Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-14, 19:08   #2101
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

kathy dziekuje (nie udalo mi sie otworzyc palety, ale spr w necie) i w zasadzie moje wlosy naturalnie wygladaja jak 6.46 lub 6.40 wiec dla mnie to bez sensu, masz racje

a na rudosc tez juz chba glosowalam , nie wiem czy wolno 2 razy (btw masz piekne wlosy i to po garnierze, pelen szacunek)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-14, 20:56   #2102
fredzia05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

ehh wys豉li mnie tutaj
Czy s這dkie toffii z Palette wychodzi bardziej rude od karmelu z Castingu, bo karmel jest 郵iczny ale za br您owy .

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Asiunia19021 jak farb si farbujesz? Masz m鎩 wymarzony kolor w這s闚.
fredzia05 jest offline  
Stary 2010-11-14, 22:04   #2103
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

moje drogie, mam pytanie o szamponetk delii kolor rudy. czy ten wynalazek ma w sobie czerwone tony? kupi豉m kilka dni temu ale jesli to jest cho odrobine czerwone, nie uzyj tego
do豉czam fotki m0oich w這s闚 ( z lamp i bez )5 dni i 5 my po garnier kolor naturals miedziana czerwie.
pod koniec pazdziernika zmieni豉m kolor z blondu na rudy, by to pi瘯ny miedziano z這ty kolor (cos z goldwella) kt鏎y po tygodniu si niestety wyp逝ka. na swoj zgub kupi豉m t okropn farb i zafundowa豉m, sobie wi郾iowe w這sy ( tak , tak wi郾iowe). na szcz窷cie kolor sie wyp逝kuje ale musz juz oszcz璠za w這ski bo zaczynaj wypada, st康 ta szamponetka.
jesli macie z ni jakies doswiadczenia, napiszcie prosze.

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2010-11-15, 10:40   #2104
dafreen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 856
GG do dafreen

witam wszystkie rudzielce

je郵i mo積a chcia豉bym pod陰czy si do Was. podczytuj Was od jakiego czasu i ucz si, wracam w豉郾ie do rudych w這sk闚 z br您闚.
doczyta豉m si, 瞠 przy szamponach z silikonami w sk豉dzie w這sy s oblepione i mo瞠 to mie wp造w na nier闚ne pokrycie ich przez farb.... ja w豉郾ie mam ten problem, nie do嗆 瞠 ko鎍闚ki 幢e, a w zasadzie zupe軟ie nie 豉pi, bo fryzjerka ca趾owicie spali豉 mi w這sy przy dekoloryzacji, to jeszcze kolor wychodzi 豉ciaty....
powiedzcie Kochane, co zrobi z tymi ko鎍闚kami, 瞠by a tak nie odbiega造 kolorystycznie od reszty (opr鏂z 軼i璚ia, bo i tak mam kr鏒kie a chcia豉bym zapu軼i cho troch )
i jakie szampony polecacie do codziennego mycia w這s闚?

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka wiadomo嗆
Refleksy zieleni? Jak tak mia豉m jak pierwszy raz farbowa豉m w這sy z blondu do rudego. W這sy mia豉m bardzo nier闚no pokryte i w dodatku w豉郾ie jak mi sie lekko farba spra豉 zrobi造 mi si gdzieniegdzie zielonewe refleksy Na szcz窷cie przy drugim farbowaniu pozby豉m si problemu
郵iczne masz w這ski i kolorek. powiedz mi jeszcze ile razy farbowa豉 si tym garnierem w ci庵u tych trzech miesi璚y, 瞠by otrzyma to cudo na g這wie?

