Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-04, 19:18   #2851
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆
Witajcie drogie rudzielce
My郵, po wielu kombinacjach z kolorem w這s闚 do陰cz ju na sta貫 do rudych farbowanych Jako, 瞠 studiowa豉m ostatnio ten w徠ek, a zdj耩 tu teraz jak na lekarstwo, chcia豉bym pokaza jak wysz豉 na moich zdekoloryzowanych ze 鈔edniego br您u w這sach Allwaves 9.44 czyli marchewkowy. Chcia豉m mie marchew, ale jak zwykle po dekolorze w這sy wysz造 ciemniejsze, zreszt nie wiem jak u innych wychodzi ta farba, mo瞠 i taka jest.... Mimo wszystko jestem zadowolona, kolor mi si podoba, g喚boki miedziany, w dziennym 鈍ietle ja郾iejszy, wyr闚nany, nie ma takich czerwonawych refleks闚, ani prawie czerni jak na zdj璚iu ...i wydaje mi si, tak przy okazji, 瞠 bardzo zbli穎ny do 'bumerangowego' koloru, na kt鏎ym akurat mi nie zale瘸這
Witaj, powiem ci 瞠 jak na poziom 9 to kolor bardzo ciemny - dla por闚nania u篡wa豉m 9,04 z Mjirel i na moich w這sach to jasny miodowy blond, ale rzeczywi軼ie kolor bardzo nasycony i 豉dny, ciekawe jak si b璠zie wyp逝kiwa - bo to rodzina Vitality'su, dodam 瞠 te maj kulki od鈍ie瘸j帷e kolor (tak jak espresso) od篡wka +pigment w jednym. My郵 瞠 jak b璠zie si wyp逝kiwa masz szanse na miano ,,bumerangowego,,.

justnikri
Vitality's mo積a kupic w hurtowni fryzjerskiej, sklepie internetowym lub na Allegro. Ja bym na twoim miejscu zrobi豉 tak (cho nie mog zagwarantowa efektu bo ka盥y ma inne w這sy, ale nie powinno si dziac nic z貫go):
1. Kupujesz 2 farby Vitality's o numerach 7.44 i 8.44
2. Kupujesz oxydant 6% nie koniecznie Vitalitys bo te sprzedawane s w litrowych butelkach, ale jakikolwiek inny w ma貫j butelce, w hurtowni takie maj, jednak pami皻aj 瞠 musi to byc 150 ml -nie mniej.
3.Mieszasz razem p馧 opakowania 7.44 i p馧 8.44 dodajesz 2 saszetki olejku kt鏎y jest zamieszczony w pude貫czku od farby oraz 150 ml oxydantu 6% - mieszasz i nak豉dasz na ca貫 w這sy, po 35 minutach polewasz w這sy wod masuj帷 a wytworzy si piana - po czy sp逝kujesz farb, myjesz 2 razy szamponem, nak豉dasz od篡wk, sp逝kujesz od篡wk i teraz ostatni etap czyli po sp逝kaniu od篡wki polewasz w這sy p逝kank zakwaszaj帷 kt鏎 wcze郾iej przygotujesz (na 1 szklank ciep貫j wody - 1 造磬a octu jab趾owego). I to by by這 tyle, my郵 瞠 jak na pierwszy raz zr鏏 w豉郾ie z jedn wod, je郵i kolor nie wyjdzie w 100% r闚ny, wyr闚na si podczas nast瘼nego farbowania.

meeedzik, kaguya
dzi瘯uj

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-04, 20:27   #2852
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737

Cytat:
Napisane przez justnikri Poka wiadomo嗆
Podoba mi si ten kolor kole瘸nki, jednak informuje w swoim wpisie tylko 瞠 jest to mariel. Odrosty obecnie mam podobnego koloru po lorealu intensywna miedz. W takim razie 瞠by zniwelowa ten br您 na reszcie w這s闚 powinnam zmiesza cze嗆 farby z jakim oksydantem na odrosty a drug cze嗆 z innym oksydanetem na reszt w這s闚? Da這 by tak jako rade??

