Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-07, 15:08   #2311
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚

Cytat:
Napisane przez arbuziaczek Poka wiadomo嗆
Mia豉m feniksa z Palette, wyszed fajny kolor naprawd, ale nie wiem, gdzie go kupi, bo w Rossmannie ju go nie widz... A to jak na razie m鎩 nr 1, chocia niszczy w這sy. I niestety tej czerwieni do ko鎍a nie da這 si unikn望, ale i tak nie jest 幢e.
Podoba mi si na drugim miejscu Joanna P這mienna Iskra. Nie niszczy w這s闚 i kosztuje nieca貫 6z.
Teraz kupi豉m Joanna Color Professional miedziano-czerwony jasny blond i za jakie 3 tyg wypr鏏uj. I mam takie pytanko jakby kto m鏬豚y mi powiedzie: skoro mam 50ml farby i 130ml utleniacza i na farbie pisze, 瞠by zmiesza j z utleniaczem w proporcji 1:1,5, to ile ml tego utleniacza u篡?
Je郵i masz 50 ml farby to w proporcji 1:1,5 powinna u篡 75 ml utleniacza.
201709121022 jest offline  
Stary 2010-12-07, 20:17   #2312
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

...zdadza si tak jak napisa豉 Melina 50 na 75

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

agusiaki, masz ode mnie *****

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-07, 20:19   #2313
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

[/COLOR]agusiaki, masz ode mnie *****

Kathy
- dzi瘯uj 郵icznie

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-07, 20:46   #2314
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Dziewczyny...
Nie pisa豉s d逝go, ale mam pytanie....Czy Yellow ma moze farby bez amoniaku i 豉dne rude odcienie ?
Szukam co bez amoniaku.... Pomo瞠cie ?
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-12-07, 20:50   #2315
purepoison
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Cze嗆 dziewczyny.
Dorad嬈ie co zrobi, od sierpnia farbuj w這ski na rude odcienie. Pocz徠kowo Joann Jesienny li嗆 ale dawa豉 taki poszarza造 kolorek a p騧niej kilkukrotnie miesza豉m Jesienny li嗆 z P這mienn Iskr i to by na moich w這sach kolor idealny - szlachetny rudy, ognisty ale jednocze郾ie nie marchewkowy i by這by pi瘯nie gdyby nie to 瞠 te farby wyp逝kuj mi si w jakie dwa tygodnie daj帷 efekt wylinia貫go lisa i strasznie wysuszaj mi k豉ki. No wi璚 zacz窸am kombinowa z r騜nymi drogeryjnymi farbami i efekty na t chwil s op豉kane, nie do嗆 瞠 wszystkie sp逝kuj mi si praktycznie po 2 mo瞠 3 tygodniach to jeszcze aktualnie po intensywnym miedzianym kasztanie ( 瞠 te mnie ten kasztan nie zastanowi) z L'oreala mam czerwono wi郾iowe w這sy.

Nie pasuje mi to kompletnie i chcia豉bym wr鏂i do czego z gamy pomara鎍zy i to najlepiej do 鈍i徠.
My郵icie, 瞠 musz robi dekoloryzacj i dopiero na這篡 ja郾iejsz bardziej rud farb?
Czy jest mo瞠 jaki spos鏏 na omini璚ie tego jednak agresywnego zabiegu?

i co zrobi 瞠by unikn望 farbowania co 3 tygodnie - g堯wnym problemem dla mnie nie jest nawet ubytek koloru bo mam wra瞠nie 瞠 ju jednak ten rudy jest troch wgryziony co bardziej po造sku co powoduje 瞠 kolor robi si jaki taki bez 篡cia.

