Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-15, 13:23   #2521
drusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 684
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dorzuc swoje trzy grosze, bo mia豉m bardzo podobny kolor w這s闚 do Ciebie - zar闚no farbowanych, jak i odrost闚 i robi豉m na jednym utleniaczu, 6% przy zalecanym r騜nicowaniu czasu trzymania na odrostach i d逝go軼i chwyta這 豉dnie i r闚no
Je郵i mog豉by to napisz ile czasu trzyma豉 farb na odrostach, zanim po這篡豉 j na reszt w這s闚.

Nie licz dni,
Sprawiam, 瞠 to dni si licz...

drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 13:50   #2522
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

LadyBane oj o ta cierpliwosc to ja sie wrecz modle bo dopiero jutro zakladam druga czesc, ja mam wredna wade nie byla az tak jakos widoczna ( najwiekszy bol to scieranie zebow + mala widocznosc tylnych), ale mialam tez uraz w dziecinstwie i troche to przerobilo mi zgryz. dlatego mimo, ze sie zarzekalam ostatecznie zalozylam. korygowalas cos moze operacyjnie?? bo wady kostne z reguly sie operuje

kathy ja mam podobne do butow agusiaki i kupowalam rok(albo dwa lata temu) w humanicu, kosztowal wtedy cos kolo 400, natomiast nigdy mi nie przeciekly, nigdy nie byly u szewca nawet sznurowek nie zmienilam jeszcze( podobno to byla jakas firma typowo na wycieczki gorskie, ale mi sie spodobaly wiec kupilam)
mam wlasnie takie futerko jak opisujesz z czarnym , skorzanym paskiem- bylo w zeszlym sezonie w cubusie i usze przyznac,ze wzyscy sadzili, ze kupilam w jakims "lepszym " sklepie

drusia wszystkie zaczynalysm kiedys, ale ja np z braku wiary w forum uczylam sie na bledach (a raczej na ilosci spalonch wlosow)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-15, 13:51   #2523
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

darusiu, k豉dziesz farb na odrost (w miar szybko i dok豉dnie) nast瘼nie od razu zaczynasz k豉嗆 po d逝go軼i w這s闚 i trzymasz tak jak zaleca producent przewa積ie od 30 min- do 50 min - ja trzymam farb 40 minut, zerknij na posty tydzie wstecz, agusiaki tam opisywa豉 w豉郾ie chantala

p.s w rossmannie delia na promocji

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 14:04   #2524
drusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 684

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
darusiu, k豉dziesz farb na odrost (w miar szybko i dok豉dnie) nast瘼nie od razu zaczynasz k豉嗆 po d逝go軼i w這s闚 i trzymasz tak jak zaleca producent przewa積ie od 30 min- do 50 min - ja trzymam farb 40 minut, zerknij na posty tydzie wstecz, agusiaki tam opisywa豉 w豉郾ie chantala
AAA, czyli r霩nica w czasie trzymania farby na odrostach i reszcie wcale d逝ga nie jest. Ok, teraz to ju chyba wszystko wiem. Popo逝dniu zam闚i farb i w przysz造m tygodniu wezm si za w這sy.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

drusia wszystkie zaczynalysm kiedys, ale ja np z braku wiary w forum uczylam sie na bledach (a raczej na ilosci spalonch wlosow)
Bidulka.
Mam nadziej, ze u mnie nie b璠zie tak 幢e i 瞠 dzi瘯i forum dam rad dobrze wygl康a nie pal帷 w這s闚

Nie licz dni,
Sprawiam, 瞠 to dni si licz...

Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 14:05
drusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 14:05   #2525
julianna-p
Wtajemniczenie

to dzisiaj smigam po zapas delii

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-15, 15:21   #2526
LadyBane
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Julianna kwalifikowa豉m sie do operacji ale za nic w swiecie bym sie nie da豉 ort powiedzia豉 ze nawet po operacji nie osi庵nelibysmy wiekszego efektu niz normalnie, wiec tym bardziej jestem zadowolona. no i jak ja sie teraz szerooooko do wszystkich usmiecham

tez mam zapas delii, ostatnie 3 sztuki z rosmana zabra豉m

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline  
Stary 2010-12-15, 17:39   #2527
julianna-p
Wtajemniczenie

LadyBane kwalifikowalas i sie nie dalas , ja dalabym wszytsko zeby za darmo mnie ktos zoperowal ( a z racji wypadku moga mi zrobi tylko brode). zatem stawiam, ze mialas progenie?? nie boisz sie nawrotu wady??