hehe z tego co wiem to ja robilam wlosy drogeryjna farba Marion a nie Mariel, taki maly szczegol

agniuszka87 jest offline  
Stary 2011-01-04, 20:53   #2853
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Ja jutro zrobi sobie zdj璚ie w dziennym 鈍ietle, szczerze m闚i帷, sama jeszcze dok豉dnie nie wiem co mam na g這wie Farb po這篡豉m wczoraj wieczorem, dzi w dzie nie mia豉m czasu przyjrze si w這som. W 豉zience przy halogenach to ciemna g喚boka mied z pomara鎍zowym po造skiem, ja郾ieniejsza ni na zdj璚iu, przy zwyk造ch 瘸r闚kach jest ciemniej, ale te pomara鎍zowo bez czerwieni...鈍iat這 dziennie powie prawd
Wysz這 ciemno bo powinno, przed 鈍ietami mia豉m czarne w這sy z fioletowym po造skiem (soczysta ober篡na), troszk rozja郾i豉m je rozja郾iaczem, po這篡豉m popielaty blond, kolor niewypa, wyszed br您 z czerwonawym po造skiem, a na zniszczonych bokach lekko s這miany, zbyt ma這 ciekawy, lubi wyraziste kolory w這s闚 Zatem wczoraj by dekolor, nie do ko鎍a wyp逝ka豉m farb, a ba豉m si drugi raz k豉嗆 dekoloryzator, bo ju powoli mam siano na g這wie, i w這sy z powrotem 軼iemnia造. A po dekolorze wygl康a造 tak jak na zdj璚iu. Ta spinka, to zaznaczony kosmyk, posmarowany 3% wod utlenion, po porz康nej dekoloryzacji w這sy nie powinny ciemnie, a ja si dobrze przyjrze, to wida tam przyciemnione pasemko. W sumie m鎩 b陰d ale rzeczywi軼ie, , w zbyt jasnych w這sach wygl康am md這, w zbyt ciemnych staro, zatem to chyba m鎩 odcie, mimo, 瞠 jestem lato/zima, mam niebieskie oczy, to cera wygl康a 鈍ie穎 i lepiej przy miedzi
A jak sie b璠zie wyp逝kiwa ...sama jestem ciekawa, czas poka瞠
Dekoloryzacja to nie rozja郾ianie, farba mi nie powinna sp造n望
Dawno temu po這篡豉m jak捷 rudo嗆 na porzadnie rozja郾ione w這sy, po pewnym czasie z soczystej marchewy, pozosta這 wspomnienie sta豉m si blondynk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dekolor.jpg (34,5 KB, 71 za豉dowa)
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-04, 21:06   #2854
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

kasia1433

豉dny kolor taki miedziany blond, ale w這sy przesz造 ju swoje - mimo to wygl康aj na zdrowe - pami皻aj o dobrej od篡wce, jak by go chcia豉 nieco porudzic to polecam Delie Rudy - szamponetka, u mnie trzyma si do 3 myc.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-04, 22:49   #2855
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kasia1433 witamy;
mozna wiedziec czym dekoloryzowalas?? bo ja sie kiedys bawilam tymi farbami i po dekolorze z niemal czarnego i polozeniu koloru 7 i 8 (gdzies tak po polowie) wyszla niesamowita pomarancza; kolorek ktory masz jest faktycznie ladny i gleboki, ale nie pojmuje dlaczego tak ciemny
a z gorszych wiadomosci -> wkrotce staniesz sie ekspertem od "bumerangu":brzydal :

kathy jakie kulki odsiwezajace kolor

qeres mi tak wychodzil majirel albo 8.43 albo poziom wyzej ( dokladnie tak, kolor bez mieszania jesli sie go obawiasz na poczatek)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-05, 13:47   #2856
kasia1433
Raczkowanie

kathy579 te jestem ciekawa co to za kulki, bo szampony koloryzuj帷e jako niemi這 wspominam, za ciemne i zbyt p造tkie kolory, to nie do ko鎍a to, nie m闚i帷 o tym, 瞠 mam po nich takie popl徠ane w這sy jak po dekolorze lub k徙ieli rozja郾iaj帷ej, niby nie szkodz w這som, ale czemu ta pl徠anina, nawet wtedy gdy zmiesza si je z balsamem?
Ja teraz naprawd musz si za nie wzi望, bo one naprawd du穎 znos造. Jesieni schodzi豉m z czerni, by造 k徙iele rozja郾iaj帷e, by造 chyba cztery farbowania co dwa tyg na rudo (iskra Joanny, jasny tycjan Chantala z mixtonem), potem spr鏏owa豉m jakiego opalizuj帷ego ch這dnego bardzo, bardzo jasnego blondu, potem soczysta ober篡na, zn闚 czer...w這sy potrafi jednak du穎 znie嗆...a wszystko to w poszukiwaniu idealnego dla mnie koloru, bo przez ostanie lata by ciemny br您 Palette, kt鏎y ju za bardzo mnie postarza

