Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-02-23, 13:08   #181
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Maja niestety duzo pigemtnow czerownych/pomaranczowych i kolor sie wyplukuje szybciutko i wymaga czestego farbowania.

Ale utrzymaniu kolorku mozna pomoc dzieki: Unikaniu szamponow owocowych to raz, a dwa zaoptrzyc sie w szampon wlasnie dla wloskow rudych ktory jakos tam troszke bedzie dluzej utrzymywal kolor, z tego co kojarze to Ce-ce ma taki w swojej ofercie

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2010-02-23, 14:16   #182
baai
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do baai

Hej dziewczyny. Rudy kolor chodzi za mn ju od d逝窺zego i mam pytanie. Mam dosy ciemne w這si (ciemny br您) i nie wiem czy najpierw musz je rozja郾ia 瞠by farba mi w og鏊e chwyci豉? Bo ostatnio gdy pr鏏owa豉m winn czerwie to nic mi prawie nie chwyci這. ^^
baai jest offline  
Stary 2010-02-23, 15:27   #183
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez baai Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Rudy kolor chodzi za mn ju od d逝窺zego i mam pytanie. Mam dosy ciemne w這si (ciemny br您) i nie wiem czy najpierw musz je rozja郾ia 瞠by farba mi w og鏊e chwyci豉? Bo ostatnio gdy pr鏏owa豉m winn czerwie to nic mi prawie nie chwyci這. ^^
naturalny braz?
teraz i tak musisz rozjasnic bo na farbowanych wlosach sama farba rudego nie uzyskasz
Stary 2010-02-23, 22:39   #184
red_chameleon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 578

Mnie si podoba kolor w這sk闚 na zdj璚iu dodanym przez cipcipcip Mam nawet to zdj璚ie gdzie zapisane (efekt obsesyjnego poszukiwania rudo軼i)
red_chameleon jest offline  
Stary 2010-02-24, 13:05   #185
dziunkaxxkiss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do dziunkaxxkiss

Hej ;P chcia豉bym si dowiedzie czy kto wie co o farbie Joanny "jesienny li嗆" Bardzo mnie interesuje uzyskanie takiej prawdziwej marchewki na g這wie ale jak na razie (farbuje si na rudo od prawie roku) nie wysz這 mi to jeszcze ( ostatnio pr鏏owa豉m p這miennego feniksa ale jako nie przypad mi do gustu. Mo積a powiedzie 瞠 prawie w og鏊e nie zostawi 郵adu na moich w這sach farbowanych wcze郾iej farb Brillance "Brokatowa czerwie". Mam te problem z okre郵eniem jaki by m鎩 kolor w這s闚 przed farbowaniem gdy grzywk i w這sy z przodu mia豉m rozja郾ione od s這鎍a (taki do嗆 jasny blond) a pod spodem dosy ciemny br您, tak瞠 jak pofarbowa豉m si pierwszy raz na rudo to wysz這 bardzo nie r闚no, tzn z przodu fajny rudy a z ty逝 br您 podchodz帷y w rudy. Niby wszyscy m闚i 瞠 ciekawie to wygl康a, taki baleja ale ja chcia豉bym mie wreszcie ca貫 w這sy koloru marchewki Czy powinnam sobie jednak w這ski rozja郾i przed kolejnym farbowaniem?
dziunkaxxkiss jest offline  
Stary 2010-02-24, 15:22   #186
Evelyn23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

co prawda ja nidy nie robi豉m sobie w這s闚 t farba , ale czyta豉m na wizazu jak dziewczyny si wypowiada造 na temat tej farby ona daje podobny kolor w這s闚 jak mang. ale musisz poszuka
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-24, 15:53   #187
dziunkaxxkiss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do dziunkaxxkiss