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-15, 14:52   #2105
gingerbabe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka wiadomo嗆
moje drogie, mam pytanie o szamponetk delii kolor rudy. czy ten wynalazek ma w sobie czerwone tony? kupi豉m kilka dni temu ale jesli to jest cho odrobine czerwone, nie uzyj tego
do豉czam fotki m0oich w這s闚 ( z lamp i bez )5 dni i 5 my po garnier kolor naturals miedziana czerwie.
pod koniec pazdziernika zmieni豉m kolor z blondu na rudy, by to pi瘯ny miedziano z這ty kolor (cos z goldwella) kt鏎y po tygodniu si niestety wyp逝ka. na swoj zgub kupi豉m t okropn farb i zafundowa豉m, sobie wi郾iowe w這sy ( tak , tak wi郾iowe). na szcz窷cie kolor sie wyp逝kuje ale musz juz oszcz璠za w這ski bo zaczynaj wypada, st康 ta szamponetka.

Nie ma ja zawsze u篡wam Deli jak mi si farba ju tak ostro wyp逝cze.
gingerbabe jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:02   #2106
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka wiadomo嗆

Delia ,,Rudy,, wychodzi na moich jasno miedzianych w這sach - jak rudy bez czerwieni - jednak ty nie masz rudych w這s闚 i rudo軼i raczej nie osi庵niesz przy obecnym kolorze, je郵i mia豉 wcze郾iej z這ty kolor to obecny na pewno szybko si wyp逝cze.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dafreen Poka wiadomo嗆

je郵i mo積a chcia豉bym pod陰czy si do Was. podczytuj Was od jakiego czasu i ucz si, wracam w豉郾ie do rudych w這sk闚 z br您闚.
doczyta豉m si, 瞠 przy szamponach z silikonami w sk豉dzie w這sy s oblepione i mo瞠 to mie wp造w na nier闚ne pokrycie ich przez farb.... ja w豉郾ie mam ten problem, nie do嗆 瞠 ko鎍闚ki 幢e, a w zasadzie zupe軟ie nie 豉pi, bo fryzjerka ca趾owicie spali豉 mi w這sy przy dekoloryzacji, to jeszcze kolor wychodzi 豉ciaty....
powiedzcie Kochane, co zrobi z tymi ko鎍闚kami, 瞠by a tak nie odbiega造 kolorystycznie od reszty (opr鏂z 軼i璚ia, bo i tak mam kr鏒kie a chcia豉bym zapu軼i cho troch )

郵iczne masz w這ski i kolorek. powiedz mi jeszcze ile razy farbowa豉 si tym garnierem w ci庵u tych trzech miesi璚y, 瞠by otrzyma to cudo na g這wie?
No w豉郾ie jasne ko鎍e ,,bia貫,, to praktycznie martwy w這s z kt鏎ym nic ju nie mo積a zrobic opr鏂z zci璚ia - wiem co m闚i bo mia豉m ju ten problem po k徙ieli rozja郾iaj帷ej i te 軼i窸am ok.10 cm. Je郵i chcesz poprawic estetyk w這s闚 mo積a by popr鏏owa z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod 6%. Mo積a te zrobi prepigmentacj.
Zabieg ten mo
e by przydatny w przypadku wos闚, kt鏎e s bardzo uwraliwione po wielu zabiegach chemicznych z uyciem
zbyt agresywnych produkt闚. W
osy tego rodzaju nie przyjmuj farby i absorbuj j w spos鏏 niejednolity, tworz si plamy i nier闚noci
w rozk
adzie koloru na wosach.
Zalety zabiegu prepigmentacji to:
• unikni
cie tonowania wos闚 na kolor popielaty,
• osi
gnicie ciemnych odcieni na jasnym tle,
• wzmocnienie s
abych kolor闚.
Do prepigmentacji u
ywamy zawsze odcieni ciepych: czerwieni, miedzi, zota. Zabieg jest bardzo prosty. Naley uy farby oraz
ciep
ej wody w proporcji 1:1 i naoy bezporednio na dugoci i koce wos闚. Penetracja produktu w miejscach najbardziej
uwra
liwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki domi (pamitaj o naoeniu rkawiczek ochronnych).
Nast
pnie, nie czekajc na zadziaanie preparatu, przystpujemy do aplikacji waciwej mieszanki.
Musisz te pami皻a o tym 瞠 przed farbowaniem na w這sach nie mo瞠 byc silikon闚, tydzie przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj帷ym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je郵i chodzi o codzienne mycie stosuj szampony 豉godne dla skalpu, moim idea貫m w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenie (ale si rozpisa豉m)