julianna-p to by Colorpeel Prosalon

A tak moje w這sy wygl康aj w dziennym 鈍ietle. Jedno kom鏎k drugie aparatem, te si r騜ni Swoj drog wysz這 tak ciemno mo瞠 te przez wod, bra豉m 6%.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w tel.jpg (25,2 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy dzie.jpg (23,1 KB, 80 za豉dowa)
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-05, 14:19   #2857
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Na tym pierwszym zdj璚iu ten kolor jest 郵iczny! Cho ja nie jestem zwolenniczka tak ciemnych, to naprawd jest 豉dny kolorek. A w這sy wygl康aj na super zdrowe
Na drugim kolor rzeczywi軼ie bumerangowy (jakbym chantal 8/4 widzia豉).... i masz przechlapane Sama zobaczysz na tym forum dlaczego
My郵, 瞠 woda 6% nie spowodowa豉 przyciemnienia koloru, by這 by to nielogiczne. Moim zdaniem kolor zosta 幢e zdj皻y i przy farbie ciemne refleksy pod spodem w這s闚 wylaz造. Tak niestety bywa z dekoloryzacj, czasem wychodzi 豉dnie jasno po sp逝kaniu dekoloryzatora, ale jak zostawi te w這sy na kilka dni nie nak豉daj帷 farby to same 軼iemniej. Ty nie zostawi豉, a na這篡豉 farb i ten ciemny wylaz i tak. Powinno sie wyp逝ka, a nast瘼nym razem zr鏏 9% wod, albo 6%, ale przetrzymaj d逝瞠j ni wynika z instrukcji.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-05 o 14:22
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-05, 15:14   #2858
kasia1433
Raczkowanie

Hmmm...ja to forum pdgl康am od paru miesi璚y, wiem jak cz瘰to dziewczyny pytaj o bumerangowy kolor Ja mo瞠 koloru Ashlee tak bardzo nie chcia豉m mie, ale urod i w這sy jak najbardziej

Je郵i ju przywo逝jemy Prosalon Chantal 8/4, to ja go tak sobie wspominam. Zmiesza豉m go z pomara鎍zowym mixtonem, wysz這 rudo, lekko br您owo w ostrym 鈍ietle wy豉zi豉 niestety 鄴單, kt鏎a ju mi nie pasuje. Nie by豉m zadowolona z tego koloru. Ten si mieni pomara鎍zowo, nic 鄴速ego nie wychodzi, jest taki mi瘯ki i ciep造. Jednak druga czw鏎ka po przecinku daje r騜nic w kolorze. G喚boki to g喚boki
Jeszcze nie wiem jak si to wszystko b璠zie trzyma這 i wyp逝kiwa這, ale ja郾iej mo瞠 by najwy瞠j o jeden ton, wi璚ej nie chc, za miesi帷 spr鏏uj z 9-tk i zobacz jak b璠zie 豉pa這 na odrostach.
A Chantala u mnie te mog zilustrowa Wygl康a這 to mniej wi璚ej tak:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg prosalon 2.jpg (16,0 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg prosalon 3.jpg (31,6 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-01-05 o 15:17
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-05, 15:31   #2859
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Tak, dok豉dnie tak to wyglada i te wychodzi wyj徠kowo ciemno jak na poziom 8. No i poziom 8 wyp逝kuje sie do blondu, wi璚 o pomara鎍zy mo積a zapomnie i to jest pow鏚 dla jakiego w這sy sie 鄴販 po czasie.