Ale powinnam jednak rozja郾i przed tym w這sy czy nie?
dziunkaxxkiss jest offline  
Stary 2010-02-24, 16:05   #188
light91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do light91
Dot.: Chcia豉bym mie rude w這sy

hej! ja mam obecnie taki z這ty blond na g這wie... zbli穎ny do mojego naturalnego, jednak po wielu farbowaniach. Mam niebieskie oczy i marzy mi sie taki ciemniejszy kolorek wpadaj帷y w rudy... dodam, ze oczy s takie mocno niebieskie- nie szarawe, co da這by moim zdaniem fajny kontrast. jak farb polecacie, mo磧iwie najmniej niszcz帷 w這sy...
Wcze郾iej malowa豉m lorealem excelle - jasny lodowy blond, ale wyszed za ciemny, wiec zamalowa豉m garnierem-alabastrowy blond.
light91 jest offline  
Stary 2010-02-24, 16:41   #189
trivial
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697
GG do trivial

Ja w豉郾ie kupi豉m sobie jesienny li嗆 skuszona cen . Zobacz co z tego wyjdzie. Potrzymaj farb troch d逝瞠j na w這sach, to powinna z豉pa dobrze. Ja farbowa豉m feniksem na ciemne w這sy i wyszed pomara鎍z.
Ostatnio wkopa豉m si w garnier color naturals kt鏎y wyszed krwisto-purpurowy.

Dziewczyny, nie 逝d嬈ie si 瞠 jakimkolwiek Castingiem osi庵ni璚ie rude w這sy, to si NIE UDA. To s kolory naturalne i wpadaj raczej w br您y, a czy to casting czy trwa豉 farba nie ma znaczenia - i tak kolor pozostanie i nie wyjdziecie z niego bez kolejnej ingerencji, wi璚 lepiej zainwestujcie w normaln farb i b璠ziecie rude. 畝den casting wam tego nie da.
Generalnie ka盥y kolor w這s闚 z豉pie, problemy mog by z ciemnym br您em, to trzeba rozja郾i wcze郾iej. Ale ja farbowa豉m lorealem tym z pure paprika power, bardzo intensywna mied chyba, w這sy praktycznie fioletowe (po castingu bursztynowym...) i wysz這 idealnie jak na opakowaniu.
Tylko nie sugerujcie si radami o trzymaniu farby 15 minut, bo potem wychodz takie placki niedofarbowane i jak macie w這sy do ramion i d逝窺ze, ew. bardzo g瘰te to co najmniej dwa opakowania - wtedy pofarbujecie je dok豉dnie.

A, nie sugerujcie si zdj璚iami znalezionymi w internecie, bo flesz sprawia, 瞠 rudy wygl康a o wiele lepiej ni w rzeczywisto軼i ;] o photoshopie nie wspominaj帷.

Edytowane przez trivial
Czas edycji: 2010-02-24 o 16:46
trivial jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:19   #190
red_chameleon
Rozeznanie

Hej dziewczyny
Kupi豉m dzisiaj kolejn farb do mojej p馧kowej kolekcji- p這miennego feniksa palette (mam ju Pure Paprika Loreala). Wiem, 瞠 nie mam si czym chwali, bo zamiast u篡 farby kolekcjonuj je. trivial my郵, 瞠 masz absolutn racj co do tych casting闚. To jest marnowanie pieni璠zy dla osoby, kt鏎a z jasnego br您u chce uzyska rudy (troszk samolubnie pos逝篡豉m si swoim przyk豉dem:P).
Za jaki miesi帷 lub p馧tora zafarbuj si Pure Paprika. Na pocz徠ku chcia豉m da go w odstawk, bo ba豉m si czerwieni. Teraz ju mnie to nie obchodzi, w razie czego po miesi帷u zafarbuj innym kolorem.
trivial w jaki odcie garniera si wkopa豉?
Mam pytanie do rudzielc闚. Czy przed zafarbowaniem na rudo swojej 貫petynki pyta造軼ie kogo o to czy b璠zie wam ten kolor pasowa? Czy tak po prostu chlasn窸y軼ie sobie rudy?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

