Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-14, 01:01   #2491
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
magrat znam ta serie, cudwony zapach. uzywalam tez szamponu i ze wzlgedu moja slabosc do ananasow- ananasowego chociaz nie wiem co czego byl; z ladnie pachnacych ostatnio kupila szampon z joanny - rajskie jabluszko tez polecam
Ja uwielbiam pachn帷e szampony i od篡wki, a najlepiej gdy zapach utrzymuje si d逝go. Jak jest bardzo intensywny i 豉dny , to rezygnuj nawet z perfum, bo mam w這sy do pasa(ostatnio troch skr鏂one) i g瘰te, wi璚 nie chc przedobrzy (kiedy znajomi pytali si co to za nowe perfumy, a to od篡wka American Cream by豉). W og鏊e po raz pierwszy skusi豉m si na kosmetyki do w這s闚 joanny i s super.
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-14, 01:31   #2492
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

magrat jak ja bym znowu chciala miec wlosy do pasa, zazdroszcze . chociaz teraz zmacilas moj spokoj, zdecydowalam sie na skrocenie wlosow, a tu opis takich do pasa i nie wiem co dalej
ja kocham perfumy, ale kiedys mialam jakies egzotyczne mazidla to byly zupelnie zbedne

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-14, 10:04   #2493
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

Cytat:
magrat jak ja bym znowu chciala miec wlosy do pasa, zazdroszcze . chociaz teraz zmacilas moj spokoj, zdecydowalam sie na skrocenie wlosow, a tu opis takich do pasa i nie wiem co dalej
ja kocham perfumy, ale kiedys mialam jakies egzotyczne mazidla to byly zupelnie zbedne
Przepraszam Teraz s nieco przed pas, bo skr鏂i豉m miesi帷 temu o ponad 7 cm, ale i tak rosn szybko, wi璚 nadrobi A mi marzy si fryzurka na d逝go嗆 taka jak w za陰czniku. Ale chyba si nie zdecyduj, za du瘸 zmiana- ju kiedy obci窸am w這sy do ty趾a na boba i potem troch 瘸這wa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Katarzyna-zielinska-162612_L.jpg (35,6 KB, 50 za豉dowa)
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-14, 12:16   #2494
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Te zazdroszcz tak d逝gich w這s闚, a fryzury Kasi Zieli雟kiej s zawsze super

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:09   #2495
wwweeerka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 103

dziekuje za pomoc

wwweeerka jest offline  
Stary 2010-12-14, 15:48   #2496
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
agusiaki

wybra豉 kolorek?
Wybra豉 Mam 8:44 i si zobaczy co to za cudo. Nie mieli 3% wody, wi璚 b璠e rozrabia 6%.
Pani mnie niestety pod豉ma豉, bo dopiero co znalaz豉m t hurtowni (jedyna w 3mie軼ie, kt鏎a ma te farby) a juz j zamykaj . Dzia豉 tylko do ko鎍a grudnia. Na szcz窷cie dosta豉m numer do szefa i w razie niemca on mi dowiezie co chc. Problem tylko w palecie, widzia豉m j raz na oczy i dalej improwizacja. No i maj espresso w dobrej cenie (przynajmniej w por闚naniu do tej ceny, kt鏎 p豉ci豉m do teraz)

Cytat:
martolek

Ostatnio chcia豉m kupic ,,placenta,, - wiadomo 瞠 sk豉d jest najwa積iejszy, ale jak mi co 鄉ierdzi to nie wiem jaki sk豉d by mia to byc to po prostu juz nie u篡wam dobrze 瞠 przed zakupem pow帷ha豉m i mnie odrzuci這...
Je郵i chodzi o mleczny to on u mnie fajnie si sprawdza z od篡wk b/s.
O to ciesz si, 瞠 nie w帷ha豉 kryszta趾闚 alfaparfu Zapach z cyklu WARS, od razu mam przed oczami mojego dziadka. Ca貫 szcz窷cie, 瞠 wymienili mi to to, bo zesz豉bym gdybym musia豉 to u篡wa

Ja do pazurk闚 polecam najlepsiejsz na 鈍iecie od篡wk Wibo Lovely http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html
I niedawny wynalazek serum L'Biotica http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...ci.html&next=1

