Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-16, 21:49   #2131
dafreen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
wygl康a na to 瞠 tak ,sama nie wiem bo w豉郾ie dzisiaj mi go kto poleci- na opakowaniu zdj璚ie czarnej rzepki. Te mam kr璚one w這sy.
to jutro go obejrz i zakupi, musze odsilikoni moje w這ski. a do codziennego kupi sobie chyba jaki dzieci璚y szamponik.
moje to w豉郾ie takie g逝pawe, ani proste ani kr璚one... raczej wywijaj sie we wszystkich kierunkach i to dopiero od wysoko軼i ko鎍a ucha, takie nie wiadomo co.

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:01   #2132
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

[QUOTE=dafreen;23285839]to jutro go obejrz i zakupi, musze odsilikoni moje w這ski. a do codziennego kupi sobie chyba jaki dzieci璚y szamponik.
moje to w豉郾ie takie g逝pawe, ani proste ani kr璚one... raczej wywijaj sie we wszystkich kierunkach i to dopiero od wysoko軼i ko鎍a ucha, takie nie wiadomo co.[/QUOT

...ja te pr鏏owa豉m dzieci璚ymi, ale strasznie pl帷z w這sy wi璚 jak si zdecydujesz na taki to najlepiej myc pian (rozpu軼i szampon z wod w butelce po szamponie), inaczej ci篹ko. Ja te jutro si rozejrz za tym szamponem. Mam nadziej 瞠 zapach do zniesienia, je郵i nie to chyba kupi jaki szampon Barwy albo Malwy (do usuwania silikon闚) - te s polecane.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:13   #2133
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

[/QUOTE]
...ja te pr鏏owa豉m dzieci璚ymi, ale strasznie pl帷z w這sy wi璚 jak si zdecydujesz na taki to najlepiej myc pian (rozpu軼i szampon z wod w butelce po szamponie), inaczej ci篹ko. Ja te jutro si rozejrz za tym szamponem. Mam nadziej 瞠 zapach do zniesienia, je郵i nie to chyba kupi jaki szampon Barwy albo Malwy (do usuwania silikon闚) - te s polecane.[/QUOTE]

MALWY to chyba nawet mia豉m dzisiaj w 豉pkach, tak my郵a豉m czy zakupi bo mia ten SLS o kt鏎ym pisa豉 i dosy kr鏒ki sk陰d wi璚 to chyba dobrze, ale w ko鎍u si nie zdecydowa豉m, zobacze go jeszcze raz jutro

z dzieci璚ymi to w豉snie tak by這 o ile pami皻am w moim przypadku, 瞠 w這sy robi造 mi si ju kompletnie niepos逝szne... nic z nimi zrobi nie mog豉m, mia豉m je wsz璠zie dos這wnie... porozgl康am si jeszcze za czym do codziennej piel璕nacji

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:46   #2134
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Dziewczyny, dzieki za odpowiedz ! w najblizszych dniach wypr鏏uj deli.obecny kolor wyp逝kuje si z dnia na dzien i juz nie jestem wi郾iowa, wi璚 licz cho熲y na rudy odcie. juz nie bede sama uzywa farb, p鎩d do specjalisty albo zapytam Was
jesli o octow plukank chodzi stosowa豉m kiedy przy blondzie jeszcze 1 造zke sto這w zwyk貫go octu na litr wody - niewiele tyo dawa這, ale moze warto sprawdzic inne proporcje.

