Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-21, 15:34   #2221
fredzia05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Mia豉m jasny br您 ( z przymusu, latem mia豉m pi瘯ny rudy po Lorealu, ale nie chcia豉m ju u篡wa farby i kupi豉m szampon z Garniera, mia by rudy a wyszed br您owy ). Szamponetka mi z豉pa豉, jest podoba do zamieszczonego zdj璚ia modelki na opakowaniu, no mo瞠 o 1 ton ciemniejsza ( Tobie zlapa豉 du穎 jasniej, jak widzia豉m na zdj璚iu). U篡豉m szamponetki ,bo chc u篡 znowu rudej farby, ale dopiero przed sylwestrem, gdy po farbach bol mnie cebulki w這s闚, wi璚 rzadko stosuj.
Ale kolor nie jest z造, wyszed mi lepiej ni Bursztyn z Castingu ( bo wychodzi br您owy ) a to ju co
fredzia05 jest offline  
Stary 2010-11-21, 21:13   #2222
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

jak bola cebulki to nie wiem czy ja bym sie farbowala. no chyba, ze henna moze?? bo jesli swedzi glowa to zawsze mzona dac dodatek by nie swedziala (swoja droga nie rozumiem czemu kobiety tego nie robia), ale w takiej sytuacji bym miala watpliwosci

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-21, 21:20   #2223
fredzia05
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Julianna-p dlatego zrezygnowa豉m z bycia blondynk, ju od 6 lat si nie farbuj, po szamponie koloryzuj帷ym tego nie mam. A z t rud farb to tak eksperymentowa豉m, ale szamponem te z豉pie, tylko ostatnio ci篹ko na rynku o rudy szampon.
fredzia05 jest offline  
Stary 2010-11-21, 22:21   #2224
julianna-p
Wtajemniczenie

fakt teraz jest malo produktow dla rudych

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-22, 12:44   #2225
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

A na jak d逝go jest ten tymczasowy dla kathy? Wracaj do nas szybko

Zrobi豉m ten espresso. Przetrzyma豉m ze 30 min i kolor pelna 瘸r闚a wyszed. ζdny, r闚ny i intensywny. Niestety odrost闚 nie chwyci, mimo, 瞠 mam blond Szkoda, bo np. Delia odrost mi pokrywa豉, nie idealnie ale jednak.
Chcia豉m chwyci t joann, ale nie dosta豉m jej nigdzie. Rude saszetki s limitowane czy co? Sprawdz jeszcze mniejsze drogerie, mo瞠 tam si co osta這?

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-22, 16:28   #2226
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
A na jak d逝go jest ten tymczasowy dla kathy? Wracaj do nas szybko

Zrobi豉m ten espresso. Przetrzyma豉m ze 30 min i kolor pelna 瘸r闚a wyszed. ζdny, r闚ny i intensywny. Niestety odrost闚 nie chwyci, mimo, 瞠 mam blond Szkoda, bo np. Delia odrost mi pokrywa豉, nie idealnie ale jednak.
Chcia豉m chwyci t joann, ale nie dosta豉m jej nigdzie. Rude saszetki s limitowane czy co? Sprawdz jeszcze mniejsze drogerie, mo瞠 tam si co osta這?
Wstaw zdj璚ia a ja dzi by豉m w drogerii i kupi豉m jeszcze dwie te szamponetki z Joanny, dwie ostatnie znalaz豉m i teraz jak tylko je widz w jakiej drogerii to zaraz kupuj, wol mie zapas hehe
meeedzik jest offline  
Stary 2010-11-22, 16:43   #2227
agusiaki
Rozeznanie

K這pot w tym, 瞠 nie zrobi豉m fotki. A teraz jestem juz po myciu...

