Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-11, 16:42   #2431
purepoison
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Jakby kt鏎a mog豉 mi zrobi zdj璚ie tej szamponetki Deli bo rozgl康a豉m si za ni ale nigdzie nie znalaz豉m ale to mo瞠 dlatego 瞠 nie wiem czego szuka
i musz si pochwali 瞠 ta wi郾ia mi si sp逝kuje !!!
Teraz najwa積iejsze b璠zie uzyskanie koloru bez czerwonych odcieni bo mi koszmarnie naczynka "wyci庵aj" nawet spod makija簑.
purepoison jest offline  
Stary 2010-12-11, 17:24   #2432
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

LadyBane pamietaj o zakwaszeniu koloru przy artego to na pewno koniecznosc

purepoison saszetke delii znajdziesz w kazdym rossmanie,a jak masz problem z namierzeniem zwyczajnie zawolaj ekspedientke , w kazdym rossmanie stoja pod farbami z reguly na przedostatniej polce od dolu; ja niestety zdjecia Ci nie zalacze bo nie mam mozliwosci

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:27
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-11, 19:19   #2433
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

agusiaki ja zasypialam po 3-4 , zreszta robie tak czesto do dzisiaj, a worki pod oczami- ja sie nie musze wypowiadac odkad uzywam kremu z ziaji med
dlaczego nie przypinasz grzywki na noc?? ja mialam ze swoja wieczny problem, ale odkad przypinam jest super. moim zdaniem dla rudych z ciemnymi brwiami grzywka jest fajnym polaczeniem

wlasnie co do kolorku z czerwienia to mi sie wydaja ostatnio nieco bardziej seksowne, takie kolory pewnych siebie kobiet (oczywiscie nie reklama heinza na glowie bo mi sie to nie widzi)-> napisala ta, ktora ma na glowie odcien pomaranczy bez czerwieni
Nie przypinam grzywki, bo jak przypn to z kolei spinka mi si odbija na w這sach i dopiero krety雟ko to wyglada
Teraz jak mam grzywk tak jak meeedzik na bok to jeszcze ja Cie moge, ale jak mia豉m kr鏒k nad brwiami to ..... wstawa豉m i grzywka robi豉 heil hitler

Czerwie wygl康a 豉dnie, nie przecz. Niestety nie na mnie. Ze mn sie gryzie i nadaje mojej cerze "chory" odcie Dlatego uciekam od niego jak mog.

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za odzew wy to jestescie juz niezle obcykane, tu taki poziom tu taki... ehhh a ja? ruda od miesiaca posz豉m do fryzjerskiego jak ta sierota i modle sie zeby nie byc marchewk ani wisienk.....
jak sie juz pofarbuj to sie poka瞠
Zobacz jakie to 篡cie pokr璚one..... ja si ci庵le modl, 瞠by byc marchewk I chyba jestem. Syn mi 酥iewa "Marchewkoooooowe pole ro郾ie wok馧 nas..."

kathy
- m闚isz, 瞠 7.44 z vitality's jest 豉dny? Hmmm..... nie dojecha豉m dzis do tej hurtowni (ludzi op皻a這 przed tymi 鈍i皻ami, jak co roku pe軟e kongo w sklepach i na parkingach ) W poniedzia貫k zajad, bo odrost mam ju troche.
A poziom 7 te si u mnie wyp逝kuje do miedzianego blondu... co ju ma這 koreluje z ciemnymi brwiami...

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-11 o 19:20
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-11, 19:29   #2434
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