A w kwestii wyp逝kiwania tego koloru jaki masz teraz b康 optymistk. Po dekolorze farba schodzi migiem, niestety.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg j.tycjan chantal.jpg (37,3 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chantal wyp逝kany.jpg (34,6 KB, 46 za豉dowa)

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-05, 16:00   #2860
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Dziewczyny misja kt鏎a farba wed逝g was jest lepsza garnier 743 czy mango? kt鏎a twarlsza i czy jak zrobi najpierw garnierem to b璠 mog豉 potem na這篡 mango albo na odwr鏒? Bo jest promocja w rossmanie i nie mog si zdecydowa

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-05, 16:07   #2861
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Tak, dok豉dnie tak to wyglada i te wychodzi wyj徠kowo ciemno jak na poziom 8.
O dok豉dnie tak, jak u Ciebie to wygl康a這, ja ju by豉m bliska zastosowania 12% wody, bo szlag mnie trafia, 瞠 tak ciemno. Mnie tubka Chantala wystarczy na trzy razy i ta trzecia porcja le篡 w szafce od kilku miesi璚y, nie zdecydowa豉m si teraz na ni. To nie to

Mam nadziej, 瞠 nie b璠zie mi si to wszytstko tak bardzo wyp逝kiwa這. Dekoloryzacja te by豉 spokojnie zrobiona bo 軼iemnia這.
To chyba te zale篡 co si dzieje pod warstewk farby, ja swoich w這s闚 nie rozja郾i豉m na maksa. Zawsze to by豉 kilkunastominutowa k徙iel i lekkie rozja郾ienie do rudego a nie 瘸dnych jasnych kurczak闚.
Wiosn mia豉m pierwsze podej軼ie do rudo軼i. Po dekoloryzacji i rozja郾ianiu w kombinacjach wysz這 mi tak jak na pierwszym zdj璚iu. Potem z przyczyn chudoportfelowych nie mog豉m kupi porz康nej farby, podtrzymywa豉m kolor szamponem Marion mied...i w這sy robi造 si coraz mniej rude, ta mied najbardziej ruda jest na wannie niestety, do farb jej daleko. IMHO po trzech miesi帷ach mia豉m czerwie/macho na g這wie. Dlatego chcia豉bym omija szamponetki szerokim 逝kiem.
Szlag, jak ja si nagle rozgada豉m na forum...w sobot mam egzamin i robi wszystko, 瞠by si nie uczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg szamp 1.jpg (39,0 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg szamponetka.jpg (27,1 KB, 48 za豉dowa)
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-05, 17:21   #2862
julianna-p
Wtajemniczenie

kasia 1433 masz naprawde mocne wloski; niestety dotad mialam podobne doswiadczenia z saszetkami, ale na forum agusiaki i kathy polecaly saszetke delii i to byl strzal w dziesiatke;
tez rozumiem t niechce do 鄴販i bo jak widze u siebie pojawiajaca sie 鄴單 to wole juz miec o poziom ciemniejszy kolorek niz 鄴速ko ( dlatego wole poziom 7)
a co urody ashley to nawet mi tu o niej prosze nie pisac ( od zlamania zuchwy tez mam taka brode wstajaca)

a co do mojej farby to lecher i jego rzekoma trwalosc przy RB wsiadaja wiec osobiscie polecam

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-05, 18:17   #2863
qeres
Zadomowienie

A jednak kupilam mango 瞠by zafarbowa to musz czeka a mi si szmponetka sp逝cze czy moge farbn望 na ni?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-05, 18:57   #2864
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
A jednak kupilam mango 瞠by zafarbowa to musz czeka a mi si szmponetka sp逝cze czy moge farbn望 na ni?
Dobry wyb鏎, te bym wybra豉 Mango, my郵 瞠 nie musisz czekac az si wyp逝ka - ja ostatnio 1.01 nak豉da豉m szamponetk Deli, a 3.01 farbowa豉m.

Kasia1433
Bardzo ladny kolor ,,w 鈍ietle dziennym,,

Zgadzam si z wami w 100% 瞠 8 wyp逝kuje si na 鄴速o, te tego nie lubi, i tez wol 7 - chocia ciemniejsze, ale naprawd kombinacja 7+8 jest super.

