Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-01, 23:26   #2281
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
A jednak Palina
Kibicowa豉m Oli. I odnios豉m dziwne wra瞠nie, 瞠 to by這 ustawione i 瘸dne smsy nie mia造 tu nic do rzeczy. Pic na wode fotomonta. Paulinie u鄉iech nie schodzi z twarzy od samego pocz徠ku, jakby wiedzia豉, 瞠 wygra. Dwie pozosta貫 dziewczyny by造 wyra幡ie zestresowane. Dziwnie to wygl康a這.
Poza tym wszyscy j faworyzowali.

a ja ogl康a豉m na zmian z meczem w 郾iegu - ch這paki si pozazi瑿iaj... wi璚 nie wiele co widzia豉m z TM, ale zacz窸am kibicowa Paulinie, pi瘯nie dzisiaj wygl康a豉 w niekt鏎ym momentach no i na zdj璚iach te si 豉dnie prezentowa豉...do faworytek nie nale瘸豉

ale u mnie pada...ciekawa jestem jak b璠zie rano wygl康a samoch鏚

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 10:54   #2282
dafreen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 856
GG do dafreen

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
myslicie, ze krotkie rude wlosy moga bys seksowne?? krotkie znaczy gdzies tak do brody-przed ramiona bo sie zastanawiam
ja mam kr鏒kie i rude , niestety musia陰m obci望 m鎩 puch bo zupe軟ie nie nadawa si jednak do u篡cia... nawet szczotka mi stawa豉 d瑿a... wi璚 z takiego kr鏒kiego bobika mam z zupe軟ie kr鏂iutkie.... czy seksowne? nie mam poj璚ia

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-12-02, 12:03   #2283
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

dafreen, julianna

og鏊nie u siebie wol w這sy d逝gie...ale uwa瘸m 瞠 kr鏒kie mog byc pi瘯ne i seksowne, zale篡 jaka fryzura moje ulubione to kr鏒ka fryzurka Halle Berry i nasza Kasia Zieli雟ka te ma zawsze fajne fryzury i rudo軼i, ostatecznie te Ma貪osia Ko簑chowska.

Dafreen bardzo dobrze zrobi豉 軼inaj帷 w這ski, podczas zimy i wiosny odrosn sporo i teraz na zdrowych w這skach mo瞠sz sobie zafundowa pi瘯nego rudzielca. Od czerwcowego rozja郾iania te 軼i窸am bardzo du穎 w這s闚 i widz 瞠 s ju na dobrej drodze poniewa ju im wystarcza lekka regeneracja.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:07
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 12:38   #2284
dafreen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 856
GG do dafreen

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
dafreen, julianna

og鏊nie u siebie wol w這sy d逝gie...ale uwa瘸m 瞠 kr鏒kie mog byc pi瘯ne i seksowne, zale篡 jaka fryzura moje ulubione to kr鏒ka fryzurka Halle Berry i nasza Kasia Zieli雟ka te ma zawsze fajne fryzury i rudo軼i, ostatecznie te Ma貪osia Ko簑chowska.

Dafreen bardzo dobrze zrobi豉 軼inaj帷 w這ski, podczas zimy i wiosny odrosn sporo i teraz na zdrowych w這skach mo瞠sz sobie zafundowa pi瘯nego rudzielca. Od czerwcowego rozja郾iania te 軼i窸am bardzo du穎 w這s闚 i widz 瞠 s ju na dobrej drodze poniewa ju im wystarcza lekka regeneracja.
ja w豉郾ie uwielbiam Halle w kr鏂iutkich w這sach, pi瘯na jest

w sumie na samiutkich ko鎍ach zosta造 mi jeszcze takie troszk zdech貫, ale my郵 瞠 jedno 軼i璚ie jeszcze i b璠 zdrowiutkie