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:50   #2135
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dafreen
...z tych co u篡wam to mog poleci ,,Fitomed,, do koloryzowanych - w sklepach zielarskich, ma sles ale daleko w sk豉dzie wi璚 w豉軼iwie nie szkodzi w這som ani sk鏎ze za to doskonale myje w這sy i nie obci捫a, w豉軼iwie jak go u篡wam od lipca to sk鏎a g這wy si nie przet逝szcza no i fajna cena, trafi豉m na niego przez przypadek szukaj帷 szamponu z rumiankiem, 瞠by nadac w這som z這tej barwy.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, dzieki za odpowiedz ! w najblizszych dniach wypr鏏uj deli.obecny kolor wyp逝kuje si z dnia na dzien i juz nie jestem wi郾iowa, wi璚 licz cho熲y na rudy odcie. juz nie bede sama uzywa farb, p鎩d do specjalisty albo zapytam Was
jesli o octow plukank chodzi stosowa豉m kiedy przy blondzie jeszcze 1 造zke sto這w zwyk貫go octu na litr wody - niewiele tyo dawa這, ale moze warto sprawdzic inne proporcje.
ja da豉m 2 造磬i na 1/2 litra - mo瞠 dlatego pomog這

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-16, 23:09   #2136
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
Dafreen
...z tych co u篡wam to mog poleci ,,Fitomed,, do koloryzowanych - w sklepach zielarskich, ma sles ale daleko w sk豉dzie wi璚 w豉軼iwie nie szkodzi w這som ani sk鏎ze za to doskonale myje w這sy i nie obci捫a, w豉軼iwie jak go u篡wam od lipca to sk鏎a g這wy si nie przet逝szcza no i fajna cena, trafi豉m na niego przez przypadek szukaj帷 szamponu z rumiankiem, 瞠by nadac w這som z這tej barwy.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

ja da豉m 2 造磬i na 1/2 litra - mo瞠 dlatego pomog這
w豉郾ie sprawdza陰m we wcze郾iejszych Twoich postach, jaki szampon poleca豉 i ju mam stron tego Fitomedu. du穎 fajnych szampon闚 maj i od篡wek, ale te inne kosmetyki naturalne, zreszt zajrzyj sobie na ich stron http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-17, 11:42   #2137
Nieartystka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Pragn帷 uzyska rudy kolor wypr鏏owa豉m nast瘼uj帷e farby:

1. Loreal Preference Feria - Kolor Mango 74

Kolor ciekawy, g喚boki, ale do嗆 szybko si wyp逝kuje. Kondycja w這sa po tej farbie nie by豉 za ciekawa.
U篡豉m 2 opakowania i zrezygnowa豉m

2. Garnier 100% Color - Kolor Z這cisty Miedziany Blond 743

Kolor za bardzo jednak wchodzi w czerwie, wyp逝kiwa si ekspresowo. Kondycja w這sa lepsza ni po Lorealu.
U篡豉m ko這 6 opakowa.

3. Palette Color XXL - Kolor P這mienny Feniks

Kolor prawdziwy rudy, bez czerwono軼i. Trwa造 jak na rudo嗆, wyp逝kuje si daj帷 naturalnie wyglad強帷y rudy. Na pocz徠ku kondycja w這sa wydawa豉 si dobra. Zmiana nast瘼owa豉 niezauwa瘸lnie, a w ko鎍u zorientowa豉m si nagle, 瞠 mam zniszczone w這sy. By造 suche, cienkie i puszy造 si strasznie.
U篡wa豉m tej farby jako 2,5 roku, pozostawi豉 moje w這sy bardzo kiepskiej kondycji, ale szybko uda這 si je doprowadzi do dobrego stanu.
Stary 2010-11-17, 12:02   #2138
al10dona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
rudo軼i

Witam. Ponad rok tamu mia豉m czarne w這sy nie chcia豉m ich rozja郾ia bo mam cienkie w這sy i ba豉m sie 瞠 wypadn, wiec po prostu ich nie farbowa豉m. Po oko這 roku nie farbowania musia豉m co z nimi zrobi ( bo od po這wy w這s闚 mia豉m je czarne) poniewa mia豉m by chrzestn. Uda豉m sie do fryzjera, powiedzia豉m ze chce rozja郾i od po這wy w這sy. Rozja郾iacz trzyma豉 mi tylko 15 min mo瞠 mniej i ju mia豉m takie z馧te w這sy. Na這篡豉 mi dwie farby zmieszane wellaton , chyba karmel i jeszcze jaki. Kolor by cudny nie zniszczy這 mi w這s闚 prawie wcale to by這 w kwietniu. farbuje w這sy co miesiac lub wiecej. jeszcze 3 razy farbowa豉m z welli ale kolor trzyma sie oko 2 tyg. pozniej wyp逝kiwa sie. teraz farbuje castingiem trzyma sie yle samo ale moge miec rozne kolory , nie nieszcza wlosow, co farbowanie mam inny kolor i jestem zadowolona.

