Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-03, 19:48   #2821
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Julianna, oczywi軼ie - zaraz b璠 suszyc, na razie od篡weczka - ale ju widz 瞠 kolor jest rudy a nie br您owy....ufff

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 20:08   #2822
justnikri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

M鎩 naturalny kolor okre郵i豉bym na ciemny blond cho nie pami皻am ju go zbytnio bo od bardzo dawno farbuj w這sy. Te z za陰cznika wydaja mi si podobne. A co do obecnych akurat nie mam jak wrzuci fotki a w necie nic podobnego nie znalaz豉m ale postaram si jak najszybciej co wrzuci. Jednak jest to co w stylu jak pisa豉 julianna-p, rudy 豉dny u g鏎y a reszta jaki braz z rudym czy co i to rzuca si w oczy. Czytam wasze wypowiedzi na tyle cz瘰to jak mam czas jednak nie na trafi豉m na sytuacje pasuj帷a do mnie dlatego te zwracam si o pomoc do profesjonalistek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg willa_holland_photoshoot-6367.jpg (98,4 KB, 45 za豉dowa)
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:03   #2823
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Dziewczyny a jakich kosmetyk闚 u篡wacie do piel璕nacji swoich rudych w這s闚?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:27   #2824
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ju wysuszone, kolorek wyszed ,,pi瘯ny,, bardzo jestem zadowolona - o to mi chodzi這!! Dobrze 瞠 si zdecydowa豉m na farbowanie, w這sy w dobrym stanie i ju si nie m璚z w kolorze kt鏎ego nie lubi豉m, Vitality's 7.44 +8.44 zago軼i u mnie na bardzo d逝go

http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:33   #2825
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

NIE WYTRZYMAxM w豉郾ie siedz z farb (7.44+8.44)
wiedzia豉m GOOD LUCK!
Przepiekny kolorek Chyba si te pokusz! Dorzuci豉 mixa?

Cytat:
Napisane przez justnikri Poka wiadomo嗆
.... Czytam wasze wypowiedzi na tyle cz瘰to jak mam czas jednak nie na trafi豉m na sytuacje pasuj帷a do mnie dlatego te zwracam si o pomoc do profesjonalistek
Ojjj, to 瞠 kiepsko czyta豉, kiepsko julianka wcze郾iej napisa豉 Ci dok豉dnie co robi w takim przypadku,.

qeres - farb na zmian z szamponetkami A tak serio to maski, od篡wki, bez olejowania bo zmywa kolor, kt鏎y jest bezcenny

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:43   #2826
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki,
bez mixa ale i tak jest mega intensywny - na razie nic nie kombinuje (chocia mix pomara鎍zowy kusi) bo jest idealnie ani za jasno ani za ciemno.
T nie by這 w domu farbowa豉m sama no i nie mniej wa積e 瞠 nie ma te czerwieni Idealne rozwi您anie poniewa 7.44 jest za ciemne a 8.44 odrobin za 鄴速e, ale po陰czenie naprawd super, w ka盥ym razie na moich w這sach kt鏎e by造 br您owo miedziane.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:47   #2827
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy PRZEPIEKNIEkla ski:
grunt to lubic wlasny kolor ( a ten mozna bedzie latwo pokochac)

justnikri , ale agusiaki ma racje pisalam co mozesz wykombinowac. jesli wlosy sa jednak ciemne znaczaco to ja pewnie bym je rozjasnila wstepnie; wybierz opcje i marke farby profeski to damy dalsze instrukcje

qeres ja lubie szampon z ce-ce miedziany i czasem odzywke z tej samej serii (efekt raczej iluzoryczny, ale jednak lubie bo wlosy sie po nich swieca), podobno dobry szampon jest z selecty miedz; poza tym kiedys stosowalam maseczke z revlona 7.34; i niestety nieustajaco tesknie za ruda seria sunsilka ktora jakis ***wycofal ze sprzedazy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:51   #2828
justnikri
Przyczajenie