LadyBane - gratuluj zdj璚ia aparatu. Jak d逝go nosi豉? Ja nigdy takiego ustrojstwa nie mia豉m, w sumie nie mia豉m te po co. Domy郵am sie, 瞠 to niekomfortowe.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-14, 16:55   #2497
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki podalas ta sama odzywke co ja, na vitalitys sie nie zawiedziesz, kolory sa piekne i olejek to dobry wynalazek
ja nosze aparat od kilku miesiecy ( a zakladalam mimo, ze na zywo nic u mnie nie bylo widac) i mimo, ze panikowalam ze matko ja tak nie wyjde brrr itd, ale na razie zyje (chociaz komentarze o kagancu beda mnie cieszyc za jakies 2 lata)

kathy no kazda z nas zazdrosci; ja dzisiaj bylam w sklepie i jak zobaczylam dlugosc moich wlosow to postanowilam nie scinac na razie, nawet na duuuzym szalu, kurtce siegaly do lopatek wiec chyba na razie odpuszcze

magrat wybaczam, ale dalej zazdroszcze

i teraz pytanie techniczne jak mogli mi jantara wycofac zanim go zakupilam

a teraz musze sie do czegos przyznac -> na poprawe humoru zrobilam sobie wlosy, poniewaz w ramach powstrzymania sie od ciaglego farbowania nie kupowalam nowych farb wzielam 5 tubek lechera, zmieszalam i oto mam............ kolor z saszetki deliinic jasniejszy nci ciemniejszy po prostu boski
(probelm tylko w proporcjach bo dla osiagniecia koloru powstalo 225 ml farby , a jakos co miesiac nie chce jej az tyle , raz moze dwa a potem mniej wiec bede miec zadanie matematyczne bo nie odpuszcze tego cuda)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-14, 18:02   #2498
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna

ale co ty zrobi豉 z tymi 225 ml?u篡豉 na w這sy a tyle?

agusiaki

To mamy ten sam kolorek, ja te w tym miesi帷u b璠 farbowa ko鎍e 3% i w豉郾ie zastanawiam si czy kupic 3% czy te zmiesza moje 6% p馧 na p馧 z wod? W hurtowni te mam taniej za espresso ok 45 z.

Dzi瘯uj dziewczyny za rady dotycz帷e od篡wek, co na pewno kupi, na razie nie b璠 malowa tylko kurowa pazurki. Na wiecz鏎 b璠 moczy w oliwce.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Julianna, szukaj bo jantar nie jest wycofany;-)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 18:59   #2499
agusiaki
Rozeznanie

Wiecie co? To co si dzisiaj dzieje w 3mie軼ie to jakis wolny 瘸rt. Ca這嗆 jest kompletnie zakorkowana, wszystko stoi. Obwodnica tr鎩miejska ca豉 za郾ie穎na i 郵iska. Poci庵i wyje盥瘸j z mega op騧nieniami, albo wcale. SKM nie je寮zi這 wcale du膨 cz窷 dnia, a teraz je寮zi jak chce. Sporo dzisiaj je寮zi豉m, co kawa貫k wypadki, st逝czki, wywr鏂one tiry, samochody wypada造 z ulic na obwodnicy "parkuj帷" w lesie w 50cm 郾iegu.
I calute鎥i czas pada 郾ieg.... nie przestaje na chwil.
Co my na jakim biegunie mieszkamy???
Sorry za OT ale jestem zdegustowana

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:24   #2500
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy tak dalam tyle na wlosy (podobno lecher nalezy do fabr, ktore lepiej wychodza jak da sie wiecej i teraz moge to powiedziec) chociaz te ostatnie 25 ml wymeczylam wrecz

szukam, szukam a to cholerstwo sie chowa, ale znajde (chyba), jak nie to pomysle o tym lotionie z ce-ce med do wlosow zniszczonych albo wypadajacych. na wiosne (albo jak znajde wczesniej) chce tez znowu kupic seboradin, lubie go

agusiaki ja nie komentuje sytuacji na drodze jeszcze- nie chce zawalu dostac (swoja droga dzisiaj nie moglam przez pogode odebrac dokumentow). owszem mieszkamy na biegunie, gorzej ze sie z niego zaczyna robic jakis *** lodowiec

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:47   #2501
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Miejmy tylko nadziej, 瞠 ju zimniej i 郾ie積iej nie b璠zie...Najgorsze ranne wstawanie o zmroku, troch si nas逝cha豉m o zimie 100-lecia