Bruno ju w domku
dafreen jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:10   #2285
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy fakt wygladala naprawde ladnie, ale mnie jakos ona nie przekonuje. poza tym najwiekszy minus ma u mnie za to ciagle opowiadanie o swojej niesmialosci/pochodzeniu z malej miejscowosci. wiekszosc dziewczyn z programu miala podobna sytuacje, a tylko ona jedna non stop opowiadala o tych swoich dramatach... dla mie wziela na litosc caly program. i fakt byla faworyzowana (przynajmniej na tych czesciach pragramu ktore widzialam - tez mecz w przerwach ).

agusiaki tez kibicowalam Oli (za truskawkowy blond -przynajmniej na moim tv).

dafreen mysle, ze musza byc seksowne skoro Cie TZ nie przegonil na przedluzanie; ja wlasnie u siebie generalnie wole dlugie; ale ostatnio chorowalam na krotkie. problem mam zawsze taki, ze mam wyraziste rysy i nie chce wygladac zle

co rudzizny-> kupilam dzisiaj kolejne dwie delie i znalazlam najnowsza saszetke"plomienny rudy". na razie wzielam jedna(nie popadajmy w paranoje ) , ale mysle czy moze jednak nie kupic dwoch pozostalych w sklepie

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:18   #2286
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=julianna-p;23538433]kathy fakt wygladala naprawde ladnie, ale mnie jakos ona nie przekonuje. poza tym najwiekszy minus ma u mnie za to ciagle opowiadanie o swojej niesmialosci/pochodzeniu z malej miejscowosci. wiekszosc dziewczyn z programu miala podobna sytuacje, a tylko ona jedna non stop opowiadala o tych swoich dramatach... dla mie wziela na litosc caly program. i fakt byla faworyzowana (przynajmniej na tych czesciach pragramu ktore widzialam - tez mecz w przerwach ).

julianna

...fakt 瞠 lecia豉 na lito嗆, te tego nie lubi....
no to ciekawa jestem tej Joanny...jak by co daj znac.
...dlaczego z Artego kupujesz Cherry? Melon to rudy...no i jak wychodzi ten Cherry?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:28   #2287
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=kathy579;23538652]
Cytat:
kathy fakt wygladala naprawde ladnie, ale mnie jakos ona nie przekonuje. poza tym najwiekszy minus ma u mnie za to ciagle opowiadanie o swojej niesmialosci/pochodzeniu z malej miejscowosci. wiekszosc dziewczyn z programu miala podobna sytuacje, a tylko ona jedna non stop opowiadala o tych swoich dramatach... dla mie wziela na litosc caly program. i fakt byla faworyzowana (przynajmniej na tych czesciach pragramu ktore widzialam - tez mecz w przerwach ).

julianna

...fakt 瞠 lecia豉 na lito嗆, te tego nie lubi....
no to ciekawa jestem tej Joanny...jak by co daj znac.
...dlaczego z Artego kupujesz Cherry? Melon to rudy...no i jak wychodzi ten Cherry?
zartujesz?? jest opcja melon?? pieknie, dobrze ze nie kupilam. pisalam o cherry bo w hurtowni w ktorej bylam ekspedientka powiedziala mi ze cherry to jedyna opcja dla rudych. mowiac szczerze nigdy nie sprawdzilam w necie oferty. dlatego bardzo sie ciesze ze nie kupilam. dziekuje za oswiecenie. jak kupie dam znac.

saszetke bede testowac pewnie w okolicach swiat i oczywiscie dam znac, po delii porobilam fotki komorka i jak dorwe sie do tel TZ to wstawie ( moj ma uszkodzony kabel

jeszcze co do finalu TM to jakos marne wrazenie, nudnawo i kiepskawo. dziwny stroj Tyszki i Rubikowej pomine. nie wiem jak Wam, ale mi sie nie podobalo