No wybacz 瞠 kiepsko czytam. Ale przynajmniej nie jestem nie mi豉. Jako nie widzia豉m, 瞠by gdzie by這 do MNIE typowo napisane krok po kroku co z tym zrobi. A je瞠li ty lepiej czytasz to mog豉 mnie u鈍iadomi a nie od razu z obelgami wyje盥瘸sz. Ale no to ko鎍u to ja si 幢e przygotowa豉m, bo nie powinnam pisa zapytania skoro nie przeczyta豉m wszystkich 93 stron kt鏎e ju, s 瞠by co znale潭 na temat jaki potrzebowa豉m info. Wiec wybacz.
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-03, 21:53   #2829
agusiaki
Rozeznanie

Sunsilk nie brzmi dla mnie dobrze
Ce-ce mam lakier suchy i jest BOSKI i tani jak barszczycho. Wielka butla 750ml kosztowa豉 mnie 13,99. do ko鎍a 篡cia b璠 go zu篡wa豉
Teraz rozpracowuj Stapiza sleek line colour non stop szampon i mask. Zadowolona.
Do tego mam latte kallosa i Scandic line z miodem i mlekiem - obie litrowe butle, tak jak stapiz wi璚 s康z, 瞠 do ko鎍a br. mam pozamiatane z nowymi zakupami od篡wek i masek

Cytat:
No wybacz 瞠 kiepsko czytam. Ale przynajmniej nie jestem nie mi豉. Jako nie widzia豉m, 瞠by gdzie by這 do MNIE typowo napisane krok po kroku co z tym zrobi. A je瞠li ty lepiej czytasz to mog豉 mnie u鈍iadomi a nie od razu z obelgami wyje盥瘸sz. Ale no to ko鎍u to ja si 幢e przygotowa豉m, bo nie powinnam pisa zapytania skoro nie przeczyta豉m wszystkich 93 stron kt鏎e ju, s 瞠by co znale潭 na temat jaki potrzebowa豉m info. Wiec wybacz.
Wybaczam Mam s豉bo嗆 do ludzi, kt鏎zy nie posiadaj umiej皻no軼i czytania ze zrozumieniem Powiem wi璚ej - nawet wysili豉m sie na tyle, 瞠by specjalnie dla Ciebie wklei znaczenie s這wa OBELGA - obraza, zniewaga, potwarz, 廝鏚這: http://www.bryk.pl/s%C5%82owniki/s%C...01-obelga.html
Dalej widzisz w moim poprzednim po軼ie jak捷 obraz Twojej osoby?

A tu masz pe軟 odpowied julianki, kt鏎 tak ci篹ko by這 znale潭 caaaa貫 dwie strony wcze郾iej
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
justnikri z opisu wnioskuje, ze eksperymentowalas z roznymi odcieniami rudosci co pewnie skonczylo sie wielowarstwowym brazowo-rudym kolorem, ewentualnie zoltawym czyms. no i masz naturalnie stosunkowo jasne wlosy. odrosty sa inne bo farby nieprofesjonalne raczej nie wyrownaja koloru. masz dwa wyjscia albo manipulowac z woda przy tej farbie (cZego nie polecam, to glupota manipulowac nieprofeska)
albo ruszyc sie i poczytac nasze wypowiedzi a potem wybrac profeske i farbowac wlosy na dwa oksydanty. poczytaj , ewentualnie wstaw fotke i zobaczymy co dalej
Nie ma za co, na serio

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-03 o 22:04
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-03, 22:08   #2830
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=julianna-p;24146170]kathy PRZEPIEKNIEkla ski:
grunt to lubic wlasny kolor ( a ten mozna bedzie latwo pokochac)

Julianna, Agusiakidzi瘯uj!!
szkoda tylko 瞠 w 安i皻a mia豉m inny kolorek - bo si w nim bardzo m璚zy豉m i czu豉m ma這 atrakcyjnie...ale za to teraz ju wiem 瞠 nie mam co kombinowa z br您ami bo mi po prostu nie pasuje, ani do urody ani do ubra.

