Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-09, 19:18   #2041
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

kathy - nie u篡wa豉m tych masek i jako mnie nie ci庵nie do nich. Waxa te nie u篡wam, bo zdejmuje masakrycznie kolor. Za to polecam wosk henna waxa. 安ietne efekty za grosze.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:26   #2042
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

kathy
Dziekuje
Narazie b璠 nim robi a potem zaczn henn :P
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:04   #2043
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

bernardka20 ladnie, co moich wlosow to pewnie dzieki nim powstalo to pojecie "wlosy proste jak drut"

agusiaki mi wax nie sciaga koloru raczej mocniej niz inne

kathy nie wiem czy sie zgodzicie, ale te tzw maski od firm farb profesjonalnych sa kiepskawe z reguly. ja uzywalam do kompletu z allvaves ich dwie maski(efekty srednie), potem revlon i tu ok( za to kolor niestety raz sie spral do zlota z 7.34), swietnie ta koloryzujaca, ale z kolei lecher to nic specjalnego, mam jeszcze probki artego , ale jakos nie jestem przekonana. wydaje mi sie, ze jednak wax, plus wspomniany przez agusiaki, ewentualnie oleje sa lepsze i wychodza taniej

a ja sobie dzisiaj na krotko olejowalam wlosy, potem mlecznego kallosa wymieszalam z lyzka miodu i... czekam na efekty, ciekawe jak bedzie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:28   #2044
agusiaki
Rozeznanie

Ja bardzo sobie chwale balsam Stapiza (zawiera silikony, ale dobrze robi moim w這som) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...#review-443983 , dodatkowo kallos latte http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...#review-438588 i henna wax wosk ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...#review-443983. I do farbowanych mog poleci jeszcze to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...sk.html&next=1 Dzia豉 bardzo fajnie i nie wyp逝kuje koloru (minimalnie), bo zamyka 逝sk.
Oleje dzia豉ja 鈍ietnie, ale NIE SA DLA RUDZIELC紟. Masakrycznie 軼i庵aj kolor.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-11-09 o 21:31
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:40   #2045
bernadka20
Wtajemniczenie

agusiaki
No ta maska z mlekiem i miodem na pewno odpada...Uczulenie na mi鏚
A co do tego wosku to nic szczegolnego, jesli mowimy o sk豉dzie.. wyci庵 z henny w minimalnych ilosciach po konserwantach...
A co do oleju mimo to, ze wyplukuja sie kolor szybciej to lubie czuc, ze mam mi瘯kie w這sy :P

julianna-p
takich w這s闚 to bym miec nie chcia豉. Oczywiscie, je郵i mowimy o kwestiach fryzur. Troch mniej mo磧iwo軼i...
Dzi瘯uj
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-09, 23:07   #2046
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
agusiaki
No ta maska z mlekiem i miodem na pewno odpada...Uczulenie na mi鏚
A co do tego wosku to nic szczegolnego, jesli mowimy o sk豉dzie.. wyci庵 z henny w minimalnych ilosciach po konserwantach...
A co do oleju mimo to, ze wyplukuja sie kolor szybciej to lubie czuc, ze mam mi瘯kie w這sy :P
Ja te lubi czu, 瞠 mam mi瘯kie w這sy, ale nie wyobvra瘸m sobie 豉zic przez to w wyp這wia造ch kud豉ch. Dzisiaj to ju nie 鈔edniowiecze, 瞠 trzeba i嗆 na kompromis. Mo積a mie mi瘯kie w這sy i zachowac 豉dny kolor
A czemu ten wosk oceniasz przez sk豉d?? Pr鏏owa豉s go?? Bo ja stosuj go regularnie i mog powiedziec jakie daje efekty uzywany przez kilka miesi璚y. Co mi po sk豉dzie? Znam dziesi徠ki kosmetyk闚 z 鈍ietnym i naturalnym sk豉dem i s nic nie warte, bo efekt闚 nie daj.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-09, 23:15   #2047
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