doradzcie mi jaki kolor moge zrobi na w這sach zeby wyszed mi taki pi瘯ny rudy kolor ale nie marchewa.
al10dona jest offline  
Stary 2010-11-17, 13:04   #2139
al10dona
Raczkowanie

Witam. Ponad rok tamu mia豉m czarne w這sy nie chcia豉m ich rozja郾ia bo mam cienkie w這sy i ba豉m sie 瞠 wypadn, wiec po prostu ich nie farbowa豉m. Po oko這 roku nie farbowania musia豉m co z nimi zrobi ( bo od po這wy w這s闚 mia豉m je czarne) poniewa mia豉m by chrzestn. Uda豉m sie do fryzjera, powiedzia豉m ze chce rozja郾i od po這wy w這sy. Rozja郾iacz trzyma豉 mi tylko 15 min mo瞠 mniej i ju mia豉m takie z馧te w這sy. Na這篡豉 mi dwie farby zmieszane wellaton , chyba karmel i jeszcze jaki. Kolor by cudny nie zniszczy這 mi w這s闚 prawie wcale to by這 w kwietniu. farbuje w這sy co miesiac lub wiecej. jeszcze 3 razy farbowa豉m z welli ale kolor trzyma sie oko 2 tyg. pozniej wyp逝kiwa sie. teraz farbuje castingiem trzyma sie yle samo ale moge miec rozne kolory , nie nieszcza wlosow, co farbowanie mam inny kolor i jestem zadowolona.

doradzcie mi jaki kolor moge zrobi na w這sach zeby wyszed mi taki pi瘯ny rudy kolor ale nie marchewa.
al10dona jest offline  
Stary 2010-11-17, 13:10   #2140
mika123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Siemka dziewczyny mam ma貫 pytanko, mam tlenione pasemka na blond i chcia豉bym si zafarbowa na rudo a dok豉dnie tak farb http://http://www.syoss.pl/index.php?id=135
czy mog造 by軼ie mi powiedzie czy mi wyjdzie taki kolor
mika123 jest offline  
Stary 2010-11-17, 13:14   #2141
al10dona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nieartystka Poka wiadomo嗆
Pragn帷 uzyska rudy kolor wypr鏏owa豉m nast瘼uj帷e farby:

1. Loreal Preference Feria - Kolor Mango 74

Kolor ciekawy, g喚boki, ale do嗆 szybko si wyp逝kuje. Kondycja w這sa po tej farbie nie by豉 za ciekawa.
U篡豉m 2 opakowania i zrezygnowa豉m

stanu.
co do tego koloru to wyszed mi czerwony, a nie rudy, kolor trzyma mi sie na w這sach jak na z這s ok 3 tyg ;/
幢e sie czu豉m w tym kolorze, chcia kazdy twierdzi ze mi 豉dnie ...
nie zniszczy mi w這s闚

Edytowane przez al10dona
Czas edycji: 2010-11-17 o 13:22
al10dona jest offline  
Stary 2010-11-17, 15:26   #2142
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