Proooooooooosz o pomoc bo tak bardzo nie chc rezygnowa z rudo軼i
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-07, 21:26   #2316
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez purepoison Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny.
Dorad嬈ie co zrobi, od sierpnia farbuj w這ski na rude odcienie. Pocz徠kowo Joann Jesienny li嗆 ale dawa豉 taki poszarza造 kolorek a p騧niej kilkukrotnie miesza豉m Jesienny li嗆 z P這mienn Iskr i to by na moich w這sach kolor idealny - szlachetny rudy, ognisty ale jednocze郾ie nie marchewkowy i by這by pi瘯nie gdyby nie to 瞠 te farby wyp逝kuj mi si w jakie dwa tygodnie daj帷 efekt wylinia貫go lisa i strasznie wysuszaj mi k豉ki. No wi璚 zacz窸am kombinowa z r騜nymi drogeryjnymi farbami i efekty na t chwil s op豉kane, nie do嗆 瞠 wszystkie sp逝kuj mi si praktycznie po 2 mo瞠 3 tygodniach to jeszcze aktualnie po intensywnym miedzianym kasztanie ( 瞠 te mnie ten kasztan nie zastanowi) z L'oreala mam czerwono wi郾iowe w這sy.

Nie pasuje mi to kompletnie i chcia豉bym wr鏂i do czego z gamy pomara鎍zy i to najlepiej do 鈍i徠.
My郵icie, 瞠 musz robi dekoloryzacj i dopiero na這篡 ja郾iejsz bardziej rud farb?
Czy jest mo瞠 jaki spos鏏 na omini璚ie tego jednak agresywnego zabiegu?

i co zrobi 瞠by unikn望 farbowania co 3 tygodnie - g堯wnym problemem dla mnie nie jest nawet ubytek koloru bo mam wra瞠nie 瞠 ju jednak ten rudy jest troch wgryziony co bardziej po造sku co powoduje 瞠 kolor robi si jaki taki bez 篡cia.

Proooooooooosz o pomoc bo tak bardzo nie chc rezygnowa z rudo軼i
...do 鈍i徠 jeszcze ponad 2 tygodnie, spr鏏uj na razie wstrzyma si dekoloryzacj i codziennie myj w這sy jakim delikatnym szamponem najlepiej bez sles - masz porowate w這sy wi璚 farba powinna wyp逝ka si expresowo. Znam tw鎩 problem niestety nie jest to 豉twe aby kolor utrzyma si d逝窺zy czas na porowatym w這sie, alternatyw jest farbowanie odrostu farb a po d逝go軼i mask lub szamponem koloryzuj帷ym nawet co drugie mycie. Aby otrzyma po造sk na porowatym w這sie to niestety tylko maski i ampu趾i silikonowe - tu nie pomog zabiegi od篡wcze. I jeszcze jedna bardzo wa積a rzecz przed koloryzacj wymyj koniecznie silikony z w這s闚 (szampon z sles) - bo inaczej farba nier闚no otacza w這sy.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny...
Nie pisa豉s d逝go, ale mam pytanie....Czy Yellow ma moze farby bez amoniaku i 豉dne rude odcienie ?
Szukam co bez amoniaku.... Pomo瞠cie ?
...niedawno upiera豉 si na ,,innym forum,, 瞠 lepsze s farby drogeryjne - bo ty fryzjerka jeste i w tym siedzisz i wiesz lepiej, co ci sk這ni這 do tak szybkiej zmiany zdania? Nie wiem czy wiesz ale Yellow to profesjonalna marka!!

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-07, 21:53   #2317
purepoison
Raczkowanie

Dzi瘯uj Kathy za odpowied,
Co do tej porowato軼i w這sa to ca趾iem niewykluczone - brzmi logicznie. Natomiast je郵i chodzi o preparaty silikonowe na po造sk to u mnie si nie sprawdza kompletnie tzn efekt jest ale wypr鏏owa豉m ju kilka i wszystkie w efekcie wysuszaj mi ko鎍闚ki.
Zreszt w這sy nigdy nie by造 moim atutem nie do嗆, 瞠 cienkie to jeszcze diabelnie mi si przet逝szcza sk鏎a a one same w sobie s delikatne i sk這nne do przesusze.
No nie oszukuje si te, 瞠 znaczenie ma to 瞠 musz cz瘰to my g這w, najcz窷ciej codziennie .
ehhhh b喚dne ko這.
My郵a豉m o rekonstrukcji Joico ale nigdzie w Krakowie nie mog znale潭
Natomiast moja fryzjerka poleca豉 mi szampon i mask Artego z serii extracto tylko nie pami皻am czy regeneruj帷 czy odbudowuj帷 bo na allegro znalaz豉m i tak i tak.
Pr鏏owa豉m ju Waxa, nafty kosmetycznej, oleju kokosowego ale nic nie przynios這 oczekiwanych efekt闚.
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-07, 21:54   #2318
201608170918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 422