a ja dzi robi豉m odrosty mieszank chantala- 8/4 + 9/4 + mixton pomara鎍zowy z 6% wod+ od鈍ie瞠nie kolorku na ca這軼i i wysz這 bardzo 豉dnie, r闚no, nie ma drastycznej r騜nicy mi璠zy odrostem na reszt
niestety aktualnie nie mam aparatu ...
ale uwierzcie mi na s這wo, 瞠 kolor wyszed jak 8/4 na palecie chantala jestem zadowolona (mi generalnie wszystko do嗆 ciemno wychodzi, nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚)
a w這sy pozosta造 bez zniszcze, s b造szcz帷e itp
w ko鎍u zrobi豉m te wstr皻ne odrosty, bo kolor naturalny mam okropny ch這dny ciemny blond.. nienawidz ch這dnych ton闚...
Veronic jest offline  
Stary 2010-12-11, 19:41   #2435
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki to mozna powiedziec, ze Ci grzywka oddawala rano honory, moja za to sie strasznie tluscila i juz chcialam zapuszczac gdy dotarlo do mnie, ze uzywam oleje na noc, spinki rozwiazaly problem, ale tez sie odbijaja (po prostu lekko zwilzam),
ja uzywalam 7.44 i kolor byl piekny (ale mial w sobie poblask czerwieni - tylko poblask)
zmywanie sie do blondu i ciemne brwi nie wyglada ok, ale uwierz mi Twoje brwi to "pan pikus" przy brwiach tego rudzielca z mojej drogerii ( jej brwi powinny wisiec jako przestroga przed salonem gdzie je robila), masz ladnie wyregulowane wiec ok

Veronic rozumiem brak poszanowania dla chlodnych odcieni, mi sie one podobaja wylacznie u innych , u mnie brrr

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-11, 20:04   #2436
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

No to mi teraz pozostaje wymieszac 7.44 z 8.44 - dzisiaj widzia豉m palet w oryginale i 7.44 wygl康a pi瘯nie - ale faktycznie mo瞠 miec po鈍iat czerwonego - bo Majirel te tak mia (do 2 myc). Te nie lubi zimnych czerwieni, wi郾i itp...
W poniedzia貫k p璠z do hurtowni - je郵i chodzi o sza zakupowy to chyba ju si zacz掖 tydzie temu - w centrum handlowym nie by這 gdzie zaparkowa. Jeszcze nie mam kupionych prezent闚. Zastanawiam si czy mo瞠 w niedziel b璠zie mniej ludzi w galeriach handlowych, no ale chyba nie ma na co liczy.
Dziewczyny jakie w tym roku b璠ziecie mia造 choinki, ja chc kupic prawdziw du膨, ale z drugiej strony 瘸l mi drzew, wi璚 mo瞠 uda si kupic w doniczce a potem przesadzi, tylko gdzie kupic tak?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-11, 20:11   #2437
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
No to mi teraz pozostaje wymieszac 7.44 z 8.44 - dzisiaj widzia豉m palet w oryginale i 7.44 wygl康a pi瘯nie - ale faktycznie mo瞠 miec po鈍iat czerwonego - bo Majirel te tak mia (do 2 myc). Te nie lubi zimnych czerwieni, wi郾i itp...
W poniedzia貫k p璠z do hurtowni - je郵i chodzi o sza zakupowy to chyba ju si zacz掖 tydzie temu - w centrum handlowym nie by這 gdzie zaparkowa. Jeszcze nie mam kupionych prezent闚. Zastanawiam si czy mo瞠 w niedziel b璠zie mniej ludzi w galeriach handlowych, no ale chyba nie ma na co liczy.
Dziewczyny jakie w tym roku b璠ziecie mia造 choinki, ja chc kupic prawdziw du膨, ale z drugiej strony 瘸l mi drzew, wi璚 mo瞠 uda si kupic w doniczce a potem przesadzi, tylko gdzie kupic tak?
Na to nie masz co liczy. W niedziel b璠zie du穎 wi璚ej ludzi ni w tygodniu. Ja mam do嗆, na wymioty mnie zbiera na my郵 o zakupach w tym dzikim t逝mie!! Zosta造 mi 2 prezenty do kupienia. Jeden ju mam upatrzony. Drugi nie mam nawet zielonego poj璚ia co kupi i jak znam 篡cie to 23.12 kupi cokolwiek, 瞠by nie by這
Ja choink mam co roku 篡w, nie lubi sztucznych. Poza tym te choinki i tak s hodowane specjalnie pod 軼i璚ie i nawet jak ja nie kupi, to kupi kto inny. Chc, 瞠by dzieciaki tak zapami皻a造 鈍i皻a - 篡wa, pachn帷a lasem choinka, zapachy wypiek闚 dochodz帷e z kuchni, wsp鏊ne robienie ozd鏏, wsp鏊ne ubieranie. W tym roku b璠zie ma豉, w doniczce bo po remoncie nie mam gdzie postawi du瞠j