a czy mo瞠 kt鏎a z Was od鈍ie瘸豉 kolor szamponetk Joanny - p這mienny rudy? Dzi taka zakupi豉m w drogerii i zamierzam j za nied逝go u篡. Na opakowaniu pisze, 瞠 to jest nowy odcie ja si z nim pierwszy raz spotka豉m i postanowi豉m zakupi ostatnio od鈍ie瘸豉m miedzi z mariona ale jak dla mnie wyszed za czerwony. w za陰czniku dodaj zdj璚ie.
meeedzik jest offline  
Stary 2010-11-17, 16:05   #2143
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
a czy mo瞠 kt鏎a z Was od鈍ie瘸豉 kolor szamponetk Joanny - p這mienny rudy? Dzi taka zakupi豉m w drogerii i zamierzam j za nied逝go u篡. Na opakowaniu pisze, 瞠 to jest nowy odcie ja si z nim pierwszy raz spotka豉m i postanowi豉m zakupi ostatnio od鈍ie瘸豉m miedzi z mariona ale jak dla mnie wyszed za czerwony. w za陰czniku dodaj zdj璚ie.
ooo no to pi瘯nie chyba te nied逝go wypr鏏uj !!
Veronic jest offline  
Stary 2010-11-17, 16:06   #2144
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy wlasnie mam straszny dylemat bo olejowanie wlosow bardzo lubie, z drugiej strony jesli mialabym miec czerwonanow-brazowawy kolor to nie jestem przekonana. mysle, ze sprobuje jak pisze dafreen dac wlasnie 8 i kontrast plus ocet, jesli zacznie schodzic zwyczajnie wroce do 7 kathy wiesz moze ile sie wymywaja silikony z wlosow??

dafreen nie ma czego zazdroscic moje wlosy odmawiaja nawet wywijania koncowek jesli ich nie spale
a z szamponow dzieciacych lubie ten rozowy z rossmana, fajnie sie pieni i mam po nim zywe wlosy, plus dodatkowy bonus w postacie wlosow lekko uniesionych

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-17, 16:18   #2145
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna

...no to ty lubisz ten szampon dla ksi篹niczek?
je郵i chodzi o silikony i ich wymywanie to najpierw przemy郵 w czym (od篡wka, maska, pianka, lakier) ich u篡wa豉 i jak cz瘰to wymywa豉. Zwykle jak widz 瞠 w這sy po myciu s t瘼e to wydaje mi si 瞠 nie ma na nich silikon闚. Je郵i mia豉 kt鏎y z nw silikon闚 w 2 lub 3 produktach to wymyj 2 x.
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates

dafreen

rzepy nie kupi豉m w Rossmannie, po prostu nie mog znie嗆 tego zapachu, zaopatrz si w Barw pokrzywow widzia豉m w sklepach Spo貫m

meeedzik

a to mi豉 niespodzianka 瞠 jest ju w sprzeda篡 szamponetka p這miennej iskry, jak b璠 widzia豉 to kupi - dziewczyny bardzo chwali造 farb o tej nazwie. Swoj drog jak kt鏎a u篡je to niech zda relacje please

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:20
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 16:40   #2146
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy lubie ten dla ksiezniczek i hipp. niestety uzywalam odzywki z silikonami, lakier ( chociaz to dosc rzadko raczej) i te wszytskie nieszczesne badziewne sera na koncowki . moja wlosy sa "tepe" po umyciu, problem w tym ze nie dotyczy to wylacznie kocnowek wlasnie tych partii z ktorych farba znika ekspresem

no ciekawa ta saszetka, wreszcie ktos mysli ze rudzielce tez musza kolor poprawiac miedzy farbowaniami

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:00   #2147
meeedzik
Zakorzenienie

No w豉郾ie kupi豉m jedna a w drogerii zosta造 4 sztuki jakbym mia豉 pewno嗆, 瞠 jest faktycznie dobra to wykupi豉bym wszystkie, bo pewnie zaraz znikn z drogerii zamierzam si w pi徠ek farbowa, ale jak nie wytrzymam to jutro to zrobi jak co to wstawi fotki jak fajnie wyjdzie to polec do sklepu i wykupie reszt tych szamponetek te by豉m zdziwiona jak j zobaczy豉m, w ko鎍u kto pomy郵a z farby Joanny p這mienna iskra jestem zadowolona, zobaczymy jak b璠zie z tym.