Dzi nast徙i這 moje drugie farbowanie Chantalem: tylko tym razem jasny blond miedziany z mixtonem i o dziwo wyszed mi miedziany blond My郵a豉m 瞠 dostane zawa逝 serca jak zobaczy豉m blond odrosty Teraz zezuje w lustro i nie moge sie przyzwyczai, a pomy郵e 瞠 kiedy farbowa豉m si na bardzo jasny blond
201608170918 jest offline  
Stary 2010-12-07, 22:02   #2319
agusiaki
Rozeznanie

Sehmet - ja miesza豉m 1:1 jasny tycjan z jasnym blondem miedzianym i dodawa豉m mixtona. Wychodzi這 pieknie marchewkowo. Mixton ma to do siebie, 瞠 szybciutko si wyp逝kuje i zostana Ci blond w這sy Lepiej si zaopatrz w deli.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-07, 22:53   #2320
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dzi瘯uj Kathy za odpowied,
Co do tej porowato軼i w這sa to ca趾iem niewykluczone - brzmi logicznie. Natomiast je郵i chodzi o preparaty silikonowe na po造sk to u mnie si nie sprawdza kompletnie tzn efekt jest ale wypr鏏owa豉m ju kilka i wszystkie w efekcie wysuszaj mi ko鎍闚ki.
Zreszt w這sy nigdy nie by造 moim atutem nie do嗆, 瞠 cienkie to jeszcze diabelnie mi si przet逝szcza sk鏎a a one same w sobie s delikatne i sk這nne do przesusze.
No nie oszukuje si te, 瞠 znaczenie ma to 瞠 musz cz瘰to my g這w, najcz窷ciej codziennie .
ehhhh b喚dne ko這.
My郵a豉m o rekonstrukcji Joico ale nigdzie w Krakowie nie mog znale潭
Natomiast moja fryzjerka poleca豉 mi szampon i mask Artego z serii extracto tylko nie pami皻am czy regeneruj帷 czy odbudowuj帷 bo na allegro znalaz豉m i tak i tak.
Pr鏏owa豉m ju Waxa, nafty kosmetycznej, oleju kokosowego ale nic nie przynios這 oczekiwanych efekt闚.
Musisz znale潭 odpowiednio - szampon dobrany do skalpu, kt鏎y oczy軼i skalp i nie wysuszy ko鎍y, mo瞠 wypr鏏uj Fitomed do w這s闚 koloryzowanych - u mnie sprawdza si ju 2 opakowanie. Artego mask u篡wa豉m i nie polecam, w豉軼iwie nic mi nie da豉 i ,,grzeje p馧k,, za to od篡wka extracto do w這s闚 farbowanych jest znakomita - a co do Joico to fakt 瞠 jest to fajna sprawa, naprawd bardzo dobre produkty.

Co do oleju kokosowego - to ostatnio ko鎍闚ka Vatiki wyl康owa豉 w koszu - nie do嗆 瞠 strasznie wyp逝kuje farb to jeszcze tworzy u mnie puch, musz umy 3-krotnie w這sy zanim powr鏂 do swojego poprzedniego stanu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:02   #2321
purepoison
Raczkowanie

A tego Fitomedu to u篡wasz do ciemnych czy do jasnych kolor闚?
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:08   #2322
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
A tego Fitomedu to u篡wasz do ciemnych czy do jasnych kolor闚?
...do jasnych

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:28   #2323
purepoison
Raczkowanie