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:39   #2288
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=julianna-p;23538917]
Cytat:

zartujesz?? jest opcja melon?? pieknie, dobrze ze nie kupilam. pisalam o cherry bo w hurtowni w ktorej bylam ekspedientka powiedziala mi ze cherry to jedyna opcja dla rudych. mowiac szczerze nigdy nie sprawdzilam w necie oferty. dlatego bardzo sie ciesze ze nie kupilam. dziekuje za oswiecenie. jak kupie dam znac.

saszetke bede testowac pewnie w okolicach swiat i oczywiscie dam znac, po delii porobilam fotki komorka i jak dorwe sie do tel TZ to wstawie ( moj ma uszkodzony kabel

jeszcze co do finalu TM to jakos marne wrazenie, nudnawo i kiepskawo. dziwny stroj Tyszki i Rubikowej pomine. nie wiem jak Wam, ale mi sie nie podobalo
...dla nas to melon albo mi鏚 http://www.artego.pl/kolor_odswiezenie.asp
Str鎩 Anji - tandetny, i Joana by豉 jaka sztuczna - te mi si nie podoba這.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:49   #2289
julianna-p
Wtajemniczenie

no wlosy joanny wygladaly jak peruka, nie wiem mi milosc do 鄴速ych lokow przeszla po przedszkolu. uwielbiam taki ksztalt fryzury jak miala, ale ten kolor masakra, zreszta one byly jakies martwe...

dzieki za odnosnik, "uratowalas zycie" eskepdientki bo jakby mia tam mahon wyszedl na wlosiu to chyba bym

jak chronicie Wasze wlosy przed mrozem?? bo ja dzisiaj zwiazalam po raz kolejny w warkocz i schowalam , ale nudzic mi sie zaczyna

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 21:58   #2290
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

[QUOTE=kathy579;23539199]
Cytat:

Str鎩 Anji - tandetny, i Joana by豉 jaka sztuczna - te mi si nie podoba這.
...by豉 jakas sztuczna?? Ona ZAWSZE jest sztuczna. A ja nie znosz tego jej lansowania si i軼ie hameryka雟kiego. Jak s造sz jej akcent to mi si n騜 w kieszeni otwiera. "Tap madl"
M鎩 ojciec jest rodowitym ameryka鎍em, mieszka tam bez przerwy od 24 lat, nie ma kompletnie kontaktu z j瞛ykiem (brak 鈔odowisk polskich w jego otoczeniu) i m闚i NORMALNIE po polsku. Jasne, 瞠 ma k這pot ze znalezieniem odpowiednik闚 s堯w po polsku, ale nie robi tego sztucznego akcentu! A ta gwiazda betlejemska szczyci si, 瞠 jest polk a m闚i jakby uczy豉 sie j瞛yka od wczoraj. Przez to ca豉 "gala" wysz豉 jak wysz豉.
A nota bene Rubikowa nie lepsza. Momentami tez mia豉m wra瞠nie, 瞠 na si喚 pr鏏uje przysepleniac i papugowac ten durny akcent.
Sorki za OT, ale nie mog przej嗆 oboj皻nie.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:06   #2291
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=agusiaki;23539686]
Cytat:

...by豉 jakas sztuczna?? Ona ZAWSZE jest sztuczna. A ja nie znosz tego jej lansowania si i軼ie hameryka雟kiego. Jak s造sz jej akcent to mi si n騜 w kieszeni otwiera. "Tap madl"
M鎩 ojciec jest rodowitym ameryka鎍em, mieszka tam bez przerwy od 24 lat, nie ma kompletnie kontaktu z j瞛ykiem (brak 鈔odowisk polskich w jego otoczeniu) i m闚i NORMALNIE po polsku. Jasne, 瞠 ma k這pot ze znalezieniem odpowiednik闚 s堯w po polsku, ale nie robi tego sztucznego akcentu! A ta gwiazda betlejemska szczyci si, 瞠 jest polk a m闚i jakby uczy豉 sie j瞛yka od wczoraj. Przez to ca豉 "gala" wysz豉 jak wysz豉.
A nota bene Rubikowa nie lepsza. Momentami tez mia豉m wra瞠nie, 瞠 na si喚 pr鏏uje przysepleniac i papugowac ten durny akcent.
Sorki za OT, ale nie mog przej嗆 oboj皻nie.
z akcentem to jest juz inna historia. brat mojej mamy mieszka w stanach od 30 lat i tez nie smiga z zadnym akcentem, ale juz jego zona to istna "d穎ana2"

