taki Trzeba kilka razy.
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:54   #1993
asiunia19021
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Cytat:
Napisane przez inuska84 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny.. tak zachwalacie ten Garnier 743, 瞠 chyba si na niego skusz... tylko pytanie: co mi na tej 貫petynie wyjdzie? Wychodz z br您u ju drugi miesi帷 (nie robi豉m dekoloryzacji- fryzjerka mi stopniowo je rozja郾ia). Aktualnie mam ciut ja郾iejsze odrosty- minimalnie, w sumie ci篹ko to zauwa篡 :P a kolor... jest ni to jasny br您 ni to ciemny rudy :P
Taki pomi璠zy. Czy ta farba Garniera chwyci ten kolor i sprawi, 瞠 konkretnie zrudziej? :P Bo na takim efekcie mi zale篡
Ja w sumie przechodzi豉m do mojego rudego z takiego br您owawego koloru. W moim przypadku 743 nie z豉pa豉 tak pi瘯nie od razu i dopiero po jaki 3 miesi帷ach wyszed mi taki jak mam teraz. Szczerze m闚i w徠pi, by jak彗olwiek farb przej嗆 od razu z br您owego do a tak rudego Ale troch cierpliwo軼i i wszystko jest mo磧iwe

asiunia19021 jest offline  
Stary 2010-11-05, 16:24   #1994
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka wiadomo嗆
Ja w sumie przechodzi豉m do mojego rudego z takiego br您owawego koloru. W moim przypadku 743 nie z豉pa豉 tak pi瘯nie od razu i dopiero po jaki 3 miesi帷ach wyszed mi taki jak mam teraz. Szczerze m闚i w徠pi, by jak彗olwiek farb przej嗆 od razu z br您owego do a tak rudego Ale troch cierpliwo軼i i wszystko jest mo磧iwe
zgadzam si z kole瘸nk tak to w豉郾ie jest im w這ski bardziej nasycone tym samym barwnikiem tym lepszy kolor! Wi璚 po pierwszym razem nie mo積a si zniech璚a.

Niestety nie ka盥a z nas to wie, lub ma cierpliwo軼i st康 te cz瘰te zmiany.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-05, 22:15   #1995
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka20 mam nadzieje, ze to urzadzenie nie parzy bo w razie zarazliwego smiechu mozesz miec problem

kathy cieprliwosc?? co to za obco brzmiace slowo???

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-05, 22:45   #1996
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Nie parzy. W ko鎍u ta podczerwie jest tylko z jednej strony p造tki
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-05, 23:35   #1997
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna

na ja raczej do tych cierpliwych nie nale輳 st康 problem z w這sami - wiem co dobre ,,teoretycznie,, i oczywi軼ie 100 pomys堯w na minut.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-06, 21:28   #1998
aniakf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Hej!Chcia豉bym si przefarbowa na jaki odcie rudego..ale jak sprawdzi czy mi pasuje?mam jasn cer, w這sy naturalne 鈔edni blond, zielone oczy z niebiesk "obwolutk" i br您owymi plamkami. Oprawa oczu jest jasna. Cera -to w zasadzie nie potrafi okre郵i jej odcienia, jasna, ale nie jest blada.Pasuj mi odcienie zimne np. w makija簑-szary, fiolet, b喚kit, r騜. Podobnie w ciuchach. Teraz mam w這ski z這ty jasny blond i lepiej mi w takim ciep造m odcieniu ni zimnym blondzie.Czy rudy b璠zie dla mnie dobrym kolorkiem i jaki wybra odcie?

Edytowane przez aniakf
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:30
aniakf jest teraz online  
Stary 2010-11-06, 21:55   #1999
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez aniakf Poka wiadomo嗆
Hej!Chcia豉bym si przefarbowa na jaki odcie rudego..ale jak sprawdzi czy mi pasuje?mam jasn cer, w這sy naturalne 鈔edni blond, zielone oczy z niebiesk "obwolutk" i br您owymi plamkami. Oprawa oczu jest jasna. Cera -to w zasadzie nie potrafi okre郵i jej odcienia, jasna, ale nie jest blada.Pasuj mi odcienie zimne np. w makija簑-szary, fiolet, b喚kit, r騜. Podobnie w ciuchach. Teraz mam w這ski z這ty jasny blond i lepiej mi w takim ciep造m odcieniu ni zimnym blondzie.Czy rudy b璠zie dla mnie dobrym kolorkiem i jaki wybra odcie?
My郵 瞠 b璠zie pasowa, chocia wola豉 bym zobaczy fotk, troch mnie ten b喚kit dziwi - og鏊nie b喚kit nie dla rudzielc闚.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-07, 09:32   #2000
asiunia19021
Raczkowanie

