Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-06, 14:03   #2881
aaalina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

bo ja wlasnie farbowalam ostatnio 2 razy majirelem 7.4 i jestem z niego srednio zadowolona niby jest ok bo taki przygaszony ten rudy i calkiem spoko , bo nie ma tego efektu co przy mango ognistoczerwonego ...
ale ja jednak wolalabym taki rudy pomaranczowy taki intensywny .
Kiedys w Poznaniu kupilam fajna farbe i bylam zadowolona z tego koloru musze poszukac na necie jej czy gdzies ja dostane o!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0808.jpg (16,4 KB, 74 za豉dowa)
aaalina jest offline  
Stary 2011-01-06, 14:15   #2882
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

sliczne!!!!
201607040946 jest offline  
Stary 2011-01-06, 14:19   #2883
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Ju po myciu w這s闚 kolor nadal BARDZO intensywny i odrobin ja郾iejszy, super b造szcz (oj nie zamieni mojej farbkowej kombinacji - kolor naj豉dniejszy jaki mia豉m), nie wiem czy dzi瘯i od篡wce czy silikonom z Bio silka.
...oj musz zmienic ten jedwab na inny po rapiecz皻owaniu buteleczki - taki mnie buchn掖 od鏎 alkoholu...uff, trzeba by這 bardzo wymiesza butelk bo na pocz徠ku lecia豉 sam alkohol...chyba zmieni na Waxa (agusiaki go chwali豉) bo mnie troch to przera瘸 i w rezultacie my郵 瞠 ten alkohol mo瞠 wysuszy w這sy.

Jakie jedwabie u篡wacie?

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
bo ja wlasnie farbowalam ostatnio 2 razy majirelem 7.4 i jestem z niego srednio zadowolona niby jest ok bo taki przygaszony ten rudy i calkiem spoko , bo nie ma tego efektu co przy mango ognistoczerwonego ...
ale ja jednak wolalabym taki rudy pomaranczowy taki intensywny .
Kiedys w Poznaniu kupilam fajna farbe i bylam zadowolona z tego koloru musze poszukac na necie jej czy gdzies ja dostane o!
na tym zdj璚iu wygl康a bardzo 豉dnie

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-06 o 14:21
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 14:22   #2884
aaalina
Raczkowanie

no ,ale widzisz kazdy ma inny ideal rudosci , ten nie jest moj jest za spokojny dla mnie
aaalina jest offline  
Stary 2011-01-06, 15:06   #2885
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka wiadomo嗆
no ,ale widzisz kazdy ma inny ideal rudosci , ten nie jest moj jest za spokojny dla mnie

wiem co o tym , mi te ka盥y m闚i 瞠 w poprzednim kolorku fajnie wygl康a豉m, ale ja si 幢e w nim czu豉m wi璚 z 2 tyg przefarbowa豉m.
Dla mnie m鎩 by za ciemny i za br您owy.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

dodam 瞠 m鎩 poprzedni kolor, wygl康a 豉dnie ale tylko na zdj璚iach robionych z fleszem.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 15:14   #2886
aaalina
Raczkowanie

dawno nie farbowalam mango ,ale lezy sobie w szafce , poczekam teraz na okres i po sobie zafarbuje , wiec pewnie za 2 tyg
ciekawe jak wyjdzie teraz po tylu farbach fyzjerskich
aaalina jest offline  
Stary 2011-01-06, 15:22   #2887
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

Jakie jedwabie u篡wacie?

Ja jestem wierna Chi z Farouka, jako najbardziej mi podchodzi, ale czy dzia豉 i jak dzia豉 nie wiem, bo opr鏂z tego pryskam od篡wkami, robi maseczki itd. itd.
W豉郾ie pierwszy raz w 篡ciu testuj oliw z oliwek. Wymiesza豉m j 鄴速kiem i sokiem z cytryny, siedz teraz z tym majonezem na g這wie w turbanie i mam zamiar potrzyma toto tak z dwie, trzy godziny Ciekawa jestem czy w這sy si poprawi.