ech wrocilam z miasta z mega dolem , poprzmierzalam czapki i doszlam do wniosku ze sie dam zoperowac bez znieczulenia, jeszcze ten durny aparat; wygladam jak jakis debil normalnie
agusiaki jakie czapki nosisz do sniegowcow?? bo ja mam tylko czapke z jesieni, ale w zasadzie nic nie grzeje

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-15, 17:44   #2528
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Kupi豉m dzisiaj Lovely Wibo do paznokci tak jak zaleca造軼ie - r騜owe wi郾iowe (dzi瘯uj za rad) b璠 u篡wa豉 na zmian z moim olejkiem do paznokci cuccio papaya green tea + oliwka podgrzewana. Jedno pytanie dotycz帷e Lovely Wibo, czy u篡wacie tylko na paznokie czy te pod paznokie. Fajna od篡wka, bardzo szybko si wch豉nia i nie daje t逝stego efektu.

M鎩 odrost te jest zab鎩czy i ju zaczynam si w nim 幢e czuc, no ale jeszcze troch wytrzymam.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 21:23   #2529
julianna-p
Wtajemniczenie

uzwalam zarowno na jak i pod. ja dzisiaj kupilam wreszcie szklany pilniczek bo trudno o zdrowe paznokcie bez niego (poprzedni przpomina ostatnio puzzle)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-16, 09:46   #2530
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

wcze郾iej pisa造軼ie o szamponie i masce STAPIZ, wczoraj go kupi豉m i jestem ciekawa efekt闚 ? Zamierzam zacz望 dba o w這sy w sensie, 瞠 nie b璠 u篡wa suszarki i prostownicy Czyta豉m opinie na jego temat i jestem ciekawa czy naprawd jest taki 鈍ietny. U篡wa豉 kt鏎a? Kupi豉m do w這s闚 zniszczonych, suchych i farbowanych z jedwabiem. U篡wa豉m te maski do w這s闚 PLACENTA ale jak dla mnie 瘸dna rewelacja.
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-16, 10:28   #2531
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
wcze郾iej pisa造軼ie o szamponie i masce STAPIZ, wczoraj go kupi豉m i jestem ciekawa efekt闚 ? Zamierzam zacz望 dba o w這sy w sensie, 瞠 nie b璠 u篡wa suszarki i prostownicy Czyta豉m opinie na jego temat i jestem ciekawa czy naprawd jest taki 鈍ietny. U篡wa豉 kt鏎a? Kupi豉m do w這s闚 zniszczonych, suchych i farbowanych z jedwabiem. U篡wa豉m te maski do w這s闚 PLACENTA ale jak dla mnie 瘸dna rewelacja.
Chodzi Ci o ten? Pachnie cudnie, jest wydajny, przed逝瘸 trwa這嗆 koloru, w這sy s super nawet bez od篡wki. Maski jeszcze nie mam, ale kupi, gdy sko鎍z zapasy
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-16, 11:19   #2532
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
agusiaki jakie czapki nosisz do sniegowcow?? bo ja mam tylko czapke z jesieni, ale w zasadzie nic nie grzeje
a to r騜nie. Czasem nosz futrzane, czasem g豉dkie. Mam te jedn szydelkow i bardzo ja lubi, wi璚 te zak豉dam.
Szczerze m闚i帷 zim nie przejmuj si czy pasuje, tylko tym czy mi ciep這.
I niezmiennie jestem zadziwiona, jak ja mog豉m kiedy chodzi BEZ czapki Patrz na mojego syna, kt鏎y ochoczo "zapomina" czapki, szalika, r瘯awiczek. Mi zimno na sama my郵. A jeszcze pami皻am czasy, kiedy sama za rogiem zdejmowa豉m czapk, bo to by obciach

meeedzik
- ja u篡wam tego stapiza, szmpon + maska i jestem zadowolona.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-16, 12:42   #2533
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki

ja te tak robi豉m z czapkchyba ka盥y musi si uczyc na swoich b喚dach. Teraz pr璠zej na spotkanie bym nie posz豉 gdybym musia豉 zrezygnowa z czapki.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-16, 12:58   #2534
meeedzik
Zakorzenienie

magrat tak w豉郾ie o ten mi chodzi to, 瞠 zapach cudny to wiem bo sprawdza豉m, jutro go u篡je razem z mask