julianna

Kiedy by豉m przekonana ze profesjonale s lepsze, nawet ca趾iem niedawno - teraz bardziej patrz na sk豉dki wnioskuj 瞠 du穎 masek tych profesjonalnych praktycznie opr鏂z silikon闚 i perfum nic nie zawieraj (oczywi軼ie nie wszystkie!!), albo zawiera silikony nie zmywalne - kt鏎ych ja w og鏊e nie chc u篡wac, w豉郾ie po to aby kolorek lepiej sie utrzymywa. Teraz bardziej stawiam na naturalne kosmetyki kt鏎e bardziej regeneruj ni dzia豉j dora幡ie. Uwa瘸m 瞠 jest te sporo masek w przyzwoitej cenie z fajnym sk豉dem. Musze poszuka gdzie oleju elfavitu, bo Vatiki raczej ju nie kupi. A co do Waxs闚 to maj sk豉d jak marzenie, potrzeba jedynie czasu. Dzisiaj testowa豉m Wax Latte.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

agusiaki

bernadka ma racje, po sk豉dzie mo積a stwierdzi czy kosmetyk jest
dobry czy te nie, niedawno te my郵a豉m podobnie do ciebie bo u篡wa豉m kosmetyk闚 kt鏎e pozornie regenerowa造 w這sy a faktycznie tylko je oblepia造, ju pisa豉m farba gorzej si przyjmowa豉 - jednak kosmetyk taki bardziej naturalnym bez oblepiaczy trzeba da troch czasu. Ale oczywi軼ie ka盥y ma wolny wyb鏎 i robi tak jak mu pasuje

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-09 o 23:17
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-10, 06:48   #2048
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
... du穎 masek tych profesjonalnych praktycznie opr鏂z silikon闚 i perfum nic nie zawieraj (oczywi軼ie nie wszystkie!!), albo zawiera silikony nie zmywalne - kt鏎ych ja w og鏊e nie chc u篡wac, w豉郾ie po to aby kolorek lepiej sie utrzymywa....
A jak si nazywaj te niezmywalne?
Wiem, 瞠 dimeticone nie jest taki straszny, ale nie pami皻am innych.
Czy tego nawet szampon oczyszczaj帷y nie usuwa?
Stary 2010-11-10, 08:20   #2049
bernadka20
Wtajemniczenie

CoCo Pozna
Ka盥y silikon jest zmywalny, ale w niektorych przypadkach potrzeba czasem silnego szamponu z SLS.
Dimethicone jest strasznym i jego pochodne...np. dimethiconol. A potem trimethicone....
Silikony cykliczne, ktore po jakims czasie wyparowuj to: cyclopentasiloxane, cyclomethicone.
Silikon do嗆 豉godny i zmywalny przy uzyciu szamponu z cocobetaine to Amodimethicone.
Je郵i co 幢e napisa豉m to mnie poprawcie
---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Agusiaki...
Tak jak Kathy napisa豉. Ja oceni豉m sk豉d kosmetyku nie ze z這sliwo軼i tylko po prostu dlatego, ze im wiecej masz konserwant闚 w kosmetykach do piel璕nacji tym czesciej trzeba myc w這sy szamponem z SLS, by silikony i konserwanty nie oblepialy sie za bardzo na w這sie...Musz tez te produkty piel璕nacyjne mie duzo skladnik闚 od篡wczych ! A nie same silikony Takze je郵i urazi豉m Cie moim postem to przepraszam. Ale to w ogole nie mialo na celu.