Co do ,,kulki,, to mia豉m na my郵i Espresso Vitality's ,,Mied,, - kulka z pompk czyli od篡wka do w這s闚 z rudym pigmentem o zapachu ciasteczka, Allwaves te ma tak kulk tylko gorszej jako軼i.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-05, 19:31   #2865
qeres
Zadomowienie

jak zafarbuje na szamponetk to kolor wyjdzie mi ciemniejszy ni jakbym zafarbowa豉 na blond? i jak to potem wyglada z wymywaniem szamponetki?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-05, 19:50   #2866
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
jak zafarbuje na szamponetk to kolor wyjdzie mi ciemniejszy ni jakbym zafarbowa豉 na blond? i jak to potem wyglada z wymywaniem szamponetki?
...ci篹ko przewidzie, ja mia豉m bardzo ciemne po szamponetce, ale farbowa豉m profesjonaln farb w efekcie kolor ja郾iejszy. Jak si boisz to albo wypr鏏uj na kosmyku albo wymyj porz康nie szamponem z SLES x 3 i b璠zie ok.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-05, 20:30   #2867
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

kathy bardzo mi si podoba Tw鎩 kolor. Kiedy taki pojawia si na moich w這sach, czuj si w nim zdecydowanie najlepiej No i te Twoje pi瘯ne kr璚one w這sy...
By豉m dzisiaj w Superpharm i by造 te nowe szamponetki "P這mienny rudy" z Joanny. Skusi豉m si na jedn, za jaki czas wypr鏏uj. P鏦i co jestem tydzie po farbowaniu Majirel 7.44 i na razie jest dobrze W sklepowym o鈍ietleniu wygl康a tak jak chc, 瞠by wygl康a. Kusi mnie te ten mix, ale to te b璠zie musia這 poczeka... przynajmniej do nast瘼nego farbowania
siskath jest offline  
Stary 2011-01-05, 20:55   #2868
julianna-p
Wtajemniczenie

qeres wycielo mi odpiwiedz kierowana do Ciebie, tez polecalabym mango

kathy dzieki za odp zupelnie nie skojarzylam, ze chodzilo ci o ksztalt tej odzywki, juz sobie wyobrazalam takie malusienkie kuleczki jak kiedys bylo w serach na koncowki; ciekawe bo nigdy nie widzialam allvaves takiego wyrobu. jesli teraz bede kupowac tego typu odzywke to wezme z artego (chyba melon)
teraz pytanie co do Twojego bloga-> cos naskrobac jeszcze??
no i jeszcze jedno, swietnie wykombinowalas te pol na pol 7 z 8 (jak Ci sie nie pojawi zolc to sama sprobuje )

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-01-05 o 20:58
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-05, 21:13   #2869
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
kathy bardzo mi si podoba Tw鎩 kolor. Kiedy taki pojawia si na moich w這sach, czuj si w nim zdecydowanie najlepiej No i te Twoje pi瘯ne kr璚one w這sy...
By豉m dzisiaj w Superpharm i by造 te nowe szamponetki "P這mienny rudy" z Joanny. Skusi豉m si na jedn, za jaki czas wypr鏏uj. P鏦i co jestem tydzie po farbowaniu Majirel 7.44 i na razie jest dobrze W sklepowym o鈍ietleniu wygl康a tak jak chc, 瞠by wygl康a. Kusi mnie te ten mix, ale to te b璠zie musia這 poczeka... przynajmniej do nast瘼nego farbowania
Ja te jestem zadowolonadzisiaj kolor zdecydowanie wyr騜nia si z t逝mu, Majirel 7.44 te uwielbiam - bardzo 豉dnie si wyp逝kuje, co do Joanny te ju kupi豉m w Superpharm (tylko tam widzia豉m) ale na razie nic nie robi, bo kolor 鈍ierzy. B璠 obserwowac jak si wyp逝kuje i w razie czego te troche dodam mixa przy nast瘼nym farbowaniu. Poza tym uda這 mi si dzisiaj zdoby mask Garniera, niemiecka wersja Color Resist http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-36...-pasemkami.htm podobno rewelacyjna do w這s闚 farbowanych, szuka豉m jej z par miesi璚y. Chc zatrzymac m鎩 kolor