A je郵i ju mowa o farbach, to mnie strasznie ciekawi opalizuj帷e miedziane Marijela, wiem, 瞠 to nie b璠 porz康ne rudo軼i raczej miedziane br您y, ale jak to gra z tym fioletem? Pr鏏owa kto?

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-01-06 o 15:24
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-06, 15:57   #2888
meeedzik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 313

Kathy ja u篡wam jedwabiu z Joanny i jestem z niego zadowolona, ale jak wiadomo ka盥emu co innego s逝篡 wcze郾iej mia豉m z AVONU taki z pomara鎍zowa zakr皻k, zapomnia豉m jak si nazywa.
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-06, 16:29   #2889
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Woow, ile zdj耩 si nagle narobi這

Martolek - por闚nuj帷 poziom 8 do 7, kt鏎y Ty masz musze powiedzie, 瞠 nie widz du瞠j r騜nicy. I niewiem jak w realu, ale na fotkach czerwieni w nim nie wida za bardzo. Masz pi瘯ne, d逝gie w這sy

siskath - 豉dny ten kolor i jasny jak na 7 poziom. Mo瞠 to przez lamp? Dasz fotk w dziennym 鈍ietle?

aaalina - ja te nie lubi przygaszonych kolor闚, ale ognistorudy to ci瞛ki kawa貫k chleba Szczeg鏊nie jak unika si czerwieni tak jak ja.

kathy - tak, ja jedwab Waxa polecam bardzo. Przetestowa豉m juz wiele dost瘼nych na rynku i zosta豉m przy waxie. zobaczcie na sk豉d i por闚najcie z innymi. Zdecydowanie jest najkorzystniejszy a efekt jak po ka盥ym jedwabiu. Alkohol na d逝窺z met wysusza bardzo... cho dop鏦i go u篡wasz regularnie nie b璠zie tego wida. Po odstawieniu ko鎍e s w dramatycznym stanie.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-06 o 16:30
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-06, 16:30   #2890
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

kathy u mnie tez 7.44 wychodzil piekny, a zmieszany z 8 to musi byc cudo na zywo.
ja dotad splukiwalam ten ocet po 10 minutach, teraz bede robic jak Ty ; ostatnio uzywalam jedwab z joanny i bylam zadowolona, przedtem chi i jednostkowe efekty u mnie byly swietne, ale z czasem zmasakrowaly mi koncowki. mysle nad kombinacja kropelka jojoby i jakas odzywka bez silikonow na koncowki
ciesze sie, ze jestes zadowolona z kolorku, zwlaszcza po stresie jaki ostatnio przezylas

martolek ladne masz wlosy

siskath slicznie

kasia1433 ja uwazam, ze te opalizujace beda "za slabe" na moje potrzeby kolorystyczne (zreszta podobnie jak przy kadusie tak i przy majirelu moje wlosy potrzebowaly conajmniej dwoch tubek co mi sie nie kalkuluje)

ja dzisiaj chyba zetne moje wloski tak do ramion w ramach regeneracji zimowej ( chociaz z drugiej stronie nie wiem czy bede sie czula w az tak krotkich)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-06, 16:47   #2891
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Melina

K豉d豉m na ten sam kolor tylko ju troch sprany. Farbuj na rudo od lipca 2010, a m鎩 naturalny kolor to raczej jasny blond. U篡豉m oksydantu 6%.

kathy

Pocz徠kowo wychodzi mi ciemniejszy, ale mniej wi璚ej od 2-3 farbowa, jest taki jak na zamieszczonych zdj璚iach
By豉bym Ci bardzo wdzi璚zna za fotk w 鈍ietle dziennym, najlepiej na zewn徠rz, bo jak ju dziewcz皻a pisa造, lampa chyba troszeczk zmieni豉 kolor
201709121022 jest offline  
Stary 2011-01-06, 17:16   #2892
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki
nie widz alkoholu w sk豉dzie , wi璚 w najbli窺zym czasie chyba go kupi.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...ovax-silk.html
Dodam 瞠 w Biosilk alkohol jest na 3 miejscu, a 4 pierwsze sk豉dniki pe軟 najwi瘯sz rol w ka盥ym kosmetyku - wi璚 musi rzeczywi軼ie bardzo wysuszac w這sy.