W doniczce kupuj zwykle w obi - maj najtaniej. Czasem stoj u nas tez przed tesco i te maja w doniczkach.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-11 o 20:13
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-11, 20:31   #2438
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

purepoison, masz taka sytuacje jak mia豉m ja deliapomog豉. niestety, nie we wszystkich rosmanach jest , choc powinna.wiem z doswiadczenia jak szuka豉m w lublinie.
ja chyba jutro zrobie miedz mariona
julianna, co to znaczy ze mam zakwasic? po zabiegu wyp逝kac wod z octem, tak?
Agusiaki moj piosenk przewodni jest : "bo ja mam w這sy rude (...) jak lisia sk鏎ka latem "

www.serce-oliwki.pl

Edytowane przez LadyBane
Czas edycji: 2010-12-11 o 20:33
LadyBane jest offline  
Stary 2010-12-11, 22:11   #2439
Amelyy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Miedziany, rudy, szampa雟ki?

Wiza瘸nki!
Chcia豉bym uzyska taki kolor, jak tu -

http://msnbcmedia2.msn.com/j/msnbc/C....rp350x350.jpg
ewentualnie
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg

Prosz, powiedzcie mi, jak mog kupi farb 瞠by rzeczywiscie by podobny do tych dw鏂h? z Loreala widzia豉m 豉dn, bardzo podobn do http://msnbcmedia2.msn.com/j/msnbc/C....rp350x350.jpg niestety nie pami皻am, jaka to by豉

Bardzo Was prosz o pomoc

Edytowane przez Amelyy
Czas edycji: 2010-12-11 o 22:14
Amelyy jest offline  
Stary 2010-12-11, 23:51   #2440
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy dokladnie- lekka poswiata, za to gwarancja braku blondu. tez mnie kusi taka opcja, ale skoro lecher ma byc tak legendarnie trwaly
ja jeszcze nie mam zadnego prezentu i nie wiem czy w ogole zdarze kupic, w sumie nawet nie wiem jak to bedzie u mnie wygladac, najgorzej wybrac pomysl potem cos odpowiedniego znalesc. dlatego wybieram sie na zakupy w tygodniu - jest lepiej niz w weekend

LadyBane dokladnie np plukac w occie- patent od kathy, ktory mi bardzo pomogl

choinki wole swieze , ale w doniczce kupilam kiedys wlasnie chba w obi, sa tez w tzw szkolkach

i znowu ->
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489352 -> to pytanie mnie zabija w kazdej formie jednak

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:53
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-12, 00:11   #2441
agusiaki
Rozeznanie

Dot.: Miedziany, rudy, szampa雟ki?

moja sugestia
by這 wa趾owane 1000 razy

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-12, 00:16   #2442
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy dokladnie- lekka poswiata, za to gwarancja braku blondu. tez mnie kusi taka opcja, ale skoro lecher ma byc tak legendarnie trwaly
ja jeszcze nie mam zadnego prezentu i nie wiem czy w ogole zdarze kupic, w sumie nawet nie wiem jak to bedzie u mnie wygladac, najgorzej wybrac pomysl potem cos odpowiedniego znalesc. dlatego wybieram sie na zakupy w tygodniu - jest lepiej niz w weekend

LadyBane dokladnie np plukac w occie- patent od kathy, ktory mi bardzo pomogl

choinki wole swieze , ale w doniczce kupilam kiedys wlasnie chba w obi, sa tez w tzw szkolkach

i znowu ->
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489352 -> to pytanie mnie zabija w kazdej formie jednak
mnie to pytanie rozbraja..wiadomo 瞠 pr璠zej czy p騧niej nast徙i.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-12 o 00:18
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-12, 00:35   #2443
agusiaki
Rozeznanie

A nie m闚i豉m, 瞠 co kilka dni?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-12, 11:40   #2444
morbidaniolek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
agusiaki

u ciebie wychodzi zupe軟ie inaczej ni u mnie...wszystko zale篡 od koloru wyj軼iowego.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