Czy kto farbowa Kadus 7.44? ciekawi mnie trwa這嗆 tej farby

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
qeres wycielo mi odpiwiedz kierowana do Ciebie, tez polecalabym mango

kathy dzieki za odp zupelnie nie skojarzylam, ze chodzilo ci o ksztalt tej odzywki, juz sobie wyobrazalam takie malusienkie kuleczki jak kiedys bylo w serach na koncowki; ciekawe bo nigdy nie widzialam allvaves takiego wyrobu. jesli teraz bede kupowac tego typu odzywke to wezme z artego (chyba melon)
teraz pytanie co do Twojego bloga-> cos naskrobac jeszcze??
no i jeszcze jedno, swietnie wykombinowalas te pol na pol 7 z 8 (jak Ci sie nie pojawi zolc to sama sprobuje )
julianna
wypr鏏uj na pocz徠ku ma陰 saszetk ,,melona,,- ja kiedy kupi豉m tak i mia豉m j na 2 razy - nie kupuj 500ml do p鏦i nie wypr鏏ujesz, u mnie efekt po tej masce by malusie鎥i ledwo co..i do tego bardziej z這ty ni rudy - a melon jest ewidentnie przeznaczony do ,,rudych w這s闚,,.
Blogmasz na my郵i 瞠by zacz帷 jaki nowy temat?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-05, 21:47   #2870
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy a wiesz, ze nigdy nie widzialam mozliwosci nawet kupienia probki??, ale sprobuje ja zdobyc
ja farbowalam kadusem przez wiekszosc 2008 roku, odcien chyba 7.43 , mam jeszcze jedna tubke wiec jutro sprawdze numer ( tubka lezy na dnie szafki a to znaczy zeby ja sprawdzic musze wyjac duuuuzo farb a dzisiaj mi sie nie chce). bardzo lubilam kadusa (moja mama do dzisiaj sie nim farbuje dokladnie chyba selecta; ale z tego co wiem kadus wyszedl z pl na poczatku 2010 (stad promocja w grupie pollwella na koncu roku 2009). moj odcien pomimo tego, ze mial poziom 7 i mial blyskac zlotem wpadal w czerwien (chociaz byl atrakcyjny i stopniowo wyplukiwal sie do ladnej rudosci bez 鄴販i)

w zasadzie mozemy cos nowego naskrobac , w koncu ma sie ta wiedze

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-01-05 o 21:48
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-05, 22:20   #2871
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

julianna
no problem pisz kiedy masz ochot zawsze mo瞠sz dodac swoj opini i jak to wygl康a z twojej praktyki, masz pomys na nowy temat?. Ogl康a豉m palet Kadusa u fryzjera, fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 7.44 jest najbardziej intensywny z ca貫j palety - wygl康a bardzo 豉dnie. S造sza豉m 瞠 to bardzo mocne farby. Jutro pora na pierwsze mycie po farbowaniu, ciekawe? Og鏊nie jest mi bardzo ci篹ko wytrzyma przy moich kr璚io趾ach wi璚ej ni 2 dni, mimo 瞠 si nie przet逝szczaj to s lekko pogniecione.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-05, 22:31   #2872
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

a jest gdzies w tym watu fotka wlosow po majirel 7.44?
aaalina jest offline  
Stary 2011-01-05, 22:41   #2873
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

ja kiedy za陰cza豉m sw鎩 ale przed awari

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-05, 23:59   #2874
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

bo jestem ciekawa jak duza jest roznica 7.44 a 7.4
aaalina jest offline  
Stary 2011-01-06, 01:29   #2875
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy a gdzie Ty jeszcze widzialas palete kadusa?? przeciez oni wyszli z pl w 2010 i w poznaniu juz nigdzie ich nie ma , podobnie w calej grupie pollwella, w ktorym teraz sprzedaja jakis zamiennik kadusa...
dla mnie to byla naprawde fajna farba (kolory przyjazne i glebokie), ALE przy mojej gestosci wlosow, zeby je pofarbowac musialam stosowac 2 tubki co dla mnie bylo zbyt drogie
mysle, ze jesli zakwasilas kolor bedzie ok ( tak w ogole splukujesz ten ocet czy zostawiasz na ostatnim plukaniu jako zakonczenie?? slyszalam kilka wersji - ze nalezy uzyc do ostatniego plukania i nie plukac ponownie, ze do ostatniego plukania i po10 minutach splukac, ze tuz po farbie i przed odzywka itd)

cos chetnie niedlugo naskrobie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-06, 11:01   #2876
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Witam

je郵i ju mowa o bumerangu...

chcia豉bym si pochwali (cho wiem, 瞠 ten kolor nie jest przez Was a tak po膨dany i uwielbiany) efektami mojego pierwszego domowego farbowania

Chantal Tycjan 7/4, woda 3% na odrost i woda 9 na pozosta貫, trzyma豉m oko這 30 minut i wysz這 co takiego (tu po 2 myciach).