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:03   #2107
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

No w豉郾ie jasne ko鎍e ,,bia貫,, to praktycznie martwy w這s z kt鏎ym nic ju nie mo積a zrobic opr鏂z 軼i璚ia - wiem co m闚i bo mia豉m ju ten problem po k徙ieli rozja郾iaj帷ej i te 軼i窸am ok.10 cm. Je郵i chcesz poprawic estetyk w這s闚 mo積a by popr鏏owa z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod 6%. Mo積a te zrobi prepigmentacj.
Zabieg ten mo瞠 by przydatny w przypadku w這s闚, kt鏎e s bardzo uwra磧iwione po wielu zabiegach chemicznych z u篡ciemzbyt agresywnych produkt闚. W 這sy tego rodzaju nie przyjmuj farby i absorbuj j w spos鏏 niejednolity, tworz si plamy i nier闚no軼i w rozk豉dzie koloru na w這sach.
•osi庵ni璚ie ciemnych odcieni na jasnym tle,
•wzmocnienie s豉bych kolor闚.
Do prepigmentacji u篡wamy zawsze odcieni ciep造ch: czerwieni, miedzi, z這ta. Zabieg jest bardzo prosty. Nale篡 u篡 farby orazciep貫j wody w proporcji 1:1 i na這篡 bezpo鈔ednio na d逝go軼i i ko鎍e w這s闚. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwra磧iwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki d這闓i (pami皻aj o na這瞠niu r瘯awiczek ochronnych).
Nast瘼nie, nie czekaj帷 na zadzia豉nie preparatu, przyst瘼ujemy do aplikacji w豉軼iwej mieszanki.

Musisz te pami皻a o tym 瞠 przed farbowaniem na w這sach nie mo瞠 byc silikon闚, tydzie przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj帷ym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je郵i chodzi o codzienne mycie stosuj szampony 豉godne dla skalpu, moim idea貫m w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenia (ale si rozpisa豉m)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-15 o 20:17
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:52   #2108
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie jasne ko鎍e ,,bia貫,, to praktycznie martwy w這s z kt鏎ym nic ju nie mo積a zrobic opr鏂z 軼i璚ia - wiem co m闚i bo mia豉m ju ten problem po k徙ieli rozja郾iaj帷ej i te 軼i窸am ok.10 cm. Je郵i chcesz poprawic estetyk w這s闚 mo積a by popr鏏owa z jasnymi refleksami-zrobione przez fachowca z wod 6%. Mo積a te zrobi prepigmentacj.
Zabieg ten mo瞠 by przydatny w przypadku w這s闚, kt鏎e s bardzo uwra磧iwione po wielu zabiegach chemicznych z u篡ciemzbyt agresywnych produkt闚. W 這sy tego rodzaju nie przyjmuj farby i absorbuj j w spos鏏 niejednolity, tworz si plamy i nier闚no軼i w rozk豉dzie koloru na w這sach.
osi庵ni璚ie ciemnych odcieni na jasnym tle,
wzmocnienie s豉bych kolor闚.
Do prepigmentacji u篡wamy zawsze odcieni ciep造ch: czerwieni, miedzi, z這ta. Zabieg jest bardzo prosty. Nale篡 u篡 farby orazciep貫j wody w proporcji 1:1 i na這篡 bezpo鈔ednio na d逝go軼i i ko鎍e w這s闚. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwra磧iwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki d這闓i (pami皻aj o na這瞠niu r瘯awiczek ochronnych).
Nast瘼nie, nie czekaj帷 na zadzia豉nie preparatu, przyst瘼ujemy do aplikacji w豉軼iwej mieszanki.