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:59   #2502
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy zimy stulecia mamy co roku, jest tak zle, ze chodze w sniegowcach

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:27   #2503
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
kathy zimy stulecia mamy co roku, jest tak zle, ze chodze w sniegowcach
Dok豉dnie. Ja te pierwszy raz chodze po mie軼ie w 郾iegowcach. Do tej pory byly zarezerwowane na kuligi i 郾ie積e szale雟twa. Moje 郾iegowce sa wysokie do 1/2 造dki i dzisiaj pr鏏uj帷 sie dosta do auta pierwszy raz nasypa豉m sobie 郾iegu do 鈔odka. Tyle 郾iegu by這 wok馧 mojego samochodu
Do najwi瘯szego sza逝 doprowadza mnie od郾ie瘸nie samochodu - dzisiaj 5 razy. Z dzie熤i na r瘯u to niez造 wyczyn. Jestem zm璚zona jakbym pole zaora豉 w豉snor璚znie.

Nie wiem czy to z tego zm璚zenia czy jak, ale dzi ujrza豉m w lustrze, 瞠 moje odrosty sa nie do przyj璚ia Ju nie pami皻am kiedy mia豉m tak ogromne! Aczkolwiek farba musi poczeka a si wyp逝cze espresso

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:42   #2504
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

W traperach te jest git, przynajmniej kr璕os逝p i stopy si ciesz
Agusiaki - ciesz si 瞠 w這sy szybko rosn, wsp馧czuj braku gara簑 - bo mam to samo co ty z samochodem. Musz przyzna 瞠 w tym roku jako bardziej si wzieli za od郾ie瘸nie.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

http://www.luxlux.pl/tag/%B6niegowce

Kt鏎e 郾iegowce wam si podobaj?Ja stawiam na Pucci i Bianco.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:52   #2505
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiakido tej pory tez nosilam sniegowce jak mialam wene , a teraz mam tyle lodu pod domem, ze sobie nie wobrazamco sie rozplynie w dzien, w nocy zamarznie i przysypie- masakra
mam tylko problem z czym laczyc te moje sniegowce , bo kocham wrecz chodzic w futerkach/kozuszkach (mysle, ze swietnie podkreslaja rudosc), ale do sniegowcow sa nie do przyjecia wiec sie mecze w kurtce (ale puchowa z paskiem), kurtce z jackpota (chociaz czerwien plus zielen jakos srednio) itp
ale normalnie z dziecmi bym auta nie odsniezyla wiec -

kathy podobaja mi sie w odwrotnej kolejnosci niz Tobie, ale te same, chociaz te kolorowe pasowalyby wreszcie do kurtek

no, ale cena zaporowa , w tm roku przeznacze na nowe buty max polowe

za to sorel kojarzy mi sie wylacznie z bezdomnoscia , niee to juz przegiecie jak dla mnie. chociaz podobno bywaja ciekawe modele ...

a z innej beczki- podobaja mi sie te -
http://www.modny-but.pl/produkt,95,HEGO`SLinaAlto Panterka

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-12-14 o 23:01
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-14, 23:29   #2506
agusiaki
Rozeznanie

kathy - mi dok豉dnie te same sie podobaj, z tym, 瞠 pucci o wiele bardziej. Jednak cena - OMG!

julianka
- ja 郾iegowce 陰cz z puch闚k, bo tylko to mam na zim. Je郵i 郾iegowce masz futrzane to imho futerko pasuje idealnie. Ja mam co pomi璠zy tym http://buty-sportowe-allegro.pl/zimo...-futerkiem-39/ a tym http://butyzimowe.com.pl/2010/10/28/...ce-damskie-36/ tylko be穎we.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-14, 23:35   #2507
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki wnioskuje zatem, ze mamy podobne buty , tylko ze ja mam zielone z rudo-brazowym futerkie na gorze , nawet mi do glowy nie przyszlo zeby sprobowac je polaczyc z brazowym futerkiem ktore mam (nowsze mam z cubusa -zeszly seson, z czarnym paskiem dosc eleganckie moim zdaniem). rozwazam jeszcze polaczenie z kurtka w stylu pilotki (podobny kolorek). niestety najcieplejsza z kurtek jest czerwona a mnie razi to zestawienie z zielenia. dzieki za danie do myslenia , sprobuje jutro