qeres
Je郵i chodzi o od篡wk, niestety Waxy przesta造 na mnie dzia豉c szkoda na nie czasu - wcale nie regeneruj moich kr璚io趾闚.
Bardzo dobrze wspominam jedn kwa郾 od篡wk do w這s闚 z Artego kt鏎a idealnie domyka豉 逝sk w這sa co powodowa這 瞠 by造 jedwabiste i b造szcza造 odzywka do wos闚 farbowanych EXTRACTO CARE artègo, zastanawiam si nad powrotem do niej

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

agusiaki
kallos te teraz dobrze dzia豉 na moje w這sy - czy kt鏎a z was u篡wa豉 Ce-Ce mask w niebieskim opakowaniu i jedwab..?jak dzia豉, par razy zastanawia豉m si nad t mask z ce ce, kurcze nawet by豉 w dobrej cenie, a ja wybra豉m Waxa mlecznego - kt鏎y nie jest dostatecznie dobry;(....agusiaki je郵i chodzi o od篡wki to te mam sporo...

qeres
zapomnia豉m wspomnie o wa積iej od篡wce z pigmentem ,,espresso,, vitalitys

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-03 o 22:11
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 22:11   #2831
justnikri
Przyczajenie

Jak to jest odpowied kt鏎 uwa瘸sz za odp na moje pytania to nie wiem kto mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Bo pyta豉m si o przyk豉d jaki konkretny co do pomieszania farb... ale 瞠 nie jestem zbytnio w temacie to niestety nie wiem co oznacza np. "na dwa oksydanty" lub "wybrac profeske" wiec ju was nie m璚z.
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-03, 22:16   #2832
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki a ten suchy lakier naprawde dziala tak, ze wlosy sie wolniej przetluszczaja , czy jak bo nigdy nie mialam??

justnikri wybrac profeske-> poczyatc o tym jakie kolor uzyskujemy farbami profesjonalnymi a potem ze zdjec (zamieszczanych na watku) wybrac kolor, ktory Ci sie podoba ( przy zjdeciach Dziewczyny umieszczaja nazwy farb dzieki, ktorym uzyskaly dany kolor).
oksydanty-. wody, z ktorymi mieszasz farbe (sama chcialas kombinowac zeby wyrownac kolor z jakimis kolorami, my robimy jednym kolorem a z dwoma wodami)
co do obelg,agusiaki wcale Cie nie obrazila wiec spokojnie , po prostu moj post byl kierowany do Ciebie, a reszte musisz sama wyczytac i wybrac chocby marke produktow bo Ci po instrukcji do lechera jesliw waiwe go nie kupisz???

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-01-03 o 22:25
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-03, 22:21   #2833
agusiaki
Rozeznanie

kathy - mi teraz zosta豉 1/2 tubki 8.44, wi璚 zamierzam dorzuci sporo mixa a nast瘼nym razem jak b璠 kupowa豉 now tubk 8.44 to dokupi 7.44 i zrobi tak jak Ty i jeszcze pozosta貫go mixa dokoptuj To troch tak, jakbym gotowa豉 i sama wymy郵am now potraw a sk豉dniki ustalam na bie膨co Fajna zabawa.

justnikri - masz wyj徠kowy talent zjednywania sobie ludzi od pierwszego klikni璚ia, zaiste