trivial jak b璠ziesz mia豉 jesiennego li軼ia to koniecznie dodaj zdj璚ia
Stary 2010-02-24, 20:39   #191
shefali
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

czesc. ja sie pod陰cze do tego tematu bo jeszcze nie ogarniam ca貫go forum chcia豉bym zafarbowac w這sy na taki kolor jaki jest na za陰czonym zdj璚iu (nie wiem czy to ju podchodzi pod rudy).
i mam do was pytanie. jakim kolorkiem farby mog osiagn帷 taki kolor? i czy w og鏊e mog osi庵n帷 taki kolor (domowym sposobem) je郵i moim naturalnym jest ciemny br您? czy czeka mnie tylko wizyta u fryzjera?. niestety nie mam jak na razie zamie軼ic zdj璚ia moich w這s闚 dlatego licz na wasz wyobra幡i;P pozdrawiam
shefali jest offline  
Stary 2010-02-25, 00:25   #192
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 140

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

trivial jak b璠ziesz mia豉 jesiennego li軼ia to koniecznie dodaj zdj璚ia
Te czekam Mnie niestety nie uda這 si jej znale潭 w 瘸dnym sklepie do tej pory(wszystkie inne kolory sa tylko tego nie ma).
Pozdrawiam rudzielce

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2010-02-25, 07:51   #193
red_chameleon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez shefali Poka wiadomo嗆
czesc. ja sie pod陰cze do tego tematu bo jeszcze nie ogarniam ca貫go forum chcia豉bym zafarbowac w這sy na taki kolor jaki jest na za陰czonym zdj璚iu (nie wiem czy to ju podchodzi pod rudy).
i mam do was pytanie. jakim kolorkiem farby mog osiagn帷 taki kolor? i czy w og鏊e mog osi庵n帷 taki kolor (domowym sposobem) je郵i moim naturalnym jest ciemny br您? czy czeka mnie tylko wizyta u fryzjera?. niestety nie mam jak na razie zamie軼ic zdj璚ia moich w這s闚 dlatego licz na wasz wyobra幡i;P pozdrawiam
Na Twoim miejscu albo rozja郾i豉bym troszk w這sy i na to na這篡豉 odpowiedni farb, albo wybra豉bym si do fryzjera (bezpieczniejsze). Tylko, 瞠 tam prawdopodobnie te powiedz Ci, 瞠 najpierw musisz rozja郾i. Mo瞠sz pokaza im kolor, kt鏎y chcia豉by uzyska, a oni wtedy powinni wiedzie co robi.
Mo積a te spr鏏owa henny z domieszk farby. Ale na to bym uwa瘸豉, poniewa henna podobno zostaje na zawsze i trzeba p騧niej uwa瘸 z nak豉daniem farb chemicznych.
Mo瞠 inne dziewczyny bardziej Ci doradz, bo ja si nie znam za bardzo na farbowaniu (tyko tyle ile wyczyta豉m na forach)

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Albo mog豉by po prostu pokry sw鎩 kolor jak捷 mocn (np. palette) farb. Na pewnym forum wypowiada造 si dziewczyny, kt鏎e z ciemnobr您owych w這s闚 przechodzi造 na rudy. Du穎 rzeczy mo積a zrobi tylko to zale篡 od w這sa (ka盥y inaczej chwyta farb).
Stary 2010-02-25, 09:39   #194
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

zgadzam si! zwykle wychodz naturalnie rude w這sy, takie lekko wpadaj帷e w br您, nie ogni軼ie rude! 瞠by osi庵n望 taki efekt, trzeba najpierw rozjasni ciemniejsze w這sy, a potem na這篡 jak捷 "ognist" farb, ale efekt i tak nie zawsze b璠zie wymarzony. ja jednak spr鏏uj
201607040946 jest offline  
Stary 2010-02-25, 10:23   #195
Evelyn23
Raczkowanie