agusiaki o to fajnie skoro Ty polecasz to musi fajny mam nadziej, 瞠 te b璠 z niego zadowolona, ju nie mog si doczeka, 瞠by go u篡
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-16, 13:13   #2535
agusiaki
Rozeznanie

meeedzik - ja tu nie jestem wyroczni To wszystko zale篡 od indywidualnych predyzpozycji i rodzaju w這s闚. Kilka stron temu by豉 dyskusja o cemencie termicznym kerastase. Ja poleca豉m, bo to moje odkrycie roku, a dziewczyny wr璚z przeciwnie - odradza造, bo nie mia造 瘸dnych efekt闚 po tym. Tak瞠 to wszystko indywidualna sprawa.
A i jeszcze pami皻aj, 瞠 ten szampon ma silikony w sk豉dzie i jak poczujesz, 瞠 obci捫a w這sy to trzeba wymy w這sy szamponem oczyszczaj帷ym, 瞠by zmy te silikony.

kathy - ja wiem, ka盥y tak robi z czapk. Ja by豉m w tym bardzo radykalna i nigdy nie by這 mi zimno w g這w (mam g瘰te w這sy ). Jeszcze kilka lat temu stroni豉m od czapek, szalik闚 i d逝gich kurtek. Nie mam poj璚ia kiedy mi si to tak zmieni這 o 180 stopni i dlaczego. Ci庵le uczymy si czego o sobie samych

Umy豉m dzisiaj w這sy pierwszy raz po espresso i znowu mam 瘸rowiasty pomara鎍z, jak na poprzednim zdj璚iu, kt鏎e wkleja豉m. Dzi na si販e dwie dziewczyny mnie zaczepi造 i pyta造 jaka to farba Obydwie naruralnie rude. Ciekawe czy im espresso chwyci nam niefarbowanych w這sach?

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:15
agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-16, 13:33   #2536
meeedzik
Zakorzenienie

agusiaki wiem wiem czyta豉m par stron wcze郾iej i ju s造sza豉m od kilku os鏏, ze jest fajny ten szampon, zobaczymy jak si sprawdzi na moich w這sach. A co do tych silikon闚, to w豉snie widz, 瞠 du穎 tu pisali軼ie na ten temat, a ja jestem kompletnie zielona, nie wiem o co chodzi czytam, 瞠 obci捫a w這sy, 瞠 przed farbowaniem trzeba dobrze zmy te silikony itp mo瞠sz mnie oswieci co i jak
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-16, 13:54   #2537
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka wiadomo嗆
agusiaki wiem wiem czyta豉m par stron wcze郾iej i ju s造sza豉m od kilku os鏏, ze jest fajny ten szampon, zobaczymy jak si sprawdzi na moich w這sach. A co do tych silikon闚, to w豉snie widz, 瞠 du穎 tu pisali軼ie na ten temat, a ja jestem kompletnie zielona, nie wiem o co chodzi czytam, 瞠 obci捫a w這sy, 瞠 przed farbowaniem trzeba dobrze zmy te silikony itp mo瞠sz mnie oswieci co i jak
Chodzi o to, 瞠 silikony oblepiaj w這sy dooko豉, tworz帷 kilka warstw wok馧 w這sa i nie dopuszczaj帷 innych substancji (od篡wek, farby) do samego w這sa. Farba oczywi軼ie si prze穋e przez to, ale tam gdzie silikon oblepi grubiej w這s wejdzie s豉biej w g陰b w這sa i spowoduje, 瞠 farba chwyta nier闚no.
Zmy silikony mo積a (w wi瘯szo軼i) szamponem oczyszczaj帷ym, lub takim kt鏎y ma du穎 sls闚 w sk豉dzie. S te takie, kt鏎e trudno zmy. Na wiza簑 sporo jest w徠k闚 dot. silikon闚 i sls. Poszukaj czego, bo nie potrafie poda konkretnego linka.

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:43   #2538
meeedzik
Zakorzenienie

agusiaki dzi瘯i za info
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:57   #2539
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

meeedzik

proponuj zakup prostego szamponu z SLES - kt鏎y nie ma w sk豉dzie silikon闚 np. szampony Barwa, Eva Rzepa.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-16, 15:48   #2540
meeedzik
Zakorzenienie

chyba b璠 musia豉 si w taki szampon zaopatrzy, do tej pory u篡wa豉m Pantene ale przed chwil wyczyta豉m, 瞠 w od篡wce te s silikony, nie wiem. Dzi瘯i za rady
meeedzik jest offline  
Stary 2010-12-16, 16:06   #2541
YaggaYo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298