Musisz te pami皻a o tym 瞠 przed farbowaniem na w這sach nie mo瞠 byc silikon闚, tydzie przed farbowaniem wymyj je szamponem zawieraj帷ym Sulfates, np szampon pokrzywowy ,,Barwa,,. Je郵i chodzi o codzienne mycie stosuj szampony 豉godne dla skalpu, moim idea貫m w obecnej chwili jest Fitomed rumiankowy.....powodzenia (ale si rozpisa豉m)
dzi瘯uj Ci bardzo za pomoc i wyja郾ienia, zrobi teraz przed farbowaniem t prepigmentacj . powiedz mi tylko jeszcze czy farb z wod mieszamy z u篡ciem wody utlenionej czy tylko barwnika?
musz przejrze swoje szampony i naby te do zmywania silikon闚, a na co dzie kupi sobie co delikatnego do w這sk闚 i chyba czas powr鏂i do naturalnych od篡wek na w這ski

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-15, 22:15   #2109
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
dzi瘯uj Ci bardzo za pomoc i wyja郾ienia, zrobi teraz przed farbowaniem t prepigmentacj . powiedz mi tylko jeszcze czy farb z wod mieszamy z u篡ciem wody utlenionej czy tylko barwnika?
musz przejrze swoje szampony i naby te do zmywania silikon闚, a na co dzie kupi sobie co delikatnego do w這sk闚 i chyba czas powr鏂i do naturalnych od篡wek na w這ski
do prepigmentacji nie u篡wamy wody utlenionej, tyko normalnej przegotowanej ostudzonej, przepis jest z poradnika do farbowania Artego, ale taki sam przepisa da豉 mi moja wyk豉dowczyni na kursie fryzjerstwa.
Po prepigmentacji od razu k豉dziemy normaln mieszank farby (farba+utleniacz 6%). Najlepiej jak by kupi豉 profesjonaln farb, s du穎 lepsze od sklepowych i nie niszcz tak w這s闚 i kolory s bardziej wiarygodne.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-15, 22:25   #2110
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
do prepigmentacji nie u篡wamy wody utlenionej, tyko normalnej przegotowanej ostudzonej, przepis jest z poradnika do farbowania Artego, ale taki sam przepisa da豉 mi moja wyk豉dowczyni na kursie fryzjerstwa.
Po prepigmentacji od razu k豉dziemy normaln mieszank farby (farba+utleniacz 6%). Najlepiej jak by kupi豉 profesjonaln farb, s du穎 lepsze od sklepowych i nie niszcz tak w這s闚 i kolory s bardziej wiarygodne.
dzi瘯uj Ci za pomoc. musze zainwestowa w jakie farby profesjonalne. zale篡 mi na rudo-miedzianym kolorze raczej bez czerwieni i wi郾i, ale dosy intensywnym. podpowiesz co?

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-15, 22:39   #2111
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy jestes nieoceniona, zuplenie zapomnialam o tym zabiegu. na razie moj kolor ma sie ok, ale przed nastepnym farbowaniem gorne partie z pewnoscia czeka prepigmentacja, szkoda tylko ze dotad mi to umykalo

do nowej uczestniczki watku -> wsrod farb profesjonalnych bez problemu znajdziesz kolor rudy bez bordo. z firm moge polecic witalitys, lecher, revlon, ce-ce itd

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-16, 09:31   #2112
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

kathy-nasze guru koloryzacji

dzi瘯uj bardzo za podpowiedzi.
musze si wybra do sklepu fryzjerskiego i poogl康a sobie palety tych rudo軼i. my郵icie jak wod powinnam doda do farby? 3%, 6%? w這sy mam teraz na moje oko 鈔edni br您 z tymi ja郾iejszymi ko鎍闚kami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
o w豉郾ie ja 郵epak si dopatrzy豉m, 瞠 Kathy ju mi napisa豉 瞠 woda 6%