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-11-10 o 08:23
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:55   #2050
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka dzieki , u mnie wlosy to kwestia pochodzenia wiec szanse na to, ze bylyby krecone w ogole nie istnialy , za t jak uda mi sie je spalic to lekko sie faluja z prawej strony zwykle, zawsze jakas alternatywa

kathy dokladnie, te drogie maski to glownie silikony i perfumy, tu sie zgodze z Toba, ze na krotki okres daja swietne efekty, ale potem jest juz tylko gorzej. u mnie wystarczy kilka uzyc takiego cuda i wlosy sa tak ciezkie , ze w zasadzie nic z nich nie zrobie, nie mowiac o kolorze splywajacym

agusiaki skoro Tobie sluza te maski to czemu nie. z tymze tu moge troche ostrzec bo mojej siostrze uzywanie rzeczy z silikonem oslabilo jednak wlosy

za to moje wlosy po olejowaniu sa na poziomie raczej 8i maja piekny marchewkowy wrecz odcien (szkoda, ze nie wszytskie pasma, ale dobra), za to po miodzie sa jakby uniesione przy nasadzie, dla mnie rewelacja bo miod dal efekt pianki i lakieru

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-10, 15:22   #2051
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
no co ? Szczera jestem Przeciez fryzjer musi by szczery z klientem :P
No taka alternatywa haha Uwazaj jednak z nimi :P Skoro prostownica Tobie s逝篡 to falownica by tez by豉 dobra...probowalas ? a bawilas sie tez suszark z dyfuzorem ?
Przezabawna z Ciebie kobieta
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 16:09   #2052
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
julianna-p
no co ? Szczera jestem Przeciez fryzjer musi by szczery z klientem :P
No taka alternatywa haha Uwazaj jednak z nimi :P Skoro prostownica Tobie s逝篡 to falownica by tez by豉 dobra...probowalas ? a bawilas sie tez suszark z dyfuzorem ?
Przezabawna z Ciebie kobieta
tak bawilam sie dyfuzorem, dawal efekt na czas suszenia.
ej jeszcze dziewczyna, a ogolnie to dziekuje, podobno poczucie humoru swiadczy o inteligencji

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-10, 16:29   #2053
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Z ciekawosci ile masz lat ?
hehe ciesze sie, ze masz podobne poczucie do mojego
Jak najbardziej
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 16:30   #2054
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

s te oleje do w這s闚 jasnych, jak zamawia豉m m鎩 to widzia豉m taki ale nie zam闚i豉m bo nie wiem czy zapach znios.

Julianna

jak by chcia豉 jakie loki wyczarowa z dyfuzorem to tylko z dobrym stylizatorem.

a kosmetyki profesjonalnej mam ogrom do wyrzucenia masek/od篡wek kt鏎ych nie b璠 u篡wac, no i wczytuj si w sk豉dy - a to dzi瘯i ,,Curlitank,, przynajmniej te w這sy co odrastaj b璠 w lepszej kondycji.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-10, 16:41   #2055
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka wlasnie skonczylam studia i z tej okazji sie postanowilam odmladzac, ale ostatnio musialam dac dowod proszac o piwo wiec nie jest najgorzej, ale zueplnie mi nie pasuja wielkie i powazne ciuchy wygladam jak bieda z nedza w jednym wtedy

kathy jak czlowiek tak pozna sklady kosmetykow to czesto , ja np mialam non stop problem z cera i tak sie poznalam blizej ze skladami to sie okazalo, ze do cery mieszanej w kremach dodawano wylczanie natluszczacze/ silkony i cos tam typu odzywczego na koncu skladu,
z dyfuzorem moze jeszcze sprobuje

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-10, 16:53   #2056
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
No ja siebie nie chce nawet wyobrazac w wieku mojej siostry (34 lata)
Lubi od czasu do czasu sie stroic, ale znowu nie ubierac jak baba po 40 m這do tez lubie wskoczyc w wyzsze poza kostk adidasy (oczywiscie kolor nie rzucajacy sie w oczy....czarne lubi).
Mam 21 lat takze wszystko przede mna
O piwo jak prosilam tez mnie pytali o dowod
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 17:10   #2057
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka my w ogle mamy genetyczne ulatwienie bo piegowate wygladaja podobno na okolo 7 lat mniej, co widac po mojej rodzicielce (ma 50 lat) a daja jej 35-37
, a ja zaczelam swego czasu przesadzac, mialo byc tak powaznie i w ogole, a jakos zupelnie inaczej wszylo , poza tym jestem malenstwem wiec ciezkie bardzo powazne ciuchy wygladaja kiepskawo