julianka
- hmm..... bo ja wiem czy on wolniej przet逝szcza?? Ja mam i tak suche wlosy i sk鏎 te, wi璚 mi sie w這sy nie przet逝szczaj wcale. Ci瞛ko mi zatem oceni pod tym kontem lakier.
Z ca陰 pewno軼i wspaniale utrwala w這sy nie powoduj帷 sklejania. Fryzura jest utrwalona, ale niewidocznie i niewyczuwalnie. W這sy pozostaj sypkie i b造szcz帷e jakby nic na nich nie by這. Przy tym 豉dnie pachnie.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-03, 23:20   #2834
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki,
to ju jestem ciekawa jak wyjdzie gotowanie z mixem.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
M鎩 naturalny kolor okre郵i豉bym na ciemny blond cho nie pami皻am ju go zbytnio bo od bardzo dawno farbuj w這sy. Te z za陰cznika wydaja mi si podobne. A co do obecnych akurat nie mam jak wrzuci fotki a w necie nic podobnego nie znalaz豉m ale postaram si jak najszybciej co wrzuci. Jednak jest to co w stylu jak pisa豉 julianna-p, rudy 豉dny u g鏎y a reszta jaki braz z rudym czy co i to rzuca si w oczy. Czytam wasze wypowiedzi na tyle cz瘰to jak mam czas jednak nie na trafi豉m na sytuacje pasuj帷a do mnie dlatego te zwracam si o pomoc do profesjonalistek
Do wyr闚nania koloru potrzebna b璠zie farba profesjonalna, zerknij na m鎩 blog pisz tam sporo o tych farbach.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 23:37   #2835
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy mialam ostatnio dopisac jeszcze, ze moim zdaniem slusznie zrobilas zmeniajac kolor, najwazniejsze to czuc sie dobrze ze soba, w swoim kolorze a skoro w swieta sie meczylas to nie warto tego ciagnac. druga rzecz przynajmniej masz pewnosc, ze pomimo znikania rudosci warto sie jej trzymac; tez tak mam, ze braz mnie gasi i to wewnetrznie i zewnetrznie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-03, 23:45   #2836
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

A teraz co 鄉iesznego rudego, T wr鏂i z pracy, jak zobaczy 瞠 w這sy mam ufarbowane bez jego pomocy postanowi sprawdza czy aby r闚nomiernie) no i znalaz ma陰 1 cm plamk z ty逝 g這wy...daj帷 mi do zrozumienia ...瞠 nie ma to jak z pomoc T-eta....

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Julianna
dok豉dnie masz racj, cieszmy si z tego co mamy teraz - jak by co to zawsze mo積a kolor podreperowac mask lub szamponem z pigmentem...tylko widzisz u mnie jako tak ostatnio ,,wpadki koloru,, by造 akurat w jak najmniej adekwatnym momentach. Z drugiej strony to troch dziwne 瞠 7.4 wychodzi tak strasznie ciemno w por闚naniu do 7.44.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-03, 23:46   #2837
justnikri
Przyczajenie

Podoba mi si ten kolor kole瘸nki, jednak informuje w swoim wpisie tylko 瞠 jest to mariel. Odrosty obecnie mam podobnego koloru po lorealu intensywna miedz. W takim razie 瞠by zniwelowa ten br您 na reszcie w這s闚 powinnam zmiesza cze嗆 farby z jakim oksydantem na odrosty a drug cze嗆 z innym oksydanetem na reszt w這s闚? Da這 by tak jako rade??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rudy angniuszka 87.jpg (136,5 KB, 148 za豉dowa)
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-04, 00:05   #2838
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Podoba mi si ten kolor kole瘸nki, jednak informuje w swoim wpisie tylko 瞠 jest to mariel. Odrosty obecnie mam podobnego koloru po lorealu intensywna miedz. W takim razie 瞠by zniwelowa ten br您 na reszcie w這s闚 powinnam zmiesza cze嗆 farby z jakim oksydantem na odrosty a drug cze嗆 z innym oksydanetem na reszt w這s闚? Da這 by tak jako rade??
Farba drogeryjna Marion, ale do ko鎍a nie jestem pewna czy to by豉 farba 675 ,,Mied,, czy szamponetka,,Mied,,.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-04 o 00:06
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-04, 00:26   #2839
julianna-p
Wtajemniczenie

justnikri chyba chodzi o majirel to farba profesjonalna. sprawdz numer i teraz tak jak kupisz ta farbe to w hurtowni fryzjerskiej do farby bierzesz oksydant 3 i 6 (albo 6 i 9 jesli kolor na reszcie wlosow jest naprawde ciemny, wielowarstwowy warto sie poradzic ekspedientki). farbujac wlosy nakaladasz 1/3 farby wymieszanej ze slabszym oksydantem na jasniejsze odrosty, a pozostale 2/3 farby wymieszanej z mocniejsza woda nakladasz na reszte wlosow. zwykle farbe trzymamy 30-40 minut, jesli pierwsze nalozenie farby w ten sposob nie zalatwi sprawy do konca na pewno uda sie za drugim razem. potem mozesz juz farbowac cale wlosy farba z woda 6
rada- do takiego zabiegu przydalby sie ktos do pomocy.
rada 2 - ekspertkami od takiego farbowania sa tu kathy i agusiaki