Bruno ju w domku

Edytowane przez dafreen
Czas edycji: 2010-11-16 o 09:33
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 11:15   #2113
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy-nasze guru koloryzacji

dzi瘯uj bardzo za podpowiedzi.
musze si wybra do sklepu fryzjerskiego i poogl康a sobie palety tych rudo軼i. my郵icie jak wod powinnam doda do farby? 3%, 6%? w這sy mam teraz na moje oko 鈔edni br您 z tymi ja郾iejszymi ko鎍闚kami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
o w豉郾ie ja 郵epak si dopatrzy豉m, 瞠 Kathy ju mi napisa豉 瞠 woda 6%
...przy d逝gich podniszczonych w這sach br您, przy odro軼ie 6% na d逝go軼i 3% (ty masz kr鏒kie wi璚 chyba nie ma takiej mo磧iwo軼i, sama oce).Ja np teraz na d逝go軼i k豉d tylko zemuglowan farb ale to ju inna bajka (moje w這sy by造 ju farbowane po ca這軼i Vitalitysem, wi璚 przy ponownym farbowaniu producent zaleca emuglowac). Og鏊nie nie trzeba kupowa 2 r騜nych utleniaczy (6 i 3%), ja z wody 6 % robi豉m 3% domowym sposobem, rozcie鎍zaj帷 6.....daj znac jak wysz這

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-16 o 11:16
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 11:34   #2114
malutka1901
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Hej dziewczyny!
Czy mog造by軼ie mi powiedzie jaki to mo瞠 by kolorek farby na do陰czonym zdj璚iu? W taj chwili mam na sobie sprany Loreal 743, ale my郵 nad lekk zmian odcienia. Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc! ;-)
malutka1901 jest offline  
Stary 2010-11-16, 11:58   #2115
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

....jeszcze jedna istotna rzecz mi si przypomnia豉

dafreen, julianna

Bardzo istotn rzecz po farbowaniu jest domkni璚ie 逝ski i zakwaszenie w這s闚, na moje w這sy najlepiej dzia豉 p逝kanka (1/2 litra wody + 2 造磬i octu jab趾owego) - dzisiaj my豉m w這sy pierwszy raz po farbowaniu i woda by豉 krystalicznie czysta, czyli farba nie wyp逝kuje si...dafreen po farbowaniu nie myj w這s闚 minimum 2 dni.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 15:26   #2116
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
....jeszcze jedna istotna rzecz mi si przypomnia豉

dafreen, julianna

Bardzo istotn rzecz po farbowaniu jest domkni璚ie 逝ski i zakwaszenie w這s闚, na moje w這sy najlepiej dzia豉 p逝kanka (1/2 litra wody + 2 造磬i octu jab趾owego) - dzisiaj my豉m w這sy pierwszy raz po farbowaniu i woda by豉 krystalicznie czysta, czyli farba nie wyp逝kuje si...dafreen po farbowaniu nie myj w這s闚 minimum 2 dni.
m鎩 Mistrzu
w豉郾ie ja mam kr鏒kie i w sumie ci篹ko by這by mi podzieli w這sy na dwie d逝go軼i, szczeg鏊nie z ty逝 , wi璚 chyba p鎩d w wod 6% ale ko鎍e postaram si jako oszcz璠za. tak w豉郾ie sobie my郵a豉m wczoraj, 瞠 po farbowaniu zrobi sobie co co domkn窸o by 逝ski. Dzi瘯i za informacje.
pozostaje mi wycieczka do sklepu fryzjerskiego i pr鏏a farbowania i doj軼ie do mojego rudzieca... b璠e na bie膨co informowa co mi na w這sach wysz這.

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 15:29   #2117
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

no to si ciesz, mam nadziej 瞠 wyjdzie dobrze

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 15:43   #2118
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
no to si ciesz, mam nadziej 瞠 wyjdzie dobrze
te mam nadziej, bo tego pseudo br您u jako nie widz u siebie
ma造mi kroczkami do celu, powoli, powoli i mam nadzieje powr鏂i do rudzielc闚 i zapu軼i w ko鎍u w這sy.