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:01
meeedzik jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:11   #2148
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna

Nie przejmuj si silikonami, trzeba tylko wiedzie kt鏎e z nich omija i co jaki czas zmyc z w這s闚 (osobi軼ie nie jestem za tym 瞠by u篡wac silikony w szamponach) i b璠zie git - ja nie mam zamiaru rezygnowa z silikon闚 bo mam po nich fajne w這sy.No i oczywi軼ie nie zapominac o prawdziwej regeneracji przynajmniej 1 x w tygodniu - wiem 瞠 tak robisz.

meeedzik

tylko mi wszystkiego nie wykup

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:19
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:49   #2149
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
O, dobra wiadomo嗆! Oby wychodzi 豉dny rudy bez czerwieni. Koniecznie poprosze o zdj璚ie po.
Ja w czwartek lub pi徠ek b璠e robi豉 espresso vitalitys i zobaczymy jak wyjdzie.

Do prawdziwej piel璕nacji zm璚zonych w這s闚 polecam kerastase cement termiczny. W szczeg鏊no軼i dla tych z nas, kt鏎e u篡waja prostownicy lub suszarki, poniewa w豉郾ie pod wp造wem ciep豉 uaktywniaja si sk豉dniki i efekty widac po pierwszym u篡ciu. W這sy jak z reklamy, b造szcz帷e, g豉dkie, zero puszenia
Zamiennie dobra jest te ampu趾a (i ta雟za) z alfaparf serum termoaktywne. Doskonale regeneruje w這sy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, wzmacnia je i dodaje im si a dodatkowo piel璕nuje , nadaje po造sk i chroni przed dzia豉niem wysokiej temperatury.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:58
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:58   #2150
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

Cytat:

noooooooo wreszcie joanna dodala rudosc
a farba taka tez jest?

agniuszka87 jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:58   #2151
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy dzieki , ja niestety chce calkiem zrezygnowac z silikonow bo moje wlosy sa po nich obciazone i w ogole zero w nich zycia w dodatku sa przetluszczone na czubku glowy bardzo . na razie martwie sie o koncowki bo srednio sie prezentuja,

wyobrazcie sobie taka scenke z zycia- wszytskie uczestniczki watku w jednej drogeri w wyscigu po rude saszetki

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:17   #2152
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy dzieki , ja niestety chce calkiem zrezygnowac z silikonow bo moje wlosy sa po nich obciazone i w ogole zero w nich zycia w dodatku sa przetluszczone na czubku glowy bardzo . na razie martwie sie o koncowki bo srednio sie prezentuja,

wyobrazcie sobie taka scenke z zycia- wszytskie uczestniczki watku w jednej drogeri w wyscigu po rude saszetki
.....to by by豉 jazda;-), swoj drog u mnie w Rossmannie jej nie mieli
je郵i chodzi o przet逝szczenie u nasady to mi bardzo pom鏬 Fitomed do koloryzowanych jasnych - ju d逝go przy nim zostan, mo瞠 zetnij troch te ko鎍e no ja niestety po czerwcowej dekoloryzacji musia豉m, teraz b璠zie zima e tam...czapki chustki , a na wiosn urosn pi瘯ne i nowe...mo瞠 powcieraj ,,Jantar,, w skalp - u mnie nie zmywa farby - a w這ski b璠 ros造 grubsze....no i farbowanie co 6 tygodni

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
O, dobra wiadomo嗆! Oby wychodzi 豉dny rudy bez czerwieni. Koniecznie poprosze o zdj璚ie po.
Ja w czwartek lub pi徠ek b璠e robi豉 espresso vitalitys i zobaczymy jak wyjdzie.