Wesz豉m z ciekawo軼i na stron Fitomedu i ich produkty w sklepie internetowym s super tanie, jak na kosmetyki o tak fajnym sk豉dzie. Ten szampon o kt鏎ym m闚isz w opakowaniu 500 ml z pompk kosztuje 17 z Chyba zakupi mniejszy na pr鏏 najpierw. Odezw i dam zna co si sta這 z t wi郾i na mej g這wie za jaki czas.
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:37   #2324
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Wesz豉m z ciekawo軼i na stron Fitomedu i ich produkty w sklepie internetowym s super tanie, jak na kosmetyki o tak fajnym sk豉dzie. Ten szampon o kt鏎ym m闚isz w opakowaniu 500 ml z pompk kosztuje 17 z Chyba zakupi mniejszy na pr鏏 najpierw. Odezw i dam zna co si sta這 z t wi郾i na mej g這wie za jaki czas.
Koniecznie si odezwij i pami皻aj 瞠 dekoloryzacja to ostateczno軼 - w這sy po takim zabiegu cz瘰to nadaj si jedynie do 軼i璚ia. Ja kupuj Fitomed w sklepach Herbapolu ale r闚nie widzia豉m w Aptece Super Pharm.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:46   #2325
201608170918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 422

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Sehmet - ja miesza豉m 1:1 jasny tycjan z jasnym blondem miedzianym i dodawa豉m mixtona. Wychodzi這 pieknie marchewkowo. Mixton ma to do siebie, 瞠 szybciutko si wyp逝kuje i zostana Ci blond w這sy Lepiej si zaopatrz w deli.
O mamma mia jutro id po delie! Zosta這 mi jeszcze chantala na 2 farbowania to na pewno zmieszam. Masakra! Ale przynajmniej jest pozytyw: nie musz przyciemnia brwi, natura obdarzy豉 mnie wyj徠kowo jasnymi i teraz pasuj
Agusiaki polecasz jak捷 inn farb do pi瘯nych marchewkowych nie-blond w這s闚?
201608170918 jest offline  
Stary 2010-12-07, 23:53   #2326
agusiaki
Rozeznanie

Ja teraz sko鎍zy豉m color touch'a (polecam, bo 豉dny ale nieco za ciemny na wst瘼ie jak dla mnie) i biore si za vitality's. Generalnie je郵i idzie o odcie, to chantal naj豉dniej wychodzi. Kathy poleca豉 vitalitys wi璚 spr鏏uj i dam zna
A najlepszy do od鈍ie瘸nia jest espresso - kolor boski , delia te fajna. Jeszcze nie pr鏏owa豉m tej joanny nowej, bo dostac nie mog. Na zdj璚iach wychodzi 豉dnie.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-08, 13:58   #2327
bernadka20
Wtajemniczenie

Kathy.
Ja wiem, ze to profesjonalna. Nie jestem nie doinformowan osob.
Poza tym nie napisa豉m tego po to, by sie wyk堯ca z kimkolwiek.
I nie z wykrzyknikami ...Prosz
Napisa豉m, ze sa praktycznie takie same. Chc zna efekty. Widz, ze Ty nie pomo瞠sz, bo Yellowa nie mia豉s na swoich w這sach. Wyt逝macz mi Prosz...Sk康 taki bezczelny komentarz ?
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-12-08, 15:00   #2328
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Purepoison, ja te mia豉m podobny problem. Pierwszy raz rud farb mia豉m po這穎n na pocz徠ku lipca (m鎩 naturalny to blond, ale mia豉m dekoloryzacj z prawie czarnego). Farbowa豉m w這sy w豉軼iwie co dwa tygodnie, bo rudy by bardzo wyp這wia造 i w這som by這 ju bli瞠j do blondu ni do rudego. Stopniowo rudy coraz bardziej zadomawia si w moich w這sach i aktualnie trzyma si naprawd dobrze. U篡wa豉m farby Chantal (tycjan), a teraz u篡wam Majirel (7.44) i jestem bardzo zadowolona. W zesz造m tygodniu od鈍ie篡豉m kolor Deli i jest 鈍ietnie. Jestem w szoku, wcze郾iej wytrzymywa豉m maksymalnie 3 tygodnie, a teraz min掖 ju miesi帷, a ja nie chc na razie farbowa w這s闚
Ale to tak tylko w ramach wymiany do鈍iadcze Mo瞠 Tobie te z czasem kolor b璠zie si lepiej utrzymywa. Bardziej profesjonaln opini wyrazi豉 Kathy
siskath jest offline  
Stary 2010-12-08, 15:23   #2329
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Siskath