LadyMadalena ja si zgadzam z red_chameleon trzeba najpierw troch rozja郾ic.
red_chameleon ja zanim zacze豉m farbowac skalp na rudo to si nawet znajomych pyta豉m czy b璠zie mi w nim dobrze. Jedni m闚ili 瞠 tak inni 瞠 nie ale ja i tak si pofarbowa豉m bo ja zawsz robie to na co si ju 瞠 tak powiem ,, napale ,, a jak juz mia豉m rud 貫petyne to co 5 min ogl康alam sobie wloski w lusterku
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-26, 06:58   #196
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 super z tym ogl康aniem g這wy No w豉郾ie u mnie jest tak, 瞠 kilka os鏏 m闚i mi, 瞠 b璠zie dobrze, a ostatnio od fryzjerki (m這dziutkiej) dowiedzia豉m si, 瞠 ognisty rudy nie za bardzo. No, ale c騜, musz si sama przekona. Ju postanowione, 瞠 jako w okresie 安i徠 Wielkanocnych farbuj Aha, i bardzo dobrze, 瞠 zrobi豉 po swojemu
Ja jestem troch 鄉ieszna z tym farbowaniem w這s闚, bo marz o tych rudych i jestem ju pewna, 瞠 to zrobi, ale jednak czasem przemknie mi przez g這w my郵, 瞠 kolor mo瞠 mi nie pasowa i, 瞠 ju 瘸dna farba tego nie pokryj. Ale to tylko czasem, w wi瘯szo軼i to my郵 jednak o tym :"kiedy w ko鎍u zobacz te rude w這ski"? A wi璚 postanowione
Jaki czas temu przegl康a豉m inne w徠ki o rudo軼iach i trafi豉m na taki o "farbie mango loreal". No wi璚 do陰cz j do swojej p馧kowej kolekcji, kt鏎a ju nied逝go nie b璠zie pu趾owa Dziewczyny bardzo j wychwalaj, a wi璚 trza si przekona. Wiem, 瞠 wyprzedzam fakty:P
Stary 2010-02-26, 09:48   #197
Evelyn23
Raczkowanie

red_chameleon widze 瞠 czytamy te same w徠ki heheh zreszt ja mam takiego fio豉 na punkcie rudych w這s闚 瞠 czytam ka盥y w徠ek ktory w temacie ma ,, Rude w這sy,, bo zawsze co ciekawego mo積a si dowiedzie ja te planuje na 鈍ieta pofarbowa wloski (ale to ju pewne) i wla郾ie te chce u篡 tej farby widzia豉m na fotkach ktore wrzucaj dziewczyny ze calkiem fajna jest i tak sobie o niej mysl red_chameleon to mam nadzieje 瞠 si zdecydujesz na t farb i obj b璠ziemy mog造 si pochwali rudymi czuprynami
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-26, 10:07   #198
201607040946
Konto usuni皻e

a co myslicie o tej?
marz mi si rude w這sy, oj, marz...
Stary 2010-02-26, 10:22   #199
Evelyn23
Raczkowanie

do shefali;
,,Nie pami皻am niestety, kt鏎a to dok豉dnie, ale tak przy okazji Simpson ma wed逝g ameryka雟kich stron w這sy w kolorze auburn czyli po polsku... kasztanowe i tu bym szuka豉. Co jeszcze w miedzianych widzia豉m.
http://merlin.pl/Londacolor-Naturals...6800754663.jpg
http://www.dpj.pl/fotki/g1303d.jpg
http://img.bazarek.pl/39572/6090/190...b96e863c1c.jpg
http://www.vsg.pl/farby/zip/cameleo6_44.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...61833a455e.jpg
http://cenus.pl/image/large/img_1544785.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...5331a6e4d3.jpg
http://www.vsg.pl/farby/cameleo6_45_big.gif
http://img.nokaut.pl/p/d5/27/d5277d3...712500x500.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...99f9f5c29d.jpg
http://www.moda.na14.pl/sklep/files/fp50.jpg
http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/450_lgar.jpg