teraz pewnie sie naraze, ale ja generalnie calkiem lubie takie sztucznawe efekty, problem tylko ze nie mozna przesadzic bo joana wczoraj moglaby stanac i sie nie ruszac i ... milebysmy kolejna woskowa figure

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:07   #2292
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
no wlosy joanny wygladaly jak peruka, nie wiem mi milosc do 鄴速ych lokow przeszla po przedszkolu. uwielbiam taki ksztalt fryzury jak miala, ale ten kolor masakra, zreszta one byly jakies martwe...

dzieki za odnosnik, "uratowalas zycie" eskepdientki bo jakby mia tam mahon wyszedl na wlosiu to chyba bym

jak chronicie Wasze wlosy przed mrozem?? bo ja dzisiaj zwiazalam po raz kolejny w warkocz i schowalam , ale nudzic mi sie zaczyna
...a ja my郵a豉m 瞠 ty te Cherry u篡wa豉 i jako jest fajnie i nie czerwono.
Ja te nosz r騜ne czapki, z d逝gim pomponem, szar do kompletu z szalikiem i mam te fajn pilotk czarn obszyt puszkiem z india雟kimi fr璠zelkami...m鎩 pies j uwielbiai szaleje na jej punkcie, ale do rzeczy w這sy po d逝go軼i wisz sobie na mrozie - ale chyba te b璠 je chowac pod czapk.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:17   #2293
julianna-p
Wtajemniczenie

ja mam tylko szara z tego roku, mam kilka kaszkietow, ale nosilam je od kilku lat (w sensie kaszkiety a nie te konkretne), marzy mi sie wlasnie pilotka albo cos wesolego bo odkad skonczylam 20 mam tylko powazne czapki,
kathy jakiego masz psa??

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:20   #2294
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
ja mam tylko szara z tego roku, mam kilka kaszkietow, ale nosilam je od kilku lat (w sensie kaszkiety a nie te konkretne), marzy mi sie wlasnie pilotka albo cos wesolego bo odkad skonczylam 20 mam tylko powazne czapki,
kathy jakiego masz psa??

Pinczerk - kt鏎a wygl康a jak ma造 jelonek, jestem w niej totalnie zakochana mimo 瞠 bywa wrednawa...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:24   #2295
julianna-p
Wtajemniczenie

oj to musi byc cudna, ja mam australijskiego terierka, mega cudo, ale na poczatku mial tez mega wredny charakter i wtedy tona ksiazek/poradnik i behawioryzm i ........... mam powszechnie uznany ideal psa

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:34   #2296
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
oj to musi byc cudna, ja mam australijskiego terierka, mega cudo, ale na poczatku mial tez mega wredny charakter i wtedy tona ksiazek/poradnik i behawioryzm i ........... mam powszechnie uznany ideal psa

To te fajny, 豉dny piesek wygooglowa豉m - bo nie zna豉m tej rasy.
Ale nie mam z ni problemy teraz zim bo za豉twia swoje sprawy w kuwecie, latem zreszt te.
Niestety nie chce wyj嗆 z 堯磬a a jak chce si j wyp璠zi to warczy, i nie cierpi 瘸dnych ubranek - nie da sobie prawie nic za這篡.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:37
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:47   #2297
julianna-p
Wtajemniczenie

sorry, dalam nie cala nazwe, juz sie poprawiam - tu link do psa identycznego jak moj http://puppydogweb.com/gallery/silky...er_attwood.JPG