Majirel 7.44 - pi瘯ny kolor - farbowa豉m prawie 3 lata tym kolorem, a jaki u篡wasz z Chantala nr. - mo瞠 ten sam ci Agusiaki - bo te sobie chwali. Ja u篡wa豉m multum r騜nych farb, ale nie Chantala, jako nie by nigdy ,,po drodze,, - tak samo jak Lecher - chocia bardzo kusi.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-08, 15:41   #2330
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

U篡wa豉m Chantal 7/4. Kolor nazywa si tycjan. Majirel wygl康a na moich w這sach lepiej. Jest bardziej b造szcz帷y i wyrazisty. Mo瞠 to z powodu tego "zrudzienia" w這s闚, o kt鏎ym pisa豉m i po prostu po tych kilkunastu farbowaniach kolor korzystniej wygl康a i lepiej si utrzymuje, ale p鏦i co nie wr鏂 do Chantala, 瞠by to sprawdzi. Chocia do farby Majirel u篡wam oxydantu Chantala 6%, bo mam spory zapas.

Tak jak pisa豉 o dekoloryzacji, 瞠 po tym zabiegu w這sy cz瘰to s w豉軼iwie tylko do 軼i璚ia, tak by這 u mnie. Odrosty mia造 豉dny kolor, a ko鎍闚ki by造 matowe i niedobrze trzyma造 farb. Wszystkie w這sy, kt鏎e by造 potraktowane dekoloryzacj s ju 軼i皻e. Mam teraz kr鏒kie, ale przynajmniej kolor wygl康a 豉dnie. Teraz przede mn d逝uugie zapuszczanie, ale i tak nie 瘸逝j.
siskath jest offline  
Stary 2010-12-08, 19:12   #2331
bernadka20
Wtajemniczenie

agusiaki
Color Touch...s造sza豉m o nim od swojej wyk豉dowczyni...M闚i nam ci庵le na zajeciach, ze pracuje na Welli w swoim zak豉dzie i nie zawiod豉 si... :P
Mo磧iwe, ze lepsze s od tej zwyk貫j sklepowej Bo z drogeryjnej Welli nie jestem zadowolona ni troch :P
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-12-08, 19:27   #2332
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
agusiaki
Color Touch...s造sza豉m o nim od swojej wyk豉dowczyni...M闚i nam ci庵le na zajeciach, ze pracuje na Welli w swoim zak豉dzie i nie zawiod豉 si... :P
Mo磧iwe, ze lepsze s od tej zwyk貫j sklepowej Bo z drogeryjnej Welli nie jestem zadowolona ni troch :P
Mo磧iwe?? Color touch to jedna z najlepszych farb (jako軼iowo) jakich u篡wa豉m. Oczywi軼ie nie m闚i o drogeryjnych, bo to dla mnie totalny szit. W這sy po u篡ciu CT s b造szcz帷e, mi瘯kie i g豉dkie. No ale Ct jest bezamoniakowy

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-08, 19:53   #2333
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

agusiaki gdzie mozna na Ciebie zaglosowac?? (link prosze)

Sehmet masz jak ja-> kiedys mialam nie tylko jasny blond, super jasny blond, ale nawet ..... bia貫 a teraz to masakra

kathy myslisz, ze dla podtrzymania efektu farbowania mozna pomiedzy jednym a drugim farbowaniem plukac octem?? czy ma to jakis sens , chocby dla polysku??