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 15:53   #2119
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy do tej pory nawet nie zawsze, ale czesto stosowalam gotowe ampulki "po farbowaniu". niestety rozne firmy ( niektore kosztowaly po 15-18 zl) i nic nie dawaly. czy Twoja plukanka jest lepsza?? co sadzisz?? jeszcze jedno sprawdzilam i nie mam dzisiaj octu jalbkowego czy to moze byc jakis inny ( czytaj zwykly , winny cos w tym guscie- wybacz braki w wiedzy ale nigdy nie robilam takich rzeczy sama), - dziekuje

ogolnie jestem zadowolona z 7 lechera, ale mam nieco watpliwosci co do tego czy jesli domkne luske to nie beda az za ciemne ( kolor schodzi mi z niego jeden poziom i taki mi sie podoba, ale kilka myc woda jest pomaranczowa), moze w takim razie zastosuje poziom 8 (i plukanke) do ktorego schodzi lecher -> rady mile widziane

a i jeszcze opinie co do spinania wlosow- jest to genialny pomysl, wlosy mam zdrowsze po tygodniu stosowania, szczerze polecam, dodatkowo znacznie wolniej sie przetluszczaja , grzywka tez lepiej wyglada; gadalam ostatnio z fryzjerka i ona mowila, ze to swietny sposob a gdy mamy krotkie i zniszczone wlosy to trzeba spac na satynie ewentualnie w tych smiesznych siatkowych czepeczkach

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-16, 16:10   #2120
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy do tej pory nawet nie zawsze, ale czesto stosowalam gotowe ampulki "po farbowaniu". niestety rozne firmy ( niektore kosztowaly po 15-18 zl) i nic nie dawaly. czy Twoja plukanka jest lepsza?? co sadzisz?? jeszcze jedno sprawdzilam i nie mam dzisiaj octu jalbkowego czy to moze byc jakis inny ( czytaj zwykly , winny cos w tym guscie- wybacz braki w wiedzy ale nigdy nie robilam takich rzeczy sama), - dziekuje

ogolnie jestem zadowolona z 7 lechera, ale mam nieco watpliwosci co do tego czy jesli domkne luske to nie beda az za ciemne ( kolor schodzi mi z niego jeden poziom i taki mi sie podoba, ale kilka myc woda jest pomaranczowa), moze w takim razie zastosuje poziom 8 (i plukanke) do ktorego schodzi lecher -> rady mile widziane

a i jeszcze opinie co do spinania wlosow- jest to genialny pomysl, wlosy mam zdrowsze po tygodniu stosowania, szczerze polecam, dodatkowo znacznie wolniej sie przetluszczaja , grzywka tez lepiej wyglada; gadalam ostatnio z fryzjerka i ona mowila, ze to swietny sposob a gdy mamy krotkie i zniszczone wlosy to trzeba spac na satynie ewentualnie w tych smiesznych siatkowych czepeczkach
ju widze min mojego m篹a jak wychodz z 豉zienki wieczorem w takim czepeczku i k豉d si w nim spa

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 16:26   #2121
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

Ja po farbowaniu stosowa豉m specjalny szampon zakwaszaj帷y ,,Profi,, - efektu specjalnie nie by這 a kolor nadal si wyp逝kiwa, dopiero w sobot po ostatnim farbowaniu u篡豉m octu jab趾owego. Dzisiaj myje w這sy i nic si nie wyp逝kuje. Wi璚 w moim przypadku lepszy od szamponu. Wydaje mi si 瞠 mo瞠 byc inny ocet, tylko 瞠by nie zawiera spirytusu - kt鏎y mo瞠 wysuszac. Je郵i pasuje ci poziom 7 to bym zosta豉 przy nim, z drugiej strony po tym occie mo瞠 si nie wyp逝kiwa i zostanie ciemniejszy. Je郵i chodzi o 8 to wyp逝kuje si na blond - ci篹ko powiedzie jak twoje w這sy zareaguj na ocet?
Spinanie w這s闚 te powinnam, tylko si zastanawiam czym bym je spi窸a - przychodzi mi na my郵 po鎍zochaale T by mnie wy鄉ia, swoj drog ju dawno nie widzia豉m takich gumek z weluru, co do siatkowanych czapeczek to fajna sprawa:ha haha:wyob ra瘸m sobie min T wstaje rano i