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-22, 17:48   #2228
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki pamietam, ze ostatnio uzywalas stapiza ( ja robilam to dawno i juz niezbyt pamietam) poradzi sobie z podniszczonymi koncowkami na kilka dni?? potem planuje podciac dosc znacznie, ale na razie niezdecydowalam co i jak wiec chcialabym zeby sie prezentowaly ok na razie

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-22, 20:21   #2229
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
hej
od ponad roku farbuje wlosy na rudy .
i caly czas mi sie podobaly moje odcienie

przeszlam od fryzjerskich farb po drogeryjne i tak w kolko ,ale teraz moj rudy zrobil sie jakis brudny , brzydki , nie podoba mi sie w ogole,...

a zamowilam z allegro majirel 7.4 co mial wyjsc taki fajny a tu ... :|

co zrobic zeby uzyskac znowu taki ladny odcien : http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...hallengHer.jpg
aaalina jest offline  
Stary 2010-11-22, 21:11   #2230
agusiaki
Rozeznanie

julianna - ja stapiza u篡wa豉m balsam i mi pomaga. Na ko鎍e i tak zawsze 豉duje jeszcze albo jedwab albo olej kokosowy. Wizualnie wyglada這 dobrze, ale jak masz bardzo zniszczone to tylko podci璚ie pomo瞠.......

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:23   #2231
201608170918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 422

Te u篡wa豉m Stapiza i musz przyzna 瞠 bardzo fajnie radzi sobie z w這sami; dziewczyny ca造 czas Was podczytuje i potrzebuje rady: po mej kr鏒kiej diecie strasznie zacz窸y mi lecie w這sy mo瞠cie poleci jakie suplementy mo瞠 hmm maski kt鏎e by temu zapobieg造? Bo mam mega odrosty i czeka mnie farbowanie, ale a sie boje przy tym stanie ich rusza
201608170918 jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:28   #2232
agusiaki
Rozeznanie

Sehemet, o tym to by mozna ksi捫ke napisa. Wszystko zalezy od tego z jakiego powodu w這sy wypadaj. U Ciebie prawdopodobnie brak witamin i minera堯w. Sugeruj suplementy na w這sy i paznokcie + od篡wianie w這s闚. Dobrze zrobi Wax lub wosk Wax (tzn. mi na wypadanie pomaga, ale ju tu by豉 rozmowa, 瞠 sk豉d be i fe - ja i tak u篡wam, bo daje efekty i o to chodzi). Radical za to nic mi nie da i jeszcze w這sy si przet逝szczaly i by造 w z貫j kondycji og鏊nej po nim.
Ka盥y ma inne do鈍iadczenia. Musisz wybra z這ty 鈔odek

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:52   #2233
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki dzieki, nie sa mocno zniszczone, sa twardsze niz zwykle i tyle, zeby moje wlosy zniszczyc trzeba sie nastarac. chce tylko je zmiekczyc. piszesz o oleju kokosowym na kocnowki?? myslalam , ze tepisz olejowanie bo kolor sciaga?? dawalam wlasnie kokosa na konce, ale juz sie boje bo nie chce znowu po 2 tygodniach farbowac
jeszcze jedno myslisz, ze zamiast kokosa moge dac jojobe (zbilam kilka dni temu kokosowy a zakupy planuje na poczatek grudnia)??

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-23, 00:54   #2234
agusiaki
Rozeznanie

julianna - no niestety, olej 軼i庵nie kolorek. No ale albo kolor, albo 豉dne ko鎍e Jojoba tez dobry, ale podgrzej go przed na這瞠niem.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 10:16   #2235
201608170918
Konto usuni皻e

Agusiaki dzi瘯i za rady Co do Waxa to ostatnio pr鏏owa豉m na niego polowa ale chyba wszystkie wiza篡stki zd捫y造 wykupi a Radicala mam jeszcze z 7 ampu貫k i troch poczekaj na zu篡cie.
Co do oleju kokosowego to nie zauwa篡豉m zbyt du瞠go spustoszenia w kolorze mo瞠 dlatego 瞠 nie u篡wam go zbyt regularnie.
No nic dzi b璠 polowa w auchanie na glori i suplementy to mo瞠 cos ciekawego zakupie
Stary 2010-11-23, 11:51   #2236
agusiaki
Rozeznanie

alina - a pr鏏owa豉 np. color toucha? Z takim intensywnym czerwonym kolorem ci瞛ko, bo ja unikam czerwieni jak mog. Pami皻am jednak, 瞠 kiedy w豉郾ie color touchem zrobi豉m sobie niechc帷y taki podobny kolorek. Mo瞠 troch mniej czerwony, ale jednak.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 14:14   #2237
julianna-p
Wtajemniczenie