julianna
widz 瞠 si wzi窸a za regeneracje w這s闚, ale nie 軼inaj du穎.

kasia1433
oliwka z oliwek jest fajna - ja lubi j mieszac z od篡wk. Opalizuj帷e z Majirela wygl康aj pi瘯nie, ale tak jak patrz teraz to my郵 瞠 na moich w這sach wygl康a造 by smutno, bo za br您owo - kiedy zastanawia豉m si nad 7.42+7.4.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
By豉bym Ci bardzo wdzi璚zna za fotk w 鈍ietle dziennym, najlepiej na zewn徠rz, bo jak ju dziewcz皻a pisa造, lampa chyba troszeczk zmieni豉 kolor
...bardzo zmienia

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 17:33   #2893
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Dobrze, postaram si jak najszybciej zrobi zdj璚ie w 鈍ietle dziennym
siskath jest offline  
Stary 2011-01-06, 17:35   #2894
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy dokladnie biore sie za regeneracje. zastanawiam sie tez nad zakupem odzywki typu caleido tylko czy jest sen skoro mamy delie??

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-06, 18:23   #2895
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:

kasia1433
oliwka z oliwek jest fajna - ja lubi j mieszac z od篡wk. Opalizuj帷e z Majirela wygl康aj pi瘯nie, ale tak jak patrz teraz to my郵 瞠 na moich w這sach wygl康a造 by smutno, bo za br您owo - kiedy zastanawia豉m si nad 7.42+7.4.
Mnie juz po g這wie chodzi by po這篡 na w這sy k徙iel rozja郾iaj帷 na kilka- kilkana軼ie minut, rozja郾i w這sy o jeden/dwa tony, a do reszty mojej Allwaves 9.44 doda Majirela 8.42, ciekawe co by wysz這, mam wizj takiego koloru jak mia豉m tu:http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1294239742 z delikatn fioletow po鈍iat...pewnie b璠zie niewypa ale ja musz zawsze na w豉snej sk鏎ze si przekona
Kurcz, mam nowy kolor od trzech dni i ju kombinuj nad nast瘼nym
Oliwa chyba jest fajna, moje przypalone, z jednej strony, kud造 wygl康aj coraz lepiej, mo瞠 nie b璠 musia豉 ich podcina...uffff.

A z tymi jedwabiami nie bardzo wierzy豉m, 瞠 幢e wp造waj na w這sy, ale latem troch zaniedba豉m je przez nadmiar obowi您k闚, jedwabiu nie stosowa豉m i rzeczywi軼ie, po lecie w這sy mia豉m starasznie przesuszone, a je 軼i窸am...do tej pory tego obci璚ia nie mog od瘸這wa, teraz rok zapuszczania mnie czeka, 瞠by by這 jako tako d逝瞠j Julianna-p przemy郵 to sto razy
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-06, 19:06   #2896
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆

A z tymi jedwabiami nie bardzo wierzy豉m, 瞠 幢e wp造waj na w這sy, ale latem troch zaniedba豉m je przez nadmiar obowi您k闚, jedwabiu nie stosowa豉m i rzeczywi軼ie, po lecie w這sy mia豉m starasznie przesuszone, a je 軼i窸am...do tej pory tego obci璚ia nie mog od瘸這wa, teraz rok zapuszczania mnie czeka, 瞠by by這 jako tako d逝瞠j Julianna-p przemy郵 to sto razy
no wlasnie mysle intensywnie i trzymam przy sobie nozyczki od dwoch godzin, pewnie skonczy sie na scieciu koncowek , ewentualnie grzywki bo tez musialabym rok zapuszczac a jakos mi sie nie chce; dzieki za wsparcie decyzji