saszetki delii sa cudowne,wczoraj byly 3 tygodnie od mojego farbowania juz chcialam odswiezac kolor, ale na probe dalam 2 saszetki i... odrosty zniknely calkiem, mam piekny, ognisty kolorek. w zwiazku z powyzszym moze wytrzymam nawet 4 tygodnie miedzy farbowaniami- jestem z siebie dumna

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-08, 19:57   #2334
purepoison
Raczkowanie

Siskath a sobie zapisa豉m nazwy tych farb bo faktycznie pi瘯ne odcienie
Mam nadziej 瞠 farba si troszk wgryzie moje w這sy i b璠zie lepiej z "przyczepno軼i", tylko ile mam jeszcze czeka ...
Kath zasugerowa豉 瞠 mog mie porowate w這sy. Pr鏏owa豉m znale潭 co na ten temat - w sensie jak z tym walczy ale nic konkretnego nie wyszpera豉m.

A tak przysz這軼iowo : maj帷 naturalny kolor polski szary ciemny blond a na d逝go軼i farb w odcieniach czerwieni jaki % utleniacza wybra 瞠by uzyska odcie zbli穎ny do tego jaki Chantal tycjan ma w pr鏏niku czyli :http://www.ofryzjer.pl/chantal-tycjan-farba-120ml-p-1640.html?osCsid=0b984fd2 23caeeabc45571145fbdb526
ewentualnie odrobink ja郾iejszy.
Piszecie cz瘰to o poziomach koloru ja si na tym kompletnie nie znam - gdzie znajd jaki opis jak to si oznacza i w og鏊e.
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-08, 20:10   #2335
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
agusiaki gdzie mozna na Ciebie zaglosowac?? (link prosze)

Sehmet masz jak ja-> kiedys mialam nie tylko jasny blond, super jasny blond, ale nawet ..... bia貫 a teraz to masakra

kathy myslisz, ze dla podtrzymania efektu farbowania mozna pomiedzy jednym a drugim farbowaniem plukac octem?? czy ma to jakis sens , chocby dla polysku??

saszetki delii sa cudowne,wczoraj byly 3 tygodnie od mojego farbowania juz chcialam odswiezac kolor, ale na probe dalam 2 saszetki i... odrosty zniknely calkiem, mam piekny, ognisty kolorek. w zwiazku z powyzszym moze wytrzymam nawet 4 tygodnie miedzy farbowaniami- jestem z siebie dumna
...oczywi軼ie 瞠 mo積a tak robic, tak ma to sens b璠zie lepszy po造sk u wi瘯szo軼i, w przypadku bardzo du瞠j porowato軼i jak wi瘯szo嗆 naturalnych sposob闚 mo瞠 si nie sprawdzi. My郵 瞠 najlepiej od razu po na這瞠niu saszetki i tak co jaki czas ale nie po ka盥ym myciu. Julianna my郵 瞠 wytrzymasz wi璚ej ni 4 tygodnie, spr鏏uj kochana chocia przez okres zimowy wytrzyma do 6 tygodnib璠 z tobw這sy odwdzi璚z si. Je郵i odrosty znikn窸y to po co ci farba amoniakowa?

Agusiaki

zrobi豉m eksperyment z espresso - na w這sy nie wymyte z silikon闚 a wr璚z na豉dowane nimi po這篡豉m espresso, efekt=nier闚ne pokrycie i to bardzo. Czyli nawet 瞠by taka maseczka w 100 procentach dobrze zadzia豉豉 trzeba si z w這s闚 pozby silikon闚. Julianna - my郵 瞠 to samo dotyczy Deli. Dla kogo kto u篡wa szampon z slem na co dzie nie ma problemu, problem pojawia si dopiero u tych kt鏎zy u篡waj 豉godnych 鈔odk闚 myj帷ych bez sls.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-08, 20:15   #2336
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