...jak najbardziej, uwa瘸j tylko na proporcje. Fajnie 瞠 do陰czy豉 do nas

A mog豉by powiedzie na co mam zwraca uwag? Wiem, 瞠 jakbym chcia豉 miesza (np. t feri mango) to napewno z ciep造m blondem i te z ferii. Ale o jakich proporcjach m闚isz? jak b璠zie 50:50 to nie b璠zie dobrze? I Czy napewno nie wyjdzie mi nic dziwnego? Nie chce isc do fryzjera bo ostatnio tyle kasy wywali豉m tam i po 2dniach wszystko mi zesz這.. :/
morbidaniolek jest offline  
Stary 2010-12-12, 12:11   #2445
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Ja te na nast瘼ny raz spr鏏uj zmiesza dwie farby tylko jeszcze nie wiem jak???
morbidaniolek chcesz kupi mango, moim zdaniem p這mienna iskra z Joanny wychodzi bardzo podobnie jak mango a jest duuu穎 ta雟za, te kiedy zastanawia豉m si nad mango ale dziewczyny mi doradzi造 w豉郾ie p這mienn iskr widzia豉m jak na w這sach wychodzi mango i iskra i uwierz nie wida r騜nicy.

a jakbym chcia豉 zmiesza iskr z jak捷 blond farb tez Joanny to mog zmiesza po ca造m opakowaniu? Np. ca貫 opakowanie iskry i ca貫 opakowanie jakiego blondu ? Bo nie znam si na tym, nigdy nie miesza豉m
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-12, 12:32   #2446
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez morbidaniolek Poka wiadomo嗆
A mog豉by powiedzie na co mam zwraca uwag? Wiem, 瞠 jakbym chcia豉 miesza (np. t feri mango) to napewno z ciep造m blondem i te z ferii. Ale o jakich proporcjach m闚isz? jak b璠zie 50:50 to nie b璠zie dobrze? I Czy napewno nie wyjdzie mi nic dziwnego? Nie chce isc do fryzjera bo ostatnio tyle kasy wywali豉m tam i po 2dniach wszystko mi zesz這.. :/
...50:50 (czyli 50 ml rudego+50ml blondu +utleniacz) lub 50:25 (50 ml rudego +25 ml blondu +utleniacz) mo瞠 byc ale pami皻aj 瞠 zawsze trzeba wypr鏏owa na kosmyku w這s闚 w豉郾ie po to 瞠by nie by這 ,,p豉czu,,(rozrabiamy minimaln ilo嗆 farby i utleniacza do testu) - na logik nie powinno wyj嗆 幢e skoro mieszasz kolory ciep貫.
Ja u篡wam tylko farb profesjonalnych i og鏊nie tylko takie polecam wi璚 nie mog nic gwarantowa co wyjdzie farb drogeryjn, a do tego jeszcze ka盥y ma inne w這sy i kolor wyj軼iowy w這s闚 - a twojego nie widzia豉m.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
Ja te na nast瘼ny raz spr鏏uj zmiesza dwie farby tylko jeszcze nie wiem jak???
morbidaniolek chcesz kupi mango, moim zdaniem p這mienna iskra z Joanny wychodzi bardzo podobnie jak mango a jest duuu穎 ta雟za, te kiedy zastanawia豉m si nad mango ale dziewczyny mi doradzi造 w豉郾ie p這mienn iskr widzia豉m jak na w這sach wychodzi mango i iskra i uwierz nie wida r騜nicy.

a jakbym chcia豉 zmiesza iskr z jak捷 blond farb tez Joanny to mog zmiesza po ca造m opakowaniu? Np. ca貫 opakowanie iskry i ca貫 opakowanie jakiego blondu ? Bo nie znam si na tym, nigdy nie miesza豉m
...w豉郾ie kt鏎a z dziewczyn na forum opisywa豉, iskra + blond, musisz przeszuka w徠ek gdzie do p馧tora miesi帷a wstecz.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

morbidaniolek

je郵i masz obiekcje co do mieszania farb kup po prostu 7.43 z Loreal Excellence i b璠zie git
http://www.opineo.pl/opinie-38133-lo...-zlocisty.html

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-12, 12:33   #2447
meeedzik
Zakorzenienie

Cytat:

...w豉郾ie kt鏎a z dziewczyn na forum opisywa豉, iskra + blond, musisz przeszuka w徠ek gdzie do p馧tora miesi帷a wstecz.
dzi瘯i za info w takim razie bior si za szukanie
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-12, 13:00   #2448
morbidaniolek
Przyczajenie

meeedzik
co do tych farb z joanny to zle opinie slyszalam.. ze strasznie niszczy wlosy.. A widzialam tez mango po miesi帷u od farbowania to kolor by cudny! mega b造szcz帷y i intensywny.. Ale m闚isz ze naprawde r霩nicy nie ma?

kathy579
dziekuje za wyczerpuj帷 odpowiedz tez sie zastanawialam nad ta loreal 7,43 ale sie boje zeby za ciemne czy intensywne nie wyszly ;P Dlatego chcialam zmiesza, 瞠by wyszed taki rudy blond. A m闚i豉s ze mieszasz profesjonalne farby? Mo積a wiedzie jakie?
Tak w陰snie sie przymierzam zeby w nastepny weekend sobie pofarbowa na rudo i troszke sie boje Musz przewertowac ca貫 te froum cho mnie troche przeraza 80 stron Mo瞠 cos wyczytam!
Stary 2010-12-12, 13:16   #2449
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
meeedzik
co do tych farb z joanny to zle opinie slyszalam.. ze strasznie niszczy wlosy.. A widzialam tez mango po miesi帷u od farbowania to kolor by cudny! mega b造szcz帷y i intensywny.. Ale m闚isz ze naprawde r霩nicy nie ma?

kathy579
dziekuje za wyczerpuj帷 odpowiedz tez sie zastanawialam nad ta loreal 7,43 ale sie boje zeby za ciemne czy intensywne nie wyszly ;P Dlatego chcialam zmiesza, 瞠by wyszed taki rudy blond. A m闚i豉s ze mieszasz profesjonalne farby? Mo積a wiedzie jakie?
Tak w陰snie sie przymierzam zeby w nastepny weekend sobie pofarbowa na rudo i troszke sie boje Musz przewertowac ca貫 te froum cho mnie troche przeraza 80 stron Mo瞠 cos wyczytam!

Testujemy dziewczynami r騜ne farby profesjonale szukaj帷 idea逝 poniewa ,,rudo軼i,, s bardzo nietrwa貫. Og鏊nie najwi瘯sze zadowolenie jest: Loreal Majirel, Vitality's, Lecher, Chantal

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-12, 13:23   #2450
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Kochana, fabrowanie chantalem robi sie tak:
1. kupuje si farb chantal tycjan lub jasny tycjan
2. kupuje si oksydant 6% lub 9%
3. miesza si oksydant z farb
4. nak豉da si mieszank na w這sy
5. trzyma si mieszank na w這sach tak d逝go jak jest napisane w instrukcji (ja przetrzymuj do 40 min)
6. sp逝kuje si farb z w這s闚
7. nak豉da si mask regeneruj帷
8. po 20 min sp逝kuje sie mask

I JU

Jak nie masz wprawy to popor kole瘸nke lub mam, 瞠by Ci na這篡豉 z ty逝.
Jasne tycjan z chantala wygl康a tak: (robiony na du穎 ja郾iejszy sp逝kany rudy)
bardzo dzi瘯uj za odpowied

mam jeszcze par pyta...

1. Mam d逝gie w這sy, za 這patki. Czy te 120ml farby wystarczy? Czy mam u篡 120ml na raz?
2. Je郵i tak, to rozumiem, 瞠 mieszam 120ml farby + 180ml utleniacza 6%?
3. Jaka jest r騜nica w u篡ciu 3 a 6 % utleniacza? wy窺zy procent jakby bardziej rozja郾ia kolor czy o co chodzi?
4. Czy mo瞠 si zdarzy tak, 瞠 farba inaczej pokryje odrost a inaczej reszt w這s闚? Jak mam farbowa by tego unikn望?
5. Za陰czam zdj璚ie tego co teraz mam na g這wie... I pytam, czy aby na pewno wyjdzie tycjan jak go na to po這輳? (ostatnie zdj璚ie normalnie pora磬a prze鈍ituje m鎩 naturalny kolor , albo mi si wydaje...)