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-15, 07:40   #2508
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

aparat nosi豉m nieca貫 dwa lata ( g鏎a 20 m-cy, d馧 18) okropna niewyleczalna wada kostna, krzywe zeby krzywy zgryz, masakra. Pani ort nie chcia豉 leczyc a jak zdje豉 to stwierdzi豉 z dum ze pieknie wysz這 i ze jakby amerykanie to zrobiki to by p馧 swiata sie dowiedzia這 teraz z niecierpliwoscia czekam na te wk豉dane aparaty bo czuje ze to sie zaraz wszystko porozsuwa polecam wszystkim wahajacym sie bo na prawde warto, a tym co nosz zycze cierpliwosci a nosi豉m takiego najzwyklejszego druciaka!
Kathy, dziekuje za wizyte na moim w徠ku

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2010-12-15, 11:18   #2509
agusiaki
Rozeznanie

M鎩 syn nosi aparat wyjmowany od lutego. Nawet 豉dnie mu sie prostuj te krzywe z瑿iszcza, aczkolwiek nie wykluczone, 瞠 b璠zie nosi aparat sta造 jak ten nie da rady. On ma powa積 wad, bo i przesyni璚ie szcz瘯i dolnej i z瑿y dolne rosn niemal瞠 w poprzek. Za 2 mc bedzie rok i wida kolosaln zmian u niego.
Tak瞠 zdecydowanie warto, jesli trzeba

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-15, 11:55   #2510
drusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 684

Ja si ju pogubi豉m w tym wszystkim. Chc zrobi sobie w這ski farb chantal. W豉郾ie chcialam zamawia,ale nie wiem czy dobrze my郵. Odrosty i reszt w這s闚 powinno si robi farb zmieszan z dwoma rodzajami atleniacza. Ale kt鏎e farba 豉twiej chwyta? Silniejszy utleniacz na odrosty czy na reszt w這s闚?

Jestem za豉mana bo dla mnie to co Wy robicie z w這sami jest czarn magi Czytam i czytam i i tak po這wy nie rozumiem.

Nie licz dni,
Sprawiam, 瞠 to dni si licz...

Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:56
drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:15   #2511
agusiaki
Rozeznanie

drusia, spokojnie. Wszystko wyja郾imy Tez kiedy nie wiedzia造鄉y
Dwoma rodzajami utleniacza robi si tyloo wtedy kiedy masz du膨 r騜nice mi璠zy odrostem a d逝go軼i w這s闚 (wcze郾iejsza fabra). Ja np. odrosty mam ciemny blond, a d逝go軼 w這s闚 wcze郾iej dekoloryzowa豉m i z nich kolor szybko sie wyp逝kuje. Nie mog bardziej rozja郾ia ju tych w這s闚, bo czym silniejsza woda tym wi瘯sze rozja郾ienie. A czym bardziej je rozja郾ie tym szybciej farba sie wyp逝kuje z tego w這sa.
Dlatego robie tak, 瞠 na odrost k豉de farb z wod 6% (瞠by kolor dobrze chwyci), a na d逝go嗆 z 3% (瞠by nie rozja郾iac ju rozja郾ionych w這s闚. Wtedy powstaje brzydka r騜nica w odcieniu pomi璠zy kolorem odrostu a d逝go軼i. Jak to wygl康a pewnie wiesz, na ulicy pelno takich nieudanych koloryzacji...
Je郵i masz wersj odwrotn (jasny odrost a ciemniejsza d逝go軼 w這sa) to dobrze jest zrobi odwrotnie - na odrost s豉bsza wod, a na d逝go嗆 mocniejsz, 瞠by podja郾i te ciemne w這ski. Wtedy kolot powinien teoretycznie wyj軼 r闚ny.
Rozja郾i豉m te kwestie troche? Jak dalej sa w徠pliwo軼i to dopytuj, bo 豉two z niewiedzy zrobi sobie kuku na glowie a potem p豉ka.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:16
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:15   #2512
drusia
Zakorzenienie

Zrobi豉m kilka zdj耩 moich w這s闚, 瞠by 豉twiej Wam by這 mi pom鏂. B璠 bardzo wdzi璚zna.
Chcia豉m sobie zrobi tycjan. Mi璠zy farbowanymi a odrostem wielkiej r騜nicy chyba nie mam (zreszt same oce鎍ie), to mo瞠 nie warto robi tymi dwoma rodzajami utleniacza. Tak wywnioskowa豉m agusiaki z Twojej odpowiedzi. Dobrze my郵?