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-04, 10:27   #2840
qeres
Zadomowienie

A wiecie mo瞠 jak farb uzyskam taki odcie albo chocia zbli穎ny? zdj璚ie robi豉m na drugi dzie po nak豉daniu w 鈍ietle dzinnym i si w nim zakocha豉m
patrzy豉m na farby deli ale nie ma tam rudego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,6 KB, 60 za豉dowa)

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-04, 12:30   #2841
agusiaki
Rozeznanie

qeres - na moje to nie jest rudy tylko jaki blond miedziany i widzia豉m taki kolorek w chantalu. TYLKO jedno ale..... on Ci si migiem wyp逝cze do blondu podejrzewam.... tzn ci庵le b璠zie to blond miedziany, z ruda po鈍iat, ale jednak. Sama zobaczysz. Mo瞠sz te pokombinowac i wymiesza farby. Fajna to zabawa

kathy - T poczu si ura穎ny najwyra幡iej i st康 to poszukiwanie plamek Faceci lubia sie czu niezb璠ni, musza wiedzie, 瞠 bez nich zginiesz marnie a w這sy b璠ziesz mia豉 jak pantera sier嗆 i nikt Cie nie zechce

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-04 o 12:32
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-04, 12:53   #2842
qeres
Zadomowienie

agusiaki wymiesza czyli np. blond z rudym czy jak? i w jakiej proporcji?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-04, 12:54   #2843
agusiaki
Rozeznanie

A np tak
Ja miesza豉m Chantal jasny tycjan 8/4 z miedzianym blondem specjalnym 1000/4 w proporcji 1:1 i dodawa豉m troch mixa pomara鎍zowego i wychodzi kolorek zbli穎ny.

Ale tak po namy郵e ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉 samego 1000/4 z mixem pomara鎍zowym. Powinno wyj嗆 zbli穎ne.

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-04 o 12:58
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-04, 13:23   #2844
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
justnikri chyba chodzi o majirel to farba profesjonalna. sprawdz numer i teraz tak jak kupisz ta farbe to w hurtowni fryzjerskiej do farby bierzesz oksydant 3 i 6 (albo 6 i 9 jesli kolor na reszcie wlosow jest naprawde ciemny, wielowarstwowy warto sie poradzic ekspedientki). farbujac wlosy nakaladasz 1/3 farby wymieszanej ze slabszym oksydantem na jasniejsze odrosty, a pozostale 2/3 farby wymieszanej z mocniejsza woda nakladasz na reszte wlosow. zwykle farbe trzymamy 30-40 minut, jesli pierwsze nalozenie farby w ten sposob nie zalatwi sprawy do konca na pewno uda sie za drugim razem. potem mozesz juz farbowac cale wlosy farba z woda 6
rada- do takiego zabiegu przydalby sie ktos do pomocy.
rada 2 - ekspertkami od takiego farbowania sa tu kathy i agusiaki
julianna,
z nazwy te my郵a豉m 瞠 chyba chodzi Majirel ale zerknij do posta 2751 , bo tam agniuszka87 w豉郾ie z tym samym zdj璚iem opisuje Marion

agusiaki,
m鎩 T, w豉郾ie lubi jak jest taki przydatny...jak przychodzi zm璚zony z pracy i jeszcze musi kobitce w這sy ufarbowa, dobrota roku.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-04, 13:53   #2845
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Ju wysuszone, kolorek wyszed ,,pi瘯ny,, bardzo jestem zadowolona - o to mi chodzi這!! Dobrze 瞠 si zdecydowa豉m na farbowanie, w這sy w dobrym stanie i ju si nie m璚z w kolorze kt鏎ego nie lubi豉m, Vitality's 7.44 +8.44 zago軼i u mnie na bardzo d逝go

http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg
no normalnie pi瘯ne
201607040946 jest offline  
Stary 2011-01-04, 15:10   #2846
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

kathy 郵iczny kolorek Ci wyszed

qeres mi te podoba si taki kolorek ni to blond ni rudy
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-04, 16:20   #2847
justnikri
Przyczajenie