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-10, 17:48   #2058
bizz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

No to i ja si wypowiem na temat rudo軼i na moich w這sach wcze郾iej mialam na w這sach blond, kt鏎y jak zwykle po jakim czasie mi si znudzi wi璚 zacz窸am szuka czego rudego. Zaczyna豉m od bardzo delikatnych. Pierwszy na ten blond poszed casting miodowy blond-nie do嗆 瞠 tylko przyciemni o 2 tony, nie da 瘸dnej rudo軼i to jeszcze zmy si dos這wnie po 3 myciach. Nast瘼ny dos這wnie za tydzie by 鈔edni miedziany blond z n&e, wyszed cudowny rudy ale.....nie by這 郵adu po 5 myciach ;D no i wracamy do punktu wyjscia, znowu jestem blondynk, wi璚 dosz豉m do wniosku, 瞠 skoro wszystko mi sp造wa z tego blondu to spr鏏uj henny i od tej pory czyli przez ponad po roku 鈔ednio co ok 3 tyg nakladam mied z venity, kolor jak dla mnie jest idealny wlasnie o takim rudym marzy豉m ale kurcze tez si troch szybko sp逝kuje-po ok 2 tyg jest juz wyp這wia造 rudo-br您-blond a co najwa積iejsze 瞠 juz mam du瞠 odrosty po blondzie kt鏎ych henna mi ju nie zr闚nuje i dlatego teraz czekam jeszcze ze 3 tyg az henna prawie calkowicie zejdzie i spr鏏uje garnier czerwona mied i tak ze 3 razy pomaluje farb i jak si w這sy nasyc t rudo軼i od 鈔odka to wr鏂 do henny i wtedy mam nadziej bedzie wolniej splywa bo juz nie bedzie prze鈍itywa blond. Ale si rozpisa豉m xD dodaj zdj璚ie po malowaniu henn
http://www.speedyshare.com/files/25121115/..jpg

Edytowane przez bizz
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:51
bizz jest offline  
Stary 2010-11-10, 19:49   #2059
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 019

Cytat:
Napisane przez bizz Poka wiadomo嗆
No to i ja si wypowiem na temat rudo軼i na moich w這sach wcze郾iej mialam na w這sach blond, kt鏎y jak zwykle po jakim czasie mi si znudzi wi璚 zacz窸am szuka czego rudego. Zaczyna豉m od bardzo delikatnych. Pierwszy na ten blond poszed casting miodowy blond-nie do嗆 瞠 tylko przyciemni o 2 tony, nie da 瘸dnej rudo軼i to jeszcze zmy si dos這wnie po 3 myciach. Nast瘼ny dos這wnie za tydzie by 鈔edni miedziany blond z n&e, wyszed cudowny rudy ale.....nie by這 郵adu po 5 myciach ;D no i wracamy do punktu wyjscia, znowu jestem blondynk, wi璚 dosz豉m do wniosku, 瞠 skoro wszystko mi sp造wa z tego blondu to spr鏏uj henny i od tej pory czyli przez ponad po roku 鈔ednio co ok 3 tyg nakladam mied z venity, kolor jak dla mnie jest idealny wlasnie o takim rudym marzy豉m ale kurcze tez si troch szybko sp逝kuje-po ok 2 tyg jest juz wyp這wia造 rudo-br您-blond a co najwa積iejsze 瞠 juz mam du瞠 odrosty po blondzie kt鏎ych henna mi ju nie zr闚nuje i dlatego teraz czekam jeszcze ze 3 tyg az henna prawie calkowicie zejdzie i spr鏏uje garnier czerwona mied i tak ze 3 razy pomaluje farb i jak si w這sy nasyc t rudo軼i od 鈔odka to wr鏂 do henny i wtedy mam nadziej bedzie wolniej splywa bo juz nie bedzie prze鈍itywa blond. Ale si rozpisa豉m xD dodaj zdj璚ie po malowaniu henn
http://www.speedyshare.com/files/25121115/..jpg
M闚isz o Venicie w tubce czy w proszku?
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-11-10, 20:05   #2060
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Wlasnie ja nie mam w ogole piegow...Inni sie dziwia, ze mam nietypowe rudawo kasztanowe wlosy (naturalne) i brak piegow...od slonca jedynie w sezonie letnim ale nie wiele naprawde...a potem mi to znika...Moja siostra to typowy rudzielec wszedzie ma piegi i rude pi瘯nie kr璚one wlosy
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 20:41   #2061
julianna-p
Wtajemniczenie