w sumie to duuzo piekniejsza wersja yorka (jak na ironie dostalam rodowodowego yorka, ktory okazal sie silkiem)

no moja kruszyna tez spi pod koldra, najlepiej wyglada to jak wchodze do pokoju a on sam sie wczolgal juz pod koldre i lezy na poduszcze z lapkami jak do gory

na warczenia ja osobiscie ostro reagowalam, ale teraz jestem z niego dumna, i z kuwety tez korzysta przy tych mrozach w ogole go nie wyprowadzam , jak odpuszczaja wychodzi w ubranku na troche
, ale normalnie jak widze te biedne male yorki wyprowadzane przy -15 bez ubranek to mam ochote zwrocic uwage wlascicielom (brutalnie)

wlasnie zauwazylam o ubranku- probowalas pelerynki?? moj tez nie znosi ciuskow wymyslnych, ale w pelerynke wejdzie w spokoju. i jeszcze w takie golfy jakby

i nie chcialam Cie urazic, ale ostatnio wciaz widze takie dwa malenstwa yorcze bez niczego jak sie mecza na dworze wiec reaguje ostrzej

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-12-02 o 23:01
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-02, 23:54   #2298
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
sorry, dalam nie cala nazwe, juz sie poprawiam - tu link do psa identycznego jak moj http://puppydogweb.com/gallery/silky...er_attwood.JPG

w sumie to duuzo piekniejsza wersja yorka (jak na ironie dostalam rodowodowego yorka, ktory okazal sie silkiem)

no moja kruszyna tez spi pod koldra, najlepiej wyglada to jak wchodze do pokoju a on sam sie wczolgal juz pod koldre i lezy na poduszcze z lapkami jak do gory

na warczenia ja osobiscie ostro reagowalam, ale teraz jestem z niego dumna, i z kuwety tez korzysta przy tych mrozach w ogole go nie wyprowadzam , jak odpuszczaja wychodzi w ubranku na troche
, ale normalnie jak widze te biedne male yorki wyprowadzane przy -15 bez ubranek to mam ochote zwrocic uwage wlascicielom (brutalnie)

wlasnie zauwazylam o ubranku- probowalas pelerynki?? moj tez nie znosi ciuskow wymyslnych, ale w pelerynke wejdzie w spokoju. i jeszcze w takie golfy jakby

i nie chcialam Cie urazic, ale ostatnio wciaz widze takie dwa malenstwa yorcze bez niczego jak sie mecza na dworze wiec reaguje ostrzej
S這dziak s這dziszewski
moja chodzi w pelerynie z golfem i do tego chusteczka z myszk miki
na mr霩 nie wychodzi bo nie chce bo to zmarzlucha...mia豉m na my郵i ubrana w kt鏎e trzeba w這篡 oddzielnie ka盥 豉pk takich ona nie toleruje i warczy

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-03, 01:05   #2299
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
O raju, jakie cude鎥o
Schrupa豉bym Przepiekny!

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-03, 13:59   #2300
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy, agusiaki dziekuje w imieniu MB, ogolnie jego wyglad odpowiada cudownemu charakterowi, jest cudownym maluchem, bardzo uczuciowym i inteligentnym.
ale juz ubranie dresikow, ktore mi sie podobaly nie wchodzi w gre. dlatego nosi pelerynke z kapturem obszytym futerkiem..
Twoja tez musi cudnie wygladac z ta chustka
tez wole unikac wyprowadzania malego w takie temperatury bo strasznie sie trzesie juz w okolicach 0

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-03, 16:02   #2301
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