alina a moze sam kotrast z jakiejs farby albo plus niewielki dodatek jakiegos blondu miedzianego??
ewentualnie widzialam w hurtowni fryzjerksiej jakies takie pasty koloryzujace maja arabskie napisy, widzialam efekt u kolezanki i czerwien jest naprawde czerwona, niestety szybko schodza

sehmet mialam Ci wczoraj napisac, ze wielu kobietom po dietach wypadaja wlosy bo traca za duzo kwasu foliowego i jak go uzueplniaja jest git ( brak kwasu powoduje lysienie ) - ja tak mialam , zreszta jako kobiety powinnysmy zawsze brac wlasnie kwas foliowy, zwlaszcza jesli planujemy np dzieci, dzieki za opinie o stapizie

myslicie, ze krotkie rude wlosy moga bys seksowne?? krotkie znaczy gdzies tak do brody-przed ramiona bo sie zastanawiam

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-23, 14:58   #2238
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
[

myslicie, ze krotkie rude wlosy moga bys seksowne?? krotkie znaczy gdzies tak do brody-przed ramiona bo sie zastanawiam
no baaaa
Ja do嗆 d逝go nosi豉m taki fryz na fa趾 (prz鏚 do ramion, ty ods豉niaj帷y kark) i te mnie korci, 瞠by obci望 teraz do linii ramion, albo nieco kr鏂ej.
Ostatnio widzia豉m dziewczyn w naprawd kr鏂iutkich jasno rudych w這sach i wygl康a豉 ob喚dnie

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 15:41   #2239
al10dona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

EXCELLENCE

7.43 Blond Miedziano-Z這cisty ??

bo zamierzam j kupi i nie chcia豉bym pope軟i b喚du..
moj kolor w這s闚 to sprany, rudawno- jasno brazowy ... nie wiem jak to okre郵i... odrosty mam koloru ciemnego blondu takie myskiego...

1 zdj to w這sy bez lampy, zdj robione dzi.
2 zdj to zdj robione z lamp z wczoraj, kawa趾ami wiada moje odrosty bo to z czubka g這wy.
al10dona jest offline  
Stary 2010-11-23, 20:56   #2240
julianna-p
Wtajemniczenie

a ja sobie scielam owe twarde kocnowki. chcialam wlasnie jak Ty agusiaki skusisc sie na boba (to sie chyba nazywa A-line??), ale gorna warstwa byla w sredniej kondycji i chcialam przede wszytskim pozbyc sie oslabionych pasemek wiec na razie pozostawilam cieniowanie. tyl 3 cm za ramiona, calosc pocieniowana mniej wiecej od wysokosci ust. zostawilam sobie krotsze jakby pejsiki , dzieki czemu fryzurka "ma pazurek". niestety jeszcze nie scielam calych zniszczen, ale mysle ze teraz bedzie latwiej je zregenerowac. a jesli nie polubie sie dalej z cieniowaniem zetne tyl i bede miec do twarzy w tej chwili planuje dac im czas na zimowa regeneracje, posilkowac sie chustami itp a na wiosne radykalnie zmienic linie. tyle ode mnie

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-23, 20:58   #2241
agusiaki
Rozeznanie

A zdj璚ie gdzie? ;>

Ps. to si nazywa V-line

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 21:14   #2242
julianna-p
Wtajemniczenie

a zjdecie bedzie jak sie sprzetu dorobie - wiedzialam, ze to sie od litery nazywa

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-23, 22:09   #2243
201608170918
Konto usuni皻e

Oj mnie te kusi 軼i璚ie i to tak kr鏂iutko pewnie gdybym mia豉 jakiego zaufanego fryzjera albo chocia nadziej 瞠 nie wyjde w he軛ie na g這wie to kto wie... a tak to d逝go嗆 w這s闚 mam do 這patek i sobie dalej rosn
Stary 2010-11-23, 22:20   #2244
agusiaki
Rozeznanie

No ja te mam do 這patek. Tylko ja z tych co i chcia造 by i boja si
Obci窸abym z marszu, bo zwykle tak robi. Id sobie ulic, patrze fryzjer. No to HOP. Tylko jak pomy郵 ile zapuszcza豉m te w這sy to..............