Mo瞠 nie wszystkie identyczne, ale "co zbli穎nego" ,,

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

kaguya ja farbowalam wlosy t farb i kolor jest fajny troch ciemniejszy ni na opakowaniu ale po kilku myciach w這ski sie robia jak ma dziewczyna na opakowaniu po zatym ja myje w這sy codziennie i kolor po miesi帷u si spra niestety po za tym wlosy mi si strasznie polama造 po nije i musialam 軼i望. ale mo瞠 tobie tak nie zniszy w這s闚

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:23
Evelyn23 jest offline  
Stary 2010-02-26, 10:25   #200
201607040946
Konto usuni皻e

wiesz, rudy i czerwie zawsze mi si szybko wyp逝kuj
Stary 2010-02-26, 10:29   #201
take me away
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

a ja mam pytanie.

Upar豉m si na rude w這sy, a w豉軼iwie marzy豉 mi si ciemna wi郾ia, wpadaj帷a w czerwie.. Kupi豉m farb maho z garniera i wyszed mi ohydny ciemny br您.. 柝e si czuj w tym kolorze i w zwi您u z tym mam pytanie, czy mog w odst瘼ie tygodnia na這篡 kolejn farb? Marzy mi si mniej wi璚ej co takiego jak w za陰czniku, no mo瞠 troszk ciemniejsze bym chcia豉 I czy jak po這輳 czerwon farb na cemne w這sy, to wyjdzie mi mniej wi璚j co takiego?
take me away jest offline  
Stary 2010-02-26, 10:56   #202
Evelyn23
Raczkowanie

kaguya nie tylko tobie bo ju z rudym tak jest 瞠 sie szybko wyp逝kuje
take me away ja to si nie znam na odcieniach czerwieni osobi軼ie preferuj bardziej marchewkowe kolory ale my郵 瞠 nie ma co niszczy w這sy farbuj帷 jej tydzien po tygodniu mo瞠 odczekaj chociasz a ci si troch sp逝ka i wtedy pofarbowa
Stary 2010-02-26, 11:50   #203
201607040946
Konto usuni皻e

evelyn, a co myslisz o tym, zeby pofarbowac wlosy na rudy, a potem uzywa szmpon闚 koloryzuj帷ych, no, zeby nie niszczyc w這s闚
Stary 2010-02-26, 11:53   #204
wiccanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Heh, ja przez partactwo jednej fryzjerki mia豉m farbowane w這sy 5 razy w ci庵u 3 dni.... odczuwa豉m efekt przez nast瘼ne p馧 roku, wi璚 radz odczeka ni potem mie zniszczone w這sy, cho wiem ,瞠 nie jest 豉two jak si kolor nie podoba wcale.

A kto jeszcze pisa o fryzjerze. Ja my郵a豉m aby i嗆 do fryzjera aby w ko鎍u uzyska idealny efekt rudo軼i jaka mi si marzy. Ale tak mysl sobie- jak mam jej p豉ci ok 100 z za to ,瞠 kolor po ok 3 tygodniach mi si zmyje, to chyba wol wydac te 30 i kupi farb w drogerii a zmyj si tak samo szybko... Ehhh musi gdzie czeka na mnie farba kt鏎a da ten m鎩 wymarzony efekt
wiccanka jest offline  
Stary 2010-02-26, 12:40   #205
Evelyn23
Raczkowanie

kaguya te o tym my郵alam i nawet gdzie czytalam na wiza簑 瞠 dziewczyny tak robi i tez mi si wydaje 瞠 to nie glupi pomys
wiccanka ja tak w豉郾ie robie a kupuj farb w drogeri a 瞠 farbuj co 2 miesi帷e to mnie taniej wychodzi ni 瞠bym musialam placic co 2 miesi帷e 100 z
Stary 2010-02-26, 12:58   #206
201607040946
Konto usuni皻e