bernardka to Cie ominal okres kompleksow, ja do polowy studiow zamalowywalam kazda kropeczke ( i duze usta) , efekt?? bylam pomaranczowa np, albo szara
a teraz jak na lato odstawilam kwasy to mi sie cale kosci policzkowe "wysypaly" zlocistymi i jeszcze zyje , moja siostra to typ zimny do bolu

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-10, 20:58   #2062
Kasalenna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do Kasalenna

o matko, ja mam rude p馧 roku i ju si zm璚zy豉m tym farbowaniem, rude kolory tak si zmywaj, 瞠 zrobi si na ciemny blond...
Kasalenna jest offline  
Stary 2010-11-10, 22:02   #2063
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
nie ma sensu zamalowywac wasze piekne piegi ...rudzielec bez pieg闚 to nie to samo.... To jest urocze naprawd mie piegi
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-11-10, 22:40   #2064
bizz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Lisbeth maluj henn w kremie, pr鏏owa豉m tez kilka razy w proszku ale du穎 trudniej si nak豉da a efekt taki sam, ani kr鏂ej ani d逝瞠j si nie trzyma a wr璚z po tej w kremie mam bardziej 郵iskie i mi瘯kie w這sy, wog鏊e w這sy po tej hennie s cudowne jak po regeneracji u fryzjera
bizz jest offline  
Stary 2010-11-11, 00:16   #2065
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

na d逝窺z met henna + chemia odpada, mog wyj嗆 ma這 seksowne zielenie

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-11, 01:17   #2066
agusiaki
Rozeznanie

Oj dziewczyny, dziewczyny..... jak Wy nie czytacie co ja pisz do Was.
Doskonale wiem co to z造 sk豉d. Znam temat a zbyt dobrze, dlatego rozbawi這 mnie, 瞠 chcecie mi t逝maczy co to SLSy, silikony i co robi z w這sami. Ja Wam m闚i, 瞠 ta henna za***i軼ie dzia豉 na w這sy i m闚ie to z perspektywy wielomiesi璚znego u篡wania z nie jednego zuzytego opakowania. Zdecydowanie pomaga na sk鏎 g這wy, nie tylko sam w這s. A Wy mi tu bez u篡wania rozk豉dacie kosmetyk na czynniki pierwsze i ju...

julianna - co do silicon闚 to nie wszystkie trwale oblepiaja w這s. Jak u篡wam stapiza to raz w tyg myj w這sy szamponem oczyszczaj帷ym i po k這pocie. Moje wlosy ze stapizem sie lubi
(ale nie maska tylko balsam).

A ka盥y niech robi jak uwa瘸. Kto pyta o piel璕nacje to napisa豉m. Nie zmuszam si陰 do jej stosowania. Sama nie zamierzam tez przesta

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-11, 12:09   #2067
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 019