Przepraszam za s豉ba jako嗆 zdj耩.
Dodam, 瞠 farbowane by造 jako w po這wie wrze郾ia. Strasznie wyp這wiale wygl康aj ale przyznam szczerze, 瞠 boj si cz窷ciej farbowa, tak ja Wy np piszecie, 瞠 co 4 tygodnie... mam cienkie w這sy i boj si, 瞠 coraz mnie ich b璠zie je郵i b璠e cz窷ciej farbowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ia-0166.jpg (72,5 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ia-0167.jpg (51,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ia-0168.jpg (48,2 KB, 28 za豉dowa)

Martolek jest offline  
Stary 2010-12-12, 14:12   #2451
morbidaniolek
Przyczajenie

Cytat:
Testujemy dziewczynami r騜ne farby profesjonale szukaj帷 idea逝 poniewa ,,rudo軼i,, s bardzo nietrwa貫. Og鏊nie najwi瘯sze zadowolenie jest: Loreal Majirel, Vitality's, Lecher, Chantal
Tez chcialam kupi wlasnie majirel ale nie widzialam palety na zywo - tylko w necie.. By造 dwa zdjecia palet i nie wiem, kt鏎e pokazuje rzeczywiste kolory..
Stary 2010-12-12, 14:37   #2452
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Tez chcialam kupi wlasnie majirel ale nie widzialam palety na zywo - tylko w necie.. By造 dwa zdjecia palet i nie wiem, kt鏎e pokazuje rzeczywiste kolory..

niedawno za陰czy豉m palet miedzi zerknij

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-12, 16:08   #2453
meeedzik
Zakorzenienie

morbidaniolek ja nie widz wielkich zniszcze na moich w這sach po farbie Joanny, mam fajne mi瘯kie w這sy i do嗆 d逝go si trzyma na moich w這sach, nawet po wyp逝kaniu ma 豉dny kolorek pierwszy raz farbowa豉m ni 14 pa寮ziernika czyli dwa miesi帷e temu i od tamtej pory nie farbowa豉m farb tylko co 3 tygodnie szamponetk te z Joanny. Jestem z niej zadowolona
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-12, 17:14   #2454
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy pytanie specjalnie do Ciebie-> jak z wyplukiwaniem vitalitys?? bo rozwazam porzucenie lechera na troche (swieta+brak czasu= lepiej kupic gotowy atrakcyjny kolor)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-12, 18:51   #2455
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka wiadomo嗆
bardzo dzi瘯uj za odpowied

mam jeszcze par pyta...

1. Mam d逝gie w這sy, za 這patki. Czy te 120ml farby wystarczy? Czy mam u篡 120ml na raz?
2. Je郵i tak, to rozumiem, 瞠 mieszam 120ml farby + 180ml utleniacza 6%?
3. Jaka jest r騜nica w u篡ciu 3 a 6 % utleniacza? wy窺zy procent jakby bardziej rozja郾ia kolor czy o co chodzi?
4. Czy mo瞠 si zdarzy tak, 瞠 farba inaczej pokryje odrost a inaczej reszt w這s闚? Jak mam farbowa by tego unikn望?
5. Za陰czam zdj璚ie tego co teraz mam na g這wie... I pytam, czy aby na pewno wyjdzie tycjan jak go na to po這輳? (ostatnie zdj璚ie normalnie pora磬a prze鈍ituje m鎩 naturalny kolor , albo mi si wydaje...)

Przepraszam za s豉ba jako嗆 zdj耩.
Dodam, 瞠 farbowane by造 jako w po這wie wrze郾ia. Strasznie wyp這wiale wygl康aj ale przyznam szczerze, 瞠 boj si cz窷ciej farbowa, tak ja Wy np piszecie, 瞠 co 4 tygodnie... mam cienkie w這sy i boj si, 瞠 coraz mnie ich b璠zie je郵i b璠e cz窷ciej farbowa
Kotek, 120ml wystarczy Ci na 2 farbowania. Dokup sobie jeszcze mixtona pomara鎍zowego i dodaj troch do farbt, to wystarczy na 3 taka tubka
Patrz帷 po Twoich zdj璚iach mam obawy czy chwyci Ci ten kolorek jak nale篡. Sugerowa豉bym wybrac jednak wod 9%. Jaki jest Tw鎩 naturalny kolor (jakiego koloru masz odrost?)?