Hej To m鎩 pierwszy post w tym temacie
Mam pro軸. Czy mog豉by kt鏎a z was wrzuci zdj璚ie w這s闚 (najlepiej swoich :P) po farbowaniu rud szamponetk delii ?
Z g鏎y dzi瘯uj
YaggaYo jest offline  
Stary 2010-12-16, 23:43   #2542
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki ja sciagalam czapke do 11 r.z. i potem mialam przerwe az do lo, w lo znowu znienawidzilam czapki. dlaczego przestalam pozbywac sie czapek w wieku 11 lat?? bo okdrylam mozliwosc przekluwania uszu samej
naturalnym rudym expresso pozluzy, na moich naturalkach wszystko pieknie chwyta, jedyny minus to fakt, ze tez szybko schodzi
cwiczysz moze pilates?? bo mnie kusi juz ktorys sezon zeby sie zapisac (dotad cwiczenia z plyty tylko sama albo z kims)

meedzik moim wlosom silikony nie sluza, jedynie bardzo krotko sa ok, ale stapiza lubie czasem

teraz pytanie kto wiec czym ratowac odmarznieta skore twarzy?? nad warga, na policzkach popekala mi skora i porbily sie strupy mimo, ze uzylam jak zawsze flitra, kremu, lekkego podkladu

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-17, 09:11   #2543
morbidaniolek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:

teraz pytanie kto wiec czym ratowac odmarznieta skore twarzy?? nad warga, na policzkach popekala mi skora i porbily sie strupy mimo, ze uzylam jak zawsze flitra, kremu, lekkego podkladu
Spr鏏uj ma嗆 z witamin A, ona pomaga na wszystkie zmiany sk鏎ne wymagaj帷e silnej regeneracji

A co do tego szamponu i maski Stapiz, to ja wlasnie u篡wa豉m tego ok rok. By to szampon regeneruj帷y z jedwabiem. Ale odstawi豉m, bo myslalam, 瞠 wyp逝kuje kolor. A tak nie jest? (ja tego sama nie zauwa篡豉m, tylko tak stwierdzi豉m, ze skoro nie jest do koloru to go wyp逝kuje). Myjecie normalnie nim w這sy? A mo瞠 kt鏎a z Was ma do por闚nania z wersja tego szamponu i maski do w這s闚 farbowanych?
morbidaniolek jest offline  
Stary 2010-12-17, 11:55   #2544
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Julianna,

Ja sobie chwal na zim Iwostin Lipidia, odbudowuje i wzmacnia i fajnie si rozsmarowuje (nie tak jak ci篹ki krem nivea). S造sza豉m te 瞠 krem na zim dla dzieci z serii Folslek sopelek te jest fajny, zobacz te floslek winetr care.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 14:09   #2545
julianna-p
Wtajemniczenie

dzieki Dziewczyny

morbidaniolek wlasnie wczoraj wieczorem znalazlam masc z witamina a i dalam na skore, jest troche lepiej, ale dalam tez rybke dermogalu z kwasem hialuronowym i dermoprtektor, a idelanie nie jest

kathy nie orientujesz sie moze czy te zimowe kremy nie zapchaja mi skory ?? poszukam recenzji na wizazu bo kiedys mialam z tym problem wiec sie obawiam

a ja wczoraj dostalam druga czesc kaganca, ledwo mowie i mam usta jak angelina:m ur: rewelacja normalnie przy tym peirzchnieciu; dzisiaj ide po carmex nowy a po swietach sie zapisuje na makijaz permanetny bo teraz to mam dopiero rozmyty kontor
za to na plus uslyszalam wczoraj, ze mam najbielsze zeby w skali

aaa wczoraj tez mialam okazje obejrzec swoj kolor w galerii troche dluzej i z racji jasnosci blsnal dwa razy blondem, ale wyglada jak plomienny feniks lub saszetka delii wiec mu wybaczam.