Cytat:
Napisane przez bizz Poka wiadomo嗆
Lisbeth maluj henn w kremie, pr鏏owa豉m tez kilka razy w proszku ale du穎 trudniej si nak豉da a efekt taki sam, ani kr鏂ej ani d逝瞠j si nie trzyma a wr璚z po tej w kremie mam bardziej 郵iskie i mi瘯kie w這sy, wog鏊e w這sy po tej hennie s cudowne jak po regeneracji u fryzjera
Tylko, 瞠 to w tubce to nie jest henna. Kolor z tego balsamu powstaje na drodze chemicznej, a lawsonia inermis extract w sk豉dzie niekoniecznie musi dodawa koloru. Ta wersja w proszku te ma chemiczne dodatki, co nienajlepiej wp造wa na jej trwa這嗆.
Je郵i i tak zamierzasz p騧niej farbowa w這sy henn, to moim zdaniem powinna odpu軼i sobie farby drogeryjne i od razu zainwestowa w porz康n ro郵inn farb. Chemia i tak si wyp逝cze, a henna nie.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-11-11, 13:15   #2068
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Kiedy dzwoni豉m do producenta w sprawie tej henny w tubce poniewa mia豉m farbowane w這sy w豉郾ie tubk ale chcia豉m szybko bo po 2 tygodniach przej嗆 na farb chemiczn no i troch si ba豉m 瞠 b璠 zielenie si uwidacznia. Pani w laboratorium poinformowa豉 mnie 瞠 jednorazowo mog ale 瞠by to nie by這 regu這 poniewa to jest jednak henna i w sk豉dzie widnieje. Poza tym moje w這sy nie by造 w najlepszym stanie po tej tubce.
No w豉郾ie moja fryzjerka mia豉 taki plan 瞠bym odrost farbowa豉 chemiczn a reszt tub. Jednak w laboratorium stwierdzili 瞠 albo chemi albo ro郵inn, 瞠by raczej nie mi瘰zac.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-11, 13:39   #2069
julianna-p
Wtajemniczenie

Lisbeth mozesz podac link do tych produktow bez chemii?? chwilami sie nad nimi zastanawiam, zwlaszcza ze swoje wlosy mam kasztanowe i to w miare jasne a chemia ostatnio farbuje coraz czesciej

kathy dlaczego nie chcesz seksownej zieleni

agusiaki stapiza znam i tez uzywalam na mocno zniszczone wlosie, ale mylam wtedy regularnie silnymi szamponami a teraz wole tego unikac

za to moje wlosy maja obecnie odpoczynek od sciagajacych kolor olejow bo... pokochaly miod , kathy dzieki za przypomnienie o miodzie
i teraz druga sprawa - myslicie , ze dajac na koncowki w formie ochrony olejek tez bede oslabiac ich kolor??

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-11, 13:55   #2070
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Lisbeth mozesz podac link do tych produktow bez chemii?? chwilami sie nad nimi zastanawiam, zwlaszcza ze swoje wlosy mam kasztanowe i to w miare jasne a chemia ostatnio farbuje coraz czesciej

kathy dlaczego nie chcesz seksownej zieleni

agusiaki stapiza znam i tez uzywalam na mocno zniszczone wlosie, ale mylam wtedy regularnie silnymi szamponami a teraz wole tego unikac

za to moje wlosy maja obecnie odpoczynek od sciagajacych kolor olejow bo... pokochaly miod , kathy dzieki za przypomnienie o miodzie
i teraz druga sprawa - myslicie , ze dajac na koncowki w formie ochrony olejek tez bede oslabiac ich kolor??
ja te marz 瞠by farbowa bez chemii , ale niestety nic mi nie rozja郾i w這s闚, poza tym te jest wiele negatywnych opinii na temat henny, co do olejku na ko鎍e to my郵 瞠 tak samo b璠zie dzia豉 na ko鎍e jak i na reszt w這s闚, je郵i farba szybciej si wyp逝kuje to tak te b璠zie na ko鎍ach, stosuj od篡wk bez sp逝kiwania Joanna ,,mi鏚 i cytryna,, - naprawd fajnie dzia豉 i pachnie. Ja stosuj w豉郾ie Joanne na zmian z Vax serum na ko鎍e kt鏎y zawiera silikony ale te zmywalne 豉godnym szamponem. Co do miodu to fajna sprawa, ja go mieszam z od篡wk.
mam zamiar kupic te jojoba i aloes. Jojoba tak jak mi鏚 do wzbogacenia od篡wek a aloes jako psikacz do reanimacji lok闚. Fajnie jak by cos jeszcze naturalnego znale潭 na wzmocnienie rudo軼i.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.