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-06, 19:41   #2897
agusiaki
Rozeznanie

Julianka, a mo瞠 by doda豉 fotk swoich w這s闚?? Obieca豉 nam, 瞠 po nowym roku dodasz :P

Ja te musz obci望 ko鎍e i to sporo.... Nie u鄉iecha mi si.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-06, 19:51   #2898
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
kathy dokladnie biore sie za regeneracje. zastanawiam sie tez nad zakupem odzywki typu caleido tylko czy jest sen skoro mamy delie??
...a nie op豉ca si lepiej Espresso, mniej inwazyjny ni delia - a efekt do嗆 fajny. U mnie jako ten espresso bardzo wydajny - mam go od czerwca i jeszcze na jakie 3 aplikacje b璠zie
Julianna przemy郵 to podcinanie ja tak na pocz徠ku listopada ciachn窸am grzywk z d逝giej po brod do d逝go軼i za brwi i do dzi si m璚z.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 19:58   #2899
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
...a nie op豉ca si lepiej Espresso, mniej inwazyjny ni delia - a efekt do嗆 fajny. U mnie jako ten espresso bardzo wydajny - mam go od czerwca i jeszcze na jakie 3 aplikacje b璠zie

to ja jestem w szoku, bo ja kupi豉m pod koniec listopada i w豉郾ie w sylwestra wyrzuci豉m puste opakowanie... W moim odczuciu bardzo niewydajne toto, ale i tak lubi, bo nie ma nic lepszego.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-06, 20:26   #2900
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

agusiaki
ja u篡wam ok. 2 x na miesi帷 na przemian z Deli x 1 na miesi帷.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-06, 20:28   #2901
agusiaki
Rozeznanie

Poprawka, w豉郾ie sprawdzi豉m kiedy j kupi豉m i by這 to pod koniec pa寮ziernika. U篡豉m chyba 4 razy.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-06, 21:50   #2902
kasia1433
Raczkowanie

Dziewczyny, a czy kt鏎a z Was u篡wa豉 pianki koloryzuj帷o-od篡wczej Vtality's? Google milcz, wyszukiwarka te.

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-06, 21:58   #2903
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki obiecalam, ale z racji braku aparatu jakosc zdjec jest zadna ( ostatni aparat, ktory kupowalam dostal w prezencie byly, nowego sie nie dorobilam jeszcze)
to espresso mnie troche przeraza jak slysze, ze u Ciebie tak malo wydajne sie okazalo ; na szczescie na dzis nie martwie sie o kolor bo RB praktycznie sie nie splukuje (odrobina pomaranczowej wody tylko po szamponie z ce-ce )

kathy tez tak sie wlasnie zastanawiam bo w sumie mam troszke podniszczone koncowki, ale fryzure ok i nie chce sie specjalnie "okaleczyc"; na razie postanowilam upinas z powrotem wlosy na noc bo faktycznie kiedy to robilam mialy sie lepiej ( na co dzien pamietam wylacznie o grzywce bo daje olejki na twarz wiec kiedy tego nie zrobie... )

kasia 1433 dlaczego nie uzylas mixa z allvaves tego (nie pamietam dokladnie nazwy bo dawno sie nimi bawilam ) f 333 czy 333 (pomaranczowy)???

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-06, 22:13   #2904
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Martolek - por闚nuj帷 poziom 8 do 7, kt鏎y Ty masz musze powiedzie, 瞠 nie widz du瞠j r騜nicy. I niewiem jak w realu, ale na fotkach czerwieni w nim nie wida za bardzo.
w豉郾ie, na fotkach nie wida, ale tak na 篡wo wydaje mi si, 瞠 troszk czerwieni przebija
Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
MartolekMasz pi瘯ne, d逝gie w這sy
Cytat:
martolek ladne masz wlosy

dzi瘯uj Wam bardzo
ja nie jestem z nich zadowolona, cienkie i proste druty, ale co zrobi

Martolek jest offline  
Stary 2011-01-06, 22:28   #2905
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