...by豉m przera穎na jak dzisiaj zobaczy豉m - przywi您anego psa do por璚zy przed bankiem, raczej starszy piesek i do tego le瘸 na 郾iegu - troch 瘸逝j 瞠 nie zareagowa豉m...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-03, 20:06   #2302
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy przeciez to "tylko zwierze" , a jakiego ma dobrego wlasciciela w taki zi帳 wyprowadzi na spacer czworonoga, az tak go kocha

dosc offtopow bo mnie wywala, nie wiem Dziewczyny jak w w-wie z saszetkami joanny, ale ja widzialam ich sporo w malych drogeriach, nawet pod poznaniem. chociaz nie wiem czy zamienilabym efekt delii bo swietnie sie trzyma jak na razie ,w dodatku mam typowa marchewke bez zadnej czerwieni a slyszalam , ze joanny saszetki maja dawac troche czerwonawy kolor

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-03, 20:12   #2303
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

dziewczyny musicie za豉dowac avatara na nowo jak wam si m鎩 nowy podoba? kolor jest mega...

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-03, 22:09   #2304
julianna-p
Wtajemniczenie

a ja sadzilam, ze to dzieki iplusowi mi sie avek nie wyswietla, wiecie ten zabojczo szybki intrnet:h ahaha:

wlosy tej dlugosci to moje marzenie,

kathy kolorek genialny

Czas edycji: 2010-12-03 o 22:12
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-04, 23:07   #2305
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

witam, wyprobowalam juz kilka rudych kolork闚, farbowa豉m na swoj nat.kolor sredni braz, wychodzil rudy ale ciemny teraz mam wlosy z poswiata rudosci, zastanawiam sie pomiedzy mango z loreal a plomiennym feniksem z pallette, chcialabym sie dowiedziec ktory z nich wyjdzie jasniejszy? tzn bardziej rudy na moim kolorze. czy ktoras z was farbowala ktoras z tych farb na sredni braz?

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-12-05, 19:27   #2306
julianna-p
Wtajemniczenie

wieki temu uzywalam obu i obie chwytaly, ale feniks jednak lepiej wychodzil na brazie (przynajmniej u mnie)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-06, 14:48   #2307
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

dziekuje Ci za odpowiedz wiec wezme tym razem feniksa, mam nadzieje ze wyjdzie

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-12-06, 15:54   #2308
julianna-p
Wtajemniczenie

prosze; pochwal sie efektami

Czas edycji: 2010-12-06 o 15:55
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-07, 12:47   #2309
arbuziaczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Mia豉m feniksa z Palette, wyszed fajny kolor naprawd, ale nie wiem, gdzie go kupi, bo w Rossmannie ju go nie widz... A to jak na razie m鎩 nr 1, chocia niszczy w這sy. I niestety tej czerwieni do ko鎍a nie da這 si unikn望, ale i tak nie jest 幢e.
Podoba mi si na drugim miejscu Joanna P這mienna Iskra. Nie niszczy w這s闚 i kosztuje nieca貫 6z.
Teraz kupi豉m Joanna Color Professional miedziano-czerwony jasny blond i za jakie 3 tyg wypr鏏uj. I mam takie pytanko jakby kto m鏬豚y mi powiedzie: skoro mam 50ml farby i 130ml utleniacza i na farbie pisze, 瞠by zmiesza j z utleniaczem w proporcji 1:1,5, to ile ml tego utleniacza u篡?

Edytowane przez arbuziaczek
Czas edycji: 2010-12-07 o 12:48
arbuziaczek jest offline  
Stary 2010-12-07, 14:13   #2310
aniakf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Hej!Zafarbowa豉 w這ski tonerem (najpierw mokka niby ta najja郾iejsza z matrixa, potem na to blond miedziano z這ty z goldwell colorance (9KG)), wyszed mi rudawy kolor, ale do嗆 ciemny.jak mog go szybko rozja郾i?wiem, 瞠 toner si zmywa, ale od tyg. ju myj w這ski nawet czasem po dwa razy dziennie i dopiero leciusie鎥o si zmieni odcie. A w pt.mam imprez rodzinn i chcia豉bym mie ja郾iejszy....co zrobi?
aniakf jest teraz online  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.