Do prawdziwej piel璕nacji zm璚zonych w這s闚 polecam kerastase cement termiczny. W szczeg鏊no軼i dla tych z nas, kt鏎e u篡waja prostownicy lub suszarki, poniewa w豉郾ie pod wp造wem ciep豉 uaktywniaja si sk豉dniki i efekty widac po pierwszym u篡ciu. W這sy jak z reklamy, b造szcz帷e, g豉dkie, zero puszenia
Zamiennie dobra jest te ampu趾a (i ta雟za) z alfaparf serum termoaktywne. Doskonale regeneruje w這sy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, wzmacnia je i dodaje im si a dodatkowo piel璕nuje , nadaje po造sk i chroni przed dzia豉niem wysokiej temperatury.
kiedy u篡wa豉m (2 lata temu u篡wa豉m ca陰 seri 陰cznie z szamponem) - ale tego normalnego , nie termicznego, na bardzo zniszczone rzeczywi軼ie pomaga tak samo jak ampu趾a...lubi豉m te ampu趾i z Alfaparfu nawil瘸j帷e Seduction.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:26   #2153
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

Cytat:
o jaki 豉dny rudzielec, mam nadziej 瞠 bez czerwieni

Cytat:
kathy wlasnie mam straszny dylemat bo olejowanie wlosow bardzo lubie, z drugiej strony jesli mialabym miec czerwonanow-brazowawy kolor to nie jestem przekonana. mysle, ze sprobuje jak pisze dafreen dac wlasnie 8 i kontrast plus ocet, jesli zacznie schodzic zwyczajnie wroce do 7 kathy wiesz moze ile sie wymywaja silikony z wlosow??

dafreen nie ma czego zazdroscic moje wlosy odmawiaja nawet wywijania koncowek jesli ich nie spale
a z szamponow dzieciacych lubie ten rozowy z rossmana, fajnie sie pieni i mam po nim zywe wlosy, plus dodatkowy bonus w postacie wlosow lekko uniesionych
mnie si zawsze w豉郾ie takie proste w這sy bardzo podoba造

Cytat:
julianna

...no to ty lubisz ten szampon dla ksi篹niczek?
je郵i chodzi o silikony i ich wymywanie to najpierw przemy郵 w czym (od篡wka, maska, pianka, lakier) ich u篡wa豉 i jak cz瘰to wymywa豉. Zwykle jak widz 瞠 w這sy po myciu s t瘼e to wydaje mi si 瞠 nie ma na nich silikon闚. Je郵i mia豉 kt鏎y z nw silikon闚 w 2 lub 3 produktach to wymyj 2 x.
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates

dafreen

rzepy nie kupi豉m w Rossmannie, po prostu nie mog znie嗆 tego zapachu, zaopatrz si w Barw pokrzywow widzia豉m w sklepach Spo貫m
to mo瞠my sobie r瘯e poda bo ja te Barw pokrzywow zakupi豉m w spo貫m , w rossmanie rzepki nie by這, ale jak 鄉ierdzi to i lepiej
a na codzie kupi豉m sobie na razie nivea baby od篡wczy zobaczymy, najwy瞠j synkowi oddam . poszukam jeszcze tego r騜owego rossmana dla ksi篹niczek

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
u mnie si nie sprawdza niestety, do dzi mam jeszcze szampon, od篡wk i cement termoochronny czy jak to si tam nazywa這.

Cytat:

Cytat:
.....to by by豉 jazda;-), swoj drog u mnie w Rossmannie jej nie mieli
je郵i chodzi o przet逝szczenie u nasady to mi bardzo pom鏬 Fitomed do koloryzowanych jasnych - ju d逝go przy nim zostan, mo瞠 zetnij troch te ko鎍e no ja niestety po czerwcowej dekoloryzacji musia豉m, teraz b璠zie zima e tam...czapki chustki , a na wiosn urosn pi瘯ne i nowe...mo瞠 powcieraj ,,Jantar,, w skalp - u mnie nie zmywa farby - a w這ski b璠 ros造 grubsze....no i farbowanie co 6 tygodni

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

kiedy u篡wa豉m (2 lata temu u篡wa豉m ca陰 seri 陰cznie z szamponem) - ale tego normalnego , nie termicznego, na bardzo zniszczone rzeczywi軼ie pomaga tak samo jak ampu趾a...lubi豉m te ampu趾i z Alfaparfu nawil瘸j帷e Seduction.
a co to ten Jantar 瞠 si tak zapytam????