wi璚 chyba dzisiaj zdecyduj si na rud farb
Stary 2010-02-26, 13:07   #207
Evelyn23
Raczkowanie

kaguya jak sobie przefarbujesz wloski to koniecznie musisz si nam tu pochwali
Stary 2010-02-26, 14:46   #208
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

red_chameleon wkopa豉m si w czerwie miedzian garnier color naturals. teraz jak si troch wyp逝ka to jest nawet 豉dny . Tamten te nie by z造, ale bardzo bardzo bardzo ciemny, a wcze郾iej mia豉m tak sprane, 瞠 prawie 鄴速e . no ale teraz zesz這 i jest do嗆 kulturalnie .

A co do tych szampon闚 koloryzuj帷ych, to fryzjera pyta豉m o to i nie poleca.

Tego jesiennego li軼ia znalaz豉m przypadkiem i to we wsi w kt鏎ej jestem na nartach, totalna dupa w kt鏎ej nic nie maj, a tu taka farba . No nic, to wzi窸am . 4.79 z, a musz 3, wi璚 wysz豉m na tym jak na jednym garnierze .

take me away - spr鏏uj w豉郾ie garnier color naturals czerwie miedziana, albo np. garnier 100% color czerwona mied (kobieta w kr鏒kich w這sach na opakowaniu) - staraj si i軼 w odcienie miedziane, bo farba zawsze jest ciemniejsza ni na opakowaniu. czerwienie wyp逝kuj si na taki paskudny, brudny r騜 wi璚 pr鏏uj co w miedziach - wtedy nie b璠zie to wygl康a這 tak 幢e, a zejdzie na taki rudawy i z pocz徠ku b璠zie podobny do tego na zdj璚iu . trzymaj farb z 35 minut. ja nak豉dam farb p馧torej godziny a potem jeszcze 35 minut trzymam - kolor si nie robi za ciemny, tylko po prostu mocniej wnika i wolniej si spiera .
Je郵i masz ochot wyda 30 z na jedn farb to loreal bardzo intensywna mied pure paprika power jest czerwona (potem r闚nie schodzi na rudy). proponuj Ci te miedziane, bo i tak si wyp逝ka a lepiej 瞠by p逝ka豉 si na rudy ni na syf .

trivial jest offline  
Stary 2010-02-26, 16:57   #209
red_chameleon
Rozeznanie

Evelyn23 wi璚 farbujemy razem i niech b璠zie mango. Musz wi璚 dokupi OMG, co to b璠zie? I faktycznie, widzia豉m Twoje wypowiedzi evelyn na w徠ku o mango. Ja tak samo jak Ty szperam gdzie si da jak mam troch czasu
trivial jestem w szoku, 瞠 musisz 簑篡 a trzy farby. To chyba oznacza, 瞠 nie farbujesz lorealami, prawda? M闚isz, 瞠 pure paprika daje czerwie, kurcze, ja j mam i chcia豉m u篡 jej jako pierwszej, ale rezygnuj. Zostawi j na p騧niej.

A tak przy okazji to gdzie znajduje si data wa積o軼i farby?Ja ogl康a豉m opakowanie na zewn徠rz i nie ma. W 鈔odku na tych wszystkich ampu趾ach, farbach i od篡wkach tak瞠 nie ma. S tylko jakie ci庵i cyfr pomieszane z literami. Pr鏏owa豉m u這篡 z tego jak捷 dat, ale nie mia這 to sensu. By豉bym wdzi璚zna za pomoc.
Stary 2010-02-26, 23:01   #210
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Jak mia豉m kr鏒sze to zu篡wa豉m 2, poza tym wtedy loreal kosztowa 20 z, czasem trafi si i za 17. teraz kosztuje przesz這 30, a ja potrzebuj 3 a banku nie rozbi豉m . st康 moje poszukiwania tanich, dobrych farb i ci庵貫 eksperymenty...

trivial jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.