Moje dzisiejsze espresso po這zone na nie do ko鎍a wyp逝kana jeszcze farb i trzymane kr鏂ej (15min). Jak wida espresso mo積a uzyskac r騜ny efekt w zale積o軼i od tego na jaki kokorek sie k豉dzie i jak d逝go trzyma.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (117,1 KB, 92 za豉dowa)

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-12 o 19:08
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-12, 19:12   #2456
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

cze嗆 dziewczyny, do陰cz do Was na rudo farbuj si od maja, zawsze u fryzjerki, ale niestety moje w這sy rosn jak szalone, wi璚 denerwuj mnie odrosty. Postanowi豉m, 瞠 skoro nie sta mnie na farbowanie raz na 3-4 tygodnie, to zafarbuj si w domu. Poczyta豉m troch w徠ek, poogl康a豉m zdj璚ia i kupi豉m Mango Loreala, kolor wyszed pi瘯ny, p這mienny rudy, a by豉m przera穎na jak zobaczy豉m mokre w這sy. Dzi瘯uj za tyle informacji w w徠ku
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-12, 19:16   #2457
agusiaki
Rozeznanie

magrat16 - jak mi這 przeczyta takiego posta Pisz z nami cz窷ciej!! Zawsze dobrze sie wymieni do鈍iadczeniami. Za陰czysz nam zdj璚ie po mango? Ja uwielbiam takie 瘸r闚y

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-12, 19:30   #2458
julianna-p
Wtajemniczenie

magrat16 witamy w watku kogos kto najpierw czyta a potem ewentualnie pyta. rowniez czekam na zdjecia, moze mi troche dzisiejszy humorek poprawia

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-12, 19:44   #2459
agusiaki
Rozeznanie

julianka, a co jest?? co ci tak spsu這 humorek?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-12, 19:55   #2460
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy pytanie specjalnie do Ciebie-> jak z wyplukiwaniem vitalitys?? bo rozwazam porzucenie lechera na troche (swieta+brak czasu= lepiej kupic gotowy atrakcyjny kolor)
Ostatnie moje farbowanie ponad 4 tygodnie temu, farbowa豉m tylko odrost a w這sy by造 spieniane na 10 minut - obecny m鎩 kolor bez espresso i deli to raczej miedziany blond ni rudy, ale nie najgorszy poniewa nie ma r騜nicy w kolorze to znaczy pomijaj帷 m鎩 ciemny 4 tygodniowy odrost w這sy maj taki sam kolor. Lubi to farb za jej delikatno嗆, dodawany olejek do farby, brak smrodka amoniaku (obni穎na zawarto嗆 amoniaku), cen, utleniacz pachn帷y kokosem, oraz najwa積iejsze nie ma tej fatalnej r騜nicy koloru kt鏎 mia豉m przy farbowaniu innymi farbami ,,15 cm od nasady ciemniejsze a reszta ja郾iejsze,, - na pewno na razie przy niej zostan, przed 鈍i皻ami b璠zie farbowanie w豉郾ie Vitalitysem 7.44+8.44 1:1 - 6% u nasady, 3% po d逝go軼i.
Nie jest to jaka nadzwyczajna farba bo takiej jeszcze nie spotka豉m, ale jest jedn z lepszych kt鏎e u篡wa豉m (a wiele ich by這) - no i dobra dost瘼no嗆 tej farby te na jej plus.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny, do陰cz do Was na rudo farbuj si od maja, zawsze u fryzjerki, ale niestety moje w這sy rosn jak szalone, wi璚 denerwuj mnie odrosty. Postanowi豉m, 瞠 skoro nie sta mnie na farbowanie raz na 3-4 tygodnie, to zafarbuj si w domu. Poczyta豉m troch w徠ek, poogl康a豉m zdj璚ia i kupi豉m Mango Loreala, kolor wyszed pi瘯ny, p這mienny rudy, a by豉m przera穎na jak zobaczy豉m mokre w這sy. Dzi瘯uj za tyle informacji w w徠ku
...superte czekam na foto

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

agusiaki, 豉dny kolor i fajna fryzura - czy w這sy s odrobin d逝窺ze na przodzie?

julianna, zapraszam na 鈍ie穎 upieczon szarlotk z ogromn ilo軼i jab趾a i chrupi帷 kruszonk

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-12 o 19:57
kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.