dziewczyny naprawde warto pomyslec o nowym vitapilu -po tygodniu stosowania prawie w ogole nie wypadaja mi wlosy ( co prawda nigdy nie wypadaly ponad norme, ale teraz to jeden, dwa wlosy na dzien), niestety nie wiem co moge polecic w zamian kathy.
moze sprobujesz tych nowych wit z waxa?? nie znam jeszcze nikogo kto by stosowal, ale skald obiecujacy z tego co widzialam ( i na ile sie znam)

julianna-p jest offline  
Stary 2010-12-17, 16:23   #2546
agusiaki
Rozeznanie

Ja stosuj VitaMAX Skrzyp i jestem mega zadowolona. W這sy nie wypadaj, sa b造szczace i mocne. Wybra豉m je na pr鏏, bo by造 najta雟ze w SF Miesi璚zna kuracja 6.99z. Polecam

julianka - carmex uleczy Twoje wargi. Ja tylko to stosuj. Cho innych ochronnych mam pe軟o, ale carmex daje najlepsze rezultaty w najkr鏒szym czasie. Polecam jeszcze Oeparolu pomadke ochronn. Te jest fajna, ale po carmexie.
A ten makija permamentny to r鏏 w sprawdzonym miejscu, 瞠by Ci nie zrobili krzywdy ;/ Mia豉 kiedy opryszczk?

agusiaki jest offline  
Stary 2010-12-17, 16:39   #2547
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
dzieki Dziewczyny

morbidaniolek wlasnie wczoraj wieczorem znalazlam masc z witamina a i dalam na skore, jest troche lepiej, ale dalam tez rybke dermogalu z kwasem hialuronowym i dermoprtektor, a idelanie nie jest

kathy nie orientujesz sie moze czy te zimowe kremy nie zapchaja mi skory ?? poszukam recenzji na wizazu bo kiedys mialam z tym problem wiec sie obawiam

a ja wczoraj dostalam druga czesc kaganca, ledwo mowie i mam usta jak angelina:m ur: rewelacja normalnie przy tym peirzchnieciu; dzisiaj ide po carmex nowy a po swietach sie zapisuje na makijaz permanetny bo teraz to mam dopiero rozmyty kontor
za to na plus uslyszalam wczoraj, ze mam najbielsze zeby w skali

aaa wczoraj tez mialam okazje obejrzec swoj kolor w galerii troche dluzej i z racji jasnosci blsnal dwa razy blondem, ale wyglada jak plomienny feniks lub saszetka delii wiec mu wybaczam.

dziewczyny naprawde warto pomyslec o nowym vitapilu -po tygodniu stosowania prawie w ogole nie wypadaja mi wlosy ( co prawda nigdy nie wypadaly ponad norme, ale teraz to jeden, dwa wlosy na dzien), niestety nie wiem co moge polecic w zamian kathy.
moze sprobujesz tych nowych wit z waxa?? nie znam jeszcze nikogo kto by stosowal, ale skald obiecujacy z tego co widzialam ( i na ile sie znam)
...no to ju powiem na wst瘼ie 瞠 niestety ale troch zapychaj, te mam ten problem, ale z tymi kremami na zim to tak jest 瞠 przewa積ie maj gdzie w sk豉dzie zapychacz ,,paraffin liquid,,
Dlatego ja stosuje przewa積ie lekkie kremy - na pocz徠ku roku mia豉m nieco przesuszon sk鏎 wi璚 zafundowa豉m sobie ,,lipidie,, w rezultacie boryka豉m si z dwoma bol帷ymi pulsuj帷ymi krostkami na twarzy, teraz ju si tak nie boje bo mam 鈍ietn ma軼.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-17 o 16:43
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 17:26   #2548
magrat16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 743

ja dzi si przesz豉m na zakupy i przy okazji wst徙i豉m do drogerii osiedlowej. Dopad豉m P這mienn Iskr- Joanny wzi窸am od razu 2 opakowania Skoro m闚icie, 瞠 podobny efekt do Mango, to nie b璠e p豉ci豉 5 razy wi璚ej
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-17, 17:47   #2549
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Joanna - w豉郾ie najcz窷ciej jest dost瘼na w ma造ch drogeriach.

Kupi豉m dzisiaj farb - zaskocz was7.4 tak pi瘯nie wygl康a na palecie, du穎 lepiej ni 7.44 kt鏎y odrobin wpada w czerwie.
Niestety nie dotrwam do nast瘼nego tygodnia i b璠 farbowa dzisiaj

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 18:32   #2550
meeedzik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrat16 Poka wiadomo嗆
ja dzi si przesz豉m na zakupy i przy okazji wst徙i豉m do drogerii osiedlowej. Dopad豉m P這mienn Iskr- Joanny wzi窸am od razu 2 opakowania Skoro m闚icie, 瞠 podobny efekt do Mango, to nie b璠e p豉ci豉 5 razy wi璚ej
Ja te kupi豉m od razu dwa opakowania i jestem zadowolona z P這miennej Iskry
meeedzik jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.