Gdzie mo積a zaopatrzy si a tak farb Vitality's 7.44 +8.44?? I je瞠li chcia豚ym 瞠by wysz這 chocia w zbil瞠niu jak u kathy579, bo bardzo mi si podoba. Jednak u mnie kolor na odrostach jest jak u kole瘸nki na dole a reszta no to taka mieszanka ciemnego rudego i troszk br您u. To ja mog豉bym te farby zmiesza czy co??
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-04, 16:40   #2848
justnikri
Przyczajenie

Tylko na tym zdj璚iu mniej wi璚ej wida o co chodzi, cho te jest prze鈍ietlone ale nie mog豉m gdzie uchwyci 瞠by by這 to wida, bo jak zrobi ca這嗆 to odrosty wychodz normalnie a niestety s sporo ja郾iejsze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1217.jpg (116,8 KB, 81 za豉dowa)
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-04, 17:31   #2849
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Witajcie drogie rudzielce
My郵, po wielu kombinacjach z kolorem w這s闚 do陰cz ju na sta貫 do rudych farbowanych Jako, 瞠 studiowa豉m ostatnio ten w徠ek, a zdj耩 tu teraz jak na lekarstwo, chcia豉bym pokaza jak wysz豉 na moich zdekoloryzowanych ze 鈔edniego br您u w這sach Allwaves 9.44 czyli marchewkowy. Chcia豉m mie marchew, ale jak zwykle po dekolorze w這sy wysz造 ciemniejsze, zreszt nie wiem jak u innych wychodzi ta farba, mo瞠 i taka jest.... Mimo wszystko jestem zadowolona, kolor mi si podoba, g喚boki miedziany, w dziennym 鈍ietle ja郾iejszy, wyr闚nany, nie ma takich czerwonawych refleks闚, ani prawie czerni jak na zdj璚iu ...i wydaje mi si, tak przy okazji, 瞠 bardzo zbli穎ny do 'bumerangowego' koloru, na kt鏎ym akurat mi nie zale瘸這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (19,9 KB, 86 za豉dowa)
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-04, 17:38   #2850
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Witajcie drogie rudzielce
My郵, po wielu kombinacjach z kolorem w這s闚 do陰cz ju na sta貫 do rudych farbowanych Jako, 瞠 studiowa豉m ostatnio ten w徠ek, a zdj耩 tu teraz jak na lekarstwo, chcia豉bym pokaza jak wysz豉 na moich zdekoloryzowanych ze 鈔edniego br您u w這sach Allwaves 9.44 czyli marchewkowy. Chcia豉m mie marchew, ale jak zwykle po dekolorze w這sy wysz造 ciemniejsze, zreszt nie wiem jak u innych wychodzi ta farba, mo瞠 i taka jest.... Mimo wszystko jestem zadowolona, kolor mi si podoba, g喚boki miedziany, w dziennym 鈍ietle ja郾iejszy, wyr闚nany, nie ma takich czerwonawych refleks闚, ani prawie czerni jak na zdj璚iu ...i wydaje mi si, tak przy okazji, 瞠 bardzo zbli穎ny do 'bumerangowego' koloru, na kt鏎ym akurat mi nie zale瘸這
Jak na poziom 9 to BARDZO ciemno, a jak na bumerang chyba nieco za czerwono. Aczkolwiek kolor 豉dny, taki dystyngowany i g喚boki Chyba ca趾iem fajnie wsp馧gra z odcieniem Twojej cery? Witamy nowego rudzielca
Ciekawe jak sie b璠zie wyp逝kiwa.... bo jak s康z zdj璚ie jest bezpo鈔ednio po farbie?

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-04 o 17:40
agusiaki jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.