A tak przysz這軼iowo : maj帷 naturalny kolor polski szary ciemny blond a na d逝go軼i farb w odcieniach czerwieni jaki % utleniacza wybra 瞠by uzyska odcie zbli穎ny do tego jaki Chantal tycjan ma w pr鏏niku czyli :http://www.ofryzjer.pl/chantal-tycjan-farba-120ml-p-1640.html?osCsid=0b984fd2 23caeeabc45571145fbdb526
ewentualnie odrobink ja郾iejszy.
To ja od razu w ramach ostrze瞠nia powiem, 瞠 jak chcesz ten odcie z pr鏏nika oznaczony 7/4 to zafarbuj jasnym tycjanem 8/4. Pr鏏niki z chantala s du穎 ja郾iejsze ni w rzeczywisto軼i.

julianna
- ja nie wiem czy ja tu zaraz jakiego bana nie wy豉pi za linkowanie tego
.....ale prosz http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...k_2-11719.html
A tak na marginesie na pierwszym miejscu jest pi瘯na dziewczyna, kt鏎a ma tak cudowny rudy, 瞠

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-08, 20:49   #2337
bernadka20
Wtajemniczenie

agusiaki...
Dobrze wiedzie...Wella Decore czy SAfira to dzia豉造 u mnie jak od篡wki koloryzujace...sp逝kiwa造 si po 2 myciach
Z drogeryjnych sobie chwal a bynajmniej chwalilam Casting Bursztyn...Nic poza tym...Feria mi sie nawet wyp逝ka豉...Loreal Excell 10 porazka za ciemno i to z 3 tony
wszystkich prawie drogeryjne wyprobowalam Palette unikam z dala (farbowa豉m nia 2 razy w swoim zyciu).
Pomysle kiedy nad CT jak nie beda mi w這sy wypadac...
Jutro 鄉igam po p這mienny Rudy dziewczynki u mnie dosc duzo....s jakies zamowienia ? I nie ma rudych ekspedientek !!
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-12-08, 21:19   #2338
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy dziekuje, masz w sumie racje na razie fakycznie sprobuje wytrzymac do tych 6 tygodni - byloby idealnie na sylwestra
zwlaszcza, ze juz widac spore efekty w regenracji, wlosy sa miekczejsze, lepsze w dotyku. stosuje waxa, wcieralam wode brzozowa, ale pani ze sklepiku stwierdzila, ze mi zapas jakis pan wykupil, wczoraj kupilam z serii med ce-ce jakis lotion zapobiegajacy przetluszczaniu sie wlosow (od czapki strasznie mi sie zaczely przetluszczac), uzywam tej odzywki co polecalas na koncowki i musze powiedziec, ze jestem zadowolona. nastepna saszetka to bedzie pewnie plomenny rudy

agusiaki ode mnie 5 *, sprawdzilam tez dziewczyne o ktorej pisalas, kto ma ochote "dopasc i sie dowiedziec co to za kolor"??

bernardka sprobuj sie wypytac na forum fryzjerskim o te farby yellow, tam zawsze cos wiedza; ja np dopiero tam sie dowiedzialam, ze farby ce-ce moga byc trwalsze od innych , ale trzeba ich dac znacznie wiecej bo wlosy je pija, takze duuzo ciekawostek,
pokaz plomienn rudy potem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-08, 21:30   #2339
bernadka20
Wtajemniczenie

julianna-p
Oczywiscie Kupi jutro a zrobi w pi徠ek...Moj m篹czyzna jak zobaczy makijaz tej modelki to powiedzial, ze oooo i zielone cienie wykorzystasz

a co do ps闚, bo pisa造scie z Kathy wczesniej...Masakra ja w ogole niekt鏎ych nie rozumiem...Tak samo jak tych, kt鏎zy psy o takiej porze porzucaja
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-12-08, 21:38   #2340
agusiaki
Rozeznanie

Julianna - zagadalam Mam nadzieje, 瞠 nie odbierze tego jako sabota穎w nieszczero嗆 konkursow
Zaprosi豉m j na nasz rudy w徠ek. Kolor cudny, a do kompletu ta porcelanowa cera i zielone oczy

agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.