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 16:54   #2122
julianna-p
Wtajemniczenie

ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-16, 17:22   #2123
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=julianna-p;23277941] ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac[/QUOTE

zgadza si, chocia m鎩 to ju przyzwyczajony 瞠 r騜ne rzeczy nosz na g這wie (folia aluminiowa), - wiesz co ja te tak mam 瞠 rudy na poziomie 7 jest ciut za ciemny za to jak si sp逝cze to w sam raz, chocia wyj徠kiem by kiedy...dawno Majirel 7.44

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 18:57   #2124
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy trening TZ-ta to podstawa, no to chyba byl odcien majirouge o ile sie nie myle, pieekny, ale nawet nie wiem czy wciaz jest dostepny bo na moje wlosy schodzily 2 tubki jak byly do ramion, jak je przerosly nawet juz nie probowalam bo dla mnie za drogo wychodzil
wlasnie jak sie nie splucze to bedzie mocno za ciemny, nie wiem jak to zrobie ale jakos wykombinuje, dzieki za podpowiedzi.

widzialyscie ten kolor powyzej?? moj splukany lecher tak wlasnie wyglada

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-16, 19:04   #2125
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna

ejj to masz pi瘯ny kolor,

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:33   #2126
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

[QUOTE=kathy579;23278509]
Cytat:
ja mysle, ze opcja mieszkania z partnerem = spanie na satynie, aczkolwiek spinanie polecam

no wlasnie mam dylemat bo jak sie nie wyplucze to bedzie za ciemny, nic bede probowac[/QUOTE

zgadza si, chocia m鎩 to ju przyzwyczajony 瞠 r騜ne rzeczy nosz na g這wie (folia aluminiowa), - wiesz co ja te tak mam 瞠 rudy na poziomie 7 jest ciut za ciemny za to jak si sp逝cze to w sam raz, chocia wyj徠kiem by kiedy...dawno Majirel 7.44
m鎩 niby te ju przetrenowany, w torebkach foliowych, foli aluminiowej 豉zi豉m na g這wie, wa趾i to czasami na porz康ku dziennym bo mojego sianka nijak nie mog poskromi, ale nie wiem czy prze篡豚y babcio czepeczek przez ca陰 noc
w豉郾ie majirel 7.44 w豉郾ie bardzo mnie si podobuje pi瘯ny jest

Cytat:
kathy trening TZ-ta to podstawa, no to chyba byl odcien majirouge o ile sie nie myle, pieekny, ale nawet nie wiem czy wciaz jest dostepny bo na moje wlosy schodzily 2 tubki jak byly do ramion, jak je przerosly nawet juz nie probowalam bo dla mnie za drogo wychodzil
wlasnie jak sie nie splucze to bedzie mocno za ciemny, nie wiem jak to zrobie ale jakos wykombinuje, dzieki za podpowiedzi.

widzialyscie ten kolor powyzej?? moj splukany lecher tak wlasnie wyglada
to pi瘯ne masz w這ski

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:54   #2127
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy, dafreen dziekuje bardzo, wlasnie tez strasznie mi sie podoba tylko on takwyglada po kilku myciach( zwykle 3) i przez to ze chce go zatrzymac to nie wiem czy robiac z octem sposobem kathy nie zrobie wlasnie 8rtp z kontrastem wtedy wlasnie tak by wygladal od razu , teraz jeszcze musze zadbac o kondycje bo mimo ze mam wlasnie tak proste wlosy niestety nie sa tak zdrowe