Oczy musisz mie kosmiczne Nawet sobie takich nie potrafi wyobrazi. Chocia.... potrafi xD Kiedy chcia豉m zrobi z moich zielonych oczu niebieskie i kupi豉m sobie soczewki. Efekt by w豉郾ie taki, 瞠 mia豉m w軼iekle niebiesk obw鏚k i zielone oczy

Stary 2010-11-07, 12:16   #2001
inuska84
Raczkowanie

Asiunia- dzi瘯i za odpowied Pi瘯ny masz ten rudy na g堯wce, mi do niego jeszcze daleko :P ale akurat ja si nie zniech璚am Uparcie d捫 do celu
Tak瞠 trzymajcie za mnie kciuki. Niestety w moim mie軼ie nie znalaz豉m Garnier 743... ehhh, ale w e wtorek um闚iona jestem ze swoj fryzjerk, wi璚 b璠ziemy co dzia豉 Trzymajcie kciuki
Pozdrawiam wszystkie 郵iczne rudzielce
inuska84 jest offline  
Stary 2010-11-07, 13:59   #2002
asiunia19021
Raczkowanie

W mojej mie軼inie te zawsze brak tego odcienia, wi璚 musz si specjalnie wybiera do s御iedniego miasta.
OK trzymam kciuki

Stary 2010-11-07, 14:45   #2003
bernadka20
Wtajemniczenie

Moje drogie.
Zafarbowa豉 mi wczoraj kole瘸nka na pracowni w這sy Castingiem o odcieniu Bursztyn. Tak t瘰kni豉m za tym kolorem. Ale jutro wam pokaze efekty, gdyz nie mam zbyt najlepiej ulozonych w這sow ;/
z豉 jestem, ze musia造 mi uk豉dac na lok闚ce...Brak s堯w...
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-07, 15:32   #2004
inuska84
Raczkowanie

Ja farbowa豉m Bursztynem jaki czas temu, po dekoloryzacji- uzyska豉m wtedy 豉dny jasny br您. Natomiast w這sy mia豉m dziwne po tej farbie- takie ci篹kie, jakby czym oblepione.. i tak dopiero po kilku myciach si tego z w這s闚 pozby豉m. Nie s逝篡 mi niestety ta farba. Wtedy akurat na rudo軼i mi nie zaleza這, wi璚 akurat co do koloru to nie mia豉m zastrze瞠
Te bym pojecha豉 do s御iedniego miasta po t farb, ale we wtorek mam fryzjera, jutro po pracy prosto na si這wni, a dzi wiadomo- niedziela sklepy w wi瘯szo軼i zamkni皻e. Nast瘼nym razem przy okazji sobie kupi...
inuska84 jest offline  
Stary 2010-11-07, 18:59   #2005
aniakf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Postaram si wieczorem wklei fotki, ale wyczyta豉m te, 瞠 je郵i ma si sk這nno嗆 do zaczerwienie na bu嬈e to rudy nie jest dobrym wyborem...ja niestety mam, wi璚 nie wiem ju czy ten rudy czy zostawi blond.
aniakf jest teraz online  
Stary 2010-11-07, 19:29   #2006
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
Moje drogie.
Zafarbowa豉 mi wczoraj kole瘸nka na pracowni w這sy Castingiem o odcieniu Bursztyn. Tak t瘰kni豉m za tym kolorem. Ale jutro wam pokaze efekty, gdyz nie mam zbyt najlepiej ulozonych w這sow ;/
z豉 jestem, ze musia造 mi uk豉dac na lok闚ce...Brak s堯w...
..koniecznie daj zdjecie, ciekawa jestem jak wyjdzie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-07, 20:05   #2007
bernadka20
Wtajemniczenie

kathy
Spoko przesle jutro

inu鄂a
mi zawsze wychodzi taki sam jak na opakowaniu
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-07, 20:09   #2008
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka20 czekamy na fotki

kathy jak grzywka?? ja dzisiaj w katalogu widzialam grzywke sliczna , wlasnie z takich pieknych wlosow jak Twoje, troche na bok zrobiona ideal jak dla mnie

moje oczy maja taka obwodke i przez to zdarzylo mi sie uslyszec, ze jestem zima z rudymi wlosami, zlotymi piegami i ciepla cera
mnie juz normalnie farbowanie (lub grypa)chyba wykonczylo bo mi sie snilo dzisiaj , ze znowu musze kolor podkrecic

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-07, 20:12   #2009
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Pokaz zdj璚ie tej grzywki
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-07, 20:19   #2010
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ten kolorek fajny na jesie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.