A jak radzicie sobie z odrostami? nie wida r騜nicy pomi璠zy nimi a reszt w這s闚 jak k豉dziecie na nie farb? bo ja prawd m闚i帷 troch si ich obawiam. Moje naturalne to ciemny blond ale mia豉m farbowane na jasny blond, i jak b璠 k豉嗆 farb to albo w豉郾ie na jb albo na z這cisty, w zale積o軼i jak sp逝cze si szamponetka. Wi璚 odrost b璠zie ciemniejszy i jak po這輳 farb bezpo鈔ednio na odrost to b璠zie r騜nica. My郵icie 瞠 b璠 musia豉 najpierw rozja郾ia odrosty?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-06, 23:27   #2906
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:

kasia 1433 dlaczego nie uzylas mixa z allvaves tego (nie pamietam dokladnie nazwy bo dawno sie nimi bawilam ) f 333 czy 333 (pomaranczowy)???

Bo mi ju m.in. troch szkoda by這 pieni璠zy, trzy farby, plus inne dodatki, trzy razy kupowane w ci庵u miesi帷a to lekkie przegi璚ie Na razie niech b璠zie sama farba. A ta pianka, ma by 3 w1 czyli stylizacja, od篡wianie i o篡wianie koloru. Na codzie u篡wam pianek, bo mam rzadkie w這sy i musz je troch puszy, wi璚 upiek豉bym trzy pieczenie na jednym ogniu, mo瞠 to fajna alternatywa dla nietaniego Espresso?.
Soj drog ciekawa jestem jaki jest ten mix Alwaves, bo ten Chantala by 鄴速y i to jego wini豉m za 鄴速 po鈍iat, wi璚 si ciut zrazi豉m do mix闚.
Z tymi mixami Alwaves jest jako dziwnie samo 333 to korektor z這cisty 444 miedzianego nie maj. S te F 333, F 444 itp. ale one w nazwie nie maj korektor/mixton tylko super z這cisty, super miedziany, tak jakby to by豉 farba...
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-07, 00:15   #2907
julianna-p
Wtajemniczenie

martolek jak to sa proste wlosy to ciekawe co byc o moich powiedziala

kasia1433 no fakt, troche zaszalalas ostatnio; ja zanim "sie ustatkowalam" kolorystycznie potrafilam kilka razyw tygodniu szalec z kolorami. odradzam tylko mieszanie allvaves z majirelem
o jakiej piance dokladnie piszesz , cos mi umknelo
za to kocham rudosc bo przy niej moja zlocista i teraz b jasna skora nie musi sie ukrywac pod tonami samoopalacza itp

qeres ja bym zrobila prepigmentacje i po sprawia to powinno pomoc a na ciemnym blondzie wszytsko pieknie chwyta wiec dalej nie bedziesz miec problemu

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-07, 00:20   #2908
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
martolek jak to sa proste wlosy to ciekawe co byc o moich powiedziala
akurat zdj璚ie nie pokazuje jak wygl康aj naprawd- na noc zwi您uj w這sy gumk (swoj drog pewnie niezbyt dobre posuni璚ie) i p騧niej wygl康aj przez kilka godzin tj na zdj璚iu, co mnie do嗆 cieszy

kiedy wstawi bardziej realistyczne foto

dobranoc

Martolek jest offline  
Stary 2011-01-07, 11:01   #2909
justnikri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Pia豉m nie dawno i wysy豉豉m fotk z moimi w這skami. Problem jasnych odrost闚 nie by a tak znaczny i mi nie przeszkadza jednak kilka my i g鏎a si strasznie odznacza;/ Za dwa dni mam chrzciny i chcia豉bym 瞠by nie by這 to widoczne na zdj璚iach;/ POM荅CIE. Mo瞠 macie pomys na jaka p逝kank czy co 瞠by cho troszk zniwelowa t r騜nic.
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-07, 12:48   #2910
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

A gdybym zafarbowa豉 w這sy na kolor zbli穎ny do odrostu i potem na這篡豉 rudy?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.