Jedno zdj璚ie bez lampy, drugie z lamp. Og鏊nie s豉be, przepraszam

Og鏊nie jestem bardzo zadowolona, ale... to chyba nie jest m鎩 kolor, tzn my郵, 瞠 b璠 dalej poszukiwa swojej rudo軼i.

Ten wydaje mi si zbyt czerwony i chyba zbyt ciemny.

Chcia豉bym widzie na swojej g這wie co cieplejszego.

Dzi瘯uj za wszystkie dotychczasowe wskaz闚ki

(farbowaniem zajmowa si T, my郵, 瞠 si spisa)

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1060876.jpg (87,4 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1060907.jpg (96,0 KB, 69 za豉dowa)

Martolek jest offline  
Stary 2011-01-06, 11:20   #2877
siskath
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
a jest gdzies w tym watu fotka wlosow po majirel 7.44?
Mam najnowsze zdj璚ia po farbowaniu Majirel 7.44 Zdj璚ia robi豉m w dniu farbowania jak tylko w這sy ju by造 suche.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,5 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,5 KB, 74 za豉dowa)
siskath jest offline  
Stary 2011-01-06, 11:55   #2878
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Mam najnowsze zdj璚ia po farbowaniu Majirel 7.44 Zdj璚ia robi豉m w dniu farbowania jak tylko w這sy ju by造 suche.
Bardzo mi si podoba! A na jaki kolor k豉d豉? I jakiego oksydantu u篡豉? Bo ja u篡wam 8.4 bo ba豉m si, 瞠 poziom 7 b璠zie za ciemny, ale widz, 瞠 jest 郵iczny, dla mnie idealny!
201709121022 jest offline  
Stary 2011-01-06, 12:25   #2879
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
bo jestem ciekawa jak duza jest roznica 7.44 a 7.4

Moim zdaniem ogromna r騜nica, (nigdy wi璚ej 7.4)
7.4 wychodzi na moich w這sach bardzo ciemno, w 鈍ietle sztucznym jest taki czarno br您owy ,,look,, z miedzianym refleksem, natomiast 7.44to pi瘯ny kolor miedziany kt鏎y ju po 2 myciach zamienia si w lisi rudy - przynajmniej na moich w這sach.

julianna

Palet Kadusa ogl康a豉m u fryzjera, rzeczywi軼ie 60 ml to dramat cenowy - pami皻am czasy Revlonu - ponad 80 z za farbowanie z 2 tubkami. Grupa Pollwel kojarzy mi si g堯wnie z Artego, swoj drog nigdy nie spotka豉m Kadusa w hurtowni. P逝kank octow u篡wam na zako鎍zenie czyli po masce i ju nie sp逝kuj.

siskath

Bardzo jasno wyszed, wygl康a na to 瞠 u ka盥ego inaczej, lub wina lampy w aparacie

Martolek

Te zauwa篡豉m u siebie 瞠 7.4 mo瞠 wchodzi troch pod maho.

Podobno Majirel 7.40 to bardzo 豉dny kolor - najbardziej ,,chodliwy,, kolor w hurtowni kt鏎ej kupuje farby. Ja mia豉m do czynienia z tym kolorkiem z Artego, kt鏎y bardzo ale to bardzo wyp逝kiwa si na blond.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 12:35   #2880
siskath
Raczkowanie

Melina

K豉d豉m na ten sam kolor tylko ju troch sprany. Farbuj na rudo od lipca 2010, a m鎩 naturalny kolor to raczej jasny blond. U篡豉m oksydantu 6%.

kathy

Pocz徠kowo wychodzi mi ciemniejszy, ale mniej wi璚ej od 2-3 farbowa, jest taki jak na zamieszczonych zdj璚iach
siskath jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.