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:30   #2154
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

dafreen

no zapach tej rzepki jest bardzo nie mi造, a skoro jest inna alternatywa i wyb鏎 to trzeba wybierac te przyje幡iejsze opcje

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=169
jak by chcia豉 poczyta o sk豉dzie cementu

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 18:33
kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:48   #2155
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
dafreen

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=169
jak by chcia豉 poczyta o sk豉dzie cementu
A to ja nie o tym cemencie m闚i. M闚i o cemencie termicznym, bez sp逝kiwania http://skleploreal.pl//index.php?pro...uct&prod_id=93

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:48   #2156
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

darfeen

jantar wcierka do skalpu Farmony, na porost kondycj itd, bardzo fajny sk豉dzik, zapach te u篡wam od paru dni, wcze郾iej m璚zy豉m si z Redicalem - i wcieraniem ampu趾i 5 ml w ca造 skalp codziennie przez 3 tygodnie, wyobra sobie przy moich d逝gich kr璚onych w這sach...no ale dzi瘯i temu jak ostatnio farbowa豉m to jako du穎 mi farby zosta這...praktyka czyni cuda.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:02   #2157
meeedzik
Zakorzenienie

kathy zostawi jedna dla Ciebie hehe
agniuszkafarby nie widzia豉m, chyba 瞠 ju wykupili Tam gdzie mieszkam jest 5 drogerii i w ka盥ej rude farby wykupione a jak s to ostatnie sztuki :/ a co najlepsze to w czterech tych drogeriach pracuj rude ekspedientki, wi璚 wiecie, mo瞠 to one bior dla siebie wszystkie rude farby jakie przychodz do sklep闚 瞠by czasem dla nich nie zabrak這 :/
meeedzik jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:14   #2158
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy zostawi jedna dla Ciebie hehe
agniuszkafarby nie widzia豉m, chyba 瞠 ju wykupili Tam gdzie mieszkam jest 5 drogerii i w ka盥ej rude farby wykupione a jak s to ostatnie sztuki :/ a co najlepsze to w czterech tych drogeriach pracuj rude ekspedientki, wi璚 wiecie, mo瞠 to one bior dla siebie wszystkie rude farby jakie przychodz do sklep闚 瞠by czasem dla nich nie zabrak這 :/

...to masz jak w banku 瞠 ekspedientki wykupuj

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:39   #2159
julianna-p
Wtajemniczenie

dafreen oddam za wlosy z lekkim chocby skretem, adres poprosze

agusiaki i to na Ciebie dobrze dzialalo?? ja ta cala serie kupilam po spaleniu wlosow przy nieszczesnym powrocie do rudosci chyba niecale 3 lata temu, wydalam kilka stow a efekt byl lepszy po helen seward. jak dla mnie cemetn nie robi wrazenia, ampulki sa najlepsze, ale wole helen seward serie

kathy jestes zywa skarbnica wiedzy, lubie czytac Twoje posty bo zawsze cos nowego wpadnie do glowy
jak farbowac co 6 tygodni to dla mnie bedzie bardzo trudne i watpie czy kolor na poziomie 8 by to przezyl

dobra czekam na recenzje saszetki, kto sie poswieci??
a ja dzisiaj chcialam kupic zapas saszetek delii i co?? brak w obu rosmanach, za to tez sa rude ekspedientki

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:47   #2160
agusiaki
Rozeznanie

julianna - tak, na moje w這sy dzia豉 fenomenalnie. jestem po prostu zachwycona!! Moje w這sy w ci庵u ostatniego roku przesz造 ze mn sporo. Headlines (jak trwa豉), dekoloryzacja a potem nami皻ne farbowanie co 2 tyg az dosz豉m do w豉sciwego odcienia. Nic nie zregenerowa這 ich tak jak cement i ampu趾i alfaparfu.

agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.