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:11   #2128
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy, dafreen dziekuje bardzo, wlasnie tez strasznie mi sie podoba tylko on takwyglada po kilku myciach( zwykle 3) i przez to ze chce go zatrzymac to nie wiem czy robiac z octem sposobem kathy nie zrobie wlasnie 8rtp z kontrastem wtedy wlasnie tak by wygladal od razu , teraz jeszcze musze zadbac o kondycje bo mimo ze mam wlasnie tak proste wlosy niestety nie sa tak zdrowe

Wiesz co a boj si doradza, bo jak ten ci pasuje to raczej bym si tego trzyma豉, z do鈍iadczenia wiem 瞠 jak kombinuj za bardzo to na og馧 wychodzi co ma這 fajnego, a jak nic z nimi nie robi to s zadowolone i sobie rosn. Bardzo wa積e jest znale潭 odpowiednie produkty....Przy farbie 8, jak olejuje w這sy to moja rado嗆 zamienia si w blond taki dziwny.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

dafreen

7.44 par dobrych lat u篡wa豉m a mnie uczuli, pi瘯ny by w momencie jak si wyp逝kiwa.

julianna

podobno szampon rzepa rossmannowski idealnie zmywa silikony

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:27   #2129
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
to mo瞠 w豉snie zr鏏 8 z kontrastem i zaoctuj je , na logik powinno wyj嗆 ok
za dbanie o w這ski to i ja si bior po po tej ostatniej radosnej tw鏎czo軼i fryzjerskiej to mam raczej takie sianko. a moje w這sy i tak raczej z tych bardziej suchych bo lekko falowane, zazdraszczam przeokrutnie prostych w這sk闚 u mnie ka盥y 篡je swoim 篡ciem.

Cytat:
Wiesz co a boj si doradza, bo jak ten ci pasuje to raczej bym si tego trzyma豉, z do鈍iadczenia wiem 瞠 jak kombinuj za bardzo to na og馧 wychodzi co ma這 fajnego, a jak nic z nimi nie robi to s zadowolone i sobie rosn. Bardzo wa積e jest znale潭 odpowiednie produkty....Przy farbie 8, jak olejuje w這sy to moja rado嗆 zamienia si w blond taki dziwny.

u mnie majirel w豉snie tylko nie pami皻am numerku ale nazywa si blond miedziano-czerwony chyba po trzech tygodniach sta si jasnym blondem z這cistym i to bez olejowania

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

dafreen

7.44 par dobrych lat u篡wa豉m a mnie uczuli, pi瘯ny by w momencie jak si wyp逝kiwa.

julianna

podobno szampon rzepa rossmannowski idealnie zmywa silikony
mo瞠 w豉郾ie teraz sobie ten 7.44 kupi... zobaczymy co mi wyjdzie na tej 貫petynie

rossmanowski? znaczy z serii isana?

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:42   #2130
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
to mo瞠 w豉snie zr鏏 8 z kontrastem i zaoctuj je , na logik powinno wyj嗆 ok
za dbanie o w這ski to i ja si bior po po tej ostatniej radosnej tw鏎czo軼i fryzjerskiej to mam raczej takie sianko. a moje w這sy i tak raczej z tych bardziej suchych bo lekko falowane, zazdraszczam przeokrutnie prostych w這sk闚 u mnie ka盥y 篡je swoim 篡ciem.

mo瞠 w豉郾ie teraz sobie ten 7.44 kupi... zobaczymy co mi wyjdzie na tej 貫petynie

rossmanowski? znaczy z serii isana?
wygl康a na to 瞠 tak ,sama nie wiem bo w豉郾ie dzisiaj mi go kto poleci- na opakowaniu zdj璚ie czarnej rzepki. Te mam kr璚one w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-16 o 21:44
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.