Ps- w這sy nadaj si ju do umycia, wiec si nimi nie wystraszcie,ale nie mog豉m si tak bardzo doczek Waszych rad, 瞠 zamiast umy i zrobi fotki, z豉pa豉m za aparat ju teraz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06680.jpg (126,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06682.jpg (150,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06683.jpg (193,8 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06681.jpg (223,1 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06679.jpg (235,2 KB, 10 za豉dowa)

Nie licz dni,

Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:19
drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:19   #2513
agusiaki
Rozeznanie

drusia - moim zdaniem nie potrzebujesz dw鏂h rodzaj闚 utleniaczy. 6% powinien chwyci bez problemu.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:21   #2514
drusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
drusia - moim zdaniem nie potrzebujesz dw鏂h rodzaj闚 utleniaczy. 6% powinien chwyci bez problemu.
dzi瘯i
A te proporcje, 1:1 ?

Nie licz dni,

drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:23   #2515
agusiaki
Rozeznanie

Kurcze, nie pami皻am jak w chantalu by這. W instrukcji b璠ziesz mia豉. Zdaje sie, 瞠 1:1 w豉郾ie.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:29   #2516
drusia
Zakorzenienie

Ok
I tak du穎 mi pomog豉, dzi瘯uj raz jeszcze.

Nie licz dni,

drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:40   #2517
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

darusia

Nie przejmuj si z utleniaczami jest nast瘼uj帷o:
9% rozja郾ia od 3 do 2 ton闚
6% 2 tony
3% ton w to
Je郵i odrost jest bardzo ciemny to silniejszy utleniacz na ciemny odrost.

Julianna

Panterki fajne, my郵a豉 瞠by sobie takie kupic ale raczej kratk w stylu Burberry.
Bardzo mam ochot na ko簑ch, taki z d逝gim futerkiem - marzy mi si kolor jasno szary taki troch srebrny.

Agusiaki

Fajne i cieplutkie, bezpieczne takie 郾iegowce, w sklepach nigdzie takich fajnych nie widzia豉m - chyba dost瘼ne jedynie w sklepach internetowych?

Ladybane

Fajne macie tam pazurki. Te raz mia豉m tipsy akrylowe - pi瘯nie to wygl康a這, nic si nie 豉ma這 - preferuj frencha, 鈔edniej d逝go軼i. Teraz mam naturalne, zapuszczam, nie maluj.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

....o to ja si sp騧ni豉m, ale te jestem tego zdania 瞠 darusi wystarczy 6% na ca這嗆.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:56   #2518
drusia
Zakorzenienie

Cytat:

....o to ja si sp騧ni豉m, ale te jestem tego zdania 瞠 darusi wystarczy 6% na ca這嗆.
I tak bardzo,ale to bardzo dzi瘯uj

Nie licz dni,

drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:57   #2519
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez drusia Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m kilka zdj耩 moich w這s闚, 瞠by 豉twiej Wam by這 mi pom鏂. B璠 bardzo wdzi璚zna.
Chcia豉m sobie zrobi tycjan. Mi璠zy farbowanymi a odrostem wielkiej r騜nicy chyba nie mam (zreszt same oce鎍ie), to mo瞠 nie warto robi tymi dwoma rodzajami utleniacza. Tak wywnioskowa豉m agusiaki z Twojej odpowiedzi. Dobrze my郵?

Ps- w這sy nadaj si ju do umycia, wiec si nimi nie wystraszcie,ale nie mog豉m si tak bardzo doczek Waszych rad, 瞠 zamiast umy i zrobi fotki, z豉pa豉m za aparat ju teraz
Dorzuc swoje trzy grosze, bo mia豉m bardzo podobny kolor w這s闚 do Ciebie - zar闚no farbowanych, jak i odrost闚 i robi豉m na jednym utleniaczu, 6% przy zalecanym r騜nicowaniu czasu trzymania na odrostach i d逝go軼i chwyta這 豉dnie i r闚no

A w og鏊e witam Wszystkie Rudow這se, bo cho si nie udzielam to podczytuj Was od bardzo dawna i to dzi瘯i temu w徠kowi z ciemnego br您u przesz豉m na rudo軼i Pozdrawiam ciep這
201709121022 jest offline  
Stary 2010-12-15, 13:07   #2520
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

melina witamy u篡wasz chantala?ciemny czy jasny rudy?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.