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-23, 22:24   #2245
julianna-p
Wtajemniczenie

sehmet dlatego ja obcinam sama, bo ostatnia wizyta na sama grzywke skonczyla sie ciachnieciem grzywki w polowie degazowkami(dla scislosci grzywki, ktora miala byc prosta i siegac do brwi , ale pani uznala ze klamie ze nie uzywam prostownicy bo "polki nie maja tak prostych wlosow") kocham fryzjreki co widac

julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-24, 00:10   #2246
201608170918
Konto usuni皻e

Taaa nie ma to jak fryzjerzy wiedz lepiej...
Julianna-p zazdroszcz tych no篡czek u mnie ka盥e inne ni krawieckie w r瘯ach gro膨 katastrof
Stary 2010-11-24, 00:18   #2247
agusiaki
Rozeznanie

Ja odk康, b璠帷 jeszcze dzieckiem, podczas imprezy rodzinnej poobcina豉m grzywki wszystkim dzieciom obecnym w domu te nie tykam no篡czek. Kilku cm postrz瘼iona trzcina jaka stercza豉 nam wszystkim z nad czo豉 m闚i豉 sama za siebie.
No篡czek krawieckich te nie tykam, bo efekty s podobne. Ja chyba tylko do 這paty

agusiaki jest offline  
Stary 2010-11-24, 01:04   #2248
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Ja odk康, b璠帷 jeszcze dzieckiem, podczas imprezy rodzinnej poobcina豉m grzywki wszystkim dzieciom obecnym w domu te nie tykam no篡czek. Kilku cm postrz瘼iona trzcina jaka stercza豉 nam wszystkim z nad czo豉 m闚i豉 sama za siebie.
No篡czek krawieckich te nie tykam, bo efekty s podobne. Ja chyba tylko do 這paty

powiem tyle
ja tam pierwszy raz zrobilam sobie modna dzisiaj grzywke na skos, niestety 20 lat temu ludzie jeszcze nie slyszeli o takim cieciu

sehmet podziwiam, ja tam nozyczek krawieckich jakos sie boje

a ja za to dzisiaj mialam dzien na ciecie i strzyzenie i dopadlam tez swojego psa-miniaturke, niestety jutro trzeba bedzie poprawic przy uszkach bo zwiewal

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-11-24 o 01:17
julianna-p jest offline  
Stary 2010-11-25, 22:09   #2249
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

Iazajasz ja po lecherze z kontrastem jestem blizej , nastepnym razem sprobuje moze czerwonego lechera i kontrast i zobacze jak wyjdzie jak sie uda dam dokladne proporcje. kiedys mi taki wychodzil po wycofanej juz plukance fallaxa (obojetnie jaka mialam wtedy farbe). podobnie raz wyszlo mi ce-ce 8.45 , moze czerwony allvaves plus miedziany blond??,
ale na razie podoba mi sie moj nowy odcien i stawiam na regeneracje ( oczywiscie jak uzyskamy odp co to za kolor regeneracja poczeka)
no w豉郾ie ja te mia豉m stawia na regeneracje, ale ju nie mog z tym kolorem, kt鏎y mam na w這sach , wi璚 pewnie zafarbuje w przysz造m tygodniu. problem tylko w tym, 瞠 nie wiem czym.
dzi瘯uje za rady, co do tych profesjonalnych farb , je瞠li nie znajd jakiej odpowiedniej w drogerii to mo瞠 si skusz na lechera albo allvaves (bo te drugie pono s dosy trwa貫?). na razie szukam po rossmanach i innych takich, ale szczerze przyznam, 瞠 nie mam zielonego poj璚ia co wybra, 瞠by utrafi w ten kolor jak na tamtych zdj璚iach, 瞠by sobie jeszcze bardziej nie zniszczy w這s闚 i 瞠by trzyma這 przynamniej z p馧tora miesi帷a
izajasz jest offline  
Stary 2010-11-26, 12:30   #2250
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Julianna, Agusiaki

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.